Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

18 – 24 Nisan Gezegen Faaliyetleri

17 - 23 Temmuz Haftalık Gezegen Faaliyetleri
Bu yazıyı paylaşın;

Haftaya Ay Başak burcundayken iş, hizmet ve sağlıkla ilgili konulara odaklanarak giriş yapacağız. Bu Pazartesi doğru ve sağlam ilişkiler kurmak önem kazanıyor. Bazı parasal ve özel ilişkilerimizde istediğimiz istikrarı ve kalıcılığı sağlayabiliriz. Bu Pazartesi gerilemeye başlayan Plüton’la birlikte gökyüzünde tam 4 adet gezegen geriliyor olacak. Jüpiter, Satürn, Mars ve şimdi de Plüton geriliyor. Hayat bize  yaptıklarımızı birkez daha gözden geçirmek için fırsatlar sunuyor. Plüton gezegeninin dönüştürücü gücünü daha içsel ve derin noktalarda yaşamaya başlıyoruz. Bu dönem hayatımızda bize sıkıntı yaratan konu ve olayları farketmeli ve bu süreçte geleceğimiz için yeni düzenlemelerde bulunmaktan çekinmemeliyiz.

 

Salı günü, fikirsel olarak kolay ikna olmayacağız, şüphe mekanizması yüksek çalışabilir, bazı düşünceleri takıntı haline getirebiliriz. Bu da var olan iletişimsel işlerimizde bazı sıkıntılara neden olabilir. Yine bu Salı Güneş Boğa burcuna geçecek. 1 ay boyunca kimliğimizde daha oturaklı, pratik, dikkatli olabiliriz. Değişimi kolay karşılayamayabiliriz. Temkin ve itinayla, ağır hareket etmek önem kazanabilir.

 

Cuma günü sabah saat 08:23’te devreye giren Akrep burcundaki Dolunay, ortaklaşa parasal konularda, değişimi ve dönüşümü sağlamamız gereken noktalarda ve sahip olduklarımızı bırakmak anlamında etkili dolunaylardan biri olacak. Bu dolunayda duygularımız yoğun ve tutkulu olabilir. Affetmek ve bağışlamak bizi birçok duygu yükünden kurtarabilir. Hırslarımızı iyi kontrol etmeli, sahip olduklarımız için şükretmeli, bizi kriz anlarına çekecek duygusal travmalardan uzak durmalıyız. İçimizde tuttuklarımızı düzgün bir şekilde ifade etmek ve göstermek önemli olacak. Yine bu dolunayda devreye giren Venüs-Uranüs birleşimi anlık ilişkileri, farklı heyecanları ve tutkuları hayatımıza taşıyabilir. Bu sürprizli gelişmeleri, geride bıraktığımız konuları rahat atlatmak için de kullanmaya meyilli olacağız. Özellikle ilişkimizde bir sorun yaşıyorsak bu etkiye dikkat edelim ve sonradan pişman olacağımız işlere kalkışmayalım.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın