Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

05 – 11 Ocak 2015

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu:

Haftanın genelinde ev ve aile alanlarınızda bu Pazartesi oluşacak dolunay sizi birkaç gün boyunca iş ve aile ekseninde hassas kılabilir. Bu birkaç gün eviniz, aileniz ve işiniz arasında kalabilirsiniz. Yani ailenizde oluşacak bir olay, kendinizi işinize vermenize engel olabilir. Ya da işinizdeki yoğunluk, aile hayatınıza vakit ayıramamanıza neden olabilir.

Yine bu hafta itibarıyla, organizasyona yönelik işlerinizde, sosyal ortamlarda ve davetlerde, grupsal çalışmalarda yeteneklerinizi ve becerilerinizi sergileyeceksiniz. Ayrıca arkadaşlarınızla paylaşımlarınız artabilir. Geleceğinize yönelik atılım ve konuşmalarınızı hızlandırabilirsiniz. İşten elde edilen gelirlerinizde bu süreç içerisinde artışlar görülebilir veya birden fazla teklif arasında kalabilirsiniz. Önemli iş bağlantılarınızı Salı öğleden sonra ve çarşamba günü yapmaya çalışın.


Boga

Boğa Burcu:

Haftanızın geneline baktığımızda, bu haftabaşı oluşan dolunay yakın çevrenizle olan ilişkilerinizi ön plana çıkartabilir. İşinizle ilgilenmeniz gereken durumlarda, yakın çevrenizden alacağınız haberler iki arada kalmanıza neden olabilir. Beklenmedik olaylara karşı esnekliği elden bırakmayın İş alanlarınızda bu hafta önemli görüşmeler ve anlaşmalar içinde olabilirsiniz.

Yine bu hafta itibarıyla, kariyer evinizde ilerlemeye başlayan merkür, 15 gün boyunca konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracak. İş alanınızda kendinizi bireysel olarak ifade edecek, sorunlar karşısında akılcı çözümler arayacaksınız. Patronlarınız veya üstlerinizle konuşmalarınızı arttırabilirsiniz. Olaylara ve iş hayatınıza yaklaşımınız farklı ve sıradışı olabilir. Bu da size kazandırabilir sevgili boğalar, önemli görüşmelerinizi sağlama bağlamak için Salı öğleden sonra ve Çarşamba günü harekete geçebilirsiniz.


İkizler

İkizler Burcu:

Haftanıza şöyle bir baktığımızdaysa, bu haftabaşı para alanlarınızda oluşan dolunay, bir para konusunu gündeme getirebilir. Başkalarının kaynaklarına bağımlı olduğunuz bu dönem, kendi parasal alanlarınızda bazı sorunlar oluşabilir. Hesabınızı iyi yapmalı ve buna göre hareket etmelisiniz.

Ayrıca bu hafta medya, yabancı ortaklı işler, seyahat, eğitim, ticaret, hukuk alanlarınızda, iletişiminiz hızlanıyor. Önemli iş görüşmeleri ve konuşmaları gündeme gelebileceği gibi, felsefe, din gibi konularda kendinizi ifade etmek, çevrenizle bu konularda konuşmak da ön plana çıkacak. Tanımadığınız insanlarla paylaşımlarınızı arttırabilirsiniz. Bu etkiler altında Salı öğleden sonra ve Çarşamba gününü iş anlaşmalarınız için kullanabilirsiniz.


Yengec

Yengeç Burcu:

Haftanızın genelindeyse, bu hafta hayatınızda önemli kararlar alacağınız bir dolunay yaşayacaksınız. Gözler kendi ve özel hayatınıza çevrili olabilir. Özel hayatınızın aktifliği ve başkalarına göre almanız gereken kararlar bu dolunay, kişisel hayatınızda sizi zorlayabilir. İlişkiniz konusunda hassaslıkları hayatınızda hissedebilirsiniz.. Bu birkaç gün boyunca, ilişkinizde yaşayacaklarınız size önemli kararlar aldırabilir sevgili yengeçler.

Ayrıca bu hafta itibarıyla, ortaklaşa giderleriniz, harcamalarınız, banka işlemleriniz, vergi, kredi, faiz, nafaka, miras alanlarınızda becerilerinizi ve uğraşılarınızı arttırabilirsiniz. Bu alanlarda konuşma ve görüşmeleriniz hızlanacak.Yine cinsellik, ölüm, ruhani ve mistik konular hakkında konuşmak ve araştırma yapmak size ilginç gelebilir.Yaşamı biraz farklı bir şekilde sorgulayabilirsiniz. Önemli banka işleriniz ve parasal anlaşmalarınız için Salı öğleden sonra ve Çarşamba gününü iyi kullanın.


Aslan

Aslan Burcu:

Haftanıza baktığımızda, bu haftabaşı kadersel alanınızda bir dolunay oluşacak. Bu dolunay bazı olayların ardındaki gerçekleri karşınıza getirebilir. Bazı olayların nedenlerini öğrenebilir ve şaşırabilirsiniz. Beklenmedik bir olay, iş alanlarınızda zorlanmanıza neden olabilir, sağlığınıza çok dikkat etmelisiniz.

Yine bu hafta itibarıyla, özel hayatınız veya ortaklı işler alanınızda becerilerinizi ve düşüncelerinizi ortaya koymaya başlıyorsunuz. Danışmanlık almak istediğiniz konular varsa veya başkalarının deneyimlerinden yararlanmak istiyorsanız olumlu bir iki hafta içine giriş yapacaksınız. Sevdiğiniz insanla konuşmak ve paylaşım içine girmek iyi olacak. Ortaklı işlerinizde sözleşmeler ve kontratlar gündeme gelebilir. Olaylara yaklaşamınız mantıklı ve kontrollü olacak. Önemli ortaklaşa işleriniz için bu hafta Salı öğleden sonra- Çarşamba günü harekete geçebilirsiniz.


Basak

Başak Burcu:

Haftanın genelindeyse, sosyal çevrenizi etkileyecek bir dolunay sizi bekliyor. Arkadaşlarınızın hayatında önemli duygusal meselelere tanık olabilirsiniz. Özel hayatınıza ayırmanız gereken vaktinizi, sosyal çevrenize ayırmak durumunda kalabilirsiniz. Aktif olan sosyal çevre hayatınız, özel yaşantınıza gereken vakti ayıramamanıza veya bu alandaki işlerinizi dengeleyememenize neden olabilir. Aşk hayatınızda toleranssız olmamaya çalışın.

Yine bu hafta içinde iş ve hizmet alanlarınızda konuşma ve görüşmeleriniz hızlanıyor. İşiniz konusunda zorlandığınız alanlar varsa becerilerinizi geliştirebilir, iletişiminizle iş arkadaşlarınızla uyumlu işler çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda burası sağlık eviniz olduğundan, sağlığınızı gözden geçirmek ve kontrollerinizi yaptırmak için uygun bir 15 gün içinde olacaksınız. İşiniz yoksa ve iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız yine bu dönem uygun olacaktır. Bu alanlarda Salı öğleden sonra- Çarşamba günü rahatlıkla harekete geçebilirsiniz.


Terazi

Terazi Burcu:

Haftanın genelinde, kariyerinize etki edecek olaylar bu Pazartesi, yaşanacak dolunayla gündeminizde olabilir. Bu dolunay, birkaç gün boyunca, kariyer ortamlarınızda ve aile hayatınız arasında bocalamalar yaşamanıza neden olabilir. Ailenize yoğunlaşmanız ve onlarla uğraşmanız gerekirken, ortaya çıkan bir iş iki taraf arasında kalmanıza neden olacak. Bu hafta itibarıyla, aşk hayatınızda duygularınızı dile getirebilir, sorunlarınız varsa çözüm bulmakta zorlanmayabilirsiniz.

Yine sanata, spora ve yaratıcılığa dayalı işlerinizde bireysel, farklı yönlerinizi 2 hafta boyunca ortaya koyacaksınız. Çocuğunuz varsa veya yapmak istiyorsanız bu 2 hafta içinde onun uğraşıları ve konuları hayatınızda öne çıkmaya başlayacak. Kreatif ve sanatsal işleriniz için bu hafta Salı öğleden sonra ve Çarşamba günü harekete geçebilirsiniz.


Akrep

Akrep Burcu:

Haftanızın genelinde, bu haftabaşı seyahat, eğitim alanlarınızda oluşan dolunay uzaklardan önemli haberleri hayatınıza taşıyabilir. Ortaya çıkacak bir iş seyahati veya eğitim konusu, yakın çevrenize karşı verdiğiniz sözleri tutmamanıza neden olabilir. Bu birkaç gün, uzak yerlerden alacağınız bilgiler, duyacaklarınız, sizi hassas ve gergin yapabilir. Ya da seyahate dayalı, eğitime dayalı bir iş söz konusu olacak ve ortaya çıkan durumla başetmesini bir şekilde başaracaksınız.

Evinizle ilgili sorunlar ve konularda kalıcı ve çözümsel yaklaşımınız, aile büyüklerinizle ve gerek kendi ailenizle olan iletişiminizde bu 2 hafta boyunca öne geçecek. Yine eve dair, emlak alım, satım veya kiralama, yer değiştirme gibi işlemleriniz varsa bu dönem yapacak ortamları rahat bulacaksınız. Bu alanlardaki işleriniz için kalıcı adımlar atmak istiyorsanız Salı öğleden sonra ve Çarşamba günü harekete geçebilirsiniz.


Yay

Yay Burcu:

Haftanızın genelinde, bu haftabaşı ortaklaşa para evinizde oluşan dolunay, bir para ödemesini hayatınıza taşıyabilir. Tam da herşeyi ayarlamış ve parasal konularda bir çıkış yolu bulmuşken, ortaya çıkacak bir banka ödemesi, vergi gibi konular canınızı sıkabilir. Para dengesini iyi tutturmaya çalışın.

Yakın çevre evinizde bu hafta hareket etmeye başlayan merkür, pazarlama, satış, reklam, yayıncılık, teknoloji, öğrenim ve iletişim alanlarınızda rahat ve etkili hareket etmenize neden olacak. Bu ev, ayrıca yakın çevre eviniz olduğundan, akraba, kardeşleriniz veya komşularınızla iyi ve nazik iletişim kurabilir, varsa onların sorunlarına çözüm getirebilirsiniz. Yine ticaretle uğraşanlar için oldukça aktif ve keyifli bir 2 hafta olacak. Ticaret, satış, reklam alanlarınızdaki iş bağlantıları ve kalıcı sonuçlar için Salı öğleden sonra ve Çarşamba günü harekete geçebilirsiniz.


Oglak

Oğlak Burcu:

Haftaya şöyle bir bakarsak, özel hayatınızda oluşan dolunay bu haftabaşı ilişkilerinizi hassas kılabilir. Kişisel hayatınıza göre almanız gerekenler kararlar, en çok özel hayatınızdaki insanı etkileyebilir. Karşı tarafın düşünce ve istekleri sizin fikirlerinizle uymayabilir. Ona karşı esnek olursanız daha rahat bir dolunay geçirebilirsiniz. Ayrıca bu hafta itibarıyla, maddi konularda zorlandığınız konular üzerine kafa patlatabilir veya becerilerinizi ortaya koyarak çözüm bulabilirsiniz.

Ticaretle uğraşan oğlaklar bu 2 haftalık dönemde olumlu etkileniyor olacak. Yine paraya dayalı iş anlaşmaları bu dönem ortaya çıkabilir. Parasal konularda görüşme ve konuşmalarınızı hızlandırabilirsiniz, para konularına farklı yaklaşımlarınız size çok şey katacak. Bu alandaki önemli görüşmelerinizi Salı öğleden sonra ve Çarşamba günü devreye sokabilirsiniz.


Kova

Kova Burcu:

Haftanın genelinde, iş ve hizmet alanlarınızda bir dolunay yaşayacaksınız. Bu alanlarda önemli sonuçlara ulaşabilirsiniz. İş hayatınızda meydana gelecek olaylar, sağlığınızı olumsuz etkileyebilir veya sağlığınız yüzünden işinize gereken özeni gösteremeyebilirsiniz. Belki de aynı anda bir çok işi yapmak durumunda kalabilir, kendinizi zorlayabilirsiniz. Her halükardabu Pazartesi günü oluşan dolunayla birlikte sağlığınıza çok dikkat edin.

Ayrıca yine bu hafta itbarıyla, önemli görüşme ve konuşmalar, gündeme gelebilir. İfadeniz rahatlayacağından, artık plan ve projelerinizi dillendirebilir ve düşüncelerinizi insanlarla paylaşabilirsiniz. Kendinizi daha fazla düşüneceğiniz ve biraz bencil hareket edeceğiniz bir dönemde olacaksınız. Planlarınız ve görüşmeleriniz için Salı öğleden sonra ve Çarşamba gününün olumlu enerjisinden yararlanın.


Balik

Balık Burcu:

Haftanın genelinde, aşk ve çocuk evinizde oluşan bir dolunay meydana gelecek. Sosyalliğiniz devam ederken, bu birkaç gün özel yaşantınızda sorunlar yaşayabilir veya bu konularda hassaslıklar yaşayabilirsiniz. Sosyal çevre ortamlarınızın yoğunluğu, kendi özel hayatınıza vakit ayıramamanıza ve bu alanlarda bir takım sorunlar yaşamanıza neden olabilir. Ya da bu dolunay, aradığınız aşkı karşınıza çıkarabilir veya aşk hayatınızda önemli sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.

Yine bu hafta itibarıyla, geçmişi anmak bu dönem hızlanabilir. Arkanızdan konuşan insanların varlığında artışlar görülebilir. Bu birazda dikkatsiz hareket etmekten kaynaklanıyor olacak. Kendinizi dinlemek, olayları gözden geçirmek, yine bu 2 hafta içinde yaşayacaklarınız arasında yer alacak. Planlarınızı oluşturmak için Salı öğleden sonra ve Çarşamba gününün olumlu enerjisinden yararlanın.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın