Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

14 – 20 Temmuz 2014

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu:

Bu hafta başı, artık hayatın daha eğlenceli taraflarını keşfetmek ve görmek arzusundasınız. Hayatınızda yeni bir açılıma yön veren oluşumlarda maceracı yönünüz ön plana çıkabilir. Eşiniz veya sevgiliniz varsa ilişkilerinizde zorlanacağınız bir gün içindesiniz.

Haftanıza bakarsak bu hafta; 16 Temmuz Çarşamba günü Jüpiter’in aslan burcuna geçmesiyle aşk, eğlence, yaratıcılık, sanat ve çocuklar konusunda inanılmaz şanslar yakalayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Çocuk sahibi olmayı düşünüyorsanız harika bir yıl. Yine bu dönem içerisinde tanışacağınız bir insanla büyük bir aşk yaşayabilir, beraberliğinizi evliliğe taşıyabilirsiniz.

Perşembe günü iş alanlarınızda parasal yönden iyi disipline olmanız gerekiyor. Patronlarınızın gözüne girmek için ağır çalışmalardan kaçınmayın.

Cumartesi- Pazar ilişkilerinize dair kendinizi sorgulamanız ve bazı pişmanlıklar hissetmeniz ön planda olacak. Düşünceleriniz sabit olmasına rağmen, tepkileriniz değişken olacak. Alışveriş ön planda olabilir ama yaptıktan sonra pişmanlıklar devreye girebilir. 


Boga Boğa Burcu:

Bu pazartesi, dış dünya ve diğer insanlar daha fazla ilginizi çekecek. Kendinizi birçok konuda kandırmaya müsaitsiniz.

Salı günü sosyal çevrenizde ve arkadaş ortamlarınızda beklenmedik insanlarla bir araya gelebilir, hiç anlaşacağınızı düşünmediğiniz insanlardan oldukça keyif alabilirsiniz.

Haftanıza şöyle bir göz gezdirirsek bu hafta Çarşamba günü jüpiter burç değiştirecek ve aslan burcuna geçecek, bir yıl boyunca ev ve aile konularında inanılmaz şanslarınız olacak. Emlak alım satımından kazanç sağlayabilir, istediğiniz bir ev varsa onu alarak hayallerinize kavuşabilirsiniz. Yine bu hafta itibarıyla, yakın çevre, akraba veya kardeşlerinizle ilişkileriniz güzelleşmeye başlayacak.

Cumartesi- Pazar aşk hayatınız atacağınız adımlarla, alınacak kararlarla daha da güzelleşecek. Hafta sonu hayatın tadını çıkarmaya, gezmeye, temiz havada bulunmaya meyilli olacaksınız. 

 


İkizler

 İkizler Burcu:

Bu hafta, kendiniz ve çevreniz üzerindeki değişimler, sizi yapacaklarınızdan alıkoyabilir. Meraklı ve hareketli yönleriniz ilginç günler geçirmenize neden olabilir.

Salı günü kariyerinizde ve iş ortamlarınızda farklı ve sıra dışı yaklaşımlarınızla kendi şansınızı kendiniz yaratabilirsiniz. Haftanıza bakarsak bu hafta jüpiter burç değiştiriyor ve bize sunacağı şans alanlarımız değişiyor. jüpiter bu hafta itibarıyla, reklam, satış, pazarlama, öğrenim, yazım, alanlarınızda size şans dağıtmaya başlayacak. Yine yakın çevre akraba, kardeşler ve komşularınızdan yana olumlu etkiler altında olacak, onlardan iyilikler göreceksiniz.

Perşembe günü bulunacağınız çevrelerde şanslı yapınızla kolaylıkla dikkat çekmeye müsait olacaksınız sevgili ikizler.

Cumartesi- Pazar yakın çevrenizdeki insanlarla hızlı iletişim trafiği, planlarınızı bozabilir. Bugün ve sonrası sevdiğiniz insanın veya eşinizin hayatındaki para sorunları düzelmeye başlayacak. 


Yengec Yengeç Burcu:

Yaptığınız girişimlerin sonuçlarını maddi olarak alacağınız bir ay içindesiniz. Yine de ortaya çıkacak bir ödeme veya borç dengelerinizi bu birkaç gün sarsabilir.

Haftanıza bakarsak bu hafta itibarıyla, Jüpiter sizin para alanlarınızı etkilemeye başlayacak. Dokundurduğu alanı genişleten, zenginleştiren ve bollaştıran jüpiter bu sefer kazançlarınız arttıracak, elinizi bollaştıracak. Yine bu hafta itibarıyla, sosyalleşmeye başlıyorsunuz. Fiziksel görüntünüzü önemsemeye başlayacak, kendinizi yenilemek için harekete geçeceksiniz.

Cumartesi- Pazar aileniz ve sosyal ortamlar arasında sürtüşmeler veya duygusal pişmanlıklar gündeme gelebilir. Sabırlı olmalı ılımlı davranmalısınız.

 


AslanAslan Burcu:

Bu hafta başı, yapmak istedikleriniz için gereken ortamları bulmakta zorlanmayacaksınız. Bugün özel hayatınızda, sevdiğiniz insana duygusal olarak bağlılık hissedebilir, onun istek ve beklentilerini her şeyden üstün tutabilirsiniz.

Bu haftanın en önemli olayı jüpiter sizin burcunuza geçiyor. Bu haftadan sonra sizin döneminiz başlıyor artık sevgili aslanlar. Kim ve ne olduğunuzu görecek, kendinizi iyi tanıyacak, neler başarabileceğinizi anlayacaksınız. İnsanları kolaylıkla etkilemeyi başaracaksınız. Bol kahkahalı ve eğlenceli bir sürece kendinizi olabildiğince açın.

Pazar günü bugün hayattan alacağınız keyif, özellikle kalabalık ortamlarda fazla olacak. Oldukça iyimser bir tavır içerisinde olabilirsiniz. İnsanlarla ve sevdiklerinizle aranıza mesafe koymamanız gerekiyor, her ne kadar yalnız kalmaya ihtiyacınız olsa da bugün aktif olacaksınız.


Basak Başak Burcu:

Bu hafta aşk hayatınızda veya çocuklarınızın hayatında değişimlere şahit olabilirsiniz. Deneyimlerinizden yararlanmanız gereken bir süreç olacak. Bugün tamamlanması gerekenler kafanızı fazlasıyla meşgul edebilir. Herkes için bir şeyler yapma isteğiniz yoğun olacak.

Haftanıza şöyle bir göz gezdirirsek bu hafta, Jüpiter  kadersel alanlarınıza kaymaya başlıyor. 1 yıl boyunca jüpiter sizi her türlü olumsuzluk karşısında koruyacak, bu süreçte beklenmedik iyiliklerle karşılaşacaksınız. Ayrıca yine bu hafta, arkadaşlarınız ve sosyal ilişkilerinizin güçleneceği bir döneme giriş yapıyorsunuz. Katılacağınız davet, organizasyon ve grup çalışmalarından fayda görebilir, işten elde edilen gelirlerinizi arttırabilirsiniz.

Perşembe günü kendinizi oldukça özgür, rahat, keyifli hissederek güne başlayacaksınız.

 Aile hayatınızda yapmanız gerekenleri sorumlu bir şekilde halledecek, bu Cumartesi ağır işlerinizi bir çırpıda halledeceksiniz. Pazar günü seyahatiniz varsa sabah saatlerinde zorlanmalara dikkat edin, enerjinizi planlı kullanın.


Terazi Terazi Burcu:

Sosyal çevrenizin artacağı, bir çok yere girip çıkacağınız bir süreç içerisindesiniz. Olabildiğince gezmeniz ve bu ortamlardan faydalanmanız gerekecek. Flörtünüz veya sevdiğiniz kişiyle tadını çıkaracağınız güzel bir hafta başı sizleri bekliyor.

Bu hafta jüpiter burç değiştirecek. Çevreniz ve arkadaşlarınız değişmeye başlayacak. Bu değişecek olan çevre size yeni açılımlar ve yeni işler kazandırabilir. Yeni gireceğiniz çevrelerde, yeni tanışacağınız insanlar size yeni ve beklenmedik fırsatlar sunabilir. Ayrıca, Yapacağınız seyahatlerde güçlü ve etkin insanlarla tanışabilirsiniz. Hukuki konularda şanslı bir dönem olacak.

Cumartesi günü özel hayatınızda dikkat etmeniz gereken bir gün olabilir. Eşinizin veya sevgilinizin hayatındaki oluşumlar, kendi sorumluluklarınıza vakit ayırmanıza izin vermeyecek. Pazar günü daha içsel ve daha kendinize dönük bir gün geçirmek isterken, arkadaşlarınız ve çevreniz sizi yalnız bırakmak istemeyebilirler.


Akrep Akrep Burcu:

Bu pazartesi dinlenmek ve ailenize vakit ayırmayı isterken, çalışma koşullarınız geriliminizi arttırabilir. Kendinize zaman ayırın.

16 temmuz çarşamba günü sizin için yeni ve keyifli bir dönem başlıyor, Jüpiter aslan burcuna geçmesiyle iş ve kariyer alanlarında yeni fırsatlar ve şanslar sunmaya başlayacak. İnanılmaz güzel işlerle ve projelerle karşılaşabilirsiniz. Tüm yıl boyunca ayaklarınız yere sağlam basarsa, üretmekten, toplum için bir şeyler yapmaktan korkmayacak, daha çok kalabalıkların karşısında kendinizi göstermeyi seveceksiniz.

Perşembe günü öğleden sonra daha çok birebir ilişkilerinize odaklanabilirsiniz. Hayatın kontrolünü bugün hayatın oluruna bırakın. O zaman işler daha rahat ilerleyebilir.

Cumartesi- Pazar dış ortamlarda ve sizi daha az tanıyan insanlarla yapılacak planlar gününüzü rahat ve keyifli geçirmenize neden olacak.

 


Yay Yay Burcu:

Bugün geleceğe yönelik adımlarınızda yaptığınız planlar, tam anlamıyla işlemeyebilir. Aşk ve eğlence hayatınızdaki şanslarınız, para engeline takılabilir veya riskli oluşumlardan fazlasıyla keyif alabilirsiniz. Başkalarını kendi çıkarlarınız için harcamamaya özen gösterin.

Haftanıza baktığımızdaysa, yabancı ortaklı işler, medya, eğitim, hukuk, yayıncılık, seyahat alanlarınızda jüpiter size göz kırpmaya başlayacak. Bol bol seyahat edecek, yabancı yerlerde tatil yapma imkanı bulacaksınız. Medya alanlarında şanslarınız yüksek olacak. Yurtdışı seyahatlerinizde göreceğiniz yerler ve kültürlerden etkilenecek, bakış açınızı değiştirecek kararlar alacaksınız.

Cumartesi –Pazar gerek aşk hayatınızda, gerekse çocuk alanlarınızda bazı konularda kolay tepkiler vermeye müsait olacaksınız. Biriktirdikleriniz ve yapmanız gerekenler bugün esas işiniz olacak. Bugün gözünüz telefonda, beklediğiniz haberleri alabilirsiniz. Arkadaşlarınızla geleceğiniz konusunda plan yapmalısınız ama siz daha çok onlardan uzak durmayı tercih ediyorsunuz.

 


Oglak Oğlak Burcu:

Bu pazartesi ve Salı maddi konularda kafanızdaki hesabı tutturmanız zor olacağından yüksek alışverişler yapmaktan kaçının. Özel hayatınızla ilgili konularda şefkatli ve anlayışlı yönleriniz daha fazla önde olacak.

Haftanıza şöyle bir göz gezdirirsek, jüpiterin burç değiştirmesiyle beraber kredi, faiz, vergi, ortaklaşa gelirler alanlarınızda fırsatlar karşınıza çıkabilir. Bu süreçte beklenmedik insanlardan ve yerlerden hayatınızı iyiye doğru değiştirecek etkiler göreceksiniz. Yine önünüzdeki 3 hafta boyunca sevdiğiniz insana olan düşkünlüğünüz artacak, onu fazlasıyla önemseyeceksiniz.

Hafta sonunuzda aşk ve sevgi dolu yanlarınızla, eğlenceli ve güzel vakit geçireceksiniz. Tutkularınız ve sahiplenme duygunuz fazla olduğundan, sevdiklerinizle bir arada olacağınız ortamlarda kıskançlık yaratmamaya özen gösterin.


KovaKova Burcu:

Bu hafta başı şartlar sizden yana olacak ve kafanıza göre davranmayı isteyeceksiniz. Bu da ilişkinizde sizi zorlayabilir. Kendi istekleriniz doğrultusunda inatçılık yapmamaya özen gösterin. Aşk ve eğlence sizi harekete geçiren olgular, bu olgulardan yararlanın.

Haftanıza bakarsak bu hafta itibarıyla Jüpiter aslan burcuna geçecek. 1 yıl boyunca özel hayatınıza şans ve bolluk getirecek. Bekârsanız bu tarihten sonra evliliğe adım atabilir, ilişkinizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Evliyseniz evlilik ve beraberliklerinizden şans ve fayda sağlayacaksınız. Yine eşinizin hayatında güzel gelişmeler ve şanslar oluşabilir.

Hafta sonunuzda eviniz için uğraşmak, ailenizle bir arada olmak ihtiyacınız bugün fazla olacak. Aslında her şeyi size bıraksalar, siz çok rahat işin içinden çıkarsınız. 

 

 


Balik Balık Burcu:

Bu pazartesi  arkadaşlarınızın yardım çağrılarına cevap vermeniz, özel yaşantınızı zorlaştırabilir. Üzerinizde hissedeceğiniz sıkıntıyı yakınlarınıza ve sevdiklerinize hissettirmemeye çalışın. Kolay demoralize oluyorsunuz ve fikirleriniz çok çabuk değişiyor.

Haftanıza şöyle bir bakarsak bu hafta, Jüpiter iş, hizmet ve sağlık alanlarınızı dolaşmaya başlayacak. Çalışmalarınız ve yükümlülüklerinizi zorlanmadan yerine getirecek, daha fazla işin altına girmekten korkmayacaksınız. İş değiştirmek, yeni bir işe başlamak, yeni projelere dâhil olmak ve kendinize uygun işi seçmek bu dönem sonrası sizi ön plana çıkaracak. Sağlık durumunuza özen göstermeniz gereken bir süreçtesiniz.

Hafta sonu yakın çevrenizle beraber yapacağınız planlar hayatınızda etkili olacak. Oldukça keyifli bir gün olabilir.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın