Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

Mart’ın Son Haftasında Gökyüzü

Bu yazıyı paylaşın;

25 Mart haftasına hızlı ve aktif bir şekilde giriyoruz. Ay Başak burcunda olarak, işlerimize ve yapmamız gerekenlere odaklı bir şekilde haftaya başlıyoruz.

26 Mart Salı günü, harekete geçmek istediğimiz alanlarda şanslı etkilere sahibiz. Mars-Jüpiter güzel açısıyla, yapmak istediğimiz işlerimiz için keyifli etkiler altında olacağız. Yalnız tüm gün ay boşlukta olacağından, önemli işlerimizi başka bir gün yapmaya özen gösterelim.

27 Mart Çarşamba günü öğlen saat 11.27’de Terazi burcunda bir dolunay oluşacak. İlişkilerimizde oldukça hassas zamanlar bizi bekliyor. Mars’ın Plüton’dan alacağı kare açıyla tehlikeli yer ve durumlardan kaçınmamız gerekecek. Güç çekişmeleri, anlaşmazlıklar, gruplar ve bireysellik arasında sorunlar oluşabilir. Çevremize karşı acımasız olmamaya veya başkalarının acımasızlığına kurban olmamaya dikkat etmemiz gerekecek.

Türkiye haritasında bu dolunay 4. Ev, sınırlarımız, araziler, güvenliğimiz, madenler, topraklarımızla, muhalefetle, iç meselelerle ilgili konularda oluşacak ve Mars’la birleşecek. Bu alanlarda karmaşa, karışıklık, kazalar, patlamalar, yangınlar söz konusu olabilir. Yabancı ülke ilişkilerimizde zorlanmalara dikkat etmeliyiz. Yine hükümet ve muhalafet karşılıklı güç çekişmelerine gidebilir.

28 Mart Perşembe günü, sosyalliğimiz artabilir, çevremize karşı daha anlayışlı ve sevecen ilişkiler geliştirebiliriz.

29 Mart Cuma günüyse, değişik ve farklı olan her şey daha çok ilgimizi çekecek. Güneş-Uranüs, Venüs-Uranüs kavuşumuyla beklenmedik olaylara açık olacağız. Sıradan olan her şey bizi sıkabilir. Mahkemelerde sorunlar ve para alanlarında zorlanmalar oluşabilir.

31 Mart Pazar günü, keyfimiz yerinde olacak. Yine de özel hayatımızda kıskançlık, baskı ve yönlendirme gibi etkilere karşı dikkatli olmamız gerekebilir.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın