Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

22 – 28 Ağustos 2016 Haftalık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Bu hafta itibarıyla hayatınızdaki görevlere, sorumlulukların üzerine daha fazla eğileceğiniz bir döneme giriyorsunuz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Sevmediğiniz işler için kendinizi çok zorlamamalı, sizin dışımızda oluşan iş koşullarına gereksiz tepkiler vermemelisiniz. Kendi işinizin patronu olsanız bile bu dönemde yapacağınız işler başkaları tarafından yönlendirilebilir. Yine sağlığınızla ilgili konuları gözden geçirmeli ve kendinizi çok çalışarak zorlamamalısınız. 24 ağustos önemli bir tarih. Geleceğe yönelik adımlarınızda, seyahat, eğitim, medya, ticaret, hukuk ve yabancılarla yapılacak işlerinizde bazı zorlanmalar, engeller ve blokajlar oluşabilir. Girişimlerinizin engellendiğini düşünebilirsiniz. Özellikle uzak seyahatlerde, yolculuklarda dikkatli olmalı, enerjinizi tutmak zorunda kalacağınız için kazalara sebebiyet vermemelisiniz. Cuma günü yine adım atacağınız seyahat, eğitim, medya, yabancılarla yapılacak olan işlerinizde bazı kandırılmalara ve aldanmalara açıksınız. Bu dönemde öfkeyle kalkan zararla oturur lafını göz ardı etmeyin ve girişimleriniz için biraz daha bekleyin. Yine yurtdışı işlerinizde, seyahatlerinizde, tatillerinizde aldatılmalara ve dolandırılmalara yatkın olacaksınız.


BogaBoğa Burcu:

Bu haftabaşı hayatı eğlenceli yönleriyle algılamak isteyeceksiniz. Kimliğinizi ve kişiliğinizi aşkta ve çocuklarınızla olan bağlantılarınızda, çocuk konularında, sanatsal faaliyetlerde göstermek isteyeceksiniz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Bir yandan da oldukça keyifli oluşumlarla sevdiğiniz insana belki de yapılacak güzel bir teklif veya ondan alınacak bir teklif sizin de hayatınızı keyiflendirecek. Bu hafta özellikle Çarşamba günü ortaklaşa parasal işlerinizde zorlanabilirsiniz. Enerjinizin bloke olması, birtakım olaylarla engellenmesi sonucunda istediğiniz girişimlerde bulunamadığınızı fark edebilirsiniz. Özellikle yaşamsal konularda çok stres içeren olaylar söz konusu olabilir. Ameliyatlarınızı bugüne denk getirmeyin. Etrafınızda oluşan birtakım olaylar size kriz olarak dönebilir. Banka, kredi, vergi, faiz, ortaklaşa para konularınızda çok dikkatli adımlar atmasını ve daha disipline olarak, kendinizi kontrol ederek durumları idare etmesini öğrenmelisiniz. Cuma günü arkadaşlarınızla borç alışverişlerine girmeyin. Onların hayatındaki birtakım dağılmalar, sıkıntılar ve problemler, sizin yaşam enerjinizi de etkileyecek. Çok kolay aldanmalara ve aldatılmalara açık olacaksınız.


İkizlerİkizler Burcu

Bu haftabaşı itibarıyla kimliğinizi ailevi konulara kaydıracak, kendinizi ailevi ortamlarda görmek isteyecek, ailenize daha fazla vakit ayırmak isteyeceksiniz sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Bu hafta önemli haftalardan bir tanesi. Çarşamba günü özel hayatınız, ikili ilişkiler, evlilik ve ortaklaşa işler alanınızda birkaç aydan beri yaşadığınız sıkıntı ve problemler artık son raddeye geldiğinden, bir şekilde burada yaşanan olaylar size önemli ve zorlayıcı kararlar aldırabilir. Bu yüzden hem sevdiklerinizle hem çevrenizle olan bağlantılarınıza çok ama çok dikkat etmelisiniz. Belki şimdiye kadar fark etmediğiniz konu ve olayları fark edecek, kendinizi hiç yanlış bulmazken aslında bazı konu ve olayların sizden kaynaklandığını fark edip görmeye başlayacaksınız. Cuma günü önemli girişimler açısından desteklenmeyeceksiniz ve ortaklık konusunda yanılma ihtimaliniz çok yüksek. Özellikle erkek figürleriyle girişeceğiniz işlerinizde yanılgılar, sıkıntı ve sorunlar söz konusu.YengecYengeç Burcu
:

Bu haftabaşı yakın çevrenizle olan bağlantılarınız İletişim, satış, reklam, pazarlama, bilgisayar, ulaşımsize yeni kapılar açabilir sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. İletişim ve bilişim sektörlerinden birinde çalışıyorsanız çok güzel tekliflerle ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bu hafta genel olarak bazı sıkıntılara açık bir hafta olacak. Çarşamba günü iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda harekete geçeceğiniz noktalarda birtakım engeller, sıkıntılar ve sorunlarla karşılaşmanız mümkün. İki tane kötücül gezegenin yan yana gelmesiyle birlikte hem sağlığınıza hem de iş alanlarınızdaki girişimlerinize bu birkaç gün boyunca çok ama çok dikkat edin. Öfkenizi çevrenizden ve kendinizden çıkarmamaya özen gösterin. Bir şekilde engellendiğinizi, önlendiğinizi düşüneceksiniz. Özellikle uzak çevredeki insanlarla yapacağınız işlerinizde birtakım yanılgılara da bu tarihte dikkat etmeniz gerekebilir. Bu durumların üstesinden gelmesini çok çabuk bir şekilde başaracaksınız çünkü haftasonu devreye giren güzel etkilerle karşınıza çıkacak olan iletişim fırsatları, yüzünüzü güzel bir şekilde güldürecek. Aile hayatınızda yaşayacağınız güzel gelişmeler, arkadaşlarınızdan alacağınız güzel haberler, sizi çok mutlu kılabilir.


AslanAslan Burcu:

Bu haftabaşı itibarıyla kimliğinizi parasal konularda, yatırımlarınızda ya da parasal kazançlarınızda göstermeye başlayacaksınız sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Yine bu tarihte çok güzel bir iş teklifi, para teklifi karşınıza gelebilir. Düşüncelerinizde çok cömert, çok açık, çok iyimser olacaksınız ve bu iyimser fikirler ve düşünceler size beklenmedik yerlerden güzel para getirebilir. Bu hafta genel anlamda zorlayıcı etkilerle dolu. Çarşamba günü çok dikkatli olmalısınız. Özelikle aşk hayatınızda, çocuklarınızla olan ilişkilerinizde, eğlenceye ve sanatsal işlere yönelik atılımlarınızda enerjinizin engellendiğini düşünebilir, birtakım enerji blokajları, sıkıntı ve sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz. Özellikle hemen onu takip eden birkaç gün içinde, Cuma günü devreye giren yanıltıcı etkilerle, harcamalardan kaçının. Bir anlamda da parayla ilgili anlaşmalar içine girmemeye özen gösterin. Neyse ki bu durumları çok çabuk toparlayacaksınız çünkü Pazar günü ve sonrasında parasal konularda güzel kazançlar ve güzel teklifler devreye girmeye başlıyor. İlişkiler size doğru bir şekilde para kazandıracak ve bu ilişkilerinizi iyi bir şekilde dengeleyebileceksiniz. Bir yandan da çok para harcamaya meyilli olabilirsiniz.


BasakBaşak Burcu:

Bu hafta kimliğinizi güçlü bir şekilde ifade etmeye başlayacaksınız. Kendinize olan güveniniz yerine geliyor. Güçlü insanlardan ve çevrenizden destek alabilirsiniz sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Bir yandan hayatınız bu kadar gelişip güzelleşirken, Çarşamba ve Cuma günleri özel hayatınızda ve aile ilişkilerinizde çok dikkatli olmalısınız. Aile hayatınızda enerjinizde birtakım engellenmeler, aksilikler, oluşabilir, aile büyüğünüzün sağlığı ile ilgili konularda birtakım sıkıntı ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz. özel hayatınızda bazı durumlarda aldanmalar, hayal kırıklıkları, kendinizi yalnız hissetme gibi durumlar devrede olacak. Gezmek, dolaşmak, alışveriş yapmak, sosyalleşmek, insanlarla bir arada olmak, hayatın karşılaşacağınız şansları ayağınıza getirmesi gibi etkiler haftasonu sizi çok mutlu edecek. Ailevi konularda, özel hayatınızda yaşadığınız birtakım sıkıntı ve sorunları bu güzel gezegen etkileşimleriyle çok rahat üzerinizden atmasını başaracaksınız. Hayat size bir yandan zorluklar verirken bir yandan da güzel açılımlarınız olacak sevgili Başaklar.


TeraziTerazi Burcu:

Bu haftabaşından sonra geri planda durmak, hayatı anlamlandırmak, plan-program yapmak için kolları sıvayacaksınız sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Bir yandan da sağlığınıza daha fazla özen göstermelisiniz. Bu hafta önemli haftalardan bir tanesi. Bu Çarşamba iletişimsel konularda ve yakın çevrenizle olan bağlantılarınızda engellendiğinizi, durdurulduğunuzu, enerjinizi istediğiniz gibi ortaya koyamadığınızı düşünebilirsiniz. Bu da öfke patlamalarını ve birtakım beklenmedik olayları karşınıza getirebilir. Araba kullanırken bu günlerde dikkatli olun çünkü kazalara açık olacaksınız. Yakın çevrenizin hayatında da yine bir anlamda zorluklar ve sorunlar oluşabilir. Cuma günü enerjiniz düşük çalışacak. İş hayatınızda kolaylıkla demotive olabileceğiniz gibi bir yandan da çok fazla hayal kurarak bazı işlerinizde gerçekçi davranamayabilirsiniz. Önemli girişimleriniz için Cuma günü harekete geçmemelisiniz. Yine iş hayatınızda yakın çevrenizle birtakım sıkıntılar yaşamaya meyillisiniz. Haftasonu Pazar günü geri planda durulacak işler konusunda, parasal işlerinizde güzel gelişmelerle ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.


AkrepAkrep Burcu:

Bu haftabaşı itibarıyla sosyal çevrenizde arkadaşlık ilişkilerinizde tam anlamıyla kendinizi göstermeye başlıyorsunuz sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Onlardan alacağınız güzel bir teklif, yine bu tarih civarı sizi çok mutlu edebilir ama hala parasal konularda sorunlarınıza bir çözüm bulabilmiş değilsiniz. Özellikle bu hafta Çarşamba günü parayla ilgili birtakım girişimlerinizde engeller, sıkıntılar, problemler, para akışının durması ya da başınıza ters bir olayın gelmesi gibi durumlara karşı lütfen dikkatli olun. Aynı etki Cuma günü devrede. Borsada yatırım yapıyorsanız çok dikkatli adımlar atın. Elinize geçen bir para varsa, yatırımda bulunmak istiyorsanız bu dönemde yatırım yapmak uygun olmayacak. Paranızı harcarken her zamankinden dikkatli olmanız gerekebilir. Siz hiç merak etmeyin; parasal konularda bu kadar zorluklardan sonra, Pazar günü ve sonrasında sosyal çevrenizde ilişki içinde olduğunuz insanlardan çok güzel fırsatlar ve şanslar yakalayacaksınız. Keza özel hayatınızda bir insan yoksa yine arkadaşlarınız size çöpçatanlık yapabilirler, bulundukları çevrelerde yeni insanlarla sizi bir araya getirebilirler.


YayYay Burcu:

Bu hafta itibarıyla kimliğinizi toplumsal konulara, kariyerinize kaydıracaksınız. İşle ilgili konular önem kazanacak; kariyerinize düzenlemeler yapmak, kendinizi ortaya koymak, bir anlamda gücünüzü etkili bir şekilde göstermek, önemli olacak sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Bir iş teklifi, düşündüğünüz bir konunun tam da dilediğiniz şatlarla karşınıza gelmesi, bir proje ayaklarınızı yerden kesebilir. Bu hafta Çarşamba günü bazı girişimlerinizde dikkatli hareket etmelisiniz. Belki biraz yavaşlamanız, durulmanız, daha sakin hareket ediyor olmanız işleriniz açısından önemli. Bunu dikkate alarak ilerlemeye özen gösterin Fütursuzca, istediğiniz gibi hareket etmek istedikçe hayat da sizi bir şekilde durdurmaya çalışacak. Bu yüzden fiziki engellere, hastalıklara, sıkıntı ve problemlere de bir anlamda açıksınız. Bu süreçte daha disiplinli, daha düşünerek, daha derli toplu adımlar size çok şey kazandırabilir. Aile ilişkilerinizde Cuma günü dikkat etmelisiniz. Bazı girişimlerinizde aileniz sizi yanlış yönlendirebilir ya da kendi içinizde yaşadığınız birtakım karmaşalar, sıkıntılar ve sorunlar bazı girişimlerinizde kendinizi yanıltmanıza neden olabilir.Oglak
Oğlak Burcu:

Bu hafta itibarıyla işinizi büyütmek için artık daha fazla uluslararası platformlara, uluslararası piyasalara eğilebilirsiniz sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Bu süreçte hedefinizi geniş tutmalısınız. Yeni alanlara kayabilir, yeni şeyler deneyebilirsiniz. Dış seyahatler, yabancılarla yapılan işler gündeme gelebilir, bir şey öğrenme amaçlı seyahatler yapılabilir. Bu hafta Çarşamba günü sizin dışınızda gelişen beklenmedik konu ve olaylara karşı dikkatli olun. Evinizle ilgili, kişisel girişimlerinizle ilgili engellendiğinizi, bazı durum ve koşulların etrafınızı sardığını ve bu yüzden harekete geçmenin mümkün olmayacağını düşüneceksiniz. Yaşayacağınız ufak tefek sıkıntılar, sorunlar bu süreçte size fazla ciddi görünebilir. Bu yüzden biraz rahatlamaya ve değişik yerlerde değişik insanlardan alacağınız pozitif etkiye bu süreçte ihtiyacınız olacak. Cuma günü girişimlerinizde çok kolay yanılacaksınız. Kandırılma ihtimaliniz ve kendinizi feda etme etkiniz yüksek. Yakın çevre, akraba ve kardeşlerinizle ilgili konularda yanlış kararlar alma ihtimaline karşı dikkatli olmalısınız. Pazar günü dış ortamlardan gelecek harika bir teklif ayağınızı yerden kesebilir. Çok güzel bir iş teklifi, çok güzel bir oluşum Pazar günü ve Pazartesi günü karşınıza gelecek.


KovaKova Burcu

Bu haftabaşı ortaklaşa parasal konularda çok güzel, etkili bir şans karşınıza gelebilir sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Şanslı, fırsatlı, bolluklu bir gün olacak. Elinize bir para geçebilir. Bu para sizin paranız olabilir, yatırımlarınızdan gelen bir para olabilir, mirastan gelen bir para olabilir ya da partnerinizin hayatındaki güzel bir anlaşmadan kaynaklı bir para olabilir ama sizin de elinizi bollaştıracak. Çarşamba günü sosyal çevrenizde bazı sıkıntıların, problemlerin ortaya çıktığını göreceksiniz. Hareket etmek istediğiniz konular ve girişimlerinizin şartlar tarafından engellendiğini, bloke edildiğini göreceksiniz ve bu da zorlanmalara neden olacak. Eğer biraz daha disiplinli, biraz daha düşünerek hareket ederseniz bir sıkıntı yaşamazsınız. Cuma günü sosyal çevre ilişkilerinizde özellikle bir insan tarafından kandırılma ihtimaliniz çok yüksek. Erkek bir arkadaşınız sizden bir borç isteyebilir ya da parasal yönden sizi yanlış yönlendirebilir. Eğer böyle bir durumla karşılaşırsanız bu insanın söylediği sözlerin çok da gerçekçi olmadığını bilmelisiniz.


BalikBalık Burcu:

Bu hafta itibarıyla artık tam anlamıyla ikili ilişkiler ve özel hayatınıza odaklı olacaksınız sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Bir yandan da taşınma gibi konular varsa bu süreçten sonra bu konuların daha fazla hızlandığını görebilirsiniz. Bu hafta Çarşamba günü iş hayatınızda ve kariyerinizde birtakım girişimlerinizin beklenmedik olaylar ve sorumluluklar yüzünden engellendiğine, kısıldığına şahit olabilirsiniz. Bazı girişimleriniz durabilir ya da işinizde çok daha düşünerek hesaplı bir şekilde adımlar atabilirsiniz. Özellikle göz önünde bulunacağınız ortamlarda, toplum önünde bir sıkıntıya maruz kalabilirsiniz. Eşinizin ya da partnerinizin ailesinde bir insanın başına zorlayıcı bir olay gelme olasılığı da bulunuyor. Cuma günü hiçbir şekilde harekete geçmeyin zira bu hareketleriniz ve girişimleriniz yanıltıcı etkiler içeriyor. Bir yandan hissiyatınız kuvvetlenecek ve kendinizi farklı bir atmosfer içinde konumlandıracaksınız ama ne yaşarsanız yaşayın, bir anlamda kendinizi kandırabilirsiniz ya da başkaları tarafından çok kolay yönlendirileceksiniz. Bu yüzden bu hafta önemli girişimlerden uzak durun.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın