Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

14 – 20 Mart Haftalık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Bu haftabaşında ilişkilerinizde sıkıntılara ve sorunlara açık olacaksınız sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Kalıcı ve net olmayan ilişkilerinizde bozulmalar ve sorunlar su üstüne çıkabilir. Fikirlerinizde negatif ve olumsuz olabilir, kolay kavga çıkarmaya veya karşı taraftan bu etkileri görmeye açık duruma gelebilirsiniz. İş hayatınızda Salı ve Çarşamba günleri keyfinizi arttırabilirsiniz. Yeni fikirler ve projeler, kafanızdaki düşüncelerin size yeni anlamlarla geriye dönmesi söz konusu. Bir yandan da bugünlerde biriş karşınıza geldiğinde o işi kaçırmamak için tutulamayacak sözler altına girmemeye çalışın. Biraz bol keseden atmaya meyilli olacaksınız. Pazar günü itibarıyla güneş sizin burcunuza geçiyor. Bu tarihten sonra düşük hissettiğiniz enerjinizde yükselme görecek, fiziki olarak kendinizi iyi hissetmeye başlayacaksınız. Kişisel girişimleriniz adına olumlu bir döneme giriş yapıyorsunuz. Kendinize olan güveniniz artacak, kafanız ve düşünceleriniz daha net olacak, yeteneklerinizi ortaya koyarak, dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.


BogaBoğa Burcu:

Bu haftabaşı arkadaşlarınızla yaptığınız işlerde bir takım bozulmalar söz konusu olabilir. Bu süreçte önemli yatırımlardan, anlaşmalardan kaçınmak, önemli olacak. Bazı noktalarda sizi zorlayan etkiler olmasına rağmen, bazı noktalarda da çok çabuk toparlanabilirsiniz sevgili Boğa ve Yükselen Boğalar. Bir yandan da aşk hayatınızdaki güzel gelişmeler veya evliyseniz, çocuğunuz varsa, çocuğunuzla olan güzel bağlantılar, hayatı daha keyifli algılamanıza sebep olabilir ve var olan sorunları çok daha kolay atlatabilirsiniz. Siz hiç merak etmeyin, Salı ve Çarşamba günleri beklediğiniz yerlerden, istediğiniz destekleri ve sonuçları göreceksiniz. Pazar günü itibarıyla, arkadaşlarınızla olan bağlantılarınızda fazla fedakar, fazla onları düşünerek hareket etme etkileriniz yüksek. Bu da zaman zaman ilişkilerinizde bir takım sıkıntılar ve problemler yaratmaya meyilli olacak. Onlar tarafından kullanılmamaya ya da onları kullanmamaya özen gösterin.


İkizlerİkizler Burcu

Bu haftabaşı, ikili ilişkilerde ve toplumsal konularda biraz sıkıntılar yaşayabilir, kendinizi yalnız hissedeceğiniz, düşünce ve fikirlerinizin desteklenmediğini göreceğiniz birkaç gün geçirebilirsiniz sevgili İkizler ve yükselen İkizler.. Toplum önünde ortağınızla olan konuşmalarınıza ve anlaşmalarınıza dikkat etmek yerinde olacak. Aile içindeki iletişim gergin akabilir ve insanların birbirini anlaması bu süreçte zorlaşabilir. Yine anlaşmaya dayalı işlerinizde önemli kararlara imza atmamaya özen gösterin. Bir yandan da haftaiçinde iş ve kariyer hayatınızda güzel gelişmeler altında olacaksınız. Ailenize parasal yönden yardım ediyor olmanız, onlara bir anlamda el-ayak uzatmanız kendinizi iyi hissettirtecek. Haftasonunda  özellikle toplum önünde kuracağınız ilişkilere karşı dikkat etmeniz gerekebilir çünkü bu ilişkiler, çok da gerçekçi ilişkiler olmayacak ve gerçekçi olmamasından kaynaklı olarak, olayları ve kişileri gözünüzde gereğinden fazla büyütebilir, karşı tarafa fazla paye verebilir ve bunun sonucunda ileride sıkıntı ve problemler yaşayabilirsiniz.YengecYengeç Burcu
:

Bu haftabaşı, sizi biraz zorlayabilir. Olaylara bakış açınız biraz negatif olacak sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Özellikle iş hayatınızda kendinizi ifade ederken, daha az samimi olduğunuz insanlarla olan konuşmalarınızda birtakım zorlanmalar, sıkıntılar, entelektüel paylaşımların bozulması gibi etkiler söz konusu olacak. Yine bu hafta itibarıyla sevdiğiniz insana yol göstermek, gücünüzü onunla beraber etkili bir şekilde ortaya koymak önem kazanıyor. Bir anlamda yakın çevrenizdeki insanlar, özel hayatınızla ilgili konularda size yardımcı olabilirler. Pazar günü kimliğinizi ve kişiliğinizi kariyer alanında ortaya koymaya çalışacağınız bir sürece giriyorsunuz. Aynı zamanda eğitimsel konularda, yeni tanışacağınız insanlar konusunda biraz karşı tarafa fazla paye vermeye de meyilli olacaksınız. Bu süreçte gözleriniz kapalı olabilir. Bekar ya da evli olmanız fark etmez, bir seyahatte hiç beklenmedik bir insanla romantik bir etkileşim içine girebilirsiniz ama bu girdiğiniz romantik etkileşim, biraz hayalperest bir etkileşim. Bu yüzden ileri vadede karşı tarafa yüklediğiniz anlam yüzünden acı çekme ihtimalinizin olacağını da bilerek hareket etmekte fayda var. Yine de sanatsal oluşumlar içinde çok güzel ve yaratıcı etkiler altında olacaksınız.


AslanAslan Burcu:

Bu hafta, parasal konularda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Kadın-erkek ilişkilerinizde de bu konulardan kaynaklı olarak anlaşmazlıklar oluşabilir. Yine bu hafta başına denk gelen parasal adımlarınızda gözünüzü dört açın sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Para işlerinizde  aşırı iyimserliğe,  hesap kitap yapmadan hareket etme isteğinize dikkat etmelisiniz. Salı günü çevrenize vereceğiniz sözlere dikkat edin. Başınızdan büyük işlere kalkışmayın. Bir yandan da bu haftaiçinde iş hayatınızda parasal konularda iş gücünüzü doğru ve etkili bir şekilde kullanabilirsiniz. Haftasonu parasal konularda ilişkilerinize dikkat etmelisiniz.. Fazlasıyla fedakar davranabilirsiniz. İlişkilerinizde sizden borç isteyen insanlara yüzünüz yumuşak olabilir ya da siz karşı taraftan büyük bir insaniyetle bu borcu isteyebilirsiniz. Yine de hem karşı tarafın sizi, hem sizin karşı tarafı kandırma etkiniz yüksek olacak. Pazar gününden sonra artık tam anlamıyla hızlanıyorsunuz. Yabancılarla yapılacak işler, eğitim, seyahat, medya konularına daha fazla odaklanacağınız bir döneme gireceksiniz.


BasakBaşak Burcu:

Bu haftabaşı  ikili ilişkiler ve özel hayatınızda anlaşmazlıklar oluşabilir. Bakış açınız biraz dar ve negatif olacak. Konuşulanlarla yapılanların bir olmadığını göreceksiniz ve bu da sevdiğinizle sıkıntılı iletişimleri ve sorunları karşınıza getirebilir sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Haftaiçinde sorumluluklarınızı ve yapabileceklerinizi düşünerek, tutamayacağınız sözler altına girmemeye özen gösterin. Biryandan da sevdiğiniz insanın hayatınıza bir yol hocalığı yapması ya da sizin onun hayatına bir ışık tutmanız gibi etkilerle ilişkilerinizi kuvvetlendirebilirsiniz ama ilişkilerinizdeki fedakarlıklar bu ay bitmiyor sevgili Başaklar. Haftasonu ortaklaşa işlerinizde sanatsal konular hızlanıyor. Sevdiğiniz insanın hayatındaki ilişkilerde birtakım dağılmalar, kararsızlıklar, yönünü bulamama gibi etkilerde  devrede olacak. Yine de ona karşı anlayışınız çok yüksek. Pazar gününden sonra ortaklaşa parasal konularda daha fazla kendinizi ortaya koyacaksınız. Hesap kitap yapmak, maddi durumunuzu gözden geçirmek, ortaklaşa atılacak adımlara karar vermek kafanızı meşgul edebilir.


TeraziTerazi Burcu:

Bu haftabaşı yakın çevrenizle anlaşmak kolay olmayacak sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. İletişim halinde olduğunuz insanlarla çok çabuk karşı noktaya gelebilirsiniz. Aynı zamanda negatif etkilerle bu süreçte atılacak önemli adımlar ve anlaşmaların çok da uzun soluklu olmayacağını aklınızdan çıkarmayın. Salı günü, iş hayatınızda tutamayacağınız sözlerin altına girebileceğiniz tarihlerden. Aşırı iyimser tavırlarla, hayatı daha genişten gören gözlerle biraz bol keseden atmaya ve tutamayacağınız sözler vermeye hazırsınız. Bir yandan şanslı ve iyimsersiniz ama bu tarihte ağzınızdan çıkanları kulağınızın duymasına çalışın. Haftasonu sağlığınızda, özellikle yeme-içme durumlarınızda biraz abartı söz konusu olabilir. Hafta başı hazırlanmanız gereken bir iş varsa bu işle ilgili fedakarlıkları üstlenmek durumunda kalabilirsiniz. Bu süreçte sağlığınıza dikkat edin ve iş arkadaşlarınızla olan bağlantılarınızı gözünüzde çok fazla büyütmeyin. Pazar gününden sonra daha çok özel hayatınıza ve ikili ilişkilerinize odaklanacağınız bir döneme giriş yapacaksınız.


AkrepAkrep Burcu:

Bu haftabaşı para harcamalarınıza ve riskli adımlara, özellikle de borsada yatırım yapıyorsanız ya da dövize dayalı bir işiniz varsa dikkat etmeye özen göstermelisiniz sevgili Akrep ve Yükselen Akrepler. Bir yandan da hayatın sizi desteklemediğini düşünebilirsiniz ama hiç üzülmeyin, karşınıza çok değişik fırsatlar gelebilir. Sosyal çevrenizdeki insanlardan alacağınız farklı bir teklifle; abartılı, fazla iyimser ve fazla rahat olabilirsiniz. Yine bu süreçte etkili iletişiminizle etrafınızdaki insanların bir şekilde başını döndürebilirsiniz. Haftaiçinde hem çevrenize iletişimsel konularda hem de çevreniz size hayatınızla ilgili konularda şans getirecek, yol gösterecek ve bir anlamda yukarıya taşıyacak. Pazar günü, aşk hayatınızda romantik etkiler altındasınız. Eğer hayatınızda bir insan varsa ona karşı aşırı fedakar ve anlayışlı olacaksınız. Hayatınızda bir insan yoksa da içgüdülerinizin gösterdiği yolla, kalbinizden gelen sesle karşınıza çıkan insana deli gibi âşık olabilirsiniz.


YayYay Burcu:

Bu haftabaşında   aile içinde kadın-erkek ilişkilerinizde birtakım anlaşmazlıklar ve sıkıntılar ortaya çıkabilir. Siz karşı tarafı anlamakta zorlanabilir, karşı tarafın da sizi anlamakta zorlandığına şahit olabilirsiniz sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Bu hafta ailenize vereceğiniz sözler konusunda dikkatli olmalısınız. Bir yandan da güzel gelişmeler karşısında sevdiklerinize karşı yelkenleriniz çabuk suya inecek. Bu yüzden de önemli sözler altına girebilirsiniz. Haftasonu aile hayatınızda ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekebilir. Aile büyüklerinizle olan konuşmalarınızda onları gözünüzde fazlasıyla büyütebilir, onlara gerçekçi yaklaşmayabilirsiniz. Yine bu süreçte belki dekoratif, belki sanatsal etkileriniz yüksek olduğu için evinizi bambaşka bir atmosfere dönüştürmek isteyebilirsiniz ama bu etki geçtikten sonra belki de vereceğiniz kararların yanıltıcı olduğunu göreceksiniz. Bu yüzden önemli, büyük ve risk içeren adımlardan kaçınmakta fayda var. Pazar gününden sonra kimliğinizi aşk hayatınızda, çocuk alanlarınızda ve riskli işlerinizde ortaya koymaya başlıyorsunuz.Oglak
Oğlak Burcu:

Bu haftabaşı  kadın-erkek ilişkilerinde iletişim halinde olduğunuz insanlarla anlaşmak kolay olmayacak. Hem kişisel ilişkilerinizde hem iş ilişkilerinizde bu hafta başı dikkat edin çünkü bazı işlerinizde kopmalar, negatiflikler, sıkıntılar ve sorunlar oluşabilir sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Bir yandan da haftaiçinde  fikirsel olarak durumları çok çabuk toparlayacaksınız. Yeni alternatifler, yeni oluşumlar, karşınıza çıkacak yeni fırsatlar size yön değiştirebilir. Haftasonu, yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde onlara karşı fazlasıyla yumuşak olacaksınız. Bu yüzden yakın çevrenizde iletişim halinde olacağınız kadınlarla olan bağlantılarınızda bu günlerde dikkatli olmalısınız. Bazen sömürülüyor ya da bazen kolay kandırılıyor gibi hissedebilirsiniz. Bu Pazar itibarıyla artık kimliğinizi ailevi konulara kaydıracaksınız. Onlarla bir arada olmak, konuşmalarınızı artırmak, aileniz ve eviniz için bir şeyler yapmak önemli olacak.


KovaKova Burcu

Bu haftabaşı sosyal ortamlarda parasal bağlantılarınıza dikkat edin sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Karşı cinsle anlaşmalarınız kolay olmayabilir. İş yaptığınız bir kadın veya erkekle olan bağlantılarınızda sıkıntılar oluşabilir. Hayat bu kadar da karamsar olmamalı özellikle Salı günü, maddi anlamda güzel gelişmelerden, belki de eşinizin, partnerinizin hayatındaki güzel oluşumlardan kaynaklı olarak durumları toparlayacaksınız. Yine bu haftaiçinde etrafınızdaki insanlara da bu konularda yardım etmekten ve kendi gücünüzü göstermekten hoşlanacaksınız. Bir anlamda çevreniz de sizi takip ediyor olacak. Pazar günü, parasal konularda fedakârlıklarla, aşırı iyimserlikle atılacak adımlara dikkat edin. Bu süreçte önemli parasal girişimlerden kaçınmalısınız çünkü hayata çok da gerçekçi bakmayacaksınız. Bir yandan da bu Pazar itibarıyla yakın çevrenizle olan ilişkileriniz önem kazanmaya başlayacak. İletişimsel işlerinizin üzerine düşebilirsiniz.


BalikBalık Burcu:

Bu haftabaşı toplum önünde sevdiğiniz insanla ya da bir arada çalıştığınız insanlarla anlaşmak kolay olmayabilir sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Yine estetikle ilgili bir uygulama yaptıracaksanız bugüne denk getirmemelisiniz. İş hayatınızda bazı sorumlulukları almak istemeyecek, hayata biraz karamsar gözlerle bakacaksınız. İş alanlarınızda bütün bunlar olurken Salı günü  özel hayatınızda keyifli oluşumlar söz konusu. Karşı tarafa sunacağınız ve karşı taraftan göreceğiniz fırsatlar çeşitli olabilir. Yalnız, tutamayacağınız sözler altına girmemeye özen gösterin. Özel ilişkiler ve sosyal çevre anlamında destekleneceksiniz. Güçlü insanlardan göreceğiniz yardımlar, ortaklaşa işlerinizde güzel ve kalıcı adımlar atmanıza neden olabilir. Psikolojik konularda alacağınız bir danışmanlık varsa bu süreçte kendinizi iyi hissedecek ve başkalarına da aynı şekilde yardım edeceksiniz. Pazar günü, gireceğiniz ortamlarda bir insan kafanızı karıştırabilir ya da sizin kafanız aşk konularında karışık olabilir. Çok çabuk kendinizi kaptırmaya meyilli olabilirsiniz. Hayatınızda bir insan yoksa aşkı arıyorsanız özellikle bu etki devrede olacak.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın