Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

16 – 22 Mart Haftalık Burç Yorumları

16 - 22 Mart Haftalık Burç Yorumları
Bu yazıyı paylaşın;

16 – 22 Mart Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haftaya dış ortamlardan alınacak haberle başlayabilirsiniz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Az kaldı sabredin bu hafta Cuma gününden sonra güneş sizin için parlamaya başlıyor.

Pazartesi günü itibarıyla iş ve iletişim alanlarınızda biraz kendinizi geriye çekebilirsiniz. Bu dönemde plan yapabilir, olayları geri plandan gözlemleyebilirsiniz. 2 hafta boyunca bu dönemi plan yapma dönemi olarak görmeye çalışın.

Bu hafta kariyer ve iş fırsatları, koşturmalarınız hafta ortasına denk geliyor.Salı ve Çarşamba günleri iş konuları daha fazla vaktinizi alabilir.

Cuma günü itibarıyla, artık kendinizi daha iyi hissetmeye başlayacaksınız. Güneş sizin burcunuza geçiyor. Bazı planlarınız ve girişimleriniz için gereken gücü bulacak,  kendinize olan güveninizin arttığını göreceksiniz. Yine bu Cuma günü gelecek planlarınızda size yardım edecek ve destek verecek insanlarla kalıcı işler devrede olabilir.

 

Pazar günü Satürn Oğlak burcunu birkaç aylığına terk edip Kova burcuna geçiyor. Satürn sosyal çevre ve arkadaşlık alanlarınıza girecek. 02 temmuz’a kadar bazı arkadaşlıklarınız testten geçebilir. Takım çalışmalarında, gruplara dayalı işlerinizde önemli sorumluluklar üstlenebilir, gelecek planlarınızı daha organize ve sistemli bir hale getirebilirsiniz. İşte tüm bunlar olup biterken kimlerin sizin yanınızda olup olmadığını göreceksiniz.


BogaBoğa Burcu:

Haftanıza ödemeleriniz, parasal işlerinizle başlayabilirsiniz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Bu hafta başı bu alanlarda tamamlanması gereken işlerinizin peşine düşebilirsiniz. Pazartesi ve sonraki 2 hafta boyunca  iletişiminizi takım işlerinde, arkadaşlarınızla yapılacak olan işlerinizde göstermeye başlayacaksınız. Bu dönemde yeni iş birlikleri ve arkadaşlıklar oluşabilir.

Bu hafta iş ve kariyer alanlarınızda Perşembe ve Cuma günleri daha aktif olacaksınız. Cuma günü itibarıyla sağlığınıza dikkat edin. Bağışıklık sisteminizi kuvvetli tutmalı, baş bölgenizi soğuk havalardan ve tehlikeli durumlardan korumalısınız. Ateşli ve enfeksiyonel hastalıklara yakalanma riskiniz, isteksiz ruh haliniz bu dönem sizi zorlayabilir. Aslında oldukça aktif geçen bir ayın ardından dinlenmek ve geri planda durmak size iyi gelecek. Bu süreçte gelecek planlarınızı hazırlamaya başlayabilirsiniz. Kesinlikle harekete geçmeyin ve zamanınızı bekleyin sevgili Boğalar. Zamanınız geldiğinde artık planlarınızı hayatınıza etkili bir biçimde akıtabilirsiniz. Cuma günü bir seyahat veya iş fırsatı, yurtdışı fırsatlı bir iş karşınıza gelebilir.

Pazar günü Satürn sizin kariyer, iş alanlarınıza giriyor. Geçmiş 7 yılda yaptığınız işlerin, attığınız adımların karşılığını almaya hazırlanıyorsunuz. İlk etkilerini bu dönemde hissetmeye başlayabilirsiniz. Bazen iş alanlarınızda bir şeyler sizi zorluyormuş gibi hissedebilirsiniz. Yine bu tarih ve sonrasında anne ve annenizin soyundaki insanların hayatında da önemli olaylar oluşabilir.


İkizlerİkizler Burcu

Haftanıza birebir ilişkileriniz ve özel hayatınızın detaylarıyla giriş yapabilirsiniz sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Başka insanlardan onay almak bu hafta başında önemli olacak.

Bu Pazartesi ve  sonrasında kendinizi işinizde göstermeye başlayacaksınız. Kariyer ve iş adımlarınız hızlanabilir. Toplum önü işlerinizde fedakarlıklarla, başkaları için yapacaklarınızla daha görünür hale geleceksiniz. Konuşma ve görüşmeleriniz artabilir. Bu hafta ortak parasal işlerinizde önemli girişimler ve destekler devrede olurken zorlandığınız konularda önemli girişimler karşınıza gelebilir.

Cuma günü sonra arkadaşlarınızla paylaşımlarınız artmaya başlayacak. İstediğiniz destek ve yardımı onlardan alabilirsiniz. Yine beraber işlere soyunabilir ve değişik projelere adımlar atabilirsiniz. Parasal işlerinizde daha disiplinli ve sağlam adımlar yine bugün atılabilir.

 

Pazar günü Satürn Kova burcuna geçiyor. Seyahat, eğitim, gelecek planları, yabancı insanlarla yapılacak olan işler, medya, eğitim, seyahat alanlarınızda önemli sorumluluklar ve testler başlıyor. Bu alanlarda daha kontrollü, sistemli ilerlemeniz gerektiğini farkedeceksiniz. Yine Satürn eğitim ve akademik çalışmalar alanınıza giriyor. Yaz aylarına kadar daha fazla sorumlu, disiplinli davranmak öne çıkabilir. Öğrenciyseniz bu dönem daha ciddi çalışmalar altına girebilirsiniz.

İlk dönem 21-22-23 Mayıs doğumlu bir ikizlerseniz yaz aylarına kadar ki dönemde hayat sizi yukarılara taşıyabilir ve sizi destekleyebilir. Yükselen dereceniz ilk 5 derece İkizlerse, yine gelecek planlarınızda hayat size güzel destekler sunacak.

 YengecYengeç Burcu
:

Haftanıza yapılması gereken gündelik işlerinizle başlayacaksınız sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Önemli işlerden ziyade tamamlanması gereken işlerinize yer verin.

Bu Pazartesi  itibarıyla kendinizi dış ortamlarda, iş seyahatlerinde, medya işlerinde, hukuki konularda ortaya koyacaksınız. Yurtdışı bağlantılı işler, ticari konularda yapılması gerekenler, önemli anlaşmalar devreye giriyor. Önemli kurslar, seminerler hızlanabilir. Daha az tanıdığınız insanlara karşı yumuşak, kararsız ve fedakar yönleriniz öne çıkabilir.

Bu hafta özellikle Cuma gününe doğru yaklaşırken özel hayatınız ve ikili ilişkileriniz konusunda yeni fırsatların karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Bu fırsatlar hayatınızdaki insanın karşılaşacağı fırsatlar olabilir. Ortaklı işlerde daha sağlam ve güvenilir adımlar atılabilir.

Cuma günü itibarıyla, gününden sonra artık kimliğinizi iş ve kariyer ortamlarında göstermeye başlıyorsunuz. Yaptığınız işlerde istikrar ve maksimum faydayı sağlayacağınız bir dönem içinde olacağınızı bilmelisiniz.

 

Pazar günü Satürn burç değiştirerek Kova burcuna geçiyor. Temmuz başına  kadar ortak parasal alanınıza geçen Satürn bu alanlarda önemli testleri ve sorumlulukları karşınıza getirebilir. Bu dönemde kimseye borç vermeyin, almayın ve kefil olmamaya çalışın. Maddi konularda daha istikrarlı gitmelisiniz. Bu dönem hastalıklara davetiye çıkarmamak için olumsuzluklardan uzak durmaya çalışın.


AslanAslan Burcu:

Haftanıza kendinize, keyfinize, çocuğunuza daha fazla vakit ayırarak giriş yapacaksınız sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Bu hafta Salı Çarşamba günleri ağırlıklı olarak sağlığınıza ve gündelik koşturmalarınıza yer verebilirsiniz.

Pazartesi günü itibarıyla Merkür  birkez daha para evinize geçecek. Sorun yaşadığınız şubat ayındaki konu ve olayların üstünden daha doğru geçmek için uygun olacak. Sıkıntılarınıza çözümler üretebileceksiniz. Ortak parasal konularda daha kararsız ve fedakar etkilere dikkat edin.

 

Cuma günü itibarıyla, itibarıyla seyahat, eğitim, medya, hukuk, ticaret alanlarınızda yeni fikirler, yeni projeler ve başlangıçlar gündeminizde olacak. Kimliğinizi artık bu alanlarda ortaya koymaya başlayacaksınız. Yeni fikirler, farklı kültürler, felsefe veya din konularına olan ilginiz artabilir. Yine bu Cuma günü önemli işleriniz varsa bu işlerinizde daha kolay disipline olacak, çalışmalarınızın sonuç verdiğini göreceksiniz. Çalışma hayatınızda zorlandığınız konularda yeni kapılar ve olasılıklar karşınıza gelebilir.

 

Pazar günü itibarıyla Satürn Kova burcuna geçiyor. Temmuz ayına kadar ikili ilişkileriniz ve özel hayatınızda bazı sorunlara, testlere ve mesafelere açık olabilirsiniz. Bu süreçte ilişkiden bekledikleriniz, ortaklıklarınızdan aldıklarınızı sorgulayabilirsiniz. Eğer yükseleniniz ilk derecelerden bir Aslansanız, önemli ilişki ve taşınma sorumlulukları üstünüze binebilir. Temmuz doğumlu bir Aslan’sanız, otorite figürleriyle bazı testlere açık olmalısınız.


BasakBaşak Burcu:

Haftanıza ailevi konularınıza ve ev hayatınıza odaklanarak başlıyorsunuz sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Siz sağlığınıza dikkat eden ve endişesi yüksek olan bir burçsunuz bu yüzden kendinize ve ailenize vakit ayırmak bu hafta önemli olacak.

Pazartesi günü itibarıyla Merkür bir kez daha ilişki alanınıza girecek.  Hayatı ilişkileriniz üzerinden okuyacak, bu alanda denge kurmak isteyeceksiniz. Sevdiğiniz insanla paylaşımlarınız artabilir. Bu dönemde sözleşmeler, anlaşmalarda devrede olabilir. Şubat ayından beri ilişkilerinizde sorun yaşadığınız konuların üstünden geçebilirsiniz.

Cuma günü sanatsal veya kreatif işlerinizde önemli bir fırsat devreye girebilir. Güzel bir iş yakalayabilirsiniz. Cuma günü itibarıyla, itibarıyla ortaklaşa parasal konulara daha fazla ağırlık vermek durumunda kalabilirsiniz. Alacak, verecek dengesi, vergi, banka, kredi, borç konuları gündeminize yerleşebilir. Yaşayacağınız krizler hayata farklı gözlerle bakmanıza neden olacak ve sizi büyütecek.

 

Pazar günü itibarıyla Satürn burç değiştirerek Kova burcuna geçiyor. Temmuz ayına kadar iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda testlere ve sorumluluklara tabii olabilirsiniz. Bu Satürn’ün ilk ayak sesleri, bazı işlerinizde karmaşalara, yeniden düzenlemelere ihtiyacınız olabilir. Bu dönemde sağlığınızı yeniden ele almak da önem kazanıyor.

 


TeraziTerazi Burcu:

Haftanıza iletişiminiz yüksek bir şekilde başlıyorsunuz sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Bu dönem yakın çevrenizdeki insanlarla daha fazla irtibat halinde olabilir, bu hafta vaktinizi daha çok ailevi konulara yöneltebilirsiniz.

Pazartesi günü ve sonrası iş ve hizmet hayatınızın üzerine eğilebilirsiniz. İş hayatınızda kendinizi göstereceksiniz. Yine sağlığınızı önemseyeceğiniz ve burada bir takım düzenlemelerde bulunacağınız bir döneme gireceksiniz.

Bu hafta Cuma günü aile ortamlarınızda, evinizle ilgili konularda güzel şanslar ve fırsatlar devreye girebilir. Yine partnerinizin iş hayatında da açılımlar oluşabilir.

Cuma günü itibarıyla, artık ilginizi daha çok özel hayatınıza, evliliğinize veya birebir ilişkilerinize kaydıracaksınız. Bu dönem ilişkileriniz size yol gösterebilir. Sevdiğiniz insanın fikirlerine yapacaklarınıza daha fazla önem verecek, bu dönem sosyalleşmek arzusunda olacak, yalnız kalmak istemeyeceksiniz.

 

Pazar günü  Satürn Kova burcuna geçiyor. Temmuz ayına kadar aşk hayatınızda önemli sorumluluklar üstlenebilirsiniz. Yaratıcı ve sanatsal işlerinizde sorumlulukla ilerleyebilirsiniz. Yine çocuk sorumlulukları hızlanabilir. Hayata farklı gözlerle bakacaksınız, hava enerjisinden olumlu etkiler alıyorsunuz. Eğer yükseleniniz ilk derecelerden Terazi’yse aşkta, çocuk alanında, yaratıcı, eğitimsel işlerinizde kalıcı adımlar oluşabilir. Eğer ilk derecelerden bir Terazi’yseniz her tür konuda hayat sizi destekleyecek.

 


AkrepAkrep Burcu:

Haftanıza parasal işlerinize vaktinizi ayırarak başlıyorsunuz sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Bu hafta iletişiminiz, yakın çevre bağlantılarınız ve aile hayatınız hayatınızda önceliğiniz olacak.

Pazartesi günü itibarıyla aşk hayatınız, çocuğunuz veya çocuklarla ilgili konularda kendinizi göstermeye başlayacaksınız. Fedakar ve anlayışlı yapınızla aşkta aradığınızı bulabilir ve kendinizi kreatif ve sanatsal işlerinizde gösterebilirsiniz. Bu dönem kararsızlıklarınız artabilir.

İletişimsel işlerinizde zorlandığınız alanlarda bu hafta Cuma günü hayat size çeşitli fırsatlar sunabilir. Önemli işlerinizde parasal destekleriniz yüksek görünüyor. Karşınıza gelmesi muhtemel iş fırsatını gerçeğe dönüştürürseniz iyi kazançlar sağlayacaksınız sevgili Akrepler.

Cuma günü itibarıyla, günü itibarıyla iş, hizmet ve sağlık alanlarınıza daha fazla önem vermeniz gereken bir döneme giriş yapacaksınız. Bu dönemde çok çalışabilir ve iş alanlarınızda yaptıklarınızın karşılığını almak isteyebilirsiniz. Bu dönemde baş ağrılarına karşı tetikte olun. Yine sağlığınıza gereken özeni gösterin.

 

Pazar günü Satürn Kova’ya geçiyor. Temmuz ayına kadar ev, aile ve yuva alanlarınıza giren Satürn’ün ilk ayak seslerini duyacaksınız. Aile hayatınızda, evinizde önemli sorumluluklar üstlenebilirsiniz. Davranışlarınız, hayata bakış açınız değişebilir. Eğer ilk derecelerden Akrep yükseleniniz varsa sağlığınıza ve aile hayatınıza gereken özeni gösterin. Yine ilk derecelerden bir Akrep’seniz otorite figürleri, patronlar, üstler veya baba figürleriyle sorunlar görülebilir.


YayYay Burcu:

Haftanıza kendi istek ve beklentilerinize odaklanarak giriş yapacaksınız sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Bu hafta hem parasal konulara, hem de kısa vadeli konuşmalara ve planlara daha fazla vaktinizi ayıracaksınız.

Bu Pazartesi itibarıyla  aile ve ev alanlarınıza düzeldikten sonra bir kez daha giren Merkür, önceliğinizi ev alım, satım işlerinize çevirebilir. Daha önceden sorun yaratmış konuların üstünden bir kez daha geçerek ilerleyeceksiniz.

Salı ve Çarşamba günleri parasal konulara öncelik vermeniz gerekecek. Cuma günü ev ve aile hayatınız için önemli bir konuda harekete geçeceksiniz.

Cuma günü itibarıyla, gününden sonra aşkta kendinizi öne çıkartacağınız ve daha fazla kimliğinizi aşk ve çocuk konularınızda göstereceğiniz bir döneme giriş yapacaksınız. Onlarla olan bağlantılarınızı bu dönem kuvvetlendirebilirsiniz.

Pazar günü  Satürn kova burcuna geçiyor. Yakın çevre ilişkilerinizin sorumluluklarıyla uğraşacağınız bir dönem başlıyor. Temmuz ayına kadar Satürn’ün ilk ayak seslerini iletişim işlerinizde ve yakın çevre  alanlarınızda görmeye başlayacaksınız. Kasım doğumlu Yaylar yaz aylarına kadar oldukça kalıcı ve etkili işlere soyunabilirler. Hayat sizi destekleyecek. Yine ilk derecelerden bir yay Yükseleniniz varsa bu dönem sosyal medya, iletişim, ulaşım, reklam, tanıtım, pazarlama ve eğitim alanlarında güzel destekler göreceksiniz.Oglak
Oğlak Burcu:

Haftanıza geri plandan yürüteceğiniz işlerinizle başlıyorsunuz sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Bu hafta Salı ve Çarşamba günü daha rahat ve kendinize yönelik hareket edebilirsiniz.

Pazartesi günü itibarıyla yakın çevrenizle iletişiminiz, yapacağınız işleriniz artıyor. Eğitim, kısa yolculuklar, satış, reklam, tanıtım, pazarlama, sosyal medya ve iletişimin her tür mecrasında girişimleriniz hızlanabilir. Önemli görüşmeler içine girebilirsiniz.

Cuma günü itibarıyla, gününden sonra kimliğinizi ailevi konularda ortaya koymaya başlayacaksınız. Ailenizle bir arada olmak önemli olabilir. Evinize, yuvanıza ve yapacaklarınıza önem vereceksiniz. Yine bu Cuma günü güzel ve şanslı iş bağlantılarınız oluşacak. Karşınıza gelen fırsatları kendi gücünüzle ve uğraşılarınızla oluşturduğunuzu görecek, kendinize olan güveninizi tazeleyeceksiniz.

Pazar günü Satürn Kova burcuna geçiyor. Temmuz ayına kadar parasal konularda dikkatli adımlar atmanız gerektiğini göreceksiniz. Bu para evinize kısa bir müddetliğine geçen Satürn’ün ilk ayak sesleri sevgili Oğlaklar size maddi konularda ne yapmanız gerektiğini gösterecek ama en azından yaklaşık 2 yıldan beri hem ruhen, hem fiziken sizi zorlayan konuların geride kaldığını görebilirsiniz.


KovaKova Burcu

Haftaya sosyal çevrenizle olan bağlantılarınız yüksek bir şekilde başlayacaksınız sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Hızlı başlayan haftanız Perşembe gününe kadar yerini daha sakinliğe ve geri plan işlerinize bırakabilir. Perşembe ve Cuma günleri size göz kırpacak.

Pazartesi günü Merkür bir kez daha ama bu sefer düzelmiş bir şekilde para evinize girecek. Yarım kalmış, ertelenmiş işlerin üstünden geçebilir, güzel işler peşine düşebilirsiniz..

Cuma günü itibarıyla, itibarıyla yakın çevre ilişkileriniz daha fazla önem kazanmaya başlıyor. Akraba veya kardeşlerinizle olan bağlantılarınızı arttırabilir veya eğitim, ulaşım, iletişim, girişim, satış, reklam, pazarlama işleriniz varsa onların üzerine daha fazla eğilebilirsiniz. Yurtdışı işlerinizde güzel sonuçlar elde etmeniz de muhtemel. Çevrenizdeki insanlar size zorluk çıkarmak istemiş olsalar bile bu dönemde zorlanmalarınızın güzel şans ve fırsatlara döndüğünü göreceksiniz.

Pazar günü Satürn Kova’ya geçiyor. Temmuz başına kadar hayatınızı yeniden yapılandıracak, önemli sorumlulukların karşınıza geldiğini göreceksiniz. Bu dönem Satürn’ün ilk ayak seslerini kendi burcunuzda yaşamaya başlayacaksınız. Sağlığınıza gereken özeni göstermelisiniz çünkü ilk geçişte ufak bir sağlık sıkıntısı oluşabilir sevgili yükselen Kovalar. Yükseleniniz ilk dereceden Kova’ysa sağlığınıza ekstra dikkat edin. Bu dönemde her şeyi daha ciddi ve sorumlu algılayabilirsiniz. Hayatınızı yeniden yapılandıracağınız bir dönem başlıyor. İlk derecelerde doğan bir Kova’ysanız yaşam enerjinizi yukarıya çekmeniz önem kazanıyor.


BalikBalık Burcu:

Haftanıza kariyer ve iş konularınıza odaklanarak başlıyorsunuz sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Bu hafta sosyal çevreniz, arkadaşlarınız ve iş konularınız önem kazanırken, haftasonuna doğru kendi başınızı dinlemek ve biraz da dinlenmek önemli olabilir.

Pazartesi günü itibarıyla Merkür bir kez daha sizin burcunuza geçiyor. Fikirleriniz öne çıkmaya başlıyor. Özel hayatınız ve aile konularınızda daha rahat hareket edeceksiniz.

Cuma günü itibarıyla, itibarıyla artık daha fazla parasal konuların konuşulduğu bir döneme doğru gidiyorsunuz. Kimliğinizi ve kişiliğinizi para kazanma becerilerinizi ortaya koyacağınız bir süreç içerisinde olacaksınız. Sosyal çevrenizde göreceğiniz destekler yüksek olabilir. Önemli bir iş veya bir işin parasal konusu zorlandığınız konuları geride bırakmanıza neden olabilir.

Çevrenizden elde edeceğiniz bu fırsatı iyi değerlendirin.

Pazar günü Satürn Kova burcuna geçiyor. Temmuz başına kadar kadersel alanınıza geçen Satürn bazı korkularınızı ve endişelerinizi tetikleyebilir. Satürn’ün buraya geçmeden önceki ilk ayak seslerini duyacaksınız. Bazı arkadaşlarınızı eleyebilir, çevrenizi azaltabilirsiniz. Bunu bir temizlenme süreci olarak görmelisiniz sevgili Balıklar. Endişe etmeden, sakinliğe ve yavaşlamaya yer vererek ilerlerseniz bu dönemde aydınlanmalarınız yüksek olabilir.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın