Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

15 – 21 Nisan Haftalık Burç Yorumları

15 - 21 Nisan Haftalık Burç Yorumları - Hande Kazanova
Bu yazıyı paylaşın;

15 – 21 Nisan Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Bu hafta ilişkileriniz önem kazanıyor sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Partnerinizin, sağlık ve iş problemleriyle ilgilenebilir, geri planda yürüttüğünüz işlerinizde önemli konuların üzerinden geçebilir, fırsatlar yakalayabilirsiniz. Salı günü bu anlamda size göz kırpabilir.  Pazartesi öğle saatlerinden sonra birkaç gün büyunca iş alanlarınızda ve günlük temponuzda daha rahat hareket edebilirsiniz.

Çarşamba gününden sonra ifadede rahatlıyorsunuz. Fikirlerinizi etrafınızdakilerle paylaşmak isteyecek, iş hayatınızda daha etkin olarak fikirlerinizi ortaya koyacaksınız. İş alanlarınızdaki adımlarınız bu tarihten sonra hızlanabilir.

Cuma günü oluşan Dolunay bir kez daha ilginizi ilişkilerinize yönlendirecek. Bir mevzunun sonuna ulaşacaksınız. Bu ister ortaklı işiniz olsun, ister evliliğiniz, ilişkiniz olsun, önemli ve nihai kararlarınız devrede olacak. Adım atmakta hala tereddürleriniz varsa Cumartesi günü Venüs’ün de kişisel alanınıza girmesiyle beraber net ve hızlı kararlar almaya yatkın olacaksınız.

Cumartesi günü Venüs’ün de sizin burcunuza girmesiyle birlikte kendinize ve görüntünüze önem verecek, cazibenizin arttığını farkedeceksiniz. Gezmek, dolaşmak, alışveriş yapmak öne çıkabilir. Yalnız toplum içinde acelecilikten ve benmerkezcilikten kaçınmalısınız.

Yine Cumartesi günü güneş boğa burcuna geçecek.  Bu geçen bir ay çalıştınız, hazırlandınız ve bir takım atılımlarda bulundunuz, şimdi gelen ayda ise, kimliğinizi ve kişiliğinizi parasal konularda, maddi alanlarda çalıştıracaksınız. Çünkü atılımlarınızın karşılığını somut olarak görmek istiyorsunuz. Bir şeylere sahip olmak, size gerekli tatmini sağlayabilir. Bütçenizi düzenlemek, bu alandaki görüşmelerinizi yapmak üzere koşullarınızı sağlama bağlamak isteyeceksiniz.


BogaBoğa Burcu:

Bu hafta her tür sosyal çevre ilişkilerinize daha fazla odaklanmalısınız sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Değişik ve farklı insanlardan alacağınız destekler hoşunuza gidebilir. Bu Pazartesi öğle saatleirne kadar güne adapte olmanız kolay olmayacak, öğleden sonra ve birkaç gün boyunca daha etkin, rahat ve eğlenceli bakış açınız devreye girmeye başlıyor. Salı günü parasal konularda arkadaşlarınız ve çevrenizle beraber hareket edebilir, değişik şansların karşınıza geldiğini görebilirsiniz.

Çarşamba günü Merkür koç burcuna geçiyor. Bu dönmde parasal işlerinizde, özel hayatınızda biraz daha dikkatli adımlar atmanız gerekebilir. Kafanıza takılan konularla uğraşacak ve planlarınızı yeniden oluşturmak üzere daha fazla emek sarfedeceksiniz. Kendinizi ifade etmek kolay olmayabilir ama diğer yandan başka insanların sorunlarına çözümler üretmekten mutluluk duyabilirsiniz.

Cuma günü oluşan Dolunay iş koşullarınıza, günlük hayatınızın ritmine dikkat çekecek. Artık hayatınıza hizmet etmeyen insanlara, arkadaşlara, işlere bu Dolunayda veda edebilirsiniz. Aşırı kararsız ve başka insanları düşünen yapınızla yanınızda çalışan insanlara veya yanında çalıştığınız insanlara karşı fedakarlıklarınızın sonuçları karşınıza gelebilir. Bu dolunayda ayrıca belinize, böbreklerinize, hormonal dengesizliklere karşı dikkatli olun. Üzerinize aşırı yük bindiğini düşünebilir ve buna göre kendinizi kasabilirsiniz.

Cumartesi günü itibarıyla, gününden sonra elinizi ayağınızı hareketli olaylardan çekeceksiniz. Günlük işlerinizi düzenlemek, olaylara geri plandan bakmak önem kazanıyor. Önemli adımlardan kaçının ve bu dönemi daha fazla ruhunuza ayırarak geçirmeye çalışın.

Cumartesi gününden sonra güneş sizin burcunuza geçiyor.  1 ay boyunca kimliğinizi ve kişiliğinizi, kendi şahsi hayatınıza ve kararlarınıza yönelteceksiniz. Kendinizden başka kimse umrunuzda olmayabilir. Bencilliğiniz bu ay biraz fazla olacak ve kendinizi ilgilendiren alanlara kanalize olacaksınız. Girişkenliğiniz ve kendinize olan güveniniz tam olacağından, insanların gözü üzerinizde olacak.


İkizlerİkizler Burcu

Bu hafta ilişkileriniz ve parasal konular daha fazla hayatınızda yer edebilir sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Hızlı iletişim isteyen işlerinizi bu Pazartesi günü öğleden sonra yapmalısınız. Öğleden sonra ve birkaç gün boyunca ailevi konulara daha fazla vaktinizi harcayacaksınız. Bu Pazartesi iş hayatınızda aradığınız parasal destekler karşınıza gelebilir. Bir işinizde istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz. Ayrıca Salı günü ortaklı işlerinizde şanslı ve fırsatlı olacaksınız ama bu şanşları çok fazla abartmamalısınız.

Çarşamba günü itibarıyla sosyal çevrenizle olan konuşmalarınız ve görüşmeleriniz hızlanmaya başlayacak. Arkadaşlarınızla ve yeni çevrelerde daha fazla vakit harcayabilir, görüşlerinizi onlara yansıtabilirsiniz. Aktiveteler, davetler, organizasyonlar planlanması gereken konular arasında.

Cuma günü öğle saatlerinde oluşan Dolunayda, algınızı aşk hayatınıza çevireceksiniz. Önemli kararlar devrede olabilir. Çocuğunuz varsa geçen aydan bu yana verdiğiniz kararların ve uygulamaların sonuçlarıyla karşılaşabilirsiniz. Bir hobi, keyif ve eğlence konusunda hassas olaylar etrafınızda cereyan edebilir.

Cumartesi günü ve sonrası 3 hafta boyunca  sosyal çevrenizin gözbebeği haline gelebilirsiniz. Yeni insanlarla tanışabilir, yeni çevrelerde hoşça karşılanabilirsiniz. Girişimci ve farklı düşünen yönlerinizle sosyal ortamlarda dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.

Yine bu tarih itibarıyla sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir dönem başlıyor. İsteksizliğiniz artabilir. Boğaz, tirot bezleri, ses tellerinize dikkat edin. Üşütmeye ve nezleye yakalanma olasılığınız yüksek görünüyor. Yakın çevre ilişkilerinizin üzerinden geçeceğiniz bir dönem. Planlarınızı bu süreçte oluşturun.YengecYengeç Burcu
:

Bu hafta her tür ilişkinize daha fazla dikkat etmeli ve fırsatlar tanımalısınız sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Bu Pazartesi önemli girişimleriniz konusunda sevdğiniz insanın desteğini arkanızda hissedeceksiniz. Ortağınız varsa ondan göreceğiniz yardımlarda cabası. Salı günü iş hayatınızda daha önceden konuşulmuş veya karşınıza gelmiş olan bir fırsatı değerlendirebilirsiniz. Güzel parasal işlerde devrede olabilir. Birkaç gün boyunca iletişiminizi sıkı tutun ve işlerinizde iyi organize olun.

Çarşamba günü itibarıyla kariyerinizde konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracağınız, kendi işlerinizde kendi bildiğinizi yapacağınız ve diğer insanları çok fazla kaale almayacağınız bir dönem başlıyor. 2 hafta boyunca planlarınızı devreye sokmak için harekete geçebilirsiniz.

Cuma  günü oluşan Dolunay yeniden ailevi konuları karşınıza getirebilir. Geçen ay karşılaştığınız, başlattığınız duygusal kararlarınızın sonuçlarıyla yüzleşebilirsiniz. Adalete saplanıp kalmak, karşı tarafı kendi ihtiyaçlarınızdan daha fazla önemsemek bu dolunayda sizi yorabilir. Aile ve ev hayatınızda önemli kararlar alabilirsiniz.

Cumartesi günü itibarıyla; Venüs’ün kariyer ve iş  alanlarınıza girmesiyle beraber kariyeriniz ve işleriniz için daha etkili bir şekilde kendinizi gösterebilirsiniz. Bu süreçte düşüncesiz ve bencilce davranmamaya özen gösterin.

 

Bu Cumartesi, güneş boğa burcuna geçecek. 1 ay boyunca kimliğinizi ve kişiliğinizi sosyal çevrenizde, arkadaşlık ilişkilerinizde gösterebilirsiniz. Yine organizasyonlar, davetler, grupsal çalışmalar kendinizi göstereceğiniz alanlar. Bu konularda kimliğinizi kullanacak, güvenilir yönlerinizle, vaktinizi arkadaşlarınıza ve çevrenize harcayacaksınız. Yalnız kimliğinizi ortaya koyarken ağır, dikkatli ve birazda tembel davranabilirsiniz. İnatçılık ve ısrarcılık kaçınmanız gereken davranışlardan.


AslanAslan Burcu:

Haftanız kendinize dönük planlarınızla başlıyor sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Bu hafta her tür ilişkiniz önem kazanıyor ve size yol gösterebilir. Parasal işlerinizde yapmanız gerekenleri bu Pazartesi kolaylıkla halledeceksiniz. Öğleden sonra ve birkaç gün boyunca para dengenize odaklanmalısınız. Salı günü özel hayatınızda ve çocuğunuzla olan ilişkinizde, riskli işlerinizde güzel şanslar ve fırsatlar yakalama ihtimaliniz yüksek görünüyor. Harcamalarınızı çok abartmamaya çalışmalısınız.

Çarşamba günü iletişiminiz rahatlıyor. Kendinizden daha rahat bahsedecek, parasal konularda, sosyal çevrenizle beraber planladıklarınızı hayata geçireceksiniz. Geleceğe yönelik işlerinizde önemli konuşmalar ve görüşmeler devreye girebilir. Seyahatlerinizi veya eğitim alanlarınızı daha fazla konuşacaksınız. Bu dönem dil öğrenmek için size fırsat sunabilir.

Cuma günü oluşan Dolunay, ilginizi yakın çevrenizde olup biten konulara çevirecek. Haksız durumlar ortaya çıkabilir ve siz dengeye ve adalete her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyabilirsiniz. Karşınıza gelen durumlarda kararsızlıklara dikkat edin. Geçen ay aldığınız kararların sonuçlarıyla karşılaşabilirsiniz.

Cumartesi günü itibarıyla, Venüs’ün iletişim alanlarınızı ziyaretiyle birlikte seyahatleriniz ve deneyimleriniz artacak. Sizi daha az tanıyan yabancılarla olan paylaşımlarınız artabilir. Hukuki konularda güzel sonuçlar elde edebilirsiniz tabii ki acele etmemek şartıyla.

Cumartesi günü ve sonrasında Güneş boğa burcuna geçecek. 1 ay boyunca kimliğinizi ve kişiliğinizi, kariyer ve iş alanlarınızda ortaya koymaya başlıyorsunuz. Artık işlerinizde kendinizi göstermenin vakti gelmiş bulunuyor. Eğer netleşmemiş koşullarınız varsa bu alanda hızlanmalar yaşayabilirsiniz.Yine bu bir ay boyunca insanlar sizi konuşuyor olacaklar. Olabildiğince sosyal ortamlarda, iş toplantılarında ve görüşmelerde bulunmaya çalışın. Bu dönem kendinizi geri planda tutmanızın bir manası olmayacak, şartlar sizi toplumun önüne itecek.


BasakBaşak Burcu:

Bu hafta ilişkileriniz sizin için önemli olacak sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Sevdiğiniz insanla beraber kafanızdaki planları bu Pazartesi hayatınıza geçirebilirsiniz. Önemli işlerinizde sevdiklerinizden güç almak sizi mutlu edebilir. Bu Pazartesi öğle saatlerine kadar önemli konularla uğraşmayın, öğleden sonra ve birkaç gün boyunca kendi isteklerinizin peşinden gideceksiniz. Salı günü aile ortamlarınızda güzel bir fırsat ve şans karşınıza gelebilir. Yine partnerinizin kariyer ve iş alanlarında yakalayacağı bir fırsat aranızdaki bağı kuvvetlendirecek.

Maddi konularda önemli konuşmalara Çarşamba günü ve sonrasında kanalize oluyorsunuz. Parasal konuları konuşmak, sıkıntılarınıza çözümler üretmek önem kazanıyor. Kredi, vergi, borç almak, vermek bu dönemde konuşulan konuların başında gelecek. Kredi almak istiyorsanız Cumartesi gününden sonra venüs bu alanlarınıza girince harekete geçmelisiniz.

Cuma günü oluşacak Dolunayda  parasal bir meselede dengeyi çok iyi oturtmalısınız. Haksızlıklarla karşılaşabilir veya kararsızlıklarınız yüzünden ayağınıza gelen bir fırsatı kaçırabilirsiniz. Herkesi mutlu etmeye çalışmayın, biraz kendinizi düşünün. Bir para meselesi nihai olarak çözülecek sevgili Başaklar.

Cumartesi günü itibarıyla, ortak harcamalarınıza yöneleceksiniz. Parasal konuşmalar, anlaşmalar hızlanabilir. Aracı bir kurumsanız, ortak yapılacak işlerinizin parasal görüşmeleri artabilir. Kredi almak, borçlarınızı yapılandırmak için de uygun bir dönem yalnız aceleci ve düşünmeden adımlar atmamalısınız.

Yine bu Cumartesi Güneş boğa burcuna geçiyor ve 1 ay boyunca kimliğinizi ve kişiliğinizi, uzak çevre, seyahat, yabancı ortaklı işler, farklı kültürler, eğitim, ticaret veya hukuk alanlarınızda ortaya koyabilirsiniz. Seyahatler sizi heyecanlandıracak. İşiniz veya kendinizle ilgili bir kurs yada seminere katılabilir, iş seyahatine çıkabilir ve yaptığınız her tür işten iyi deneyimler kazanabilirsiniz.Yeni insanlar tanımak ve keşfetmek heyecan verici olabilir.


TeraziTerazi Burcu:

Bu hafta her türlü iş ve özel hayat ilişkileriniz önemli olacak sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Sizin burcunuzda tamamlanacak olan bir dolunay yaşayacaksınız. Ayrıca iş ve günlük hayatınızda beraber çalıştığınız ve bir arada bulunduğunuz insanlarla olan bağlantılarınız bu haftabaşında önemli olacak. Haftaortasına kadar kendinizi ve hayatınızı gözden geçireceğiniz ve duygusal olarak geri planda duracağınız birkaç gün sizi bekliyor.

Salı günü yakın çevrenizde iletişim halinde bulunduğunuz insanlar daha önceden konuştuğunuz bir proje veya fikirle sizi meşgul edebilir. Karşınıza gelecek olan bu fırsatı iyi değerlendirin, abartmadan doğru konuşmalar ve yönlendirmelerle yolunuzda ilerlemelisiniz.

Çarşamba gününden sonra özel ilişkilerinizde sorunlarınıza çözüm üretebileceksiniz. Sevdiğiniz insanla başabaşa verip ilişkinizi, yapacaklarınızı, geleceğinizi konuşmak önem kazanıyor. Eğer ayrılmaya karar verdiyseniz, bu dönemde hukuki işlemleri başlatabilirsiniz veya evliliğinizi, ilişkinizi kurtarmak için danışmanlık alabilirsiniz. Birkaç gün sonra Cumartesi günü venüs ün bu alanlarınıza girmesiyle beraber daha rahatlayacaksınız ama şüpheleriniz veya karşı tarafın atak ve şüpheli yaklaşımları ilişkiyi zorlayabilir.

Cuma günü birkez daha kişisel alanınızda oluşan Dolunay, sonuçlar ve nihai kararlar için sizi zorlayacak. Bu dönemde kararsızlıklarınız had safhaya ulaşabilir. Zor olsa bile son noktayı, verdiğiniz kararları bu dolunayda yürürlüğe koymalısınız. Bu kararlar görüntünüz, sağlığınız ve ilişkilerinizle ilgili kararları da kapsayabilir.

Cumartesi günü itibarıyla, Venüs’ün de ilişkiler alanınızı ziyaretiyle birlikte ilişkilerinizde uyum ve ahenk arayışınız artabilir. Şüphe, düşüncesizlik ve inatçılıktan uzak durursanız güzel gelişmeler yaşanabilir. Sevdiğinizle hayatı konuşmak ve paylaşmak isteyebilirsiniz. Yine ortaklı işleriniz varsa bu dönemde önemli anlaşmalar altına girebilir, taşınma konularını konuşabilirsiniz.

Yine bu Cumartesi günü ise güneş boğa burcuna geçecek. 1 ay boyunca kimliğinizi ve kişiliğinizi, eşinizin veya sevgilinizin parası alanlarında, ortaklaşa giderler ve harcamalarınız konusunda ortaya koyacaksınız. Başkalarının kaynaklarına bağımlı olacağınız bu dönem, harcamalarınız ve ödemeleriniz hususunda bazı şeyleri gözden geçirmek, yeni düzenlemeler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Yine bu süreç içerisinde kredi, borç alabilirsiniz yalnız, vergi alanında ayrıntıları gözden kaçırmamalısınız. Gizemli konu ve olaylar, mistik öğretiler, hayatın ve ölümün anlamı gibi konular kafanızı kurcalayabilir.


AkrepAkrep Burcu:

Bu hafta ilişkilerinize ve parasal konulara odaklanacağınız haftalardan bir tanesi sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Bu Pazartesi öğleden sonra ve birkaç gün boyunca arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizle vaktinizi geçirebilirsiniz. Bu sizi biraz olsun rahatlatabilir. Birden fazla işiniz varsa bu hafta işinizin kazançlarına önem vermelisiniz. Yakın çevrenizdeki insanlardan güzle destekler alacaksınız. Salı günü parasal konularda çok açılmamaya ve riskli işlerde bulunmamaya özen gösterin. Yine de karşınıza beklediğiniz bir fırsat çıkabilir.

Çarşamba günü itibarıyla sağlığınıza özen göstereceksiniz. Spora yazılma, protein ağırlıklı beslenerek yeni bir beslenme programı oluşturmak anlamında şanslı bir dönem. Bu döngüde kontrollerinizi yaptırabilirsiniz. Yine bu tarihten sonra elemen alımı, yanınızda çalıştırdığınız insanlarla beraber yapacağınız işler önemli olacak. İş ve hizmet alanlarınızda konuşma ve görüşmelerinizi arttırabilir. İşlerinizle ilgili konuları hızlandırabilirsiniz.

Cuma günü oluşan Dolunay bir kez daha kadersel alanınızda gerçekleşiyor. Bir olayın iç yüzüyle karşılaşabilir, sağlığınızda zorlanmalar altında olabilirsiniz. Bitirmeniz ve karar vermeniz gereken bir konuyla yüzleşebilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı işlerinizde de önemli sonuçlar karşınıza gelebilir.

Cumartesi günü itibarıyla; Venüs’ün iş ve sağlık alanlarınıza girmesiyle beraber çalışmaktan ve birşeyler üretmekten mutluluk duyabilirsiniz. Eleman alımı, yanınızda çalıştırdığınız insanlarla beraber yapacağınız işler önemli olacak. Diğer yandan günlük hayatınızda beslenmenizde aceleci, hızlı tavırlarınız sağlığınızı zorlayabilir. Sağlığınıza özen göstermelisiniz. Spora yazılma, protein ağırlıklı beslenerek yeni bir beslenme programı oluşturmak anlamında şanslı bir dönem.

Cumartesi günü itibarıyla güneş boğa burcuna geçecek, 1 ay boyunca kimliğinizi ve kişiliğinizi, evlilik ve ikili ilişkiler, ortaklı işler alanlarınızda ortaya koyacaksınız. Sevdiğiniz insan, onun şartları ve yaşam şekli sizin için önem kazanmaya başlayacak. Kendinizden çok onu düşünmeye ve kollamaya meyilli olacaksınız. Ortaklaşa işleri olanlar yine bu dönemde beraber hareket etmeye özen gösterecekler. Evlenmek isteyen akrepler, aşk hayatlarında bu kararı verecekleri bir dönem içerisindeler.Yine taşınma, kontrat yapma, yer değiştirme gibi etkileriniz gündeme gelebilir.

 


YayYay Burcu:

Haftanıza daha çok eğlenerek, gezerek, farklı yerlerde bulunma isteğinizle başlıyorsunuz sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Öğleden sonra ve birkaç gün boyunca iş alanlarınıza ve yapacaklarınıza odaklanmalısınız. Bu hafta ilişkileriniz önem kazanıyor. Parasal konularda ailenizden göreceğiniz destekler yüksek olurken Salı günü güzel bir şans ve fırsat kapınızı çalabilir. Ailevi ortamlarınızda sevginizi, ilişkilerinizi çok abartmayın, keyif ve mutlulukla bu dönemde sevdiklerinizi evinizde ağırlamak isteyebilirsiniz.

Çarşamba günü itibarıyla hobilerinize, kendinize, özel hayatınıza varsa çocuğunuzla olan iletişiminize önem vermeye başlıyorsunuz. Aşkı, keyfi konuşacak, fikirlerinizle etrafınızdaki insanları etkileyeceksiniz.

Cuma günü oluşan Dolunay, sosyal çevre alanlarınıza, arkadaş ilişkilerinize bir kez daha vurgu yapacak. Haksızlığa uğradığınız veya haksızlık olduğunu düşündüğünüz bir meseleyle uğraşabilirsiniz. Kararsızlıklarınızın vermek zorunda olduğunuz kararlarınızda sizi etkilemesine izin vermeyin.

Cumartesi günü itibarıyla venüs’ün keyif alanlarınıza girmesiyle birlikte  aşka, keyfe, eğlenceye, çocuğunuza düşkünlüğünüz artabilir. Hayatın keyfiniz çıkarmak isteyeceksiniz. Bu dönemde partiler, eğlenceli yer ve ortamlar ilginizi çekebilir. Sevdiğiniz insanla fikir paylaşımlarınız artabilir, spor aktivitelerine, tiyatro, sinema etkinliklerine gidebilirsiniz. Parti yapmaktan, çocuklarınızla vakit geçirmekten mutluluk duyabilirsiniz. Bu dönemde beraber olduğunuz insana veya çocuklarınıza karşı sabırsız, aceleci ve benmerkezci davranmamaya çalışın.

Yine Cumartesi günü güneş boğa burcuna geçecek ve 1 ay boyunca kimliğinizi ve kişiliğinizi iş ve hizmet alanlarınıza kaydıracaksınız. Başkaları için çalışmaktan mutlu olabilir, faydalı bir şeyler yaptıkça kendinizi ve güveninizi daha rahat kazanabilirsiniz. Sağlığınız sizin için önemli olmaya başlıyor. Sağlam kafa, sağlam vücutta bulunur  deyimiyle hareket etmek bu bir ay boyunca önceliğiniz olmalı zira bazı konularda tembellik yapmak ön plana çıkabilir. Yine bu dönem içinde evcil hayvanlarınızla ilgilenebilirsiniz.Oglak
Oğlak Burcu:

Bu hafta kariyeriniz, özel hayatınızdaki ilişkiler bir tık daha önde olacak sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. İşleriniz giderek hızlanırken haftanın sonuna kadar önemli işlerinize odaklanacaksınız. Bu Pazartesi gücünüzü yakın çevre ilişkilerinizde ortaya koyabilirsiniz. Salı günü beklenmedik yerlerden göreceğiniz destekler karşınıza gelebilir. Daha önceden konuşulmuş bir işin fırsatlarını yakalayabilirsiniz.

Çarşamba günü itibarıyla aile hayatınızda iletişiminiz hızlanıyor. Bu dönemde emlak, alım, satım işlerinizin üzerine düşebilirsiniz. Aile büyüklerinizle iletişim halinde olacak, kendi düzeninizi oluşturmak isteyeceksiniz. Cumartesi günü Venüs’ün de bu alanlarınıza girmesiyle beraber evinizde yapmak istediğiniz önemli işlerin üzerine eğilebilirsiniz. Tadilat, boya, badana işlerinizde hızlı aceleci kararlar almayın. Ailenizdeki insanlara karşı daha anlayışlı yaklaşımlar geliştirmeniz sizin iyiliğinize olacak.

Cuma günü oluşan Dolunay, kariyer ve iş alanlarınızda önemli bir konuya dikkat çekecek. Bu dönemde adaletli adımlar atmalı, kararsızlıklarınızın sizi ele geçirmesine izin vermemelisiniz. Kariyer ve iş alanlarınızda önemli dalgalanmalar oluşabilir.

Cumartesi gününden sonra eğlenceye, keyfe, aşka, çocuklara daha fazla vaktinizi harcayacaksınız. Ailenizde sizi bunaltan alanları geride bırakmak, özelinize vakit ayırmak  önemli olacak. aile hayatınızda sevdiklerinizle paylaşımlarınızı ve konuşmalarınızı hızlandıracaksınız. Geçtiğiniz ay yaşadıklarınızı telafi etmenin  zamanı gelmiş bulunuyor. Emlak alım satım konularınız varsa üzerine eğilebilir, aile büyüklerinizle önemli konuşmalar yapabilirsiniz. Evinizde önemli bir değişim, yenilenme yapacaksanız, aceleci ve düşünmeden atılacak adımlar aile ilişkilerinizi zorlayabilir. Onlara karşı daha anlayışla yaklaşmalısınız.

 

Cumartesi günü itibarıyla, güneş boğa burcuna geçecek ve 1 ay boyunca kimliğinizi ve kişiliğinizi, aşk konularında, çocuklarla ilgili olaylarda veya yaratıcılık gerektiren işlerinizde gösterebilirsiniz. Aşk, hayatınızın merkezine yerleşmeye başlayacak. Aşkı yaşamak isteyenler, yaşayanlar  konsantrasyonlarını bu alana yönlendirecekler. Çocuğunuz varsa, onunla uğraşmak, vakit geçirmek ve sorumluluklarını üstlenmek durumunda kalacaksınız. Kişiliğinizin eğlenceli ve hayatı hafife alan yanları bu ay ağır basacak. Yine spor, aktiviteler, tiyatro, hobiler, borsa, şans oyunları ön plana çıkabilir.

 


KovaKova Burcu

Bu hafta parasal işlerinizin ve iş ilişkilerinizin üzerine eğilebilirsiniz sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Haftaortasına kadar parasal düzeninizin üzerine düşeceksiniz. Bu hafta parasal konularda destekleneceksiniz. Salı günü çevrenizle beraber girişeceğiniz bir iş fırsatı sizi mutlu edebilir. Daha önceden karşınıza gelen bir fırsat yeniden alevlenebilir.

Çarşamba gününden sonra yakın çevrenizdeki insanlarla iletişiminiz artıyor. Abi, kardeş, ablanızla, kuzenleriniz ve akrabalarınızla görüşmelerinizi hızlandırabilirsiniz. Yine bu dönem sonrasında eğitim ve öğrenim hayatınızda kendinizi göstereceksiniz. Derslerinize olan ilginiz artabilir. Sorunlarınız varsa bu sorunları çözmek için harekete geçebilirsiniz. Öğretmenlerinizle irtibata geçmek için uygun bir dönem.

Cuma günü oluşan Dolunayda yeniden seyahat, iş görüşmeleri, yurtdışı bağlantılı konularla ilgili önemli sonuçlar karşınıza gelecek. Bu bir tamamlanma, sonuca bağlama veya haksızlıklarla uğraştığınız bir dolunay olabilir. Sizinle uğraşanlar varsa bir davanın sonuçlarını bu Dolunayda alabilirsiniz.

Cumartesi günü itibarıyla, yakın çevrenizdeki insanlarla bağlarınızı arttırabilir, çevrenizle beraber hareket etmekten mutluluk duyabilirsiniz. Sosyal medyaya ilginiz artabilir. Öğrenmekten, kısa yolculuklar yapmaktan, iletişim halinde olmaktan mutluluk duyabilirsiniz. Sabırsızlıktan, acelecilikten bu dönemde kaçının.

 

Cumartesi gününden sonra kendinizi ailenize adıyabilirsiniz. Aile büyüklerinizin yaşadıkları, deneyimleri sizi ilgilendirecek. Onlarla vakit geçirmekten mutluluk duyabilirsiniz. Yine eğitim ve öğrenim hayatınızda daha etkili işler çıkarabilirsiniz. Meraklı ve hızlı hareket eden yapınızla ilginizi çekecek konulara ve derslere odaklanacaksınız.


BalikBalık Burcu:

Bu hafta ilişkilerinize daha fazla öazen göstermeniz gerekebilir sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Bu Pazartesi öğleden sonra ve hafta ortasına kadar özel hayatınıza daha fazla enerjinizi harcayacaksınız. Güçlü arkadaşlardan göreceğiniz destekler bu Pazartesi kişisel girişimlerinizde sizi mutlu edebilir.

Salı günü iş hayatınızda daha önceden karşınıza gelmiş ama olmamış şanslara ve fırsatlara yelken açabilirsiniz. Tutamayacağınız sözler altına girmeyin. Aşırı iyimserlikten kaçının, detayları atlamayın.

Çarşamba günü itibarıyla maddi konularda önemli işler peşine düşeceksiniz. Para kazanma becerilerinizde aktif, özgür, cesur adımlar size kazandıracak. Kafanız çözüme yönelik çalışabilir. İş bağlantıları ve para getirileri anlamında şanslı bir dönem.

Cuma günü oluşan Dolunay parasal bir meseleyi karşınıza getirebilir. Şimdiye kadar karşınıza gelen bir borcun, ödemenin çözümünü bulamadıysanız, haksızlığa uğradıysanız, partnerinizin hayatında böyle bir durum oluştuysa bu dolunay bu haksızlıkla ilgili konular çözüm için son kez karşınıza gelecek. Bir konuyu açıklığa kavuşturacaksınız.

Cumartesi günü ve sonrası 3 hafta boyunca Venüs’ün bu alanlarınızı ziyaretiyle birlikte maddi kazançlarınız artabilir. Para harcamalarınız da hızlanabilir.

Cumartesi gününden sonra yakın çevrenizde olup biten konu ve olaylara daha fazla ilgili olabilirsiniz. Satış, reklam, tanıtım, pazarlama, sosyal medya alanlarınızda kendinizi ortaya koyabilir, oturaklı şartlar arayabilirsiniz. Diğer taraftan kendinizi eğitiminize vereceksiniz. Öğrenmekten mutluluk duyabilir, okulunuzda, derslerinizde kendinizi ortaya koymaktan mutluluk duyabilirsiniz. Kısa vadeli eğitimlerden bu dönem faydalanmalısınız sevgili balıklar.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın