Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

18 – 24 Ağustos 2014

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu:

Bu haftabaşı yakın çevrenizde olup bitene karşı meraklı ve istekli olacaksınız. İletişime dayalı işlerinizde abartılı ve çoşkuyla hareket edebilirsiniz. Oldukça olumlu etkiler altında olacaksınız yalnız bu aşırı iyimserliğin iş alanlarınızda yanlış adımlar attırmasına izin vermeyin. Bu hafta aşk hayatınızda ayaklarınız yerden kesilebilir. Aşık olduğunuz insanın teklifiyle karşılaşabilirsiniz. Ya da bir piyango veya şans oyununda fırsatlarınızı konuşturabilirsiniz. Özellikle Salı günü ve birkaç gün boyunca önemli bir işiniz veya anlaşmanız varsa şartların netliğinden emin olun ve mümkünse imza atmamaya çalışın.  Fikirleriniz konusunda dürüst olun ama karşı taraftan da beklentinizi çok yükseltmeyin. Haftasonu iş ve hizmet konularınız öne geçmeye başlayacak. Daha fazla çalışacağınız bir döneme giriş yapacaksınız. Sağlığınıza da gereken ilgiyi bu dönem içinde göstermeyi ihmal etmeyin.

 


Boga Boğa Burcu:

Bu haftabaşı maddi konularda ve kendi sahip olduklarınız alanında kısa ve net bilgiler sizi yeteri kadar tatmin edecek.Yaptığınız işten beklediğiniz somut adımları ve tatmini yeteri kadar göreceksiniz. Bu Pazartesi, Aileniz ve sosyal ortamlar arasında kalabilirsiniz. Hayatınızdaki olumlu ve güzel gelişmeler, ailevi konularda abartılı ve fazla iyimser yaklaşımlarda bulunmanıza neden olabilir. Karşınıza çıkacak bir ev alım, satım fırsatı varsa, parasal durumunuzu çok iyi gözden geçirin. Bu Salı aşk hayatınızda, çocuklarınızla ilgili konularda bazı sorunlar ve yanlış anlaşılmalar gündeme gelebilir. Önemli kararlarınızı birkaç gün ertelemeye çalışın. Bazı konuşmalar canınızı sıkabilir, bir de arkadaşlarınızın sizi doğru yönlendirdiğinden emin olmalısınız. Bu hafta emlak alım satım ve aileniz konusunda oldukça şanslı ve güzel ilişkilere sahip olabileceksiniz. Bir yandan da hayatınız keyiflenmeye başlayacak. Aşk hayatınıza daha fazla önem vereceğiniz bir döneme Cumartesi itibarıyla giriş yapıyor olacaksınız.

 


İkizler İkizler Burcu:

Bu haftabaşı iletişiminiz artacak, kalbinizi yerinden oynatacak heyecanlı haberler alabilirsiniz. Aşkta ve çocuklarınızla olan ilişkilerinizde herşey istediğiniz gibi olacak. Yakın çevreniz, akraba, kardeş veya komşularınıza karşı koruyucu ve gizli yardımlarınızda abartıya kaçabilirsiniz. Herşeye bu kadar iyimser yaklaşmak elbette kötü değil ama kendinizi düşünmekten de vazgeçmeyin. İletişime, satışa, reklama, yazmaya dayalı her türlü iletişimde şanslı ilişkileriniz devrede olacak. Salı günü ve birkaç gün boyunca  aile hayatınızda bazı yanlış fikirlere ve aldanmalara açık olacaksınız. Bu yüzden hem iş te hem de özel hayatınızda gerçekçilikten uzaklaşmayın. Önemli anlaşma ve görüşmelerden uzak durun. Cumartesi günü itibarıyla eviniz ve ailenizle ilgili konular daha fazla ilginizi çekmeye başlayacak. Onlarla vakit harcayacağınız bir döneme giriş yapacaksınız.

 

 


Yengec Yengeç Burcu:

Bu pazartesi, iş hayatınızda ve duygusal yaşantınızda kendinizi istediğiniz gibi ortaya koyamayabilirsiniz. Geçmişle ilgili yapılacak konuşmalar kafanızı kurcalayabilir. Kısa planlar sizi gereksiz yere yorabilir. Bu hafta parasal konularda oldukça şanslı etkileriniz var, elinize istediğiniz bir para geçebilir veya istediğiniz birşey için harcamalarda bulunabilirsiniz. Salı günü yapabiliyorsanız önemli işlerinizi başka günlere bırakın. Düşünceleriniz çok net olmayacak ve dış koşullar tarafından engellenebilirsiniz. İş konusunda ve iletişime yönelik alanlarda önemli kararlar almamalı ve görüşmelerinizi birkaç gün ertelemelisiniz. Cumartesi günü itibarıyla yakın çevre ve iletişim alanlarınız daha fazla önemli olmaya başlıyor.

 

 


Aslan Aslan Burcu:

Bu Pazartesi, sosyal çevrenizde ve gruplarla yapacağınız işlerde, kendi isteklerinizi rahat ve açık bir şekilde sergileyeceğinizden, keyifli ve anlaşılır bir gün geçireceksiniz. Bazı şeylerin hesabını gözünüzde çok abartmayın. Ayrıca, hayat size birçok konuda ışık yakacak. Kendinize ve size keyif verecek ola herşeye daha fazla yatırım yapmak isteyecek, güzelliğinize düşkün olacaksınız. Harcamalarınızı abartmayın. Salı günü ve birkaç gün boyunca parasal konularda yanlışa düşme ihtimaliniz olacağından önemli kararlarınızı ve alışverişlerinizi birkaç gün sonraya ertelemekte fayda olabilir. Ortaklı işlerinizde gerçekçiliği elden bırakmayın.

Ayrıca Cumartesi günü itibarıyla parasal konular hızlanmaya ve daha fazla kafanızı meşgul etmeye başlayacak.

 


Basak Başak Burcu:

Bugün, kendinizi ortaya koyacak, anlaşılır bilgilerle hareket edeceksiniz. Maddi konularda biraz zorlanmalarınız olsa bile üstesinden gelmesini bileceksiniz. İş ve keyif alanlarınız arasında gidip geliyorsunuz. Bu haftabaşı beklenmedik yerlerde göreceğiniz güzel fırsatlar ve iyilikler size kendinizi çok şanslı hissettirtecek. Salı günü, özel hayatınızdaki iletişiminize çok dikkat edin. Vereceğiniz önemli kararlarda şartların net olduğundan emin olamayabilirsiniz. O yüzden ortaklı işlerinizde ve özel hayatınızda zorlanmalar oluşabilir. Karşı tarafla açık bir iletişim içinde olmak önemli olacak, önemli anlaşmalardan kaçının. Cumartesi itibarıyla itibarıyla artık enerjinizde yükselmeler görülebilir. Silkinecek ve kendinizi ortaya koymak isteyeceksiniz.

 

 


Terazi Terazi Burcu:

Bu haftabaşı, uzak çevrelerde ve daha az tanıdığınız ortamlarda kendinizi rahat ve iyi hissedebilirsiniz. Hayatın bir şekilde sizi desteklediğini hissetmek, size mutluluk verecek. Pazartesi günü, sosyal çevreniz ve ortamlarınız size yeni kapılar ve şanslar aralayabilir. Organizasyonlar ve davetlerde şanslı ilişkiler kurabilirsiniz. Salı günü iş, sağlık alanlarınızda bazı sorunlar ve çözülmeler oluşabilir. O yüzden önemli görüşme ve anlaşmalarınızı bu birkaç gün yapmamaya özen gösterin. Yanılma ihtimaliniz yüksek olabilir.

 Bir yandan da yavaş yavaş enerjinizde haftasonuna doğru yavaşlamalar görülebilir. Plan yapma zamanınız geldi. Cumartesi itibarıyla biraz kendinizi geri plana çekeceğiniz bir döneme giriş yapacaksınız.

 


Akrep Akrep Burcu:

Bu haftabaşı ortaklaşa elde edilen gelirleriniz ve harcamalarınız ön plana çıkabilir. Sizi zorlayan olayların aslında sizin işinize yaradığını görecek, daha az yakınacaksınız. Bu hafta kariyer ve iş alanlarınızda inanılmaz fırsatlar sizi bekliyor olacak. Harika ilişkiler size yeni iş kapıları açabilir. Patronlarınızla kuracağınız etkili ilişkiler istediğiniz prestiji sağlayacak. Salı günü önemli görüşme ve anlaşmalarınız varsa birkaç gün ertelemekte fayda olabilir. Düşünceleriniz net olmayabilir veya bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. aşk hayatınızda ve arkadaş çevrenizde bazı hayalkırıklıkları oluşabilir.

Cumartesi günü itibarıyla sosyal çevre ortamlarınızın daha fazla öne çıkacağı bir döneme giriş yapıyorsunuz.

 


Yay Yay Burcu:

Bu haftabaşı özel ilişkilerinizde meraklı ve konuşkan tavırlarınızla hereket edecek, ortağınızın veya sevdiğiniz insanın kalbini kazanmasını iyi bileceksiniz. İş alanlarınız, özel hayatınıza yetişememenize neden olabilir. Dış ortamlarda, seyahat, eğitim, hukuk, medya, ticaret alanlarınızda şanslı etkileriniz yüksek olacak. Herşeyi büyük bir iyimserlikle karşılayacağınız bu bir kaç gün, detayları gözünüzden kaçırmamaya özen gösterin. Salı günü ve birkaç gün boyunca önemli görüşme ve anlaşmalarınız varsa birkaç gün ertelemekte fayda olabilir. Düşünceleriniz net olmayabilir veya bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Kariyer hayatınız için daha net olmaya çalışın ve etrafınızdan etkilenmemeye çalışın. Cumartesi günü itibarıyla kariyeriniz giderek daha fazla önem kazanmaya başlıyor. Göz önünde olacağınız ortamlarda daha fazla bulunacağınız bir sürece gireceksiniz.

 

 


Oglak Oğlak Burcu:

Bu haftabaşı yapmanız gereken ufak tefek işler için harekete geçebilirsiniz. İş hayatınızda ince eleyip sık dokuduğunuz için, bu haftabaşı bir çok işinizi halletmek derdindesiniz. Bu Pazartesi eşinizin veya partnerinizin parasal konularında önemli şanslar yakalayacaksınız. Yine ortaklaşa para konularında şansınız yüksek çalışacak. Salı günü düşünceleriniz bazı konularda bulanık olabilir. Önünüzü iyi göremeyebilir ve bazı yanlışlar yapmaya meyilli olabilirsiniz. Bu yüzden önemli anlaşma ve görüşmelerinizi birkaç gün ertelemekte fayda olacak. Kandırılmalara açık olacaksınız, aman dikkat. Cumartesi itibarıyla  seyahatleriniz veya eğitimle ilgili konulara ilginiz daha fazla artmaya başlayacak. Kendinizi ve ruhunuzu geliştireceğiniz bir dönem.

 

 


Kova Kova Burcu:

Bu haftabaşı aşk hayatınızda kısmetleriniz fazla olabilir. Ya da hayata aşkla bakmayı tercih edeceksiniz. Yapılacak bir seyahat ve ufak bir kaçamak planı sizi mutlu edebilir. Bu hafta özel yaşantınızda oldukça iyimser ve keyifli etkileriniz olacak. Ortaklaşa işlerinizde şansın yüzünüze güldüğünü göreceksiniz. Yine taşınma ve yer değiştirme etkileriniz için şanslı bir hafta. Sevdiğiniz insanla ilişkiniz çoşku ve keyif içerecek. Salı günü, parasal konularda yanlış adımlar atmaya müsait olacağınızdan, önemli kararlarınızı ve alışverişlerinizi birkaç gün ertelemekte fayda olabilir. Partnerinizi parasal konularda doğru yönlendirin. Onun parasal işlerinde de sorunlar oluşabilir. Cumartesi günü itibarıyla parasal konular ve ortaklaşa para ödemeleriniz hayatınızda hız kazanmaya başlayacak.

 


Balik Balık Burcu:

Bu haftabaşı, ev hayatınızda ve aile ilişkilerinizde ikili bir tutum takınabilir, hoşunuza gitmeyen şeyler olsa bile, görmezden gelebilirsiniz. Bu haftabaşı güzel bir iş teklifi sizi memnun edebilir. Yeme içmede de abartıdan uzak durun. Salı günü itibarıyla özel hayatınızda ve ortaklı işlerinizde bazı yanılgılar oluşabilir ve siz bunları farketmeyebilirsiniz. Bu yüzden önemli kararlarınızı birkaç gün ertelemeye özen gösterin.  Özel hayatınızda bazı konuşmalar sizi hayalkırıklığına uğratabilir. Sevdiğiniz insana düşünceleriniz konusunda dürüst olmaya çalışın. Özel hayatınız bu cumartesi itibarıyla giderek hızlanmaya ve önem kazanmaya başlayacak.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın