Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

18 Kasım – 24 Kasım 2013

Bu yazıyı paylaşın;

Haftaya iletişimimiz yüksek bir şekilde başlıyoruz. Bilgi ve fikir alışverişleri, konuşmalar, görüşmeler, dedikodular hayatımızda etkili olacak.

Dün akşam saatlerinde oluşan ve birkaç gün boyunca etkisini üzerimizde hissedeceğimiz dolunay, işlerimizi somutlaştırmak ve parasal karşılığını almak üzere bizi harekete geçirebilir.

Salı günü oluşan mars- jüpiter sekstiliyle, harekete dayalı her tür iş için olumlu etkiler altında olacağız. Yine seyahat, hukuk ve medya alanlarında Salı günü olumlu etkileniyoruz. Teşebbüs ve girişimlerimizi bugüne denk getirmeye çalışalım. Otorite figürleriyle iyi geçineceğiz.

Perşembe günü, gizemli konu ve olayları çözmek için istek duyabiliriz. Bu yüzden derin bilgi barındıran her tür çalışmalarımızı bugün başlatabilir ve tamamlayabiliriz.

Cuma günü güneş yay burcuna geçecek. Biraz daha özgür ve gezmek isteyen yapımızla hareket edeceğiz.

Cumartesi önemli ilişkilerimiz bize yol gösterip, desteklerken, Pazar günü yanılgılara dikkat edelim. Enerjimiz her zamankinden düşük çalışacak. Kendimize güvende ve cesaretimizde sorunlar oluşabilir. Bizi etkileyecek, aldanmamızı sağlayacak insanlara ve olaylara dikkat edelim.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın