Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

2 – 8 Aralık Haftalık Burç Yorumları – Hande Kazanova

2 - 8 Aralık Haftalık Burç Yorumları - Hande Kazanova
Bu yazıyı paylaşın;

2 – 8 Aralık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haftanız sosyal bağlantılarınızla, arkadaşlarınızla iletişim halinde başlayabilir sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Bu hafta Pazartesi günü Jüpiter kariyer evinize geçecek. 1 yıl boyunca kariyer ve iş alanlarınızda çok çalışarak, uğraşarak güzel açılımlar elde edebilirsiniz. Geçtiğimiz dönem çalışmalarınızın ve uğraşılarınızın karşılığını alabilirsiniz.

Salı günü iş alanlarınızda bazı konuların derinliğe ineceksiniz. Para konularında etkili konuşmalarınızı iş alanlarınıza aktarmanız mümkün. Önemli parasal kararlarınızı uygulamaya koyabilirsiniz. Yine karşı tarafın ilgisini üzerinize çekecek, güzel sonuçlar elde edeceksiniz. Özel hayatınızda da bu hafta oldukça keyifli.

Hafta sonu Pazar günü yabancılarla veya daha az tanıdığınız insanlarla girişilecek önemli işlerinizde, iş seyahatlerinizde, tatil ortamlarında  çok kolay etki altında kalabilirsiniz. Özellikle tanımadığınız ortamlarda gerçekçi görünmeyen her tür durumdan uzak durmalı ve girişimlerinizi bugüne ve yeni gelen hafta başına denk getirmemelisiniz.


BogaBoğa Burcu:

Haftanıza işinize, gücünüze odaklanarak başlıyorsunuz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Bu Pazartesi itibarıyla Jüpiter seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işler, ticaret, medya, hukuk, geleceğinizi ilgilendirecek işler alanınıza giriyor. Bu alanlarda çok çalışarak, doğru adımlar atarak, çabalayarak ve sorumlulukla bir yıl boyunca size şanslar verecek. Bu alanlarda gelişmeler yaşayabilir, daha önceden sınırlandığınız ve sorumluluklar üstlendiğiniz konularda artık daha rahat hareket edebilirsiniz.

Salı günü dış ortamlarda veya seyahatlerde sevdiğiniz insanla derin konuşmalar devreye girebilir. Özel hayatınızda şanslı ve keyifli olacaksınız. Hayatınızda biri yoksa seyahat halindeyken, dış ortamlarda biriyle tanışma ihtimaliniz olabilir. Kendinizi ortaklı işlerinizde fikirsel olarak güçlü ve etkin hissedeceksiniz. Birebir ilişkileriniz veya ortaklı işleriniz için önemli adımlar atılabilir.

Hafta sonu Pazar günü, sosyal çevreniz, arkadaşlarınızla yapılacak ortaklaşa iş konularında parasal anlamda kandırılmalara, sıkıntılara, dağılmalara açık olacaksınız. Bu süreçte yine borç alıp vermemeye özen gösterin ve şartların netliğinden emin olmaya çalışın. Bu etki yeni gelen hafta başına da yansıyabilir.


İkizlerİkizler Burcu

Haftanıza uzak ortamlardan alacağınız haberlerle başlayabilirsiniz sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Bu hafta Pazartesi günü itibarıyla Jüpiter ortak para alanlarınıza geçecek. Çok çalışarak, disiplinle, onurlu şekilde davranarak ortak parasal konularda 1 yıl boyunca önemli adımlar atılabilir. Şanslar ve fırsatlar uğraşılarınız doğrultusunda karşınıza gelebilir. Yine ortağınızın, eşinizin parasal durumunda da rahatlamalar oluşabilir.

Salı günü iş hayatınızda araştırmacı yanlarınızı sergileyebilirsiniz. Çevrenizden göreceğiniz destekle, iş hayatınızda düşüncelerinizi etkili bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. İş hayatınızdaki önemli kararlarınızı uygulamaya koymak için uygun birgün olacak. Özel hayatınızdaki güzel gelişmeler ve uyum tüm hafta kendinizi iyi hissettirtecek.

Yalnız hafta sonu Pazar günü yanılmalara ve aldanmalara açık olacaksınız. Özellikle özel hayatınızda ailenizin ya da partnerinizin ailesinin sizi yanlış yönlendirmesine izin vermemeniz gerekebilir. Yine partnerinizin kendi ailesiyle anlaşamaması söz konusu olabilir.YengecYengeç Burcu
:

Haftanıza ödenmesi gereken faturalarınız, para işlerinizle başlıyorsunuz sevgili yengeç ve yükselen Yengeçler. Pazartesi günü Jüpiter Oğlak burcuna geçiyor. İlişki alanlarınıza geçen Jüpiter ikili ilişkileriniz, ortaklı işlerinizde çalışmalarınızı hızlandırabilir, sabırla, onurla, çok çalışarak bu alanlarda  güzel sonuçlar elde edecek, karşı cinsten beklentilerinizi gözden geçirerek, abartılı yönlerinizden uzaklaşacaksınız. Evlilik, söz, nişan, taşınma alanlarında önemli gelişmeler oluşabilir.

Salı günü özel hayatınızda sevdiğiniz insanın güçlü etkileriyle, ilişkinizi gözden geçirecek konuşmalar içerisinde olabilirsiniz. Ortaklı işleriniz için şanslı etkiler altındasınız. Aşk hayatınız ve çocuğunuzun kararlarını devreye sokabilirsiniz.

Hafta sonu, Pazar günü günlük işlerinizde, yapmanız gereken işlerde enerjiniz düşük çalışabilir. Tatilde veya seyahatteyseniz bazı sorunlara açık olabilirsiniz. Tanımadığınız insanlar işiniz konusunda veya kararlarınız konusunda sizi yanıltabilirler.


AslanAslan Burcu:

Haftanıza sosyal ve kalabalık ortamlarda başlıyorsunuz sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Bu hafta başında Jüpiter oğlak burcuna geçiyor. İş, hizmet ve sağlık alanlarınızda 1 yıl boyunca çalışarak, disiplinli davranarak, uğraşarak işlerinizin karşılığını alabilirsiniz. Daha önceden sorumluluk üstlendiğiniz, kısıtlandığınız alanlarda önemli ilerlemeler kaydedebilir, sağlığınızda gelişmelerin karşınıza geldiğini görebilirsiniz.

Salı günü ev hayatınızda yapılması gerekenler, tamamlanması gereken işleriniz için güçlü etkiler altında olacaksınız. Önemli ailevi konular devreye girebilir. Bu hafta bu alandaki işlerinizi hızlandırın. Ev, aile, yuva, iş konularında ilişkileriniz size yol gösterebilir.

Haftasonu Pazar günü, yanılgılara dikkat edin. Bu yüzden önemli parasal görüşmeleri ve konuşmaları başka bir zamana bırakmakta fayda olabilir. Harcamalarınız konusunda gerçekçi adımlar atmaya çalışmalısınız.


BasakBaşak Burcu:

Haftanıza gündelik işleriniz, çalışma hayatınızla başlıyorsunuz sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Bu Pazartesi Jüpiter aşk evinize geçiyor. Aşk hayatınız, çocuk arzunuz, çocuğunuzla olan bağlantılarınız önem kazanıyor. Bu alanda fırsatlar yakalayacaksınız ama ne olursa olsun, jüpiter oğlak çalışmadan uğraşmadan size bu fırsatları vermeyecek. En azından gücünüzü ve isteğinizi kendinize ve çevrenizdeki insanlara göstermeniz gerekebilir. Sanatsal veya kreatif işlerinizde güzel sonuçlarla karşılacağınız bir dönem başlıyor.

Salı günü yakın çevrenizle yapacağınız konuşmalar, aşk hayatınıza olumlu yansıyabilir. Sevdiğiniz insanla birbirinizi gayet iyi anlayacak, aranızdaki uyumu ve sevgiyi geliştireceksiniz. Yine hayatınızda biri yoksa bu hafta yeni biriyle tanışma fırsatınız da olabilir.  İş hayatınızda iletişiminiz yüksek olacak ve siz olayların derinine inmek isteyeceksiniz. İş alanlarınızda göstereceğiniz tevazu, size kazandırabilir.

Hafta sonu Pazar günü özel hayatınızda yanıltıcı durumlara hazırlıklı olun. Enerjiniz düşük çalışacak. Bu yüzden de ilişkilerinizde ve ev ortamınızda fedakarlıklar, hassasiyetler oluşabilir. Sevdiğiniz insanın kariyer ve iş hayatında bazı hayal kırıklıkları ilişkinize olumsuz yansıyabilir.


TeraziTerazi Burcu:

Haftanıza oldukça keyifli ve eğlenceli konularla başlıyorsunuz sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Size keyif veren insanların yanında yer alacaksınız.  Bu Pazartesi jüpiter Oğlak burcuna geçiyor. 1 yıl boyunca ev, aile, yuva alanlarınızda çok çalışarak, uğraşarak güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Bu sene aile ortamlarınızda yaşadığınız bazı sorunlar, hafifleyecek. Bir ev almayı düşünüyorsanız bu alanlarda sorumlu ve ekonomik olarak bu işe girişebilirsiniz.

Salı günü ailenize yönelik maddi konularda etkin ve güçlü bir politika izleyebilirsiniz. Kafanızdakileri hayata geçirmek kolay olacak. Emlak ve evle ilgili konularda önemli kararlarınızı bu hafta canlandırın. Yine etrafınızdaki insanlara kadın, erkek demeden yardım etmek sizin için önemli olacak. Özel hayatınız da bu hafta oldukça verimli ve güzel olabilir.

Hafta sonu Pazar günü fikir alışverişlerinizde ve iş anlaşmalarınızda insanların sizi kandırmasına ve yanlış yönlendirmesine açık olabilirsiniz. Beraber çalıştığınız insanların sizden sakladıkları bir şeyler olabilir veya iş konusunda düşündüklerinizin karşılığını alamayabilirsiniz. Sağlığınıza gereken özeni gösterin.


AkrepAkrep Burcu:

Haftanıza ailevi konular, ev ve aile hayatınızın detaylarıyla başlıyorsunuz sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Bu Pazartesi Jüpiter Oğlak burcuna geçiyor. 1 yıl boyunca yakın çevre bağlantılarınızda, İletişime dayalı işlerde, satış, reklam, tanıtım, bilişim, radyo, televizyon, eğitim, ulaşım alanlarınızda sizi kimse tutamaz. Bu alanlarda uğraşılarınızın ve çabalarınızın karşılığını alacaksınız.

Salı günü etkili iletişiminizi, kendi kişisel hayatınıza ve planlarınıza yönlendireceksiniz. Yakın çevrenizdeki insanlar size bir çok konuda yardımcı olacaklar. Hayatınızla ilgili önemli kararlarınızı bu hafta devreye sokmaya çalışın.

Hafta sonu Pazar günü riskli işlerde bulunmayın, para harcamalarınıza dikkat edin. Çocuk, aşk ve eğlence hayatınız için yapacağınız harcamalar sizi yanıltabilir ve bunun sonucunda da ileride sıkıntılar çekebilirsiniz.


YayYay Burcu:

Haftanıza iletişiminiz ön planda olarak, yakın çevrenizle vakit geçirerek başlıyorsunuz sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Bu Pazartesi jüpiter burç değiştiriyor. Para alanlarınıza geçiyor. Maddi konularda sıkı ve disiplinli çalışarak ektiğiniz tohumların karşılığını almanızı sağlayacak. 1 yıl boyunca ektiğinizi biçecek, parasal konularda daha rahat hareket edecek ve yatırımlarınıza odaklanacaksınız.

Salı günü parasal olarak alacağınız haberlerle kendinizi güçlü ve etkin hissedeceksiniz. Kafanızdaki fikirler için planlar yapabilirsiniz. Derinden ve geri plandan yürütülen her tür işinizde sahip olduklarınız size prestij kazandırabilir.

Hafta sonu Pazar günü, aile hayatınızda ve kişisel girişimleriniz konusunda dikkatli olmanız gerekecek çünkü bazı hayal kırıklıkları ve ilişki soruları, gerçekleri görememe, olaylara hayalci yaklaşma gibi etkileriniz devrede görünüyor. Enerjiniz düşük olacak, çabuk yorulabilir, dinlenmek ve miskinlenmek isteyebilirsiniz.Oglak
Oğlak Burcu:

Haftanıza parasal işlerinizi hallederek, alacak verecek dengenizin üzerine düşerek başlıyorsunuz sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Bu Pazartesi Jüpiter sizin burcunuza geçiyor. Hayatınızda yeni bir sayfa açılıyor sevgili Oğlaklar. Çok çalışarak, emek vererek attığınız ve şekillendirdiğiniz hayatınızı Jüpiter’le beraber güzelleştiğini görebilirsiniz. 1 yıl boyunca fırsatlarınız yüksek olacak. Güzel açılımlar ve önemli, saygı göreceğiniz başlangıçlar içine girebilirsiniz.

Salı günü sosyal çevrenizde, organizasyonlarda ve grupsal işlerinizde güçlü yanlarınızı ortaya koyacaksınız. Çevrenizi düşüncelerinizle istediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz ve onlardan aradığınız desteği bulabilirsiniz. Yine hayatınızda bir insan yoksa gireceğiniz ortamlarda bir insanın dikkatini çekebilirsiniz.

Bu hafta sonu, Pazar günü girişimlerinizde çok dikkatli olun. Yakın çevreniz tarafından kolay yanılmaya, kandırılmaya ve aldanmaya açık olabilirsiniz.  Enerjinizi doğru kullanmaya özen gösterin.


KovaKova Burcu

Haftanıza kendi kişisel isteklerinize ve beklentilerinize odaklanarak giriş yapacaksınız sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Bu hafta başında jüpiter Oğlak burcuna geçiyor. Bu dönem sonrasında 1 yıl boyunca korunacaksınız. Ruhsal çalışmalarda, yurtdışı bağlantılı işlerinizde çalışarak, dsiplinli olarak ilerleyeceksiniz. Maneviyatınız ve bu alanlarda yaptığınız çalışmalarda sistematik ve organize bir şekilde ilerlemelisiniz.

Salı günü  geri plandan yürüttüğünüz işlerinizde güzel sonuçlar alabilirsiniz. İş ve kariyer alanlarınızda etkin düşüncelerinizi ve yaratıcılığınızı ön plana çıkartabilirsiniz. İş hayatınızda her işin derinine inmek isteyeceksiniz. Ruhani konular, psikoloji ilginizi çekecek.

Pazar günü Parasal konularda önemli işlere kalkışmamak ön plana geçmeli. Arkadaşlarınız sizden bu dönemde parasal bir yardım isteyebilirler. Ya da organizasyon işlerinizde enerjiniz düşük çalışabilir. Hafta başına yayılacak olan bu etkiyle birlikte karşınıza gelecek olan iş fırsatlarına dikkat ve temkinle yaklaşın.


BalikBalık Burcu:

Haftanıza geri planda durarak ve isteksiz başlamanız söz konusu olabilir sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Pazartesi günü Jüpiter sosyal çevre alanlarınıza girecek. 1 yıl boyunca çevre değişimlerine, önemli toplumsal, gruplara dair sorumluluklara hazır olacaksınız. İş alanlarınızdaki veriminiz artarken, yeni tanışacağınız insanlarla iş bağlantıları kurabilirsiniz.

Salı günü güçlü ve etkili arkadaşlarınızla olan iletişiminizde iyi etkiler altında olacaksınız. Grupsal işleriniz, geleceğe yönelik planlarınız için görüşmelerinizi hızlandırabilirsiniz. İş alanlarınızda yapmanız gerekenlere odaklanın. Yine sosyal çevrenizden bir insanla tanışabilirsiniz.

Hafta sonu Pazar günü ve yeni gelen hafta başında önemli iş görüşmeleriniz ve anlaşmalarınız varsa aldanma ve aldatılma etkisine karşı hazırlıklı olmalısınız. Kararsızlıklarınız artabilir. Enerjinizi istediğiniz gibi kullanamayabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın