Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

27 Ocak – 02 Şubat 2014

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu: 

Dış ortamlar, seyahat ve eğitim konularınız aktif olarak haftaya  başlıyorsunuz sevgili koçlar. Bu haftabaşı, eşinizle ilgili konularda, iş alanlarınızda   veya ortaklı işlerinizde kendinizi iyi ve hareketli hissedeceksiniz.

Haftanızın geneline baktığımızdaysa, bu hafta sosyal çevrenizdeki insanlar size yeni, farklı işlerin kapısını aralayabilirler. Perşembe günü gece saatlerinde oluşan yeniay, sosyal çevre alanlarınızda yeni işlerinizi kolaylıkla başlatacağınızın altını çizmekte. Davetler, organizasyonlar, aktiviteler planlamak ve yapmak için harika bir 15 güne sahip olacaksınız.

Geleceğinize yönelik işleriniz için harekete geçebilirsiniz.Bu Cuma Merkür, kadersel alanınızda hareket etmeye başlıyor. Geçmişi anmak bu dönem hızlanabilir. Arkanızdan konuşan insanların varlığında artışlar görülebilir.

Bu birazda dikkatsiz hareket etmekten kaynaklanıyor olacak. Ayrıca bu cuma venüs kariyer evinizde düzelecek, iş ilişkilerinizde rahatlamaya başlayacaksınız. Toplum önü ilişkileriniz hız kazanacak.


BogaBoğa Burcu:

Bu haftabaşı ortaklaşa para konularınız devreye olarak haftaya merhaba diyeceksiniz sevgili boğalar.  İş ortamlarınızda oluşacak stresli oluşumlara karşı dikkatli olmalısınız. Çalıştığınız insanlardan ve başkalarından istediğiniz desteği rahatlıkla görebilirsiniz.

Haftanızın geneline baktığımızda, bu hafta kariyerinizde önemli ve yeni gelişmeler kaydedebilirsiniz. Ayrıca yeni başlatacağınız bir iş veya proje varsa Perşembe gününden sonra harekete geçmeye başlayın. Anlaşma ve imzalarınızı bu tarihten sonra yapmaya özen gösterin.

Cuma günü Venüsün düzelmesiyle beraber iş yaptığınız insanlarla daha az samimi olduğunuz kişilerle olan ilişkilerinizde bu tarih ve sonrası rahatlamalar yaşayacaksınız. Yine Cuma günü Merkür 2 hafta boyunca sizin sosyal çevre ve arkadaşlık evinizde ilerlemeye başlıyor.

Organizasyona yönelik işlerinizde, sosyal ortamlarda ve davetlerde, grupsal çalışmalarda yeteneklerinizi ve becerilerinizi sergileyeceksiniz.


İkizler

İkizler Burcu:

Bu haftabaşı, özel hayatınız ve ortaklı işleriniz önem kazanmaya başlayacak sevgili ikizler. Çocuklarınız veya aşk hayatınızdaki oluşumlar sizi duygusal olarak destekleyecek. Onlar için yapacağınız herşey bu Pazartesi sizi mutlu edebilir.

Haftanızın genelindeyse, seyahat, yurtdışı bağlantılı işler, medya alanlarınızda önemli bağlantılar ve işler devrede olabilir. Bu alandaki başlangıçlarınız için Perşembe günü oluşan yeniayı kullanın. Ayrıca Cuma günü venüsün düzelmesiyle beraber parasal konularda derin bir oh çekmeye başlayacaksınız.

Yine bu Cuma günü,merkür balık burcuna geçecek ve sizin kariyer ve iş alanlarınızda 2 hafta boyunca dolaşacak. İş konusunda görüşmeleriniz ve konuşmalarınız hızlanabilir. Bu süreçte dalgın olmamaya, her işinizi not etmeye ve insanlardan etkilenmemeye çalışın.


YengecYengeç Burcu:

Bu pazartesi iş hayatınız hızlanacak sevgili yengeçler. Sağlığınız veya yakın çevre sağlık konuları gündeminizde olabilir. Özel hayatınızda aileniz ve sevdiğiniz insan yapacaklarınız konusunda sizi sonuna kadar destekleyecek.

Ailenizin veya sevdiğiniz kişinin ne kadar değerli olduğunu anlayacaksınız.

Bu haftaya bakarsak hayatınızı değiştirecek önemli bir insanın kariyeriniz adına size yeni açılımları gündeme gelebilir. Ortaklaşa para alanlarınızda herhangi bir başlangıç için Perşembe gecesi oluşacak yeniayı beklemelisiniz.

Yeni atılımlarınızı ve adımlarınızı, özellikle ortaklaşa giderler alanınızda, kredi, banka işlemleri, mortgage konuları, nafaka, prim ve vergi konularında bu tarih sonrası gösterebilirsiniz. Ayrıca Cuma günü venüs düzeliyor, özel ilişkilerinizde, ortaklaşa işlerinizde  yaşadığınız sorunlar geride kalmaya başlayacak.

Bu Cuma günüitibarıyla medya, yabancı ortaklı işler, seyahat, eğitim, ticaret, hukuk alanlarınızda ilerlemeye başlayan merkür, 2 hafta boyunca bu alanlarınızda iletişiminizi hızlandıracak. Uzaklarda bulunan akrabalarınızdan veya dostlarınızdan haber alabilir, farklı ve sıradışı olayları takip edebilirsiniz.


AslanAslan Burcu:

Aşk hayatınız ve yaratıcılığa dayalı işleriniz devrede olarak haftaya  başlıyorsunuz sevgili aslanlar. İş ortamınızdaki iletişiminizde kendinizi rahat ifade edeceksiniz. Sevdiğiniz insanla yine iletişiminiz sizi mutlu edebilir.

 Haftanıza bakarsak, bu hafta özel hayatınızda şanslı etkileriniz olacak. Yine ortaklaşa işiniz varsa yeni insanlar ve çevreler size çok şey kazandırabilir. Özel hayatınızda önemli kararlarınızı Perşembe günü oluşan yeniaydan sonra devreye sokmaya çalışın. Yeni atılımlarınızı ve adımlarınızı, özellikle özel hayatınızda ve ikili ilişkiler alanlarınızda, yine ortaklı işlerinizde bu tarihten sonra 15 gün içinde yapmanız sizin yararınıza olacaktır.

 Taşınmak için uygun bir dönem içinde olacaksınız. Cuma günü ve sonrası 2 hafta boyunca ortaklaşa giderleriniz, harcamalarınız, banka işlemleriniz, vergi, kredi, faiz, nafaka, miras alanlarınızda becerilerinizi ve uğraşılarınızı arttırabilirsiniz.

 Yine almak istediğiniz bir borç veya kredi varsa, şartları iyice gözden geçirdikten ve koşullara karşı gerçekçi yaklaştığınızdan emin olduktan sonra harekete geçin. Bu etkiler eşinizin veya beraber olduğunuz insanın hayatında da oluşabilir. İş alanlarınızda bu Cuma düzelen venüs size nihayet rahat bir nefes aldıracak.


BasakBaşak Burcu:

Bu haftabaşı, artık biraz ailenize vakit harcamayı tercih etmeye başlayacaksınız sevgili başaklar.  Parasal konularda beklediğiniz desteği görmeniz an meselesi. Paraya dayalı, işlerinizde güzel adımlar atabilirsiniz.

 Haftanızın geneline baktığımızdaysa bu hafta iş konularınızda değişik ve farklı para yöntemleri devrede olacak. Önemli parasal iş bağlantıları oluşabilir. İş alanınızdaki yenilikleri Perşembe gününden sonra yapmaya çalışın.

 Yeni atılımlarınızı ve adımlarınızı, özellikle iş ve hizmet hayatınızla ilgili kararları bu tarihten sonra 15 gün içinde yapmalısınız. Yine sağlığınızla ilgili düzenlemelerde bulunmak, yeni kararlar almak için de uygun olacak.

 Cuma günü itibarıyla 2 hafta boyunca özel hayatınız veya ortaklı işler alanınızda becerilerinizi ve düşüncelerinizi ortaya koyabilirsiniz. Ortaklı işleriniz,bu alanlardaki gözle görülür anlaşmalarınız için şartları iyice kontrol etmeden harekete geçmeyin. Kafa dalgınlıkları anlaşmalarınızda sorun yaratabilir. Ayrıca bu Cuma venüs düzeliyor. Aşk hayatınızda, çocuk ilişkinizde yaşadığınız sorunlar geride kalmaya başlayacak.


TeraziTerazi Burcu:

Bu haftabaşı, yakın çevrenizle, akraba veya kardeşlerinizle planlarınız gündeme gelebilir sevgili teraziler. Ailenizden ve yakın çevrenizden beklediğiniz yardımı rahat görebilirsiniz. İletişime dayalı işlerinizde adım atmaktan korkmayın, her iş lehinize gerçekleşecek.

Haftanızın genelindeyse, aşk hayatınızda sevdiğiniz insanla farklı ve esnek bir ilişki içinde olacaksınız. Güzel sanatsal, ortaklı işler oluşabilir. Bu alandaki yenilikler için yeniayı bekleyin. Perşembe gecesi oluşan yeniay, yeni karar ve atılımlarınızı  özellikle aşk ve çocuk hayatınızda, eğlence ve yaratıcılık isteyen işlerinizde önünüzdeki 15 gün boyunca ortaya koyabileceğinizi gösteriyor.

Herhangi bir ilişkiniz yoksa, yine de kendinizi eğlenceli ortamlarda bulunacak, flörtöz tavırlar sergileyeceksiniz. Bu Cuma ve sonrası iş ve hizmet alanlarınızda konuşma ve görüşmeleriniz hızlanabilir.

Özellikle güzellik ve sanatla ilgili işleriniz öne çıkmaya başlıyor. Yapacağınız anlaşmalar veya görüşmelerde çok hayalperest olmamaya özen gösterin. Yine sağlığınızı gözden geçirebilir, kontrollerinizi yaptırabilirsiniz. Ayrıca bugün ev ve aile evinizde gerileyen venüs düzelmeye başlayacak. Aile hayatınızda rahat bir nefes alacaksınız.


Akrep

 Akrep Burcu:

Bu haftabaşı, parasal konular hayatınızda yer etmeye başlayacak sevgili akrepler. Beklenmedik ve aniden oluşacak olaylar, yakın çevre iletişiminizde sizi harekete geçirebilir.

 Her ne kadar enerjiniz tam çalışmıyor olsa da geri planda duracağınız işler için rahat harekete geçeceksiniz. Haftanızın geneline baktığımızdaysa bu hafta, ev ve aile hayatınız için yapılması gerekenler devrede olacak.

 Aile hayatınız için adımlarınız ve kararlarınız varsa Perşembe gününden sonra harekete geçmelisiniz. Perşembe gecesi  oluşacak yeniaydan alacağınız iyi etkilerle yeni atılımlarınızı ve adımlarınızı bu 15 gün içinde yapmanız faydalı olacak, özellikle ev ve aile hayatınızda, emlakçılıkla ilgili işlerinizde harekete geçebilirsiniz. Cuma günü ve sonrası aşk hayatınızda duygularınızı dile getirebilir, sorunlarınız varsa çözüm bulmakta zorlanmayabilirsiniz.

 Çocuk yapmak isteyenler, olumlu bir zaman dilimi içinde olduklarını bilmeliler. Ayrıca bu Cuma  yakın çevre alanlarınızda tam 40 gündür gerileyen venüs düzeliyor. Yakınlarınızla ilişkiniz rahatlayacak.


YayYay Burcu:

Bu hafta kendinizi daha rahat ifade etmeye başlayacak ve kişisel isteklerinize göre hareket edeceksiniz sevgili yaylar. Bu haftabaşı , arkadaşlarınızla birbirinizi harekete geçirerek bir sürü işinizi halledebilirsiniz.

Keyfiniz yerinde olacak, sosyal çevrenizde bir sürü alternatif seçenek karşınızda olabilir. Haftanızın geneline baktığımızda yakın çevre iletişiminiz hızlı olacak ve çevrenizdeki insanlar aşk hayatınızda size değişik şanslar sunabilir.

İletişime dayalı işlerinizdeki başlangıçlar için Perşembe günü oluşacak yeniayı bekleyin.  Yakın çevrenizle ilgili konularda da önemli kararlar gündemde olabilir. Bu Cuma merkür 2 hafta boyunca ev ve aile evinizde hareket etmeye başlıyor.

Evinizle ilgili sorunlar ve konularda kalıcı ve çözümsel yaklaşımınız 2 hafta boyunca öne geçecek. Yine eve dair, emlak alım, satım veya kiralama, yer değiştirme gibi işlemleriniz varsa bu dönem yapacak ortamları rahat bulacaksınız.

Aileniz konusunda kendinizi feda etmemeye ve gereksiz iyiliklerde bulunmamaya dikkat edin. Ayrıca para evinizde gerileyen venüs bu Cuma  düzeliyor, parasal konularda rahatlayacaksınız.


OglakOğlak Burcu:

Bu hafta diğer günlere nazaran biraz daha sakin birkaç gün geçirebilirsiniz sevgili oğlaklar. Bu birkaç gün hayatınızı ilgilendirecek önemli iş konularında gücünüzü ve enerjinizi ortaya koyabilirsiniz. Objektifliği elden bırakmayın ve hemen moralinizi bozmayın.

 Haftanızın geneline baktığımızdaysa, aile hayatınızda parasal olarak eliniz rahatlamaya başlayacak. Onlara yardım edecek ve onlardan destek göreceksiniz. Parasal konularda yeni başlangıçlarınızı Perşembe gününden sonra yapın.

 Mal alım, satım işlerinizi, anlaşma ve imzalarınızı bu 06 şubata kadar halletmeye çalışın. Cuma günü itibarıyla, pazarlama, satış, reklam, yayıncılık, teknoloji, öğrenim ve iletişim alanlarınızda rahat ve etkili hareket etmeye başlayacaksınız.

 Akraba, kardeşleriniz veya komşularınızla iyi ve nazik iletişim kurabilir, varsa onların sorunlarına çözüm getirebilirsiniz. Kişisel alanınızda düzelen venüs, artık sizi rahatlatacak. Kendinize daha iyi bakmaya başlayacaksınız.


KovaKova Burcu:

Bu haftabaşı  arkadaşlarınız ve sosyal çevreniz önem kazanmaya başlayacak.Yalnız kalmayacak, insanları kıramadığınız için bir çok yere koşturacaksınız. Bu pazartesi dış ortamlarda enerjiniz hızlı ve aktif çalışabilir.

 Grupsal işlerde şansınızı iyi kullanın. Haftanızın geneline baktığımızdaysa bu hafta yeni işler, yeni konular hayatınızda yer edebilir. Hayatınızla ilgili her tür kararı Perşembe günü oluşan yeniaydan sonra almaya özen gösterin.

 Yeniay dönemlerinde verilen kararlar, atılan adımlar uzun soluklu olacağından, kişisel girişimlerinizi ve hayatınıza dair yeni kararları ortaya koyabilirsiniz. Bu sizin için önemli çünkü bir yılın aktif konularını ve başlangıçlarını da belirliyor olacaksınız. Bu Cuma merkür, para ve sahip olduğunuz değerler alanınızda ilerlemeye başlıyor. Ticaretle uğraşan kovalar, bu 2 haftalık dönemde olumlu etkileniyor olacak. Yine paraya dayalı iş anlaşmaları bu dönem ortaya çıkabilir.

 Yalnız parayı tutmanız ve birikim yapmanız gereken yerlerde balığın dağınık özelliğinden uzak durun ve biraz daha tutumlu olmaya çalışın. Bu Cuma  ayrıca venüs düzeliyor, kadersel bir takım olaylar geride kalmaya başlayacak. rahatlayacaksınız.


BalikBalık Burcu:

Bu haftabaşı iş ve kariyer alanlarınız aktif olmaya başlıyor sevgili balıklar. Çalışmayanlar göz önünde olacak ve daha fazla dış ortamlarda bulunabilirler. Sosyal çevre alanlarınızda ortaklaşa para konularında önemli adımlar atabilirsiniz. Enerjinizi sosyal çevrelerde rahat kullanacaksınız.

 Haftanızın geneline baktığımızdaysa, bu hafta parasal olarak beklenmedik yerlerden yeni açılımlarınız olabilir. Perşembe günü oluşan yeniayda diğer burçların aksine önemli konuları devreye sokmayın sadece plan yapın.

 Gelişen olayların neye sebep olduğunu ve olacağını gözlemlemeli ve önünüzdeki dönem için hazırlık yapmalısınız. Bu cuma itibarıyla Merkür sizin burcunuza geçiyor. Bugün ve sonrası daha fazla kendinizi ve hayatınızı konuşuyor olacaksınız. Bu dönemde iş anlamında konuşma ve görüşmeleriniz hızlanacak.

 2 hafta boyunca planlarınız devrede olabilir. Gerçekçilikten uzaklaşmadan projelerinizi dile getirebilirsiniz.  Venüsün bu Cuma  düzelmesiyle birlikte arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz rahatlamaya başlayacak.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın