Gezegen Faliyetleri Güncel Yorumlar Semadan Haberler

13 – 19 Nisan Haftalık Gezegen Faaliyetleri

13-19Nis-Gez-Faaliyetleri
Bu yazıyı paylaşın;

FARKLI, ANİ, SIRADIŞI!

Haftamıza Ay Oğlak burcundayken, devlet, düzen, güvenlik, finans konularına odaklanarak giriş yapıyoruz! Bu hafta Pazartesi Ay ve Venüs out bonds dediğimiz sınır dışı hareketlerini gerçekleştirecekler. Venüs Haziran ayına kadar sınır dışı hareket edecek. Herhangi bir gezegen sınır dışı hareket ettiğinde ipini koparmışçasına kontrolsüz bir enerjiyle hareket eder. Ay astrolojide halkı, kadınları, kalabalıkları ve toplumu temsil eder. Alışkanlıklarımız ve dürtülerimizle bağlantılıdır. Venüs ise ilişkileri, parayı, sanatçıları, evlilikleri, oyuncuları, barışı temsil eder. Bu ikilinin sınır dışı hareketi temsil ettikleri bu alanlarda sıra dışı gelişmelere ve uç noktalarda bazı olaylara neden olabilir.

Hem duygusal olarak güvende olmakta zorlanma, hem de ticari faaliyetlerde, parasal konularda hızlı gelişmeler bu hafta başında açık ve net görülüyor. Sınırlarımız, topraklarımız veya askeri alanla ilişkili ani gelişmeler, depremler, yer hareketliliği, afetler devrede olurken dış ilişkilere yeniden odaklanacağımız bir hafta olacak. Mecliste bu dönem değişiklikler, karmaşalar, zorlanmalar oluşurken, hükümetle, muhalefet arası kızgın söylemler artabilir. Bu konuşmalar af yasası, hapishane ve hastanelerle ilgili alanları kapsayacak ama önemli noktalarda uzlaşmak kolay olmayacak. Çarşamba ve Perşembe günü bu anlamda önemli.

Transit Plüton’un Türkiye haritasında Merkür ve Satürn noktalarını tetiklemesi, Türkiye’nin Güneş’inin tam karşısında Uranüs gibi değiştiren, ani olayların ve sürprizlerin gezegeninin bulunması, bu dönemi ve yaşanacakları yine oldukça ilginç ve farklı kılabilir. Nisan sonu hatta Mayıs’ın ilk 2 haftasına kadar bu etkiler ön planda olacak!

Bu hafta hem kişisel olarak, hem de toplumsal olaylara bakacak olursak güç çekişmeleri, gücü yanlış kullanma, ego çatışmaları, kontrolümüz dışında gelişecek olaylar Pazartesi, Salı ve Çarşamba günleri önem kazanıyor! Finansal yönden manipülasyonlara ve spekülasyonlara dikkat etmeliyiz. Yine doğal afetler, depremler, terör eylemleri görülebilir.

Gelelim hepimizin çok fazla merak ettiği Corona Virüs’e.. Bu hafta Dünya Sağlık Örgütü Salı ve Çarşamba günleri yapacakları açıklamalarla bu virüsle alakalı konularda bazı düzeltmelerde bulunabilirler. Bu kurum için maddi yönden önemli bir krizi aşmak bu hafta önemli olacak. Önemli gelişmeler, açıklamalar bu tarihlerde gelebilir.

Hafta sonu Güneş Boğa burcuna geçerken, paramıza, birikimlerimize, geleceğimize yönelik daha sağlam koşullar altında olmak, kendimizi güvene almak isteyebiliriz. Bu dönem ayaklarımızın yere sağlam basmak isteyeceği bir dönem olabilir.

Herkese şansı ve keyfi ama en önemlisi sağlığı bol bir hafta diliyorum!

Hande Kazanova

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

1 Yorum

  • Cevaplamak
    Zeynep
    08:59'de Nisan 14, 2020

    HarikasınıZ sevgili Hande 🙏💜

Bir Cevap bırakın