Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

16 – 22 Kasım 2015 Gezegen Faaliyetleri

Bu yazıyı paylaşın;

Haftaya ay oğlak burcu etkileriyle, iş hayatımıza ve gün içinde yapılacak işlerimize odaklanarak giriş yapıyoruz. Güvensizliklerimizi kontrol etmeye çalışalım.

 

Salı günü güneş- merkür kavuşumuyla önemli anlaşmalar, konuşmalar devrede olacak. Sıkıntı yaşadığımız konularda çözümü kolaylıkla bulabiliriz. Bir yandan da olaylara tek taraflı bakmamaya özen göstermeliyiz.

 

Cuma günü merkür yay burcuna geçiyor. 2 hafta boyunca  iletişimimizde seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak işler, din, felsefe gibi konular öne çıkabilir. Bir yandan da iletişimsel işlerimizde dinlemekten çok anlatmaya ve fikirlerimizi paylaşmaya meyilli olabiliriz.

 

Cumartesi günü ilişkilerimize dikkat edelim. Venüs- plüton karesiyle kıskançlık, baskı, yönlendirme gibi etkiler var olan ilişkilerimizde sıkıntıları ortaya çıkarabilir. İnatçı olmamak ve kendi bildiğimizde ayak dirememek ilişkilerimizde önemli olacak.

 

Pazar günü Güneş’in  Yay burcuna geçmesiyle, seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işler, hukuk konularına, dış ticaret ve ilişkilere daha önem vermeye başlayabiliriz. 1 ay boyunca hayata geniş açıdan bakabilir ve dine, eğitime, felsefeye düşkünlük gösterebiliriz.

 

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın