Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

21 – 27 Kasım 2016 Haftalık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Bu pazartesiyle beraber 1 ay boyunca daha çok yabancılarla yapılacak işler, seyahat, eğitim, medya, hukuk, ticaret ve hukuk konuları ön plana çıkmaya başlayacak. İşinizi büyütmek amaçlı seyahatler, iş bağlantıları devrede olabilir sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Zihinsel gücünüz çok yüksek, yeni bir şeyler öğrenmek, konuşmak, tartışmak ve felsefe yapmak için uygun zamanlar içinde olacaksınız. Salı ve Çarşamba günleri önemli bağlantılar için uygun tarihler. Ortaklaşa girişilecek her tür işinizde imzalar, kalıcı adımlar atılabilir. Bir yandan ikili adımlarda iyi hissedeceksiniz, diğer yandan sorumluluklarınız bakış açınızda sizi bir parça da olsa daraltacak.

 

Cuma günü güçlü ilişkiler iş hayatınızda sizi olumlu etkileyebilir. Özel hayatınızdaysa, göz önünde olacağınız yerlerde sevdiğiniz insanın tutkuyla, biraz kıskançlıkla ve yönlendirmeyle ilişkinizi ve sizi manipüle etmeye çalıştığını görebilirsiniz. Aile hayatınızdaki ilişkilerde de bu etki devrede olacak.


BogaBoğa Burcu:

Bu Pazartesi itibarıyla ortak parasal işlerinize daha fazla vaktinizi ayırabilirsiniz. Alacak, verecek işlerinizin üzerine eğilecek, hayatınızı değiştirecek ve etrafınızdaki olayları size farkettiren insanlarla ve olaylarla karşılaşacaksınız sevgili Boğa ve yükselen Boğalar.

Salı günü çok güzel bir iş teklifi, parasal teklif gündeminize gelecek, kapınızı çalacak ve siz bu tekliften sonra Çarşamba günü parayla ilgili güzel bir oluşuma imza atabileceksiniz. Bakış açınızın dar olmamasına özen gösterin, negatiflikten kaçının ve karşınıza güzel fırsatların çıktığını bilin lütfen. Cuma günü tutkularınız devrede olacak. Özellikle yurtdışında, seyahat halindeyken tanıdığınız insanların üzerinizde çok büyük değiştirici ve dönüştürücü özellikleri olduğunu görebilirsiniz. Yine böyle tutkulu bir ilişki devreye girebilecek. Var olan ilişkinizde tatildeyken, seyahatteyken veya uzakta bulunacağınız ortamlarda biraz kıskançlık, yönlendirme, manipüle etme gibi etkileriniz de yüksek olacak. İşinizdeki değişim ve dönüşümler, Cuma günü itibarıyla daha fazla devreye giriyor.


İkizlerİkizler Burcu

Bu haftabaşı itibarıyla özel hayatınızda kimliğiniz ön plana çıkmaya başlıyor sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Sevdiğiniz insanın hayatına göre hareket etmek, karşı tarafın beklentilerine göre davranmak önem kazanacak. Şartlar çok fazla elinizde olmayabilir, başkalarının hayatına göre hareket etmek durumunda kalabilirsiniz. Salı günü aşk hayatınızda güzel gelişmeler yaşanabilir, güzel teklifler alabilirsiniz.. Ortaklaşa iş yapanlar için bir anlamda hem disiplinli ve ciddi olacakları, plan ve projeleri sistemli bir şekilde ortaya koyacakları hem de bundan faydalanacakları bir dönem olacak.

Cuma günü, özel hayatınız ve özellikle tutkularınızla ilgili konulara biraz dikkat etmeniz gerekecek. Sevdiğiniz insanı sahiplenici özellikleriniz ön planda olabilir, bu sahiplenmekten kaynaklı olarak onu, istediğiniz konularda manipüle etmek isteyebilirsiniz. Bu durum, aranızdaki ilişkide birtakım güç çekişmelerine neden olabilir. Aşk, hayatınız, çocuğunuz ve eğlenceye dayalı harcamalarınıza haftasonu dikkat edin.YengecYengeç Burcu
:

Bu haftabaşı itibarıyla da artık tam anlamıyla işinize kanalize olacaksınız sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. İşiniz ve sağlığınız daha fazla önem kazanıyor.

Salı günü evinizle, gayrimenkulle ilgili yapılması gereken işleriniz çok kolay bir şekilde hallolacak ve siz bu işleri yaparken çok büyük keyif alacaksınız. Bir yandan da iş yükünüzün arttığı zamanlardasınız. Sağlığınıza gereken özeni göstermeyi unutmayın. Salı ve Çarşamba günleri çok önemli iş sorumlulukları alabilirsiniz. Bu süreçte bakış açınızı geniş tutmaya çalışın. Aynı zamanda da gerçekçilikten uzaklaşmadan, disipline olarak adımlarınızı kolaylıkla atabilirsiniz. Cuma günü özel hayatınızda tutkularınız yüksek çalışacak. Sevdiğiniz insanı sahiplenmek, kıskançlık yapmak, belki manipüle etmek, o güçlü duygularla ona sevginizi göstermek zaman zaman sizi zorlayabilir. Bu konulara dikkat etmekte fayda var çünkü gücünüzü ve etkinizi onun üzerinde göstermek isteyebilirsiniz.


AslanAslan Burcu:

Bu haftabaşı itibarıyla eğlenceli konu ve olaylar önem kazanmaya başlıyor sevgili Aslan ve Yükselen Aslanlar. Çocuğunuzla daha çok vakit geçireceksiniz, aşk hayatınızda kendinizi daha fazla önemseyeceksiniz. Eğlenceli konu ve olaylar, riskli işler içinde kendiniz bulma arzunuz her zamankinden daha yüksek çalışabilir. Salı günü özel hayatınızda yakın çevrenizden alacağınız bir teklif sizi havalara zıplatabilir ya da sanatsal, kreatif işlerinizde çok güzel bir teklifle karşılaşabilirsiniz. Karşınıza gelecek bir reklam fırsatı, özellikle medya sektöründe çalışıyorsanız sizi çok mutlu edebilir. Çarşamba günü, düşüncelerinizde hayata dar bir bakış açısıyla yaklaşabilirsiniz. Belki de üstleneceğiniz sorumluluklardan kaynaklı olarak böyle hissediyorsunuz. Gelen teklifle beraber yapacaklarınızı planlama ya da üzerinizdeki sorumluluklar konusunda bir sıralama yapmaya çalışabilirsiniz. Cuma günü yakın çevrenizle ve iletişimle yapacağınız işlerinizde gerginliklerinizi kontrol edin, Şanslısınız ama bazı inatlaşmalarınız, haklılığınız konusunda ısrarlarınız ilişkilerinizi bozabilir. Haftasonu seyahatler, tatil planları, eğitimsel konular, dış ortamlar, geleceğe yönelik önemli adımlar özel hayatınızda devrede olacak.


BasakBaşak Burcu:

Bu haftabaşı itibarıyla kimliğinizi evinizde, ailenizde, yuvanızda ortaya koymaya başlıyorsunuz sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Ailenizdeki düzen, davranışlarınız, yuvanız mercek altında.

Salı günü güzel bir iş anlaşması, evle ilgili bir işin çözüme ulaşması veya aile hayatınızda elinizin ve parasal şanslarınızın bollaşması söz konusu olacak. Fakat bir yandan sorumluluklarınız bitmiş değil. Çarşamba günü özellikle konuştuğunuz, söz verdiğiniz, aile büyüklerinizden biriyle fikir birliği içinde olduğunuz bir konunun önemli bir sorumluluğunu üstleneceksiniz. Cuma günü aşk hayatınızda, parasal konularda biraz abartacaksınız, eğlenceye daha fazla vakit ayırmak isteyeceksiniz, sevdiğiniz insanla daha fazla bir arada olmak isteyeceksiniz. Güçlü duygularla hareket edebilirsiniz. Bu, hem çocuklarınızla olan ilişkinizde hem özel hayatınızda karşı tarafa karşı biraz baskıcı, biraz sahiplenici, biraz kıskanç tavırlarla yaklaşmanız anlamına gelebilir. Bu da ilişkinize bir çıkmaz olarak yansıyabilir sevgili Başaklar.


TeraziTerazi Burcu:

Pazartesi itibarıyla iletişimsel konular hız kazanıyor sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Daha fazla öğrenmeye hevesli olacaksınız, yakın çevrenizde olup biteni daha fazla merak edeceksiniz, sevdiğiniz akraba ve kardeşlerinizle bir araya gelmek isteyeceksiniz, onların hayatına dâhil olacaksınız. Salı günü devreye girecek güzel bir anlaşma ayaklarınızı yerden kesebilir. Sorumlu, ciddi, disiplinli yaklaşımlarla şu son dönemde istediğiniz çalışmaların karşılığını alabileceksiniz. Salı veçarşamba günlerini iş alanlarınızda kullanın.

Cuma günü aile hayatınız için yapacağınız harcamalar yüksek olabilir. Evinizde önemli bir değişime kalkışıyor olabilirsiniz. Bu tarihte abartı devreye girecek. Bu yüzden abartılı bir harcama yapmaktan, kaçınmalısınız. Haftasonu özel hayatınızda sevdiğiniz insanla iletişiminizi arttırabilir ve sorunlarınız varsa bu sorunlara faklı yaklaşımlar ve farklı düşüncelerle çözümler üretebilirsiniz.


AkrepAkrep Burcu:

Bu Pazartesi itibarıyla kimliğinizi parasal konularda ortaya koymaya başlayacaksınız sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Yatırımlarınız, cebinizde bulunan para önem kazanıyor. Salı günü parasal konularda beklenmedik yerlerden göreceğiniz şanslarınız devrede olacak. Geri planda yapılan her tür işinizde zenginliğiniz, fırsatlarınız bol olabilir. Çarşamba günü parasal konularda önemli sorumluluklar devreye giriyor. Belki ortaklaşa atılacak bir adım yüzünden bu sorumluluklar devrede olabilir, belki de arkadaşlarınızın sizden yardım istemesiyle onların hayatı için birtakım parasal sorumluluklar altına girebilirsiniz.

Cuma günü maddi anlamda çok para harcayacağınız ve bir yandan yakın çevreniz için yapacağınız bu harcamaların ucunu kaçıracağınız bir gün. Bir yandan da yakın çevrenizdeki insanların üzerine baskı kurma etkiniz olabilir. İletişiminizde sevdiğiniz insana karşı biraz baskıcı, kıskanç, manipüle edici durumlara karşı dikkatli olmakta fayda var.


YayYay Burcu:

Bu haftabaşı itibarıyla artık kendinizi çok daha iyi hissedeceğiniz bir döneme giriyorsunuz sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Kendinize olan güveniniz artacak, uzun zamandır üzerinizde hissettiğiniz ağırlık, isteksizlik, geri planda durma hissiyatı geride kalacak. Salı günü sosyal çevrelerden alacağınız destekler, konuşmalar, fikirler sizi çok mutlu edebilir. Hayatınıza bu tarihte bir insan girebilir, sosyal çevrenizden bir insanla aşka yelken açabilirsiniz. Çarşamba günü, ortaklaşa işlerde ve kariyer hayatınızda çok önemli sorumluluklar üstleneceğiniz bir dönem. Fikirlerinizi ve planlarınızı biraz kısıtlı kullanacaksınız ama disiplinli, iyice düşünülmüş, planlanmış ve programlanmış atılacak adımlar sizi çok etkili bir şekilde yukarıya taşıyabilir.

Cuma günü sosyal çevrelerde abartılı hareket etmeye karşı dikkatli olun. Parasal konularda biraz ipin ucu kaçabilir. Cumartesi ise, aşk hayatınızda çok mutlu olabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla farklı, keyifli, sıra dışı birgün sizi bekliyor.Oglak
Oğlak Burcu:

Bu haftabaşı itibarıyla artık biraz geri planda durmak sizin için önem kazanıyor. Bu süreçte önemli girişimde bulunmamamlı ve kararlar almamalı riskten kaçınmalısınız sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Gizli düşmanlıklar, kıskançlıklara karşı hazırlıklı olun. Bu dönemi, senenin bir değerlendirmesi olarak görün. Plan yapın, program yapın ama yine de henüz harekete geçmeyin. Salı günü geri planda durulacak işler, plan ve projeleriniz için; çok güzel fikirler, çok güzel gelişmeler, fırsatlar, şanslar, teklifler karşınıza gelecek. Bir yandan da bu kadar güzel gelişmeler yaşanırken hayata biraz sıkıcı, biraz dar ve karamsar bakabilirsiniz. Çarşamba günü sorumluluklarınız sizi rahat bırakmayabilir.

Cuma günü çok güzel, farklı teklifler devreye girebilir. Güçlü ve etkili davranarak, canınızı dişinize takarak çalışmanız ve kurduğunuz bu güzel ilişkiler, iş hayatınıza da olumlu yansıyabilir ama çok çabuk da tepki vermeye ve köprüleri atmaya meyillisiniz.


KovaKova Burcu

Bu haftabaşı itibarıyla sosyal çevreniz, arkadaş ilişkileriniz, organizasyona dayalı işlerinizde kendinizi göstermeye başlıyorsunuz sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Gelecek planlarınız artıyor.

Salı ve Çarşamba günleri önemli ticari konuşmalar, sorumluluklar devreye girmeye başlıyor. Artık olayların daha da ciddiye bindiğini görüyorsunuz. Bu aldığınız iş teklifleri belki ilk başlarda sizi mutlu etmiş olabilir ama iyi bir plan, program yapmanız bu süreçte önemli, yoksa ciddi sıkışmalar yaşayabilirsiniz.

Cuma günü seyahat halindeyseniz, tatildeyseniz, farklı yerlerde bulunuyorsanız kolay para harcamaya meyilli olacaksınız. Tutkularınız devreye girecek ve özellikle de güzel gelişmeler karşısında hayatı çok fazla düşünmeden yaşama isteğiyle dolu olacaksınız. Cumartesi günü güzel bir iş fırsatı karşınıza gelebilir. Çok esnek, farklı, sıra dışı bir iş fırsatı olacak bu ve iletişimsel konularda güzel sonuçları karşınıza getirecek.


BalikBalık Burcu:

Bu haftabaşı itibarıyla kimliğinizi tam anlamıyla kariyerinizde göstermek öne çıkıyor. Tanınmak, yaptığınız işte görünür olmak, belki şöhret sahibi olmak isteyeceksiniz. Yani, işlerinizin karşılığını almak bu süreçte önemli olacak sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Etkili ve güçlü insanlarla bir araya gelebilir ve daha çok ilginizi kariyerinize yöneltebilirsiniz. Salı gününü bir kenara not edin çünkü bu tarihte iş hayatınızda harika bir teklif karşınıza gelecek ve Çarşamba günü bu teklifin sorumluluğunu hayatınıza ekleyeceksiniz. Bu süreçte projelere iyi odaklanmalı, iyi konsantrasyonla somut sonuçlar alabileceğinizi bilmelisiniz.

Cuma günü sosyal çevrelerde arkadaşlarınızla bir aradayken hem harcamalarınıza dikkat etmek hem de güçlü duygularla onları yönlendirmek isteyeceksiniz. Haftasonu güzel gelişmeleri hayatınıza ekleyebilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın