Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

17-23 Mart 2014

Bu yazıyı paylaşın;

Haftaya ay terazideyken, ilişkilerimize ya da ortaklaşa yapılacak işlerimize odaklanmış bir şekilde başlıyoruz. Bu hafta barış, denge, uyum hayatımızda önemli olacak. Marsın terazi burcunda gerilediğini düşünürsek, bu dengeyi sağlayamadığımızda daha tepkili ve sinirli davranmaktan uzak duralım.

 Salı günü ilişkilerimizde esnek ve  anlayışlı olacağız. Ayrıca Salı günü merkür balık burcuna geçecek ve iletişimimizde duygusal ve biraz da kolay yönlendirilmelere ve etkilenmelere açık olacağız.

 Perşembe günü güneş koç burcuna geçecek ve kimliğimizde savaşçı, atılgan, lider ve öncü yönleri öne çıkaracak. Haftasonu kolay kandırılmalar ve kolay etkilenmelere dikkat edelim. Düşüncelerimiz ve konuşmalarımız net olmayabilir. Haftasonuna doğru ve haftasonu lütfen kışkırtıcı etkilerden uzak duralım. Bizi yönetenlerle, otorite sahipleriyle anlaşmazlıkların ve sürtüşmelerin giderek artacağı bir döneme giriyoruz.

 Kendi aramızda da ayrışımlar yüksek olabilir. Bir hafta boyunca bu etkiye çok dikkat edelim. Bu süreçte hükümetin otokrat davranması, ordu, donanma, polislerle düşülecek anlaşmazlıklar hayatımızda yer edebilir. Yine önemli bir kişinin süikastı veya vefatı söz konusu olabilir. Yine de herşeyin güzel olacağı harika bir hafta diliyorum sizlere… Barış ve güzellikler hep bizimle olsun…

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın