Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

15 – 21 Haziran Haftalık Burç Yorumları

15-21-hande-kazanova
Bu yazıyı paylaşın;

15 – 21 Haziran Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haftanıza Ay sizin burcunuzda başlıyorsunuz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Bu hafta önemli bazı gelişmeler karşınıza gelebilir. Bu dönem ev, aile, yuva ve yerleşimle ilgili konular önem kazanacak. Aile büyüklerinizin sorumluluklarıyla ilgilenmek, evinizle ilgili bir durumla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Bu etkiler haftasonuna doğru daha yoğun yaşanabilir. Geri plandan yürütmeniz gereken işlerinizde daha rahat ilerleyeceksiniz.

İş hayatınızın yoğunluğu ve yakın çevrenizle beraber yapacağınız planlar bu alanlarda kendinizi daha fazla eğitime ya da öğrenmeye vermenize neden olabilir bu da  ailevi alanlarınızda bazı sıkıntı ve problemleri karşınıza getirebilir.

Merkür Perşembe günü gerilemeye başlıyor. Alınganlıktan pasif direnişten uzak durmakta fayda var. Bu dönemde ev,emlak, arazi alım satım işleriniz varsa bu alanlarda çok fazla desteklenmeyeceksiniz. Yarım kalmış ve tamamlanması gereken işlerinizin üzerine eğilebilirsiniz.

Pazar günü oluşan Güneş tutulması bu alanlarınızı harekete geçiriyor. Ev ve aile alanlarınızda hızlı ve beklenmedik olayları karşınıza getirebilir. Ev değişimi, ev alımı, satımı, aile bireylerinin hayatındaki önemli olaylar bir kez daha ele alınabilir.Unutmayalım ki tutulmalar olayları hızlı bir şekilde karşımıza getirir ama sakin olmak, anlık kararlar almamak, görevlerden kaçmamak bu tutulmanın konusu olacak.


BogaBoğa Burcu:

Bu haftaya enerjiniz düşük, isteksiz başlıyorsunuz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Bu hafta daha geri plandan işlerinizi yürütmek isteyeceksiniz. Perşembe günü Merkür’ün gerilemeye başlamasıyla beraber iletişim alanlarınızda yanlış anlamalara açık bir sürece merhaba diyeceksiniz. Yakın çevrenizdeki insanlar akraba, kardeş, komşu, arkadaşlarla olan iletişiminizde yanlış anlamaya meyilli olabilirsiniz. Yine sosyal medyayı aktif kullanıyorsanız, satış, tanıtım, reklam veya network e dayalı işleriniz varsa bu alanlarda sorunlar oluşabilir. Daha önceden gelen çözülmemiş konu ve meseleler varsa onları ele almanın tam zamanı.  Bu konularla ilgilenmeye özen gösterin. 13 Temmuz’a kadar yeni projelerden, atılımlardan kaçının.

Pazar günü oluşan Halkalı güneş  tutulmasında yakın çevrenizdeki insanlarla ilgili olaylar, devrede olabilir. Bu tutulma kariyerinizdeki önemli konuları diğer taraftan iletişimsel konular da hızlı gelişmeleri karşınıza getirebilir. Enerjinizi dengeli ve doğru bir şekilde kullanıp, sağlığınıza gereken özeni gösterin.


İkizlerİkizler Burcu

Sosyal çevre ilişkileriniz, arkadaşlık ilişkileriniz, fikirleriniz bu hafta önemli olacak, sevgili İkizler ve Yükselen İkizler. Haftaya hızlı başlıyorsunuz. Hafta ortası kendinizi yorgun hissedip geri planda durmak, daha sakin ortamlar da kalmak isteyebilirsiniz. Hafta sonu oldukça keyifli ve hızlı  geçecek.

Bu hafta Merkür’ün para alanlarınız da geriliyor olması, finansal konu ve sıkıntıları karşınıza getirebilir. Eski parasal bir konuyu yeniden gündeme getirebilir. Para ile ilgili girişimlerinizde dikkatli adımlar atmanız geren bir süreçtesiniz. 12 Temmuz’a kadar para işlerinizde, ticaret hayatınızda dikkatli adımlar atmayı unutmayın.

 

Pazar günü oluşacak Güneş tutulması, parasal konularda önemli çözümleri karşınıza getirebilir. Hızlı kararlar alınabilir, elinize bu tutulma ve sonrasında para geçebilir ama bu parayı borçlarınıza ve gitmesi gereken yerlere vermek durumunda kalabilirsiniz. Çok büyük kararlardan, anlık adımlardan uzak durun. Önceliklerinizi iyi belirleyin, kendi adımlarınız mı yoksa daha az samimi olduğunuz diğer insanların sorumlulukları mı? İşte bu tutulma bu soruları aktive edecek!YengecYengeç Burcu
:

Bu hafta kariyerinize, işinize odaklı olacaksınız sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Çok fazla göz önünde olacağınız,  toplumsal konularla ilgileneceğiniz, amaç ve hedefleriniz doğrultusunda hareket edeceğiniz bir haftadasınız.

Bu hafta Perşembe günü Merkür Yengeç burcunda geriliyor. Hayatınızla ilgili adım atmak istediğiniz noktalarda kendinizi ifade ederken yanlış anlamalara açık bir dönem olacak. Kendinizi doğru ifade etmek pek kolay olmayacak. Aşırı duygusal tepkiler vermeye, alıngan olmamaya özen göstermelisiniz. Büyük girişimlerden ve anlaşmalardan mümkünse kaçınmaya çalışın. Bu hafta ortaklı işlerinizde daha şanslı olacaksınız, işbirlikleri sizi yukarılara taşıyabilir.

Pazar günü oluşan Güneş tutulması hayatınızla ilgili  önemli değişimleri karşınıza getirebilir. Bu dönem hızlı değişimlere açık olmalısınız. Başkalarından kaynaklı olan parasal konular, onlar için aldığınız sorumluluklar kişisel isteklerinizde bu dönem çatışabilir. Sağlığınıza gereken özeni göstermeniz gereken bir dönemdesiniz. Kendi hayatınızla ilgili yarım bıraktığınız ve yapmanız gereken konulara odaklanın.


AslanAslan Burcu:

Haftanıza dış ortamlardan alacağınız haberler le gezerek veya değişik insanlarla bir araya gelerek duygu ve düşüncelerinizi idafe ederek başlıyorsunuz, sevgili Aslan veya yükselen Aslanlar. Sizin için oldukça hızlı bir hafta. Eğitim ve öğrenim konusunda destekleyici bir haftadasınız.

Perşembe günü Merkürün Yengeç burcunda gerilemesi geçmiş konu ve olayları karşınıza getirebilir. Bu 3 haftalık dönemde  maddi konularda, arkadaşlık ilişkilerinizde zorlanmalar ve yanlış anlaşılmalar olabilir. Eski meseleler gündeme gelebilir. Aşırı duygusal yapınızla tepki verebilirsiniz. Bu süreçte eski olayları tamamlamaya ve çözüme ulaştırmaya çalışmalısınız. Cuma ve Cumartesi günleri parasal konularda şanslı etkiler devreye girecek. Güzel işbirliklerine, adımlara açık olacaksınız.

Pazar günü gerçekleşen tutulmayla beraber biraz kendinize dikkat etmeniz gerekecek. Bu dönem sağlığınıza extra özen göstermelisiniz. Arkanızdan dönen olaylar, kadersel etkilerin devrede olması söz konusu olabilir. Bu süreçte hesapta olmayan birtakım gelişmeler canınızı sıkabilir. Riskli girişimler, atılacak adımlar istenmeyen birtakım olayları karşınıza getirebilir ve kayıplar oluşabilir. Yine eşinizin, partnerinizin iş ve hizmet alanlarında hızlı gelişmeler altında olacaksınız. İlişkilerinizin sorumlulukları, kendi alanınıza çekilmenizi zorlaştırabilir, strese dikkat edin.


BasakBaşak Burcu:

Bu hafta parasal konularla başlıyorsunuz, sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Ortak parasal konular, bankalar, ödemeler, alacak verecek dengesi bu haftaya damgasını vuracak. Özel hayatınızda ve kişisel ilişkilerinizde destekleriniz yüksek olabilir. Sevdiğinizle beraber önemli kararlar almaktan çekinmeyeceksiniz. Ortaklı işleriniz ve özel hayatınız için Cuma ve Cumartesi günlerini kullanın.

Perşembe günü devreye giren Merkür gerilemesi sosyal çevre ve arkadaşlık evinizde oluşuyor. Arkadaşlarla aranızda duygusal meselelere açık olduğunuz bir dönem. Geçmişte üstü örtülmüş sonuca ulaşmamış konu ve olayların bu Merkür gerilemesinde karşınıza geldiğine şahit olabilirsiniz. Yine eskiden görüştüğünüz eski çevreniz bu gerilemede yeniden hayatınıza girebilir. Organizasyona dayalı işlerinizde ayrıntıları ve detayları net tutmaya çalışın.

Pazar günü gerçekleşecek Güneş tutulması sosyal çevre alanlarınızı tetikliyor. Hızlı bir çevre değişimi devrede olabilir. Arkadaşlarınızın hayatında hızlı ve beklenmedik olayların devrede olduğunu fark edebilirsiniz. Yine onlarla ilgili olarak önemli duygusal meseleler hızlanabilir. İş sorumluluklarınız ve çevrenize yönelik hareket etme isteğiniz üzerinizde stres ve baskı oluşturabilir. Sağlığınızı çok zorlamayın.


TeraziTerazi Burcu:

İkili ilişkiler ve özel hayatınızın detayları ile haftanızı başlatıyorsunuz sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Bu hafta sevdiğiniz insanla olan bağlantılarınız önemli olacak. Haftabaşında diğer insanlara daha bağımlı olabilirsiniz. Yalnız kararlar almak istemeyeceksiniz.

Perşembe günü devreye giren Merkür gerilemesi sizin kariyer ve iş alanlarınızda etkileyecek. Kariyerinizde ve iş alanlarınızda bazı konuları tekrar ele almanız gerekebilir. Göz önünde olacağınız yerlerde, toplum içinde daha dikkatli bir iletişim içine girmeniz gerekebilir. Yanlış anlaşılmalara açık olabilirsiniz. 13 Temmuz a kadar iş değiştirmemeye, yeniliklere adım atmamaya çalışmalısınız. Aileye dayalı işlerinizde bu hafta Cuma ve Cumartesi günleri hızlı gelişmeler ve işbirlikleri devrede olabilir. Bu alanlarda işlerinizi halletmek için önemli günler.

Pazar günü oluşan Güneş Tutulması, kariyerinizde hızlı ve beklenmedik olayları hayatınıza taşıyabilir. Bu tarih ve sonrasında işlerinizin daha hızlı ilerlediğini görebilir ve karşınıza gelecek olan fırsatları değerlendirebilirsiniz. Bu fırsatların daha önceden konuşulmuş ama yarım kalmış işleriniz olmasına özen gösterin. Yine göz önünüzde bulunduğunuz bir işiniz varsa bu dönem iletişiminizde yanlış anlamalara karşı extra dikkat etmelisiniz. Bu durumlarda duygusal tepkiler vermemeye özen göstermelisiniz. Ailenizin, varsa çocuğunuzun ve aşk hayatınızın sorumluluğu üzerinize ağır gelebilir. Sağlığınızla ilgili konularda da gereken özeni göstermelisiniz.


AkrepAkrep Burcu:

Haftanıza gündelik işleriniz yapılması gerekenler koşturmalarınız ve bir takım koşturmalarla başlıyorsunuz, sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Bu haftaiçinde ilginizi sevdiğiniz insana ve özel hayatınıza çevireceksiniz. Sevdiğiniz insanla planlarınız devrede olabilir.

Perşembe günü Merkür Yengeç burcunda geriliyor. Merkür gerilemesi sizin eğitim, seyehat, yurt dışı bağlantılı işler, yabancılarla yapılacak olan bir takım faaliyetler, aynı zamanda ticari  ve hukuki alanlarınızda oluşacak. Bu alanlarda önemli girişimleriniz varsa destekli olamayacaksınız.  Yanlış anlaşılabilirsiniz. Eski meselelerle uğraşabilirsiniz. Tanımadığınız insanlara karşı alıngan olabilirsiniz. Bu 3 haftalık dönemi tamamlamak istediğiniz bir kurs veya seminer varsa iyi değerlendirin. Yarım kalan bir yabancı dil öğrenmek için kolları sıvayabilirsiniz. Yine sınava hazırlanıyorsanız bu dönem algınızı daha net tutmanız gerekebilir. Bu hafta özel hayatınızda, sporda, hobi ve eğlence alanlarınızda daha hızlı ve efektif hareket edebilirsiniz.

Pazar günü, eğitim, seyahat ve yurt dışı bağlantılarınızda, uzaktaki akrabalarınızdan haberler alacağınız, hızlı gelişmelerin yaşanacağı bir tutulma yaşabilirsiniz. Karşınıza daha önceden bir şekilde olmamış fırsatlar gelebilir. Bu dönem eviniz, aileniz yuvanızın sorumlulukları üzerinize çok ağır gelebilir. Ailenizden birinin sağlık sıkıntısı ya da bakımıyla uğraşabilirsiniz. Sorumluluklarınızı iyi organize edin, önceliklerinizi iyi belirleyin.


YayYay Burcu:

Haftanıza aşk ve keyif dolu etkilerle başlıyorsunu Sevgili Yay veya  yükselen Yaylar. Bu hafta başında kendinizi enerjik hissedecek ve hafta ortasına kadar günlük yapılması gereken işlerinizi tamamlayacaksınız.

Bu hafta alacağınız haberler sizi harekete geçirecek. Spor yapabilir, hobilerinize vakit ayırabilir, özel hayatınızda sevdiğiniz insanla planlar yapabilirsiniz. Hayatı aşkla ve keyifle göreceğiniz bir hafta olacak.

Perşembe günü Merkür’ün Yengeç burcunda gerilemesi, sizin ortak para alanlarınızı etkileyecek. Vergi, kredi, borç ödemeleri, banka işlemleri alanlarınızda dikkatli olmakta fayda olacak.  Parasal işlerinizde gözünüzü dört açmalısınız. Yine bu dönemde önemli bir borcun veya yükün altına girmemeye çalışın. Birine veya birilerine borç verecekseniz geri gelmeme veya verdiğiniz kişiyle aranızda bir sorun oluşmasına neden olabilir. Parasal işlerde tamamlanması gerekenlere yoğunlaşın.

Pazar günü son kez yengeç burcunda gerçekleşen  Halkalı Güneş Tutulması partnerinizin, ortağınızın parasal durumunda hızlı ve beklenmedik gelişmeleri hayatınıza taşıyacak. Banka işleri, parasal konular, vergi, stopaj, miras, nakafa işleri bir anda karşınıza gelebilir. Hızlı olaylarla bu tutulma hayatınızı şekillendirecek. Parasal konularda planlarınızla bazı işler birbirini tutmasa bile, iyimserliğinizi geride bırakmayın. Yakın çevrenizin sorumlukları bu aralar sizi yormuş olabilir.Oglak
Oğlak Burcu:

Haftanıza evinize, ailenize, yuvanıza odaklanarak giriş yapacaksınız sevgili Oğlak ya da yükselen Oğlaklar. Ailevi konularda bu süreçte çok sabırsız olabilirsiniz. Yoğun iş temponuz ve yapılması gerekenleri bu hafta iyi organize etmelisiniz. Her konuda önceliklerinizi iyi belirlemeli ve ona göre harekete geçmelisiniz.

Perşembe günü Merkür’ün sizin zıt burcunuz Yengeç burcunda gerilemesi, ikili ilişkiler ve özel hayatınızda dikkat etmenizi gerektiriyor. Sevdiğiniz insanla iletişiminde bazı sıkıntı ve sorunların ortaya çıkması söz konusu olabilir, birbiriniz  anlamakta zorluk çekebilirsiniz. Bazı sorunlar ve aksilikler duygusal tepkileri ve alınganlıkları karşınıza getirebilir. Her tür anlaşmalarınızda ve ortaklı işlerinizde de dikkatli adımlar atmaya çalışın. Bu hafta Cuma ve Cumartesi günleri işlerinizi rahat ve efektif bir şekilde toparlayabilirsiniz. İş konularında oldukça şanslı günler olabilir.

Pazar günü oluşan Güneş tutulması özel ilişkilerinizde önemli kararları karşınıza getirebilir. Bu tutulmayla beraber kendinizi evlilik, söz, nişan, yeni bir ilişkiye başlama, ilişkinizi sonlandırma gibi hızlı ve baş döndürücü olaylar içinde bulabilirsiniz. Yine taşınmayla veya yer değiştirmeyle ilgili konular hayatınızda yer edebilir. Bu alanlarda yeni kararlardan ziyade tamamlanması gereken işlerinizin üzerine eğilebilirsiniz.

 


KovaKova Burcu

Yakın çevrenizle girişeceğiniz işlerle, aktif ve yoğun olarak haftanız başlıyor sevgili Kova ya da yükselen Kovalar. Bu hafta hızlı bir telefon trafiğine tutulabilirsiniz. Bu dönem sağlığınıza da ekstra özen göstermeyi ihmal etmeyin. Düşmeler, sakarlıklar, kazalar, stres sizi zorlayabilir.

Bu hafta Perşembe günü Merkür Yengeç burcunda geriliyor. Merkür gerilemesi, iş hizmet ve sağlık alanlarınızı tetikleyecek. İş hayatınızda,  günlük hayatınızın düzeninde, sağlığınızla ilgili konularda zorlanmalarınız devrede olabilir. Ya da bazı konuları yeniden ele almak durumunda kalabilirsiniz. Bu dönem yeni bir işe başlamamalı, yeniliklerden ziyade tamamlanması gerekenlerin peşine düşmelisiniz. Merkür düzeldikten sonra iş konularındaki şartların değiştiğine şahit olabilirsiniz. Bu hafta Cuma ve Cumartesi günleri parasal işlerinizde işler istediğiniz gibi ilerleyecek, beklenmedik yerlerden güzel destekler alacaksınız.

Pazar günü gerçekleşecek Güneş tutulması, iş, hizmet, sağlık konularında olayları hızlı bir şekilde karşınıza getirebilir. İşinizle ilgili verdiğiniz bir kararı uygulamak zorunda kalabilirsiniz. Ya da eskiden işinizde yaşadığınız bir sıkıntının yeniden gündeme geldiğini görebilirsiniz.  Bazı konuların üzerinden geçmeniz ve yapılması gerekenleri tamamlamanız çok önemli. Yine bu tutulmada sağlığınızla ilgili eski mesele ani bir şekilde karşınıza gelebilir.Bu tutulmada stresin sağlığınızı etkilemesine izin vermeyin.


BalikBalık Burcu:

Haftaya maddi konularda atik, hızlı, sabırsız giriş yapıyorsunuz Sevgili Balık veya yükselen Balıklar. Halledilmesi gereken finansal konularınızla ilgili hemen harekete geçmek isteyeceksiniz. Bu aralar harcamalarınız ön plana çıkabilir.

Bu hafta Perşembe günü Merkür sizin aşk evinizde geriliyor. Bu dönem aşk hayatınızda biri varsa onunla ilgili ilişkinize iletişiminize dikkat etmeniz gerekecek. Alınganlık yapıp karşı tarafı anlamakta sorun yaşayabilirsiniz. Bu etkiye karşı dikkatli olmalısınız. Yine tamamlanmamış eski, yarım kalmış aşklar bu dönemde karşınıza gelebilir.

Cuma ve Cumartesi günleri sosyal çevrenizden alacağınız destekler yüzünüzü güldürebilir. Sosyal ortamlarda şanslarla karşılaşabilirsiniz, geleceğe yönelik işlerinizde işbirlikleri, güçlü adımlar devreye girebilir.

Pazar günü oluşan Güneş tutulması, aşk evinizde gerçekleşecek. Bu tutulmada aşk önem kazabilir. Çocuk sahibi olacağınızı öğrenebilirsiniz. Önemli bir sanatsal iş karşınıza gelebilir. Bu dönem sorumlulukları fazla üstlenmek istemeyeceksiniz. Sağlığınıza daha fazla özen göstermeniz stresi iyi yönetmeniz bu hafta gerçekten önemli olacak.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın