Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

21 – 27 Ağustos 2023 Haftalık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

SAĞLIĞA VE GİRİŞİMLERE DİKKAT!

Pazartesi günü Ay Terazi burcundayken haftamıza giriş yapıyoruz. Her tür ilişki, ortaklaşa atılacak adımlar, iş birlikleri, sanatsal birtakım faaliyetler, siyasi haberler bu haftaya damgasını vurabilir. Siyaset, politika, hukuk adalet gibi konular önemli olacak.

Salı günü Mars’ın Neptün’le olan bağlantısı aldanmaları, aldatılmaları, gizli olayların ortaya çıkmasını, suçların artmasını, komplo teorilerini ön plana çıkartabilir. Yasa dışı işlerin, perde arkası oyunların arttığını görebiliriz.  Girişimlerimizde başkaları tarafından kolay yönlendirilebilir çabuk kandırılabiliriz bu yüzden bu dönem karşımıza gelecek işbirlikleri, işler ya da projeler konusunda gözümüzü dört açmaya özen gösterelim. Politik açıdan bakacak olursak anlaşmazlıklar, kararsızlıklar, belirsizlikler de karşımıza gelebilir. Askeri konularda istenilen başarılar elde edilemeyebilir ve bu dönem başlatılan operasyonlar bir problemle, geri çekilmeyle ya da bir çözülmeyle sonuçlanabilir. Hastaneler ve hapishaneler ve buradaki olaylar önem kazanacak. Mars- Neptün kontakları salgın hastalıklarla bağlantılı olduğu için bu dönem enfeksiyonel, ateşli, bulaşıcı hastalıklara dikkat edelim. Bağışıklık sistemimiz düşük olabilir, zehirlenmelerden, gıda ve ilaç intoleranslarına kadar her tür sıkıntı ve sorun bu dönem karşımıza gelebilir. Bilmediğimiz yerlerde yememeye ve bağırsak sistemimize korumaya özen gösterelim. Hayvanlardan gelecek hastalıklara da açık olabiliriz.

Salı günü Venüs’ün Jüpiter’le dik açısı devrede olacak. Ekonomi yönünden hızlı gelişmeler yaşanabilir. Dövizde ya da altında hareketlilikler devrede olabilir. Venüs ve Jüpiter dik açılarında özellikle maddi konularda abarttılar ya da piyasalarda hızlı iniş çıkışları görebiliyoruz o yüzden Salı günü finansal yönden yatırımlarımız varsa gözümüzü dört açmakta fayda olabilir.

Çarşamba günü iletişim, haberleşme, ticaret gezegeni Merkür geri hareketine başlıyor. İletişimin gezegeni Merkür, kendi öz burcu ve yüceldiği burç olan Başak burcunda geri hareketine başlayacak. Başak burcu verimlilik, üretkenlik, çalışma koşulları, başkaları için üretme ve sağlıkla ilgili konuları eder. Bu alanlarda iletişim ve ticaret sorunlarıyla karşılaşabiliriz.  Doğa, çevre, iletişim, data bilgi veri alanları, ekonomi, finans, muhasebe, işçilerle, işverenle ilgili konular, sağlık sektörü, çiftçiler, ürünlerle ilgili konularda sorunlar oluşabilir.

İç farkındalığımızı ortaya çıkaracak Merkür bu dönem içerisinde iyi bir gözlem yaparak bu dönemi değerlendirebiliriz. Başak burcu ekinler ve çiftçilik tahıl alanıyla, yediğimiz içtiklerimizle çok bağlantılı olduğu için burada Merkür gerilemesi tüm dünyada başta buğday, arpa fiyatları olmak üzere bu alanları hızlı çalıştırabilir ve bu alanlarda bazı düzenlemelere gidilebilir.

23 Ağustos Çarşamba günü Güneş Başak burcuna geçiyor. Başak burcunun konu ve olaylarını daha fazla hissedeceğiz bir ay boyunca. Verimli, üretken olma, mükemmelleştirme, detaylandırma, analiz etme ve başkaları için üretme ihtiyacımız ön plana çıkabilir. İşimizi sevebiliriz işimize gücümüze daha fazla odaklanabiliriz daha önceden ele alınması gereken konular varsa bunların üzerine eğilme, iş hayatımızı düzenleme, gündelik hayatımızı gözden geçirme konuları önem kazanıyor. Sağlığımızla ilgili konular da önemli olacak. Başak burcu ikinci beynimiz olan bağırsak sistemini yönetir o yüzden Güneş Başak burcundan geçerken Merkür Başak burcundan geçerken daha sağlıklı beslenmeye özen gösteririz. Merkür de bu alanlarda gerileyeceği için bağırsak floranızın bozulması ya da burada birtakım sıkıntı ve problemlerle karşılaşma ihtimalimiz de var.

Cuma günü Mars’ın Plüton’la olan olumlu açısı biraz daha güç ve efor gerektiren işlerde kendi gücümüzü ortaya koyacağımızı gösterirken Pazar günü enerji gezegeni Mars Terazi burcuna geçiyor. Mars tepki vermeyi seven, yaşam enerjisi ile bağlantılı bir gezegen ama Terazi burcu kararsız, belirsizlikleri yüksek aynı zamanda aman kimseye bir şey olmasın yaş da yanmasın kuru da yanmasın derken bazı önemli fırsatları kaçırmamıza ya da gerektiği gibi hareket edemememize neden olabilir. Terazi burcunun konuları işbirlikleri, ortaklıklar, ilişkiler, evlilikler, beraber atılacak adımlarda enerjimizi harcamaya başlıyoruz burada Mars’ın olması bazı çatışmaları da karşımıza getirecek. Mars Terazi burcunda hareket ederken hak hukuk adaletle ilgili konular devreye girebilir ama doğru zamanda hareket edememe kararsız kalma noktasında bizi yorabilir. Siyaseti, politikayı, adalet sistemini, hukuku çok konuşacağımız bir dönem ve enerjimizi daha çok bu konulara harcayacağız. Sanatçılar Terazi burcu tarafından yönetildiği için moda, tekstil, tasarım, kozmetik, mimarlıkla ilgili alanda enerjimiz öne çıkıyor ama enerjimizi kullanmakta zorlanabiliriz. Güney ay düğümü tarafı da Terazi burcunda olduğu için değiştirmemiz gereken bazı alışkanlıklar, ağzımızdan çıkmaması gereken bazı sözcükler ya da kararsız kaldığımız ve beklediğimiz noktalarda yapamadığımız işlerde tembellik etkisinin hayatımıza etkilemesi gibi durumlar Mars’ın Terazi burcunda hareketi sırasında bir buçuk ay boyunca etkili olabilir.

Güneş ve Satürn karşıtlığı da devrede. Önemli yöneticilerin bizi yöneten siyasi liderlerin sağlığı ve girişimleriyle ilgili konularda başarısızlıklar, sıkıntılar devrede olacak. 27 Ağustos civarı elimizi attığımız işler elimizde kalabilir hayat sanki bizim karşımızdaymış gibi hissedebiliriz. Büyüklerimiz, ebeveynlerimiz, patronlarımız, otorite figürleri olabilir bizi yöneten insanların hayatında da bazı zorlanmalar devreye girebilir.

21 – 27 Ağustos Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Koç ve yükselen Koçlar bu hafta ilişkiler sizin için önemli çünkü haftaya Ay Terazi burcundayken başlıyoruz ve ilişkiler, iş birlikleri, atılması gereken önemli adımlar konusunda hızlı hareket etmek isteyebilirsiniz ya da bu alanlarda birtakım belirsizlikler devreye girebilir.

Salı günü Mars’ın Neptün’le olan karşıt açısı işle ilgili girişimlerinizde sıkıntılı durumları karşınıza getirebilir. İş hayatınızdan birinin üzerinizde baskı kurduğunu fark etmeyebilir ve çok kolay yönlendirilebilirsiniz. Sağlığınıza ekstra özen gösterin, bu dönem bağırsak floranızı korumak önemli olacak. Zehirlenmeler, ilaç intoleransları, bağırsaklarda, midede oluşacak birtakım sıkıntı ve problemler enfeksiyonel bazı hastalıklara neden olabilir. Bağışıklık sisteminizi kuvvetlendirmeye özen gösterin.

Venüs’ün Jüpiter’le olan dik açısı girişimleriniz ve yatırımlarınız konusunda abartılı harcamaları karşınıza getirecek. Bu aralar kazançlarınız iyi olabilir ama diğer taraftan hiç beklenmedik yerlere, çocuğunuza, eğlencenize daha fazla harcama yaptığınızı fark edebilirsiniz bu da bazı dengesizlikleri karşınıza getirecek.

Çarşamba günü Merkür sizin iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda gerilemeye başlıyor, bağışıklık sisteminizi kuvvetli tutun çünkü geçmişte yaşadığınız benzer birtakım rahatsızlıklar bu 20 günlük süre içerisinde karşınıza gelebilir. İşinizle ilgili konularda, bir gözden geçirme her şeyi dikkatlice ve etraflıca inceleme şansına da sahip olacaksınız. Özellikle 23 Ağustos’tan 15 Eylül’e kadarki süreçte yeni bir işe başlamayın, yeni bir projeye dahil olmayın mümkünse iş değiştirmeyin çünkü idrakınız doğru çalışmayacak ve işler düşündüğünüz gibi çıkmayabilir. Merkür düzeldikten sonra başka koşulların devrede olduğunu fark edebilirsiniz. Yapmak zorunda kalırsanız da birkaç kez durumları gözden geçirin. Evinizi toparlamak, bazı halledilmesi gereken evraklar ya da parasal işleriniz varsa bunları gözden geçirmek adına bu dönemi iyi kullanın.

Hafta sonuna doğru durum ve olayları çok rahat toparlayacaksınız. Önemli insanlarla bir araya gelebilirsiniz. Spor yapıyorsanız enerjinizin yüksek olduğunu Cuma günü ve sonraki dönem fark edebilirsiniz.

Pazar günü Mars Terazi burcuna geçiyor ilişkiler önemli olacak önünüzdeki bir buçuk ay boyunca enerjinizi sevdiğiniz kişiye yönlendireceksiniz işte burada zaman zaman pasif agresif belirsiz birtakım adımlar devrede olabilir. Karşı tarafı yönetemediğiniz durumlarda çok zorlamayın krizler o taraftan gelecek gibi görünüyor ama beraber hem özgürlüğünüze düşkün olabilirsiniz hem beraberce hareket etmek isteyebilirsiniz. Güneş ve Satürn karşıtlığı ağırlıklı olarak yine sağlığınız konusunda dikkatli olmanız gerektiğinin altını çiziyor.


BogaBoğa Burcu:

Boğa ve yükselen Boğalar çalışma koşulları, gündelik hayatın ritmi, sağlıkla ilgili konular gündeminize yerleşiyor bu hafta genelinde ve enerjinizi daha çok sağlığınıza ve çalışma koşullarınıza yönlendireceksiniz. Salı günü Mars’ın Neptün’le olan karşıt açısı sosyal çevre ilişkilerinizde dikkatli olmanız gerektiğini gösteriyor. Bazı arkadaşlarınızın sizi yönlendirmesi onlara karşı yumuşak karnınız özel hayatınızdaki ilişkilerinizde ve çocuğunuzla olan ilişkilerinize yansıyabilir. Sanatsal işlerde çevrenizden geri bildirimler alıyorsanız yanıltıcı etkiler altında olabilirsiniz. O yüzden kendi değer yargılarınızdan şaşmamaya özen gösterin. Sevdiğiniz insanla bazı anlaşmazlıklar söz konusu olabilir. Bağışıklık sisteminizi, hayat enerjinizi kuvvetli tutmaya özen gösterin.

Ev, aile ve yuva alanlarınızda abartılarınız var. Coşkulu adımlarla eviniz için yapılması gereken bir etkinlik olabilir tam da bu dönem bu konularda müsrif davranmaya meyilli olabilirsiniz. Eviniz için yapacağınız harcamalarda dikkatli olun. Çarşamba günü Merkür sizin aşk evinizde gerileyecek burası hem aşk hem keyif hem de çocuk evidir. 15 Eylül’e kadar çocuğunuzla olan iletişiminize dikkat etmeniz gerekecek şimdiye kadar verimli akan bu iletişim sıkıntılara neden olabilir ya da aşk hayatınızda sevdiğiniz insanla birbirinizi anlamakta zorlanabilirsiniz bu dönem birbirinizi fazlasıyla eleştirebilirsiniz ya da eleştirdiğiniz noktaları içinize atabilirsiniz bu da patlamalara neden olabilir. Diğer taraftan sanatsal işlerinizde güzel bazı sonuçlar elde edeceğiniz bir dönem çünkü algınızı içinize döndürüyorsunuz yani bazı şeyleri gözden geçirerek bazı şeyleri içselleştirerek daha verimli olabilirsiniz. Eski aşklar da bu dönem karşınıza gelebilir. Güneş de aynı gün Başak burcuna geçecek, enerjinizi daha çok aşk dolu biraz daha size keyif veren konulara kaydıracaksınız. Merkür gerilemesinde spora yazıldıysanız yarım kaldıysa bunlarla ilgili konu ve olayları tamamlamak üzere harekete geçebilirsiniz.

Tatile gidecekseniz Cuma gününe doğru bu konuların hızlanması söz konusu olabilir. Pazar günü enerji alanlarınız değişiyor, enerjinizi sağlığınıza ve iş potansiyellerinize kaydıracağınız bir dönem başlıyor. Beraber çalıştığınız insanların bu dönem kararsızlıkları verdikleri bazı tepkiler üzerinizde sıkıntı ve problemler yaratabilir. Bel bölgenize, böbrek fonksiyonlarınıza ekstra dikkat edin. Güneş ve Satürn karşıtlığı ikili ilişkiler, özel hayat, çocuklarla ilgili konular ve sosyal çevreniz arasında bazı sorunlara neden olabilir. Eğer çocuğunuz büyükse bu dönem ilişkilerinde sıkıntılar yaşadığını görebilirsiniz ya da çocuğunuzla bu dönem anlaşmak çok da kolay olmayabilir. Sevdiğiniz insanın bu dönem zorlandığını sağlıkla ilgili konularda bazı sorunlar yaşadığını fark edebilirsiniz.


İkizlerİkizler Burcu

İkizler ve yükselen İkizler aşka, keyfe, yapacaklarınıza, özel hayatınıza daha fazla vaktinizi ayıracaksınız ama diğer taraftan buralarda hızlı gelişmeler altında da olabilirsiniz. Salı günü Mars’ın Neptün’le olan karşıt açısı özel hayatınızda, aile ortamlarınızda gerilimleri karşınıza getirebilir. Enerjiniz evinizde düşük çalışabilir ya da iş hayatınızda bazı insanlarla anlaşmazlıklarınızı ev hayatınıza taşıma potansiyeliniz de yüksek. Ebeveynlerinizin bu dönemde sağlığı ile ilgili konularla da uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. İş yerindeki insanlar bu dönem sizi yanıltabilirler o yüzden onlardan tavsiyeler beklerken bu da aklınızın bir köşesinde bulunsun.

Venüs’ün Jüpiter’le olan dik açısı iletişimsel işlerinizde yakın çevre bağlantılarınızda abartılı bir coşkuyla hareket edeceğinizi maddi konularda da ipin ucunu kaçıracağınızı gösteriyor.

Çarşamba Merkür sizin ev, aile ve yuva alanlarınızda gerileyecek aynı zamanda sizin yönetici gezegeniniz o yüzden ailevi konularda şimdiye kadar daha rahat akan konular artık sıkıntıya girebilir. Evinizde eski bir meseleyle uğraşmak durumunda kalabilirsiniz 2017 yılına bakın, ev, aile ve yuva alanlarınızda o dönem yaşadıklarınıza benzer olaylar yine gündeme gelebilir. Emlak alım satım kiralama gibi işleriniz varsa 15 Eylül’e kadar bu alanlarda önemli kararlar almayın ama önceden girişimde bulunduysanız şimdi bunları tamamlamak üzere harekete geçebilirsiniz. Evinizde boya badana, tadilat tamirat gibi işlere kalkışmak için de uygun bir zaman olmayacak. Babanızla anlaşmak kolay olmayabilir bu dönem ailevi konularda iletişim sıkıntılarına açık olabilirsiniz. Güneşin de aynı gün buraya geçmesiyle beraber kimliğinizi, kişiliğinizi evinize, ailenize yuvanıza ve burada yaşanacak olaylara kaydırmaya başlıyorsunuz. Ev hayatınız için yapacağınız harcamalar varsa hafta sonuna doğru bu harcamalar konusunda kendinizi güçlü hissedebilirsiniz. Evinizde spor yapmaya istekli olduğunuzu fark edeceksiniz. Pazar günü Mars Terazi burcuna geçiyor enerjinizi çocuklarınıza, aşk hayatınıza kaydırmaya başlıyorsunuz. Bir buçuk ay boyunca harekete geçmek sizin için önemli ama harekete geçmeniz gereken konularda kararsızlıklar varsa burada sıkıntı var anlamına geliyor bunlardan mümkün olduğunca uzak durun. Çocuğunuzla olan ilişkiler, aşk hayatınızdaki ilişkiler konusunda aradığınız dengeyi bulmak çok da kolay olmayabilir ama hareketlenmek istiyorsanız bu dönem bolca yürüyüş yapın, sportif faaliyetlere katılmak istiyorsanız tembelliğiniz üzerinizde olacak ama yine de kendinizi zorlayın ve harekete geçin. Mars’ın Terazi burcunda hareketi süresince sıkıntı yaşadığınız konu ve olayları yeniden ele almak sizi kurtarabilir. Güneş Satürn karşıtlığı ile ailevi konularda kendinizi aşağıya çekebilirsiniz hafta sonu hayata olumsuz bakabilirsiniz ve sorumluluklarınızı yerine getirmek çok da kolay olmayabilir. Bazı ebeveynlerinizin sağlığı ile ilgili koşullar da karşınıza gelebilir.YengecYengeç Burcu
:

Yengeç ve yükselen Yengeçler ev, aile ve yuvanızla ilgili konularla haftanızı başlatıyorsunuz. Salı günü Mars’ın Neptün’le olan karşıt açısı uzak çevrenizin ve daha az tanıdığınız insanların bakış açısının sizi etkilediğini gösteriyor. Her tür işinizde dış ortamlardan fazlasıyla etkilenecek, başka insanların söylediklerine kapılabileceksiniz. Önemli görüşmeleriniz varsa burada yanlış adımları karşınıza getirebilir ufak tefek hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Yakın çevrenizden insanların sağlığı ile ilgili problemlerle de uğraşmak önem kazanıyor, çok yakınınızdan bir insanın özel hayatıyla ilgili bazı bilgiler ortaya çıkabilir, buna şaşırabilirsiniz burada ne kadar aldandığınızı ya da yanınızdaki kişinin nasıl kandığını görebilirsiniz. Bu aralar çevrenizden fazlasıyla etkileneceksiniz. Çevrenize fazlasıyla para harcadığınız bir dönem olabilir hem insanlar arasında kabul edilmek hem bir yandan arkadaşlarınıza verdiğiniz bazı sözlerini yerine getirmek anlamında alışverişler bütçenizi yorabilir özellikle Salı günü bu etkiye dikkat edin. Çarşamba günü Merkür sizin yakın çevre ve iletişim alanlarınızda gerileyecek bu da satış, tanıtım, reklam, pazarlama alanlarında, lojistik ve eğitim alanlarında birtakım işleriniz varsa burada bazı yanlış anlaşılmaları bazı sıkıntılı iletişim problemlerini karşınıza getirebilir ya da bu işlerinizde bir yavaşlama ya da engeller devreye girebilir ama akraba, kardeşler, kuzenler, abiniz, ablanız onlarla olan iletişiminizde de dikkatli olmanız gerekecek. Cep telefonlarınızı yedeklemeyi, bilgisayarınıza gözünüz gibi bakmayı da ihmal etmeyin çünkü burası aynı zamanda iletişimi temsil eden her tür cihazı da karşılayacağı için bu alanlardan yana verimli olacağınız alanlardan yana sıkıntılar karşınıza gelebilir. Güneş’in de bu alanlarınıza geçmesiyle beraber ilginizi alakanızı yakın çevrenizde olup biten konu ve olaylara kaydıracaksınız. Sevdiğiniz insanla yapacağınız planlar hafta sonuna doğru devrede olacak. Ortaklaşa işlerinizde de istediğiniz gibi adımlar atabilirsiniz. Hafta sonu Mars Terazi burcuna geçiyor enerjinizi evinize, ailenize ve yuvanıza harcayacaksınız. Ev ortamlarınızda belirsiz durumlar, kararsız kalacağınız bazı tartışmalar sizi zorlayabilir. Aile hayatınızda ve evinizde şöyle bir rahatlamak isteğinizin yüksek olduğunu görecek ama rahatlamaktan ziyade etrafınızda olup biten tartışmalar ve bunları idare etme gücünüzü kullanmak durumunda kalacaksınız bu da sizi yorabilir. Bu dönem biraz daha net olmaya özen gösterin. Çevresel faktörler Pazar günü önem kazanacak. Araba kullanırken seyahat ederken olumsuzluklar oluşabilir ya da siz hayata olumsuz bakabilirsiniz. Çevrenize verdiğiniz sözleri yerine getirmek kolay olmayabilir.


AslanAslan Burcu:

Aslan ve yükselen Aslanlar haftanıza yakın çevrenizden gelecek önemli haberler ya da yakın çevrenizle yapacağınız hızlı plan ve programlarla giriş yapıyorsunuz. Salı günü Mars’ın Neptün’le olan karşıt açısı maddi konularda dikkat olmanız gerektiğinin altını çiziyor tam da bu dönem bir şeye ihtiyacınız olabilir sağlıkla ilgili birtakım siparişler verebilirsiniz. Bunu online yapacaksanız yanıltıcı etkiler devrede olabilir parasal konularda gözünüzü dört açın. Bu dönem karşınıza gelen fırsatlar varsa maddi konuları etraflıca konuşun. Maddi konularda enerjiniz düşük çalışacak bu yüzden de sıkıntı ve problemler karşınıza gelebilir. Venüs Jüpiter dik açısıyla kariyerinizde, kendinizle ilgili alanlarda biraz daha göz önünde olmak isteyeceksiniz ama bu da patronlarınızla toplum önündeki insanlarla olan ilişkilerinizde abartılı durumları karşınıza getirebilir. Müsriflikten ya da abartılı bir şekilde eğlendiğinizi göstermekten kaçırın çünkü yanlış anlaşılabilirsiniz bunun sonuçlarını farklı bir şekilde yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü Merkür sizin para evinizde gerileyecek 15 Eylül’e kadar maddi konularda dikkatli adımlar atmanız gerekecek. Şimdiye kadar maddi konularda ne yapmanız gerektiğini oturttuysanız kafanızda şimdi bunların ne kadar çalışıp çalışmadığını göreceksiniz. Daha önceden iş yaptığınız ticari faaliyetlerde bulunduğunuz insanlarla bağlantılarınız öne geçebilir ya da onlarla daha sık görüşebilirsiniz. Tanımadığınız insanlarla iş yapmayın tanıdığınız insanlarla parasal konuları konuşmak, iş yapmak anlamında sıkıntılı olmayacak. Çarşamba günü Güneş de Başak burcuna geçiyor maddi konular ilgi alanınız olacak. Hesap kitap işlerini gözden geçirdiğiniz bir dönem olabilir. Enerjiniz kuvvetli, yapılması gereken işleri hafta sonuna doğru daha hızlı bir şekilde ele alacaksınız. Parasal konularda enerjisiz olabilirsiniz ama somut bir şekilde yapılması gereken konularda hızlı, güçlü bir şekilde hareket edeceksiniz. Pazar günü Mars Terazi burcuna geçiyor yakın çevrenizdeki insanlarla enerjisel olarak anlaşmak mümkün olmayabilir. Yakın çevrenizdeki insanların kararsız, tepkisiz, her şeyi idare eder tavırları sizi hoşnutsuz kılabilir ve onlarla olan ilişkilerinizde bazı dengesizliklere açık olabilirsiniz. Hem güzelliğinizle attığınız adımlarla yakın çevrenizin lideri gibi olacaksınız yakın çevreniz üzerinde etki bırakacaksınız ama diğer taraftan istediğiniz tepkiyi göremediğinizde onlarla sözsel birtakım savaşların içerisine girme potansiyeliniz de yüksek olacak. Güneş ve Satürn karşıtlığı para ile ilgili konularda Pazar günü dikkatli olmanız gerektiğinin altını çiziyor.


BasakBaşak Burcu:

Başak ve yükselen Başaklar maddi konular ön planda olarak haftaya giriş yapıyorsunuz. Para alacak verecek dengesi bu hafta gündeminize yerleşebilir ya da beğendiğiniz bir eşyayı almak için harekete geçebilirsiniz ya da seyahatle ilgili bir konuda yapılması gerekenler ön planda olacak. Salı günü Mars’ın Neptün’le olan karşıt açısı özel hayatınızda dikkatli olmanız gerektiğini gösteriyor. Sevdiğiniz insan girişimleriniz konusunda sizi yanıltabilir kandırabilir ya da bazı bilgiler ışığında sevdiğiniz insandan kuşku duyabilirsiniz. Bu dönem karşı tarafla olan ilişkinize dikkat edin bu kuşkular içinizi kemirebilir bu da enerjinize yansıyabilir. Parasal konularda da sizden saklanan bir harcamayı ortaya çıkarabilirsiniz. Özellikle bu dönem ilişkilerle ilgili konularda karşı tarafı çok fazla gözünüzde büyütmeyin çünkü aradığınız ve beklediğiniz tepkiyi görmek çok mümkün olmayabilir. Kolay kandırılabilirsiniz bu etkiye de dikkat edin. Seyahatteyseniz ya da dış ortamlardaysanız buralarda beklenmedik harcamalara ya da para ile ilgili konularda abartılı durumlara dikkat edin. Çarşamba günü Merkür sizin burcunuzda geri hareketine başlayacak şimdiye kadar kendinizi bedeninizi iyi idare ettiyseniz konuşmalarınızla etrafınızdaki olayları yönlendirebildiyseniz şimdi Merkür’ün bu alanlarınızda geriliyor olması sağlığınızda bazı konuları yeniden gözden geçirmenizde ya da şimdiye kadar doğru giden işlerinizde bir geri çekilme ve her şeyi gözden geçirme etkisine neden olabilir. Bu dönem yanlış anlaşılabilirsiniz, alınganlıklarınız yüksek olabilir. 15 Eylül’e kadar iş değişikliğinden tutun hayatınızla ilgili önemli kararlar almamaya özen gösterin. Aynı gün Güneş’in de Başak burcuna geçmesiyle enerjisel olarak ve kendinize olan güven anlamında biraz daha rahatlayacaksınız. 23 Ağustos itibariyle daha fazla ön plana çıkmaya hazırsınız. Merkür burada gerilese bile kendi gücünüzü kendinize olan güveninizi hissedeceksiniz. Aşk hayatınızdan yana şans var. Size aşkla bakan çocuğunuz olabilir sevdiğiniz bir arkadaşınız olabilir size gerçekten her konuda destek vermeye çalışan insanlar olabilir işte burada güzel gelişmeler var. İkili ilişkilerde yaşadığınız hayal kırıklığını sevdiklerinizle paylaşmak sizi birçok zorluktan koruyacak. Kendinizi spora verebilirsiniz size yarayacak birtakım hobilere yol açabilirsiniz çocuklarla daha fazla vakit geçirebilirsiniz, bu enerjinizi yukarı taşıyacak. Pazar günü Mars Terazi burcuna geçiyor, önünüzdeki bir buçuk ay boyunca enerjinizi maddi konulara harcamaya başlıyorsunuz. Parayla ilgili alanda kararsızlıklar, belirsizlikler karşınıza gelebilir. Güzel olan her şeye harcamalarınız artacak, sosyalleşme olarak ya da ilişkilerinize daha fazla harcamalar yapabilirsiniz ama bu saydığım alanlardan da güzel bazı işle ilgili konular da karşınıza gelebilir. Pazar günü ilişkiler konusunda hayata olumsuz bakacaksınız sevdiğiniz insanın çevresiyle bağlantılarını sorgulayacaksınız onun da bu bağlantıları sorgulaması söz konusu olabilir. Pazar gününe dikkat edin sevdiğinizle aranızdaki o gerilimi çok fazla büyütmeyin.


TeraziTerazi Burcu:

Terazi ve yükselen Teraziler haftaya kendi isteklerinize odaklanarak giriş yapıyorsunuz. Sağlığınız, güzelliğiniz bu hafta yapacaklarınız ön planda olacak. Arkadaşlarınızı siz organize edeceksiniz her şey sizin istediğiniz gibi akabilir. Salı günü Mars’ın Neptün’le olan karşıt açısı iş ortamlarınızda bazı hayal kırıklıklarını karşınıza getirebilir ya da sevdiğiniz kişinin iş hayatında birtakım sıkıntılı durumlar karşınıza gelecektir. Beraber iş yaptığınız insanlar varsa bu dönem yanıltıcı etkiler altında olacaksınız ve bazı girişimlerinizin engellendiğini göreceksiniz. Bağışıklık sisteminiz düşük çalışabilir sağlığınıza gereken özeni göstermeniz gerekiyor. Yataktan zor kalkmaktan tutun bağırsak bölgenizdeki sıkıntı ve problemler iyice görünür hale gelebilir, enfeksiyonel hastalıklara karşı da dikkatli olun. Beraber çalıştığınız insanlarla da olan ilişkilerinizde hayal kırıklıkları devreye girebilir. Sosyal ortamlarda abartılı harcamalardan müsrifçe atılacak adımlardan uzak durun belki de Haziran ve Temmuz ayında söz vermiş olduğunuz bir arkadaşınıza bir iş ya da bir hediye gibi bir durum burada biraz sizi yoracak ve zorlayacak gibi görünüyor. Girdiğiniz çevrelerde daha fazla harcama yapabilirsiniz dikkatli olmaya çalışın. Çarşamba günü Merkür Başak burcunda, sizin kadersel alanınızda gerileyecek. 2017 yılının Ağustos Eylül ayına bir bakın, 2017 yılında yaşadıklarınıza benzer durum ve olaylar yeniden karşınıza gelebilir tabii ki çözülmek üzere geliyor bu konu ve olaylar ama geçmişteki birtakım konularla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Bu konular daha çok eğitim hayatınızı ya da çalıştığınız insanları, ticari faaliyette bulunduğunuz yerleri de kapsıyor olabilir, bir şirketle bağlantısı olabilir. Bilinçaltınız çok dolu olabilir bu dönem, yazmak, çizmek, yeni bir proje oluşturmak anlamında size büyük bir güç verebilir çünkü içinize döndüğünüz için gözlemlerinizi şimdi kâğıda aktarabilirsiniz. Senaryo yazıyorsanız bir kitap yazıyorsanız ya da bir araştırmayı içindeyseniz işte tam da bu dönem verimli bir şekilde çalışabilirsiniz. Annenizin akrabalarıyla bu dönem iletişim sıkıntılarına açık olabilirsiniz. Güneş’in Başak burcuna geçişiyle beraber aynı gün içerisinde sağlığınıza ekstra özen göstermeniz gerekiyor. Yaz dönemi hareketli geçmiş olabilir şimdi biraz daha kendi halinizde olmak kendinize vakit ayırmak anlamında bu dönemi değerlendirin ama olayları çok fazla gözünüzde büyütmeyin. Geri planda durduğunuz alanlarda evinizde vakit geçirdiğiniz noktalarda hayat sizi destekleyecek. Belki sosyal ortamlarda evinizde yapacağınız spor ya da güç ve efor gerektiren işler konusunda Cuma günü fazlasıyla destekli olacaksınız. Pazar günü enerji gezegeni Mars sizin burcunuza geçiyor hareketlenmeye başlıyorsunuz ama enerjinizde kararsızlıklar da devreye girebilir,  daha çok kendinizle olan ilişkinize enerjinizi harcayacaksınız. Şimdiye kadar özel hayatınızda karşı tarafı çok düşündüyseniz ona çok fazla müsamaha gösterdiyseniz şimdi kendinize daha fazla vakit ayırmak isteğiyle dolu olacaksınız. Bel ve kalça bölgesini iyi koruyun böbrek fonksiyonları bu dönem desteklenmeli kararsız enerjilerle kazalara da davetiye çıkarmayın. Pazar günü olumsuzluktan mümkün olduğunca uzak durun kendinizi hasta hissedebilir önemli sorumluluklarınızı yerine getirmekten hoşlanmayabilirsiniz.


AkrepAkrep Burcu:

Akrep ve yükselen Akrepler haftanıza isteksiz enerjilerle giriş yapıyorsunuz durum ve olayları gözünüzde fazlasıyla büyütebilirsiniz. Önemli işler varsa bu önemli işlerinizi birkaç gün ertelemekte fayda olabilir. Salı günü Mars’ın Neptün’le olan dik açısı arkadaşlık ilişkilerinize dikkat etmeniz gerektiğinin altını çiziyor hayatınızdaki kişinin arkadaşlarınızla anlaşmakta zorlandığını görebilirsiniz ya da bazı arkadaşlarınız konusunda sevdiğiniz insanın sizi yanlış yönlendirmesi söz konusu olabilir. Özel hayatınızda birilerinden şüpheleniyorsanız bu dönem bu şüphelerinizle ilgili konu ve olayların arttığını da görebilirsiniz. Hayatınızda bir insan yoksa bu dönem hayatınıza girecek insan da yanıltıcı olabilir ve beklentileriniz çok yüksek olduğu için bu insandan bu aradığınızı bulamayabilirsiniz. Çocuğunuzla ilgili konularda da böyle bir sıkıntılı bir durum oluşabilir. İş konularında göz önünde olacağınız ortamlarda abartıdan mümkün olduğunca uzak durun çünkü bu dönem kendinizi ortaya çıkarırken farkında olmadan içinizden başka bir insan da çıkabilir siz çok doğru yaptığınızı düşünebilirsiniz ama aslında bu yanlış da anlaşılabilir. Hem ikili ilişkilerde hem ortaklaşa iş yaptığınız insanlar üzerinde patronlarınızla olan ilişkilerinizde de abartıdan uzak durun. Tam bu dönemde çalıştığınız insanların patronlarınızın ne kadar abarttığını ne kadar coşkuyla ve iyimserlikle hareket ettiğini de görebilirsiniz. Çarşamba günü Merkür 15 Eylül’e kadar sosyal çevre ve arkadaşlık evinizde gerileyecek ve bu alanlarda sıkıntı ve problemleri karşınıza getirebilir. 15 Eylül’e kadar yeni olasılıklardan, işlerden, girişimlerden mümkün olduğunca uzak durun. Ama daha önceden çalıştığınız tanıdığınız insanlarla işbirlikleri içerisine girmek faydalı olabilir hele ki daha önceden planladığınız ama son dakikada iptal olmuş ya da tamamlanmamış bir işi tamamlamak işinize yarayabilir. Eski arkadaşlarla bir araya geleceksiniz aranızda birtakım sıkıntı ve problemler varsa bunları halletmenin yollarını bulacaksınız. Aktiviteler, davetler, organizasyonlar düzenliyorsanız burada da iletişim sıkıntılarına karşı dikkatli olun. Sosyal çevreniz çok hareketleniyor Çarşamba günü Güneş’in buraya geçmesiyle beraber ilginizi alakanızı gelecekle ilgili mevzulara ve sosyal çevrenizdeki insanlara kaydırıyorsunuz. Arkadaşlarınızla fazlasıyla vakit geçirebilirsiniz yer değişikliklerine açık olabilirsiniz işten elde edilen gelirlerinizde de artışlar söz konusu olabilir yakın çevrenizdeki insanlardan çok güzel destekleriniz var. İletişime dayalı işlerinizde gücünüzü Cuma günü üzerinizde hissedeceksiniz. Pazar günü Mars’ın Terazi burcuna geçişiyle bir buçuk ay boyunca enerjinizi doğru kullanamayabilirsiniz. Arkanızdan iş çeviren insanlar öne çıkabilir zaman zaman duygu patlamalarına neden olacak bazı olaylar yaşayabilirsiniz yönünüzü bulmakta zorlanabilirsiniz. Yurt dışı bağlantılı işlerinizde daha fazla efor sarf etmeniz gerekebilir. Bazı ilişkilerden kaynaklı olarak işlerinizin bozulması gibi etkilere karşı da dikkatli olun derim. Pazar günü Güneş’in Satürn’le olan karşıt açısı özel hayatınızda ve sosyal çevre ilişkilerinizde bazı gergin durumları karşınıza getirebilir. İsteksiz olabilirsiniz ve sorumluluklarınızı yerine getirmek çok da istediğiniz bir şey olmayabilir.


YayYay Burcu:

Yay ve yükselen Yaylar sosyal çevreniz fazlasıyla hareketli ve bu hafta arkadaşlarınızla önemli planlar içerisine girmek isteyebilirsiniz. Salı günü Mars’ın Neptün’le olan karşıt açısı işle ilgili konularda yanıltıcı durumları karşınıza getirebilir. Ailenizdeki insanların bu dönem destek olmasını isterken iş hayatınızda aslında size köstek olduklarını fark edebilirsiniz. Anne-babanız arasındaki ilişkiler yanıltıcı olabilir ve bazı hayal kırıklıkları yaşanabilir ama bu dönem karşınıza önemli bir iş geliyorsa ailenizdeki insanlara danışmaktan ziyade kendi yargılarınıza güvenin ve daha çok size para konusunda yardımcı olacak insanlardan destek almaya çalışın. Bağışıklık sisteminiz de düşük çalışacak o yüzden bağışıklık sisteminizi kuvvetlendirin. Ailenizdeki insanların da sağlık gibi konularda ufak tefek sıkıntılar yaşadığını görebilirsiniz. Eğitim ve medya alanlarında ticari faaliyetlerde önemli konular devrede olacak bu hafta genelinde ama bu konularda abartılı tavırlardan mümkün olduğunca uzak durun müsriftlikten kaçının, coşkulu ve abartılı bir iyimserlikle girişeceğiniz işlerde zaman zaman dalgalanmalar devreye girebilir ya da bu işleri istediğiniz gibi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Çarşamba günü Merkür sizin iş ve kariyer alanlarınızda gerileyecek. Kariyerinizde eskiden yaşadığınız sıkıntı ve sorunlar varsa bunları yeniden ele almanız konusunda Merkür size göz kırpabilir. Bazı işlerinizde engeller, iletişim sıkıntılarıyla da karşılaşma potansiyeliniz var ama göz önünde olduğunuz ortamlarda yanlış anlaşılmaya meyilli olabilirsiniz. Eski patronlarla bir araya gelmek yarım kalmış olan işlere eğilmek anlamında Merkür’ün bu geçişini kullanabilirsiniz. Güneş de buraya geçiyor aynı gün demek ki önümüzdeki süreçte bir ay boyunca işinize gücünüze odaklı olacak kariyeriniz için yapmanız gerekenleri hayatınıza alacaksınız işte burada Merkür geriliyor bu Merkür’ün gerilemesi aslında size çok güzel kapılar da açabilir çünkü her şeyi böyle etraflıca düşünerek daha temkinli hareket ederek gözden geçireceksiniz. Para ile ilgili konulardan yana şansınız yüksek Cuma günü güzel haberler devreye girebilir. Para ile ilgili bir konuda kendi gücünüzü ortaya koyabilirsiniz ya da bir teklif verdiyseniz bu teklifin kabul olması sizi mutlu edebilir. Pazar günü Mars Terazi burcuna geçecek enerjinizi arkadaşlarınıza harcamaya başlıyorsunuz ama arkadaşlarınızla girişeceğiniz işlerinizde onların kararsız yapıları bazı konularda isteksiz olmaları sizi sinirlendirebilir. Onları sanatsal işleriniz ve geleceğe yönelik işlerde iyi bir şekilde organize edebilirsiniz ama onlardan istediğiniz tepkiyi alamadığınızda burada işlerin çetrefilleştiğini görebilirsiniz. Pazar günü dikkatli olun özellikle ev, aile ve yuvanızla ilgili konularda önemli sorumlulukları yerine getirmek kolay olmayabilir. Olumsuz bakış açısından mümkün olduğunca uzak durun, şartları ve durumları çok fazla zorlamayın.Oglak
Oğlak Burcu:

Oğlak ve yükselen Oğlaklar haftanıza çalışma koşullarınız, işiniz, bu alanda yapılması gereken konularla giriş yapıyorsunuz. Dengeyi sağlama arzunuz yüksek olabilir iş hayatınızda. Salı günü Mars’ın Neptün’le olan karşıt açısı yakın çevrenizdeki insanların sizi yanıltabileceğini gösteriyor. O yüzden önemli girişimleriniz varsa yakın çevrenizdeki insanlara fikirlerini soruyorsanız bu insanların sizi yanlış yönlendirme potansiyeline karşı dikkatli olun. Yakın ve uzak çevrenizden çok çabuk etkilenebilir çok çabuk yanıltıcı adımlar atabilirsiniz. Diğer taraftan akrabalar, eşinizin akrabalarının hayatında bazı olumsuzluklar hayal kırıklıkları devreye girebilir. Eğer hayatınızda bir insan yoksa bu dönem yakın çevrenizden bir insandan fazlasıyla etkilenebilirsiniz ama bu da yanıltıcı bir etki olacak o yüzden tam da bu hafta tanıştığınız insanlar uzun vadede size problem yaratabilir. Venüs’ün Jüpiter’le olan dik açısı parayla ilgili konularda biraz rahat davranıyorsunuz gibi bir izlenim bırakıyor ödemeleriniz konusunda bazı konuları gözden geçirmiş, önünüzdeki dönem ne yapmanız gerektiğini planlamış olabilirsiniz ama tam da bu hafta beklenmedik bir harcama sizi zorlayabilir. Çarşamba günü Merkür seyahat, eğitim, yurtdışı bağlantılı işler, ticari faaliyetler ve hukuk alanlarınızda gerileyecek 15 Eylül’e kadar bu alanlarda sıkıntı ve problemler iletişim sorunlarına açık olabilirsiniz. Eşinizin akrabalarıyla bu dönem anlaşmak çok da kolay olmayabilir ya da bu dönem eşinizin akrabalarıyla daha sık görüşmek durumunda kalabilirsiniz. Daha önceden iş yaptığınız medya içerisinde çalıştığınız insanlarla iş yapma potansiyeliniz yüksek ama sıfırdan bir iş yapıyorsanız legal konuları sağlam tutmaya özen gösterin. Güneş de buraya giriyor. Seyahatler, eğitim fırsatları, yurt dışına gitme ya da yabancı insanlarla çalışma potansiyelinizi arttırmaya başlayacak öğrenmeye de açık bir dönem. Eğitimle ilgili konuları da ele almak anlamında bu dönemi kullanabilirsiniz. Gücünüz kuvvetli olacak Cuma günü özellikle bu gücü etrafınızdaki insanlara gösterebilir, önemli projeler için harekete geçebilir ya da bazı işlerinizde hiç çekinmeden insanları bir araya getirebilirsiniz. Pazar günü Mars Terazi burcuna geçecek enerjinizi bir buçuk ay boyunca kariyerinize ve işle ilgili konulara kaydıracaksınız. İş ortamlarınızda belirsizlikler, kararsızlıklar, ilişki problemleri devreye girebilir bu ilişkileri çözmek için uğraşabilirsiniz ama zaman zaman burada yaşanacak krizler içerisinde kendinizi bulma potansiyeliniz de yüksek görünüyor. Pazar günü Güneş ve Satürn karşıtlığı fikirsel olarak hayatın tadını tuzunu çıkarmakta sizi zorlayabilir. Akrabalarınızın hayatında yaşanacak bir durumla uğraşmak moralinizi bozabilir.


KovaKova Burcu

Kova ve yükselen Kovalar uzak yerlerden gelecek önemli haberler bir seyahati düşünme ya da eğitimle ilgili bir konuyu ele alarak haftanıza giriş yapıyorsunuz kaldı ki enerjiniz de burada harcamaya başlayacağınız haftalardan bir tanesi olacak. Salı günü Mars’ın Neptün’le olan karşıt açısı para ile ilgili konularda elinizi kolunuzu bağlayabilir. Bu dönem kandırılabilirsiniz. Özellikle eşinizin para ile ilgili konularda doğru adımlar atmadığını, yanıldığını fark edebilirsiniz. Ortaya çıkacak bir vergi ödeme bir stopaj gündeminize yerleşebilir. Bu hafta harcama yapmak için de uygun değil. Bu dönem o üründen de beklediğinizi bulmak kolay olmayacak. Kredi başvurusunda bulunursanız bu kredinin şartları ve koşulları yanıltıcı olabilir ileride sizi zorlayabilir. Salı günü ikili ilişkiler ve özel hayatınızda önemli bazı durumlar devreye girecek. Sevdiğiniz insanla yapacağınız planlar sizi çok mutlu edebilir ama abartıdan, aşırı coşkulu hareketlerden uzak durun. Sevdiğiniz insanın kariyerinde önemli gelişmeler olabilir ama bu gelişmeleri biraz abartarak sizi anlatıyor olabilir ya da kendisi de henüz farkında olmayabilir. Çarşamba günü Merkür sizin müşterek para alanınızda gerileyecek. Ödemeler dengesine iyi odaklanmanız gerekebilir 15 Eylül’e kadar partnerinizin parasal konularda zorlandığını görebilirsiniz size yardım ediyorsa arka çıkıyorsa bu noktalarda bunları yapması çok da mümkün olmayabilir ya da beklediğiniz bir yerden tahsil etmek istediğiniz uzun zamandır beklediğiniz birtakım paralar varsa bunlarla ilgili alanda bazı gecikmeler de devreye girebilir. Kredi çekmekten, kefil olmaktan, borç vermekten ve borç almaktan mümkün olduğunca uzak durun. Güneşin de buraya geçmesiyle beraber biraz daha ketum olacağınız daha fazla cinselliğe, spritüel konulara daha fazla vaktinizi harcayacağınız bir döngü içerisine giriyorsunuz. Araştırma yapmaktan mutluluk duyabilirsiniz, parasal işlerin üzerine düşebilirsiniz Merkür de burada gerileyecek dikkatli olmaya özen gösterin. Beklenmedik yerlerden güzel destekler göreceksiniz gücünüzü üzerinizde hissedeceksiniz. İşle ilgili konularda önemli insanların sizi desteklediğini göreceksiniz o yüzden para ile ilgili konularda sıkışsanız bile çok rahat bir şekilde durumları toparlayabileceksiniz. Pazar günü Mars’ın Terazi burcuna geçmesi bir buçuk ay boyunca enerjinizi uzak çevrenize, seyahatlere, eğitimle ilgili konulara, ticari faaliyetlere, hukukla ilgili alana harcayacağınızı gösteriyor. Daha az tanıdığınız insanlarla olan ilişkilerinize ve enerjinize o insanlarla olan iş birliklerinize dikkat edin. Bu dönem kararsız olmanız ya da bazı ilişkilerin bozulması özellikle hukuki yönden sizi zorlayabilir. Bazı insanlara verdiğiniz sözlere dikkat edin ve tanımadığınız insanlarla ağız dalaşına girmeyin. Pazar günü Güneş ve Satürn’ün karşı karşıya olması para ile ilgili konularda olumsuzlukları karşınıza getirebilir. Pazar günü büyük harcamalardan uzak durun.


BalikBalık Burcu:

Balık ve yükselen Balıklar haftanıza müşterek para alanlarınıza odaklanarak giriş yapıyorsunuz. Eşinizin parasıyla ilgili bir konu ya da sizin özellikle para ile ilgili halletmeniz gereken bir durum söz konusu olabilir zaten enerjinizi de ağırlıklı olarak bu konulara harcamaya başlayacaksınız. Salı günü Mars’ın Neptün’le olan karşıt açısı ikili ilişkiler ve özel hayatınızla ilgili konularda dikkatli olmanız gerektiğinin altını çiziyor. Hayal kırıklıkları devreye girebilir eşinizle ilgili yanılabilirsiniz ya da tam tersi eşiniz sizden yana yanılabilir. Bazı belirsizlikler kararsızlıklar karşı tarafla ilgili kurmuş olduğunuz ya da karşı tarafın sizinle ilgili kurmuş olduğu hayallerin boşa çıkması ya da özellikle bu dönem tanıştığınız insanları gözünüzde fazlasıyla büyütme potansiyeliniz var. Yanıltıcı etkiler altındasınız o yüzden bu dönem birine bu benim tam partnerim gözüyle bakacak olursanız kesinlikle yanılırsınız o yüzden özel hayatla ilgili konularda yanıldığınızı kandırıldığınızı görebilirsiniz bu hafta Salı günü bu etkiye dikkat edin. İş hayatınızda çok çalıştığınız zaman zaman sıkıntı yaşadığınız bir konu varsa bu konu ve olayları yeniden ele almak gündeminize yerleşebilir. Beraber çalıştığınız insanların aşırı bir güvenle davrandığını görebilirsiniz bu da iş potansiyellerinizde fazla coşkuyla hareket etmenize neden olabilir ama bu coşkulu hareketler bazı konuları da sıkıntıya sokabilir o yüzden kendi halinizde olmaya özen gösterin ve iş konularında aşırı harcamalardan uzak durun. İş ortamlarınızda para ile ilgili konularda bazı sorunlar oluşabilir. Çarşamba günü Merkür Başak burcunda geri hareketine hazırlanıyor Merkür sizin ikili ilişkiler, evlilik ve ortaklıklar alanınızda gerileyecek 15 Eylül’e kadar eski ilişkiler karşınıza gelebilir, eski ortaklarla bir araya gelebilirsiniz ya da ilişkinizde 6 yıl öncesine benzer konu ve olayların hızlandığını görebilirsiniz. Sevdiğiniz insanın bu dönem eskisi gibi size yakın olmadığını düşünebilirsiniz ya da problemler daha çok sevdiğiniz kişiden kaynaklı olabilir. Yine eski aşklar eski evliliklerden gelen meseleler ya da eski ilişkiler bu dönem karşınıza çıkabilir 15 Eylül’e kadar. Taşınma ile ilgili konular, yeni projelere başlamak imza atmak anlamında destekli olmayacaksınız ama daha önceden çalıştığınız firmalarla imzanızı yenileyebilirsiniz. Çarşamba günü Güneşin de buraya geçmesiyle beraber ilişkiler hayatınızda önemli olacak bir buçuk ay boyunca enerjinizi ilişkilerinize işbirliklerinize beraber hayat yolunda yürüyeceğiniz insanlara adayacaksınız. Buradaki sıkıntı ve problemleri geride bırakmak isteyeceksiniz ya da hayatınızda bir insan yoksa bu dönem ilişkilere daha fazla meyilli olacaksınız. Sosyal çevrenizden göreceğiniz güzel destekler ile güzel sonuçlar elde edeceksiniz. Önemli aktiviteler içerisine girebilirsiniz özellikle Cuma günü bu anlamda sizi destekliyor. Pazar günü Mars Terazi burcuna geçecek enerjinizi bir buçuk ay boyunca ortak para alanlarınıza kaydırıyorsunuz. Para ile ilgili meseleler gündeminize yerleşebilir buralarda kararsız kaldığınız zamanlar olabilir, çok fazla bekleyebilirsiniz. İişkilerle ya da dengeyi kurmaya çalışarak işleri halletmeye çalışabilirsiniz ama bu da sizi yorabilir ve zorlayabilir. Kimseyle ağız dalaşına girmeyin, denge kuracağım diyerek işlerin bozulduğunu da görebilirsiniz. Böbrek ve bel hastalıkları ile ilgili eğer yapabiliyorsunuz ameliyatlardan da uzak durun. Güneş ve Satürn karşıtlığı özel hayatınızla ilgili konularda olumsuz olacağınızı gösteriyor Pazar günü bu olumsuzluktan uzak durun. Hayatınızla ilgili konularda önemli kararlar almayın.

 

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın