Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

17 – 23 Şubat 2014

Bu yazıyı paylaşın;

Haftaya ay başaktayken, günlük işlerimize ve çalışma hayatımıza odaklanarak başlıyoruz. İş, hizmet ve sağlık alanlarımız aktif olacak. İş toplantıları ve görüşmelerinde pratik yaklaşımlarda bulunmak öne çıkabilir.

Genel olarak endişeli ve titiz yapımızla hareket edebiliriz. Bu Pazartesi tüm gün ay boşlukta olacağından, önemli girişimlerde bulunmak yerine, tamamlanması gereken işlerimizin üzerine eğilmek daha doğru olabilir. Salı günü, güneş balık burcuna geçiyor. Kimliğimizde daha duygusal, hayalperest ve empatik yönler ortaya çıkabilir. Çarşamba günü oluşan Merkür- Satürn karesiyle bazı işlerimizde bozulmalar oluşabilir. Düşüncelerimizde karamsar ve eleştirel olabiliriz. Görmek ve duymak istemediğimiz şeyler karşımıza gelebilir.

Pazar günü ise güneş- Neptün’le birleşecek. Enerjimiz düşük olabilir, sağlığımıza, bağışıklık sistemimize gereken özeni göstermeli, kararsızlıklardan, dağınık adımlardan, net olmayan durumlardan kaçınmalıyız. Ayrıca başkalarına yardım etmek önem kazanabilir. Herkese iyi haftalar…

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın