Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

19 – 25 Eylül 2022 Haftalık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

HOŞGELDİN SONBAHAR!

Ay Yengeç burcundayken haftaya giriş yapıyoruz. Ülkemizle, bizlerle alakalı konu ve olaylar hızlı akacak. Çünkü 19 ve 20 Eylül günleri Ay sınır dışı hareketinde hızlı, ani, beklenmedik olaylar, sağlıkla ilgili konular bu alanda alınacak önemli haberler ve iç meselelerle alakalı konu ve olaylarla haftamızbaşlayacak.

Bu pazartesi Güneş’in Plüton’la olumlu açısı onay almak istediğimiz desteklenmek istediğimiz noktalarda bu gücü bu desteği çok rahat bir şekilde göreceğimizi de gösteriyor. O yüzden bazı noktalarda sıkıntı yaşıyorsak, biriyle konuşmamız gerekiyorsa, birinden güç almak istiyorsak bu hafta Güneş ve Plüton üçgeniyle bunu kullanabiliriz.

Merkür’ün Jüpiter’le olan karşıtlığı abartılardan uzak durmamız gerektiğini bize gösteriyor. Harcamalarımız yüksek olabilir, kendimizi disipline etmekte zorlanabiliriz. Merkür’ün Jüpiter’le karşıt açısında bir konuyu anlatırken ya da bir konuyu çalışırken uç noktalara gitme, her şeyi biraz abartma,tutamadığımız sözler altına girme potansiyelimiz olacak. Ama yine hayata bakış açımızın iyimser ve pozitif olacağını söyleyebiliriz. Eylül başında verdiğimiz sözlerin yeniden ele alınacağı durumlarla da karşılaşma ihtimalimiz var.

Venüs’ün Uranüs’le olan bağlantısı ilişkilerde esnek olacağımızı ve ilişkilerde daha rahat etkilerin devrede olduğunu bize gösteriyor. İş anlaşmaları ve parasal konularda da bu gayet destekleyici bir alandır.

Jüpiter’in Satürn’le 45 derecelik açısı devrede, hemen Temmuz sonunda bu açı devredeydi ki piyasalarda bunun yansımalarını da gördük. Biraz tedirgin olduğumuz zamanları temsil ediyordu, o yüzden bu hafta Çarşamba gününden sonraki dönem muhasebe işlerimizde, finansal alanda bazı testlerle karşılaşabiliriz. Çünkü Jüpiter Satürn 45’liği aslında 21 Aralık 2020’de başlatmış olduğumuz işlerimizin ne kadar çalışıp çalışmadığını, hangi işlerde attığımız adımların ne kadarının işe yarayıp yaramadığı ve neleri değiştirmemiz gerekip gerekmediğini bize gösterecek.

Finansal astroloji yönünden bilgi verecek olursam, bu 45 derecelik açılarda piyasalar oldukça gergin olabilir. 21 Temmuz’da bu açı gerçekleştiğinde Altın 1678 $ da dip yaptı ve ardından sadece üç hafta sonra 1824$’a yükseldi. Altın geçen hafta bu seviyenin altına düştü, şimdi 21 Eylül’le beraber yavaştan artışlar gelmeye başlayabilir. 09 Ekim civarı yeniden yükseliş sinyallerini almaya başlayabiliriz. (Bu bir yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendi yaptığım astrolojik araştırmaların paylaşımlarıdır, sadece burada size verdiğim tarihlere bakarak yatırım yapmayınız)

Cuma günü Merkür Başak burcuna geçerek 02 Ekim’e kadar gerilemesine devam edecek. Başak burcunun konu ve olaylarında iletişim sıkıntıları yaşayacağız. Merkür Başak burcunda hem kendi alanındadır hem de yüceldiği bir noktadır. Hele ki yüceldiği noktada geri hareketi hem ticari faaliyetlerde hem iş hayatında hem iletişimin her tür formunda iş, işçiler, emekçiler, sendikalar, belediyeler, çevre problemleri, üretim ve üretim maliyetleri  aynı zamanda işverenler çalışma koşulları ve sağlıkla ilgili konularda birtakım sıkıntı ve problemlerle karşılaşma ihtimalimizi de devreye koyacak. Türkiye’nin üçüncü evinde olduğu için hem sınırlar, topraklar hem de yakın komşu ülke ilişkilerimizde kendimizi ifade ederken ya da ticari bağlantılarda birtakım sıkıntı ve problemlerle karşılaşabiliriz.

Diğer taraftan Cuma Güneş’in Terazi burcuna geçtiğini görüyoruz. Resmen sonbahar mevsimi sonbahar ekinoksuyla başlıyor! İlişkiler, ortaklı işler, iş birlikleri, anlaşmalar, sözleşmeler, sanat, estetik, moda bu sektörlerin ön plana çıkması aynı zamanda estetik olan, artistik olan her şeye daha fazla odaklanacağımız, dengeyi huzur arayışını bulmak isteyeceğimiz, siyasetin de ön plana çıktığı ve ilişkilerin iyice görünür olduğu bir döneme giriş yapıyoruz. Hak, hukuk, adalet ve eşitliğin de önem kazanacağı zamana giriyoruz.

Güneş’in Merkür’le olan kavuşumu bazı konuları gözden geçirmek anlamında bize göz kırpacak ama Cumartesi günü Venüs Neptün karşıtlığıyla ilişkilerde aradığımızı bulmak kolay olmayacak. İlişkilerde, para işlerinde, keyfi alanda yanılgılara, aldanmalara açık olacağız.

Şimdiden bütün Terazilerin, doğum gününü kutluyorum.

19 – 25 Eylül Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Koç ve yükselen Koçlar ev, aile ve yuva alanlarına odaklanarak haftanıza giriş yapıyorsunuz ama aile ortamlarınızda ve yuvanızda alacağınız haberler hızlı bazı sonuçları bu hafta karşınıza getirecek. Böyle hemen hop diye yüreğiniz kalkabilir ani bazı haber alabilirsiniz bu hafta başında. Ama bu haftanın geneli destekleyici açılarla dolu. Bu hafta iş alanlarınızda güzel güçlü insanlardan göreceğiniz destekler sizi çok mutlu edebilir, yüzünüzü güldürebilir. Uzun zamandır çok uğraş verdiğiniz, kendinizi işinizde gücünüzde gösterdiğiniz ve bu çalışmaların da sonuçlarını almak istediğiniz bir zamandasınız. Şimdi patronlarınızın, üstlerinizin bunu onaylayacağı ve göreceği bir zaman dilimi olacak. Abartılardan mümkün olduğunca uzak durun çünkü Merkür sizin evlilik ve ikili ilişkiler alanınızda gerilemekteydi 10 Eylül’den bu yana ve sevdiğiniz insana özellikle Eylül başında vermiş olduğunuz sözler karşınıza problem olarak gelebilir. Bazı tartışmalarda bunların kullanıldığını görebilirsiniz ama Cuma gününden sonraki dönem ilişkilerde yaşadığınız iletişim sıkıntılarının geride kaldığını göreceksiniz. Merkür sizin iş, hizmet ve sağlık alanlarınıza geçerek gerilemesine devam edecek. Bu dönem eski işleri yeniden ele almak, eski iş arkadaşlarıyla yeniden bağlantıya geçmek, eski işlere başvurmak ya da daha önceden tanıdığınız insanlarla iş yapmak anlamında olumlu ama yeni bir işe başlamak anlamında 2 Ekim’e kadar olumlu olmayabilir. Eski sağlık sıkıntıları ve problemleri, mide, bağırsak, sindirim sistemi problemleri ile de bu dönem uğraşabilirsiniz.

Yine Cuma günü itibariyle ilişkiler hayatınızda görünür olacak daha fazla karşı tarafın düşüncelerine önem verebilir, sevdiğiniz insanla daha fazla vakit geçirmek isteyebilir, hayatınızda bir ilişki olmasını arzulayabilir, ortaklı işlere kendinizi verebilirsiniz. Bu alanda denge kurmak isteyeceksiniz. Cumartesi günü işle ilgili konularda dikkatli adımlar atmaya özen gösterin, sağlığınıza gereken ilgiyi de ihmal etmeyin, bağışıklık sisteminizi kuvvetlendirin.


BogaBoğa Burcu:

Boğa ve yükselen Boğalar, iletişimsel işleriniz, yakın çevrenizden aldığınız haberlerle haftanıza giriş yapıyorsunuz. Yakın çevrenizde olup biten konu ve olaylar bu hafta başında hızlı haberleri karşınıza getirebilir, yüreğiniz bir anda ağzınıza gelebilir ama bunlar illa olumsuz olacak demek değil. Cuma günü Merkür aşk, çocuklar, kreatif ve sanatsal işler alanınıza girerek gerilemesine devam edecek. Bazı işleri yeniden ele almanız, bazı konuların üzerinden yeniden geçmeniz gerekebilir. Bu dönem çocuğunuz varsa onunla olan iletişiminize dikkat edin, sevdiğiniz insan varsa onunla konuşmalarınız ve ifadeniz sizi yanlış noktalara taşıyabilir. Daha önceden tanıdığınız ya da ilişki yaşadığınız insanların bu dönem yeniden hayatınıza girme olasılığı var. Hafta başında bu alanlardan yana şanslısınız. Şimdi bu konuları tekrar ele almak ve bu alanda tamamlanması gerekenlerle uğraşmak durumunda kalacaksınız.

Cuma günü Güneş’in Terazi burcuna geçişiyle beraber iş, hizmet ve sağlıkla ilgili alanlar hayatınızda aydınlanmaya başlıyor. Başkaları için çalışmaktan, üretmekten mutluluk duyacağınız bu dönem, kendinizi işinizde gücünüzde ortaya koyacaksınız. Sağlıkla ilgili konu ve olaylar yeniden gündeminize yerleşebilir. Mesela bu dönem bel bölgeniz, kalçanız ya da böbreklerle ilgili konuları ele almak ve aynı zamanda bu alanda yapabileceklerinizi görmek anlamında sizi destekleyecek. İş ilişkilerinizin de kuvvetlendiği bir haftadasınız. Cumartesi günü ise özel hayatınızda dikkatli olun çünkü hayal kırıklıkları, sevdiğiniz insanla anlaşamamak devrede olabilir.


İkizlerİkizler Burcu

İkizler ve yükselen İkizler, parayla ilgili konularda neler yapabileceğinizi göreceğiniz haftalardan bir tanesi başlıyor. Beklediğiniz bir para varsa bu hafta bu paranın haberi gelebilir ama öncesinde ufak bir kalp çarpıntısı, bir heyecan yaşayabilirsiniz. Maddi konularda yatırımlarınız varsa bu hafta dikkatli olmaya özen gösterin, Pazartesi ve Salı günleri hızlı, ani olaylar moralinizi aşağıya çekmesin. Bu hafta ev, aile ve yuva alanlarınızda yapılması gerekenler teker teker ele alınıyor ve bütün bunları da tamamlayabiliyorsunuz. Özel hayatınızda, ilişkilerinizde ve çocuğunuzla olan bağlantılarda Eylül başı vermiş olduğunuz sözler yeniden gündeme gelebilir ya da bu sözleri yeniden ele almak durumunda kalabilirsiniz.

Diğer taraftan aile ortamlarınız da gerçekten esnek olacak, misafir ağırlayacak ve evinize birileri gelecek gidecekse bu dönem hayatınızın tadının tuzunun da yerinde olduğunu göreceksiniz.

Cuma günü Merkür Başak burcuna kayarak gerilemesine devam edecek. 2 Ekim’e kadar emlak alım satım, kiralama gibi işleriniz varsa bu alanlarda destekli olmayacaksınız. Evinizle ilgili yeniliklere kalkışmak için de uygun bir dönem olmayacak ama daha önceden planladığınız yarım kalmış tamamlanması gereken işlerinizi ele almak anlamında gayet olumlu. Eski bir aile meselesinin gündeme geldiğini görebilirsiniz işte böyle bir durumla karşılaştığınızda bu meseleyi çözmeden yolunuzda ilerlemeyin.

Yine Cuma günü Güneş Terazi burcuna geçiyor. Aşka, keyfe, mutluluğa, sanatsal işlere, kreatif alanlara, hobilere, tiyatroya, sinemaya daha fazla vakit harcayacağınız bir döngüye merhaba diyorsunuz. Eğitimle ilgili konular da önem kazanabilir burada dengeyi korumak isteyebilirsiniz. Flörtöz olacağınız bir dönem, eğer bekarsanız bu dönem bir sürü insandan hoşlanma durumu söz konusu olabilir. Evliyseniz çocuğunuzla ilgili konu ve olaylar hızlanacak, çocuğunuz yoksa çocuk haberi alabilir ya da beraber olduğunuz kişiyle hayatınızı renklendirmenin yollarını bulabilirsiniz. Spor yapmak için de harekete geçebilirsiniz. Doğa yürüyüşlerine kendinizi verebilirsiniz. Cumartesi gününe dikkat, ev, aile ve yuva alanlarınızda enerjiniz düşük çalışacak bu yüzden misafir ağlayacaksınız, evde önemli bir iş yapacaksanız haliniz gücünüz olmayabilir, kararsızlıklarınız da yüksek görünüyor.

 YengecYengeç Burcu
:

Yengeç ve yükselen Yengeçler, oldukça hareketli haftalardan bir tanesi, bir sürü haber alacak kendinizi dışarıya atacak, sosyalleşecek, bir yere gittiğinizde orada çok fazla kalmadan hemen diğer yere geçmek isteyeceksiniz. İçinizde saatli bomba varmış gibi, devamlı bir yerde patlayacakmış gibi aktif birkaç gün geçireceksiniz, önemli haberler de alacaksınız. Yakın çevrenizdeki insanlarla bağlantılar kuvvetleniyor, gücünüzü yakın çevrenizdeki insanlar üzerinde gösterebilirsiniz. Ortaklı bir işiniz bir girişimiz varsa bu dönem yurtdışı bağlantılı satış bağlantılı birtakım işlerinizde istediğiniz sonuçları da alabilirsiniz.

Pazartesi günü ev, aile ve yuva alanlarınızda Eylül başında vermiş olduğunuz sözler karşınıza problem olarak geri gelebilir, bu konuları yeniden ele almak durumunda kalabilirsiniz. Söz verdiğiniz konuların üstünden geçmek durumunda kalacaksınız, bu sözleri tutmak ve burada da işinizi baştan savmayapmamak önemli olmalı.

Cuma günü Merkür Başak burcuna geçerek gerilemesine devam edecek. 2 Ekim’e kadar büyük ticari faaliyetlerden ve girişimlerden mümkün olduğunca uzak durmaya özen gösterin. Akrabalar ve kardeşlerle eski bir meseleyi yeniden ele almak durumunda kalabilirsiniz. Bir eşyanız bozulabilir, bir elektronik aksamda oluşacak bir sıkıntı karşınıza gelebilir. Bu dönem büyük iş görüşmelerinden uzak durun. Bilgisayarınızı, telefonunuzu yedeklemeye özen gösterin.

Aynı gün güneş Terazi burcuna geçiyor. Evinize, yuvanıza, ailenize, kendinizi vermeye başlıyorsunuz. Evinizde daha çok vakit geçireceksiniz, evinizi güzelleştirmek söz konusu olacak. Babanız ve ailenizle olan bağlantılarınız da kuvvetlenme ye başlıyor. Cumartesi gününe dikkat edin, yakın çevrenizle bazı noktalarda anlaşmazlıklar devreye girebilir, bazı hayal kırıklıkları, sıkıntı ve problemler karşınıza gelebilir.


AslanAslan Burcu:

Aslan ve yükselen Aslanlar, haftaya isteksiz ve biraz da beklentisiz etkilerle başlıyorsunuz. Birkaç gün hayata adapte olmak kolay olmayacak. Geri planda durduğunuz işlerin üzerine düşebilirsiniz. Duyduğunuz her tür haberin üzerinizde güvensizlik ve korku yarattığını, duygusal yönden destekli olmadığınızı fark edebilirsiniz.

Bu hafta parayla ilgili konularda destekleniyorsunuz. Yapılması gereken günlük işlerinizde parayı doğru harcayacaksınız. Aynı zamanda iş hayatınızda gücünüzü ortaya koymanızdan kaynaklı olarak parasal konularda beklentileriniz hafta başında gündeme gelebilir ve tuttuğunuzu koparabilirsiniz.

Pazartesi günü yakın çevrenizdeki insanlara Eylül başında vermiş olduğunuz sözleri yeniden ele almak durumunda kalacaksınız. Bir şeyleri gözden kaçırmış olabilirsiniz ya da o dönem bol keseden atmış olabilirsiniz. Şimdi bu konularla uğraşacak ve aslında keşke bunu söylemeseydim diyeceksiniz.

Cuma günü Merkür Başak burcunda geçerek gerilemesine devam edecek. Para ile ilgili konular 2 Ekim’e kadar dikkatlice ele alınmalı. Eski parasal meselelerin üzerine düşebilir, birine borç verdiyseniz borcunuzu geri isteyebilirsiniz ya da bir alacağınız vardır, bu alacağınızı tahsil etme yolunda harekete geçebilirsiniz. Ama yepyeni bir insan size geldi ve sizinle iş yapmak istediğini söyledi şu kadar paraya anlaşalım dedi işte burada sıkıntı var anlamına geliyor. 2 Ekim’e kadar para ile ilgili yeni bir anlaşma, sözleşme yapmayın, büyük bir borcun altına girmeyin.

Cuma günü Güneş Terazi burcuna geçiyor, iletişiminizi yükselteceğiniz bir döngüye merhaba diyeceksiniz. Yakın çevrenizdeki insanlarla anlaşmak onlarla vakit geçirmek aynı zamanda satış, reklam, tanıtım, pazarlama alanlarında kendi estetik yönünüzü ön plana çıkarmak, yakın çevrenizdeki insanlar arasında arabuluculuk yapmak ya da o insanlar arasındaki dengeyi sağlamak hayatınızda önemli olacak. Bu dönem gezmekten, dolaşmaktan, öğrenmekten de mutluluk duyabilirsiniz. Estetikle ilgili konulara da ilginiz artabilir. Cumartesi gününe dikkat edin çünkü para ile ilgili konularda hayal kırıklıkları sıkıntı ve problemler devreye girebilir.


BasakBaşak Burcu:

Başak ve yükselen Başaklar, sosyal çevre ve arkadaşlık alanlarınızda yapabileceklerinizden daha fazlasını üzerinize alarak haftanızı başlatıyorsunuz. Korumak, kollamak başka insanları beslemek sizin için çok önemli ama bu hafta heyecanlı haberler arkadaş ortamlarınızdan gelecek. Duyacaklarınızkalbinizin hızlı çarpmasına neden olabilir.

Bu hafta başında kendi gücünüzü çok net görecek, aşkta, keyifte, mutlulukta hayata bakış açınızda destekli olduğunuzu fark edeceksiniz. Attığınız adımlar konusunda gayet net ve emin olacaksınız. Bu da özellikle ilişkilerinizde, çocuğunuzla olan ilişkinizde geçerli olacak. Hafta başında para ile ilgili konularda abartıdan mümkün olduğunca uzak durun. Eylül başında parasal konularda ortağınıza, partnerinize paranızı paylaştığınız insanlara vermiş olduğunuz sözler varsa bu sözleri yeniden ele almak durumunda kalabilirsiniz. Abartılı harcamalardan, müsriflikten uzak durun.

Seyahat ve eğitim konularında Salı günü güzel haberler var. Eğitime hazırlanıyor, eğitimle ilgili önemli kararlar almak istiyorsanız, Pazartesiden Perşembe gününe kadarki dönemi iyi kullanmayı ihmal etmeyin.

Cuma günü Merkür Başak burcuna geçerek gerilemesine devam edecek. Merkür para alanlarınızda gerilemekteydi şimdi kişisel alanlarınıza geçecek. 2 Ekim’e kadar büyük girişimlerden, büyük adımlardan mümkün olduğunca uzak durmaya özen gösterin ama hayatınızda daha önceden başlattığınız, yarım kalmış işleriniz varsa bu işleri ele almak ve tamamlamak anlamında 2 Ekim’e kadar şansınız olacak. Ama ben yer değiştireceğim, yeni bir işe başlayacağım, evleneceğim diyorsanız bu noktalarda dikkatli olun çünkü Merkür sizin burcunuzda geriliyor, 2 Ekim’e kadar mümkünse böyle anlaşmalar yapmayın.

Cuma günü Güneş’in Terazi burcuna geçmesiyle önümüzdeki bir ay boyunca para ile ilgili konular önem kazanıyor, parasal konularda neler yapabileceğinizi çok net göreceksiniz. Para kazançlarınızı artıracaksınız, güzellik, estetik, moda, kozmetik, hukuk, mimarlık alanlarında bir işiniz varsa buradan gelecek güzel getirirler yüzünüzü güldürebilir. Bu dönem kendinizi geliştirmekten ziyade nereye nasıl daha iyi yatırım yaparım ya da nasıl iyi para kazanırım diye düşüneceksiniz.

Cumartesi günü dikkatli olun çünkü ikili ilişkiler ve özel hayatınızda aradığınızı bulmak çok da kolay olmayacak. Sevdiğiniz insan bir davranışıyla gözünüzden düşebilir ya da ilişkiye yeni başlayacaksınız karşı taraftan hemen soğuyabilirsiniz.


TeraziTerazi Burcu:

Terazi ve yükselen Teraziler, kariyer ve iş alanlarınızda kendinizi göstereceğiz haftalardan bir tanesi başlıyor ama toplum önü mücadeleleri, kalabalık yerler, iş ortamları hayatınızda etkin olurken anne tarafınızdan ya da toplumdan gelecek haberler Pazartesi ve Salı günü hızlı tepki vermenize ya da heyecanlanmanıza neden olabilir.

Diğer taraftan bu hafta ev, aile ve yuva alanlarınızda kendi gücünüzü ortaya koyabilirsiniz. Ailenizden bir insanı hayatına, kariyerine, mesleğine dair yapılması gerekenler konusunda destekleyebilirsiniz. Bu hafta ailenizdeki bir kişinin hayatında güzel kapılar aralanacak ve siz de bu gelişmelerden fazlasıyla mutluluk duyacaksınız. Pazartesi özel hayatınızda verdiğiniz bazı sözleri tutmak kolay olmayacak Eylül başında sevdiğiniz insana vermiş olduğunuz sözlerin yeniden karşınıza geldiğini hatta burada tutmadığınız sözlerle yeniden uğraşmak durumunda kaldığınızı fark edebilirsiniz. Bu ortaklı işleriniz için de geçerli, o yüzden konuları tamamlamadan başka bir konuya geçmeyin. Unutmayın geri planda durduğunuz her türlü işte şans, bolluk ve bereket sizden yana. Bu aralar önemli aydınlanmalar yaşıyorsunuz. Belki yataktan kalkmak belki sağlığınızla ilgili konuları ele almak anlamında çok isteksiz olabilirsiniz ama bu dönem kendinizle vakit geçiriyorsanız burada çok güzel bilgiler de karşınıza gelecek.

Cuma günü Güneş sizin burcunuza geçiyor. Güneş’in Terazi burcuna geçmesiyle beraber hem sizin zamanınız hem de kendinize olan güveniniz yerine gelmeye başlıyor. İsteksizliğiniz geride kalacak, kendinizi çok daha kuvvetli ve güçlü görecek ve hayatınız için mücadeleyi ön plana çıkaracaksınız.

Aynı gün Merkür Başak burcunda geçerek gerilemeye devam edecek. 2 Ekim’e kadar eski, tamamlanması gereken konu ve olaylarla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Büyük girişimlerden mümkün olduğunca uzak durun. Geçmişte karşılaştığınız bazı sıkıntı ve sorunları yeniden ele almak anlamında bu Merkür gerilemesi size ışık tutabilir. Çok karşılaştırma yapabilirsiniz. Bunları çözümlemeden bir sonraki aşamaya geçmeyin.

Cumartesi günü dikkat edin çalışıyorsanız gündelik hayatımızın ritminde isteksizlik ve aynı zamanda hayal kırıklığı, enerji düşüklüğü gündeminizde olabilir. Sağlığınıza her zamankinden daha fazla özen gösterin.


AkrepAkrep Burcu:

Akrep ve yükselen Akrepler, uzaklardan alınacak önemli haberlerle haftanızı başlatıyorsunuz. Seyahatte, tatilde, uzak yerlerde ya da uzaklarda yaşayan akrabalarınızın hayatında hızlı gelişmeler bu Pazartesi ve Salı gündeminize yerleşebilir. Buradan önemli haberler alabilirsiniz. Seyahatlerde yolculuklarda hiç beklenmedik bazı olaylar heyecanlı kılabilir gününüzü ama diğer taraftan kendinizi besleyeceğiniz ve hayata da güveneceğiniz bir hafta başlıyor. Arkadaş çevrenizden çok güzel destekler var ve bu destekleri hayatınıza almanız gerekiyor. Sizin en büyük probleminiz uzun zamandan beri başka insanların size yardım etme isteğine karşı istekli olmayışınız. Ama bu hafta itibariyle bu yardım ve istekleri çok rahat bir şekilde hayatınıza alacaksınız, almalısınız da. Tek başınıza hareket etmek krizleri hayatınıza taşıyabilir o yüzden bir yardım gündeme geldiğinde bu yardımı değerlendirin. İşle alakalı konularda gözünüzde büyüttüğünüz, kenara attığınız, iş hayatınızda verdiğiniz sözleri tutmakta zorlandığınız bir dönemdesiniz. Eylül başında verdiğiniz bazı sözlerin bu dönemde tamamlanmak üzere yeniden bir kabus gibi karşınıza çıktığını görebilirsiniz, bütün bunları tamamlamaya çalışın.

Cuma gününden sonra Merkür sosyal çevre ve arkadaşlık evinize geçerek gerilemesine devam edecek. 2 Ekim’e kadar bazı arkadaşlarınızla aranızda iletişim sıkıntı ve problemleri görülebilir, bazı aktiviteler, organizasyonlar, davetlerde aradığınızı bulamayabilirsiniz, sıkıntı ve problemlerle karşılaşma ihtimaliniz var. Eski arkadaşlarla yeniden bir araya gelebilirsiniz ya da eski arkadaşlarla yaşadığınız bir mesele hayatınıza yerleşebilir. Aktiviteler, davetler, organizasyonlar konusunda 2 Ekim’e kadar büyük kararlar almamaya özen gösterin.

Cuma günü Güneş Terazi burcuna geçecek, önünüzdeki bir ay boyunca daha temkinli hareket etmeye özen göstermeniz gerekecek. Biraz kendinize vakit ayırmak, ruhunuzu dinlendirmek, plan yapmak, kendi köşenize çekilmek anlamında şanslı olacaksınız ama kendinizi göstermek istediğiniz birtakım olaylar varsa bu dönem buradan yana çok da destekli olmayabilirsiniz. Cumartesi gününe dikkat edin bazı arkadaşlarınızla aranızda gerilimli olaylar oluşabilir ya da bir hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.


YayYay Burcu:

Yay ve yükselen Yaylar, ortak para mevzuları, faturalarınız, ödemeleriniz bunlarla ilgili konular bu hafta başında önemli olacak. Özellikle hafta başında ruhani, spiritüel konulara çok daha rahat çekilebilirsiniz. Pazartesi ve Salı günleri önsezileriniz çok çalışabilir ve bu önsezilerinizi etrafınızdaki insanlar üzerinde kullanabilirsiniz. Bu hafta başında olumlu etkiler var. Çalışıyorsanız çok kuvvetli yerlerden güzel destekleriniz var. Patronlarınız yaptığınız işi beğenecek ve paranızda bir artış söz konusu olabilir ya da ticari bir faaliyetiniz varsa bu dönem yapacağınız para anlaşmaları sizi destekleyen anlaşmalar olabilir. Bu ara elinizi attığınız işte destekli olacaksınız.

Eylül başında sosyal çevrenize vermiş olduğunuz sözler bu hafta başında karşınıza gelebilir, bu sözleri yeniden ele almak durumunda kalabilirsiniz. Çevresel faktörler, özel hayatınızın detayları özellikle hafta başında devrede olacak. Cuma günü Merkür Başak burcunda geçerek gerilemesine devam edecek. 2 Ekim’e kadar kariyer ve meslek hayatınızda önemli değişimlere kalkışmayın. Patronlarınız ve üstlerinizle olan iş birlikleri konuşmalar ve ifadelerde sıkıntı ve problemlere açık olabileceğiniz gibi toplum önü konuşmalarınızda yanlış ifadelere de açık olabilirsiniz. Ele alınması gereken işlerinizin üzerine yoğunlaşmaya çalışın. 2 Ekim’e kadar iş değiştirmeyin yeni bir yere geçmeyin.

Yine Cuma günü Güneş Terazi burcuna geçiyor sosyal çevrenizin hareketleneceği bir döneme giriyorsunuz. Arkadaşlarınızla daha fazla vakit geçirebilir, dengeyi, keyfi, mutluluğu, estetik yaklaşımları daha fazla sosyal ortamlarda ön plana çıkarmak isteyebilirsiniz. Gireceğiniz ortamlarda, yapacağınız işlerde, aktivitelerde sanatsal yönünüzle duruşunuzla zarafetinizle çok fazla konuşulabilirsiniz. Bazı konulara çözüm üretmek, işle alakalı konuları yeniden ele almak anlamında Cuma günü gayet başarılı ama Cumartesi günü ev, aile ortamlarınızda ufak tefek sıkıntılara açık görünüyorsunuz. Hayal kırıklıkları, aldanmalar bu gibi etkilere karşı dikkatli olun.Oglak
Oğlak Burcu:

Oğlak ve yükselen Oğlaklar, özel hayatınız ve ilişkilerinizde kendinizi göstereceğiniz haftalardan bir tanesi başlıyor. Sevgiye, aşka, mutluluğa her zamankinden daha fazla ihtiyacınız var gibi duruyor. Belki iş hayatınızda alacağınız, belki uzaklardan gelecek haberler sevdiğiniz insana daha düşkün olmanıza ve onda şefkati aramanıza neden olacak. Ama onun hayatındaki dengesizlikler Pazartesi ve Salı günü iniş ve çıkışları da karşınıza getirebilir.

Pazartesi ve Salı günü destekleniyorsunuz, kariyer ve meslek hayatınızda gücünüzü ortaya koyacaksınız, güçlü insanlardan önemli destekler alacaksınız ve bu dönem kendinizi çok net bir şekilde göstereceksiniz. Eylül başında kariyer ve meslek hayatınızda patronlarınıza ve aile hayatınızdaki insanlara verdiğiniz sözler yeniden karşınıza gelebilir. Bazı sözleri abarttığınızı bazı durum ve olayları iyice büyüttüğünüzü fark edebilirsiniz. Bu dönem lütfen konu ve olayları tamamlamaya özen gösterin.

Salı günü seyahatle, uzak yerlerle bağlantılı işlerinizde güzel haberler devrede olurken aşk hayatınızda da istediğiniz sonuçları yakalayacaksınız. Cuma günü Merkür Başak burcuna geçerek gerilemesine devam edecek. 2 Ekim’e kadar seyahat, eğitim, yurtdışı bağlantılı işler, ticari faaliyetler, hukuki alanda atılacak adımlar konusunda destekli olmayacaksınız. 2 Ekim’e kadar bu alanlarda bir iş değişikliği bir yeniliğe kalkışmayın, daha önceden çalıştığınız insanlarla çalışma potansiyeliniz var. Medyada çalışıyorsanız daha önceden görüştüğünüz, konuştuğunuz yarım kalmış işleri yeniden aktive etmek sizi mutlu edebilir. Bu dönem kimseye dava açmayın mahkemelerle uğraşmayın.

Cuma günü Güneş Terazi burcuna geçiyor, kariyerinizde kendinizi göstereceğiniz bir döneme merhaba diyorsunuz, 1 ay boyunca sizi kimse tutamaz. Hem dengeli hem estetik hem nezaketli yaklaşımlarınızla iş hayatınızda aranılan insan olacak ve 1 ay boyunca mesleğinizde kariyerinizde güçlü adımlarla yolunuzda ilerleyeceksiniz.

Cumartesi günü dış ortamlar, çevresel faktörlerde yanıltıcı etkiler var o yüzden bir yerlere gideceksiniz yakın çevrenizdeki insanlara nereye gitsek diye sormayın, sizi yanıltabilirler, keza alışverişleriniz konusu da aynı, o yüzden bunlara dikkat edin.


KovaKova Burcu

Kova ve yükselen Kovalar, gündelik koşturmalarınız ve sağlıkla ilgili konularla haftanızı başlatıyorsunuz. Pazartesi ve Salı günü gündelik hayatınızı iyi organize etmeye özen gösterin çünkü aniden çıkacak bir olay planlarınızı alt üst edebilir. Pazartesi günü gayet olumlu, parayla ilgili konularda kendi gücünüzü görebilirsiniz. Eğer bu dönem tasarruf yapıyorsanız bu tasarrufların çok doğru bir şekilde çalıştığını göreceksiniz. Belki de bu biriktirdiğiniz parayı çok yakın ailenizden bir insana kullanmanız ya da bir arkadaşınızın ihtiyacını görmeniz gerekecek diğer taraftan bunu yaparken hiç gocunmayacaksınız.

Eylül başında eğitimle alakalı olabilir, gelecek planları olabilir veya yazma çizme ile alakalı kafanızda bir sürü plan varken insanlara vermiş olduğunuz sözler neydi bir bakın. Bu iş hayatınızı da içeren planlar olabilir bu planları yeniden ele almanız gerekiyor çünkü bazı olayların ve sözlerin bu hafta yeniden karşınıza geldiğini görebilirsiniz.

Para ile ilgili alanda şanslı etkileşimler var. Aile hayatınızda bolluğunuz ve bereketiniz gayet iyi görünüyor. Cuma günü Merkür Başak burcuna geçerek gerilemesine devam edecek. Merkür para evinize giriyor. 2 Ekim’e kadar para ile ilgili konularda yanlış adımlar atmamaya özen gösterin, kimseye borç vermeyin, kimseden borç almayın, kimseye de kefil olmayın. Daha önceden halletmeniz gereken parasal işleriniz varsa bu işlerinizin üzerine düşebilirsiniz. Bir kredinin altına girmeyin.

Cuma günü Güneş Terazi burcuna geçiyor. Seyahat etmekten büyük keyif alacağınız bir döneme giriyorsunuz. Bu dönem her tür konuda şansınızın çok açık olduğunu göreceksiniz. Yabancı insanlarla girişeceğiniz işlerde fırsatlarınız yüksek. Yabancı dil öğrenmekten tutun akademik bir çalışmayı tamamlamaya, sosyal medyayı kullanmaya kadar şanslı bir süreçtesiniz. Bu süreç içerisinde kendinizi şanslı, mutlu, iyimser göreceksiniz. Cumartesi gününe dikkat edin para ile ilgili konularda doğru bir karar verme olasılığınız düşük görünüyor.


BalikBalık Burcu:

Balık ve yükselen Balıklar, aşka, keyfe odaklandığınız haftalardan bir tanesi başlıyor. Sizi mutlu edecek ne varsa bu hafta başına daha fazla bu konularla ilgili olacaksınız. Duygusal yönünüz çok kuvvetli olduğu için sevdiklerinize daha fazla vaktinizi harcayacak çocuğunuz varsa onu daha fazla önemseyecek ya da sanatsal işlerinizde önsezilerinizi çok iyi kullanacak ve güzel başarılara imza atacaksınız.

Pazartesi günü ikili ilişkiler ve özel hayatınızla ilgili konularda güzel adımlar var. Uzun zamandan sonra sevdiğiniz insanla aranızdaki bazı konuları istikrara kavuşturmuş olabilirsiniz, elinizi çabuk tutun çünkü Cuma günü Merkür bu alanlarınıza geçerek gerilemeye devam edecek. İletişim problemleri karşınıza gelebilir. Bu dönem sevdiğiniz insanın hayattan keyif almadığını, sağlık ya da işi ile ilgili sıkıntılarla boğuştuğunu görebilirsiniz. Siz de çok fazla yüklenmeyin. Geçmiş ilişkiler ve aşklar yeniden karşınıza gelebilir. Eğer bitmediyse tamamlanmadıysa ortaklıklarda da bazı sıkıntı ve problemler oluşabilir. 2 Ekim’e kadar sözleşmelerden, anlaşmalardan, büyük girişimlerden uzak durun.

Cuma günü Güneş’in Terazi burcuna geçmesiyle para ile ilgili konular hayatınızda önem kazanıyor. Ortak para meseleleri müşterek para adımları devreye girerken aslında alacak verecek, banka işlemleri, vergi, kredi, faiz gibi konularla uğraşmak durumunda kalacaksınız. Bu dönem tanışacağınız insanlar hayatınızda çok önemli noktalara dokunabilir, hayatınızı değiştirebilirler. Gerçekten hayatınıza etki edecek insanlarla bir araya gelme potansiyelimiz var.

Hafta başında problemlerinize çok daha rahat çözüm üreteceksiniz. Pazartesi günü Eylül başında söz verdiğiniz tutmakta zorlandığınız ne varsa karşınıza gelebilir ve bu konuları yeniden ele almak durumunda kalabilirsiniz. Bu haftanın en olumsuz günü Cumartesi günü. İkili ilişkiler ve özel hayatınızda sevdiğiniz insanı anlamak kolay olmayacak ve ondan beklentiniz yüksekse ilişkiniz dara girebilir.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

1 Yorum

  • Cevaplamak
    emre
    08:53'de Eylül 26, 2022

    Yengeç burcu olarak yazdıklarınızı okuyorum. Büyük kısmında doğru olarak biliyorsunuz.

Bir Cevap bırakın