Gezegen Faliyetleri Güncel Yorumlar Semadan Haberler

23 – 29 Mart Gezegen Faaliyetleri

Gezegen Faaliyetleri
Bu yazıyı paylaşın;

EVDE KALMAYA DEVAM!

Bu hafta Satürn’ün ilk geçisini üzerimizde hissederken, Mars- Plüton kavuşumuyla daha sakin ve duyarlı adımlar atmalıyız! Güç isteği ve hırsımız oyunu yanlış oynamamıza neden olabilir. İlişkiler gergin ve taşkın bir hale gelirken Mars ve Plüton’un kavuşum derecesi 17 Temmuz tutulmasını tetikleyecek. Hatırlarsanız bu tutulma Plüton’la birleşiyordu, derin duygusal tepkilerle karşılaştığımız zamanlardı. Hatırlarsak tüm yaz ve sonbahar boyunca, Rusya’dan satın aldığımız S-400 lerle, Pentagon’un F35 sürecinden bizi çıkartmak istemesiyle, büyük Orman yangınlarıyla, Göçmen sorunlarıyla, mısır- kahire olayları, Barış Pınarı harekatıyla uğraşmıştık. Şimdi bu alanlar bir kez daha tetikleniyor. Diğer ülkelerle olan bağlantılarımıza, ilişkilerimize bu süreçte yaşanacak bazı olaylara, İDLİB konularına ve bu alanda yapılan anlaşmalara gözler yeniden dönebilir. İş birliği ve diplomasi içinde bulunduğumuz ülkelerin bazı anlaşmalarında sorunlar ve sıkıntılar baş gösterebilir. Güç oyunları ve çekişmeler Pazartesi ve Salı günleri ağırlıklı olmak üzere bizi zorlayabilir. Ordumuz ve verilen kararlarla ilgili olarak bazı kafa karışıklıklarına, yön değişimlerine hazırlıklı olalım. İş, hizmet ve sağlıkla ilgili alanlarda önemli düzenlemelerin devrede olacağı bir hafta olacak!

Bu Pazartesi Mars- Plüton’la birleşeceği için dikkatli olalım. İlişkilerimiz gergin ve keskin bir hale gelebilir.Tepkiler, öfkeler, içerlemeler, kızgınlıklar ve kıskançlıklara karşı dikkatli olalım. Öfke patlamaları ortaya çıkabilir. Diğer yandan ağır ve derin konsantrasyon gerektiren işlerimiz varsa şimdi bu işler üzerine düşmek faydalı olabilir. Evimizde otursak bile enerjimizi daha yaratıcı ve iyi bir şekilde kullanmak için ev içi spora veya hafif yürüyüşlere yönelebiliriz. Unutmayalım hırslı olduğumuz noktalarda sadece kendimizi düşündüğümüz değil, toplumu düşündüğümüz alanda başarı bizim olabilir. İçtenlik ve samimiyetle yapılacak olan her tür iş diğerlerinden bir tık daha öne çıkacaktır.

Şimdi gelelim bu hafta Salı günü oluşan 04 derece Koç burcunda gerçekleşecek Yeniay’a. Yeniay olmadan hemen önceki günler genelde ay iyice kapandığı için oldukça hassas ve kadersel zamanları gösterir. Bu yüzden Pazartesi günü duygusal derinliğimiz yüksek çalışacak. Pazar günü gecesi dahil olmak üzere, Pazartesi ve Salı geceleri huzursuzluk yüksek olacağı için uyumakta veya hemen uykuya dalmakta zorlanabiliriz.

Salı günü öğle saatlerinde oluşacak Yeniay, 26 Aralık’ta oluşan Parçalı Güneş Tutulmasını tetikleyecek. Geleceğimiz hakkında şüphe duyabilir, kafa karışıklıklarına teslim olabiliriz. Duygusal durumlarda sıkışma, olaylar arasında kalma, ailemiz, çevremiz, arkadaşlarımız arasında zor seçimler ve yol ayrımları gündeme gelebilir. Kendimizi ifade etmekte zorlanabiliriz. O dönemde yaşadığımız hızlı adımların, kararların, olayların iyice görünür hale gelmesi de söz konusu olabilir.

Yeni oluşan Güneş ve Ay’ın Satürn’le olumlu açısı bu zor zamanları el birliği, dirayet ve sabırla aşabileceğimizin en güzel göstergesi. Yine bu dönemde sözü geçen, deneyim sahibi insanlara kulak asmalıyız. Satürn Kova bilimi, teknolojiyi ifade ettiği için Corona Virüs’le ilgili önemli bilgiler ve ilerlemeler kaydedilebilir.

Bu yeniay yaralı şifacı Kiron’la birleştiği için yaralarımızı sarmaya başlayabiliriz. Şartsız ve koşulsuz sevgiyle, empati ve şefkatle kendimizi etrafımızı, dünyamızı sevmeyi öğreneceğiz. Cesur olduğumuz taraflarımızı cilalamak, öne çıkarmak korkularımızı ve güvensizliklerimizi aşmada bize yardımcı olabilir.

Türkiye Haritasının tepe noktasında oluşan bu yeniay, devletin, yöneticilerinin alacağı bazı kararların yaralarımızı sarması gerektiğiyle ilgili önemli bir yeniay. Daha önce ordu, iş, işçi, işveren ve sağlık alanlarında atılan adımların ne kadarının doğru, ne kadarının bizi zorladığını göreceğimiz bir süreç. Kendi gücümüzü öne çıkarmakta zorlanacağımız gibi aynı anda bir sürü alanla mücadele etmek durumunda kalabiliriz. Yine sevgiyle, empatiyle atılacak adımlar hem bireysel olarak, hem de küresel alanda enerjinin daha doğru akmasına neden olabilir.

Perşembe günü daha şanslı ve keyifli etkilerle bezeli olacağız ama Cuma günü şüphelerimiz ve şüpheli durumlar bizi yorabilir.

Bu haftasonu sevdiklerimizle daha iyi ve sağlam adımlar atmamız söz konusu olacak.

Beni hem sitemden hem de youtube kanalımdan takip edebilirsiniz.

Hande Kazanova

22.03 2020

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın