Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

08 – 14 Haziran 2015

Bu yazıyı paylaşın;

Bu hafta olumlu gezegen etkileriyle oldukça başarılı ve şanslı bir hafta içinde olabiliriz. Haftamıza ay Kova burcundayken boşlukta başlıyoruz. Pazartesi sabah saatlerinde önemli işlerin üzerine düşmek yerine tamamlayacağımız işlerimizin üzerine düşelim. Öğleden sonra enerjimiz ve mutluluğumuz yüksek olacak. Çeşitli şanslar ve fırsatlar karşımıza gelebilir. Pazartesi, Salı ve Çarşamba günleri iş ve özel hayatımız için beş yıldızlı günler olacak. Değişik, farklı ve sürprizli fırsatlar karşımıza gelebilir. Grupsal ve toplumsal işlerimizin üzerine düşmek önemli olacak. Doğru yerde, doğru şeyler söyleyecek ve daha önceden telaffuz edilmiş işlerimizde önemli sonuçlara ulaşacağız. Önemli görüşmelere, konuşmalara hazırlıklı olalım.

Cuma günü Merkürün İkizler burcunda düzelmesiyle beraber artık iletişimsel konularda rahat bir nefes almaya başlıyoruz. Yakın çevremizdeki insanlarla bağlantılarımız bu tarihten sonra düzelebilir ama hala Neptünden aldığımız aldatıcı açılar yüzünden temkinle ve gerçekçi adımlar atmaya çalışalım.

Pazar günü girişken, hırslı ve biraz da sinirli olabiliriz. Çabuk harekete geçmek isteyebilir, herşeyi bir mücadele gibi algılayabiliriz. Bu da bizden yavaş olan veya bizimle aynı şekilde hareket etmeyen kişilere karşı sabırsız, tepkili veya öfkeli davranmamıza neden olabilir. Yine de bu gayretli ve hırslı yapımızı işlerimize ve yapmamız gerekenlere odaklayabilirsek sonuç istediğimiz gibi karşımıza gelebilir.

Bu haftayı iyi değerlendirelim.. Mutlu haftalar….

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın