Gezegen Faliyetleri Haftalık Yorumlar

18 – 24 Ocak Haftalık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu:

Bu hafta eğitimsel konularda, akademik çalışmalarınızda, seyahate veya yabancı sermayeli işlerinize dayalı konularda oldukça esnek, yaratıcı, farklı ilişkiler içine girebilirsiniz. İş hayatınızda abartılı ilişkiler ve tutumlar söz konusu olabilir. Siz yine de abartılardan uzak durarak yolunuzda ilerlemeye çalışın. Çarşamba gününden sonra kimliğinizi sosyal çevre konularınızda ve grupsal işlerinizde ortaya koymaya başlayacaksınız. Davetler, aktiviteler, organizasyonlarda bulunacak, geleceğinizi ilgilendiren işleriniz için harekete geçeceksiniz. Cumartesi itibarıyla, 3 hafta boyunca iş ve kariyer bağlantılı ilişkileriniz önem kazanmaya başlayacak. Zam, terfi veya prim konularınızı patronlarınız veya üstlerinizle konuşabilirsiniz. Pazar günü, oluşan dolunay, aşk hayatınız, çocuğunuzla olan ilişkileriniz, sanatsal konu ve olaylar, eğlenceli konulara vurgu yapabilir. Bu dolunayda bu konularda hassaslıklar yaşayabilirsiniz. Sosyal ortamlarınızda fazla vakit geçirmeniz karşınıza aşkı çıkarabilir. Ya da aşk hayatınızı ve çocuklarınızla olan ilişkinizi ihmal etmenize sebebiyet verebilir. Her iki taraf arasında dengeyi iyi sağlamalısınız.


BogaBoğa Burcu:

Bu hafta hayattan alacağınız keyif çok yüksek olacak. Parasal konuları abartmamaya, çok harcamalar yapmamaya özen gösterin. Çarşamba günü; konuşmalarınızda, çabuk sıkılgan tavırlarınızla insanların sizi anlamasını zorlaştıracaksınız. Yine bu tarihte artık tam anlamıyla kendinizi, kariyerinize ve işinize yönlendiriyor olacaksınız. Çalışmayanlarsa daha çok eşlerinin ailevi konularının ön plana geçeceği bir sürece giriyor olacaklar. Toplumsal konularla, politikayla, insani durumlarla ilgilenmek, hayatınızda ön plana çıkabilir. Cumartesi gününden sonra tam anlamıyla seyahat ve eğitim konularınız hızlanmaya başlıyor. Daha fazla seyahat etmek, dış ortamlarda bulunmak isteyeceksiniz. Pazar günü oluşan Dolunay; ev, aile ve yuva alanlarınızda birtakım hassaslıklar ortaya çıkartabilir. Başlattığınız işlerin karşılığını bu Dolunay’da alıyor olabilirsiniz. Aynı zamanda işinize çok fazla önem vermeniz gereken bu süreçte, aile hayatınızda yaşayacaklarınız, her iki taraf arasında dengeyi sağlamakta zorlanmanıza sebep olabilir.


İkizlerİkizler Burcu

Bu hafta ailevi konularda elinizin bollaşması, çeşitli fırsatların karşınıza çıkmasıyla, belki alınacak bir gayrimenkul sonucunda hem taşınmayla ilgili konularda hem de özel hayatınızda hayatı çok abartılı, coşkulu ve iyimser bir şekilde karşılıyor olacaksınız..Bu haftaortası itibarıyla geleceğinizle ilgili konu ve olayların daha fazla ön plana çıktığını görüyor olacaksınız. Seyahat etme isteğiniz artabilir. Özelikle işinizi büyütmek, uluslararası piyasada kendinizi göstermek için uygun tarihler içine giriyorsunuz. Hedeflerinizi geniş tutmakta fayda olacak. Kariyerinize etki edecek konu ve olayların hayatınızda daha fazla yer ettiğini görmeye başlayacaksınız. Cumartesi günü itibarıyla daha fazla ortaklaşa parasal konularda güzel ilişkiler geliştirebileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Pazar günü oluşan Dolunay sizin yakın çevre, akraba ve kardeşler evinizde gerçekleşiyor. Akrabalarınız ve kardeşlerinizin hayatında önemli duygusal temaların ön plana çıktığına şahit olabilirsiniz. Kendinizi vermeniz gereken bir iş ya da yapmak durumunda kaldığınız bir seyahat, veya bir iş planı sonucunda yakın çevrenize daha fazla ilginizi göstermek durumunda kalabilirsiniz.YengecYengeç Burcu
:

Bu hafta ortaklaşa yapacağınız iletişimsel işlerinizde çok önemli anlaşmalar, görüşmeler ve şanslar karşınıza gelebilir. Yine özel hayatınızda bu günleri iyi değerlendiremeye özen gösterin zira yakın çevrenizdeki insanların ve hayatın sizi desteklemesiyle, ikili ilişkilerinizde güzel adımlar atabilir ve güzel teklifler alabilirsiniz. Çarşamba günü, kolay tepki vermeye açık görünüyorsunuz. Özellikle kariyerinize yönelik adımlarda, beraber çalıştığınız insanlara karşı tepkileriniz anlık olabilir. Yine bu tarih itibarıyla artık bir anlamda kimliğinizi daha fazla ortaklaşa parasal konulara kaydırmaya başlıyorsunuz. Gizemli konu ve olayları daha fazla seveceksiniz, etrafınızda olup biteni daha fazla anlamlandırmak isteyeceksiniz. Pazar günü oluşan Dolunay, sizin para alanlarınızı etkileyecek. Bu Dolunay’da, parasal konularda birtakım hassaslıklar gündeme gelebilir. Enerjiniz, para konularında çalıştığı için bu alanda hassaslıklar yaşamaya meyilli olabilirsiniz.


AslanAslan Burcu:

Bu hafta kendinizi işinizde gösterebilir, önemli tekliflerle karşı karşıya gelebilir, kendinizi çok şanslı hissedebilirsiniz. Hayat sizi destekliyor olacak. Çarşamba günü iş hayatınızda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Biraz sinirli, agresif, kolay sıkılganlıklara açık olacaksınız. Kafanıza göre davranma isteğiniz zaman zaman beraber iş yaptığınız insanların sizi anlamasını zorlaştırabilir. Yine bu tarih itibarıyla artık tam anlamıyla kimliğinizi ve kişiliğinizi özel hayatınıza kaydırmaya başlıyorsunuz. Karşı tarafın düşünceleri ve hayatı önem kazanıyor. Partnerinizin hayatına göre davranmak durumunda kalabilirsiniz. Tek başınıza kararlar alamayacağınız, daha çok bir ortakla, onay alarak hareket etmeniz gereken bir dönem içine giriyorsunuz. Cuma günü etkili ve güçlü konuşmalar, daha önceden görüştüğünüz, anlaştığınız insanlarla güzel, etkileyici anlaşmalar söz konusu olabilir. Pazar günü oluşan Dolunay’la beraber hayatınızla ilgili kararların, önemli sonlanmaların ve bazı noktalarda nihai bitişlerin önem kazandığını göreceksiniz. Özel hayatınıza da dikkat etmeniz gerekecek. Bir anlamda ikili ilişkilerde dengeyi iyi sağlamalısınız.


BasakBaşak Burcu:

Bu haftabaşı yakın çevrenizle iletişiminizi ön plana çıkartarak, sevdiğiniz insanla kolay uyuşacak ve sevginizi birbirinize aktaracaksınız. Çarşamba günü sevdiğiniz insanla tutkularınız yüzünden ya da ortak parasal konular yüzünden birtakım fikir ayrılıklarına düşebilirsiniz. Tepkilerinizi uygun bir şekilde dile getirmeye çalışmalısınız zira çok çabuk tepkiler verebilirsiniz. Yine bu Çarşamba itibarıyla iş hayatınız önem kazanıyor. Daha fazla çalışacaksınız, daha fazla başkaları için sorumluluklar almak isteyeceksiniz ve kendinizi göstereceğiniz işlerde ve yapacağınız hizmetlerde kimliğinizi ön plana çıkartacaksınız. Cumartesi itibarıyla aşk hayatınıza odaklanacaksınız. İlişkilerinizde sevme ve sevilme ihtiyacınızın artacak. Pazar günü oluşan Dolunay, bir işin iç yüzünü ortaya çıkartabilir. İş hayatınıza daha fazla kanalize olmanız gereken bu süreçte beklenmedik konu ve olaylarla uğraşmak zaman zaman iş ilişkilerinizde de dalgalanmalara sebebiyet verebilir. Birkaç gün boyunca stresli etkilere açıksınız. Bu Dolunay’da kötü alışkanlıklarınızdan kurtulmalısınız.


TeraziTerazi Burcu:

Bu Pazartesi, özellikle iş hayatınızda parasal konularda başkalarını düşünerek hareket ediyor olmanızın karşılığını, ödüllü bir şekilde alacaksınız. Yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde abartılı hareketlere dikkat edin. Vereceğiniz sözleri yerine getiremeyebilirsiniz. Çarşamba günü, iletişimsel olarak sevdiğiniz insanla, partnerinizle anlaşmak aile ortamlarında kolay olmayabilir. İnsanların sizi ikna etmesi kolay olmayabilir. Bu tarih itibarıyla aşk hayatınıza önem veriyorsunuz. Bir anlamda hayatı daha keyifle görmek, dışarıya açılmak, alışveriş merkezlerine gitmek, parklarda gezmek, çocuğunuzla vakit harcamak, yaratıcı ve sanatsal faaliyetlere, hobilere, sportif faaliyetlere yönelmek kendinizi iyi hissetmenizi ve biraz daha sosyalleşmenizi sağlayacak. Pazar günü oluşan Dolunay, özel hayatınızın aktive olduğu bu günlerde sosyal çevre alanlarınızı hareketlendirebilir. Bu Dolunay’da arkadaşlarınızla daha fazla bir araya gelebilirsiniz ya da onların hayatındaki birtakım olaylar sizin kendi özel hayatınızdaki zamandan çalabilir.


AkrepAkrep Burcu:

Bu haftabaşı harekete geçmeniz gereken konularda biraz fedakarca, özel hayatınızda karşı tarafı daha çok düşünen etkilerinizle hareket edeceksiniz. Bu tarihte sosyal çevrenizden, arkadaşlarınızdan ya da yeni tanışacağınız kişilerden güzel, değişik ve farklı tekliflere açıksınız. Çarşamba günü iletişime dayalı işlerinizde ya da yakın çevrenizin sağlığıyla ilgili durumlarda çabuk tepki verebilirsiniz. Bu tarih itibarıyla vaktinizi evinizde ve yuvanızda harcamak isteyeceksiniz. Bir ay boyunca hayatınızın ana teması eviniz, yuvanız ve aileniz olacak. Onlarla olan bağlantılarınızı arttırabilirsiniz, daha fazla onları düşünebilirsiniz. Evinizle ilgili, yuvanızla ilgili her tür konu ve olaya daha fazla kendinizi veriyor olacaksınız. Kariyer ve iş fırsatları Pazar günü oluşan Dolunay’da karşınıza gelebilir ya da iş hayatınızda ve kariyerinizde olan bir olay, duygusal olarak sizi etkileyebilir. İlginizi ve algınızı daha çok ailevi konu ve olaylara yönelttiğiniz bu dönemde, iş hayatınıza ve kariyerinize önem vermek durumunda kalabilirsiniz.


YayYay Burcu:

Bu haftabaşı hayati adımlarınızda, ailevi konularda, yapmanız gereken konu ve olaylarda yardımsever, çevrenizdekileri düşünen tavırlarla hareket edeceksiniz. Özellikle iş ve kariyer alanlarınızda, abartılı hareketlerden uzak durun. Çarşamba günü maddi konularda anlık kararlardan kaynaklı olarak farklı davranma isteğiniz, risk içeren işlerinizde para kaybetmenize sebep olabilir. Bu yüzden riskli işlerde, borsada yatırımda, döviz işlemlerinizde dikkatli olun. Cumartesi gününden sonra parasal konularda kazançlarınızı arttıracağınız bir döneme giriyorsunuz. İlişkilerinizi bu süreçte kullanabilirsiniz ve parasal konularda kendinizi onarmak ya da paraya ihtiyacı olan insanlar için sizin de çözümler üretmeniz devrede olabilir. Pazar günü oluşan Dolunay, seyahat alanlarınızı tetikliyor. Eğitimsel konularda ve seyahatle ilgili alanlarınızda yaşayacağınız bu Dolunay, önemli konu ve kararları karşınıza çıkarabilir, aniden bir iş seyahatine çıkabilirsiniz.Oglak
Oğlak Burcu:

Bu haftabaşı kendi gücünüzü gruplar arasında göstereceksiniz ama bunu çok fazla insanların gözüne sokarak değil, daha mütevazı, daha bilinçli adımlarla yapacaksınız. Çarşamba günü fikirlerinize ve düşüncelerinize biraz dikkat etmelisiniz. Özellikle ailenizle olan iletişiminizde ve bağlantılarınızda çok çabuk tepki verebilirsiniz. Bu tarih itibarıyla parayla ilgili konu ve olaylar önem kazanacak, finansla ilgili konular gündeminizde yer edecek. Cumartesi günü ve sonrası geri planda durduğunuz ilişkileriniz, daha fazla görünür hale gelecek. Kendinizi başkalarına ifade etmek isteyeceksiniz, sosyalleşme arzunuz artacak. Pazar günü oluşan Dolunay, ortaklaşa para konularınızı hassaslaştıracak. Belki de para kazanımlarına, para yatırımlarına bu kadar önem verdiğiniz bir süreçte ortaya çıkacak bir borç veya ödeme sizi sıkıştırabilir ya da eşinizin/partnerinizin parasal durumundaki dengesizlikler, iki taraf arasında bir denge kurmanız için sizi harekete geçirebilir.


KovaKova Burcu

Bu haftabaşı iş hayatınızda yardım edeceğiniz insanlarla beraber güzel etkileşimler içinde olacaksınız ve bu da size parasal kazançlar sağlayacak. Sosyal ortamlarda para harcamaya ve paranızı kafanıza göre savurmaya meyilli olacaksınız. Çarşamba günü yakın çevrenizde iletişim halinde olduğunuz insanlarla birbirinizi anlamakta zorluk çekebilirsiniz. Bazı düşüncelerinizde diretmeniz ya da kendi istekleriniz doğrultusunda gitmeniz, onlarla olan bağlantılarınızda birtakım sıkıntılara neden olabilir. Cumartesi itibarıyla yabancılarla yapılacak işler ve aile alanlarınızda, bir anlamda kendinizi geriye çekip olaylara dışarıdan bakmak isteyeceksiniz. Bu süreçte aşk ilişkilerinizde kendinizi kurban etmek ya da sorunların yüzeye çıkması söz konusu. Yine kendinizle olmayı, hayatı anlamlandırmayı ve aşkı sorgulamayı seveceksiniz. Pazar günü oluşan Dolunay, özel hayatınızda gerçekleşecek. İkili ilişkiler, özel hayat, evlilikle ilgili konular, taşınmayla ilgili olaylar önem kazanıyor. Özellikle bu konulardaki duygusal kararlar hızlanarak karşınıza gelebilir. Yine bu süreçte evlilikle ilgili önemli konularda kararlar alabilir ya da var olan ilişkinizde stresler yaşayabilirsiniz.


BalikBalık Burcu:

Bu haftabaşı hayatla ilgili girişimleriniz, kendinizi geliştireceğiniz alanlarda mücadeleleriniz önem kazanıyor. Kafanızdaki karışıklıkların bir anlamda kaybolduğunu göreceksiniz ve gelecekle ilgili adımlarınız için karşınıza gelecek fırsatlar sizi fazlasıyla mutlu edecek. Çarşamba günü, fikirsel olarak arkadaşlarınızla anlaşmak kolay değil. Özellikle parasal konularda birbirinizi anlamakta zorlanabilir, çabuk sıkılabilir, isyankâr etkilerle kendi dedikleriniz konusunda ısrarcı olabilirsiniz. Yine bu tarih itibarıyla daha kadersel temalara açık olacaksınız. Kendinizi geri planda tutmak, işinizle ilgili konularda her şeyi geriden halletmek önem kazanabilir. Bu süreçte sağlığınıza çok dikkat edin. Pazar günü oluşan Dolunay iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda gerçekleşiyor. Bu Dolunay, işinize daha fazla özen göstermeniz gerekebilir. İşinizdeki hassasiyet, birtakım oluşumlar dengenizi bozabilir. Bu süreçte sağlığınıza dikkat etmek önemli olsun.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

1 Yorum

  • Cevaplamak
    Berna
    09:58'de Ocak 19, 2016

    Evlilik yasimi nasil ogrenebilirim

Bir Cevap bırakın