Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

29 – 05 Ekim 2014

Bu yazıyı paylaşın;

Haftaya ay yay burcunda dış ortaklı işler, yabancı ortamlar, seyahat veya eğitim konularına odaklanarak başlayabiliriz. Yeni insanlarla tanışmak, farklı ortamlarda bulunmak hoşumuza gidebilir.

Salı günü Venüs rahat olduğu ve yönettiği burç olan terazi burcuna geçecek. İlişkilerimizde denge, ahenk, uyum ve güzelliğe düşkünlük ön çıkabilir. Artistik yaklaşımlara ve güzelliğe bu süreçte önem vereceğiz. Yine 3 hafta boyunca ilişkilerimizi düzeltmek ve flört etmek için uygun bir dönemde olacağız. Ekim ayına iş ve kariyer konularına odaklı bir şekilde merhaba diyeceğiz.

Bu haftanın en önemli olayı Cumartesi günü merkür akrep burcunda gerilemesine başlıyor.İletişimimizde çeşitli sorunlar ve aksamalarla karşılaşabiliriz. Ticaret, iletişim ve alışverişin yöneticisi merkür gerilerken, yeni bir işe başlamak ve yeni atılımlarda bulunmak iyi değildir.

Zira Merkür düzeldiği zaman şartların değiştiğini ve başka bir forma büründüğünü görürüz. Bu yüzden yeni adımlar yerine, daha önceden konuşulmuş, düşünülmüş ve tamamlanması gereken işlerimizin peşine düşmek bize her zaman daha fazla fayda sağlayacaktır. Yeniden düşünmek ve rahatlamak için güzel bir zaman dilimine giriyoruz.

Psikolojik konuları, geçmişimizden getirdiğimiz mirasları, eski alışkanlıkları ve duygusal tepkilerimizi yeniden gözlemlemek, düşünmek ve olayların derinine inmek, kendi güdülerimize, motivasyonlarımıza ve karanlık tarafımıza dokunmak için merkürün bu 3 haftalık geri gidişinden yararlanmamız gerekiyor.

Hassaslığımız daha da artabilir ve duygusal olarak radarımız bu dönemde devamlı açık olacaktır. Paranoyak düşüncelere, geçmişe saplanıp kalmaya ve başkalarının söylediklerini negatif algılamamaya dikkat edelim.

Herkese mutlu bayramlarrrrrr!

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın