Aylık Yorumlar Güncel Yorumlar Semadan Haberler

Eylül 2018 Aylık Burç Yorumları

Eylül 2018 Aylık Burç Yorumları - Hande Kazanova
Bu yazıyı paylaşın;

Eylül 2018 Aylık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Eylül ayında birden fazla alana odaklanmış durumdasınız sevgili Koç ve yükselen Koçlar. İş alanlarınızda kendinizi gösterdiğiniz gibi özel hayatınızda da dengeyi sağlamak bu ay önemli olacak. Hala iş ve kariyer mücadeleleriniz Eylül başında da devrede olacak.

06 Eylül’de Satürn’ün düzelmesiyle birlikte kariyer ve iş alanlarınızda gözlemlediğiniz ve yaşadığınız sıkıntıları düzeltmek için harekete geçebilirsiniz. Yine bu tarih itibarıyla iş ve hizmet alanlarınızdaki konuşma ve görüşmeleriniz artabilir. Diğer yandan beraber çalıştığınız veya yanınızda çalıştırdığınız insanlarla olan iletişiminizi arttırabilir, sıkıntı yaşadığınız noktaları mantıklı adımlarla çözebilirsiniz.

06 Eylül’de sağlığınızı konuşacağınız, üzerine düşeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Bu döngüde kontrollerinizi yaptırmak, sağlığınızda bazı düzenlemelerde bulunmak için harekete geçebilirsiniz.

03-07 Eylül iş hayatınızda sorumluluklarınızı bileceğiniz, kalıcı sonuçlar için ilerleyeceğiniz ve parasal getiriler elde edeceğiniz günler.

09 Eylül’de oluşan Yeniay, iş ve hizmet hayatınızdaki başlangıç ve kararları uygulayabileceğiniz bir yeniay. Günlük hayatınızın ritmiyle ilgili alanlarda önemli başlangıç ve kararlarınızı uygulamaya koyabilirsiniz. Yine bu Yeniay sağlığınızla ilgili konularda önemli girişimlerinizi ve adımlarınızı destekliyor. Beslenme şekliniz, diyetinizle ilgili konularda bu yeniayı kullanmalısınız.

09 Eylülden sonra ortak parasal işlerinizde güzel gelişmeler yaşanabilir. Eşinizin veya ortağınızın para durumundaki artışlar sizin ortak para hanenizide arttırabilir. Vergi, kredi, faiz, banka işlemlerinizde güzel sonuçlar alabilirsiniz.

09 Eylül’den sonra cinselliğe olan eğiliminiz artabilir, değişik ve sıradışı konulara olan ilginiz artacak. Tutkularınızı devreye sokacaksınız.

11 Eylülde enerjinizi sosyal çevre alanlarınıza kaydırmaya başlıyorsunuz. Yaz döneminde arkadaşlarınızla veya çevrenizle yaşadığınız bazı sorunlar ve sıkıntılar son bir kez daha üzerinden geçmek üzere karşınıza gelebilir. Organizasyona, davet ve etkinliklere yönelik işlerinizde çevrenize gücünüzü göstermek isteyebilirsiniz.

12 Eylül parasal konularda elde ettiğiniz bilgileri, iş alanlarınıza rahatlıkla aktarabilirsiniz. Yine bu tarih civarında kendinizi geliştirdiğiniz alanlarda insanlara öncülük yapacak, sizin deneyimlerinizden faydalandıklarını göreceksiniz.

11-12-13-16 Eylül iş ve para alanlarınızda şansı ve fırsatı hissedeceğiniz, seçeneklerle karşılaşacağınız günler.

14 Eylül’de iş alanlarınızda enerjiniz düşük çalışabilir, sağlığınızda alerjiler ufak tefek sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz.

19 Eylül’de sosyal ortamlarınızda parasal görüşmeleriniz varsa sakin ve kontrollü bir enerjiyle hareket etmelisiniz. Enerjiniz yüksek çalışacak, bu da bazı kaza ve sorunları hayatınıza taşıyabilir.

22-23 Eylülden sonra özel hayatınıza odaklanacaksınız. Hem fikirsel olarak, hem de kimlik olarak kendinizi sevdiğiniz insanın hayatına göre ortaya koyabilirsiniz. Hayatınızda biri yoksa partner ihtiyacınız artabilir. Yine ortaklaşa işlerinizde kendinizi ve düşüncelerinizi ortaya koyacağınız, konuşma ve görüşmelerinizi arttıracağınız bir dönem. Anlaşmalar, sözleşmeler oluşabilir.

25 Eylül’deki Dolunay, kişisel hayatınızda önemli duygusal tepkileri karşınıza getirebilir. Bu dönemde partneriniz veya ortağınızla anlaşmak kolay olmayacak. Karşı tarafın sorumluluklarını yerine getirmediğini düşünebilir ve hayatınızla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz.

23-26 Eylül tarihlerine özel ilişkilerinizde ve iş hayatınızda dikkat edin.


BogaBoğa Burcu:

Eylül ayında bir çok yere bölünmüş olabilirsiniz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Hemen Eylül başında aile hayatınız için yapacaklarınız konusunda verdiğiniz sözler, yaptığınız işlerle aile mutluluğunuzu arttırabilirsiniz.

06 Eylül’de Satürn ün düzelmesi, gelecek sorumluluklarınızı arttırabilir. Önemli işlerinizde istediğiniz gücü, aradığınız dirayeti kolay sağlayabilir, karşınıza gelecek olan sorumlulukları istekle yapabilirsiniz.

09 Eylül’de oluşan Yeniay, aşk hayatınız, çocuğunuz veya çocuklarınız için yapmak istediklerinizi gerçekleştireceğiniz bir yeniay. Yeniay zamanları atılacak adımlar uzun soluklu olacağından önemli bir sportif faaliyete başlamak, hobileri geliştirmek, öğrenim hayatınızı hareketlendirmek için bu yeniayı kullanın.

09 Eylül itibarıyla özel ilişkilerinize yoğunlaşacak, sevdiğiniz insanla bağlarınızı kuvvetlendirmek isteyeceksiniz. Hayatınızda bir insan varsa bu dönemde üzerine düşebilir, kıskançlık ve bazı baskılarınızla onu yorabilirsiniz. Ortaklaşa atılacak adımlarda kuracağınız ilişkilerde biraz sakin olun, tutkulu davranışlarınız iyi gidecek olan işlerinizi zora sokabilir.

11 Eylülde enerjinizi ve mücadelenizi kariyerinize, toplumsal konulara ve iş hayatınıza kaydıracaksınız. Sosyal hareketleriniz, başka insanları düşünen yapınızla hızlı gelişmeler kaydedebilirsiniz.

11-13-16 Eylül tarihleri özel hayatınızda ve iş alanlarınızda şansınız yüksek çalışacak. Karşınız gelecek olan fırsatları değerlendirmeye çalışın.

12 Eylül’de dış ortamlarda, gelecek işlerinizde önemli insanlarla ortaklaşa işler devreye girebilir. Çevrenize fayda sağlayabilir, insanlara yol gösterebilirsiniz.

19 Eylül tarihine dikkat edin. Daha önceden Ağustos başında yaşadığınız etkiler yeniden oluşabilir. Benzer durumlar ve ruh hali içine çekilebilirsiniz. Enerjinizi ve tepkilerinizi iyi kontrol etmeye çalışın. İş hayatınızdaki mücadelelerin artacağı bir dönem.

22 Eylül ve sonrasında sağlığınızı gözden geçirmek ve kontrollerinizi yaptırmak için uygun bir dönem olacak.

22 eylül ve sonrasında iş ve hizmet hayatınızda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandırabilir, toplantılarınızı arttırabilirsiniz. 23-26 Eylül e önemli girişimlerinizi denk getirmeyin.

25 Eylül’de oluşan Dolunay da kadersel sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Bir olayın iç yüzü ortaya çıkabilir. Bir durumla karşılaşabilirsiniz. İş hayatınızda bazı kayıplar olabilir. Bunların hepsi olasılık, bu dolunayda sakin olmalı ve sağlığınızı korumalısınız.


İkizlerİkizler Burcu

Eylül ayında birçok kola bölünmüş durumdasınız. Aile hayatınız için yapacaklarınız, özel hayatınızın detayları ve iş alanlarındaki hızlı gelişmeler aynı anda birçok konuyla uğraşmanıza neden olacak. Siz hareketliliği seven bir burç olarak hepsinin üstesinden gelebilirsiniz sevgili İkizler ve yükselen İkizler.

 

06 Eylül’de Satürn düzelmesiyle beraber parasal konularda daha sorumlu, daha etkili yöntemlerle yola çıkıyorsunuz. Sıkıldığınız ve zorlandığınız alanlarda yükümlülüklerinizi bilerek ilerleyeceksiniz.

 

06 Eylül itibarıyla aile hayatınızda konuşmalarınız ve görüşmeleriniz önem kazanacak. Emlak alım, satım işleri, devir, yer değiştirme, yuva kurma gibi konularda pratik, hızlı kararlar alabilirsiniz.

 

09 Eylülde oluşan Yeniay, aile hayatınızda almanız gereken kararlar varsa size yeşil ışık yakacak. Konuştuklarınızı, birbirinizle paylaştıklarınızı uygulamanın tam zamanı önünüzdeki 15 gün sevgili ikizler.

 

09 Eylül’den sonra iş hayatınızı, günlük hizmetlerinizi sevecek, başkaları için birşeyler yapmaktan, hizmet etmekten mutluluk duyacaksınız. Beraber çalıştığınız insanlar ya da yanınızda çalıştırdığınız insanlarla olan bağlantılarınız kuvvetleniyor. Yine bu dönemde sağlığınızı daha fazla önemseyebilirsiniz. Yemeye, tüketmeye olan ihtiyacınız yüksek olacağından bu dönem kilo alımına açık olacaksınız.

 

11 Eylül’de seyahat, eğitim, yurtdışı bağlantılı işler, hukuki alanlar, ticaret, medya, yayıncılık alanlarınızda enerjinizi ortaya koyacaksınız. Bu alanlarda hırslı ve demokratik yapınız öne çıkarken, bazen takım çalışmalarınızda kendinizi ve etrafınızdakileri sabit fikirli davranışlarınızla zorlayabilirsiniz.

 

11-12-13-16 Eylül yapılması gereken işlerinizi yola koyduğunuz, karşınıza güzel fırsatların geleceği tarihler.

 

19 Eylül’de tıpkı ağustos başında olduğu gibi bir etkiye maruz kalabilirsiniz. Seyahat halindeyseniz, tatildeyseniz beklenmedik olayların sizi sinirlendirmesine izin vermeyin. Araba kullanırken dikkatli olun, enerjinizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz.

22 Eylül’den sonra eğlenceli bir dönem başlıyor, 1 gün sonra güneşin de bu alana girmesiyle beraber aşka, keyfe, eğlenceye, sanatsal konulara ve elbette varsa çocuğunuza, çocuklarınıza daha fazla önem vereceksiniz.

25 Eylül’deki Dolunay, sosyal çevrenizde, arkadaşlarınızla ilişkilerinizde, organizasyona yönelik işlerde hassaslıkları hayatınıza taşıyabilir. Karşınıza gelecek olan bir davet, etkinlik özel hayatınızı ihmal etmenize ve onlarla gerginlikler yaşamanıza neden olabilir.YengecYengeç Burcu
:

Eylül ayında ailevi konular, yakın çevre ilişkileriniz ön planda olacak sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler.

06 Eylül’de Satürn’ün düzelmesiyle beraber özel hayatınızda almanız gereken sorumluluklarınıza daha bilinçli yaklaşabilirsiniz. Sıkıntı ve sorunlarınızın kökenine inip problemli alanı bulduysanız artık daha sorumlu ve etkin bir şekilde yolunuza devam edebilirsiniz.

06 Eylülden sonra eğitim konularına eğilecek, öğrenmekten, okul hayatına adapte olmaktan mutluluk duyacaksınız.

09 Eylül’de gerçekleşen Yeniay iletişimsel işlerinizi ve girişimlerinizi başlatabilirsiniz. Satış, reklam, pazarlama, tanıtım, teknoloji veya bilgisayar alanında işiniz varsa önemli başlangıçları bu tarih ve sonrasında yapmalısınız.

09 Eylül’deki yeniayla beraber eğitim veya öğrenim hayatınızda önemli kararlarınızı devreye sokabilirsiniz. Okul gereçleri, kıyafetleri, malzemelerinizi almak, tamamlamak için bu yeniaydan faydalanın.

09 Eylül ve sonrasında aşk hayatınız size heyecan verebilir ama bir o kadar da derin duygularla bezenmiş olabilirsiniz. Bu dönemde kıskançlığa, sahip olma kavramlarına ve bunu hayatınızda kullanma biçiminize dikkat edin.

11 eylül’de enerjinizi ortak parasal konulara kaydırıyorsunuz. Son 6 aydır parasal konular ve ilişkiler vaktinizin çoğunu almış olabilir şimdi mars son kez  size parasal konularda girişimci yönlerinizi ortaya koyma fırsatı veriyor.

19 Eylül’de sosyal çevrenizdeki değişimler, parasal harcamalarınızı hızlandırabilir ve size bu alanda risk aldırabilir. Ödemelerinizden kaynaklı olarak sosyal ortamlarınızda kolay tepkiler vermeye ve kendinizi kontrol etmeye zorlanabilirsiniz. Bir arkadaşınızın başına gelecek bir olay sizi  etkileyebilir. Ağustos başında yaşadığınız olaylara benzer konular etrafınızda cereyan edebilir.

22 Eylül’den sonra aile büyüklerinizle, aile bireylerinizle iletişiminizi arttıracaksınız. Emlak alım satım işleriniz varsa bu işleri halletmek, anlaşmalar yapmak önem kazanıyor. 24 Eylül’ü bu anlamda kullanın.

25 Eylül’de oluşan Dolunay, kariyer ve iş hayatınızda gelgitleri, stresleri hızlandırabilir. Daha fazla işinizle uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. İş hayatınızda yaşayacağınız gerginlikleri aile ortamlarınıza yansıtmamaya çalışmalısınız.


AslanAslan Burcu:

Eylül ayında bir yandan para kazanımlarınızı gözden geçirecek, diğer yandan ailenizle vaktinizi harcayacaksınız sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Kısa vadeli planlarınız ve girişimleriniz adına 03 eylül’de güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz.

06 Eylül itibarıyla para kazanma becerileriniz artıyor. Ticari fikirleriniz değerlenecek, pratik yaklaşımlarınızla maddi konulara güzel çözümler üretebilirsiniz. Para görüşmeleriniz hızlanabilir. 07 Eylül’de kalıcı anlaşmalar peşinde koşabilirsiniz.

09 Eylül’de oluşan Yeniay maddi konularda atılacak adımlarınızı destekliyor. Yine 09 Eylül itibarıyla evinize ve yuvanıza sevginizi göstereceksiniz. Aile büyüklerinizle paylaşımlarınız artabilir. Evinizde misafir ağırlamak önem kazanacak. Boya, badana, tadilat işlerinizde bası sıkıntılar ortaya çıkabilir. Rutubet ve tuvalet sorunlarına dikkat edin.

11 Eylül’den sonra yeniden enerjinizi ve uğraşılarınızı eşinize, evliliğinize veya ortak işlerinize yönlendireceksiniz. Yaz aylarında yaşadığınız konuları düzeltmek için bu dönemde zamanınız olabilir.

Aile hayatınızda yakaldığınız huzurla, davranışlarınızdaki iyimserlikle iş alanlarınızda yapılması gerekenler konusunda 12 Eylül’de başkalarına öncülük edebilirsiniz.

19 Eylül’de ağustos başında yaşadıklarınıza benzer durumlar karşınıza gelebilir. Hem ortaklı işleriniz ve projelerinizde, hem de özel hayatınızda bazı gerilimlere ve riskli durumlara açık olacaksınız. Enerjinizi istediğiniz gibi kontrol etmek kolay olmayacak. Göz önünde olacağınız ortamlarda sevdiğiniz insanla çatışma ve sürtüşmelerden uzak durun, bu dönemde risk almayın.

22 Eylül’den sonra kendinizi yakın çevrenizde olup bitenlere vereceksiniz. Akraba veya kardeşlerinizle olan konuşmalarınız artabilir. Ayrıca satış, reklam, tanıtım, bilgisayar işlerinizde toplantı ve görüşmelerinizin arttığını görebilirsiniz. Yine öğrenciyseniz eğitim ve öğrenim hayatınıza kanalize olacaksınız. Yeni bir dönem başlıyor ve siz bu dönemden en etkili şekilde faydalanacak burçların başında geliyorsunuz sevgili genç aslanlar.

25 Eylül’de oluşan Dolunay, yurtdışı bağlantılı işlerinizde, seyahat ve ticari oluşumlarınızda önemli duygusal stresleri karşınıza getirebilir. Başlattığınız işlerin karşılığını alacağınız haberlerle göreceksiniz.

23-26 Eylül’de önemli bir işe soyunmayın, bu tarihlerde bazı işlerinizde sonlanmaları ve sıkıntıları deneyimleyebilirsiniz.


BasakBaşak Burcu:

Eylül ayı sizi hareketlendiren bir ay sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Sizin zamanınız ve siz de bunu en iyi şekilde kullanmak isteyebilirsiniz. Parasal işlerinizdeki güzel adımlar ve sonuçlar için 03 Eylül’ü pas geçmeyin.

06 Eylül’de Satürn düzeliyor. Artık özel hayatınızda daha organize, disiplinli ve istediğiniz gibi davranabileceksiniz.

06 Eylül itibarıyla artık ifadenizde rahatlıyorsunuz. Kendinizi ön plana çıkartacağınız, kariyerinizde ilerleyeceğiniz bir 15 günlük içinde olacaksınız..

09 Eylül’de oluşan Yeniay, hayatınızla ilgili önemli kararları uygulamanız için biçilmiş kaftan. Planlarınızı yaptınız, artık hazırım ve girişimlerimi başlatıyorum dediğiniz noktada bu yeniay size çok güzel seçenekler sunabilir.

09 Eylül itibarıyla eğitim, öğrenim, yazma, ifade etme konusunda, reklam, tanıtım alanlarında güzel kazançlar sağlayabilir, iletişim işlerinizde doğru ilişkiler peşinde koşabilirsiniz ama biraz dilinizi tutmayı öğrenmelisiniz.

11 Eylül itibarıyla enerjinizi iş hayatınıza akıtacaksınız. İş ve hizmet alanlarınızda mücadele eden yönlerinizle uğraşılarınızı arttırabilirsiniz. Yine 11 Eylül itibarıyla sağlığınıza gereken özeni göstermeyi unutmamalısınız. Dolaşım sistemi sorunları, varis problemleri sizi zorlayabilir.

11-12 Eylül de hayatın yüzünüze güldüğünü görebilirsiniz. Yeni girişimler, iş kolları, atacağınız adımlarda güzel şanslar karşınıza gelebilir.

19 Eylül’de  Ağustos başında yaşadığınız bazı etkiler yeniden devreye girebilir. İş konularında kendinizi değişimlere karşı sabırsız, güvensiz hissedebilirsiniz. Risk almaya yatkın olacaksınız ama önemli değişimler konusunda biraz daha salim kafayla düşünmeye ihtiyaç duyabilirsiniz.

22 Eylül’den sonra parasal konularda kendinizi güvende hissetmek isteyeceksiniz. Bir yandan da para getirilerinizin, maddi varlıklarınızın üzerine daha fazla düşebilir, yatırımlarınızı gözden geçirebilir, kazançlarınızı oluşturacak durum ve koşulları daha fazla yakından takip edebilirsiniz. Finansla ilgili konular gündeminizde yer edecek.

25 Eylül’de oluşan Dolunayda,  ortak parasal işlerinizde  hassaslıklar yaşayabilirsiniz. Ortaya bir borcun veya ödemenin çıkması ortamlarınızı, aile ilişkilerinizi gerebilir. Veya eşinizin hayatındaki parasal değişimler, hassaslıklar sizi de etkileyebilir.

23-26 Eylül’de parasal girişimlerinize dikkat edin. Riskten kaçının. Ticarette veya yatırımda bulunmayın, desteklenmeyeceksiniz.


TeraziTerazi Burcu:

Eylül ayında biraz geri planda duracaksınız sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Ay’ın 22 sine kadar sürecek olan bu dönemi plan yapma dönemi olarak görmeli ve kafanızdaki planları bir sıraya koymalısınız.  06 Eylül’de Satürn’ün düzelmesiyle beraber aile hayatınızda, karmanız, geçmişiniz, davranışlarınız ve yuvanızla ilgili konularda daha sorumlu ve bilinçli bir şekilde hareket edebilirsiniz. Sorun ve sıkıntı yaşadığınız konuları düzeltmek artık kolay olabilir.

06 Eylül itibarıyla   biraz geri plana çekilmek, olayları gözden geçirmek ve plan yapmak isteyebilirsiniz. Bir yandan iletişimde kendinizi istediğiniz gibi ortaya koyamayabilirsiniz. Bu iki haftalık süreçte arkanızdan konuşan insanların varlığında artışlar olabilir, dedikodunuz yapılabilir. Bu yüzden de önemli sırlarınızı kimseyle paylaşmamaya özen gösterin.

09 Eylül’deki yeniay, da kötü alışkanlıklarınızdan kurtulmak ve geri plandan yürüttüğünüz işleriniz için start alabilirsiniz. Diğer konularda önemli başlangıçlarınızı uygulamak için uygun bir yeniay değil.

09 Eylül ve sonrasında parasal kazançlarınızı arttırabilirsiniz. Kendinizi maddi konularda güvende hissetmek isteyeceksiniz. Para getirilerinizin artacağı gibi derin, araştırma isteyen, ortak parasal harcamalarınızda artabilir. Tatminsizlikler size para harcattırabilir.

11 Eylül’den sonra aşka, eğlenceye, sevgiye, çocuğunuza enerjinizi akıtmaya başlıyorsunuz. Bu alanlarda yazı yaşadığınız sıkıntıları tam anlamıyla toparlamak  önem kazanıyor.

11-12-13-16 Eylül güçlü yapınızla süregelen işlerinizde ve aile bağlantılarınızda kendinizi oldukça keyifli ve şanslı göreceğiniz günler.

22 Eylül itibarıyla kendinize olan güveniniz yerine geliyor. Rahat bir nefes alacaksınız, kendinizi göstermek isteyeceksiniz, geri planda durduğunuz konulara hoşçakal diyeceksiniz. Sağlığınızda güzel, gözle görülür gelişmeler sizi daha mutlu edebilir.

25 Eylül’de oluşan Dolunay, özel hayatınızda yaralarınızı sarmak için uygun bir Dolunay. Bir yandan da özel hayatınızda ve ilişkilerinizde önemli hassas ve duygusal kararlar alabilir, duygusal hayatınızda iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz.


AkrepAkrep Burcu:

Eylül başında sosyal çevrenizle beraber girişeceğiniz işlerde önemli adımlar atılabilir sevgili Akrep ve yükselen Akrepler.

06 Eylül itibarıyla yakın çevrenizin sorumluluklarına daha disiplinli ve itinalı bir şekilde yaklaşacak, bu alanda yaşadıklarınızın sonuçlarını üstleneceksiniz. Sosyal çevrenizle olan iletişiminiz hızlanırken, arkadaşlarınızla fikir alışverişlerinde bulunabilirsiniz.

09 Eylül’den sonra kendinize, dış görüntünüze önem vereceksiniz. Sosyalliğiniz artabilir, tutkulu, derin, şüpheci yönlerinizi dengeleyebilirseniz, özel hayatınızda ve kişisel adımlarınızda göz doldurabilirsiniz.

09 Eylül’de oluşan Yeniay’da sosyal çevrenizle beraber girişeceğiniz işleriniz, gelecek planlarınız adına  adımlar atabilir, önemli başlangıçlar içine girebilirsiniz.

11 Eylül sonrasında enerjinizi aile hayatınıza döndüreceksiniz. Yaz döneminde zorlandığınız, hırpaladığınız sorun yaşadığınız insanlarla aranızı şimdi düzeltmek için fırsatlar karşınıza gelebilir.

11-12-16 Eylül kafanızdaki fikirler hayata geçiyor. Çevrenizden yardım alacağınız gibi önemli kapıların yine arkadaşlarınız tarafından aralandığını görebilirsiniz.

19 Eylül’de  aile ortamlarınızda ve özel hayatınızda Ağustos başında yaşadıklarınızı tekrar eder bir durumda kendinizi bulabilirsiniz. Gerginlikler, özgürlük arzunuz, sevdiklerinizle aranızı gerginleştirebilir.

23 Eylül’den sonra biraz geri planda durabilirsiniz. Yine kontrolünüz dışında gelişecek olaylara karşı dikkatli olmanız gereken bir dönem. Hesapta olmayan gelişmeler karşısında şartları çok zorlamamalısınız ve bu süreçte sağlığınıza çok ciddi anlamda dikkat etmelisiniz. Önemli sırlarınızı kimseyle paylaşmayın.

25 Eylül’de oluşan Dolunay iş ve günlük koşturmalarınız, rutininizde bir takım duygusal sıkışmaları karşınıza getirebilir. Sağlığınıza ekstra özen göstermelisiniz.


YayYay Burcu:

Eylül ayında kariyerinizdeki oluşumlarla iş hayatınızda esnek, rahat ve kalıcı bir şekilde ilerleyeceksiniz sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Şimdiye kadar iş alanlarınızda bazı dengesizlikler olsa bile şartlarınızı kalıcı noktalara taşıyacaksınız. 03-07- 16 Eylül bu anlamda çok şanslı günler.

06 Eylül’de Satürn’ün düzelmesiyle beraber maddi alanda parasal sorumluluklarınız artabilir. Bu sefer yapmanız gerekenleri bilecek ve ona göre daha disipilinli ve istikrarlı bir şekilde ilerleyeceksiniz.

06 Eylül itibarıyla kariyer ve iş alanlarınızda kendi fikirlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Önemli konuşma ve görüşmeler oluşabilir. Birden fazla kolla ilgilenebilir, işinizde mükemmeliyetçi düşünüş tarzınızla herşeyi fazlasıyla didik didik edebilirsiniz. Yine de iş disiplininiz bu ay sizi yukarılara taşıyabilir, sadece kararsızlıklarınızı etrafınıza yansıtmayın ve kendi bildiğiniz doğrularla ilerleyin. Kararsız kaldığınız noktalarda 07-14 Eylül tarihlerinde aileniz, sevdikleriniz sizi fikirleriyle yanıltabilirler veya kararsızlıklarınızı arttırabilirler.

09 Eylül’deki yeniay Kariyer fırsatlarınızı hayata geçirmek için biçilmiş kaftan. Karşınıza gelmiş olan seçeneklerinizi bu yeniayla beraber değerlendirmeye alabilir ve başlangıçlarınızı yapabilirsiniz.

09 Eylül itibarıyla çok çalıştığınız noktalarda kendinizi geriye çekebilirsiniz. Hayatı anlamlandırmak, gözlemlemek isteyecek, arkadaşlarınızla olan bağlantılarınızı gözden geçireceksiniz. Sosyal çevrenizden elinizi, ayağınızı çekebilir, ruhunuza daha fazla vakit ayırabilirsiniz.

11 Eylül’den sonra enerjinizi bir kez daha yakın çevrenize çeviriyorsunuz. Yakın çevrenizde olup biten olaylarla daha fazla mücadele vermeniz gerekebilir. İletişimsel alanlarınızda atak, hızlı hareket etmek isteyebilir, girişimleriniz konusunda sabırsızlanabilirsiniz.

11-16 Eylül’de uzun vadeli işler, güzel oluşumlar, hayalini kurduğunuz işler, yurtdışı bağlantılı konularda şansınızı iyi kullanın.

19 Eylül enerjinizi iş kollarınızda ve yakın çevrenizde çok iyi kullanamadığınız tarihlerden. Risk almayın, kazalara yatkın olabilir, iş hayatınızda bazı işlerinizin bozulmasına neden olabilirsiniz.

22 Eylül’den sonra iş ve kariyerinizde hem partnerinizin, hem de kendi sosyal çevrenizin gücünden faydalanacaksınız. Sosyal çevrenize daha afzla vaktinizi ayırabilir, uzun zamandır ihmal ettiğiniz arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz.

23-26 Eylül sosyal ortamlarda parasal konularda sıkıntı ve sorunlar oluşabilir. Arkadaşlarınızla yaptığınız maddi işlerinizde sıkıntılar su üstüne çıkabilir.

25 Eylül’de oluşan Dolunay kendinizi aşka, keyfe vermenize neden olabilir. Sosyal çevrenizdeki hızlı oluşumlar hayatınızda biri yoksa bu Dolunayda aşkı karşınıza getirebilir. Ya da hamile olduğunuzun haberi bu dolunayda hayatınızı renklendirebilir.Oglak
Oğlak Burcu:

Eylül ayı güzel etkilerle başlıyor Sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. 03 Eylül’de iş alanlarınızda maddi konularda güzel anlaşmalara imza atabilirsiniz.

06 Eylül’de Satürn düzeliyor. Hayatınızın iplerini yeniden elinize alacaksınız. Satürn gerilemesinde yaşadığınız sıkıntıları düzeltmek, yeni sorumluluklar altına girmek için uygun bir dönem. Artık enerjinizi de istediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz o halde yola koyulmanın tam zamanı.

06 Eylül’de eğitime dayalı konuların üzerine daha fazla eğileceksiniz. Bilgi alışverişlerine açık bir dönem. Okulunuz için araştırmalar yapmaya, arkadaşlarınızla iletişime geçmeye hazırsınız.

06 Eylül itibarıyla gelecek planlarınızı hızlandırabilirsiniz. Bir iş seyahati karşınıza gelebilir. Önemli işleriniz için konuşma ve görüşmelerinizi arttırabilir, yabancı insanlarla iletişim sağlayabilirsiniz.

07-14 Eylül’de yanıltıcı etkilerden kendinizi sıyırın, karşınıza gelecek işler, fırsatlar düşündüğünüz gibi çıkmayabilir.

09 Eylül ve sonrasında seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işler, ticaret, medya, yayıcılık, hukuk alanlarınızdaki kararlarınız uygulamaya konulabilir. Bu alandaki fırsatları kalıcı işlere çevirmek için bu yeniayı iyi değerlendirin.

11 Eylül’den sonra enerjinizi parasal konulara çevireceksiniz. Yaz aylarında uygulamakta zorlandığınız, hayata geçiremediğiniz parasal işlerinizi, girişimlerinizi sosyal ortamlarınızdaki insanlarla beraber hayata geçirebilirsiniz. Teknolojiye, bilimsel konulara ilginiz artabilir, bu alandaki eşyalara harcamalarınızın arttığını görebilirsiniz.

11-16 Eylül hayatınızın genişlediği, güzelleştiği, fırsatların oluk oluk karşınıza aktığı tarihler olacak.

19 Eylül Ağustos başında aldığınız etkilerle harcamalarınız fazla olabilir. Sinirli ve agresif yapınızla risk almaya yatkın olacaksınız ama büyük risklerin sırası değil sevgili Oğlaklar.

22 Eylül ve sonrasında işlerinizde başarı ve ilerleme elde edebileceğiniz günlere giriş yapıyorsunuz. Özellikle geçtiğimiz aylarda gösterdiğiniz performans ve çabanın ödüllerini alabilirsiniz. Başarı ve ödül kazanmamanız için hiçbir sebep yok çünkü her şeyin daha fazla görünür hale geldiğini göreceksiniz. Merkür’den alacağınız etkilerle 21 eylül’de önemli bir projeye imza atılabilir, görüşmeler yapılabilir.

23-26 Eylül’de hayat sorumluluklarınızı üstlenmek kolay olmayacak. Çevrenize yansıtacağınız enerji, sorumsuz enerjisi olabilir. Tam da işlerinizi yolunuza koymuşken, olumsuz düşünmenin ve sorumsuz davranmanın zamanı olmadığını bugünlerde anlamalı, işlerinize asılmalısınız.

Aile hayatınıza gereken özeni 25 Eylül’de oluşacak Dolunay zamanı göstermeyi unutmayın. Kariyerinizde daha güçlü ilerlemek için onlardan destek almanız gerektiğini aklınızdan çıkarmayın.


KovaKova Burcu

Eylül ayında kendinizi, sizi zor durumlardan kurtaran o içsel gücünüzü farketmiş olarak giriyorsunuz sevgili Kova ve yükselen Kovalar.

06 Eylül’den sonra ruhsal ve spiritüel konulara olan eğiliminiz artabilir. Hayatı farklı gözlerden görebilir, eşinizin parasal durumundaki sorunları çözmek üzere konuşmalarınızı hızlandırabilirsiniz.

07 Eylül gücünüzü iyi kullanacaksınız yalnız parasal işlerde gözünüzü dört açın, kandırılma ihtimaliniz olabilir. Aynı şekilde 14 Eylül’de biraz sorunlu.

09 Eylül’den sonra kendinizi göstereceğiniz bir döneme giriş yapacaksınız. Güçlü ilişkiler bulunacağınız toplum önü işlerinde arkanızda duracak, kendinizi gösterecek, statünüzde ilerlemeler kaydedeceksiniz.

09 Eylüldeki yeniay zamanı ortak parasal kararları hızlandırabilirç Bir ödeme, borcun altına girme konular varsa eşinizle bunların üzerine kafa patlatabilir ve kararlarınızı bu tarihten sonra alabilirsiniz.

11 Eylül’den sonra enerjinizi iyi kullanacağınız bir dönem başlıyor. İşte şimdi yaz aylarında yapamadığınız, hareket edemediğiniz konuları başlatmak için donanmış olacaksınız. Ya da yanlış adımlarınız olduysa şimdi bu konuların üzerinden geçerek işleri yoluna koymaya başlayabilirsiniz.

19 Eylül’de Ağustos başında devreye giren etkiler bir kez daha karşınıza gelebilir. Aile hayatınızdaki değişimler, beklenmedik olaylar hızlı ve riskli kararları karşınıza getirebilir. Kısıtlamalara gelemeyebilirsiniz. Yine eşinizin kariyerindeki önemli değişimlere ters tepkiler vermeye meyilli olacaksınız. Aile hayatınızda kazalara dikkat edin.

22 Eylül  itibarıyla seyahat, dış ticaret, eğitim konularının ya da ruhsal, yasal konuların gündeminizde önemli yer tutması söz konusu olacak. Bir şeyler öğrenme amaçlı seyahatler yapabilirsiniz. Hedeflerinizi bu süreçte geniş tutmalısınız. Özellikle sizi rahatlatacak konu ve olaylar içinde olmak, daha derin bilgiler öğrenmek, felsefe gibi konuşmaların hızlanması bu süreçte karşınıza çıkabilir. Yine öğrenciyseniz yüksek eğitim ve öğrenim hayatınıza odaklanacaksınız. Yeni dönem eğitim hayatınızla ilgili yapmanız gerekenleri yapabilir, eksikleri tamamlayabilirsiniz. Bu dönemde güçlü ve dengeli yapınızla daha ilk günlerden okul hayatınızda fikirlerinizle dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

 

23-26 Eylül dış ortamlarda beklenmedik olaylar içinde kendinizi bulabilirsiniz. Bu dönemde önemli işlerinizde bozulmalara, sorunlara karşı dikkatli olun. Birşeyler olmuyorsa olması için çok zorlamayın.

25 Eylül’de yakın çevrenizde oluşacak olaylarla çevreleneceksiniz. Meselelere kısa ve net çözümler üretmeli, kısa vadeli planlara odaklanmalısınız. Fikirlerinizdeki gitgelleriniz yüksek görünüyor.


BalikBalık Burcu:

Eylül ayında özellikle 03 Eylül’de iş hayatınızda parasal yönden güzel anlaşmalar sağlanabilir, başkalarının kaynaklarını kendi iş çevrenize aktarabilirsiniz sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Önemli girişimleriniz için elinizi çabuk tutmanızı tavsiye ederim. 11 Eylül’de Mars yaz başında olduğu gibi yine kadersel alanınıza girecek ve enerjinizi istediğiniz gibi kullanmanıza engel olabilir.

06 Eylül’de Satürn Düzeliyor. Sosyal ortamlarınız ve çevreniz için önemli sorumluluklar üstlenmekten kaçınmayacaksınız. Yine bu tarih ve sonrasında ikili ilişkilerinizde sevdiğinizle iletişiminizi arttırıyorsunuz. Ortaklaşa işlerinizin üzerine eğilebilir, önemli anlaşmalar ve görüşmeler peşinde koşabilirsiniz.

09 Eylül ve sonrasında seyahatleriniz artabilir. Gezmekten, dolaşmaktan mutluluk duyacak, yeni yerler keşfetmekten, öğrenmekten kendinizi alamayacaksınız. Daha az tanıdığınız insanlarla bu dönemde daha rahat anlaşabilirsiniz.

09 Eylül’de oluşan Yeniay özel hayatınızda uygulamak istediğiniz başlangıç ve kararlarınızı destekleyecek. Evlilik, söz, nişan gibi oluşumlar hızlanabilir. Düşündüklerinizi uygulayabilirsiniz.

11 Eylül’den sonra enerjinizi rahat kullanamayacağınız bir döneme gireceksiniz. Maddi konularda da yavaşlamalar oluşabilir. Bu dönemde sağlığınıza dikkat etmeli, dolaşım sistemi bozukluklarına açık olacağınızı bilmelisiniz. Bağışıklık sisteminizi güçlendirin, vitaminlerinizi ihmal etmeyin.

11-16 Eylül özel hayatınızda gelecek planlarınızı hızlandırdığınız, bir yandan da sosyal ortamlarda aşk tazelediğiniz zamanlar.

19 Eylül’de Ağustos başında karşınıza gelen olaylara benzer durumlar oluşabilir. iletişim alanlarınızda, yakın çevrenizdeki değişimler bazı parasal kayıpları karşınıza getirebilir. Risk almak isteyecek, düşünmeden adımlar atmaya yatkın olacaksınız. Bu dönemde hızlı kararlar almayın.

22 Eylül’den sonra artık ortaklaşa parasal konularda kendinizi göstermeye başlıyorsunuz. Hayatınızı değiştirecek bir insan devreye girebilir ve bu insandan tavsiyeler alabilirsiniz. Yine parasal durumunuzla ilgili önemli gelişmeler altındasınız. Borç, alacak, verecek, tahsilat gibi işleriniz, vergiyle ilgili konular özellikle ay sonuna kadar daha fazla gündeminizi meşgul edebilir.  Bu alanlarda kafanızı çalıştıracak, istediğiniz dengeli sonuçları elde edeceksiniz.

23-26 Eylül’de parasal sorumluluklar altına girmeyin. Kimseye borç vermeyin veya almayın. Kredi başvurusunda bulunmayın.

25 Eylül’deki Dolunay elinize para geçirebilir sevgili Balıklar. Bu dolunayda kendi cebinize giren parayla ilgilenecek, borç verdiğiniz paranın hesabıyla daha fazla haşır neşir olacaksınız.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın