Gezegen Faliyetleri Güncel Yorumlar Semadan Haberler

31 Temmuz – 6 Ağustos Haftalık Gezegen Faaliyetleri

9 - 15 Ekim Gezegen Faaliyetleri
Bu yazıyı paylaşın;

Haftaya Ay Akrep burcundayken, ortak parasal işlerimizin üzerine eğilerek başlıyoruz. Banka işlerimiz, kredi, vergi alanlarımız, başkalarının kaynaklarıyla ilgili konular ön planda olabilir. Ay Akrep burcunda düşüşte olduğundan, bu hafta derinden gelen duygularımız bizi yönlendirebilir. Bazı krizler ve travmalarla uğraşabiliriz.

Bu haftabaşı  ilişki ve para gezegeni Venüs yengeç burcuna geçecek. Ailemize, evimize ve yuvamıza olan düşkünlüğümüz artacak. 3 hafta boyunca ilişkilerimizde duygusal, anaç, besleyici ve alıngan davranabiliriz. Su kenarları, deniz yolculukları bizi rahatlatabilir.

Bu hafta Cuma günü Devreye girecek ve tüm hafta boyunca etkili olan Jüpiter- Plüton dik açısıyla  hırslarımız artabilir. Güç ve başarıyı arzu edebilir yine de başkalarından direnç görebiliriz. Bir hareket veya plan konusunda obsesif olamamaya çalışalım. Bizimle aynı fikirde olmayan insanlara karşı anlayışı elden bırakmayalım. Sıkıntı yaşadığımız noktalarda görüşlerimizin doğruluğunu gözden geçirmek işimize yarayabilir. Gölgeli, tehlikeli konulardan ve insanlardan uzak durmaya çalışalım. Türkiye haritasında, bu ikilinin karşı karşıya gelmesi, finansal, politik, dini konularda sıkıntı ve sorunları tetikleyebilir. Fanatizme dikkat etmeli, inançları aynı olmayan kişilerle olan bağlantılarda temkinli olmaya çalışalım. Bu hafta riskli adımlardan uzak duralım. Topraklarımızla, güvenliğimizle olan konularda, diğer ülkelerle olan diplomatik adımlarımızda bazı çalkantılı durumlar ortaya çıkabilir. Herkes kendi haklılığı konusunda diretebilir. Diğer ülkelerle olan işbirlikleri, sözleşmelerde fikir ayrılıkları artabilir. Muhalefetin attığı adımlarda dikkatli olması gerekebilir. Borsa, spekülatif işlerde kayıplar oluşabilir.

 

Güzel bir hafta diliyorum…

 

 

 

 

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın