Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

9 – 15 Aralık Haftalık Burç Yorumları – Hande Kazanova

9 - 15 Aralık Haftalık Burç Yorumları
Bu yazıyı paylaşın;

9 – 15 Aralık Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haftanıza parasal işlerinizle başlıyorsunuz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Bu Pazartesi itibarıyla Merkür Yay burcuna geçiyor. Yurtdışı bağlantılı işler, medya, hukuk, seyahat ve eğitim alanlarınız önem kazanıyor. Yeni insanlarla iletişim içine girmek isteyebilirsiniz. Kariyerinizde ilişkilerinizi doğru bir noktaya taşıyacağınız bir dönem içine giriş yapıyorsunuz.

Çarşamba günü güvensizliklerinizi iş ilişkilerinize yansıtmamaya çalışmalısınız. Sorumluluklarınız artabilir. Eşiniz varsa veya partnerinizin onun ailesinin sorumlulukları da bu dönemde artabilir. Kalıcı ve uzun soluklu ilişkiler kurmak açısından gayet güzel.

Perşembe günü oluşan dolunayda  büyük olaylarla uğraşmak isterken hayat sizi burnunuzun dibindeki yakın çevre olaylarının içine atabilir. Duygu ve düşünce iniş çıkışlarınız yüksek olacak. Yakın çevrenizdeki insanlarla ilişkilerinizde hassaslıklar yaşayabilirsiniz. Dengeyi sağlamaya çalışın.

Cuma günü gücünüzü sadece kendiniz için değil diğer insanlar için kullanmayı deneyin. Toplum içindeki ilişkilerinizde kıskanç ve yönlendirici  tavırlar içine girmekten kaçınmalısınız. Başkalarına yardım ettikçe içiniz rahatlayacak. Ayrıca bu hafta sonu  iş alanlarınızda parasal rahatlamalar yaşayabilir veya önünüzü daha rahat görebilirsiniz.


BogaBoğa Burcu:

Haftanıza kendi istek ve beklentilerinizi ön plana çıkartarak hareketli bir şekilde başlayacaksınız sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Pazartesi günü Merkür Yay burcuna geçiyor. 15 gün boyunca bankanızla görüşmeler artabilir, vergi konularına çözümsel yaklaşmak isteyebilir, nafaka işiyle uğraşabilirsiniz ya da bir miras konusuyla ilgili konularda kafanız çözüme yönelik çalışabilir. Parasal konularda çok çabuk fikirler üreteceksiniz.

Çarşamba günü, seyahat, eğitim, geleceğinizi ilgilendirecek işlerinizde, hukuki alanlarda, medya ve yayıncılık konularında, yabancı insanlarla yapılacak olan işlerde önemli sorumluluklar üstleneceksiniz. Sizi ilgilendirecek bir işin sorumluluğu devrede olabilir.

Perşembe günü oluşan Dolunay zamanı elinize bir para geçebilir.  Ya da geçmesini umduğunuz bir paranın gecikmesi sinirlerinizi gerebilir. Her halükarda para alacak verecek dengesini bu  dolunay zamanında  iyi oturtmaya çalışmalısınız.

Cuma günü yabacılarla yapılacak işlerde, geleceğinizi ilgilendiren önemli konularda gücünüzü kesin ve net bir şekilde ortaya koyacaksınız. Bir yandan da çevrenizdeki, sizi daha az tanıyan  insanları yönlendirme durumunuz olabilir. Ya da düşünceleri ile onlar sizi manipüle edebilirler. Eşinizin kardeşi varsa, ablası ya da abisi onların yanında sevdiğinizle güç çekişmelerine girmeyin. Birlik olun.

Hafta sonu hayatınızda önemli açılımlar yaşayabilir, değiştiğiniz alanlarda hayatın sizi desteklediğini, bir çok insanın arkanızda durduğunu görebilirsiniz.


İkizlerİkizler Burcu

Haftanıza geri planda durarak biraz isteksiz etkilerle başlayabilirsiniz sevgili ikizler ve yükselen İkizler. Pazartesi günü Merkür Yay burcuna geçiyor. Özel hayatınıza eğileceksiniz. Sevdiğinizle aranızdaki konuları halletmek, konuşmak,  için de uygun bir dönem olabilir. 15 Gün boyunca ilişkilerinizi konuşabilir, irtibat halinde olacağınız insanlardan onay almak isteyebilirsiniz. Önemli anlaşmalar, kontratlar yapabilirsiniz.Taşınma konusuyla ilgili kararlar devreye girebilir ya da istediğiniz bir danışmanlık varsa alabilirsiniz.

Çarşamba günü ortaklaşa para alanlarınızda bazı zorlanmalar oluşabilir ama genel olarak bu etkileri kontrol edebilirsiniz. Önemli sorumluluklar oluşabilir. Daha ihtiyatlı ve dikkatli davranmanız gereken bir dönem olacak.

Perşembe günü oluşan Dolunay, sizin burcunuzda gerçekleşiyor. Önemli haberler alabilir, hayatınıza ve kendinize dair duygusal kararlarınızı devreye sokabilirsiniz. Bu kararlar hangi alandan olursa olsun genel itibarıyla ilişkinizi veya ilişkilerinizi bağlayan kararlar olabilir. Sağlığınıza gereken özeni gösterin.

Cuma günü dönüştürücü olayların, ortaklaşa para alanlarınıza daha etkili bir şekilde yansıdığını görebilirsiniz. Parasal işlerinizde şüpheci ve biraz da manipüle eden yönleriniz devrede olabilir veya siz başkaları tarafından para işlerinizde manipüle edilmeye yatkın olabilirsiniz. Özel ilişkilerinizde kıskançlıktan uzak durun.

Hafta sonu hem özel ilişkileriniz, hem de maddi durumunuzda olayları farklı yönüyle ele alacak, karamsarlıklarınızın üzerinizden gittiğini göreceksiniz. Sezgilerinize güvenin.YengecYengeç Burcu
:

Bu hafta çevrenizden alacağınız güçle hareket edeceksiniz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Verdiğiniz sözler hafta ortası itibarıyla sizi zorlayabilir. Pazartesi günü Merkür yay burcuna geçiyor. 15 gün boyunca sağlık kontrollerinizi yaptırabilirsiniz. Sağlığınızı ve beslenmek şeklinizi konuşmak, düzenlemek için harekete geçebilirsiniz. İş hayatınızda da önemli konuşma ve görüşmeler içine gireceksiniz. Beraber çalıştığınız insanlarla iletişiminizi arttıracaksınız. Yeni planlar, yeni projelerle yola koyulabilirsiniz.

Çarşamba günü sevdiğiniz insana olan düşkünlüğünüz artarken, güvensizliklerinizi ona yansıtmamaya çalışın. Bu alanlarınızda önemli sorumluluklar oluşabilir.

Perşembe günü oluşan Dolunayda bir konu ve olay sizi biraz zorlayabilir. İşinizle ilgili konularda önemli sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Hayatınızın kontrolü elinizde olmadığından en fazla ruhsal anlamda zorlanabilir, yorulabilirsiniz. Gereksiz kararlardan, risklerden kaçının. Sağlığınıza gereken özeni gösterin.

Cuma günü özel hayatınızda güçlü ve değiştirici etkiler içindesiniz. Bu aralar ilişkinizdeki biraz mesafeli tavırlar, zorlanmalar sonucunda sevdiğiniz insana, ya da o size baskı ve kıskançlık uygulayabilir. Özel hayatınızda yoğun duygular altında olacağınız için dikkatli olun.

Hafta sonu ilişkileriniz ve özel hayatınız için gelecek planlarınızın tıkır tıkır işlediğini göreceksiniz. Hayata aynı açıdan, aynı şekilde bakmak sevdiğinizle bağınızı güçlendirebilir. Çevre değişimleriniz sevdiğiniz insan tarafından desteklenecek.


AslanAslan Burcu:

Bu hafta göz önünde olacağınız işler ve olaylarla başlıyor sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Pazartesi günü Merkür yay burcuna geçiyor. Aşk hayatınız hareketlenebilir. Eğitimsel konulara, öğretmenlik gibi konulara eğilebilirsiniz. Kitap okumak, hobilere yönelmek, bu konuları insanlarla konuşmak, tartışmak ve hoşlandığınız insana açılmak öne çıkabilir. Çocuğunuz varsa onunla olan iletişiminiz artabilir. Özel hayatınızda sorunlar varsa bunları konuşmalı ve fikirlerinizi ortaya dökmekten çekinmemelisiniz.

Çarşamba günü beraber çalıştığınız insanlara karşı güvensizliklerinizi kontrol etmelisiniz. Bunu başarırsanız, etkili işler yapacaksınız. Önemli bir iş veya yakın çevrenizdeki insanlardan birinin ailevi sorumluluğu karşınıza gelebilir.

Perşembe günü oluşan Dolunay sosyal çevre alanlarınızda, arkadaşlık ilişkilerinizde bazı duygusal konuşmaları ve sonuçları karşınıza getirecek. Çevre değişimlerine, organizasyona yönelik işlerinizde hızlı sonuçlara açık olacaksınız.

Cuma günü iş hayatınızda beraber çalıştığınız insanlar ya da yanınızda çalıştırdığınız kişiler sizin üzerinizde baskı oluşturabilirler veya siz onlara takıntılı bir şekilde davranabilirsiniz. Aile ortamınızdaki insanlara yardım etmek ve onlar için bir şeyler yapmak önem kazanabilir.

Hafta sonu iş düzeninizi, beraber çalıştığınız insanlarla yapılacak olanları daha rahat ele alacak, değişimlere kolaylıkla ayak uydurarak karşınız gelecek olan şansları değerlendirerek yeni gelen haftaya başlayacaksınız.


BasakBaşak Burcu:

Haftanıza oldukça bilgili, keyifli ve daha çok dış ortamlarda iş yaparak başlıyorsunuz sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Pazartesi günü Merkür Yay burcuna geçiyor. Ev hayatınızı yakın plana alma, evle ilgili planlar içine girme, aile arasında önemli konuların konuşulması, bir ev alımına, satımına odaklanabilirsiniz. Aile büyüklerinizle iletişiminizin artması önünüzdeki 15 günlük dönemde sıkıntılarınız varsa bunların giderilmesinde önemli rol oynayabilir.

Çarşamba günü aşk hayatınızda veya çocuklarınızla ilgili konularda karşılık beklemeden sevmeyi ve insiyatif almayı öğrenmeniz gerekebilir. Güvensizliklerinizi aşmaya çalışın. Kalıcı ilişkiler ve adımlar atmak isteyebilirsiniz.

Perşembe günü oluşan Dolunay, işlerinizi, kariyer oluşumlarınızı yaşayacağınız olaylarla şekillendirebilir. Önemli kararlar alabilirsiniz. Kariyer ve iş alanlarınızda bazı olaylarla yüzleşmeniz veya hızlı olaylar yaşamanız muhtemel. Aile arasındaki dengeyi bu dolunayda sağlamaya çalışın.

Cuma günü hem maddi hem de manevi olarak sevdiğiniz insanla bazı çatışmalar ve sürtüşmeler de yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz insana karşı kıskançlık yapmayın ve  yanlış anlaşılmalara sebep olmayın. İlginizi tek bir noktaya değil de farklı alanlara yöneltmek sizi olası sıkıntılardan koruyacaktır.

Hafta sonu nihayet farklı bakış açınızla ilişkinizde güzel sonuçlar yakalayacaksınız. Sevdiğiniz insanla, varsa çocuğunuzla bir seyahat veya eğlence fırsatı karşınıza gelebilir.


TeraziTerazi Burcu:

Haftanıza ödemeleriniz, parasal alanda yapmanız gereken işlerinizle başlıyorsunuz sevgili terazi ve yükselen Teraziler. Pazartesi günü Merkür yay burcuna geçiyor. 15 gün boyunca iletişim, satış, reklam, pazarlama, bilgisayar sektöründen birinde çalışıyorsanız bu alanda konuşmalar, görüşmeler ve toplantılar hızlanacak. Kafanız bu alanlarda hızlı ama biraz dağınık çalışabilir. Yakın çevrenizdeki insanlarla olan iletişiminizi hızlandıracaksınız.

Çarşamba günü evinizle ilgili konularda bir tamirat, dekorasyon, tadilat işiniz varsa biraz zorlanarak bile olsa bu işlerinizi halledebilirsiniz. Sorumluluklar bu hafta devrede olacak. Yine aile büyüklerinizin önemli bir işi veya sorumluluğu hayatınızda etkili olabilir.

Perşembe günü oluşan dolunayda seyahatleriniz önem kazanıyor. Başka insanlarla yapılacak işlerinizin üzerine eğilebilir, uzakta bulunan akrabalarınızdan haberler alabilirsiniz. Medya, ticaret, hukuk, eğitim alanlarınızda hızlı gelişmeler oluşabilir.

Cuma günü ev ve aile ortamlarınızda tutkularınızla hareket edeceksiniz. Maddi konularda ailenizle veya sevdiğiniz insanla anlaşmak kolay olmayabilir. Baskıcı tavırlar ortamı biraz gerebilir. Bu da özel yaşantınızda ilişkinizi bozabilir. Bu etkiye dikkat edin.

Hafta sonu aile ve ev ortamlarınızda daha rahat ve esnek etkiler altında olacaksınız. Problemlerinize geniş açıdan bakabilir ve sevdiklerinizle güzel planlar içine girebilirsiniz.


AkrepAkrep Burcu:

Haftanıza özel ilişkilerinize ve diğer insanlarla olan bağlantılarınıza odaklanarak giriş yapıyorsunuz sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Bu hafta Pazartesi günü itibarıyla Parasal konularda çözüme dayalı yaklaşımlarınız ön plana çıkmaya başlıyor. Ticaretle uğraşıyorsanız, önemli bir para işiniz varsa bu konuda anlaşmalar ve görüşmeler devrede olacak. Maddi konulara eğilecek, paranızı değerlendirmek için planlar yapacaksınız. Bu 15 günlük dönemde acele ve düşüncesiz kararlardan uzak durun.

Çarşamba günü yakın çevrenizden bir insanın sorumluluğu devreye girebilir. Sevdiğiniz bir yakınınızın çocuğu, aşk hayatıyla ilgili ona yardım edebilirsiniz. Yakın çevrenize  anlayışla ve güvenle yaklaşmayı ihmal etmeyin. Sevginizi onlara daha fazla göstermelisiniz. Satış, reklam alanlarınız güçlenirken önemli bir sorumluluk veya görev devreye girebilir.

Perşembe günü oluşan Dolunayda bir borç, ödeme ortaya çıkabilir veya siz partnerinizin parasal işleriyle boğuşabilirsiniz. Maddi konular bu dolunayda mercek altında olacak. Alma verme dengenizi iyi sağlayın. İnternet alışverişlerinizde daha temkinle hareket edin.

Cuma günü yakın çevre iletişiminizde güçlü ve etkileyen yönleriniz iletişim halinde olacağınız insanlara karşı yaşayacaklarınızı  büyütme potansiyelinize sahipsiniz. Bazı kıskançlıklar ve yönlendirmeler oluşabilir. Partnerinizi bir eğitim veya seyahat işi yüzünden kıskanabilirsiniz.

 

Özel hayatınızda ve ilişkilerinizde her ne kadar değişimlerden yana nasibinizi aldıysanız bile hafta sonu  sevdiğinizle çok keyifli vakitler geçireceksiniz. Uzaktaysanız bu dönemde birbirinizi ziyaret edebilirsiniz.


YayYay Burcu:

Haftanıza günlük işleriniz, iş hayatınız veya sağlığınızı ilgilendirecek konularla başlıyorsunuz sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Yemeye, içmeye olan iştahınız bugünlerde açık olabilir. Pazartesi günü itibarıyla 15 gün boyunca planlarınızı ve projelerinizi konuşabileceksiniz. Kendinizi anlatmak, fikirlerinizi insanlara yaymak, önemli görüşmeler ve konuşmalar için harekete geçmek önem kazanacak. İfadenizde rahatlayacaksınız, özel hayatınızda da rahatlamalar ön plana geçecek.

Çarşamba günü bazı zorlanmalarınız olsa bile ticaretle uğraşanlar için güzel bir dönem olabilir. Önemli bir parasal sorumlulukla karşılaşabilirsiniz. Çevreniz, bir aktivite için yapacağınız harcamalar veya ödemeler gündeme gelebilir. Sağlığınıza parasal konularda yatırım yapmak isteyebilirsiniz.

Perşembe günü oluşan Dolunay özel hayatınızda önemli kararlar almanıza neden olabilir. İlişkilerinize odaklanacaksınız. Sevdiğiniz insanın hayatında önemli bir olay oluşabilir, ondan heyecanlı haberler alabilirsiniz. Ortaklı işlerinizde de hızlı duygusal kararlar devrede olacak.

Cuma günü parasal konularda zaman zaman baskın fikirlerinizi ve etkili gücünüzü ortaya koymaktan kaynaklı olarak anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Aşk ve eğlence hayatınız da güven sorunlarına dikkat edin. Kıskançlıktan, olumsuz düşüncelerden uzak durun.

Hafta sonu, kendinizdeki değişimlerin ruh halinize ve işlerinize ne kadar olumlu yansıdığını görecek, yeni gelen haftada işleriniz için hazır olacaksınız.Oglak
Oğlak Burcu:

Haftanıza aşk hayatınıza, keyifli alanlara odaklanarak giriş yapıyorsunuz sevgili oğlak ve yükselen Oğlaklar. Sanatsal işleriniz varsa bu hafta bu alanlarda kendinizi iyi hissedeceksiniz. Bu Pazartesi Merkür yay burcuna geçiyor. Kalabalıklardan uzaklaşıp kendi düşüncelerinizle baş başa kalmak isteyeceksiniz. 15 Gün boyunca yalnız çalışmak bu dönemde size daha avantajlı sonuçlar getirebilir. Bunu bir hazırlık dönemi, planlarınızı oturtma dönemi olarak düşünün, plan ve projelerinizi gözden geçirin. Önemli sırlarınızı kimseyle paylaşmayın, arkanızdan konuşmalar artabilir.

Bu hafta girişimlerinizde desteklenirken, Çarşamba günü önemli bir sorumluluk üstleneceksiniz. Bu çocuğunuzun veya aşk hayatınızın sorumluluğu olabilir. Önemli görevleri, ilişkileri, kariyer koşturmalarını sırtlanacaksınız.

 

İşlerinize ve günlük hayatınızın akışına Perşembe günü oluşan dolunayda önem vermelisiniz. Koşturmaktan kaynaklı olarak sağlığınızda hassas oluşumlar karşınıza gelebilir. El, ayak, omuzlar, akciğerler ve alerjilere dikkat edin. Nefes almaya çalışın. Hızlı gelişmeler karşısında sağlığınıza gereken takviyeleri yapmalısınız.

Cuma günü ilişkilerinizdeki tavırlara dikkat etmeniz gerekebilir. Baskıcı, kıskanç ve ezici yanlarınızla hem sevdiklerinizi, arkadaşlarınızı, hem de ailenizdeki bireyleri zorlamamaya özen gösterin.

Hafta sonu hayatı daha rahat ve keyifle algılayacak, kendinizi şanslı göreceksiniz. Hayat sizin için kapılarını açarken kendinizdeki değişimleri farkedeceksiniz.


KovaKova Burcu

Haftanıza ailevi konu ve olaylara odaklanarak giriş yapıyorsunuz sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Bu Pazartesi işlerinizi evinizden halledebilirsiniz. İşiniz yüzünden kalabalık ortamlarda olmak durumunda kalacaksınız ama fırsat bulduğunuz zaman hemen evinize koşup dinlenme, biraz yalnız kalma, pilinizi şarj etme arzusunda olacaksınız. Önünüzdeki 15 gün boyunca sosyal çevrenizle, arkadaşlarınızla yapacağınız planlar devrede olabilir. Davetler organizasyonlar, aktiviteler hızlanıyor.

Çarşamba günü  yurtdışı bağlantılı bir işin veya ailenizdeki bir insanın iş veya sağlık sorumluluğunu üstlenebilirsiniz. Başka insanların sorumlulukları bu hafta vaktinizi alabilir.

Perşembe günü oluşan Dolunayda aşka, keyfe, eğlenceye, çocuklarla ilgili konulara kendinizi vereceksiniz. Bekarsanız aşk kapınızı çalabilir. Evliyseniz çocuk sahibi olacağınızın haberi bu dolunayda ortaya çıkabilir. Özel hayatınızda güzel ve hassas gelişmeler altında olabilirsiniz. Sanatsal işlerinizde de açılımlar yaşayacaksınız.

Cuma günü geçmişe ait olan birtakım konular üzerinizde baskı yaratabilir. Bir yandan da derin konularda kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Kendinize yönelmeniz ve yalnız kalmayı arzulamanız çevrenizle ilişkilerinizde sorunlara neden olabilir.

Hafta sonu ise, aile hayatınızdaki hızlı ve heyecanlı oluşumlar size iyi gelecek. Yine ailenizdeki bir insanın kariyer ve iş fırsatı yakalaması sizi mutlu edebilir. Ev ortamlarınızda huzurlu olacaksınız.


BalikBalık Burcu:

Haftanıza iletişime yönelik işlerinizle başlıyorsunuz sevgili balık ve yükselen Balıklar. Yakın çevre planlarınız, hızlı gelişmeler önem kazanıyor. Bu Pazartesi itibarıyla kariyer ve iş alanlarınızda konuşma ve görüşmeleriniz hızlanıyor. Önemli iş bağlantıları devrede olurken aynı anda birden fazla işle uğraşacaksınız sevgili Balıklar. Kariyeriniz ve iş hayatınızda konuşma ve görüşmeleriniz hızlanıyor. Birden fazla işle uğraşmak önem kazanabilir. Bir arada olduğunuz, iş yaptığınız insanlarla iletişiminiz artmaya başlıyor. Tanıştığınız insanlar kariyerinizde etkili olabilir.

Çarşamba günü çevrenizde olup biten olaylara daha sorumlukla ve ihtiyatla yaklaşabilirsiniz. Önemli bir organizasyonun yükümlülüğü devreye girerken bazı arkadaşlarınızla parasal işlerinizi halledeceksiniz.

Perşembe günü oluşan Dolunayda algınızı ve ilginizi ailenize yönelteceksiniz. Fazla aktif olduğunuz ve ailevi konularla ilgilenmek istemediğiniz bu dönemde ailenizdeki bir insanın durumu, olayları sizi hassas kılabilir.

Cuma günü sosyal ortamlarda dönüştürücü kimliğinizle iş hayatınızın üzerine eğileceksiniz. Diğer yandan kıskanç, yönlendirici veya baskıcı tavırlarınız yakın ilişkide bulunduğunuz insanları hayretler içinde bırakabilir. Ya da siz bir kadın arkadaşınızdan böyle bir davranış görebilirsiniz.

Hafta sonu keyfinize diyecek olmayacak. Önemli gelişmelerin, fırsatların iş alanlarınıza yayıldığını görebilir, çevre değişimlerinin güzel sonuçlar verdiğini fark edebilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

1 Yorum

  • Cevaplamak
    Nurtaç
    00:22'de Aralık 13, 2019

    Hande Hn. Çok teşekkür ederim iyki VARSINIZ

Bir Cevap bırakın