Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

ELEKTRİKLİ BİR HAFTA! – 19 – 25 Nisan 2021 Haftalık Burç Yorumları

ELEKTRİKLİ BİR HAFTA! - 19 - 25 Nisan 2021 Haftalık Burç Yorumları
Bu yazıyı paylaşın;

Bu hafta başı Güneş Boğa burcuna geçerken hemen akabinde aynı gün Merkür de Boğa burcuna geçiyor.

Kimliğimizi Boğa burcu gibi ortaya koymaya çalışacağız. Daha sağlamcı olacağız, daha güvenilir ve somut adımlar atmak isteyeceğiz. Pratik olabiliriz ama dikkatli ve temkinli adımlar atmak önemli olacak. Kafamız finansal ve maddi konulara yönelik daha fazla çalışacak.

Boğa burcu sanat, güzellik, estetik, besinler, doğa, tarım alanlarıyla ilgilidir. Bereket, üretkenlik, verimlilik onun yönetimindedir. Biriktirme ve sahip olma arzusu ön plana çıkar. Konfeksiyon, tekstil, moda tasarım, bahçe işleri, mobilya alanlarını temsil eder. Bu alanlar ön plana çıkabilir.

Ayrıca bordrolu çalışanlar, bankacılar, emlakçılar, emlakçılık ve arazi işleri, mülk sahipleri, inşaat ve para bu burcun yönetimindedir. Demek ki bu dönem bu konularla ilgili olacağız. Sağlıklı ve doğal beslenmeye önem vereceğiz. Tat alma duyusu öne çıkacağından bu dönem boğazımızı tutmak kolay olmayabilir, kilo almaya meyilli olabiliriz.

Pazartesi günü Güneş ve Merkür kavuşacak. Merkür Güneş’in kalbinde olacak. Özellikle sabah erken saatlerde ne istediğinize, ne dilediğinize, ne adım attığınıza, ne planladığınıza dikkat edin. Güzel şeyler düşünün, güzel şeyler hayal edin, güzel şeyler isteyin. Bu kavuşumla sorunlarımıza çözüm üretmek kolay olacak.

Bu hafta Cuma günü Mars Yengeç burcuna geçiyor. Mars, yaşam enerjimiz, hayatla mücadele etme biçimimiz, uğraşlarımızla ilgilidir. Mars şimdi rahatta olmadığı, düşüşte olduğu Yengeç burcuna geçiyor. Bu da kavgalarımızın, mücadelelerimizin, uğraşılarımızın artacağı anlamına geliyor. Ev, aile, yuva, güvenlik, beslenme ile ilgili konu ve olayların yanı sıra ülkemizi ilgilendirecek konularda milliyetçi, muhafazakar yönlerimiz ön plana çıkabilir.

Yiyecek, içecek sektörü, ulusal milli konular, emlak işleri, çevre düzenleme, denizcilik, otelcilik konaklama, restoran işletmeciliği, esnaf, aile işleri bu burçla alakalı olduğundan bu alanlarda kavgalar, mücadeleler, duygusal tepkiler, hassaslıklar öne çıkabilir.

Ailemizdeki insanlarla bu dönem kavgalarımız, tartışmalarımız, savaşmamız, mücadelemiz artabilir. Milli savunma, milli güvenlik, güvenlikle ilgili tema ve olaylar, iç meselelerimiz, iç güvenliğimiz bu dönemde ön planda olacak.

Yengeç burcu özellikle medikal astrolojide göğüs ve karın bölgesini yönetir. İç karın, boşlukta bulunan organlarımızla çok bağlantılıdır yani safra kesesi, pankreas aynı zamanda mide sıkıntıları problemleri, akciğer, göğüsle alakalı problemler daha fazla kaşıntılar ve ürtiker problemler ön plana çıkacak. Bu alanlarda ameliyatlar artabilir.

Cumartesi günü Merkür Uranüs kavuşumu var. Bu da ani, hızlı beklenmedik konu ve olayları, tepkileri hayatımıza taşıyabilir. Özgürleşme arzumuz artabilir. Yeni fikirler, icatlar, keşifler öne çıkarken elektronik, elektrik alanlarında, bilgisayar, yayıncılık alanlarında önemli gelişmeler, havacılık, uçak sanayi, mühendislikte ve  bilimsel konularda hızlı gelişmelerle karşılaşabiliriz. Uçak kazaları, elektrikle ilgili problemler oluşabilir. Hava koşullarında ani değişimler, elekrikli havalar, fırtına, kasırgalar görülebilir. Özellikle tarımı etkileyecek, zorlayacak hava koşulları oluşabilir. Yine kadın hakları, yasaları ile konular, kadınlara yönelik şiddetin arttığı zamanlar olabilir. Evlilikte boşanmalar, toplum ilişkilerinde huzursuzluklar görülebilir.

Pazar günü Merkür ve Venüs, Satürn’den dik açı alacak. Kaldı ki bu gezegen etkileşiminin devrede olması bir sonraki haftaya da bu olumsuzluğu yansıtabilir.

Neler olabilir? İlişkilerimiz, iletişimimiz zorlanabilir, kafamıza hiç olmadık konular takılabilir ya da bardağın boş tarafını görmeye meyilli olabiliriz, eleştirel yönlerimiz ön plana çıkabilir. Aynı zamanda ilişkilerde alma verme dengesini kaybettiğimiz, yalnızlık duygusuyla bazı konularda hareket ettiğimiz ve parasal konularda da sıkıntı, problemlere açık olduğumuz bir süreç. Bunlar da ağırlıklı olarak 26 Nisan haftasına yansıyacaktır. 27 Nisan’da çok önemli bir Dolunay var. Bu konuyla ilgili olarak da vereceğim haberleri bekleyin.

Herkese güzelliklerle dolu bir hafta dilerim…

19 – 25 Nisan Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Koç ve yükselen Koçlar, haftanıza ailevi konularla başlıyorsunuz. Eviniz, aileniz, ailenizle beraber yapacaklarınız, tüm haftaya boyunca size keyif veren konu ve olaylar ve işle ilgili konular odaklanacağınız ana temaların başında geliyor.

Pazartesi günü itibariyle hem Güneş hem Merkür Boğa burcuna geçecek ve maddi konuların önem kazanacağı bir hafta olacak. Kazançlarınıza odaklanacak, yatırımlarınız konusunda hareket etmek isteyeceksiniz. Sıkıntılarınız, para alışverişlerinizde yaşadığınız sorunlar ya da bu ay bütçenizde bir takım açıklarınız varsa işte bütün bunları ele almak ve çözüm üretmek konusunda hayat sizi destekleyecek. Maddi konularla ilgili kafanızda bazı planlar ya da istekleriniz varsa Pazartesi günü bu isteklerinizi gökyüzüne salmayı unutmayın. Güzel dualarda bulunun çünkü karşılığını alma olasılığınız yüksek.

Cuma günü enerji alanımız değişiyor, Mars Yengeç burcuna geçecek. Mars aile, ev ve yuva alanlarınızda dolaşacak. Yani savunmatik yönlerinizi daha çok ailevi ortamlarda göstermeye başlayacaksınız. Aile büyüklerinizle bu dönem mücadele ve uğraşlarınız artabilir yine ev ile ilgili konularda hayatınız hızlanabilir. Mesela evinizde çıkacak bir sorunla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Yengeç burcunun daha çok su problemleriyle bağlantılı olduğunu düşünürsek su tesisatlarında, banyonuzda, mutfağınızda birtakım problemler yaşanabilir. Borularınız patlayabilir, doğalgaz sıkıntıları ve problemlerini çekebilirsiniz. Ayrıca rutubetle ilgili konu ve olaylar hayatınızın merkezine yerleşebilir. Yine ailenizden bir insanın mide sıkıntıları döneme damgasını vurabilir.

Cumartesi günü ani, hızlı, beklenmedik parasal konuşmalar ya da parayla ilgili konularda sıkılganlıkla hareket etmek ön planda olacak. Yatırımlarınız varsa çok hızlı fikirler aklınıza gelebilir ve çabuk kararlar almanıza neden olabilir ama Pazar günü biraz olumsuz görünüyor. Arkadaşlarınızla beraber giriştiğiniz işler, geleceğe yönelik adımlar, organizasyona yönelik işleriniz varsa Pazartesi ve bir sonraki haftaya yansıyacak olan etkilerinde biraz olumsuzluklar devrede olacak. Hem ilişkilerinizde hem aile hayatınızda hem de işle ilgili konulara hafta sonu dikkat etmeyi unutmayın.


BogaBoğa Burcu:

Boğa ve yükselen Boğalar, sizin için şanslı bir haftalardan bir tanesi başlıyor. İletişim trafiğiniz çok hızlı akacak. Son birkaç hafta üzerinde hissettiğiniz enerji kaybı, yorgunluk, yataktan kalkamama hali, her şeyi puslu görme hali artık geride kalmaya başlıyor. Çünkü Pazartesi itibariyle hem Güneş hem de iletişim gezegeni Merkür sizin burcunuza geçiyor ve sizin zamanınız başlıyor. Şimdiden tüm Boğalar’ın doğum günü kutlu olsun.

İşle ilgili konular, ailevi alanda atmak istediğiniz adımlar, aşk hayatınız, parasal konularda çekimser kaldığınız bir türlü karar veremediğiniz konu ve olayları artık daha sağlam, temeli kuvvetli kararlara bırakıyorsunuz. Hayatınızın kontrolü artık sizin elinizde. O yüzden de önümüzdeki döneme dair içinizde birtakım umutlar, hayaller olabilir. Tüm bunları hareketlendireceğiniz, insanlara anlatacağınız ve paylaşacağınız ya da hayata geçireceğiniz bir dönem başlıyor sizin için. Bu dönem sağlığınızla ilgili gözle görülür değişimler olacak, kendinizi çok daha iyi ve kuvvetli hissedeceksiniz.

Cuma günü itibariyle Mars Yengeç burcuna geçiyor. Yakın çevrenizde kim varsa bu dönem onlarla anlaşmak çok da kolay olmayabilir, alınganlıklar yapabilir, söylenen bir şeyi yanlış anlayıp içerliyor olabilirsiniz. Bu dönem kavgalara, sürtüşmelere girmemeye özen gösterin. Eğitim konularında mücadeleci ve kendinizi göstereceğiniz bir dönem başlıyor. Araba kullanıyorsanız lütfen bu dönem dikkatli olun çünkü hassaslıktan, duygusallıktan kaynaklı olarak bazı ufak tefek kazalara açık olabilirsiniz.

Merkür Uranüs kavuşumuyla aklınıza gelen fikirler bu aralar çok fazla olabilir. Hayatınızı kökten değiştirmek istiyor olabilirsiniz. Bunların etkisiyle hafta sonuna giriyorsunuz. Diğer taraftan iş hayatınızda Cuma günü ya da gelecek hafta başında özellikle alacağınız haberler sizin moralinizi bir anda düşürebilir. Bazı ilişkilerinizin, işlerinizin, konuşmalarınızın yarıda kaldığını, beklediğiniz sonuçlara ulaşmadığını görebilirsiniz. O yüzden hafta sonu moralinizi yerine getirecek konu ve olaylarla uğraşmaya özen gösterin.


İkizlerİkizler Burcu

İkizler ve yükselen İkizler, maddi konulara odaklanarak haftanıza giriş yapıyorsunuz. Parasal konular bu hafta sizin için önemli olacak. Hemen hafta başında verdiğiniz duygusal kararların bazı sonuçlarını Cuma günü itibariyle almaya başlayabilirsiniz.

Ama Pazartesi günü Güneş ve Merkür Boğa burcuna geçiyor, biraz geri planda duracağınız bir döngü başlıyor. Bu döngü içerisinde bir ay boyunca özellikle çok önemli girişimlerde bulunmamaya çalışın. Bunu bir dinlenme dönemi olarak görün. Bu süreci biraz elinizi, ayağınızı önemli işlerden çekerek, biraz her şeyin oturmasını bekleyerek, olaylara dışarıdan bakarak, gözlemleme dönemi olarak değerlendirin ve bu süreç içerisinde plan yapmaya özen gösterin. Büyük adımlar, büyük girişimler konusunda destekli olmayacaksınız. Bu dönem sağlığınızda zorlanmalar ortaya çıkabilir, yataktan zor kalkabilirsiniz güne adapte olmakta zorlanabilirsiniz. Uykulu bir halde dolaşmak isteyebilirsiniz. Bununla beraber yeme-içmeye olan ilginiz artabilir. Diğer taraftan ev, aile yuvanızla ilgili konularda bazı sorunlarla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Biraz kendinizi kızağa çekeceğiniz bir dönem olacak bu süreç. 2 hafta sonra Merkür’ün sizin burcunuza geçmesiyle beraber yeniden hareketleneceksiniz. Bu dönem önemli sırlarınızı lütfen kimseyle paylaşmamaya özen gösterin.

Mars’ın Yengeç burcuna geçmesiyle beraber ilginizi, alakanızı, uğraşlarınızı parasal konulara kaydıracağınız bir dönem başlıyor. Bu dönem ailenize, yuvanıza, evinize, güvenliğinize yapacağınız harcamalar artabilir. Alışverişleriniz daha çok bu alanlara yönelik olabilir. Diğer taraftan parasal konularda çok çabuk tepkiler vereceğiniz, biraz savunmaya geçeceğiniz aynı zamanda alınganlıklar göstereceğiniz de bir dönem olacak. O yüzden arkadaşlarınızla, sevdiklerinizle, çevrenizle parasal meseleleri ele alırken dikkatli olun.

Cumartesi günü ailenizde ani, hızlı, beklenmedik bir olay meydana gelebilir. Pazar günü dikkatli olmakta fayda var. Şimdiye kadar güzel gelişmiş, sonuç beklediğiniz işler varsa hem hafta sonu hem de yeni gelecek hafta başında bu işlerinizle ilgili konularda bazı olumsuzluklar, beklediğiniz sonucun gelmemesi gibi etkilere karşı dikkat edin ve hafta sonu en çok da sağlığınıza özen gösterin.YengecYengeç Burcu
:

Yengeç ve yükselen Yengeçler, haftanıza kendi istek ve beklentilerinize odaklanarak giriş yapıyorsunuz. Sağlığınızla ilgili konular, verilecek önemli kararlar ve bu hafta atmanız gereken önemli adımlar gündeme damgasını vurabilir ve birkaç gün boyunca kendi hayatınızı diğer kişilere göre daha fazla önemseyebilirsiniz.

Güneş’in ve Merkür’ün Boğa burcuna geçişiyle beraber sosyal çevrenizle olan bağlantılarınızın kuvvetleneceği, aktiviteler, organizasyonlar, davetler, işten elde edilen gelirler alanına daha fazla düşeceğiniz ve diğer insanlarla bir araya gelmekten mutluluk duyacağınız bir döngü başlıyor. İşle ilgili konulara odaklandığınız bir dönemdeydiniz şimdi bu işten elde ettiğiniz birtakım deneyimleri kendi sosyal çevrenize taşıyacağınız bir dönem başlıyor. Arkadaşlarınızla daha çok vakit geçirebilir ya da takım çalışmalarına daha çok yatkın olabilir, grup etkinlikleri, faaliyetleriniz varsa buralarda kendinizi daha etkin bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. Daha sağlam temelli ilişkiler üzerinde ilerlemek isteyeceksiniz. Arkadaş çevrenizden bir insanla ani, hızlı, beklenmedik bir aşka, ilişkiye yelken açmak hayatınızın gidişatını değiştirebilir.

Cuma günü Mars Yengeç burcuna geçiyor, Mars’ın Yengeç burcuna geçmesiyle beraber derin bir oh çekeceksiniz. Son bir, bir buçuk aydır bazı konular üzerinize üzerinize gelmiş olabilir, zaman zaman enerjinizi istediğiniz gibi kullanamamış olabilir, yönünüzü kaybetmiş olabilirsiniz. Anlık çıkışlarla sinirsel birtakım sıkıntı ve problemler yaşamış olabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili konular gündeminizde olmuş olabilir. Mars’ın Yengeç burcuna geçmesiyle beraber idare sizin elinize geçiyor. Zaman zaman hayatınızla, sağlığınızla ilgili konulara yön verirken Mars’ın Yengeç burcunda olmasından kaynaklanarak anlık çıkışlar, sabırsızlık etkisi ya da kendinizi savunma gibi durumlara karşı hazırlıklı olmakta fayda var. İçerlediğiniz, kızdığınız, tepki göstermek istediğiniz zaman bütün öfkenizi, sinirinizi kendinizden çıkarabilirsiniz. O yüzden sakarlıklara, düşmelere, çarpmalara karşı lütfen bu dönem önleminizi alın.

Hafta sonu Cumartesi günü sosyal çevrenizden, organizasyonlardan ya da yeni tanışacağınız bir insanla aşka yelken açabilirsiniz ilginç konuşmalar yapabilirsiniz. Pazar günü biraz zorlayıcı açılar devrede olacak, lütfen dikkatli olun. Bazı arkadaşlarınızla aranızda sıkıntı ve problemler görünürken aynı zamanda arkadaşlarınızın hayatında da bazı zorlanmalara şahit olacaksınız. Bu dönem önemli işleriniz varsa bir sonraki haftaya da yansıyacağı için dikkatli olmakta fayda olacak.


AslanAslan Burcu:

Aslan ve yükselen Aslanlar, biraz isteksiz enerjilerle haftanızı başlatıyorsunuz. Gün içinde koşturmanız varsa canınız onunla uğraşmak istemeyebilir. Salı günü sabah saatleri itibariyle Ay sizin burcunuza geçecek ve Salı, Çarşamba ve Perşembe hayat daha hızlı akacak.

Pazartesi itibariyle Güneş ve Merkür Boğa burcuna geçiyor ve kariyerinizde, iş hayatınızda kendinizi göstereceğiniz harika bir dönem başlıyor. Çok göz önünde olacaksınız, kalabalıklara karışacaksınız. Çalışmıyorsanız daha fazla toplumsal konularla ilgili olacaksınız. Annenizin konu ve olayları hayatınızda daha fazla yer edebilir. Çalışıyorsanız da bu dönemi kariyerinizde yükselme, kendinizi gösterme dönemi olarak algılamanız gayet doğru olacak. Aynı zamanda önemli konuşmalar, anlaşmalar, sözleşmeler, birden fazla işle uğraşma gibi etkiler devrede olabilir. Bu hafta içerisinde ani, hızlı, beklenmedik kariyer değişimleri ya da ani, hızlı, beklenmedik birtakım konuşmalar devreye girebilir.

Cuma günü Mars, Yengeç burcuna geçiyor. Elinizi, ayağınızı önemli işlerden çekmek isteyeceğiniz bir sürece doğru gidiyorsunuz. Yaklaşık bir buçuk ay boyunca yönünüzü belirlemeniz gerekecek. Bazen yönünüzü, nereye gideceğinizi kaybetmiş gibi hissedebilirsiniz, zaman zaman duygusal çıkışlarınız olabilir. Ev, aile, yuva ile ilgili konularda anlık patlamalar devrede olabilir. Bu dönem özellikle düşmanlarınız varsa onlara fırsat verecek bazı hamleler yapmamaya özen gösterin. Bazı işlerinizde, özellikle bu işler yurtdışı bağlantılı işlerse, seyahat, eğitim, hukukla ilgili konularsa bu dönem her şeyin biraz yavaştan ilerlediğini de görebilirsiniz, ertelenmeler söz konusu olabilir.

Diğer taraftan hem Cuma hem Cumartesi hızlı, ani, beklenmedik durumlar karşısında olacaksınız. Bu durum hayatınızı heyecanlı kılarken bazı noktalarda sizi çok şaşırtacak haberler almanıza da neden olacaktır.

Hafta sonu gökyüzünde biraz zorlayıcı etkiler var. Bu zorlayıcı etkileri ev, aile ve yuva alanlarınıza sevdiklerinizle olan bağlantılarınıza yansıtmamaya özen gösterin. İşlerden kaynaklı olan olumsuz bakış açınızı lütfen sevdiğiniz insan yansıtmayın. Yoksa ilişkiniz zedelenebilir ya da ilişkinizde bazı kopmalar yaşayabilirsiniz. Bardağın dolu tarafına, olumlu yönlere odaklanın.


BasakBaşak Burcu:

Başak ve yükselen Başaklar, sosyal çevrenizden alacağınız önemli haberlerle haftanızı başlatıyorsunuz. Hemen bu hafta başında arkadaşlarınızla yapacağınız gelecekle ilgili planlarda büyük sözler vermemeye özen gösterin. Çünkü Salı ve Çarşamba günleri böyle hissetmeyeceksiniz. Bu hafta içerisinde verdiğiniz kısa vadeli planlarda değişiklikler devreye girebilir.

Güneş ve Merkür’ün Boğa burcuna geçmesiyle beraber gökyüzünde bir toprak enerjisi hakim olacak siz de bir toprak elementi olarak bu enerjiden en güzel şekilde faydalanacaksınız. Eğitim konularında şans sizden yana, kendinizi göstereceğiniz bir dönem. İşle ilgili alanlarda önemli açılımlar devreye girebilir, önemli insanlarla bir araya gelebilir, geleceğe dair planlar yapabilir, konuşma ve görüşmelerinizi hızlandırabilirsiniz. Yurt dışı ile bağlantılı bir iş yapmak, bir dil öğrenmek, eğitimlere, seminerlere, programlara katılmak istiyorsanız çok şanslı etkiler altında olacaksınız. Eğer öğrenciyseniz bu dönem derslere olan ilginiz yüzünüzü güldürecek. Özellikle hafta sonuna doğru aniden oluşacak bir iş fırsatı, seyahat devreye girebilir.

Cuma günü itibariyle enerjinizi sosyal çevre ve arkadaşlarınıza çeviriyorsunuz. Bu dönem işten elde edilen gelirlerinizle ilgili uğraşlarınız artabilir. Arkadaşlarınızla girişeceğiniz işlerinizde bazı sürtüşmelere, zorlanmalara açık olabilirsiniz. Grubunuzun lideri haline gelebilir, onları koruyup kollamak isteyebilirsiniz ama istediğiniz sonuçları almak çok da kolay olmayacak. Alınganlıktan, içerlemelerden uzak durun. Biri bir şey söylediğinde bu konu canınızı acıtırsa, hemen kendinizi, elinizi ayağınızı her şeyden çekerek tepki vermeye de meyilli olacaksınız. Cumartesi günü hızlı, ani, beklenmedik olaylar devrede olurken, Pazar gününe dikkat edin. Uzaklardan alacağınız, iş hayatınızı ilgilendirecek önemli haberler biraz canınızı sıkabilir ve yeni gelecek haftaya da bu etkilerle başlayabilirsiniz.


TeraziTerazi Burcu:

Terazi ve yükselen Teraziler, kariyer ve iş konularınıza odaklanarak haftanızı başlatıyorsunuz. Güneş ve Merkür, Boğa burcuna geçiyor. Maddi konuların önem kazandığı bir dönem ve bu konular daha çok eşinizin, partnerinizin, sevdiğiniz insanın parasal konularını içeriyor olabilir ya da çalışıyorsanız patronunuzun parasal konuları önemli olacak. Parayla ilgili sıkıntı ve probleminiz varsa bunları çözüme ulaştırabileceksiniz. Krediye başvurmak, banka işlemlerinizi halletmek ya da vergiyle ilgili bir konuyu ele almak anlamında şanslı bir dönem olabilir. Pazartesi günü parasal konularda bir derdiniz ve sıkıntınız varsa olumlu düşünün ki karşınıza olumlu olaylar gelsin ve işleriniz bir an önce çözümlensin.

Cuma günü Mars Yengeç burcuna geçiyor, enerjinizi ve uğraşlarınızı kariyer ve iş konularına kaydırıyorsunuz. Çok uğraşacaksınız, çok çalışacaksınız, çok didineceksiniz ama sonunda istediklerinize de kavuşacaksınız. Sadece bu dönemde patronlarınızla, üstlerinizle tartışmalara girmemeye özen gösterin. İş hayatınızda alınganlıklara dikkat edin, çok fazla alınmayın, her şey sizinle alakalıymış gibi davranmayın.

Cuma ve Cumartesi günleri ani, hızlı, beklenmedik bir para mevzusu olabilir. Aniden elinize bir para geçebilir. Para giriş çıkışlarının hızlı olacağı bir süreç olacak. Eğer evliyseniz bu para aynı zamanda eşinizin para hanesiyle de bağlantılı olacak.

Pazar günü maddi konulara dikkat edin.  İnternet üzerinden alışveriş yapacaksınız (zaten hafta sonu dışarıda alışveriş yapmak mümkün değil) özellikle de hafta başına da yansıyacağı için parasal işlerinizde bazı olumsuzluklar, zorlanmalar devrede olabilir. Bardağın boş tarafını görmeyin, ilişkilerinize ekstra dikkat edin ve tabii ki sağlığınıza özen gösterin.


AkrepAkrep Burcu:

Akrep ve yükselen Akrepler, haftanıza dış ortamlardan alacağınız haberlerle başlıyorsunuz. Pazartesi Güneş ve Merkür Boğa burcuna geçiyor. İkili ilişkiler ve özel hayatınızın detayları önem kazanacak.  Daha fazla kendinizi etrafınızdaki insanlara adayacağınız bir süreç başlıyor. Hayatınızda bir insan varsa, onunla beraber olmak bütünleşmek isteyeceksiniz. Hayatınızda kimse yoksa bu dönem hayatınıza birini almanız gerektiğini fark edeceksiniz. Ama bu öyle bir süreç ki, bu süreçte yalnız kalmak istemeyeceksiniz. Bu dönem çok popüler olacaksınız. Danışmanlık veriyorsanız bu dönem işleriniz artabilir, ortaklaşa iş yapıyorsanız ortaklarınızla girişeceğiniz işlerinizde güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Taşınmayı düşünüyorsanız bu konuda güzel sonuçlar sizi bekleyecek.  Pazartesi günü özellikle ilişkilere dair ne muradınız varsa olacak günlerden biri. O yüzden içinizden güzel dilekler geçirin.

Cuma günü Mars Yengeç burcuna geçiyor. Bu da şu anlama geliyor önünüzdeki bir buçuk ay boyunca uğraşlarınızı seyahat, eğitim, yurt dışı bağlantılı işlerde, ticaret ve hukuk konularına vereceksiniz. Eğitimle ilgili konularda daha fazla uğraşıyor olabilirsiniz. Hukuki bir dava gündeminizde olabilir. Öğrenciyseniz derslerinizin üzerine düşebilirsiniz. Önemli bir işiniz varsa bu işlerinizin gelecek planlamaların da daha fazla vakit harcayabilirsiniz. Bu dönem tanımadığınız insanlarla girişeceğiniz birtakım tartışmalara dikkat edin. Uzun yolculuklar yapıyorsanız kaza riskine karşı dikkatli olun.

Bekarsanız hafta sonu, cuma cumartesi günleri ani, hızlı, beklenmedik ilişkiler gündeme gelirken Pazar günü var olan ilişkilere dikkat etmeniz gerekebilir. Çünkü bu ilişkilerde bazı sorumluluklar gerektiği gibi ele alınmayacak. Sevdiğiniz insanla aranızdaki ilişkide birtakım sıkıntı ve problemler varsa hafta sonu ve bir sonraki haftanın başına bütün bunlar yansıyabilir.


YayYay Burcu:

Yay ve yükselen Yaylar, bu dönem içerisinde kendinizi işinizde gücünüzde daha fazla göstereceksiniz. Yeni iş anlaşmaları, iş görüşmeleri, iş hayatınızda daha fazla vakit harcama, mesaiyi kalma, başkalarına hizmet etme üretme gibi konular önemli olacak. Beraber çalıştığınız insanlarla bu dönem olumlu ve pozitif işler çıkarmayı da bileceksiniz. Burası sağlık alanınız olduğunu için sağlığınıza da gereken özeni göstermeniz gereken bir dönem olacak, bunu da zaten yapacaksınız. Hem Güneş hem Merkür hem Venüs burada, demek ki sağlığınız da bu süreç içerisinde iyi olacak. İşle ilgili bir beklentiniz bir isteğiniz varsa Pazartesi günü Merkür Güneş’in kalbinde olacak. Bu Pazartesi, doğru işler, doğru dileklerde bulunmaya özen gösterin. İşle ilgili ani, hızlı, beklenmedik konular ya da sağlıkla ilgili konular hafta sonuna doğru devrede olacak.

Cuma günü Mars burç değiştirerek Yengeç burcuna geçiyor. Yani Mars ortak para alanlarınızda hareket etmeye başlayacak. Bu dönem eşinizin veya partnerinizin parasal konuları önem kazanacak. Bu süreçte sevdiğiniz insanın bazı mücadelelere şahit olduğunu fark edeceksiniz. Onunla beraber ortak bir para alanınız varsa bu dönem o paranız için birtakım uğraşlar içerisinde olacaksınız. Mesela evlisiniz boşanıyorsanız nafaka ile ilgili konular gündeme gelebilir. İşte bu dönem nafaka ile ilgili konuları kendi istediğiniz gibi bir sonuca bağlamak, bu parayı elde etmek ya da kazanmak, almak için uğraşabilirsiniz. Ameliyat olmayı düşünüyorsanız, aciliyeti yoksa ertelemenizi tavsiye ederim. Tehlikeli yerlerden durum ve olaylardan uzak durmalı, hem vatan hem aile ile ilgili konu geçtiğinde kavgalara karışmamalı, tanımadığınız ortamlarda dikkat çekmemelisiniz. Çünkü Mars, zor bir alanda hareket edecek. Yay burcunun o fütursuz hareketleriyle tehlikeli durumları üzerinize çekmeyi seversiniz. İşte bu dönem 23 Nisan’dan Mayıs ayının sonuna kadar dikkatli olmanız gerekecek. Parasal konularda mücadeleniz artabilir ama bunun sonucunda paranız da gelebilir. Unuttuğunuz bir para varsa onun peşine düşebilirsiniz.

Pazar gününe dikkat edin, çalışıyorsanız beraber çalıştığınız insanların hayatında bazı zorlanmalar devrede olacaktır ya da onlarla olan ilişkilerinizde bazı zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Alacağınız bazı haberler doğrultusunda bardağı boş görmemeye özen gösterin. İlişkiler kolay kurulmuyor o yüzden ilişkilerinizi hemen bozmayın.Oglak
Oğlak Burcu:

Oğlak ve yükselen Oğlaklar, özel hayatınızın detaylarıyla, sevdiğiniz insanla uğraşarak, ona telefon ederek, onunla buluşarak ya da bu hafta içerisinde onunla beraber yapacağınız planlar varsa bu planları hareketlendirerek haftanıza başlıyorsunuz. Güneş ve Merkür aşk evinize, keyif evinize geçiyor. Burası hem çok eğlenceli bir alandır hem de şans oyunları alanıdır. Beklenmedik yerlerden kişinin şansının açılacağı bir evdir. O yüzden de bir ay boyunca eğlenceli, keyifli biraz da atraksiyonlu alanınız aktif. Hem Merkür hem Güneş buradayken parayla ilgili girişimleriniz varsa, kısa yoldan köşeyi dönmeyi düşünüyorsanız bu dönem bu konuların aktif olduğu bir zaman dilimi olacak. Aşkı yaşayacağınız, aşkı bulacağınız bir dönem başlıyor. Hayatınızda bir insan varsa çok keyifli bir zaman dilimi sizi bekliyor. Çocuğunuz varsa onunla bir arada olabilirsiniz.

Cuma günü Mars Yengeç burcuna geçiyor. Mars, ikili ilişkiler ve evlilik hanenize girecek. Önünüzdeki bir, bir buçuk ay boyunca uğraşılarınızı ve mücadelenizi ilişkilerinize kaydıracaksınız. Sevdiğiniz insanla bir arada olmak çok güzel, bir araya gelmek isteyebilirsiniz ama geldiğinizde de incir çekirdeğini doldurmayan bir konu ansızın tartışmalara dönebilir, hatta siz bunu konuya içerleyebilir, büyütebilirsiniz, inatçılık edebilirsiniz. İlişkilerde bu etkiye dikkat etmeniz gerekiyor çünkü bütün bunlar biraz da sizden kaynaklanıyor.

Cuma ve Cumartesi günleri hızlı, ani, beklenmedik olaylara açık görünüyorsunuz. Ani kazançlar aynı zamanda ani ilişkiler bu süreçte karşınıza gelebilir. Pazar günü dikkat edin, parasal konularda doğru kararlar alamayabilirsiniz ya da harcamalarınız çok yüksek olabilir. İnternet alışverişlerine Cumartesi ve Pazar günlerine dikkat edin.


KovaKova Burcu

Kova ve yükselen Kovalar, gündelik yapılması gereken işlerinizle, tamamlanması gereken işlerinizle haftanızı başlatıyorsunuz. Gündelik hayatınız çok hızlı akacak. Güneş ve Merkür’ün Boğa burcuna geçmesiyle beraber enerjinizi, kendinizi daha çok ailevi konularda ortaya koyacağınız bir dönemdesiniz. Aile büyüklerinizle bir araya gelebilirsiniz, evinize gereken özeni gösterebilirsiniz, evinizle ilgili konularda kafanız çözüme yönelik çalışabilir ya da evle ilgili bir konuyu ele alabilirsiniz.

Bir ev almak istiyorsanız, emlak, gayrimenkul sahibi olmak istiyorsanız bu Pazartesi, bu hafta başında Merkür Güneş’in kalbinde olacak. Bu konuyla ilgili dileklerinizi, isteklerinizi olumlu bir şekilde evrene göndermeyi dua etmeyi unutmayın.

Cuma günü Mars Yengeç burcuna geçiyor ve geçmesiyle beraber iş, hizmeti, sağlık alanlarında uğraşlarınızı artıracağınız bir dönem. Bu dönem çok çalışabilir, çok uğraşabilir, çok emek sarf edebilirsiniz ama bu emeklerinizin karşılığını alamadığınızı gördüğünüzde çok çabuk beraber çalıştığınız insanlara patlayabilirsiniz. Beraber çalıştığınız insanlarla bu dönem alınganlıklar, içerlemeler ön planda olacak buna hazırlıklı olun. Mide, gastrit, ülser problemleri, mide boşluğundaki organlar, pankreas, safra kesesi göğüs bölgesi problemler devrede olabilir. Bu dönemde ameliyatlarınız da devrede olabilir. Ameliyat olma gibi bir karar alabilir ya da ufak bir kist aldırabilirsiniz.

Çok çalışmaktan ve bazı şeyleri içerlemekten kaynaklı olarak kaşıntılarınız tutabilir. Cuma ve Cumartesi günleri evinizde ani, hızlı, beklenmedik olaylar var. Evle ilgili hızlı bir şekilde karar vereceksiniz ya da evinize aniden hiç beklenmedik bir misafir gelebilir.

Pazar günü dikkat edin, evinizde bulunan insanlara karşı ya da ailenizdeki insanlarla anlaşmak çok da kolay olmayacak. Sorumluluklarınızı onlara karşı yerine getiremiyor olabilirsiniz onlar bundan yakınıyor olabilir. Sevginizi onlara aktarmakta zorlanıyor olabilirsiniz.


BalikBalık Burcu:

Balık ve yükselen Balıklar, aşk ve keyfe yönelik bir hafta başlıyor. Bu hafta başında oldukça keyifli etkilerle dolu olacaksınız. Güneş ve Merkür’ün Boğa burcuna geçmesiyle beraber yakın çevrenize daha fazla zaman harcayacağınız bir dönem içerisine giriyorsunuz. İlginizi, alakanızı yakın çevrenizde olup biten konu ve olaylara kaydıracaksınız. Yine iletişime dayalı her tür konuda şans sizden yana olacak. Sosyal medyaya dayalı bir işiniz varsa, sosyal medyayı takip ediyorsanız, bilgisayar, dijital platform, iletişim alanları aynı zamanda bilgisayar ve teknolojiye yönelik alanlarda çok güzel açılımlarınız olabilir. Yakın çevrenizde irtibat halinde olduğunuz insanlarla konuşmalarınızı hızlandırabilirsiniz. Girişime dayalı satış, reklam, tanıtım, pazarlama gibi alanlarda önemli konuşmalar devrede olabilir. Hayatınız çok hareketlenecek. Eğitimle ilgili konularda önemli adımlar atacaksınız.

Cuma günü enerjimiz değişiyor, Mars burç değiştiriyor ve Yengeç burcuna geçiyor. Aşk evinizde hareket etmeye başlayacak. Enerjinizi daha çok aşk hayatınıza, çocuğunuz varsa çocuğunuzla ilgili konulara kaydıracaksınız. Aynı zamanda sanatsal ve kreatif işlerinizde daha aktif, daha mücadeleci bir dönem sizi bekliyor. Mesela bu dönem oyun oynamaktan, spor yapmaktan, rekabet içinde olmaktan büyük mutluluk duyabilirsiniz. Mars Yengeç burcunda düşük bir pozisyonda ve zararlı bir konumda. O yüzden de içerlemeler, alınganlıklar hem aşk hayatınızda hem çocuğunuzla ilgili konularda onlarla mücadele ediş şekliniz biraz kanırtıcı olabilir, karşı tarafa fazlasıyla acıtasyon yapabilirsiniz. Alınganlıklarınız yüksek olabilir. Özellikle özel hayatınızda bu etki devrede olacak bu da ilişkilerinize zarar verebilir. Merkür, Venüs ve Uranüs’le teması Cuma ve Cumartesi günleri devrede. Bu da demek oluyor ki hızlı, ani, beklenmedik yolculuklar, iş görüşmeleri devrede olabilir. Bu işler, bu görüşmeler sizin çok heyecanlanmanıza neden olabilir. Heyecanlandığınız noktalarda bu işlerin istediğiniz noktaya akmadığını görebilirsiniz, bu işler geldiği gibi gidebilir de. Çünkü Pazar günü Satürn’den ters bir açı alacağız. O yüzden de siz de hem düşündüklerinizi uygularken hem de önemli görüşmeleri yaparken çok fazla sevinmeyin. Önce her şey bir tamamlansın, sonrasında kutlamasını yaparsınız. Yine beklenmedik bir yerlerden alacağınız haberler hafta sonu biraz üzgün olmanıza ya da kendinizi yalnız hissetmenize neden olabilir. Bazı işlerinizde de engeller ve sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz. Bu etkiye dikkat edin.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın