Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

06 – 12 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

YANILTAN BİLGİLER, ABARTILI TEPKİLER!

Bu hafta Ay Oğlak burcundayken haftaya giriş yapacağız. Demek ki bu hafta işimiz, gücümüz, ekonomik konular önem kazanıyor. Sorumluluklarımızı bileceğiz ve bu sorumluluklarımızı yerine getirmek önemli olacak. Pazartesi günü Mars’ın Plüton ile olumlu bir açısı var gökyüzünde. Enerjimizi kuvvetli bir şekilde ortaya çıkarabiliriz. Enerji isteyen işlerimizde derine gitmek, araştırma yapmak, insan gücü ya da bilek gücü gerektiren işlerde çok rahat hareket edebileceğimiz haftalardan bir tanesi olacak.

Bu hafta Salı ve Pazar günlerine dikkat etmemiz gerekecek çünkü Merkür’ün Neptün’le bir dik açısı ve Pazar günü de Güneş’le bir dik açısı devreye girecek. Yani girişimlerimizde yanılma ihtimalimiz yüksek olabilir. Kafa karışıklıkları, kararsızlıklar, kandırılmalar, aldanmalar, aldatılmalar ya da bu dönem işlerle ilgili birtakım girişimler varsa gözden kaçırdığımız detaylar ileride sıkıntı ve sorun yaratabilir. Ya da bazı konuşmalarımızın istediği noktaya gelmediğini görebilir hayal kırıklığına uğrayabiliriz. Bu hafta piyasalara spekülatif etkiler çok hâkim olacak. O yüzden herhangi bir yere yatırım yapıyorsanız, ticari birtakım girişimleriniz varsa bu hafta gözünüzü dört açın ve herkesten duyduğunuza hemen inanmayın.

Çarşamba günü Mars ve Jüpiter dik açısı devreye girecek. Mars ve Jüpiter dik açısı özellikle harcamaları artıran bir unsurdur. Harcamalar bu dönemde artabilir. Bununla birlikte askeri alanda güvenlik ile ilgili konu ve olaylar hayatımızda yer etmeye başlayacak. Borsada düşüşler meydana gelebilir çünkü borsada hızlı hareketliliklerin, düşüşlerin bu ikilinin temaslarıyla bağlantılı olduğu biliyoruz. Aynı zamanda aşırı fanatik hareketler, konuşmalar artabilir. Dini ya da hukuk adamlarına saldırılar artabilir. Adalet ve ahlakta sorunlar yaşayabiliriz. Mars ve Jüpiter dik açıları yangınlarla bağlantılı olduğundan yangınlar, gaz patlamaları, maden kazaları, patlamalar, abartılı olaylar devreye girebilir. Bunu kişisel hayatımıza çevirecek olursak yangın gibi aniden patlayabilir, aniden tepkiler verebilir, etrafımızdaki insanların düşüncelerini, tavırlarını çok da umursamayabiliriz.

07-08 Aralık önemli tarihler, tutulma noktasında da Jüpiter ve Mars dik açısı devredeydi. İşte 07 ve 08 Aralık tarihlerinde bu noktalar tetikleniyor aynı zamanda 10 Aralık Mars’ın yine bu noktaları tetiklediği tarihler olacak. 10 Aralık civarı 19 Kasım’da yaşadığımız olayların hareketlendiğini görebiliriz. Merkez bankasından önemli açıklamalar devreye girebilir çünkü biliyorsunuz bu 19 Kasım’daki tutulma merkez bankasının Merkür’ünün tam üzerinde gerçekleşti. O yüzden 10 Aralık civarı hızlı açıklamalar, sert konuşmalar ve yine dolarda dövizde hareketlilikler devreye girebilir. Dövize müdahaleler, alınacak bazı kararlar devrede olabilir. Yine 19 Kasım tutulmasında deprem yaşamıştık, 10 Aralık civarı doğal afetler ve deprem riski devrede olabilir.

Newyork Menkul kıymetler borsası NYSE, haritası da tetiklenmenin göbeğinde, burada başlayacak olan düşüş ve krizler tüm dünyayı etkileyebilir.

Hafta sonu Cumartesi günü Merkür’ün Jüpiter’le olumlu bir açısı, Venüs’ün de Plüton’la kavuşumu devrede. Venüs Plüton kavuşumları tutkuları artıran bir etken, aynı zamanda hırslarımızla hareket etmeye meyilli olabiliriz.

Plüton finansal astrolojide ödemelerle, finansal konularla, borç bataklarıyla bağlantılı olduğu için bu dönem bu konular ön plana çıkacak. O yüzden bir borcumuz, derdimiz, para ile ilgili bir sıkıntımız varsa bu konulara çözüm üretmek bu konularda önemli değişim ve dönüşümleri hayatımıza sokmak da önemli olacak.

Venüs Pluton kavuşumları sevgimizi karşı tarafa yoğun bir şekilde göstermekle çok bağlantılıdır. Yani tutkularımız çok artar. Bu yüzden bugünlerde kıskançlık, manipülasyon, baskıya açık olabiliriz. Karşı tarafın sevgiyi görev gibi sorumluluk gibi aldığını gördüysek bu noktalarda baskınızın artacağı biraz da kıskançlığın artacağı zamanları temsil ediyor. İş ve finans dünyasında hafta sonu hızlı olaylar beklenebilir. Bizde piyasalar kapalı ama Asya’daki ve Amerika’daki piyasalara bakmak lazım.

Pazar günü Güneş Neptün dik açısı devreye girecek. Merkür Neptün ve Güneş Neptün dik açıları, salgın hastalıklarla da çok bağlantılı çünkü yaşam enerjimizi düşüren bir olgu. O yüzden hafta sonuna doğru salgın hastalıklarda artış olabilir. Bağışıklık sistemimiz düşük çalışacağı için biz de kalabalık ortamlarda bulunacaksak kendimize dikkat etmeye özen gösterelim.

Şanslı ve sağlıklı bir hafta dilerim.

Hande Kazanova

06 – 12 Aralık Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun ismine tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Koç ve yükselen Koçlar, bu hafta kariyer, meslek ve işle ilgili konularda kendinizi ortaya koyma ihtiyacınız çok kuvvetli olacak. Neler yapabileceğinizi göreceksiniz. Beraber uyumlu çalıştığınız bir insanla atacağınız önemli adımlar Pazartesi günü devreye girebilir. Aynı zamanda parasal konularda yapılması gerekenleri çok rahat bir şekilde ele alacaksınız. İş hayatınızda para bulmanız, para ile ilgili bir konuyu halletmeniz gerekiyorsa, tahsil etmeniz gereken bir para varsa işte bu konularda Pazartesi günü hareketli olabilir. Böyle bir konuda çok kararlı olacaksınız ve istediğiniz sonuçları almasını başaracaksınız.

Bu hafta daha az tanıdığınız insanlarla yapacağınız ilişkilere dikkat edin, yanılma ihtimaliniz çok yüksek. İthalat, ihracatla uğraşıyorsanız turizme, seyahatlere yönelik birtakım işleriniz varsa yanıltıcı haberler ya da üzerinizde panik yaratacak haberler almaya yatkın olabilirsiniz. Eğitim hayatınızda kendinizi çok net bir şekilde verememe ya da bu alanlarda kafa karışıklığı, belirsizlikler devreye girebilir. Sınavlarınız varsa ya da bu dönem önemli birtakım eğitimle ilgili konulara hazırlanıyorsanız odaklanmakta sıkıntı yaşayabilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı işler hukuki konular, ticari faaliyetler, medya işleri, sosyal medya alanlarınızda yanıltıcı etkiler altındasınız. Özellikle sosyal medya üzerinden ya da dijital platformlarda yeni tanıştığınız insanlara dikkat edin.

Çarşamba günü Mars ve Jüpiter dik açısı devreye girecek. Arkadaşlarınız, çevrenizdeki insanlarla para konularınız ya da konuşmalarınız olabilir. Bu dönem kimseye borç vermemeli kimseden de borç almamalı. Parayla ilgili konularda elinizin ayarını iyi bilmelisiniz çünkü para harcamalarına açık görünüyorsunuz. Özellikle sosyal çevrenizle beraber yapacağınız bir iş ya da bir organizasyonda masraflarınızı abartabilirsiniz. O yüzden bu hafta bu etkilere dikkat edin.

Sosyal çevrenizden, arkadaşlarınızla beraber yapacağınız işlerden, eğitim alanlarından güzel haberler gelecek. Hafta sonuna doğru bu alanlarınızın hareketlendiği görebilirsiniz. Evli Koçlar, hafta sonu göz önünde olacağınız ortamlarda sevdiğiniz insana karşı baskıcı, tutucu ya da manipüle edici davranışlardan uzak durmaya çalışın. Sevdiğiniz insanın, eşinizin ailesinin size böyle yaklaştığını da düşünüyor olabilirsiniz. Ama kiminle ilişki içerisinde olursanız olun hafta sonu göz önünde olacağınız ortamlarda duygularınızı kontrol altına almayı unutmayın.

Pazar günü de bağışıklık sisteminizi kuvvetlendirin. Seyahat ediyorsanız, bir yerle gittiyseniz, kalabalık ortamlardaysanız, tanımadığını insanlarla bir aradaysanız bağışıklık sisteminiz kuvvetlendirilmeyi bekliyor çünkü hastalıklara yakalanabilirsiniz.


BogaBoğa Burcu:

Boğa ve yükselen Boğalar, önemli, planlanmış birtakım işlerinizle haftanızı başlatıyorsunuz. Daha az tanıdığınız insanlardan alacağınız önemli, güzel haberler hafta başınızı hareketli kılacak. Kendinizi göstermek istediğiniz alanlarda çok kuvvetli etkiler altında olacaksınız. Eğitim, seyahat, yurtdışı bağlantılı işler, ticaret faaliyetleriniz, medya ve sosyal medya alanlarınız çok aktif görünüyor.

Bu hafta parasal konularda gözünüzü dört açın. Arkadaşlarınızdan, sosyal çevrenizdeki insanlardan alacağınız tüyolar size işlemeyebilir, yanılabilirsiniz. Sosyal çevrenizden bir insanla beraber girişeceğiniz birtakım davetler varsa bu noktalarda yanlış anlaşılmalara, aldanmalara, aldatılmalara açık olabilirsiniz, ufak bir hayal kırıklığı devreye girebilir. Para ile ilgili işlerinizi bu hafta dikkatlice ele alın.

İkili ilişkiler ve özel hayatınızda abartmamanız gereken bir döngü içindesiniz. Sevdiğiniz insanın bu dönemde harcamalarının yüksek olduğunu fark edeceksiniz. Bu da onunla olan bağlantılarınızda harcamalardan kaynaklı olarak biraz sert konuşmanıza neden olabilir. Ortaklı işlerinizde önünüzü görmeden açılmamaya özen gösterin.

Olumlu açıdan bakacak olursak hafta sonuna doğru kariyerinizde hızlı ilerlemeler devrede olacak. Cuma, Cumartesi günleri önemli bir iş görüşmesi, bir teklif karşınıza gelebilir ve bu sizi çok ama çok mutlu edecek. Cumartesi günü Venüs ve Pluton kavuşumuyla daha az tanıdığınız insanlarla olan bağlantılarınızı çok fazla zorlamamaya özen gösterin. Hayatınızdaki insanın akrabaları bazı konularda sizi yorabilir ya da siz konuşmalarınızla o insanları yönlendirmek istiyor olabilirsiniz. İşte bu noktalarda anlaşmazlıklar, sürtüşmeler, kıskançlıklar devreye girebilir. Seyahatleriniz varsa farklı alanlarda insanlarla bir araya geleceksiniz tutkularınızla hareket ettiğinizi çok net bir şekilde göreceksiniz.

Hafta başında karşınıza gelecek fırsatlar Cumartesi günü istediğiniz gibi çözülebilir ya da tam tersi sizin hareketlerinizden, tutkularınızdan dolayı işler biraz arap saçına dönüşebilir. Pazar günü dikkat edin parasal konularda yanlış adımlar atabilirsiniz, yanlış harcamalarda bulunabilirsiniz ya da hiç beklemediğiniz bir harcama canınızı sıkabilir.

 


İkizlerİkizler Burcu

İkizler ve yükselen İkizler, parasal işlerinizde yapmanız gerekenlerle haftanızı başlatıyorsunuz. Aynı zamanda iş hayatınızda ve sağlığınızla ilgili konularda gücünüzü etkin bir şekilde ortaya koyacağınız haftalardan bir tanesi başlıyor. Yapılması gerekenleri çok rahat bir şekilde ele alacaksınız. Fiziki güce dayalı bir işiniz varsa bu dönem enerjinizin yerinde olması size iyi hissettirecek ve işlerinizi çok kolay toparlamanızı sağlayacak.

Bu hafta en çok ikili ilişkiler ve özel hayatınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Eğer hayatınızı paylaştığınız bir insan varsa, evliyseniz, onun bazı fikirleri sizin hayatınızı da etkileyebilir, yanılgılar altında olabilirsiniz ve göz önünde olacağınız ortamlarda kafa karışıklığı, belirsizlikler sevdiğiniz insanla anlaşamama gibi etkiler devrede olabilir. Özellikle ortaklı işleriniz varsa bu dönem önemli bir konuda fikir birliğine kalkışmayın ya da imza atmayın. Mars ve Jüpiter’in dik açısı işle ilgili konularda abartılı harcamalar ve masraflarla bağlantılıdır. Siz de iş hayatınızla ilgili bazı konuları fazlasıyla abartabilirsiniz.

Hafta sonuna doğru güzel etkileşimler devreye giriyor. Sevdiğiniz insanla beraber yapacağınız keyifli programlar devreye girecek ya da işle ilgili konularda önemli bir teklif ya da anlaşma karşınıza gelebilir. Venüs Pluton kavuşumuyla Cumartesi günü özel hayatınızda tutkularınız devrede olacak. Kıskançlık, yönlendirme, baskıya karşı dikkat edin çünkü sevdiğiniz insanı kimseyle paylaşmak istemeyeceksiniz, alınganlıklar devreye girebilir ve olayları siz kontrol etmek isteyebilirsiniz. Partnerinizin parasal konularda bu dönem şansı açık olabilir. Pazar günü göz önünde olacağınız ortamlarda sağlığınıza gereken özeni göstermeyi unutmayın. Hayal kırıklıkları oluşabilir ilişkilerde enerjinizi istediğiniz gibi ortaya koyamayabilirsiniz.YengecYengeç Burcu
:

Yengeç ve yükselen Yengeçler, ikili ilişkiler ve özel hayatınızda yapılması gerekenler, sevgi dolu ve biraz da görevlerle dolu ilişkiler bu hafta hayatınızda daha fazla görülür olacak. Sevdiğiniz insanla bütünleşmek ve bir olmak Pazartesi ve Salı günleri öğle saatlerine kadar ön planda olurken, yine hayata olumlu gözlerle bakmak, kendinizi de güvene almak isteyeceksiniz. Sevdiğiniz insanla beraber birtakım planlar içine girdiyseniz bu hafta başında bu planları uygulamak çok rahat olacak. Enerjinizi doğru bir şekilde kullanacaksınız keza birden fazla çocuğunuz varsa yine çocuklarınızın işlerine koşturmak onların gündelik hayatını düzenlemek için de uygun bir hafta olacak.

Salı ve Pazar günleri ağırlıklı olmak üzere iş ve sağlık alanlarınız tetikleniyor. Demek ki Salı günü işinizle ilgili bir mevzu canınızı fazlasıyla sıkabilir, çok çabuk kandırılabilirsiniz ya da aldandığınızı düşünebilirsiniz. İşle ilgili bir konuda suiistimale uğradığınızı fark edebilirsiniz ya da dış ortamlardan gelecek bazı haberler sizi yanıltabilir. Diğer taraftan burası sağlık alanınız olduğu için sağlığınıza da gereken özeni göstermeyi unutmayın. Göz önünde olacağınız ortamlar, iş koşturmaları arasında enerjinizi istediğiniz gibi ortaya koymak kolay olmayabilir. Bu etkiye en çok Pazar günü dikkat etmelisiniz. Gezip dolaşıyorsanız Pazar günü bu gezmeler dolaşmalar size pahalıya mal olabilir. Yediğiniz içtiğiniz yerlere dikkat edin, koronadan ve salgın hastalıklardan kendinizi ekstra koruyun.

Harcamalarınızın yüksek olduğu, harcama dengesini oturtmakta zorlandığınız bir dönem. Kendi yeriniz varsa vergilerle ilgili konular çok fazla gündeminize yerleşmiş olabilir. Çocuğunuz, aşk hayatınız, keyfiniz için yapacağınız harcamalar gündeminize yerleşebilir. Borsada yatırım yapıyorsanız Çarşamba günü risk almadan ilerlemeye özen gösterin.

Cumartesi günü daha keyifli etkileşimler var. İş hayatınızda güzel bir haber Cumartesi günü sabah ve öğle saatleri gibi karşınıza gelebilir. Venüs ve Pluton kavuşumuyla hafta sonunda sevdiğiniz insanla bir arada olmak bütünleşmek isteyebilirsiniz. Hafta başında vermiş olduğunuz güzel kararları hafta sonu uygulamak için harekete geçeceksiniz. Yalnız kıskançlıktan, baskıdan, manipülasyondan mümkün olduğunda uzak durmaya özen gösterin. Karşı taraf üzerinde baskı kurmayın, o zaman ilişkilerde çok daha doğru bir şekilde yol alacaksınız.

 


AslanAslan Burcu:

Aslan ve yükselen Aslanlar, gündelik hayatınızın koşturması, ele alınması gereken önemli işler, organizasyonlar ve bunları keyifle yapacağınız bir hafta başlıyor. Bu hafta önemli bir hafta, hızlı gelişmelerle haftanızı başlatıyorsunuz ama güzel haber de alacaksınız. Aynı zamanda ev hayatınızda yapılması gerekenler sizi çok enerjik kılabilir. Evinizde büyük bir temizliğe girişecekseniz ya da işinizde önemli bazı konuları ele almanız gerekiyordur işte bütün bunları gönül rahatlığıyla yapacağınız bir hafta başı sizi bekliyor.

Bu hafta en çok yatırımlarınıza dikkat etmeniz gerekebilir. Hem çocuğunuzla ilgili konular hem aşk hayatınızın detayları aldanmalara, kandırılmalara yol açabilir, bu noktada biraz zorlanabilirsiniz. Yatırım yapıyorsanız bu hafta duyacağınız bazı konuşmalar çok çabuk fikir değiştirmenize ve diğer insanların yaptığını yapmanıza neden olabilir. O yüzden bu hafta sürü psikolojisinden kendinizi ayırın ve kendi hissettiğiniz gibi harekete geçin. Çocuğunuzla ilgili konular, onun sizinle yaşayacağı bazı konu ve olaylar üzerinizde sorun yaratabilir. Beklentilerinizi yüksek tutmayın.

Çarşamba günü ikili ilişkiler ve özel hayatınızda abartılı hareketlerden mümkün olduğunca kaçınmalısınız. Sevdiğiniz insan size gelip diyebilir ki iş hayatında çok güzel gelişmeler var ama ortada abartılı bir durum olduğunu da bilmeniz gerekiyor. Eviniz, aileniz, yuvanızla olan birlikteliklerinizde, ikili ilişkilerinizde abartıdan harcamalardan mümkün olduğu kadar uzak durmaya çalışın.

Hafta sonu gayet güzel etkiler var, durum ve olayları güzel toparlayacaksınız. Özel hayatınızda ve ikili ilişkilerinizde yaşadığınız sıkıntı ve sorunlar geride kalmaya başlıyor, güzel haberler devreye girebilir. İki çocuğunuz varsa her iki çocuğunuzdan da çok güzel, keyifli haberler alabilirsiniz hafta sonunda ya da özel hayatınızda sevdiğiniz insanla çok güzel kısa vadeli kararlar almaya da yatkın olabilirsiniz. Venüs Pluton kavuşumu Cumartesi günü gündelik hayatınızda ve iş alanlarınızda beraber çalıştığınız insanlara karşı anlayışlı olmanız gerektiğinin altını çiziyor. İş hayatınızda sizi yönlendirmek isteyen üzerinizde baskı kurmak isteyen birçok insan olduğunu fark edebilirsiniz. Bu insanlara vereceğiniz tepkiler, baskılar, yaşanılan olaylar hayatınızda önemli olacak.


BasakBaşak Burcu:

Başak ve yükselen Başaklar, bu hafta özel hayatınıza daha fazla odaklı olacaksınız. Sevdiğiniz insanla önemli konuşmalar içerisine girebilirsiniz, güzel planlar yapabilirsiniz, hobilerinize vakit ayırabilirsiniz, çocuğunuzla güzel ilişkiler geliştirebilirsiniz. Öte yandan aile hayatınızda sevdiğiniz insanla anlaşmak çok da kolay olmayabilir ya da bazı konuşmalarınızın çarptırıldığını, sevdiğiniz insandan gereken desteği üzerinizde göremediğinizi düşünebilirsiniz. Emlak, alım, satım, kiralama gibi işleriniz varsa, bir sözleşme imzalayacaksınız gözünüzü dört açın. Legal konuların başınıza iş açmasını istemiyorsanız avukatınıza danışarak bu sözleşmeleri yapmaya çalışın. Ev ortamlarınızda enerjiniz düşük çalışacak.

Hafta sonu biraz kendinizi nane molla, hasta, kırgın hissediyor olabilirsiniz bu etkilere dikkat edin. Ev hayatınızda hijyeninizi iyi sağlayın. Diğer taraftan iş alanlarınızda hızlı gelişmeler olacak.

Çarşamba günü adeta karşınıza değişik fırsatların çıktığını göreceksiniz. Diğer taraftan bu fırsatlarda abartılı bazı konular devrede olabilir. Çok çabuk parlayabilir, çok çabuk sönebilirsiniz. Harcamaların artmasıyla beraber iş hayatınızda ya da beraber çalıştığınız insanlarla olan bağlantılarda bazı sorunlar devreye girebilir. Bu hafta harcamalarınız konusunda da dikkatli olmaya çalışın. Onun ötesinde yakın çevrenizle beraber yapacağınız işlerde gücünüzü etkin bir şekilde ortaya koyacaksınız.

Hafta sonuna doğru ev hayatınızla ya da ailevi konularda önemli bir mevzu sizi çok mutlu edebilir. Şans faktörü sizin tarafınıza dönüyor. Hafta içerisinde yaşadığınız olumsuzluklar, zorlanmalar geride kalırken hafta sonu doğru ev, aile, yuvanızda mutluluğu, huzuru çok rahat bir şekilde yakalayacaksınız. Cumartesi günü Venüs ve Pluto kavuşumu var, aşk evinizde gerçekleşiyor. Aşkta derin ve tutkulu duygularla hareket etmek istiyor, karşıdan da bu duyguları görmek istiyor olabilirsiniz. Karşı tarafın sizi yola getirmek istediğini, aslında size çok müdahale ettiğini, zaman zamanda sizi zorladığını fark edebilirsiniz. Hem özel hayatınızda hem varsa çocuğunuzla ilgili konularda hafta sonu baskıdan, kıskançlıktan, yönlendirmeden uzak durmaya çalışın. Hobiler, sportif faaliyetler gibi kendinizi adadığınız konular varsa hafta sonu bütün bunlar çok daha hareketli olabilir.

Pazar gününe dikkat edin ev, aile, yuva ortamlarınızda enerjiniz düşük çalışabilir, canınız önemli işlerle uğraşmak istemeyebilir, vitamin takviyelerinizi lütfen ihmal etmeyin.


TeraziTerazi Burcu:

Terazi ve yükselen Teraziler, eviniz, aileniz, yuvanız ve burada alınacak önemli kararlarla haftanız başlıyor. Aile ortamlarınızda sevdiğiniz insanla bir araya gelebilirsiniz, bir misafir ağırlayabilirsiniz ya da evinizde önemli bir değişikliğe gitmek istiyor olabilirsiniz. İşte bütün bunları konuşacağınız bir hafta başı sizi bekliyor olacak.

Bu hafta maddi konuları abartmayın. Harcamaları seviyor olacaksınız, eve yapılan harcamalar hızlanabilir. Borsada yatırım yapıyorsanız bu hafta şansınızı çok fazla zorlamayın. Dövize dayalı birtakım girişimleriniz varsa dikkatli adımlar atmaya çalışın. Evle ilgili yapılması gereken konularda enerjiniz çok ama çok kuvvetli çalışacak.

Bu hafta iş yaptığınız insanlar, yakın çevrenizdeki insanlar bazı noktalarda sizi yanıltabilir. Önemli birtakım girişimleriniz, sosyal medya, satış, tanıtım, reklam, pazarlama olabilir, buralarda beklediğiniz haberler varsa bu haberlerin gelmesi biraz gecikebilir ya da geldiklerinde düşündüğünüz gibi akmayabilir ve hayal kırıklıklarına uğrayabilirsiniz. Yakın çevrenizden bir insanın hastalığı ya da sağlığı ile ilgili konu ve olaylar bu hafta önemli olacak, Salı ve pazar günleri önemli haberler alınacak.

Girişimcilik yönünüzü hareketlendirdiğiniz, aynı zamanda eğitim, seyahat, iletişim işlerinizde kendinizi gösterdiğiniz bir dönem. Yakın çevrenizdeki insanlardan güç almak isteyebilirsiniz. Hayatınızda bir insan varsa ya da biriyle tanıştırıldıysanız hafta sonuna doğru bu insanla olan bağlantılarınızın kuvvetlendiğini görebilirsiniz. Önemli bir iş anlaşması karşınıza gelebilir, güzel bir teklifle karşılaşabilir çok ama çok mutlu olabilirsiniz. Cumartesi günü Venüs’ün Pluton kavuşumu var, çok tutkulu hareket edebilirsiniz. Yuvanızda, evinizde sevdiğiniz insana karşı kıskançlıklarınız, yönlendirmeleriniz, manipülasyon devreye girebilir ya da aynı şekilde o insanın size bunları yaptığını görebilirsiniz. Ev ve aile hayatınızda baskılardan uzak durun. Sevdiğiniz insanın bu dönem çok çalışmaya ve işinde kendini göstermeye ihtiyacı olabilir, anlayıştan uzaklaşmayın. Hafta sonu enerjiniz düşük çalışacak, bağışıklık sisteminizi kuvvetlendirin.

 


AkrepAkrep Burcu:

Akrep ve yükselen Akrepler, iletişimsel işlerinizde güzel haberlerle haftanız başlıyor. Yakın çevrenizdeki insanlarla bağlantıları bu hafta önemli olacak. Önemli kararlar alacaksınız ve önemli planlamalar yapacaksınız, bu planları da hafta sonu devreye koyacaksınız.

Gayet hareketli, parasal yönden de gayet hızlı akacak bir hafta ama dikkat etmeniz gereken noktalar da var. Mesela beklediğiniz bir paranın gelmemesi ya da para ile ilgili konularda birtakım girişimleriniz varsa, bu girişimlerinizde istediğiniz sonuçları alamamanız, çevreniz tarafından kolayca yönlendirilmeniz noktalarında sorunlar çıkabilir. Para ile ilgili işlerinizi bu hafta başka zamana devretmek üzere bir kenara koyun. Özellikle Salı günü asla girişmeyin. Yatırım yapıyorsanız bu dönem duyacaklarınız sizi yanıltabilir. Tam da para kazandığınız dönem bu parayı bir yerde değerlendirmek istiyor olabilirsiniz ama duyacağınız tüyolar sizi yanıltabilir buna dikkat edin.

Aile hayatınızdaki insanlarla olan bağlantılarınızda abartılı hareketlere, zaman zaman kavgalara da açık olabilirsiniz. Enerjinizi kullanırken biraz daha dikkatli olmaya çalışın. Özellikle ev ortamınızda su ya da ateşle ilgili sıkıntılar bu hafta devreye girebilir. Kasla, sporla alakalı birtakım durumlar sorun yaratabilir. Sporu evde yapıyorsanız Çarşamba günü biraz daha dikkatli olmaya çalışın.

Aynı zamanda Cumartesi günü güzel haberler alacaksınız, parayla ilgili konularda çok güzel gelişmeler karşınıza gelebilir. Evle ilgili bir konu varsa özellikle Cumartesi günü bu konu daha fazla konuşulacak hayatınızda. Hafta sonu işinizle ve parayla ilgili konularda ailenize çok güzel haberler verebilirsiniz. Cumartesi günü Venüs ve Pluton kavuşumu gerçekleşecek demek ki yakın çevrenizdeki insanlara gücünüzü göstermek isteyecekseniz. Hayatınızdaki insanın uzak çevresiyle olan bağlantılarında birtakım sorunlar devreye girebilir. Ama bu dönem yakın çevrenizde kim varsa onlara karşı anlayışla yaklaşmayı unutmayın çünkü bazı konuşmaları kıskanacaksanız. Yakın çevrenizdeki insanlar üzerinde bir baskı uygulamak isteyebilirsiniz. Haftanızı zaten yakın çevrenizle beraber yapacağınız planlarla başlatmıştınız, Cumartesi bu planlarınızı devreye sokuyorsunuz ama bütün bunları yaparken ilişkilerinizi de bozmamaya özen gösterin. Hafta sonu para harcamalarınızdan da uzak durun.

 


YayYay Burcu:

Yay ve yükselen Yaylar, para ile ilgili güzel gelişmeler kapıda. Hafta başında önemli bir konu konuşulacak, belki bir krizi çözecekseniz, beklediğiniz bir para gelecek ve kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Para ile ilgili kafanızda birtakım fikirler, düşünceler varsa hafta sonuna doğru bunların hareketlendiğini göreceksiniz.

Ev, aile ve yuvanızda enerjiniz düşük çalışacak. Ailenizden bir insanın önemli girişimlerinizde sizi yanıltma ihtimali çok yüksek o yüzden fikirlerinizi ailenize anlatacaksanız onlardan destek bekliyorsanız bu hafta beklediğinizi çok da bulamayabilirsiniz. Bunu bilerek yola çıkarsanız, onlarla fikirlerinizi paylaşırsanız bir sıkıntı ve sorun yaşanmayacaktır. Aynı zamanda evinizle ilgili bir kontrat yenilenecekse, bir başka yere geçmek istiyorsanız ya da ev alacaksanız bu hafta dikkat edin, Salı ve Pazar günlerine denk getirmeyin. Yapmak durumunda kalırsanız da bir avukatınızla iyice maddeleri gözden geçirerek yapmaya çalışın.

Ev ortamlarınızda Pazar günü enerjiniz düşük çalışacak. Eğer evinizde dinlenmeyi düşünüyorsanız bağışıklık sisteminizi de kuvvetlendirmeyi unutmayın. Aile ortamlarınızda daha çok sağlıkla ilgili konular etrafınızda dönecek. Diğer taraftan yakın çevrenizle girişeceğiniz önemli işleriniz varsa biraz beklemede kalın, hemen abartılı davranmayın, biraz daha işlerin görünür olmasını, iyice ortaya çıkmasına izin verin. 10 Aralık Cuma günü 19 Kasım Ay tutulması noktası tetikleniyor ve bu tutulma sizin sağlık alanınızda gerçekleşmekteydi. 10 Aralık’ta yeniden tetiklenecek o yüzden hem sağlığınıza hem işle ilgili konulara bu dönem dikkat edin. Özellikle de ateşli salgın hastalıklara…

Hafta sonu çok güzel gelişmeler olacak. Hayatınızda önemli insanlardan güzel açılımlar, yeni teklifler devreye girebilir. Kafanızdaki plan ve projeleri hayata çok rahat bir şekilde geçirebilirsiniz. Fikirlerinizde kendinizi geliştireceğiniz alanlara yönelecek ve yaptığınız işlerde kendinizi göstermesini bileceksiniz. Sosyal medyayı kullanıyorsanız, dijital platformlarda işiniz varsa hafta sonu güzel açılımlarınız olabilir. Para ile ilgili konularda hırslı olmamanız gereken bir dönem, Venüs Pluto kavuşumu para evinizde gerçekleşiyor. Düşündüğünüz bir para, özellikle bu parayla ilgili konularda bazı konuşmalar devreye girebilir. Bu noktalarda çok hırslı davranmayın kimseyi manipüle etmeyin, kimsenin işine karışmayın. Bunu yaptığınız zaman işlerin çok daha rahat aktığını görecek, hayatın tadını da çok daha rahat çıkaracaksınız. Borç dengesini oturtmaya çalışabilirsiniz. Hafta başında parasal konularda aldığınız kararlar hafta sonu devreye giriyor.

 

 Oglak
Oğlak Burcu:

Oğlak ve yükselen Oğlaklar, bu hafta başı Ay Oğlak burcunda, yani bu hafta sizin için önemli haftalardan bir tanesi. Kendinizi güzelleştirmek, dışarıya atmak, alışveriş yapmak ya da sosyalleşmek arzusunda olabilirsiniz. Önemli işleriniz varsa bu işlerinizi ele almak sizin için önemli olacak ama bu aralar en çok sağlığınızla ilgileniyorsunuz. Sağlığınızla ilgili vermeniz gereken önemli kararlar var ve bütün bunları ele almanız gereken bir dönem içerisindesiniz. Tam da bu hafta bu konular sizi destekliyor olacak.

Enerjinizi ve gücünüzü çevrenizde göstereceğiniz bir hafta. O yüzden önemli planlarınız varsa etrafınızdaki insanlara haber salın onlarla bir araya gelin. Pazartesi ve Salı günleri gücünüzü onlar üzerinde çok etkin bir şekilde kullanabileceksiniz. Çok yakın olduğunuz insanlarla dikkat edin. Bu insanlara karşı yumuşak karnınız ön planda olabilir. Onlara fazlasıyla fedakâr davranıyor olabilirsiniz ve bu insanlar işle ilgili konularda sizi kandırıyor, yanıltıyor olabilirler. Durum ve şartların arkasında başka nedenler de olabilir. Bunların arkasındaki nedenleri bulmaya çalışın hemen öyle her şeyi geldiği gibi sorgulamadan kabul etmeyin. Yakın çevrenizden bir insanın sağlığı ile ilgili olaylar bu hafta hayatında yer edebilir.

Kariyer ve işi ile ilgili konu ve olaylar gündeminizde olabilir. Bu dönem kendinize daha çok yatırım yapmanız gereken bir dönem olacak. O yüzden gizli saklı, biraz daha platonik aşklara çekilebilirsiniz bu süreç içerisinde. Sevdiğiniz bir insan varsa sevginizi ona göstermek ya da inatlaşmadan doyasıya sevginizi yaşamak bu hafta çok da mümkün olmayabilir. Önemli işler karşınıza gelecek, siz bu işleri yapmak isteyecekseniz ama bu işlerde eksik olan bir şeyi tamamlamak üzere büyük harcamalarda bulunabilirsiniz.

Cumartesi günü çok keyifli. Para ile ilgili bir konu çözüme ulaşıyor, beklediğiniz haber geliyor. Yine Cumartesi günü Venüs Pluton kavuşumu birinci evde. Demek ki hayatınızla ilgili bir konuda çok net kararlar alıyorsunuz. Aşk hayatınızda sevdiğiniz insanla takışmamaya, inatlaşmamaya, kıskançlık yapmamaya özen gösterin. Ama bu aralar kıskanmaktan ziyade siz daha çok kıskanılacaksınız. O yüzden sevdiğinizle aranızı bozmayın.

 


KovaKova Burcu

Kova ve yükselen Kovalar, haftaya biraz isteksiz enerjilerle başlıyorsunuz. Ama bu isteksiz enerji size yarayacak çünkü tamamlanması gereken işleriniz var. Bu aralar sosyal çevreniz çıldırmış durumda. Bir sürü doğum gününe, etkinliğe katılıyor olabilirsiniz. O yüzden bu hafta başında vereceğiniz kararlar hayatınızda önemli olacak. Belki de niye hayır diyemediğinizi niye işlerinizi düzgün bir şekilde toparlayamayacağınızı çok düşüneceksiniz. Aynı zamanda işlerinizdeki önceliklerinizi iyi belirlemeniz gereken bir dönemde olduğunuzu fark edeceksiniz.

Kariyerinizde hızlı ilerlemeler var ama bu ilerlemeler zaman zaman abartılı hareketleri de karşınıza getirebilir. İş yaptığınız insanlarla olan bağlantılarınıza bu hafta dikkat edin. Kendi haklılığınıza çok fazla inanabilirsiniz, bu da hareketlerinizde abartılı durumları karşınıza getirebilir. Bu aralar kariyerinizde mücadelelerinizin ön planda olduğu bir dönem, güzel sonuçlar da alıyorsunuz ama diğer taraftan bu abartılı hareketler ve duruşunuz belki konuşmalarınız sizi zorlayabilir, özellikle Çarşamba günü bu etkiye dikkat edin.

Salı ve Pazar günleri Parayla ilgili konulara da dikkat etmeniz gerekiyor. Sosyal çevreniz, arkadaşlarınızla yapacağınız işlerde yanılma ihtimaliniz çok yüksek. Gelirlerde bir artış bekliyorsanız bu hafta bu alanda bazı zorlanmalar bazı yanılgılar devreye girebilir. Siz kafanızda farklı hayal edebilirsiniz farklı sonuçlar karşınıza gelebilir. O yüzden beraber iş yaptığınız insanlarla olan bağlantılarınızda, konuşmalarınıza bu hafta dikkat edin, gözünüzü dört açın. Çok çabuk suiistimal edilebilir çok çabuk yanılabilirsiniz bu da sizi sonradan üzebilir.

Hafta sonuna doğru çok keyifli etkileşimleriniz var, yine önemli bir iş karşınıza gelecek, önemli bir yerden güzel teklif alabilirsiniz. Arkadaş çevrenizden tanışacağınız bir insanın, yeni girdiğiniz çevrelerden karşınıza gelecek olan bir insanın size güzel bir teklifi olabilir ya da beraber iş yapalım diyebilir. Önünüzdeki dönem arkadaşlarınızla olan bağlantılar daha da kuvvetlenecek. Cumartesi günü Venüs Pluton kavuşumu var. Siz bu kavuşumu 12. Ev dediğimiz bir alanda yaşayacaksınız. Aile hayatınız, sizi daha az tanıyan insanlarla olan iş birlikleriniz, eğitim, seyahat alanlarınızda daha tutkulu olduğunuz bir dönem. Ama bu konularda nerede neyi yanlış yaptığınızı da fark ettiğiniz bir dönem olacak. Eğer birine aşıksanız, platonik takılıyorsanız bu dönem bu ilişkilerde kıskançlığınızı kontrol etmek çok da kolay olmayabilir. Önemli güçlü bağlantılar ve birliktelikler hafta sonu devreye girecek. Yine hafta sonu arkadaşlarınızla olan para işlerinize dikkat etmeniz gerekecek. Hafta başında neyi başlattıysanız, hafta sonu da bu karar verdiğiniz konuları da uygulayacaksınız. 10 Aralık Cuma günü 19 Kasım tutulması tetikleniyor. Ev, aile, yuva alanlarınızda tartışmalara, münakaşalara açık bir döngü içinde olacaksınız, Cuma günü bu etkiye dikkat edin.

 


BalikBalık Burcu:

Balık ve yükselen Balıklar, sosyal çevreniz, arkadaşlarınızla yapılacak planlarla haftanızı başlatıyorsunuz. Çok sevdiğiniz bir arkadaşınızla bir araya gelebilir ve hafta sonuna doğru önemli planlar yapabilirsiniz ki hafta sonunda da bu planları devreye sokacaksınız. Ama bu planları Cumartesi günü devreye sokarken o arkadaşınızla aranızda bazı elektrikli durumlar devreye girebilir. Kıskançlıklar yapabilirsiniz ya da karşı tarafın sizi kıskandığını görebilirsiniz. Baskı, manipülasyon, yönlendirmeye çalışma gibi etkiler kalabalık ortamlarda devrede olacak.

 

Seyahatler, girişimler konusunda bu hafta gücünüzü çok etkin bir şekilde kullanacaksınız. Bir yerden bir yere seyahat etmeniz gerekiyorsa, eğitimle ilgili konularda yapmanız gerekenler varsa bunlarla ilgili alanda gücünüzü çok etkin bir şekilde kullanabilirsiniz. İşinizle ilgili konularda, girişimlerinizde yanılma ihtimalinize karşı dikkatli olun. Gerçekleri çok net göremeyeceğiniz bir döngü içinde olacaksınız. O yüzden Salı günü ya da hafta sonunda önemli iş, kariyer konuşma ve görüşmeleriniz varsa bu görüşmelerinizi ertelemeye özen gösterin çünkü çok net kararlar alamayabilirsiniz ya da bu görüşmeler sonucunda yanlış adımlar atabilirsiniz.

Diğer taraftan hem eğitim hem seyahat hem de yurtdışı bağlantılı işlerinizde güzel sonuçlar karşınıza gelecek ama bu sonuçlar sizin abartılı bir iyimserlik, coşkuyla hareket etmenize neden olacak. Beklenmedik yerlerde, seyahatlerde hiç umulmadık bazı hareketlenmeler zaman zaman çekişmeler ya da kavgalar devreye girebilir. Çarşamba günü sosyal medyayı kullanırken her zamankinden dikkatli olmakta fayda var. Hafta sonuna doğru çok keyifli etkileşimler devrede. İşinizde gücünüzde keyifli adımlar atacaksınız, güzel teklifler karşınıza gelecek. Aile hayatınızda da sevdiğiniz kişilerle göz önünde olacağınız ortamlarda vaktinizi geçirmek isteyeceksiniz. İnsanları belirsizliklerle ya da kararsızlıklarınızla çok fazla yanıltmayın. Bağışıklık sisteminizi kuvvetli tutmaya özen gösterin.

Pazar günü kalabalık ortamlarda enerjiniz düşük çalışabilir bu yüzden bağışıklık sisteminizi kuvvetlendirin, gerekli ilaçlarınızı takviyelerinizi almayı unutmayın.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın