Ekstra Bilgiler Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

17 – 23 Ağustos 2020 Haftalık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

17 – 23 Ağustos Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Bu hafta hem özel hayatınız, hem de iş alanlarınızda kafanızdaki hayata geçirmek isteyebilirsiniz. Hayatın sizi birçok açıdan desteklediğini görebilirsiniz. Çarşamba günü oluşan Yeniayla birlikte aşk hayatınızla ilgili kararlarınızı hareketlendireceksiniz. Bir yandan çocuğunuz varsa onun hayatıyla ilgili konularla da ilgileneceksiniz. Sanatsal ve kreatif işlerinizdeki yeniliklerde devreye girebilir. Risk almaktan korkmayacaksınız. Bu hafta itibarıyla iş ve hizmet alanlarınızda konuşma ve görüşmeleriniz hızlanıyor. İşiniz konusunda zorlandığınız alanlar varsa becerilerinizi geliştirebilir, etkili iletişiminizle iş arkadaşlarınızla uyumlu işler çıkarabilirsiniz. Hafta sonuyla birlikte işve hizmet hayatınız önem kazanıyor.


BogaBoğa Burcu:

Bu hafta aile işlerinizi halletmek, önemli konuları konuşmak, yakın çevrenizle beraber girişimlerinizi hızlandırmak adına harekete geçebilirsiniz. Haftaortası oluşan Yeniay ile beraber, ailevi konularda alınacak önemli kararlar devreye girebilir. Bir ev alımı, satımı, kiralanması gibi bir süreç içindeyseniz, bu tarihten sonra bu gibi konulara daha fazla vaktinizi vermelisiniz. Bir yandan ortaklaşa parasal konulara daha fazla yoğunlaşacaksınız. Yine bu dönem aşk hayatınızda duygularınızı dile getirebilir, sorunlarınız varsa çözüm bulmakta zorlanmayabilirsiniz. Sanata, spora, hobilerinize ve yaratıcılığa dayalı işlerinizde zevkli yönlerinizi ortaya koyacaksınız.


İkizlerİkizler Burcu

Hızlandırdığınız işleriniz üzerine eğilmek, fikirlerinizi etrafınıza sunmak adına oldukça hareketli bir hafta başlıyor. Önemli planlar devrede olurken, çözümlerin karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Haftaortası oluşan Yeniay yakın çevre, akraba ve kardeşlerinizle ilgili konuları veya iletişime dayalı işlerinizi hızlandıracak. Bu hafta itibarıyla eviniz, yuvanız, aile hayatınız, özeliniz öne çıkarken bu alanlarda sorunlarınız varsa çözümsel yaklaşımınız, aile büyüklerinizle ve gerek kendi ailenizle olan iletişiminiz önem kazanacak. Emlakla ilgili girişimlerinize odaklanabilir, işlerinizi ağırlıklı olarak evinizden halledebilirsiniz. Ailenizle kafa kafaya vermenin ve sorunları ele almanın tam zamanı.YengecYengeç Burcu
:

Yeni gelen haftada iş hayatınızda yapılması gerekenleri ele alabilir, maddi yönden fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz. Çarşamba günü oluşan Yeniay, para evinizi, kazanım hanenizi hareketlendiriyor. Parayla ilgili her tür bağlantınızı, ticari anlaşmalarınızı bu Yeniay’dan sonra yapmak, sizin için faydalı olabilir. Ayrıca bu hafta itibarıyla pazarlama, satış, reklam, yayıncılık, sosyal medya, teknoloji, öğrenim ve iletişim alanlarınızda rahat ve etkili hareket edeceksiniz. Yakın irtibat halinde olacaklarınızla iyi ve güçlü iletişim kurabilir, onların sorunlarına çözüm getirebilirsiniz. Eğitim ve öğrenim hayatınıza kanalize olabilirsiniz.


AslanAslan Burcu:

Sizin için oldukça hareketli ve çoşkulu haftalardan birtanesi başlıyor. Kendi hayatınızı, yapacaklarınızı ele alacak, etrafınıza pozitif enerjiyle yaklaşacaksınız. Haftaortası devreye giren ve sizin burcunuzda oluşan yeniay ve sonrasında planladığınız projeleri, uygulamaya geçirebilirsiniz. Önemli adımlarınızı, girişimlerinizi başlatabilirsiniz.  Bu hafta uzun zamandır maddi konularda zorlandığınız konular üzerine kafa patlatabilir veya bu konularda becerilerinizi ortaya koyarak çözüm bulabilirsiniz. Ticaretle uğraşıyorsanız önünüzde oldukça verimli bir dönem bulunuyor. Parasal işleriniz, maddi konular öne çıkarken kendinizi bu alanlarda güvene almak isteyeceksiniz.


BasakBaşak Burcu:

Bu hafta kendi gücünüzü etrafınıza ve çevrenize göstereceksiniz. Bir çok işinizi ve sorununuzu halledebilir, enerjiniz ve fikirlerinizle ilham kaynağı olabilirsiniz. Ruhsal çalışmalar yapmak için uygun bir hafta olacak. Çarşamba günü oluşan yeniayda diğer burçların aksine önemli konular için harekete geçmemelisiniz. Henüz hazır değilsiniz, hala plan ve programınızı oluşturuyorsunuz. Bu yüzden bu Yeniay’ı kötü alışkanlıklarınız varsa bunlardan kurtulmak için kullanmalısınız. Güneş ve Merkür’ün yeniay sonrası sizin tarafınıza geçmesiyle ifadeniz rahatlıyor. Kendinize olan güveniniz yerine gelirken sağlığınızda da olumlu etkiler altında olacaksınız.


TeraziTerazi Burcu:

Bu hafta hem çevreniz, hem özel ilişkilerinizde fırsatlar sizden yana. Ortaklı işlerinizde grup enerjisini rahat kullanacaksınız. Haftaortası oluşan Yeniay sosyal çevre ortamlarınızı hareketlendirecek. Bu tarihte, yeni tanışacağınız insanlarla konuşmalarınız,  görüşmeleriniz ya da planlarınız varsa harekete geçmekten korkmayın. Yeni bir şeyler öğrenebilir, aynı anda birden fazla konuya ilgi gösterebilirsiniz. Yine de bu hafta itibarıyla hızlı akan işlerinizi, teklifleri ve yaz dönemini biraz gözden geçirmeye ya da yalnız kalmaya ihtiyacınız olabilir. Bu dönem fırsat buldukça kendi köşenize çekilmekten korkmayın. Kalabalık yerlerde enerjinizi çabuk tükenebilir.


AkrepAkrep Burcu:

İş alanlarınızda, amaç ve hedeflerinizde bir sürü fikriniz var ve bu fikirleri hayata geçirmek için sabırsızlık duyabilirsiniz. Bu hafta etrafınızdaki insanları etkilemek çok kolay olacak. Bunun için Çarşamba günü oluşan Yeniayı beklemeniz faydalı olabilir. Bu yeniayda girişimde bulunmak, kariyerinizde önemli değişiklikler yapmak ya da var olan işinizi bir üst noktaya taşımak, anlamında çok önemli adımlar atabilirsiniz. Yine çevrenizden göreceğiniz yardım ve destekler önem kazanıyor. Organizasyona yönelik işlerinizde, sosyal ortamlarda ve davetlerde, grupsal çalışmalarda yeteneklerinizi ve becerilerinizi sergileyeceksiniz. Yeni insanlarla tanışabilirsiniz.


YayYay Burcu:

Hayatın hem özel hayatınızda, hem de gelecek umutlarınızda sizi desteklediğini görmek hoşunuza gidecek. Bu hafta gelecek planlarınızı hareketlendirmek anlamında şahane bir hafta. Haftaortası oluşan Yeniay seyahat, eğitim, hukuk, medya, yabancılarla yapılacak işler konusunda yepyeni bir dönemi başlatıyor. Girişimlerinizde kendinizi daha fazla ön plana çıkarmak isteyeceksiniz, kendinize güven tazeleyeceksiniz; bazen fütursuz, bazen düşünmeden konu ve olayların üzerine atlayabilirsiniz. İş alanınızda kendinizi rahat ifade edecek, sorunlar karşısında çözümler bulacaksınız. Bir yandan da yeni projeler ve kariyer oluşumları için de uygun bir dönem olacak.Oglak
Oğlak Burcu:

Parasal konularda cesur adımlar atabilir, yuvanız ve aileniz için yapmanız gerekenleri çok rahat halledebilirsiniz. Bu anlamda kafanızda bazı çözümleriniz olabilir, işte bu çözümleri Çarşamba günü oluşan yeniay zamanında başlatmaya çalışın. Krediyi yapılandırma, borç alma, vergi, faiz, prim, nafakayla ilgili konularda önemli kararlarınızı ve başlangıçlarınızı uygulayabilirsiniz. Ayrıca hayatınız hızlanıyor. Öğrenmekten keyif alacağınız bir döneme giriş yapıyorsunuz. Önemli iş görüşmeleri ve konuşmaları gündeme gelebilir. İş alanlarınızda istediklerinizi çok rahat anlatacak ve önemli insanlarla bir araya geleceksiniz. Görüşmeleriniz artıyor.


KovaKova Burcu

Özel hayatınızda ve ilişkilerinizde konuşmalarınız hızlanıyor. Ortaklı adımlarınızda hızlı ve aktif kararlar alabilirsiniz. Sevdiklerinizle vakit geçirmekten mutluluk duyacaksınız. Bu alanlarda kararlarınız varsa Çarşamba günü oluşacak yeniayı bekleyin.Yeniay özel hayatınız, ikili ilişkileriniz, evlilikle ilgili kararlarınızı destekleyecek. Bu Yeniay ile beraber evlilikle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Söz, nişan, isteme gibi konular hızlanabilir. Tüm bu hızlı olaylar parasal konuları da hareketlendirecek. Bütçenizi ve yapacaklarınızı gözden geçirmek önem kazanıyor. Bu alanda kafanız çözüme yönelik çalışabilir. Kredi, borç almak istiyorsanız başvuruda bulunabilirsiniz.


BalikBalık Burcu:

Gündelik hayatınızı, yapılması gereken işlerinizi bu hafta iyi organize edeceksiniz. Önemli beklentileriniz, iş konuşmalarınız varsa güzel haberler gelebilir yalnız işlerinizi başlatmadan önce haftaortasında oluşacak yeniayı beklemelisiniz. Çünkü bu Yeniay iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda yeni konuları ve başlangıçları tetikliyor. Yeni bir işe başlamak, yeni bir projeye dâhil olmak, işinizle ilgili yeni adımlar atmak önem kazanıyor. Ayrıca özel yaşantınız ve ilişkilerinizde sizin için önemli olacak. Hayatınızda bir insan varsa bu dönem onun konuları öne çıkabilir. İlişkiniz yoksa hayatınıza bir insanı dahil etmek isteyeceksiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

1 Yorum

 • Cevaplamak
  Güldizer
  21:38'de Ağustos 22, 2020

  Merhaba,
  Dogum haritami bilmek istiyorum. almanyada yasiyorum,
  09.01.1975 oglak burcuyum yükselenim balik, duygusal burcum yay,,,
  Saat 10:45 almanya /Wesel sehri

Bir Cevap bırakın