Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

01 – 08 Aralık 2013

Bu yazıyı paylaşın;

Haftaya ay yay etkisiyle, özgür, rahat ve fikir alışverişlerimiz etkili olarak başlıyoruz. Bu Pazartesi, ay kapandığından çok önemli kararlardan kaçınmalı, yarın oluşacak yeniayı beklemeliyiz.

Salı günü yay burcunda oluşan yeniay, yeni kararlarımızı ve başlangıçlarımızı hayatımıza sokmamız ve atılımlarda bulunmamız için bizi harekete geçirecek. Seyahat, eğitim, akademik konular, ticaret ve yabancı ortaklı işlerimiz için bu 15 günlük süreçten iyi faydalanmalıyız.

Perşembe günü merkür yay burcuna geçecek. İletişimimizde daha özgür, spontan ama biraz da patavatsız, dağınık etkiler ortaya çıkabilir.

Cuma günü oluşan merkür- neptün karesiyle yanılgılarımız yüksek olabilir. Konuşma ve görüşmelerimizde aldanmalara, kandırılmalara açık olacağımızdan bu hafta imza atmaktan ve yeni başlangıçlardan kaçınalım.

Cumartesi günü ise mars terazi burcuna geçecek. Enerjimizi ikili ilişkilere, ortaklı işlere harcamaya başlayabiliriz. Mars terazi burcunda rahat bir yerleşim olmadığından, bu konularda bazı sorunlara, tartışmalara açık olacağız. Mart başında mars terazi burcunda gerileyecek. 21 mayısta bu burçta düzelecek. Birkaç ay daha burada kalacak. 6-7 ay kadar enerjimizi terazi bizim hangi alanımıza düşüyorsa, o alanlarda harcayacağız(bkz: burç yorumları). Değiştirilmesi gerekenler, düzeltilmesi gereken konular bu yılın ilk yarısında bizi fazlasıyla meşgul edecek. Herkese iyi haftalar….

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın