Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

20 – 26 Mayıs Haftalık Burç Yorumları

20-26-Mayıs-Burç-Yorumları-Hande-Kazanova
Bu yazıyı paylaşın;

20 – 26 Mayıs Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haftanız sizi rahat ettirecek konu ve olaylara göstereceğiniz ilgiyle başlayabilir, düşüncelerinize ve yapacaklarınıza önem verebilirsiniz sevgili Koç ve yükselen Koçlar.

Bu Salı günü güneş burç değiştirerek İkizler burcuna geçiyor. Önünüzdeki 1 ay boyunca  satış, pazarlama, iletişimle ilgili konular, yakın çevre (akraba, kardeşler ,komşu), reklam, yazım, öğrenim alanlarınızda bir yoğunluk yaşayabilirsiniz. Meraklı yapınızla kısa yolculuklar ve iletişime dayalı konular ön planda olacak. Merkür’ün de burada olması bu alanları fazlasıyla hareketlendirecek. Sosyal medya, iletişim ayağınızı hızlandırıyorsunuz. Kısa yolculuklar ve planlar sizi mutlu edebilir. Sıkıntı ve sorunlarınıza çözüm üreteceğiniz bir dönem.

Çarşamba günü aile hayatınızda parasal konularda yapılması gerekenleri çabuk ve etkili bir şekilde toparlayacaksınız. Kafanızdaki önemli planları harekete geçirmek ve ayarlamak yapmak için Perşembe günü daha rahat etkiler altında olabilirsiniz. Bu hafta statünüz, toplum önü duruşunuz, amaçlarınızda önemli kararlar almalı, bir konuyu sonuca ulaştırmalısınız o zaman daha rahat olacak ve istediğiniz gibi hareket edeceksiniz.


BogaBoğa Burcu:

Haftanız parasal harcamalarınızla başlayabilir sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Gün içinde yapmanız gereken işlerinizde kararsızlıklarınız sizi zorlayabilir. Vereceğiniz kararların sağlıklı olmasına çalışın.

 

Salı günü güneş burç değiştirerek İkizler burcuna geçiyor. Hayatınızda para  ile ilgili işler daha yoğun olmaya başlayacak. Yaklaşık bir ay boyunca maddi konularda, ticaretle ilgili işlerde kimliğinizi ortaya koyacak, bu alanlarda hızlı ve değişken davranarak ilerlemeye çalışarak kazançlarınızı arttırmanın yollarını bulacaksınız. Cebinize giren para, yatırımlarınız ve bu alanda yapacaklarınız önemli olacak. Aynı gün merkür’ün bu alanlarınıza girmesiyle beraber maddi konularda konuşmalarınızı ve görüşmelerinizi hızlandırıyorsunuz. Bir para işinizi halledebilirsiniz.

 

Bu hafta sizi besleyen fikirleriniz, planlarınız önem kazanırken, sorunlarınıza çözüm üretmek için kolları sıvayabilirsiniz. Çarşamba günü hızlı davranmanız gereken konularda hayat sizi destekleyecek. Gündelik işlerinizde enerjinizi istediğiniz gibi kullanacaksınız.

Gelecek sorumluluklarınız hızlanırken kafanızdaki bir meseleyi parasal bir konuyu çözüme ulaştırmak bu hafta Perşembe ve Cumartesi günleri önem kazanıyor. Bir karar verin bakın işleriniz nasıl hızlanacak.


İkizlerİkizler Burcu

Haftanız özel hayatınızın veya ortaklı işlerinizin detaylarıyla başlıyor sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Gün içinde fikirlerinizi istediğiniz gibi kullanamayabilir, kararsızlıklarınızın arttığını görebilirsiniz. Yine de diğer insanlardan alacağınız yardım ve destekle ilişkilerde şans sizden yana.

 

Bu Salı güneş burç değiştirerek sizin burcunuza geçiyor. Geçen zor bir ayın ardından, önünüzdeki bir ay boyunca kendinize güveniniz tam olacak. Ön planda olmaya özen gösterecek, planladıklarınızı hayata geçirecek girişimleriniz için çalışacaksınız. Sağlığınız iyileşmeye ve bu alanda sizi strese sokan konular uzaklaşmaya başlayacak. Sizin zamanınız başlıyor, aynı gün Merkür’ün de sizin burcunuza geçmesiyle birlikte sizi kimse tutamaz.

 

Bu hafta herşeyi anlamlandırmaya, yaşadığınız sorunların çözümüne ulaşmaya ihtiyacınız olabilir. Konuşarak ve paylaşarak üzerinizdeki stresleri atacaksınız. Söz vermiş olduğunuz bir davet veya organizasyon işi devreye girebilir. Önemli bir görüşme yapabilirsiniz.

 

Çarşamba günü maddi konularda daha esnek ve anlaşılır davranın. Sevdiğinizle planlayacağınız seyahat veya tatil planlarınız tıkırında gidebilir. Yine önemli işlerinizde rahat ve enerjik hareket edeceksiniz.

Perşembe ve Cumartesi günleri parasal işlerinizde bir konuyu artık çözüme ulaştırmalısınız. Harekete geçmedikçe, olayları erteledikçe işleri daha zor bir duruma sokabilirsiniz. Bu etkiye dikkat edin.YengecYengeç Burcu
:

Haftaya günlük işlerinizle başlıyorsunuz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler.  Bu Pazartesi günlük işlerinizi ve iş alanlarınızı iyi düzenlemeli, tembelleiklerden kaçınmalısınız. Gün içinde kalabalık ortamlara gireceksiniz maddi konularda bazı kararsızlıklarınız oluşabilir.

 

Salı günü güneş burç değiştirerek İkizler burcuna geçiyor. Önünüzdeki bir ay boyunca kadersel ve elinizde olmayan bir takım olaylara ve olgulara maruz kalacaksınız. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir dönem. Sakin durmalı, gelecek atılımlarınız için düşünmeli, planlarınızı gözden geçirmelisiniz. Merkür’ün de bu alanlarınıza aynı gün girmesiyle beraber iletişime dayalı işlerinizde kendinizi geri plana çekebilirsiniz. Olayları farklı bir gözle görecek, maneviyatınızı bu dönemde arttıracaksınız. Kafanızda çözülmesi gereken konular varsa işte bunların üzerine düşmek için harika bir dönem.

 

Çarşamba günü sosyal çevreniz sizi hareketlendirebilir. Arkadaşlarınız ve bulunduğunuz ortamlardan gelen farklı teklif veya planlar işlerinize asılmanızı sağlayacak. Gezebilir, çevrenizle planlar yapabilirsiniz. Önemli işleriniz sonuca ulaşabilir.

Perşembe  ve Cumartesi günleri özel hayatınızda sevdiğiniz insanın işiyle veya sağlığıyla ilgili konularda, partnerinizin günlük hayatında bir konunun özüne inmeli ve bir karar almalısınız. Aynı şekilde ilişkilerinizle ilgili ertelediğiniz ve görmezden geldiğiniz konuları farkedin ve sonuca ulaştırın.


AslanAslan Burcu:

Haftaya eğlenceli konulara, çocuğunuza veya hoşlandığınız insana yönelerek, heyecanlı haberler alarak başlayabilirsiniz sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Eğlenceyi, keyifli ortamları, sporu çok abartmayın. Risk içeren işlerinizde, parasal girişimlerinizde, harcamalarınızda kafanız net olmayabilir.

Salı günü güneş burç değiştirerek İkizler burcuna geçiyor. Bir ay boyunca arkadaşlarınız ve sosyal çevreniz kimliğinizde ve hayatınızda etkili olacak. Organizasyonlar, grup aktiviteleri, işten elde edilecek gelirleriniz için uğraşılarınız artabilir. Geleceğinizi yönlendirecek insanlarla tanışmanız mümkün. Sosyal olacağınız bu dönemi iyi değerlendirin. Merkür’ün de aynı gün bu alanlarınıza geçmesiyle beraber iletişiminiz hızlanıyor. Geleceğinizi düzenleyebilir, yeni katılacağınız işlerden fayda ve yarar sağlayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla konuşmanız gereken, çözüme ulaştırmanız gereken konular varsa şahane.

Çarşamba günü iş alanlarınızda sizi hareketlendirecek konu ve olaylarla uğraşacaksınız. İşlerinizi düzenlemek ve toparlamak kolay olabilir. Farklı işlerle uğraşmak bu dönem daha fazla hoşunuza gidebilir.

Perşembe ve Cumartesi günleri arkadaşlarınızla beraber çalışıyorsanız aranızda dönen bir mevzunun derinine inmeli, görmezden geldiğiniz konuları çözüme ulaştırmalısınız. Kafanızdaki şüphe ve planları konuşmak, üzerinizde oluşan stresi azaltabilir.

 


BasakBaşak Burcu:

Haftaya aile işlerinizle, kendi düzeninizle başlıyorsunuz sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Evinizde, ailevi ortamlarda keyfiniz yüksek olabilir, tembelliğe meyilli olabilirsiniz. Özel hayatınızda sevdiğiniz insana danışacağınız konular varsa kafanız daha da karışık olabilir. Bu Pazartesi karşı taraftan büyük jestler ve romantizm beklemeyin.

 

Salı günü güneş burç değiştirerek İkizler burcuna geçiyor.Bu gelen bir ay boyunca kariyeriniz ve iş hayatınızda kendinizi göstermeye başlayacak, çalışmalarınız ve ortaya koyduğunuz kimliğinizle istediğiniz koşullara sahip olacaksınız. Göz önünde olmak, toplum içine karışmak ve yerinizi sağlamlaştırmak gibi etkiler altındasınız. Merkür’de bu Salı aynı alana giriyor. İş görüşmeleri yapmak, planlarınızı duyurmak, konuşmak adına şahane bir dönem. Herkes sizi dinleyebilir.

Çarşamba günü farklı insanlardan, yerlerden alacağınız güçle sosyal ortamlarınızda hareketli olacaksınız.Arkadaşlarınızla yapacağınız planlar size nefes aldıracak. Eğitime yönelik adımlarınız için şanslı olacaksınız.

Perşembe ve Cumartesi günleri streslerden uzak durun. Ailenize sevdiğinizle ilgili konuşmalarda bulunabilirsiniz. Bir konuyu netleştirmek, kafanızdaki şüpheleri atmak adına önemli olacak. Bazı sorumluluklarınız üzerinize yük bindirebilir, çözmek için adım atmalısınız sevgili Başaklar.


TeraziTerazi Burcu:

Haftanız iletişim ayağınız hızlı bir şekilde başlayacaksınız sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Yakın çevrenizdeki insanlarla güzel planlar devrede olurken, alacağınız bazı haberler üzerinizde hayal kırıklıklarına, kararsızlıklara neden olabilir.

 

Salı günü güneş burç değiştirerek İkizler burcuna geçiyor.Yabancı ortaklı işler, seyahatler, eğitim, hukuk, ticaret, medya kendinizi geliştireceğiniz alanlar. Bir ay boyunca kimliğinizi bu alanlarda ortaya koyacaksınız. İstediğiniz bir kurs, seyahat, seminer hayata farklı gözlerle bakmanıza neden olabilir, hayattan alacağınız keyif artmaya başlayacak. Geleceğinizi kurabilir, konuşabilir, görüşmelerinizi hızlandırabilirsiniz. Seyahat ve gezme isteğinizde yüksek olacak. Bu alanlarda bir işinizi Salı günü çözüme ulaştırabilirsiniz.

 

Çarşamba günü işinizde kendinizi ön plana çıkartmak isteyebilirsiniz. Parasal konularda güzel destekler alıyorsunuz. Planlarınızı uygulamak için sezgilerinizin size göstereceği yoldan ilerleyin.

Perşembe ve Cumartesi günleri sorumluluklarınız size ağır gelebilir, verdiğiniz bir sözün arkasında durmalı, konuyu çözüme ve sonuca ulaştırmalısınız. Davranışlarınıza çeki düzen vermek bu dönemde önemli olacak sevgili Teraziler. Aile hayatınızın, kendi ruh halinizin işlerinize olumsuz yansımasına izin vermemelisiniz.


AkrepAkrep Burcu:

Haftanız paraya yönelik işlerinizle başlıyor sevgili Akrep ve yükselen Akrepler.  Maddi konularda kendinizi iyi şanslı ve mutlu hissedebilir, bu Pazartesi para harcamaya yönelik adımlarda bulunabilirsiniz.

 

Bu Salı güneş burç değiştirerek İkizler burcuna geçiyor. Bir ay boyunca kredi, banka, faiz, vergi, stopaj, ortaklaşa elde edilen gelirleriniz, eşin veya başkalarının paraları alanlarınızda kimliğinizi ortaya koyacaksınız. Hayatınızı değiştirecek bir tecrübeli bir insanın deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. Maddi konularda kafanız çözüme yönelik çalışabilir. Partnerinizin parasal işlerinin üzerine eğilebilirsiniz. Gizemli ve ruhani olan herşey daha fazla ilginizi çekecek. Bu alanlarda önemli bir konuyu sonuçlandırmak ve çözüme ulaştırmak adına Salı günü ideal.

 

Çarşamba günü partnerinizle beraber kafanızdaki planları hayata geçirmek isteyebilirsiniz. Kısa bir tatil veya kaçamak ruhunuza iyi gelebilir. Önemli bir işe başlamak için de uygun olacak.

Perşembe ve Cumartesi günleri işlerinizde ve sorumluluk üstlendiğiniz alanlarda bazı tutarsızlıklar farkedebilirsiniz. Üzerinizde stres oluşturan bir konu çözüm için karşınıza gelebilir. Sorumluluklarınızın sizi aşğaıya çekmesine izin vermeyin.


YayYay Burcu:

Haftanız hareketli organize ve düşüncelerinize göre şekillenerek başlıyor sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Bu yüzden düşüncelerinizde hep iyimserlik ön planda olmalı. Bu aralar canınızı sıkan tek şey parasal konular, bu alanlarda sorumluluklarınız bu hafta üzerinizde stres oluşturabilir. Net olmanız gereken durumlar varsa bu Pazartesi zorlanabilirsiniz.

Salı günü güneş burç değiştirerek İkizler burcuna geçiyor. Bir ay boyunca evlilik, ikili ilişkiler, ortaklı işler, danışmanlık, hukuk, yer değiştirme gibi konular merkezinizde olacak. Karşı tarafı, eşinizi, ortağınızı veya sevgilinizi dinlemek, onun rahatına, istek ve beklentilerine kulak vermek ön plana çıkacak. Sevdiğiniz biri yoksa partner ihtiyacınız artabilir. Hayatımda biri olsaydı ne güzel olurdu gibi düşünceler içinde olacaksınız. Yine sevdiğiniz varsa onunla sıkıntı ve sorunlarınızı konuşmak anlamında güzel bir dönem çünkü merkür de burada dolaşıyor.

 

Çarşamba günü günlük yapılması gereken işleriniz, sağlığınızla ilgili alanlarda daha etkili ve rahat hareket edeceksiniz. Kendinizi, sağlığınızı baştan aşağıya değiştirmek istediğiniz bu dönem sizi destekliyor.

Perşembe ve Cumartesi günleri ilişkinizle ilgili konuşulması gerekenleri göz ardı etmeyin. Sorumluluklarınız size ağır gelse bile bu işleri bir sonuca bağlamalı ve sizde şüphe yaratan konuları açıklığa kavuşturmalı, gücünüzü elde etmelisiniz.Oglak
Oğlak Burcu:

Haftanıza biraz isteksiz etkilerle başlıyorsunuz sevgili Oğlak ve yükselen  Oğlaklar. Başka işlerinizin sorumlulukları, bu haftabaşı bu alanlarda rahat hareket edememenize neden olabiilir. Hızlı davranmanızı gereketiren konularda kafa karışıklıklarına dikkat edin.

 

Salı günü güneş burç değiştirerek İkizler burcuna geçiyor. Bir ay boyunca iş ve hizmet alanlarınızda kendinizi gösterecek, sağlığınızla ilgili konulara ilginiz artacak. Çalışmak ve kendinizi yararlı hissetmek kimliğinizin bir parçası olabilir. Evcil hayvan besleyebilir varsa onların ihtiyaçlarına önem verebilirsiniz. Merkür’ün aynı gün bu alanlarınıza geçmesiyle beraber sağlığınızda kontrollerinizi yaptırabilir, gündelik işlerinizi bir düzene sokmak isteyebilirsiniz. Yeni bir işe başvurmak, başlamak anlamında güzel bir zaman dilimi.

 

Çarşamba günü sevdiğiniz insanla keyifli aktiviteler sizi bekliyor. Spor yapmak, sinemaya, tiyatroya gitmek, vaktinizi sevdiklerinizle geçirmek isteyebilirsiniz. Sanatsal işlerinizde enerjinizi doğru kullanacaksınız.

Perşembe ve Cumartesi günleri, hayat sorumluluklarınız önem kazanıyor. Sağlığınızda göz ardı ettiğiniz konularla ilgilenebilir veya iş hayatınızda sonuca ulaşması gereken kafanızı kurcalayan konuların sizi zorladığını görebilirsiniz. Bu dönemde sorumluluklarınızdan kaçmayın.


KovaKova Burcu

Haftanız sosyal ortamlarda bulunarak, arkadaşlarınızla beraber olarak başlıyor sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Gelecek planlarınızı oluşturabilir, işlerinizin peşine düşebilirsiniz ama tembel ve rahat etkilerden de uzak durmalı, parasal konularda hemen sonuçlara varmamalısınız.

 

Salı günü güneş burç değiştirerek İkizler burcuna geçiyor. Bu bir ay boyunca aşk, eğlence veya çocuklarla ilgili konularda kendinizi göstermeye başlayacaksınız. Yaratıcılığınızı geliştirecek konulara eğiliminiz artabilir. Çocuk yapmak isteyenler için harika bir dönem. Aşk hayatınız alevlenecek, şartlarınızı sağlama almak isteyebilirsiniz. Merkür’ün bu alanlarınıza girmesiyle beraber eğlenceye, keyfe olan merakınız daha da artabilir. Sanatsal işlerinizde önemli konuşma ve görüşmeler içine girebilirsiniz. Hemen bu Salı bu alanda bir iş karşınıza gelebilir.

 

Çarşamba günü aile hayatınız için yapmanız gerekenleri devreye sokacak, günlük işlerinizde hızlanacaksınız.

Perşembe ve Cumartesi günleri sorumluluklarınızdan kaçmayın. Özel hayatınızı, girişimlerinizi ilgilendirecek önemli bir mevzuyu sonuçlandırmalı, kafanızdaki şüphelerden kendinizi arındırmalısınız. O zaman işlerinizi daha rahat yoluna koyacaksınız.


BalikBalık Burcu:

Haftaya iş hayatınızdaki koşturmalarınızla başlayabilirsiniz sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Bu aralar işlerinizi daha etkili bir şekilde toparlamalısınız. Kararsızlığınız ve net olmayışınız bu Pazartesi önemli kararlarda sizi zorlayabilir ama diğer taraftan toplumu ilgilendirecek işlerinizde genişlemek ve fikirlerinizi etrafa yaymak isteyebilirsiniz.

 

Salı günü güneş burç değiştirerek İkizler burcuna geçiyor. Bir ay boyunca ev ve aile hayatınızla ilgili konular ön plana çıkmaya başlayacak. Ailenizle beraber hareket etmek, konuşmak, bir ev alım, satımı, kiralama gibi işlemlerde kendinizi gösterebilirsiniz. Evinize önem vermeniz gereken bir dönem olacak. Merkür’ün bu alanlarınızı ziyareti aile büyüklerinizle konuşmalarınızı hızlandırabilir. Bu konuda hemen Salı günü bir konu konuşulabilir.

 

Çarşamba günü farklı bakış açınız, esnek iletişiminizle hem özel alanlarınızda, hem de iş hayatınızda güzel işler başaracaksınız. Enerjinizi doğru kullanabilir ve işlerinizden istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz.

Perşembe ve Cumartesi günleri ailenize karşı verdiğiniz sözleri, aldığınız kararları uygulamaya çalışın. Sorumluluklarınızın sizi aşağıya çekmesine strese sokmasına izin vermeyin. Siz yapılması gerekenleri tamamladıkça ve sorunları çözüme ulaştırdıkça daha rahat ilerleyeceksiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

1 Yorum

  • Cevaplamak
    Nebahat simsek
    16:28'de Haziran 28, 2019

    Merhaba benim doğduğum yer dışında hiç bir bilgim net değil Yozgat sorgunda 1970 yılında ocak sonu şubat başı doğduğum söyleniyor tipik bir kova kadınıyım ama diğer burçlarımi bilmiyorum bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz iyi gunler

Bir Cevap bırakın