Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

17 – 23 Mart 2014

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu:

Bu haftabaşı özel hayatınızla ilgili konu ve meseleler daha fazla ön planda olacak sevgili koçlar. Özel yaşamınızda işler yolunda gitmiyorsa,  size destek olacak bir partner ihtiyacını fazlasıyla  hissedebilirsiniz. İstediğiniz şartlar olmadığında, Durum ve olaylardan hemen soğuyorsunuz,  buda var olan ilişkilerinizi çabuk etkiliyor.

Bu haftabaşı  ev hayatınızda vakit geçirmeyi abartabilirsiniz. Haftanıza baktığımızdaysa bu hafta arkadaşlarınızla bazı planlar içinde olabilirsiniz. Kafanızda bazı işlerinizi kurgulamanız gerekebilir. Bunu yaparken hayalgücünüzden destek alın ve çok ortalarda gözükmeyin.

Ayrıca sağlığınız ve fiziki gücünüz  Perşembe günü itibarıyla yerine gelmeye başlıyor. 

 


BogaBoğa Burcu:

Bu pazartesi kafanız pek rahat olmayabilir. Yapılacaklar listesi uzadıkça veya siz kafanızdakileri yapamadıkça üzerinizdeki baskı artabilir. Her şeyi bir anda bırakıp gitmek ve kaçmak isteyebilir, bazı davranışlarınızla bunu çalıştığınız kişilere gösterebilirsiniz.

İletişim halinde olduğunuz kişilerle işlerinizde abartılı iyimserlikten kaçının. Hayatın başka yönlerini keşfetmeye başlayacağınız bu dönem, farklı olan herşey dikkatinizi çekiyor.

Haftanızın geneline baktığımızdaysa, bu hafta sosyal ilişkileriniz daha önem kazanmaya başlayacak, birden fazla iş teklifi oluşabilir ve siz sosyal çevrenizle gelecek konuşmaları içinde olabilirsiniz


İkizlerİkizler Burcu:

Bu haftabaşı özel hayatınızda veya çocuklarınızla olan ilişkilerinizde duygularınız ön planda olacak. Çok çabuk ciddileşebilir ve istedikleriniz olmadığında kendinizi yalnız hissedebilirsiniz.

 Sosyal ortamlarda arkadaşlarınızın sizi anlamadığını düşüneceksiniz. Başka insanları kendi ailenizden daha fazla düşündüğünüz ve önemsediğiniz bir dönem içindesiniz. Özellikle yabancılarla yapılacak işleriniz daha bir önem kazanacak. Haftanızın geneline baktığımızdaysa, bu hafta iş iş iş yapacaksınız.

Bu fazla işler gönlünüzü bunaltmasın, yenilikleri hayatınıza kattıkça farklı çevrelerden sıradışı iş teklifleri oluşabilir.


 YengecYengeç Burcu:

Bugün ailenize karşı sorumluluklarınız yüksek olacak sevgili yengeçler. Gün içinde ailenize karşı mantıklı ve adil yönleriniz ön planda olabilir. İş alanlarınızda deneyimlemeye başladığınız değişimleri, ancak ev ve aile hayatınızda atlatacağınızı düşünüyorsunuz  ama yine de bazı dengesizlikleriniz de yok değil.

Haftanızın geneline baktığımızdaysa yabancılarla yapılacak işler, eğitim fırsatları, seyahat planları önem kazanıyor. başkalarına hayatınızı ve kendinizi anlatmayı seveceksiniz. Ayrıca kariyerinizi parlatmaya hazır olun, zamanınız geldi.

 

 


AslanAslan Burcu:

İletişime yönelik konularda bu haftabaşı fazlasıyla ölçülü ve dengeli olabilir, işinizi bir çok konuda şansa bırakmayabilirsiniz. Başkalarının hayatları bu aralar sizin hayatınızı da etkilemekte ve yakın çevrenizin işleriyle uğraşmak  ruh halinizi etkileyebilir. Sinirleriniz kolay zıplayabilir ve bu durumdan hoşnut olmayabilirsiniz.

 Haftanızın geneline baktığımızdaysa, para hesapları, ödemeleri , bu alandaki konuşmalar önem kazanmaya başlayacak. Bir yandan da gizemli, derin konuları seveceksiniz. Ayrıca seyahatleriniz ev eğitim konularınız hız kazanmaya başlayacak. Yabancılarla yapılacak işlerde kendinizi ortaya koymanın tam zamanı.

 

 


BasakBaşak Burcu:

Bu pazartesi olaylara somut ve gerçekçi gözlerle bakacaksınız sevgili başaklar. Parasal konularda, alışveriş alanlarınızda biraz dengeli ama bir o kadar da ekonomik davranmanız mümkün. Özel hayatınızda bazı gerçeklerin peşine düşebilir, sorularınızın cevaplarını almadan durmayabilirsiniz.

 Sosyal ortamlarda parasal teklifleriniz size yeni hayaller kurdurabilir. Çevrenizin sizi desteklediğini göreceksiniz. Bu hafta partnerinizle konuşmak, dertleşmek ve sorunlarınıza çare bulmak için kolları sıvayabilirsiniz. Ayrıca başkalarının kaynaklarından faydalanacağınız bir döneme giriş yapacaksınız.

Bu dönemde yaşayacaklarınız size hayatı daha farklı algılamanıza neden olabilir. Kısaca krizli ama sizi değiştiren bir döneme merhaba diyeceksiniz.

 


TeraziTerazi Burcu:

Bu haftabaşı sevdiğiniz insanla birbirinizi algılamakta zorlanabilirsiniz. Farklı davranışlarınız yanlış anlaşılabilir ve bu da sıkılganlığınızı arttırabilir. Üzerinizde ağır bir yük varmış hissine kapılabilirsiniz.

Keyifli ve sizi neşelendirecek konuşmalar, bu hissettiğiniz ağırlığı gün içinde azaltabilir. Ayrıca iş ve kariyer alanlarınızda bazı güzel gelişmeler abartılı davranmanıza ve sonunuzu düşünmeden hareket etmenize neden olabilir. Yaratıcılık ve sanat konusunda yaptıklarınız herkesin takdirini toplayacak.

Bu hafta iş ve hizmet konularınız önem kazanmaya başlayacak, keza bu hafta bir yandan da sağlığınızı gözlem altına almanız gerekebilir.


AkrepAkrep Burcu:

Bu pazartesi, duygularınızı göz ardı etmeye meyilli olacaksınız. Özellikle iş alanlarınızda sıkılgan ve başkalarını düşünmeden hareket etme isteğiniz yüksek olabilir. İş ortamlarınızda zaten bir süreden beri fazlasıyla mücadele ediyorsunuz ve artık bu sorunlarla daha fazla ilgilenmek istemeyeceksiniz.

Hayalperest taraflarınız özel yaşantınızda gün içinde etkili olacak. Bunun nedeni uzak yerlerden alacağınız güzel haberler veya karşınıza çıkacak bir seyahat fırsatı olabilir. Bu hafta aşk hayatınızda konuşmalar öne çıkarken, bir yandan da iş konularına kanalize olacaksınız. Sizin açınızdan fazlasıyla yoğun bir hafta olabilir.

 

 


YayYay Burcu:

Bugün sosyal ortamlarda veya arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde davranış değişiklikleriyle onları şaşırtabilirsiniz sevgili yaylar.

Yoğun olan özel hayatınız arkadaşlarınıza ve sizi sevenlere daha az tahammüllü olmanıza neden olabilir. Yakın çevrenizden güzel haberleriniz olacak, kardeşiniz veya kuzeninizin hayatındaki  anlamlı gelişmeler, aile hayatınızın havasını değiştirebilir.

Haftanızın geneline bakarsak bu hafta, ailevi konuşmalarınız hız kazanacak ve kafanızdaki fikirleri ev hayatınızda uygulacaksınız. Bir yandan da aşk hayatınızın önemli bir konusu haline gelebilir. Hayata aşkla yaklaşacaksınız.


 OglakOğlak Burcu:

Bu haftabaşı göz önünde olacağınız yerlerde duygularınız sizi zorlayabilir. Aile hayatınız veya evinizle ilgili konular bu sıralar sizi bir hayli zorluyor ama siz işinizi de düşünmeden  edemiyorsunuz.

Yarım kalan işlerinizi halletmeden rahat etmeyeceksiniz. Bir yandan da ortaklı işlerinizde keyfiniz bayağı yerinde olacak. Partnerinizle çok açılmadan ve gereksiz risklere girmeden gün içinde ilerlemeye çalışın. 

Bu hafta, ailevi konulara odaklı bir döneme giriyorsunuz, ayrıca akraba ve kardeşlerinizle olan iletişiminiz önünüzdeki günler hızlanabilir.

 


KovaKova Burcu:

Bu pazartesi geleceğe yönelik projelerinizde veya düşüncelerinizde mantıklı, dengeli ve keyifli olabilirsiniz. Duygu iniş çıkışlarınız gün içinde sizi yorabilir. Bu iniş çıkışlar anlık tepkiler vermenize ve insanların sizi anlamasını zorlaştırıyor. Kafanızı gereksiz düşüncelerle doldurmamaya çalışın. Bu aralar yardımlaşma duygunuz yüksek olacak.

Haftanızın geneline baktığımızda, bu hafta maddi konularda önemli konuşmalar devrede olabilir. Ayrıca yakın çevrenize daha fazla ilgi göstermeye başlayacaksınız. Kendinizi sevdiğiniz ve önemsediğiniz bu dönemde, herşeyi önce kendiniz için yapacak sonra başkalarını düşüneceksiniz.

 


BalikBalık Burcu:

Bu pazartesi ortaklaşa yapacağınız harcamalarınızda elinizden geldiği kadar dengeli ve ölçülü olabilirsiniz. Yine de özellikle riskli işleriniz varsa abartılı iyimserlikten kaçının. Duygusal konularda hislerinizi sevdiğiniz insana göstermekte zorlanabilirsiniz. Hayalgücünüz bu dönem yüksek olacak, yapacağınız işlerden istediğiniz verimi alacaksınız.

Bir tek herşeyi kafanızda kurmaktan vazgeçin, geniş hayalgücünüz gerçeklerden kaçışı bu aralar daha da tetiklemesin. Bu hafta maddi konulara ağırlık vereceksiniz, kazançlarınızı arttırmanın yollarını arayacaksınız. Bir yandan da artık ifade de rahatlamaya başlayacaksınız. Planlarınızı uygulamak için rahat bir döneme giriş yapıyorsunuz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın