Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

15 – 21 Temmuz Haftalık Burç Yorumları

15-21-Haziran-Haftalık-Burç-Yorumları-Hande-Kazanova
Bu yazıyı paylaşın;

15 – 21 Temmuz Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haftanıza tutulma etkileriyle başlıyorsunuz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Bu hafta  sorumluluklarınız gözünüzde büyüyebilir, bu da bazı sürtüşmeleri hem ev hem de iş ortamlarınızda karşınıza getirecek. Aile hayatınızda sevilmediğinizi, ciddiye alınmadığınızı düşünebilir, yaşayacağınız olaylarla ilişkilerinizde kendinizi mutsuz kılabilirsiniz.

Çarşamba günü oluşan Parçalı Ay tutulması, kariyer ve iş alanlarınızda önemli olayları, dönüşümleri ve belki de krizleri tetikleyecek. İş alanlarınızda, göz önünde olacağınız yerlerde gücünüzü ve yapacaklarınızı göreceksiniz. Önemli bir iş ve kariyer dönüşümü, krizleri karşınıza gelebilir. Yine anne ve anne tarafınızın konu ve olayları bu tutulmada daha önemli olacak sevgili Koçlar.

Bu hafta Cuma günü Merkür yengeç burcuna geçerek gerilemeye devam ediyor. Bu tarih ve sonrası aile büyüklerinizle paylaşımlarınızda dikkatli olmalısınız.01 Ağustos’a kadar evinizle ilgili değişimlerden kaçının. Emlak alım, satımı yaparken gözünüzü dört açın, eski konuların aile arasında konuşulması karşınıza gelebilir.

Yuvanız, ailenizle ilgili konularda daha anlayışlı, uyumlu davranışlar, geleceğinize duyacağınız güvenle hareket etmeniz sizi rahatlatabilir.


BogaBoğa Burcu:

Haftanıza gelecek planlarınız üzerinede oluşacak bir tutulma ile başlıyorsunuz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Bu hafta önemli haftalardan bir tanesi.

Tam tutulma zamanında fikirlerinizde, ilişkilerinizde ve yapacaklarınızda desteklenmediğinizi görebilir ve bazı sorunlara açık olabilirsiniz.

Çarşamba günü gerçekleşen Parçalı Ay tutulması seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işler, hukuk, ticaret, yurtdışı bağlantılı alanlarda daha az tanıdığınız insanlarla yaptığınız işlerde krizleri ve sorunları karşınıza getirebilir. Önemli sorunlar önemli dönüşümler altına girmenize neden olacak. Partnerinizin kardeşleri varsa onların hayatındaki değişim ve dönüşümler sizin hayatınıza da yansıyabilir. Eğitim hayatınızda bir sonuca ulaşabilir, bazı beklentilerinizin neden olmadığını fark edebilirsiniz.

Perşembe günü Merkür Yengeç burcuna geçerek gerilemeye devam edecek.  01 Ağustos’ a kadar network sorunlarına açık olabilirsiniz. Randevularınıza, verdiğiniz sözlere iş hayatınıza dikkat edin. Sözleşmelerden ve büyük değişimlerden uzak durun. Tutulma her ne kadar sizin dışınızda gelişen olayları karşınıza getirse bile, yakın çevrenize yönelmeli ve buradaki olayları öncelikli olarak halletmelisiniz. Dostlarınızdan, çevrenizden yardım almayı unutmayın.


İkizlerİkizler Burcu

Haftanıza tutulma etkisiyle başlıyorsunuz sevgili İkizler ve yükselen İkizler.  Bu hafta parasal sorumluluklar sizi yorabilir. Bu alanda sorunlara açık olacaksınız. Maddi konularda iyice düşünerek adımlar atmalı, gereksiz harcamaları geride bırakmalısınız. Yakın çevrenizle beraber girişeceğiniz işlerinizde zorlanmalar oluşabilir. Ufak tefek krizler ve olaylar hayatınızdan alacağınız keyfi etkileyebilir. Yeme sıkıntılarına açık bir dönem olabilir.

Çarşamba günü oluşan Parçalı Ay Tutulması, ortak mali alanınızda önemli dönüşümleri ve krizleri hayatınıza taşıyabilir. Parasal işlerinizde aradığınızı bulamayabilirsiniz. Ortaya bir borç veya ödeme çıkabilir. Sağlığınıza fazla harcamalar yapabilirsiniz. Bu tutulma yeni kararlar almanıza neden olacak.

Perşembe günü Merkür Yengeç burcuna geçerek gerilemeye devam ediyor.  01 Ağustos’a kadar  para alanınıza gerileyecek olan Merkür bu alanda aksilikleri ve sorunları karşınıza getirebilir. Hafta sonu sorunlarınızın üzerinden gelecek çözümler karşınıza gelebilir. Ne yaparsanız yapın, parasal konularda partnerinizle çekişmelerden ve güç savaşlarından uzak durun.YengecYengeç Burcu
:

Haftanıza tutulma etkisiyle başlıyorsunuz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Bu hafta ilişkilerinizde çok dikkatli olmalısınız. İlişkilerinize şüpheyle yaklaşabilir, sevilmediğinizi düşünebilir, fikirlerinizde onaylanmayabilirsiniz. Hem çevre ilişkileriniz, hem ailevi konularda şartları ve durumları çok zorlamayın. Sağlığınıza gereken özeni gösterin. Bu hafta bir güzellik uygulaması yaptıracaksınız uzak durmaya çalışın.

Çarşamba günü oluşan Parçalı Ay tutulması ikili ilişkiler, ortaklı işler alanınızda krizleri, olayları tetikleyebilir. Kendinizle ilgili aldığınız kararları uygulamakta zorlanabilir, beklediğiniz karşılığı ve desteği göremeyebilirsiniz. Sevdiğiniz insanla birbirinizi çok fazla zorlamayın, aynı etkiyi ortağınıza da göstermelisiniz. Evlilik, söz nişan, taşınma, sözleşme gibi konularda desteklenmeyeceksiniz.

Perşembe günü merkür yengeç burcuna geçerek gerilemeye devam edecek.  01 Ağustos arası merkür sizin burcunuzda gerileyecek. Yanlış anlaşılmalara açık olacaksınız. Ağzınızdan çıkacak sözcüklere bu süreçte dikkat edin. Eski meseleler, çözülmemiş sorunlarla uğraşabilirsiniz. Bu süreçte yeni işlere başlamamalı, önemli adımlardan kaçınmalısınız. Eski durumları ve işleri toparlamak için uygun bir dönem.

Bu hafta gezmek, dolaşmak, farklı ortamlarda bulunmak ve insanları projelerinizin içine davet etmek, seyahat planlarına odaklanmak, kreatif işlerin üzerine düşmek sizi rahatlatabilir. Haftasonu, parasal işlerinize çözümler üretebilirsiniz ama ego savaşlarından, sürtüşmelerden kaçının.


AslanAslan Burcu:

Haftanıza tutulma etkisiyle başlıyorsunuz sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Bu hafta sağlık alanlarınızda sorunlar oluşabilir. Bu dönemde bağışıklık sisteminizi kuvvetli tutmalısınız. Çok çalışmaktan veya kafanıza takılan konular yüzünden hem bedenen, hem de ruh sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Biraz yavaşlayın ve değişime direnmeyin. Bırakın herşey olması gerektiği gibi olsun ve aksın.

Çarşamba günü gerçekleşen Parçalı Ay tutulması iş, hizmet alanlarınızda, günlük hayatın akışında hızlı gelişmeleri ve olayları tetikleyebilir. Duygusal olarak travmalara ve krizlere açık bir dönem olabilir. Yanınızda çalıştırdığınız veya yanında çalıştığınız insanlarla sorunlar yaşayabileceğiniz gibi, onların hayatındaki sorunlarda sizi yorabilir. Sağlığınızda hızlı ve beklenmedik olaylara açık olacaksınız. Bu dönemde kemiklerinize, cildinize, dişlerinize dikkat etmelisiniz.

Perşembe günü itibarıyla merkür yengeç burcuna geçerek gerilemeye devam edecek. Geçmiş konu ve olayları çözmekle uğraşacaksınız. Bazı arkadaşlarınızla aranızda iletişim problemleri oluşabilir. Yine parasal durumunuza 01 ağustos’a kadar dikkat etmelisiniz.

Aslında çözümler haftasonunda karşınıza gelecek, kafanıza takılan, yaşadığınız olaylarla ilgili konularda gözünüz açılabilir. Ego savaşlarından, sürtüşmelerden bu dönemde kaçınmalısınız. Kendi hissettiklerinize, ruhunuzun size vereceği mesajlara odaklanın, bunu yaptığınızda güzel kapıların aralandığını göreceksiniz.


BasakBaşak Burcu:

Haftanız tutulma etkisiyle başlıyor sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Bu hafta sosyal çevre ilişkilerinize dikkat edin. Özel hayatınız veya çocuğunuzun konuları ve davranışları yüzünden çevrenizle anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Yine çevre ilişkileriniz, özel hayatınıza olumsuz yansıyabilir.

Çarşamba günü oluşan Parçalı Ay tutulması, aşk hayatınızda önemli dönüşümleri, güçlü olayları karşınıza getirebilir. Yine çocuğunuz varsa onun hayatındaki olaylarla uğraşabilirsiniz. Yine hayatınızı kökten ve derinden değiştirecek bir bebek haberi gündeme gelebilir. Yakın çevrenizle ilgili olaylarda cabası.

Perşembe günü merkür Yengeç burcuna geçerek gerilemesine devam ediyor. Ağustos başına kadar sosyal çevrenizde gerileyen merkür bazı arkadaşlarınızla aranızda eski meseleleri karşınıza getirebilir. Bu meseleleri halletmeli, bu gerilemede çözümü sağlamalısınız. Yine eski arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Ay sonuna kadar organizasyon, davete yönelik işlerinizde sorunlara açık olacaksınız.

Sosyal çevrenizde ve kalabalık ortamlarda yaşadığınız sıkıntı ve sorunları haftasonunda sonuca kavuşturabilir, doğru yaklaşımlarla istediğiniz sonuçları alabilirsiniz. Bu dönemde sizi gerçekten seven insanlarla bağlarınızı koparmayın.


TeraziTerazi Burcu:

Haftanıza tutulma etkisiyle başlıyorsunuz sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Bu hafta olaylar üzerinize üzerinize gelebilir. Gerek aile yaşantınızda, gerekse iş ortamlarınızda istediğiniz sonuçları almaktan uzak olacaksınız. Kendinizi işlerinizde ve ortamlarınızda göstereceğiniz bu dönem aile hayatınızın sorumlulukları, ağırlıkları sizi yapmak istediklerinizden alıkoyabilir. Aile büyüklerinizin sorunları bu tutulmada daha da görülür hale gelebilir.

Çarşamba günü oluşan Parçalı Ay tutulması aile hayatınızda oluşan duygusal meseleleri karşınıza getirecek. Bir krizle veya önemli bir durumla uğraşabilirsiniz. Bu dönemde sevgisiz ve yalnız hissedebilir, yılın yorgunluğunu omuzlarınızda taşıyabilirsiniz. Bu kriz, parayla bağlantılı da olabilir.

Perşembe günü Merkür yengeç brucuna geçerek gerilemeye devam edecek. Ay başına kadar kariyer ve iş alanlarınızda merkür size iletişim sıkıntıları çıkartabilir. İş değişimleri, anlaşmalarda şartları ve koşulları birkaç kez gözden geçirmeyi unutmayın. Göz önünde olacağınız ortamlarda konuşmalarınıza ve ifadelerinize dikkat edin.

Her ne kadar zorlansanız da iş hayatınızdaki sorunları haftasonu daha kolay çözeceksiniz. Aile ortamlarınızda güç savaşlarından, ego sürtüşmelerinden kaçının. İşlerinize odaklanır, karşınıza gelen sorunları anlayışla çözerseniz işlerin daha rahat aktığını göreceksiniz sevgili Teraziler.


AkrepAkrep Burcu:

Haftanıza tutulma etkisiyle başlıyorsunuz sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Bu hafta duygusal ve düşünsel olarak ilişkilerinizde ve hayatınızın genelinde desteklenmediğinizi, yalnız olduğunuzu, düşünebilirsiniz. Partnerinizin çevresindeki insanlarla sorunlar su üstüne çıkabilir. Eğitim, seyahat, yurtdışı bağlantılı alanlarda olumsuzluklardan, mutsuzluklardan uzak durun. Zorlanmalar karşısında kendinizi bırakmayın, işlerinizdeki isteğinizi canlı tutun.

Çarşamba günü gerçekleşen Parçalı Ay tutulması yakın çevrenizde önemli bir konuyu karşınıza getirebilir. Etrafınızda olup bitenlerden etkileneceğiniz bu dönemde, tam da büyümek ve daha gelişme arzusundayken, küçük konularla uğraşmak durumunda kalabilir, yakın çevrenizin konularına yönelebilirsiniz. Bir işinizin sonucu bu dönemde belli olabilir. Akraba, kardeşler, yakınınızda olan insanlarla krizlere ve sorunlara açık olacaksınız. Yine her tür ihtimale karşı araba kullanırken dikkat edin.

Perşembe günü merkür yengeç burcuna geçerek gerilemeye devam ediyor. Ağustos başına kadar ki süreçte hem eğitim, hem de yurtdışı bağlantılı işlerinize, gelecek planlarınıza dikkat edin. Unutmayın bazı konular çözülmek üzere yeniden karşınıza gelebilir, herşey düzeldi derken yeniden bazı sorunlarla uğraşabilirsiniz ama bu sizin görmeniz gereken ama şimdiye kadar farketmediğiniz sorunlar yüzünden oluşabilir.

Ne kadar zorlanırsanız zorlanın geleceğinize yatırım yapmalı, sorunları çözmelisiniz. Eskiden bir araya geldiğiniz insanlarla iş bağlantılarınız oluşabilir. Yaratıcılığınızı kullanmayı unutmayın, hayata keyifle baktığınızda bu enerji olarak etrafınıza yansıyacak.


YayYay Burcu:

Haftanıza tutulma etkisiyle başlıyorsunuz sevgili Yay ve yükselen Yaylar.  Bu hafta parasal konularda dikkatli adımlar atmalı, harcamalarınızda çok fazla açılmamalı, kimseye kefil olmamalısınız. Parasal konuları gözünüzde fazla büyütebilirsiniz. Beklediğiniz bir paranın gecikmesi sizi zorlayabilir.Hem sağlığınıza, hem sosyal ortamlarınıza harcamalarınız yüksek görünüyor.

Çarşamba günü oluşan Parçalı Ay tutulması, para alanlarınızda gerçekleşiyor. Önemli bir para mevzusu karşınıza gelebilir. Bir krizle uğraşabilir veya maddi olarak elinize geçmesi gereken parasal işleriniz üzerine eğilebilirsiniz. Bazı ilişkileriniz parasal konular yüzünden kopma noktasına gelebilir.

Perşembe günü merkür yengeç burcuna geçerek gerilemesine devam edecek.  Ağustos başına kadar bu sefer parasal konularda önemli adımlar atmayın. Eski bir para mevzusu karşınıza gelebilir. Borç almayın, vermeyin. Diğer taraftan daha önce çalıştığınız, ticaret yaptığınız insanlarla parasal işlerinize devam edebilirsiniz.

Haftasonu güç çekişmelerinden uzak durun, yapmanız gerekenleri kolaylıkla farkedecek, sorunlarınıza çözüm üretmekte zorlanmayacaksınız. Aklınızda bu aralar gezme ve tatiller varsa bu dönem aradığınız huzuru evinizde bulabilirsiniz.Oglak
Oğlak Burcu:

Haftanıza tutulma etkisiyle başlıyorsunuz sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Bu sizin için önemli bir tutulma çünkü sizin burcunuzda gerçekleşiyor. Bu hafta tutulma zamanı özel ilişkilerinize ve ortaklı adımlara dikkat etmelisiniz. Sevdiğiniz insandan beklediğiniz davranışları göremeyebilir, kendinizi güç çekişmeleri içinde bulabilirsiniz. Aynı şekilde kendi hayatınıza odaklı oluşunuz, başetmek zorunda kaldığınız olaylar, diğer insanlarla ve sevdiğinizle aranıza mesafe koymanıza neden olabilir. Taşınma işleriniz varsa bu hafta dikkat edin, aynı zamanda arkadaş ilişkileriniz ve sağlığınızda mercek altında olacak.

Çarşamba günü oluşan  Parçalı Ay tutulması kendi kişisel hayatınızda alacağınız kararları öne çıkaracak. Görüntünüz, sağlığınızla ilgili önemli krizler, olaylar karşınıza gelebilir. Dönüştürücü ve değiştirici etkilerle bezeneceksiniz.

Perşembe günü Merkür yengeç burcuna geçerek gerilemesine devam edecek. Ay başına kadar merkür özel hayatınız, evliliğiniz ve ortaklı işlerinizde iletişim sıkıntılarını karşınıza getirebilir. Eski konu ve olayların üzerinden geçmek için uygun bir dönem. Yeni olasılıklar, ilişkiler ve kararlar için uygun bir dönem içinde değilsiniz, bu yüzden ilişkileriniz, ortaklı işlerinizde, taşınma konularınızda iletişim aksaklıklarına, sorunlara dikkat edin. Eski ilişkiler bu dönemde daha fazla anılabilir veya haber alınabilir.

Yakın çevrenizdeki insanlardan alacağınız güzel etkileşimler sıkıntılarınızı kolay atlatmanızı sağlayacak. Siz yeter ki insanlardan kaçmayın ve güç çekişmelerine girmeyin. Haftasonunda yolunda gitmeyen konu ve olayları daha rahat toparlayacaksınız.


KovaKova Burcu

Haftanıza tutulma etkileriyle başlıyorsunuz sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Bu hafta gerçekten sizi sınayacak ve test edecek. Çarşamba günü oluşan Parçalı Ay tutulması kadersel alanınızda gerçekleşecek. İş hayatınızda, günlük düzeninizde bir olayla karşılaşabilir ve sizi değiştirecek, dönüştürecek kadersel bir kriz ve sorunla uğraşabilirsiniz. Bu dönemde şartları çok fazla zorlamamalı, gizli saklı işlerdeyseniz bu işlerin sorumluluğuyla ve sorunlarıyla yüzleşmelisiniz. Yine eşinizin, ortağınızın işiyle veya sağlığıyla ilgili problemler ortaya çıkabilir. Günlük hayatın ritmini, beraber çalıştığınız insanlarla olan bağlantıları bu hafta dikkatli kurgulayın. Uzaktaki akrabalarınız, ailenizdeki insanlarla ilişkileriniz mesafeli ve mutsuz olabilir.

Perşembe günü Merkür yengeç burcuna geçerek gerilemeye devam edecek. 01 Ağustos’a kadar iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda sorunlar, aksaklıklar yaşayabilirsiniz. İşlerinizi yeniden ele almak, tamamlamak, bitirmek için uygun günler olabilir. İş değişimlerinden uzak durun, başlangıçlardan kaçının. Yeni eleman alımı için de desteklenmeyeceksiniz.

Maddi konularda göreceğiniz destekler bu hafta sizi mutlu edebilir. Parasal işlerinizi kolay halledebilir, sağlık ve iş sorunlarınızı Pazar günü toparlayabilirsiniz.


BalikBalık Burcu:

Haftanıza tutulma etkileriyle başlıyorsunuz sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Bu hafta tutulmanında etkisiyle aşk hayatınızda dikkatli olun. Sorumluluklardan kaçabilir veya karşı tarafın kaçtığını görebilirsiniz. Çevre ve özel hayatınız arasında kalabilirsiniz. Obsesif davranışlardan uzak durun. İnanın bu sadece sizin başınıza gelmiyor sevgili Balıklar. Olayları dramatikleştirmeyin. Bazı ilişkilerinizde sorunlara açık olacaksınız.

Çarşamba günü oluşan Parçalı Ay tutulması topluluklarda, sosyal çevrenizle beraber yapacağınız işlerde, gelecek planlarınızda hızlı ve ani olayları karşınıza getirebilir. Bu dönemde bir arkadaşınızla papaz olabilirisiniz ya da arkadaşlarınızdan birinin hayatında önemli bir durum veya kriz oluşabilir. Çevrenizi ve olayları sorgulayacağınız bir dönem içindesiniz. Yine organizasyonlar, geleceğe yönelik işlerinizde sakin olun, sorunları çok dert etmeyin.

Perşembe günü itibarıyla merkür yengeç burcuna geçerek gerilemeye devam ediyor. 01 Ağustos’a kadar aşk ilişkilerinize, varsa çocuğunuzla olan iletişiminize dikkat etmelisiniz. Bu dönemde yanlış anlaşılmalara ve sorunlara açık olabilirsiniz. Eski bitmemiş flörtler, aşklar karşınıza gelebilir. Sanatsal işlerinizde oldukça yaratıcı bir dönem içinde olacaksınız.

Ne yaşanırsa yaşansın hayata anlamlı, fedakar, anlayışlı ve uyumlu gözlerle bakmanız bu hafta sizi olası sorunlardan kurtarabilir. Başka insanların sorunlarına çok bel bağlamaktansa kendi eğlencenize ve keyfinize bakmalısınız. Haftasonu bir konuyu halledeceksiniz. Kıskançlıktan, manipülasyondan uzak durun.

 

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın