Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

13 – 19 Mart Haftalık Burç Yorumları

13 - 19 Mart Haftalık Burç Yorumları
Bu yazıyı paylaşın;

13 – 19 Mart Haftalık Burç Yorumlarını detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Bu haftabaşı itibarıyla kendinizi daha iyi ifade edeceğiniz, anlatacağınız bir döneme giriyorsunuz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Zekanız her zamankinden fazla çalışacak. Mantığınızla hareket edeceksiniz. Yaratıcı fikirlerinizi dile getirmek ve konuşmak önemli olacak. Önemli anlaşmalar yapmak için uygun bir dönem olabilir. Sadece bu dönemde sadece kendinizden bahsetmemeye, bencilce ve biraz da abartılı cesaretle hareket etmemeye özen gösterin. Bu hafta özel hayatınıza ve ortak parasal işlerinizin üzerine daha fazla eğilebilirsiniz. Cuma günü bazı seyahat, eğitim işlerinizde sıkıntı ve sorunlar yaşamaya ve zorlanmaya meyilli olabilirsiniz. Geleceğe dayalı bazı işlerinizin sorumlulukları size ağır gelebilir. Enerjinizi biraz daha yükseltmeye çalışın. Özel hayatınızda ve ortaklaşa işlerinizde var olan sıkıntı ve problemleri halletmek için Cumartesi günü uygun koşulları yaratabilirsiniz.


BogaBoğa Burcu:

Bu hafta itibarıyla artık hem aşk hayatınızda, hem de parasal konularda işlerinizi geri plandan takip etmek isteyeceksiniz. Artık biraz dinlenmek, sağlık alanınıza özen göstermek, biraz daha geriden durarak plan yapmak zamanı olarak bu dönemi değerlendirin sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Planlarınızı iyice gözden geçirin, oluşturun, bir sistem kurun, hazırlık yapın. Bu hafta hem iş hayatınız hem de özel hayatınız önem kazanıyor. Haftasonuna doğru Cuma günü gruplara dayalı işlerinizde önemli para sorumlulukları sizi zorlayabilir. Büyük adımlar atmamaya özen gösterin. Bazı parasal işlerinizde sıkıntılara açık olabilirsiniz. Yaşadığınız sıkıntı ve sorunları neyseki Cumartesi günü devreye giren olumlu açılarla bertaraf edebilirsiniz. Kendinize, ruhunuza ve yapacaklarınıza inanın.


İkizlerİkizler Burcu

Bu haftabaşı sosyal çevrenizde iletişiminizi ortaya koymaya başlayacaksınız. Sosyal çevrenizle ilgili konu ve olaylar önem kazanıyor. Arkadaşlarınızla daha fazla vakit geçirmek, onların yapacağı etkinlikler, organizasyonlar içinde yer almak isteyeceksiniz, bu alanda konuşma ve görüşmeleriniz hızlanabilir  Sevgili İkizler ve yükselen ikizler. Bu hafta aşk hayatınıza ve yapılmaıs gereken günlük işlerinize daha fazla ağırlık verebilirsiniz. Cuma günü özel hayatınızdaki sorumluluklar yaptığınız işlerde bazı zorlanmalara veya kendinizi istediğiniz şekilde ortaya koyamamanıza neden olabilir. Ortaklaşa işlerinizi de bu Cuma günü dikkat etmelisiniz. Sosyal ortamlarınızda eski arkadaşlarınızla bazı konuşmalarınız haftasonunuzu keyiflendirebilir. Önemli organizasyonların içinde kendinizi bulabilirsiniz.YengecYengeç Burcu
:

Bu haftabaşı  işle ilgili konularda iletişim hızınız artacak hem de geleceğe dönük planları formulize etmenin, uzun vadeli hedeflerinizi gözden geçirmenin yollarını bulacaksınız sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Kariyerinizde önemli konuşmalarınızı ve görüşmelerinizi arttırabilirsiniz. Birden fazla iş kollarıyla uğraşabilirsiniz. Bu hafta hem aile hayatınıza hem de aşk hayatınıza daha fazla vaktinizi ayıracaksınız. Cuma günü iş hayatınızda üstleneceğiniz bazı sorumluluklar hayatı ciddi ve sıkıntılı algılamanıza neden olabilir. Bazı işlerinizde zorlanmalara bu Cuma  hazır olmalısınız. Göz önünde olacağınız yerlerde haftasonu bazı güzel ilişkiler, konuşmalar gündeminizi yumuşatıp, rahatlatabilir.


AslanAslan Burcu:

Bu hafta itibarıyla, medya, yabancı ortaklı işler, seyahat, eğitim, ticaret, hukuk alanlarınızda, 2 hafta boyunca  iletişiminiz hızlanıyor. Konuşma ve görüşmelere hazır olun. Tanımadığınız insanlarla paylaşımlarınızı arttırabilirsiniz sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Öğrenmekten keyif alabilir, kendinizi öne çıkartmak istediğiniz alanlarda fikirlerinizi diğer insanlarla paylaşmaktan çekinmeyebilirsiniz. Bu hafta hem yakın çevrenizin ilişkileri, hem de aile hayatınız önem kazanıyor. Bu Cuma aşk veya çocuk hayatınızın sorumlulukları bazı parasal problemleri ve borçları gündeme getirebilir. Önemli risklerden kaçınmalısınız. Haftasonu dış ortamlarda daha önceden ilişki içinde olduğunuz insanlarla bir araya gelebilir, sıkıntılarınızdan biraz olsun uzaklaşabilirsiniz.


BasakBaşak Burcu:

Bu hafta  itibarıyla parasal konuları daha fazla konuşmak ve bu konulara çözüm üretmek anlayışınız önem kazanıyor. Önünüzdeki 2 haftalık süreçte banka, kredi, vergi, faiz, stopaj, prim gibi konularda kafanız çözüme yönelik çalışacak sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Ayrıca ruhsal ve spiritül konularla ilgilenebilir, kendinizi derin konuların içinde bulabilirsiniz. Bu hafta parasal konular önem kazanırken, yakın çevrenizle beraber yapacağınız bazı planlara kendinizi vereceksiniz. Cuma günü, özel hayatınızda sorumluluklarınız size veya partnerinize ağır gelebilir. İlişkinizdeki bazı problemlerin su üstüne çıktığını görebilirsiniz. Parasal konularda haftasonu güzel etkilere sahip olacaksınız, önemli bir borcunuzu veya para sorununuzu halletmenin yollarını bulabilirsiniz.


TeraziTerazi Burcu:

Bu hafta itibarıyla ilişkilerinizde iletişimsel yönler ortaya çıkmaya başlıyor sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Sevdiğiniz insanla şimdiye kadar konuşmadığınız, çözüme ulaştırmak istediğiniz konuları masaya yatırmanın tam vakti. Olaylara mantıkla yaklaşacaksınız ve bir an önce çözmek isteyeceksiniz. Ortaklaşa işleriniz varsa bu alanlarda da önemli konuşmalar içine girebilirsiniz. Bu hafta kişisel istekleriniz ve beklentileriniz adına önemli haftalardan bir tanesi. Parasal konularda hayatınızın merkezine yerleşebilir. Cuma günü iş hayatınızda önemli insanlardan göreceğiniz bazı desteklerin eksik olduğunu farkedebilirsiniz. Yakın çevrenizin sorumlulukları günlük işlerinizi aksatmanıza neden olabilir. Haftasonu ikili ilişkilerinizde ve özel hayatınızda güzel etkileşimlerle önemli konuşmalar altında olacaksınız.


AkrepAkrep Burcu:

Bu hafta  itibarıyla iş konularına, rutin işlere yönelme, sorumlulukların ve görevlerin artması, beraber çalıştığınız insanlarla olan iletişiminizin hızlanması öne çıkabilir. Sağlığınızla ilgili kontrollerinizi de yaptırabilirsiniz sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Haftaya başlarken biraz enerjiniz düşük olabilir ama haftaortası itibarıyla kendi isteklerinizi ön plana çıkartabilirsiniz. Bu Cuma, parasal sorumluluklarınız kafanıza göre risk almanızı ve keyif için yapacağınız harcamaları kısabilir. Riskten kesinlikle kaçının. Cumartesi günü günlük işlerinizi kolay halledebilir, kendinizi ruhsal olarak daha iyi hissedebilirsiniz.

 


YayYay Burcu:

Bu hafta itibarıyla daha fazla aşkı konuşacaksınız. Günlük aktivitelerinizde planlı hareket etmek önemli olacak sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Yine çocuklarınızla ilgili konularda önemli konuşmalar devreye girebilir. Keyifli aktiviteler, sportif faaliyetlerde bulunmak isteyebilir, flörtünüz varsa onunla olan iletişiminizi arttırabilirsiniz. Bu hafta sosyal çevrenizle beraber hareket edeceğiniz konular bir yana, diğer yandan da kendi ruhunuza, yapacaklarınıza yer açabilirsiniz. Bu Cuma  hayatınızda üstlendiğiniz önemli sorumluluklar aile hayatınızda bazı sorunlara neden olabilir. Sağlığınızı ihmal etmemelisiniz.Cumartesi günü eğlenceli oyunlar, aktiviteler hayatı daha keyifle algılamanıza neden olacak. Oldukça eğlenceli bir haftasonu geçirebilirsiniz.Oglak
Oğlak Burcu:

Bu hafta itibarıyla, ailenizle daha fazla iletişim haline gireceksiniz. Yine aile hayatınızda çözülmesi gereken problemler ve sıkıntılar varsa bunları gözden geçirmek, konuşmak, halletmek için de kolları sıvayabilirsiniz sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Ev, alım, satım işlerinizde devrede olabilir yalnız hala Venüs’ ün gerilediğini unutmadan yolunuzda ilerleyin. Bu hafta kariyer ve iş alanlarınız fazlasıyla aktif olabilir, bir yandan da sosyal çevrenizle bir araya gelebilir, davetlere katılabilirsiniz. Cuma günü, elde olmayan bazı koşullar yakın çevre iletişiminizde  sıkıntılara neden olabilir. Hayatın sizi desteklemediği fikrine kapılabilirsiniz. Cumartesi günü aile hayatınızda bazı sorunlarınızı gözden geçirebilir, tatlı dilinizle sıkıntıları halledip, ailenizle güzel vakit geçirebilirsiniz.


KovaKova Burcu

Bu hafta itibarıyla, iletişimsel olarak becerilerinizi ortaya koyacağınız bir döneme giriş yapacaksınız sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Kafanız iyi çalışacak, kendinizi hem yazılı hem de sözlü bir şekilde ifade edeceksiniz. Çevrenizdeki iletişiminizde birtakım sıkıntı ve problemler varsa bunları çözebilirsiniz. Bu hafta genel olarak seyahat, eğitim ve dış ortamlara bağlı işleriniz önem kazanabilir, tüm hafta kariyerinize daha fazla önem göstereceksiniz. Göz önünde olmak önem kazanacak. Bu Cuma bazı organizasyonların sorumlulukları parasal bağlantılarda sizi zorlayabilir. İstediğiniz karşılıkları almanız zor görünebilir. Cumartesi günü iletişimsel işlerinizde güzel gelişmeler altındasınız. Yakın çevrenizdeki daha önceden tanıdığınız insanlarla fikir birlikleriniz yüksek olabilir.


BalikBalık Burcu:

Bu hafta  itibarıyla parayı idare etme ve para kazanma becerileriniz artacak, finansınızla ilgili konulara pratik çözümler üretebileceksiniz sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Maddi konularda ve ticari iş birliklerinizde önemli konuşma ve görüşmeler altına girebilirsiniz yalnız hala Venüs para alanlarınızda geriliyor, bu yüzden daha önceden iş yaptığınız ve bağlantı içinde olduğunuz insanlarla iş yapmaya özen gösterin. Bu hafta ortak parasal işlerinizin üzerine eğilebilir, dış ortamlarda daha fazla boy gösterebilirsiniz. Bu Cuma iş sorumluluklarınız sağlığınızı ve günlük iş akışınızı zorlarken, verdiğiniz sözleri yerine getiremediğinizi veya size karşı getirilmediğini görebilirsiniz. Neyse ki Cumartesi günü durumları toparlamasını bileceksiniz. Parasal işlerinizde güzel sonuçlar alabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın