Aylık Yorumlar Semadan Haberler

Nisan 2016 Aylık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Nisan ayı, kişisel adımlarınız ve hayatınızla ilgili kararları devreye sokacağınız, hayatınızı şekillendireceğiniz bir ay olacak sevgili koçlar.

 

05 nisan da sosyalleşme duygunuz artıyor. İlişkilerinize önem vermeye başlayacaksınız. Kendiniz için birşeyler yapmak, alışveriş etmek, görüntünüzü değiştirmek isteyebilirsiniz.

 

06-19  nisan’da iş alanlarınızda üzerinize güç uygulamak isteyen iş çalışanları ve patronlarınızla ego sürtüşmelerine girmemeye özen gösterin.

 

06 nisan itibarıyla para kazanma ve parayı idare edebilme beceriniz artmaya başlıyor. Gelirinizi arttırmak için yollar bulacağınız gibi sorunlarınız varsa onlara çözüm üretmekten kaçınmayacaksınız.

 

07 nisanda oluşan  yeniay yeni girişimler ve yeni atılımlar için harika bir dönem olacağının altını çiziyor. Unutmayın bu yeniay sizin atılımlarınız için önemli ve 1 yılın nasıl geçeceği, işlerinizin nasıl yönlenmesi, neler yapılması gerektiğine dair yaptığınız planları hayata geçireceğiniz bir yeniay olmalı.

 

09 nisan civarı etrafınızda olup biten her şey sizi fazlasıyla sıkabilir. Değişik ve size farklı gelen her şey daha çok ilginizi çekecek. Bu dönemde aşıksanız sevdiğiniz insana vereceğiniz sözler aşırı iyimserlikle süslü olabilirBir yandan da farklı ve sıra dışı ilişkiler, özgürlüğe dayalı aşklar sizi daha mutlu edebilir.

 

12 nisan da  hayattan alacağınız keyif yüksek olacak. Uzak yerlerde, seyahatlerde, eğitim alanlarınızda güzel bir ilişkinin tohumları atılabilir.

 

14-17 nisanda parasal konularda güzel şanslar ve fırsatlar elde edebilirsiniz. Kariyerinize etki eden insanlar da sizi ve yaptıklarınızı destekliyor olacaklar.

 

17 nisan itibarıyla Mars eğitim, seyahat, yabancılarla yapılacak işler, medya ve ticaret, hukuk alanlarınızda gerilemesine başlıyor. Mayıs sonuna kadar bu konularda harekete geçmekte, adım atmakta, tepki vermekte zorlanabilirsiniz. Israrcı ve sabırsız yapınızla şartları çok zorlamamaya ve bir süre ara vermeye çalışmanız daha çok işinize yarayabilir.

 

19 nisan itibarıyla kimliğinizi parasal konularda göstermeye başlayacaksınız. Sahip olduğunuz değerleri akıllıca ve bilinçli bir şekilde yönlendirebilirsiniz. Kazancınız arttıkça kendinize olan güveniniz de yerine gelebilir.

 

 

22 nisandaki  akrep burcundaki dolunay, ortaklaşa parasal konulara dikkatinizi çekecek. Birkaç gün boyunca ortak para ödemeleriniz, harcamalarınız, hesaplarınızda hassaslıklar ve duygusal zorlanmalar oluşabilir.

 

28 nisanda merkür para evinizde gerilemesine başlıyor. 22 mayıs a kadar sürecek olan bu dönemde maddi konularda yeni başlangıçlardan, önemli parasal girişimlerden kaçınmalısınız.

 

30 nisan  itibarıyla para konusunda önemli fırsatlar karşınıza gelebilir.Giyime, kuşama, parfüme, güzellik malzemelerine, kuaför, eğlenceye daha fazla harcamalarda bulunabilirsiniz. Bu dönemde merkürün de bu alanlarınızda geri harekette olduğunu düşünürsek kendinizi frenlemeniz daha mantıklı olabilir.


BogaBoğa Burcu:

Nisan başında diğer burçların aksine herhangi bir konuda harekete geçmemek çok önemli olmalı sevgili Boğalar.

05 Nisan itibarıyla artık yalnız olmayı seveceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Çevrenizle olan bağlantılarınızda daha geriye çekilecek, olayları izlemekten keyif alacaksınız. Bu süreçte gizli saklı aşk ilişkileri sizi daha fazla heyecanlandırabilir, platonik aşklar devreye girebilir.

06 Nisan’da yabancılarla yapacağınız işlerde, seyahate dayalı, eğitime dayalı işlerinizde birtakım sıkıntılar, problemler ve bozulmalar söz konusu olabilir. Yine bu tarih itibarıyla artık ifadenizde rahatlamaya başlıyorsunuz. Hayatınızla ve kendinizle ilgili konuşmalarınız daha fazla ön plana çıkmaya başlayacak.

07 Nisan’da oluşan Yeniay, kontrolünüzün dışındaki bir alanda gerçekleştiği için, önemli adımlarda bulunmamaya özen gösterilmeli. Bu Yeniay’ı, kötü alışkanlıklarınızdan kurtulmak için kullanmalı, hayatınızı temizlemek adına harekete geçmelisiniz.

Beklenmedik hızlı gelişmeler, 09 Nisan civarı hayatınızda yer edebilir. Sürpriz gelişmelere açık olun. Kolay sıkılıyor olacaksınız. Bilinçaltınızda çok kolay çözümler arıyor olabilirsiniz. 14 Nisan’da aşk hayatınızda çok güzel bir teklif, ayaklarınızı yerden uçurabilir.

 

17 Nisan’da Mars, gerilemesine başlıyor. Mars sizin ortaklaşa para alanlarınızda birkaç ay boyunca gerileyecek sevgili Boğalar. Ortaklaşa para yatırımlarınıza, para konularınıza, Mars’ın gerilediği bu süreç içinde çok ama çok dikkat etmelisiniz. Bu konuda birtakım sıkıntılar, aksilikler, sorunlar, engeller karşınıza çıkabilir. Bu sorun ve engeller, kontrolünüzün dışındaki olaylarla tetiklenebilir.  Bu yüzden çok önemli borcun altına girmemek, bu süreçte önemli olmalı.

17 ve 18 Nisan ‘da seyahat ve eğitimsel konularda hayat sizi destekleyecek. Kendinizi eğitebileceğiniz seminer, kurs gibi konuların daha fazla hayatınıza etki ettiğini görüyor olacaksınız. Yabancılarla olan işlerinizde önemli görüşmeler ve bu yapılacak görüşmelerin ardından önemli destekler devrede olacak.

 

19 Nisan, ilişkilerinizde sizi biraz zorlayabilir. Bu süreçte kıskançlık, manipülatif etkiler, karşı tarafı yönlendirmeye çalışma, kolay kolay ikna olmama, şüphe mekanizmasının devrede olması sebebiyle de ilişkilerinizde ve ilişkilerinize dayalı işlerinizde birtakım bozulmalar ve sıkıntılara açık görünüyorsunuz.

22 Nisan’daki Dolunay sizin ikili ilişkiler ve evlilik alanlarınızı etkiliyor olacak. Kendinize çok odaklı olduğunuz bu süreçte, özel hayatınıza daha fazla dikkat etmeniz gerekecek. Sevdiğiniz insanla, eşinizle, partnerinizle bağlantılarınızı daha fazla kuvvetlendirmelisiniz. İlişkinizde birtakım sıkıntılar varsa buna dair alacağınız önemli duygusal kararlar ve sonuçlar da devreye girmeye başlayacak.

28 Nisan’da Merkür sizin kişisel evinizde gerileyecek. Kendinizi anlatırken, yanlış ifadelere daha yatkın olabilirsiniz. Bu yüzden önemli görüşmelerde, toplantılarda, işlerde, yanlış anlaşılmalara açık bir dönem içinde olacağınızı bilin. Önemli anlaşmalardan, başlangıçlardan ve adımlardan kaçınmaya lütfen özen gösterin.

 

30 Nisan’dan sonraysa artık kendinize, dış görüntünüze, fiziki güzelliğinize önem vermeye başlıyorsunuz. Bu üç haftalık süreç içinde alışveriş yapmaktan keyif alacaksınız.


İkizlerİkizler Burcu

Nisan ayında sosyal çevreniz fazlasıyla aktif görünüyor. Arkadaşlarınızla bulunacağınız ortamlarda ve çevrelerde, farklı, değişik, sizi heyecanlandıracak konu ve olayları daha fazla takip etmek isteyeceksiniz.

 

05 Nisan’da sosyal çevrenizin daha fazla hareketlendiğini söylemek mümkün. Aktiviteler, organizasyonlar, davetler, grupsal işler içinde kendinizi ortaya koymak isteyecek ve bu alanda ilişkilerinizi kuvvetlendireceksiniz.

06 Nisan’da sosyal çevre ve ortamlarda, parasal konularda arkadaşlarınızla borç alışverişlerine girmemeye özen göstermelisiniz. Aynı gün itibarıyla artık bir anlamda düşüncelerinizi biraz geri plana çekmek önem kazanıyor. Olayları geri plandan takip edeceğiniz, daha az iletişim halinde bulunmak isteyeceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Bu süreci, önümüzdeki yılın planlarını oluşturma süreci olarak görmekte fayda var. Önemli sırlarınızı kimseyle paylaşmayın.

07 Nisan’da sosyal çevre alanlarınızda oluşan Yeniay ile beraber grupsal işlerinizde, arkadaşlık bağlantılarınızda, organizasyona yönelik her tür konularda önemli kararlarınız ve başlangıçlarınız devreye girebilir. Yeni insanlarla tanışabilir, yeni tanışacağınız çevrelerden ve insanlardan fayda görebilirsiniz.

 

09 Nisan’da sosyal çevrenizde, bulunacağınız ortamlarda beklenmedik konular, insanlar ve yerler daha fazla ilginizi çekecek. Sürpriz gelişmelere açık olacaksınız. Bir yandan da ilginizi çekecek konu ve olaylar, farklı temalar olacak.

17 Nisan tarihinde, Mars, gerilemesine başlayacak. Gerileyen Mars, sizin özel hayatınız ve ikili ilişkiler alanınızı etkileyecek sevgili İkizler. Özel hayatınızda enerjinizi istediğiniz gibi ortaya koymakta zorlanabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla zaman zaman yaşayacağınız sıkıntı ve problemler bu süreçte ortaya çıkabilir. Dikkatli olmak, özenli davranmak, karşı tarafa söz hakkı vermek bu süreç içinde önemli. Mars’ın bu geri hareketi süresince taşınmamak, ortaklı bir işe başlamamak, evlenmemek, evliliğe adım atmamak gibi etkilere özen gösterin.

18 Nisan’da , sosyal çevrenizle beraber özel hayatınızı dengeye oturtabilirsiniz.

 

19 Nisan itibarıyla artık biraz geri planda duracağınız bir döneme giriyorsunuz. Harekete geçmenin, belirli konularda pozisyon almanın mümkün olmadığı bir dönem olacak. Özellikle hızlı başlayan girişimlerinizle ilgili konularda birazcık daha sakin olmalı ve gelecek planlarınızı oluşturmalısınız.

22 Nisan itibarıyla iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda bir Dolunay meydana gelecek. İş hayatınızda, beraber çalıştığınız insanların çalışma koşullarında duygusal temalara açık olacaksınız. Bu Dolunay ile beraber sağlığınıza da dikkat etmeniz gerekecek. Hem sağlıkla ilgili konular hem işle ilgili konularda önemli sonuçlara, önemli verilere ve duygusal kararlara açık görüneceksiniz.

28 Nisan’da Merkür, gerilemesine başlıyor. Merkür kadersel alanınızda gerileyecek. Geçmiş konu ve olaylar daha fazla karşınıza gelebilir. Özellikle ev, aile alanlarınızda ve kişisel gelişimlerinizde birtakım sıkıntılar, iletişim problemleriyle karşılaşabilirsiniz. Bu süreçte geçmişte çözülmemiş konu ve olaylara odaklanmak ve bu olayları bir sonuca bağlamak daha önemli olmalı. Yeniliklerden uzak durun, imza atmayın, herhangi bir işe başlamayın.

30 Nisan’dan sonra ilişkilerinizde geri çekilmeler söz konusu olabilir. Kendinizi normal hayattan izole edebilirsiniz. Sosyal ortamlardan biraz uzaklaşmak, gerek ikili ilişkilerinizde, gerekse sosyal ilişkilerinizde birazcık daha geri planda olmak, daha çok hoşunuza gidecek.YengecYengeç Burcu
:

Nisan ayına gelindiğinde kariyerinizle ilgili oluşumların fazlasıyla hızlandığını, değişik seçeneklerin, karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Bir yandan da işinize yönelik seyahatleriniz yüksek olacak, konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracaksınız.

05 Nisan ve sonrasında geleceğinizle ilgili konularda, profesyonellik gerektiren işlerinizde olumlu etkiler altına giriyorsunuz. İşinizle ilgili kişilerle iyi geçinmeniz sayesinde işleriniz kolaylaşacak, yönetici pozisyonundaki insanlardan fayda ve iyilik göreceksiniz.

06 Nisan özel hayatınızda, özellikle toplum önünde sevdiğiniz insanla ego sürtüşmelerine ve birtakım sorunlara açık görünüyorsunuz. Ortaklaşa işiniz varsa ortağınızla aynı yolda buluşmak, anlaşmak da çok kolay olmayacak. Yine bu tarih itibarıyla sosyal çevrenizle iletişiminiz artmaya başlayacak.

07 Nisan’da oluşan Yeniay, kariyerinizle ilgili konularda önemli kararları hayatınıza taşıyabilir. İş değiştirmek, kariyerinizle ilgili yeni bir yön çizmek, işiniz ve kariyerinizde mutlu olmadığınız konularda kendinize yeni konular belirlemek, yeni adımlar atmak için bu Yeniay’ı kullanmakta fayda olacak.

09 Nisan, kariyerinizde beklenmedik, hızlı gelişmelere açık olacağınız bir dönem. Normal, günlük, sıradan olan hiçbir şey ilgilinizi çekmeyecek. Daha farklı konular üzerine eğilmek, daha değişik insanlarla bir araya gelmek, bu konularda fikir alışverişleri yapmak önem kazanabilir, sizi heyecanlandıracak her şeyin peşinden gidebilirsiniz.

Grupsal işlerinizde şans ve başarı 12 ve 14 Nisan tarihlerinde karşınıza gelebilir. Yine yakın çevrenizle yapacağınız işler ve bu alanda karşınıza çıkacak fırsatlar ve şanslar, 14 Nisan’da sizi fazlasıyla mutlu edecek.

 

17 Nisan’da Mars, geri gitmeye başlayacak. Mars sizin iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda gerileyecek. İşinizde, sağlığınızla ilgili konularda 1-1,5 ay boyunca birtakım enerji çekilmeleri, blokajları, engellenmeleri ve sıkıntıları karşınıza gelebilir. Enerjinizi bu alanlarda istediğiniz gibi ortaya koyamayabilirsiniz. Belki de temkinli ve dikkatli hareket etmek, işinizde size birçok yönden avantaj sağlayabilir ama bunu bir engel olarak görmemeniz bu süreçte çok önemli. Yolunda gitmeyen işlerinizi gözlemlemeniz ve fark etmeniz için Mars’ın bu gerilemesinden faydalanmalısınız. Yine bu süreçte sağlığınıza her zamankinden daha fazla dikkat etmeniz gerekecek. Ateşli hastalıklar, eklem rahatsızlıkları, enfeksiyon hastalıklarına karşı dikkatli olmakta fayda olacak.

 

19 Nisan’da özel hayatınızda toplum önünde ve kalabalık ortamlarda sevdiğiniz insanla anlaşmak kolay olmayacak.

22 Nisan’da oluşan Dolunay, aşk hayatınızı tetikleyecek. Bu Dolunay’da beklenmedik olaylara da açık olacaksınız. Toplum önünde, kariyerinizle ilgili konularda hiç olmayacak ilişkiler ya da hızlı, beklenmedik şekilde gelişen ilişkilerin içinde aşk hayatınız da hız kazanacak. Bir yandan varsa çocuğunuz ile ilgili oluşumlar bu Dolunay önem kazanmaya başlıyor. Ayrıca spekülatif ve sanatsal işlerinizde de önemli sonuçlar ve duygusal stresler karşınıza gelebilir.

 

28 Nisan’da Merkür sizin arkadaşlık evinizde geriliyor. Arkadaşlarınızla olan iletişiminize bu tarihten sonra dikkat etmeniz gerekecek. İletişim sıkıntıları, problemleri, kendinizi yeteri kadar ifade edememe gibi durumlar söz konusu olabilir. Geleceğinizle ilgili önemli kararlar almamaya ve önemli anlaşmaların altına imza atmamaya özen gösterin.

30 Nisan itibarıyla  arkadaşlarınızla olan bağlantılarınız kuvvetlenebilir. Artık onlarla daha fazla iletişim içinde olmak, daha fazla ilişki kurmak isteyebilirsiniz.


AslanAslan Burcu:

Nisan ayına yurtdışı bağlantılı işler, yabancılarla yapılacak projeler, seyahat, eğitim konularında hızlı ve beklenmedik gelişmelerle giriş yapacaksınız sevgili Aslan ve yükseleni Aslan olanlar.

05 Nisan’da yabancılarla yapılacak işlerinizde ilişkilerinizi devreye sokabilirsiniz. Seyahat etmekten mutluluk duyacaksınız.

06 Nisan’da iş hayatınızda etkili ve güçlü insanlarla anlaşmakta zorlanacaksınız. Birbirinizin üzerinde oluşturacağınız güç çekişmeleri, sürtüşmeler, ego savaşları sizi zorlayabilir. Yine 06 Nisan itibarıyla kariyeriniz önem kazanıyor. İşle ilgili konuşmalar ve yazışmalar içine girebilirsiniz. Geleceğe yönelik planlarınızı formüle etmenin yollarını arayacaksınız.

07 Nisan’daki Yeniay özellikle seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işlerinizde yeni bir dönemi karşınıza getirebilir. Bu alanlarda almanız gereken kararlarınızı bu Yeniay sonrası uygulamaya çalışmalısınız.

09 Nisan’da beklenmedik bir seyahat ya da tatilde, sizin yapınızdan ve ideallerinizden çok değişik insanlarla tanışabilir veya iletişim içine girebilirsiniz.

14 Nisan’da iş hayatınızda çok önemli ve özel bir teklif ayaklarınızı yerden kesebilir. İş hayatınızda ve parasal konuşmalarda şanslısınız.

 

17 Nisan’da hayat enerjimizi temsil eden Mars, geri hareketine başlıyor.  Aşk hayatınızda belki hızlandığınız, belki adım atmak istediğiniz konularda birtakım aksilikler, sorunlar yaşama ihtimaliniz var. Keza çocuğunuzla ilgili önemli kararlarda birtakım aksilikler, belki de enerjinizin çekilmesi, kendinizi istediğiniz gibi ortaya koyamama gibi durumlar söz konusu olabilir. Sportif faaliyetlerde yaralanmalara, kazalara ve bu alanda oluşacak ufak tefek sıkıntılara açık olmalısınız. Enerjinizi temkinle ortaya koymaya çalışın. Yine bu süreçte eski aşklar, eski işler, özellikle erkeklere dayalı eski konu ve olaylar gündeminizi meşgul edebilir.

18 Nisan’da geleceğe yönelik önemli işlerinizde ya da bir seyahat ve tatil planınızda, sevdiğiniz insanla beraber kalıcı ve önemli kararlar alabilirsiniz.

19 Nisan’da medya alanındaki işlerinizde, seyahatlerde ilişkilerinizde gücünüzü karşı taraf üstünde hissetmek isteyebilirsiniz. Her tür ilişkinizde çok sahiplenici olmamaya ya da çok hırslı bir şekilde hareket etmemeye önem verin.

 

22 Nisan’da oluşan Dolunayla birlikte ev, aile ve yuva konularına daha fazla dikkatinizi verebilirsiniz. Aile hayatınızda birkaç gün boyunca hassasiyetler, stresler oluşabilir. Uzaklardan alınacak haberler de ani bir seyahat devreye girebilir.

 

28 Nisan’da Merkür sizin kariyer evinizde gerilemesine başlıyor sevgili Aslanlar. Bu tarihten sonra kariyerinizdeki konuşmalarınız ve görüşmelerinize dikkat etmeniz gerekecek. Yanlış ifadelerde bulunabilirsiniz, bazen çok ağır hareket etmekten ve kendinizi çok garantiye almaktan kaynaklı olarak bazı işlerinizde fırsatları kaçırabilirsiniz. Merkür kariyer alanınızda ilerlediği için, karşınıza gelecek yeni başlangıçlardan, önemli işlerden, anlaşmalardan uzak durmaya çalışın.

30 Nisan’dan sonra kariyer hayatınızda güzel ilişkilere doğru gidiyorsunuz. Patronlarınızla ilişkileriniz kuvvetleneceği için onlardan isteyeceğiniz, talep edeceğiniz zam, terfi, pirim gibi konuları bu tarihten sonra yapmalısınız.


BasakBaşak Burcu:

Ortaklaşa parasal konuların ön plana çıkacağı, alacak-verecek dengenizin önemli olduğu bir aya giriş yapıyorsunuz sevgili Başaklar.

05 Nisan itibarıyla ortaklaşa girişimlerinizden yana şanslı olacaksınız. Borcunuz varsa borcunuzu, gerek partneriniz gerek irtibat halinde olduğunuz ilişkiler sayesinde rahatlıkla destek görerek halledeceksiniz. Bir yandan da tahsil edemediğiniz alacaklarınızı da alabilirsiniz. Partnerinizin finansal durumundaki olumlu gelişmeler, sizin hayatınızı da etkileyecek.

06 Nisan, aşk hayatınızda, çocuklarınızla olan ilişkilerinizde para alışverişlerinize dikkat etmelisiniz. Tutkularınızla hareket ediyor olmanız, her şeyi birazcık daha kişisel ve derinden algılamanıza ve onlarla  güç çekişmelerine girmenize neden olabilir. Bu tarih itibarıyla her türlü eğitim ve bilgi almaya yönelik aktiviteler için uygun zamanlara giriş yapacaksınız.

07 Nisan’da oluşan Yeniay’da, ortaklaşa parasal konularda yeni kararlarınızı ve başlangıçlarınızı uygulamaya koymalısınız. Bu Yeniay ile beraber gezegenlerden alacağınız etkilerle özellikle eşinizin ya da partnerinizin parasal durumunda beklenmedik, ani, sürpriz gelişmeler yaşanabilir.

09 Nisan’da beklenmedik etkiler söz konusu. Partnerinizin hayatında sürpriz gelişmeler, beklenmedik durum ve konuların ön plana çıkması, ani verilecek kararların gündeme gelmesiyle beraber ortak mali portrenizde hızlı  kararlar alabilirsiniz.

14 Nisan’da eğitimsel konularda çok güzel teklifler alabilirsiniz. Yabancılarla yapılacak işlerde geleceğinizi ilgilendiren önemli fırsatlar ve şanslar ayağınıza gelmeye başlayacak.

17 Nisan itibarıyla, hayat enerjimizi temsil eden Mars, gerilemesine başlıyor. Mars sizin bir ay boyunca ev, aile ve yuva alanlarınızda gerileyecek. Ailenizle, evinizle ilgili harekete geçmek istediğiniz birtakım konu ve olaylar varsa bu tarih itibarıyla bu konularda birtakım gerilemeler, sıkışıklıklar, sıkıntı ve sorunların gündeme gelebilir. Ortaklaşa parasal konularda ve eviniz için yapacağınız harcamalarda da birtakım sıkıntılar oluşabilir. Bu süreçte enerjinizi olabildiğince hesaplı ve dikkatli kullanmaya özen gösterin. Aile hayatınızda özellikle erkek figürleriyle anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Daha önceden ortaya çıkmış, ailenizle ilgili birtakım tamamlanmamış olaylar yeniden karşınıza gelebilir. Özellikle bu konular parasal içerikli olabilir.

19 Nisan itibarıyla artık eğitimsel konularda, seyahat ve yabancılarla yapılacak olan işlerde kimliğinizi ortaya koyacaksınız. Hedeflerinizi geniş tutmakta fayda var. Yeni alanlara doğru kayabilir, yeni şeyler denemekten korkmayabilirsiniz.

22 Nisan’da oluşan Dolunay, iletişimsel konularda hızlı gelişmeleri karşınıza getirebilir. Daha çok uzakta bulunan insanlarla iletişim halinde olduğunuz, seyahati ve tatili düşündüğünüz bu dönemde yakın çevrenizdeki koşullar ve olayların sizi bir noktada rahat bırakmadığını göreceksiniz. Satış, reklam, pazarlama, yayıncılık, ulaşım, medyayla ilgili konularda da önemli sonuçlar bu Dolunay ile beraber karşınıza gelebilir, bu sonuçlarla beraber parasal konularda güzel getiriler ve beklenmedik sürpriz gelişmeler içine de girebilirsiniz.

 

28 Nisan itibarıyla Merkür, yabancılarla yapılacak işler, seyahat, eğitim alanlarınızda gerilemesine başlayacak. Bu tarihten sonra bir tatile çıkacaksanız, seyahat yapacaksanız evraklarınızı iyice gözden geçirin, pasaportunuzu alıp almadığınızı kontrol edin. Uzak yolculuklarda bavul kaybı, uçağı kaçırma, yanlış ifadelerden kaynaklı olarak kendinizi farklı yerlerde bulma gibi etkileriniz var. Yabancılarla yapılacak işlerinizde kendinizi istediğiniz gibi ifade edememek de Merkür’ün gerilerken başınıza getirecekleri arasında yer alıyor.

30 Nisan’dan sonra tam anlamıyla seyahatleriniz öne çıkıyor. Uzun yolculuklardan, yeni tekniklerden, yeni deneyimlerden  keyif alacaksınız. İlginç ve yabancı insanlarla tanışma ihtimaliniz çok yüksek.


TeraziTerazi Burcu:

Nisan ayında özel hayatınıza ve ikili ilişkilerinize odaklı durumdasınız ve bu alanda beklenmedik gelişmeler, sürpriz konu ve olaylar daha fazla hayatınızı ilgilendiriyor olacak.

05 Nisan ve sonrasında ilişkileriniz veya  ortaklıklar alanlarınızda şimdiye kadar olumsuz giden olayları düzeltebilirsiniz. Aynı zamanda eşinizin ya da ortağınızın ilişkileri de güçlenecek. Yasal konularda şansınız artabilir. Devam etmekte olan davalarda da olumlu gelişmeler içine gireceksiniz. Sevdiğiniz insanı daha fazla anlamak isteyeceksiniz.

 

06 Nisan’da partnerinizle aileniz arasında güç çekişmeleri, birtakım ego sürtüşmeleri oluşabilir. Bir eşyanız da bozulabilir. Bu etkiye dikkat edin. Yine bu tarih itibarıyla artık finansal konuları konuşmak, planlamak adına düşüncelerinizi çalıştıracaksınız. Bir yandan da başkalarıyla iş konusunda finansal ortalıklar yapabilirsiniz.

07 Nisan’daki Yeniay, özel hayatınızdaki ilişkilerinizle ilgili karar ve başlangıçlarınızı destekleyecek. Ortaklaşa adım atacağınız konularda da bu Yeniay’ı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Hem ikili ilişkilerinizde hem ortaklaşa işlerinizde karşınıza çok ilginç ve beklenmedik fırsatların çıktığı bir dönemdesiniz.

 

İşte o tarihlerden bir tanesi de 09 Nisan tarihi. Normal ve sıradan olan her şey canınızı sıkabilir. Bir anda birileriyle tanışıp bir araya gelmek isteyebilir, ilişkilerinizi bu dönemde başladığı gibi hızlı bir şekilde bitirebilirsiniz.

 

14 Nisan’da beklenmedik yerlerden göreceğiniz desteklerle parasal durumunuzu düzeltebilir, borçlarınızı kapatabilir ya da yeni bir borç altına girebilirsiniz.

17 Nisan’da enerji alanımızı, hayat enerjimizi temsil eden Mars, gerilemesine başlıyor. Mars sizin yakın çevre, akraba, kardeşler ve iletişimsel alanınızda gerileyecek. Mayıs sonuna kadar kardeşlerinizle, akrabalarınızla ya da kuzenlerinizle olan bağlantılarınızda, onlarla olan girişimlerinizde birtakım sıkıntılar, problemler, engeller oluşabilir. Bu süreçte belki direkt bir harekette bulunmayacaksınız ama bir anlamda kendinizi savunma durumuna çekebilirsiniz. Yine iletişimsel; satış, reklam, pazarlama gibi alanlarda, özellikle ortağınızı ilgilendiren konu ve olaylarda birtakım sıkıntılar, problemler gecikmeler ve enerji çekilmeleri söz konusu olabilir. Bu süreçte hem özel hayatınızda hem yakın çevre ilişkilerinizde dikkatli adımlar atmalı, yeni girişimlerinizi bir süreliğine ertelemelisiniz.

 

19 Nisan’da aile hayatınızda sevdiğiniz insanla anlaşmak kolay olmayacak. Güzel giden bağlantınız, sevdiğiniz insanın üzerinizde güç kurma etkisiyle ya da sizin onun üzerinde kurmaya çalıştığınız birtakım baskıyla gölgelenebilir

22 Nisan’da bir Dolunay gerçekleşiyor. Bu tarih ve birkaç gün boyunca elinize bir para geçebilir ya da parasal konularda çeşitli hassaslıklar yaşayabilirsiniz. Bu süreçte alacak-verecek dengesini iyi oturtmaya çalışın. Yine bu Dolunay tarihinde beklenmedik, aniden başlayacak bir ilişki devrede olacak ya da farklı, sıra dışı ilişkiler daha fazla ilginizi çekecek. Bu, ortaklık işinizi de kapsayabilir, özel hayatınızı da kapsayabilir sevgili Teraziler.

 

28 Nisan’da Merkür gerilemesine başlıyor. Merkür sizin özellikle ortaklaşa parasal alanlarınızda gerileyecek. Bu tarihten sonra üç haftalık süreç içinde alacak-verecek işlerinizi iyi kontrol edin. Banka işlemleriniz varsa yanlış ifadelere ve başınıza gelebilecek ufak tefek sıkıntılı durumlara karşı hazırlıklı olun. Bir borç altına girmeyin ve kredi almamaya özen gösterin.

30 Nisan itibarıyla parasal konularda ilişkilerinizi güçlendireceksiniz. Sıkıntı yaşadığınız, alacağınızı almakta zorlandığınız bir durum varsa bu süreçte bu alacaklarınızı tahsil edebilirsiniz. Partnerinizin finansal durumundaki gelişmeler, sizi mutlu edecek. Paylaşımcı ve uzlaşmacı olmak size kazandırabilir.


AkrepAkrep Burcu:

: Nisan ayında iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda beklenmedik konuşmalar, anlaşmalar ve görüşmeler karşınıza gelebilir.

05 Nisan itibarıyla  iş hayatınızda sinirli olduğunuz birkaç haftadır problemler yaşadığınız kişilerle aranızı düzeltme şansınız oluşabilir. Aceleci kararlar almaya, sabırsızlığa karşı dikkatli olmalısınız.

06 Nisan’da yakın çevrenizdeki insanlar üzerinde kuracağınız baskı sonucunda yine bazı işlerinizde ufak tefek sıkıntılar ve güç çekişmelerine açık olabilirsiniz. Bu tarihten sonra özel hayatınız, ikili ilişkiler üzerine yapacağınız konuşmalar ve iletişim artmaya başlayacak. Bir yandan ortaklaşa iş konularınız ön plana çıkabilir ve ortaklaşa iş teklifleri, anlaşmalar, yazışmalar ve bu konudaki konuşmalar hayatınızı renklendirebilir.

 

07 Nisan’daki Yeniay iş, hizmet ve sağlıkla ilgili alanlarınızı harekete geçirecek. Yeni iş başlangıçları, yeni bir işe başvurma, yeni bir projeyi başlatma ya da iş hayatınızda alınacak yeni kararlar bu Yeniay zamanı ortaya konmalı.

 

09 Nisan’da farklı ilişkilere çekilebilirsiniz. Beklenmedik, sürpriz gelişmeler sizi hareketlendirecek, değişik  iş teklifleri bu tarihte karşınıza gelebilir.

 

12-14 Nisan, özel hayatınızda ve iş görüşmelerinde yine şansı hissedeceğiniz tarihlerden bir tanesi. Keza iş hayatınızda kadın, erkek demeden birçok insanın desteğini üzerinizde hissedeceksiniz ve iş girişimleriniz adına şanslı olacaksınız.

 

17 Nisan’da Mars, sizin para evinizde gerilemesine başlıyor. Bu yüzden parasal konularda adımlarınızı dikkatli atmalı, para girişimlerinden kaçınmalısınız. Mayıs’ın sonuna kadar bu süreçte gereksiz harcamalar yapmaktan muhakkak kaçının, riskli yatırımlara girişmeyin ve aynı zamanda sonunu düşünmeden atacağınız adımlar konusunda lütfen dikkatli olun. Fazla cesaretin zarar getireceği günler içinde olacaksınız. Daha önceden yaşadığınız bazı parasal sorunların bu süreçte yeniden gündeme geldiğini görebilirsiniz.

19 Nisan’da , iletişim halinde olduğunuz, beraber iş yaptığınız insanlarla bazı noktalarda ilişkiniz zarar görebilir, birbirinize tepkisel yaklaşabilirsiniz. Bu tarihten sonra kimliğinizi ikili ilişkiler ve evlilik alanlarında göstereceksiniz. Bu dönemde yalnız kalmak istemeyecek ve kendinizle ilgilenmek yerine partnerinize daha fazla vakit harcayacaksınız.

22 Nisan’daki Dolunay, sizin kişisel alanınızda gerçekleşiyor. Özel hayatınıza bu kadar kanalize olmuş bir dönemdeyken Dolunay’da kendi hayatınızla ilgili önemli karşınıza gelebilir. Bu kararlar duygusal içerikli olabilir, belki de özel hayatınızda sevdiğiniz insanın hayatındaki değişimler yüzünden siz de hayatınızdaki birtakım olayları değiştirmek durumunda kalabilirsiniz ya da ilişkinizdeki bir sıkıntı, sizin hayata kendi başınıza devam etme kararıyla yürümenize yol açabilir. Yine bu Dolunay zamanı farklı, sıra dışı iş ilişkilerine odaklanacaksınız. İş yerinizdeki bir insanla aranızda elektriklenme olabilir.

28 Nisan’a kadar ikili ilişkilerinizde güzel etkiler söz konusu. Bu tarihte Merkür’ün gerilemesiyle beraber sevdiğiniz insanla olan iletişiminize dikkat etmelisiniz. Eski konu ve olaylar etrafınızda cereyan edebilir. Eski konuşmalar zaman zaman aranızda gerilimi arttırabilir.

 

30 Nisan’dan sonra ikili ilişkiler ve ortaklıklarda yaşadığınız olumsuz giden konuları düzeltme şansını yakalayacaksınız. Bu, ilişkilerinizi güçlendirici bir transit olacak. Özellikle ortağınızla ve eşinizle yaşadığınız birtakım anlaşmazlıklar geride kalabilir.


YayYay Burcu:

Nisan ayı, kişisel girişimleriniz için harekete geçmeniz gereken aylardan bir tanesi olabilir.

05 Nisan itibarıyla aşk hayatınıza, eğlencelere ve hobisel faaliyetlere ilginizi kaydıracaksınız. Bu dönemde flörtler yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla eğlenmek, sosyalleşmek, aktivitelerde bulunmak, hobi bazında sanatsal konulara yönelebilirsiniz. Çocuklarla ilgili konulara da daha fazla ilgili olacaksınız, onlarla bağlantılarınızı kuvvetlendireceksiniz.

06 Nisan’da maddi konularda birtakım harcamalarınızın artacağı için parasal konularda söz sahibi olan insanlarla aranızda birtakım güç çekişmeleri, sıkıntı ve problemler oluşabilir. Bu tarihten sonra artık iletişim becerilerinizi iş hayatınıza kaydıracaksınız. Size hizmet eden insanlarla iş ortamlarınızda daha fazla irtibat halinde olabilirsiniz.

07 Nisan itibarıyla bir Yeniay gerçekleşecek. Bu Yeniay sizin aşk hayatınızda, çocuklarınızla ilgili konularda, eğlence ve sanata yönelik her tür alanda yepyeni adımları barındırıyor. Bu yüzden bu Yeniay’a denk gelen günlerde önemli işlerinizin kararlarını almaya özen gösterin.

 

09 Nisan’da aşk hayatınızda beklenmedik, sıra dışı, heyecanlı, farklı oluşumlar karşınıza gelecek. Bir anlamda aşk hayatınızda kalbiniz hızlı çarpmaya başlayacak. Sizden çok farklı bir insanla aşka yelken açabilirsiniz. Hayatınızda bir insan varsa onunla süregelen ilişkinizdeki formun değiştiğini, size daha heyecan veren konu ve olaylara yöneldiğinizi fark edebilirsiniz ya da hiç beklemediğiniz bir yerlerden sizin yapmayacağınız tarzda bir iş karşınıza gelebilir.

 

12 Nisan’da aşk hayatınızda beş yıldızlı günlerden bir tanesini yaşayacaksınız. 14 Nisan, iş hayatınızda çok güzel bir teklif karşınıza gelebilir.

17 Nisan’da Mars, sizin kişisel evinizde gerilemesine başlıyor. Enerjik bir insansınız ve Mars, Yay burcunda enerjinizi düşüncesizce ortaya koyduğunuzu gösteriyor. Mars’ın bu alanlarda gerilemesi belki birazcık daha dikkatli davranmanıza sebep olacak ama siz bazı noktalarda kapana kısıldığınızı, zorlandığınızı, engellendiğinizi, bazı işlerinizdeki girişimlerin geriye gittiğini, eskisi gibi olmadığını, bozulduğunu düşünebilirsiniz. Aşk hayatınızda çok hızlı giden adımların bu tarihten sonraki dönemde biraz yavaşladığına ve birtakım sorunların ortaya çıktığına da şahit olabilirsiniz. Bu dönemde sağlığınıza dikkat edin. Çeşitli hastalıklara ve fiziksel sorunlara da açık olacaksınız. Tehlikeli sporlardan mümkün olduğunca kaçının ve olaylara daha sakin bir şekilde yaklaşmaya özen gösterin.

 

19 Nisan parasal harcamalarınız yüzünden  sizi biraz zorlayabilir. Yine bugün itibarıyla, çalışma hayatınızda ve yerine getirilmesi gereken görevlerde başkalarının isteklerine göre çalışacaksınız. Sabırla çalışmaya devam etmelisiniz. Sağlığınızı da gözden geçirmelisiniz. Eğer yaptığınız işi başkaları için değil kendiniz için yaparsanız bu süreçte mutluluk size daha kolay gelecek sevgili Yaylar.

 

22 Nisan’daki Dolunay, beklenmedik bir olayın iç yüzünü ortaya çıkartabilir. Özellikle iş hayatınızda yaşadığınız birtakım sıkıntı ve problemler varsa bu sıkıntı ve problemlerin belki de içgüdüsel olarak derinliğine ulaşacaksınız ya da beklenmedik şekilde bir olaydaki sır perdesi aralanacak. Beklenmedik, kadersel birtakım oluşumlar bu Dolunay’da etrafınızda cereyan edebilir, siz de kendinizi hiç olmadık durumların içinde bulabilirsiniz.

28 Nisan itibarıyla artık Merkür bu alanlarınızda gerilemesine başlayacak. Üç hafta boyunca Merkür iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda size birtakım aksilikler, sıkıntılar ve problemler çıkartabilir. 22 Mayıs’a kadarki dönemde dikkatli adımlar atmalısınız. Aynı zamanda sağlığınızla ilgili konularda  daha önceden yaşadığız birtakım sıkıntı ve problemlerin yeniden gündeme geldiğini görebilirsiniz.

30 Nisan itibarıyla iş ortamınızdaki insanlarla ilişkilerinizi artık daha fazla ön plana çıkartacaksınız. Onlarla uyumlu işler çıkarmak sayesinde başarının daha kolay bir şekilde karşınıza geldiğini göreceksiniz. Sağlığınızda tatlı ve kilo yapan yiyeceklerden uzak durmaya çalışın.Oglak
Oğlak Burcu:

Nisan ayına ev, aile, yuva alanlarınızda beklenmedik konu ve olayların karşınıza gelmesiyle ya da gayrimenkulle ilgili sürpriz gelişmelerin oluşmasıyla başlayacaksınız sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar.

 

05 Nisan itibarıyla aile ilişkilerinize yoğunlaşacaksınız. 3haftalık bu dönemde aile bireylerinizle aranızdaki ilişkileri düzeltmek, arabuluculuk yapmak, onlarla paylaşımlarınızı daha fazla artırmak isteyebilirsiniz. Bir yandan boya, badana, tadilat, dekorasyon, dekoratif işlerle uğraşmak, bahçe düzenlemelerine girişmek, eve yeni bir eşya almak veya  evinizi yeni baştan yaratmak arzusunda olabilirsiniz.

06 Nisan’da, ailenizde bulunan, sizin üzerinize etki eden güçlü insanlarla birtakım tartışmalara, anlaşmazlıklara, güç çekişmelerine girme olasılığınız yüksek. Bu tarih itibarıyla aşk hayatınızı daha fazla konuşacağınız bir döneme giriyorsunuz. Öğrenmekten, yeni hobiler edinmekten mutluluk duyabilirsiniz.

07 Nisan’daki Yeniay ev, aile, yuva alanlarınızda gerçekleşiyor. Bu Yeniay ile birlikte evinizle ilgili düşündüğünüz, uygulamak istediğiniz bütün başlangıç ve kararları, yeni bir adım olarak atabilirsiniz.

 

Hemen Yeniay’ın arkasından 09 Nisan’da ailenizde, beklenmedik, belki uzun zamandır görüşmediğiniz, sizden daha farklı bir akrabanızı ağırlayabilirsiniz. Yine aile hayatınızda beklenmedik durum ve koşullar oluşabilir.

12-14 Nisan size şans ve fırsatlar getirebilir. Karşınıza gelecek bir iş, proje sonucunda beklediğiniz bir anlaşmaya imza atabilirsiniz ya da yabancılarla alakalı, yurtdışı bağlantılı, eğitim, seyahat, ticaret, medyayla alakalı konularda güzel teklifleriniz olacak.

17 Nisan’dan sonra Mars, geriliyor. Yeni girişimler için uygun bir dönemde olmayacaksınız. Bu süreçte yapmanız gereken; şartları çok fazla zorlamak olmamalı. Biraz ara verip sonra yeniden denemek üzere işlerinizi askıya almalı, strateji geliştirmelisiniz. Önemli girişimleri, sağlıkla ilgili operasyonları da bu döneme getirmeyin. Mars bu noktada sizi Mayıs sonuna kadar zorlayacak. Bu yüzden de Mayıs sonuna kadar çok önemli girişimlerden ve sağlıkla ilgili önemli kararlardan kaçının. Ev, aile, yuvayla ilgili konularda, arkadaşlarınız ve çevrenizle bağlantılı konularda birtakım sorunlar ve aksilikler de karşınıza gelebilir.

 

19 Nisan itibarıyla ilişkilerde biraz zorlanmalar oluşabilir. Özellikle kadın figürleriyle bazı inatlaşmalarınız yüzünden aile hayatınızda anlaşmak kolay olmayacak.

22 Nisan tarihindeki Dolunay, sosyal çevre hayatınızda gerçekleşecek. Bu Dolunay’da arkadaşlarınızla olan bağlantılarınızda biraz hassaslıklar, zaman zaman sıkıntılar, problemler yaşamaya meyillisiniz. Sosyal çevrenizin hareketliliği yüzünden; özel hayatınız ve sosyal çevreniz arasında kalmamaya dikkat edin.

28 Nisan itibarıyla Merkür, aşk hayatınızda gerilemesine başlayacak. Sevdiklerinizle, flört ettiğiniz kişiyle, çocuklarınızla, öğretmenlerinizle, eğlence hayatınızda bağlantı kurduğunuz insanlarla yanlış anlaşılmalara açıksınız. Kendinizi yanlış ifade edebilirsiniz, onların söylediklerini yanlış anlayabilirsiniz. Bu süreçte önemli anlaşmalara imza atmayın, büyük girişimlerden kaçının. Daha önceden konuşulmuş konu ve olayların yeniden karşınıza geldiğini görmeniz mümkün.

30 Nisan itibarıyla kendinizi aşk hayatınızda ortaya koyacaksınız. Bu dönemde flörtler ortaya çıkabilir. Sevdiğiniz insanla keyifli, güzel günler geçireceksiniz.


KovaKova Burcu

Nisan ayına yakın çevrenizde oluşan beklenmedik, sizi heyecanlandıracak konu ve olaylarla başlıyorsunuz sevgili Kova ve yükselen Kovalar.

 

05 Nisan’da yakın çevrenizdekilerle daha fazla irtibata geçecek ve sosyalleşeceksiniz. Reklam, tanıtım, pazarlama, satış, gazete, bilgisayar, internet gibi alanları daha sık kullanacak ve bu alanlarda iyi ilişkileriniz sayesinde kendinizi ön plana çıkartacaksınız.

06 Nisan’da kafanızda kurduklarınız, birtakım bilinçaltı endişeleriniz, tedirginlikleriniz yakın çevrenizle olan bağlantılarınızda sizi zorlayabilir. Bu tarihten sonra artık iletişiminizi ailenize ayıracaksınız. Emlak alım, satım, kiralama gibi işleriniz varsa bu konularda kafanız daha etkin bir şekilde çalışabilir.

07 Nisan’daki Yeniay, iletişimsel konuları hızlandıracak. Satış, reklam, pazarlama, tanıtım, bilgisayar, internet alanlarında işiniz varsa bu Yeniay’ı başlangıç ve kararlarınız için gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

 

09 Nisan’da hem idealleri hem düşünceleri anlamında sizden çok farklı bir insanla bir araya gelme ihtimaliniz var. Bir insanla tanışabilirsiniz, aynı zamanda partneriniz, eşinizle hiç olmadık yönlerde anlaşmaya varabilirsiniz. Bilgisayar ve teknolojiyle ilgisi olanlar, bugünü iyi bir şekilde değerlendirebilirler. Hiç beklenmedik kısa yolculuklar, planlar, programlar da öne çıkabilir.

 

12- 14 Nisan’da güzel bir teklif karşınıza gelecek. Bu teklif ev alım, satım, kiralama işlerini oluşturabilir. Uzun zamandır süregelen bir miras davanız varsa, bu konu sonuçlanabilir ve  elinize bir miktar para geçebilir. Ev, aile, yuva alanlarınızda kendinizi şanslı hissedeceksiniz.

 

17 Nisan itibarıyla hayat enerjimizi temsil eden Mars, sizin sosyal çevre ve arkadaşlık evinizde gerilemesine başlayacak. 27 Mayıs’a kadarki süreçte arkadaşlarınızla olan bağlantılarınızda, sosyal çevre ortamlarınızda birtakım aksilikler, sıkıntılar ve sorunlara açık olacak, enerjinizi istediğiniz gibi ortaya koyamayacaksınız. Özellikle kariyerinizle ilgili girişimlerde; iletişim, satış, pazarlamayla ilgili alanlarda harekete geçmek istediğiniz konularda birtakım engellerin oluşması, işlerin yavaşlaması ya da düşündüğünüz gibi harekete geçememek sizi zorlayabilir. Bu süreçte daha önceden sorun yaşadığınız bir erkekle de ilişkilerinizde birtakım sıkıntılara açıksınız. Bu erkek sizin aile bireylerinizden ya da akrabalarınızdan biri olabilir.

19 Nisan itibarıyla ev, aile ve yuva alanlarınızda enerjinizi harcamaya başlıyorsunuz. Yaşam ve yerleşimle ilgili konular hayatınızın merkezine yerleşecek.

22 Nisan’daki Dolunay, kariyer hayatınızı etkiliyor. Kariyerinizde hızlı ve beklenmedik duygusal konuları oluşabilir. Yine satış, reklam, pazarlama, tanıtımla ilgili işlerinizde güzel ilişkiler, güzel sonuçlar elde etmeye yatkınsınız. Aniden ortaya çıkacak bir iş, bu Dolunay’da kariyerinize daha fazla önem vermeniz gerektiğinin altını çiziyor.

 

28 Nisan itibarıyla Merkür’ün gerilemesi ev, aile, yuva alanlarınızda gerçekleşecek. Bu tarihten sonra evinizle ilgili, ailenizle ilgili önemli kararlar almayın, ev satım, alım, kiralama gibi işlere girişmeyin. Özellikle aile hayatınızda eski konu ve olayların yeniden gündeme geldiğini ve iletişim sıkıntıları yaşadığınızı göreceksiniz.

 

30 Nisan’dan sonra yuvanızda vakit geçirmek, ailenize zaman ayırmak, onlarla ilişki içinde olmak hoşunuza gidecek.


BalikBalık Burcu:

Nisan ayı, daha çok parasal girişimlerinizle, beklenmedik sürpriz paraların elinize geçmesiyle başlayacak sevgili Balıklar.

05 Nisan itibarıyla kişisel anlamda uzun vadeli yatırımlar yapmaya uygun bir döneme giriyorsunuz. Başka insanlardan finansal konularda yardım alabilir, finansal anlamda fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

06 Nisan’da arkadaşlarınızla olan bağlantılarınızda parasal konularda bazı güç çekişmeleri ve anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Yine bu tarih itibarıyla satış, reklam, pazarlama, iletişim, tanıtım, yayıncılık, bilgisayarla ilgili işiniz varsa bu işlerle ilgili konuşma ve görüşmeler artmaya başlıyor. Yakın çevrenizdeki insanlarla olan iletişiminiz de artacak.

 

07 Nisan’da oluşan Yeniay, parasal konularda önemli başlangıçları ve kararları karşınıza getirebilir. Bu Yeniay’dan sonra ticari konularda atmanız gereken adımlar için gönül rahatlığıyla harekete geçebilirsiniz.

 

09 Nisan’da beklenmedik yerlerden göreceğiniz yardımlar, parasal kazançlar karşınıza gelebilir. Bir iş teklifiyle hiç beklemediğiniz yerlerden para kazancınız olacak. Bu kazancınızı iyi bir şekilde değerlendirmeye özen gösterin.

 

12- 14 Nisan’da karşınıza çok güzel bir teklif gelebilir. Satış, reklam, pazarlama, tanıtım ve bilgisayar sektörlerinden birinde çalışıyorsanız, ortaklıkla ilgili bir teklif karşınıza gelebilir ya da özel hayatınızda sevdiğiniz insanla kuracağınız güzel iletişim sayesinde ilişkinizi güçlendirip birbirinize olan mutluluğunuzu ilan edebilirsiniz.

 

17 Nisan’da hayat enerjimizi temsil eden Mars, kariyer evinizde gerileyecek. Kariyerinizdeki mücadelelerde enerjinizi istediğiniz gibi ortaya koyamayabilirsiniz. Ağır hareket etmekten kaynaklı olarak birtakım fırsatlar elinizden kaçabilir ama bu süreçte hayat yavaşlıyorsa, sizin hızlanmaya çalışmanız nafile sevgili Balıklar. Bu yüzden 27 Mayıs’a kadarki süreçte kariyerinizle ilgili çok önemli anlaşmalar ve girişimlerden kaçınmakta yarar var. Özellikle bu girişimler parasal konuları içeriyorsa önemli adımlar atmayın.

 

18 Nisan’da , iş hayatınızda maddi olarak sorumluluklar üstlenecek ve bu sorumluluklarla kariyerinizde parlayacaksınız.

19 Nisan’da sosyal ortamlarınızdaki güçlü insanlarla maddi konularda birtakım tartışmalar, sürtüşmeler içine girebilirsiniz.

22 Nisan’da oluşan Dolunay, sizin seyahat, eğitim, hukuksal işler ve yabancılarla yapılacak ortaklaşa işler alanınızda gerçekleşecek. Bu Dolunay ile beraber uzak çevrenizden alacağınız haberler sizi hassaslaştırabilir. Düşüncelerinizde gelgitler yaşayacaksınız. Yakın çevrenize ilginizi artırdığınız bu dönemde bir seyahate gitmek durumunda kalmak ya da bir işle ilgilenmek, sizi duygusal anlamda bayağı zorlayabilir. Yine bu Dolunay’da çok güzel para getirilerine sahip olacaksınız. Beklenmedik yerden gelen bu para, size yarayacak.

 

28 Nisan itibarıyla Merkür, gerilemeye başlıyor. Merkür sizin yakın çevre, akraba ve kardeşler evinizde gerileyecek, iletişiminizde birtakım sıkıntılar yaşamanıza sebep olacak. Akraba ve kardeşlerinizle olan iletişiminizde dikkatli olmalı ve yanlış anlaşılmaktan sakınmalısınız. Aynı zamanda iletişim, satış, reklam, pazarlama, tanıtım ve bilgisayar sektöründe bir işiniz varsa üç haftalık bu gerileme sürecinde kesinlikle yeni bir başlangıca imza atmayın. Konuşma ve görüşmelerinizi daha önceden iş yaptığınız insanlarla yürütebilirsiniz.

 

30 Nisan itibarıyla yakın çevrenizle olan bağlantılarınızı kuvvetlendireceksiniz. Arabuluculuk yaparak yakın çevrenizde süregelen anlaşmazlıkların sona ermesine katkıda bulunacaksınız. Aslında bu süreç, anlaşmalar için de uygun bir süreç ama Merkür’ün birkaç gün önce gerilemeye başladığını düşünürsek önemli girişimlerden ziyade daha önceden konuşulmuş işlerin peşine düşmelisiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın