Gezegen Faliyetleri Güncel Yorumlar Semadan Haberler

30 Mart – 5 Nisan Haftalık Gezegen Faaliyetleri

Hande-Kazanova-Gezegen-Faaliyetleri
Bu yazıyı paylaşın;

EKSTREM OLAYLAR!

Mart ayını önemli 2 günle kapatıyoruz!

Bu Pazartesi iletişim ağı önem kazanırken, Mars gece saat 22:43’te Kova burcuna geçiyor. Geçmeden önceki zamanda bu Pazartesi dikkatli olmakta fayda olacak. Mars’ın satürn’ün son derecelerinde hareket ediyor olması, aşırı baskı, kontrol ve güç duygusunun hayatımızda etkili olacağını gösteriyor. Türkiye’nin Ay derecesinin, Mars’la bu uyumsuz açısı hastalık enerjisiyle bağlantılıdır. Pazartesi günü Corona Virüs’le ilgili konularda hızlı artışlar üzerimizde stres yaratabilir.

Bu hafta Salı günü devreye giren Mars- Satürn kavuşumunun haritasına baktığımızda İzmir’e göre çıkartılan haritada Türkiye’nin güneş derecesiyle birleştiğini görüyoruz. Bu hafta İzmir ve çevre bölgesinden Corona virüsüyle önemli haberler alınabilir. Veya bu bölgede doğal afetler, sorunlar ve sıkıntılar görülebilir.

Bu hafta çocuklarla, gençlerimizle ilgili konularda, eğitim, spor, sanat camiasında, yöneticilerle ilgi alanlarda sorunlu ve sıkıntılı haberler alabiliriz. Sosyal medya, internet üzerinde kısıtlamalar olabileceği gibi, tüm seyahatler, dolaşımlara katı kurallar gelebilir. Yine komşu ülkelerden virüsün hızla yayıldığı bilgilerine ulaşabiliriz. Bu hafta çalışmak zorunda olanların çok dikkatli olması gereken haftalardan bir tanesi. Daha çok ailemize, yuvamıza ve güvenliğimize odaklanmaya çalışmalıyız.

Mars- Satürn kavuşumları Dünya astrolojisinde asker ve devletin karşı karşıya gelmesi, askeri yönetimde sıkıntılar, rütbeli insanların görevden alınması, firarlar, isyanlar, yangınlar, hapishanelerde sorunlar, tarım, ziraat ve çiftçilerle ilgili konularda olumsuz gelişmeler, ateşli ve salgın hastalıklarda artış, toprak kaymaları, depremler ve doğal afetlerle ilgili olduğu için bu hafta bu alanlarda sorun ve problemlerle karşılaşabiliriz. Bu anlamda 31 Mart ve 01 nisan civarı oldukça dikkat çekici.

02 Nisan’da Venüs Sınır dışı hareketine başlıyor. İlişkilerde, parasal konularda, ticari girişimlerde ekstrem olaylara 02 Haziran’a kadar açık olacağız! Venüs güzelliğin, ilişkilerin, estetiğin, zengin ve tatlı yiyeceklerin, kadınların, kedilerin, sanatın, romantik ilişkilerin, çiçeklerin, modanın, paranın, kazanımların, Medikal astrolojide hormonların ve böbreklerin gezegeni olduğu için bu alanların aşırı kullanımı, aşırıya kaçma, sınırların ve davranışların dışına çıkma gibi eğilimler bekleyebiliriz. Denge ve uyumun gezegeni olarak Venüs bu tarihler arasında farklı davranışları ve normları hayatımıza taşıyabilir. Çok farklı insanlardan, sohbetlerden, ilişkilerden hoşlanabiliriz.

Eğer yaratıcı bir kişiysek bu dönemde harekete geçmek istediğimiz alanlarda parlayabiliriz! İlişkilerde farklı insanlardan hoşlanabiliriz. İlişkilerde özgürlük,  iletişim uç noktalara taşınabilir. Limitlerimizi aşacağımız bu dönem internet paylaşımları, ilişkileri, yakın çevre bağlantıları, öğrenimle, eğitimle ilgili farklı yaklaşımlar öne geçebilir.

Şu aralar herkesin tek bir amacı var, kendini ve sevdiklerini Corona virüsünden korumak, bu dönemde aldığımız ilaçlar, takviyeler böbreklerimizi, böbrek üstü bezlerimizi ve hormonal dengemizi sarsabilir. Yine sinir sistemimizi iyi korumamız gerekecek! Ayrıca Medikal astrolojide İkizler burcu solunum yolları, nefes alma, akciğerler, alerjilerle bağlantılı olduğu için Venüs’ün Cuma günü İkizler burcuna geçeceğini hesaba katarsak, sınırdışı hareketiyle önümüzdeki günlerde virüsün yayılması, alerjik reaksiyonların artması konusunda çok dikkatli olmamız gerektiğini görürüz.

Bu dönem sona erdiğinde “Bunu yaparken, bu işe veya ilişkiye başlarken ne düşünmüşüm acaba?” diyebiliriz. Dijital dünyayı, ilişkileri ve bize sunduklarını sorgulamaksızın kabul edebiliriz, ticarete, alışverişe yeni ve farklı yaklaşımlar devreye girebilir.

Cumartesi günü Merkür- Neptün’le kavuşuyor. Neptün astrolojide Salgın hastalıklarla ilgili bir gezegen olduğu için bu dönemde fikirlerimize, düşüncelerimize dikkat edelim. Hastalıktan daha çok bu yanlış, kulaktan dolma bilgiler bizi hasta edebilir.  Konuşulanlardan, anlatılanlardan fazlasıyla etkilenebiliriz. Diğer insanlara yardım etme arzumuzun yüksek olacağı bu dönemde yanıltıcı, aldatıcı ve hayalperest yaklaşımlardan da uzak durmak gerekebilir.

Pazar günü Devreye giren Jüpiter- Plüton kavuşumu, hayatımızı yeniden yapılandırmak ve amaç ve hedeflerimizi doğru noktaya taşımak için bize göz kırpacak. Bu süreçte hırslarımız artabilir, başarma arzumuz yüksek çalışabilir. Önemli işlerimiz, girişimlerimiz için harekete geçmek isteyebiliriz. Kendi haklılığımızı ön plana çıkaracağımız bu dönemde bencil adımlar, diğer insanlardan ziyade kendimize aşırı düşkün olmamız sorunları karşımıza getirecektir. Bu dönemde yaşayacağımız sorunlar, krizler ve sorumluluklar bakış açımızı değiştirmemize, hayatımıza farklı vizyonlar katmamıza neden olacak. Büyük buluşlar, ilerlemeler, bilimsel ve finansal adımlar, çözümler bu dönemde ortaya çıkabilir. Birileri bu dönemde iyi para kazanacak orası kesin. Bu ikili dünya sahnesine bir daha 30 Haziran’da her ikisi de geri hareketteyken ( yaşadıklarımızı tekrar gözden geçirmek üzere), bir de son kez 12 Kasım’da bir araya gelecekler. Bu dönem kaçırdığımızı düşündüğümüz planlarımızı, önemli konuları yıl içinde dediğim tarihlerde bir kez daha ele alabiliriz.

Herkese güzel bir hafta, mutlu haberlerin alınacağı bir Nisan ayı diliyorum!

Burç yorumlarınızı ve yeni gelen haftayı izlemek için Hande Kazanova İle astroloji youtube kanalıma davetlisiniz!

 

Hande Kazanova

Diploma A.S.A, İSAR Cap,

Member of OPA, MAPAİ

Kaynakça: MUNDANE ASTROLOGY- RAPHAEL, CEO CARTER;

DÜNYA ASTROLOJİSİ, ÖNER DÖŞER

 

 

 

 

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın