Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

24 – 30 Aralık Haftalık Burç Yorumları

24 - 30 Aralık Haftalık Burç Yorumları - Hande Kazanova
Bu yazıyı paylaşın;

24 – 30 Aralık Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haftaya daha özelinize ve kendinize yönelik konularla başlıyorsunuz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Sıkılganlıklarınız öğleden sonra yüksek olabilir. Akşam saatlerinde daha eğlenceli konulara yöneleceksiniz. Birkaç gün boyunca hem aşk hayatınız, hem varsa çocuğunuzla ilgili olaylar ön plana geçecek.

Bu hafta Salı günü düşüncelerinizde, idealist oluşumlarda yanılma ihtimaliniz çok yüksek. Seyahat, eğitim, medya, hukuk, yabancılarla girişilecek işlerinizde şartları iki kere kontrol edin ve gerçekçilikten uzaklaşmadan adımlar atmaya çalışın. Herkese hemen güvenmeyin.

Yılın bu son haftasında parasal işlerinizi alacaklarınızı toparlamak için uğraşabilirsiniz. Göz önünde olacağınız ortamlarda sevdiğiniz insanla tutkularınız devrede olabilir. Her tür ilişkinizi Cuma günü gözden geçirebilir, değişimleri daha rahat sağlayabilirsiniz. Haftasonu özel hayatınıza daha fazla vakit ayıracaksınız.


BogaBoğa Burcu:

Haftanıza aileniz, sevdiklerinizle beraber iletişiminizi arttırarak başlayacaksınız sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Kısa vadeli planlarınızda bu Pazartesi öğleden sonra ani ve beklenmedik olaylarla yolunuzda ilerleyeceksiniz. Akşam saatlerinde ilgi alanınız birkaç gün boyunca ailevi konu ve olaylara kayacak.

Yılın bu son haftasında Salı günü, sosyal ortamlarınızda arkadaşlarınızla borç alışverişine girmemeniz gerekiyor. Bu süreçte arkadaşlarınızla olan parasal konuşmalarınıza da dikkat etmeniz gerekebilir. Yakın çevrenizden güç alabilirsiniz.

Cuma günü özel hayatınızda ve ilişkilerinizde güçlü ve tutkuyla hareket edebilirsiniz. Sevdiğiniz insanla beraber yapacağınız bir yeniyıl, seyahat veya tatil fırsatı sevginizi arttırabilir. Güçlü duygularla bezeli olacaksınız. Haftasonu yapılması gereken günlük işlerinizi tamamlamak veya sevdiğinizle hazırlık yapmak önem kazanıyor.


İkizlerİkizler Burcu

Haftanıza maddi konularınızı düzene sokarak başlayacaksınız sevgili İkizler ve yükselen ikizler. Yılın bu son haftasında hem iş, hem özel hayatınız, hem de parasal konularda yapılması gerekenler öne çıkabilir. Bu Pazartesi öğleden sonra kafanıza göre anlık harcamalardan kaçınmalısınız. Akşam saatleriyle beraber birkaç gün boyunca yakın çevrenize ilginizi kaydıracaksınız. Kardeş veya akrabalarla olan bağlantılar önem kazanacak. Meraklı yapınızı ortaya sereceksiniz.

Salı günü özel hayatınızda toplum önünde iletişimsel olarak kafanız karışık olabilir. Eşinizin ailesiyle bazı konuşmalarınız, eşinizin sergilediği tutumlar hoşunuza gitmeyebilir. Bu alanlarda ve ortaklaşa işlerinizdeki konuşma ve görüşmelerde gerçekçi adımlar içinde olun. Aldatıcı konuşmalar, sözlere karşı dikkat edin.

Cuma günü iş ve hizmet alanlarınızda güçlü ilişkilerden parasal olarak önemli sonuçlar almaya yatkınsınız. Beraber çalıştığınız veya yanınızda çalıştırdığınız insanlardan sahiplenici ve sizi destekleyen etkiler görebilirsiniz. Haftasonuysa hem özel hayatınıza, hem de varsa çocuğunuza vakit ayıracak, hobilerinize yer verecek, eğlenceli olaylara kendinizi kaptırmak isteyeceksiniz.YengecYengeç Burcu
:

Haftaya kendi hayatınızı, istek ve beklentilerinizi öne çıkartarak başlıyorsunuz sevgili yengeç ve yükselen Yengeçler. Duygu iniş çıkışlarınız gün içinde diğer insanlarla olan ilişkilerinizden etkilenecek. Öğleden sonra sıkılgan ve biraz farklı davranmayı seçebilirsiniz. Akşam saatlerinde ve birkaç gün boyunca parasal konularla, size keyif verecek konularla ilgileneceksiniz.

Yılın bu son haftasında Salı günü yapacağınız iş görüşmelerinde dikkat etmeniz gerekebilir, herhangi bir anlaşmaya imza atmayın veya başlamayın. Gözden kaçırdığınız bazı detaylar ileride başınıza sıkıntı ve sorunlar açabilir. Siz keyfinizi yerine getirecek insanların ve konuların peşinden gitmeye bakın. Önemli görüşmelerin gerçekliğinden emin olmak için 2. Bir toplantıyı yılın ilk haftasına atabilirsiniz. Son hafta hemen bu konuyu halledelim diye sakın acele etmeyin.

Cuma günü özel hayatınızda güçlü, tutkulu etkileriniz devrede. Sevdiğiniz insanla ilişkinizde sahiplenici, kıskanç ve biraz da manipüle eden yönlerinizle hareket edebilir veya ondan buna benzer davranışlar görebilirsiniz. İlişkinizde değişmesi ve dönüşmesi gereken konuların üzerine eğilmek için harika bir zaman. Haftasonu ailevi ortamlar, ev hayatınızı ilgilendirecek kararlar önem kazanıyor.


AslanAslan Burcu:

Haftanız geri plandan yürüteceğiniz işlerinizle başlayacak sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Hızlıca halletmeniz gereken işleriniz varsa bu haftabaşı öğleden sonra sinirli ve gergin olabilirsiniz. Daha rahatlayarak ve sakin davranarak olumsuz enerjilerden sıyrılın. Akşam saatlerinde Ay sizin burcunuza geçecek ve birkaç gün boyunca kendi istek ve beklentilerinizi öne çıkartacaksınız.

Yılın bu son haftasında Salı günü ortaklaşa parasal konularda, eğlence hayatınız, aşk hayatınız ya da çocuğunuzla ilgili olan harcamalarınızda birtakım yanılgılar, aldanmalar ve kandırılmalar söz konusu olabilir. Riskli işlerden ve yatırımlardan uzak durmalısınız.Söylenmiş ve yapılmış bazı konuşmalar sizi zorlayabilir.

Cuma günü aile hayatınız için yapmanız gerekenler, akraba veya kardeşlerinizle yapılacak olan planlar sevginizi güçlendirebilir. Yanında çalıştığınız veya yanınızda çalıştırdığınız insanlarla bağlarınızı güçlendirecek, sorunlarınızı etkili bir şekilde halletmenin yolunu bulacaksınız. Haftasonu iletişiminiz hızlı akarken kısa vadeli planlar yapacak, gezmekten, dolaşmaktan mutluluk duyacaksınız.


BasakBaşak Burcu:

Haftanıza çevresel faktörlerle başlıyorsunuz sevgili Başak ve yükselen başaklar. Sosyal çevrenizdeki insanlarla beraber planlar içine girebilirsiniz. Davetler, çeşitli akitiveteler size hız kazandırabilir. Öğleden sonra parasal harcamalarınızda daha dikkatli olmalısınız. Akşam saatlerinden sonra içe dönüşler ortaya çıkabilir. Birkaç gün boyunca daha geriden, ruhsal olarak daha derinden ilerleyeceksiniz. Daha kendinizle olmak isteyebilirsiniz.

Yılın bu son haftasında Salı günü özel hayatınızda, ilişkilerinizde birtakım yanılgılar, hayal kırıklıklarına açık olabilirsiniz. Bir ev almayı ya da ev değiştirmeyi düşünüyorsanız, arada bir aracı varsa, yanıltıcı etkilere karşı  dikkatli olun. Etrafınızdaki insanlar sizi hareketlendirebilir ama herşeyi üstünden birkaç kez geçmeyi unutmayın.

Cuma günü yakın çevre ilişkileriniz sizi mutlu edecek. Sevdiklerinize karşı sahiplenici ve yönlendirici etkileriniz olabilir. Güçlü duygularla özel hayatınızda sevdiğinize karşı tutkularınızı ortaya koyabilirsiniz. Haftasonu hayatın keyfine önem vereceksiniz yine parasal konularda dikkatli adımlar atmanız gerekebilir.


TeraziTerazi Burcu:

Haftaya önemli işlerinizle, toplumsal konularla başlıyorsunuz sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Göz önünde olacağınız yerlerde ve iş alanlarınızda hayat sizi hızlandırabilir. Öğleden sonra ilişkilerinizde sıkılgan tavırlarla hareket edeceksiniz. Ortak çalıştığınız insanlara karşı sabırsız olabilirsiniz. Akşam saatleriyle beraber birkaç gün boyunca çevre etkileşimleriniz önem kazanacak. Arkadaş ortamlarınızda bulunabilir, davetler ve organizasyonlar içinde bulunabilirsiniz.

Yılın bu son haftasında Salı günü yakın çevre ilişkilerinizde ve iletişimsel konularda görüşmeleriniz ve anlaşmalarınız varsa yapmamaya özen gösterin. Yanıltıcı etkiler altında olacaksınız. Kafanız dağınık ve karışık olabilir. Günlük işlerinizi ve sağlığınızla ilgili konuları bu hafta iyi organize etmeye çalışın.

Cuma günü parasal konularda güçlü etkiler devrede. Aile hayatınız için yapacağınız harcamalarınızda doğru adımlar atabilir, yine ailenizden ve sevdiklerinizden parasal olarak destekler bulabilirsiniz. Haftasonu oldukça hareketli ve enerjik geçebilir. Duygularınızı ön plana alacak, ilişkileriniz arasındaki dengeyi sağlamaya çalışacaksınız.


AkrepAkrep Burcu:

Haftanıza dış ortamlarda, sizi aha az tanıyan insanlarla yapacağınız işlerinizle başlıyorsunuz sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Yılın bu son haftasında Pazartesi günü fikirlerinizi, düşüncelerinizi ortaya koyarken daha sakin ve özenli olmaya çalışın. Hızlı olacak, iş bitireceksiniz. Beraber çalıştığınız insanlara karşı öğleden sonra agresiflikten uzak durun sizi anlamakta zorlanabilirler.

Salı günü, parasal konularda yanıltıcı etkilere karşı dikkat edin. Ticaretle uğraşıyorsanız gözünüzü dört açın. Borsada yatırım yapıyorsanız, dövüze dayalı işleriniz varsa riskli adımlardan uzak durmalı, spekülasyonlardan kaçınmalısınız. Dalgınlıklar, kafa karışıklıkları da cabası. Bu hafta karşınıza gelecek olan işlerde parasal konuşmalara daha gerçekçi yaklaşmalısınız.

Cuma günü yakın çevrenizdeki insanlarla olan ilişkilerinizde güzel ve güçlü etkiler altında olacaksınız. Onların desteğini ve gücünü üzerinizde hissedebilirsiniz. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla enerjiniz gayet güzel olacak, birbirinizi her konuda rahatlıkla anlayacaksınız. Haftasonu dinlenmek isteyebilirsiniz, kendinizi geri plana çekmeniz ruhunuza iyi gelecek.


YayYay Burcu:

Haftaya yapılması gereken para işlerinizle başlayacaksınız sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Duyacaklarınıza, olan olaylara ketum bir yaklaşım sergileyebilirsiniz. Bu hafta parasal konularda dengeyi iyi sağlayın. Harcamalarınız öğleden sonra artabilir. Akşam saatlerinde ilginiz gezmeye, dolaşmaya, farklı yerlere kayabilir. Birkaç gün boyunca oldukça hareketli olacaksınız.

Yılın bu son haftasında Salı günü ev, aile ve yuvanızla ilgili konularda; emlak alım, satım, kiralama konularında yanıltıcı etkiler devrede olacak. Yine ailenizle olan ifadelerinizde, konuşmalarınızda bir şeyleri gözden kaçırıyorsunuz. Kafa karışıklıklarınız, kararsızlıklarınız yoğun olabilir. Vereceğiniz sözlere, konuşmalarınıza dikkat edin. Aynı şekilde ailenizdeki insanların söyledikleri de sizi hayalkırıklığına uğratabilir.

Cuma günü arkadaşlarınızdan ve beraber çalıştığınız, hayatı paylaştığınız insanlardan güzel destekler alacaksınız. Onların size olan ilgisi yüksek olabilir, güçlü duygularla ilerleyeceksiniz. Onlardan gelebilecek yönlendirici etkiler gerçekten istediklerinizi örtebilir. Karar verirken kendi hislerinizi göz ardı etmeyin. Haftasonu oldukça hareketli, çevresel faktörler ön planda olacak. Eğlenceli yerlerde bulunabilir, arkadaşlarınızla dengeli ve uyumlu ilişkiler içine girebilirsiniz.Oglak
Oğlak Burcu:

Haftanız ilişkileriniz, ortaklı işleriniz üzerine yoğunlaşarak başlıyor sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Bu hafta işleriniz ve ilişkileriniz adına hızlı etkiler altında olacaksınız. Öğleden sonra diğer insanlardan alacağınız tepkileri ailenizdeki insanlara agresif ve sıkılgan bir şekilde yansıtmamaya özen gösterin.

Yılın bu son haftasında Salı günü yakın çevrenizle olan bağlantı ve ilişkilerinizde, iletişimsel işlerinizde  birtakım hayallere, yanılgılara açıksınız. Onlara yardım etmek isteyebilirsiniz ama bir yandan da gerçekçi düşünmemek, kararlarınızı net oluşturamama gibi etkilere karşı da dikkatli olmalısınız. Söylenen sözleri, yapılanları daha net ele almaya çalışın.

Cuma günü sevdiğiniz arkadaşlarınız, çevrenizle ilişkileriniz sağlam bir temel üstüne oturabilir. Kendi ortamlarınızda ilişkilerinizi yeniden gözden geçirecek ve ilişkilerinizi yenileyeceksiniz. Gücünüzü sevdiklerinize olumlu bir şekilde yansıtabilir aynı şekilde olumlu yansımaları hayatınıza alabilirsiniz. Haftasonu göz önünde olmak isteyebilirsiniz, bolca gezecek, kalabalık yerlerde olacak, yılın son günlerinde enerjinizi kalabalık ortamlara veya iş konularına harcayacaksınız.


KovaKova Burcu

Haftanıza günlük iş ritminizle, yapılması ve tamamlanması gereken konularla başlıyorsunuz sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Sağlığınıza gereken özeni göstermelisiniz. Bu aralar koşturmalarınız ve hayatın sizi zorlaması yüksek olabilir. Öğleden sonra sıkılgan etkilere karşı dikkat edin. Akşam saatleri itibarıyla özel hayatınıza ve birebir ilişkilerinize önem vereceksiniz.

Yılın bu son haftasında Salı günü gelecekte oluşacak bir iş için harekete geçerken parasal işlerinizde gerçekçi olmaya çalışın. Bazı alacağınız haberler sizi hayalkırıklığına uğratabilir. Günlük iş ritminiz rahat akacak ve önemli işlerinizi kolay halledebileceksiniz yalnız düşünceleriniz ve  fikirleriniz karmaşık olabilir. Parasal işlerinizi, görüşme ve anlaşmalarınızı bu hafta yapmamaya çalışın.

Cuma günü toplum ilişkileriniz, aileniz ve sizi seven insanlardan güzel etkiler alacaksınız. İnsanların her koşulda sizi desteklediğini göreceksiniz. Toplum önü ilişkilerinizde güçlü ve dönüştürücü etkiler kariyerinizde yeni adımları tetikleyebilir. Haftasonu ise farklı yerlerde olmak, seyahat halinde bulunmak önem kazanıyor. Gideceğiniz yerlerde insanların ilgisini çekecek, mutlu olacaksınız.


BalikBalık Burcu:

Haftanıza eğlenceli olaylarla, hobilerinize yönelik adımlarla, aşk ve çocuk konularıyla başlıyorsunuz sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Maddi girişimlerinizde bu haftabaşı öğleden sonra ani kararlardan kaçının. Akşam saatleri itibarıyla ilginizi birkaç gün boyunca yapılması gereken günlük işlerinize döndüreceksiniz.

Yılın bu son haftasında Salı günü, kariyerinizde bazı konuşmalar sizi yanlış yönlendirebilir ya da siz toplum önü işlerinizde kararsız davranabilirsiniz. Kafa karışıklıkları ve birtakım konuların net olmamasına dikkat edin. Aşk hayatınızda sevdiğiniz insanın üzerine düşecek ve planlar yapacaksınız.

Cuma günü geleceğinize etki eden güçlü insanlardan alacağınız güçlü desteklerle planlarınızı rahat bir şekilde ele alabilirsiniz. Arkadaş ilişkilerinizde oluşacak bazı kıskançlıkları, yönlendirmeleri çok kafanıza takmayın. Haftasonu planlarla şekillenebilir, yılbaşı alışverişi, harcamalar önem kazanıyor.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın