Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

11 – 17 Ocak Haftalık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu:

Bu haftabaşı arkadaşlıklarınız ve sosyal hayatınız göz önünde olacak, iş hayatınıza ve ilişkilerinize dair konuşmalarda bulunacaksınız. Birinin size yol göstermesine ihtiyacınız olabilir ama parasal konularda tepkilerinize dikkat edin.

Bu hafta Çarşamba günü eğitimsel konularda, akademik çalışmalarınızda, seyahate veya yabancı sermayeli işlerinize dayalı konularda oldukça esnek, yaratıcı, farklı ilişkiler içine girebilirsiniz.

Perşembe ve Cuma günleri kariyerinizde istediğiniz gücü ortaya koyabileceksiniz. İş alanlarınızdaki yeni ve güzel fırsatların iş zenginleşmesine dönüşmesi bu tarihlere denk gelebilir. Önemli anlaşmalar veya görüşmeler içine girseniz bile, daha önceden konuşulmuş işleriniz için fırsatlar sizi daha fazla destekliyor olacak.


BogaBoğa Burcu:

Özel hayatınızda bu haftabaşı bazı sorunlar yaşayabilirsiniz ve bu da kolay tepki vermenize neden olabilir. İş hayatınızda çabuk toparlanmak ve istediğiniz yönde ilerlemek isteyeceksiniz. Şanslı teklifler bu hafta devrede.

Kişisel gelişiminizde ve hayatı algılayış biçiminizde Çarşamba günü keyfiniz yüksek olacak.

Perşembe Ve Cuma günleri eski sorunları, problemleri, konuşulan bir takım konuları gözden geçirmek için yine uygun bir süreç. Sevdiğiniz insanla, aşık olduğunuz kişiyle istediğiniz bir tatil planı bu dönemde devreye girebilir. Konuşmalarınızda abartıdan uzak durmaya özen gösterin, hayatı yüksek oktavdan algılayacaksınız. Parasal konuları abartmamaya, çok harcamalar yapmamaya özen gösterin.


İkizlerİkizler Burcu

Bu hafta kafanızı rahatlatmak için farklı yöntem ve metotlara başvurabilirsiniz. İş hayatınızda istediğiniz gibi organize olmak isteyeceksiniz ama bu üzerinizde gerilimlere neden olabilir.  Hayata geniş açıdan bakmalısınız.

 

Çarşamba günü özel hayatınızda, sevdiğiniz insanla bulunacağınız sosyal ortamlarda ilginç, farklı, değişik konular, ilginizi daha fazla çekecek. Bir yandan da ilişkinize daha esnek daha rahat davranışlar sergileyeceksiniz.

 

Perşembe ve Cuma günleri parasal konularda daha önceden konuşulmuş, görüşülmüş, yarım kalmış işlerinizi tamamlamak için uygun. Bir yandan da kendinizi ailevi konularda çok şanslı ve mutlu hissediyor olacaksınız. Aile hayatınız için yapacağınız yatırımlar, masraflar kendinizi daha güçlü, daha mutlu ve keyifli hissetmenize sebep olacak.YengecYengeç Burcu
:

Bu haftabaşı özel hayatınızda istediğiniz türden gelişmeler yaşanabilir ama sevdiklerinize karşı biraz daha az baskıcı olmaya çalışın. Bu hafta iş alanlarınızda  esnek ve yaratıcı yönlerinizi kullanmaya çalışmalısınız.

 

Çarşamba günü, patronlarınızın, üstlerinizin iş hayatınızda dikkatini çekebilir, esnek ve keyifli yapınızla istenilen başarıyı gösterebilirsiniz.

Perşembe ve Cuma günleri, ortaklaşa yapacağınız iletişimsel işlerinizde çok önemli anlaşmalar, görüşmeler ve şanslar karşınıza gelebilir. Yine özel hayatınızda bu günleri iyi değerlendiremeye özen gösterin zira yakın çevrenizdeki insanların ve hayatın sizi desteklemesiyle, ikili ilişkilerinizde güzel adımlar atabilir ve güzel teklifler alabilirsiniz.


AslanAslan Burcu:

Bu haftabaşı özel hayatınız daha ön planda olabilir. Karşı tarafın düşüncelerine önem vereceksiniz. Bu hafta iş ve parasal konularda güzel gelişmeler yüzünüzü güldürebilir.

 

Çarşamba günü, aşk hayatınızda, çocuğunuzla ilgili konularda, eğitim alanlarınızda  geleceğe dair kararlar almak için uygun tarihlerden. İlişkilerinize esnek bakıyor olacaksınız.

Perşembe ve Cuma günleri şanslı, keyifli, etkili tarihler. Bu tarihlerde kendinizi işinizde gösterebilir, önemli tekliflerle karşı karşıya gelebilir, kendinizi bir anlamda çok şanslı hissedebilirsiniz. Hayat sizi destekliyor olacak.


BasakBaşak Burcu:

Bu haftabaşı  koşturmanız gereken ve iş hayatınızda tamamlamanız gereken konu ve olaylar ön planda olacak. Kontrolcü yönlerinizi gevşetip, olayları dışarıdan izlemelisiniz. Yakın çevrenize karşı anlayışı elden bırakmayın.

 

Çarşamba günü eviniz için yapacağınız harcamalar veya  yatırımlarda ilişkileriniz kuvvetli çalışacak ve kendinizi iyi hissediyor olacaksınız.

 

Perşembe ve Cuma günleri, aşk hayatınızda ya da çocuğunuzla olan konularda daha önceden gündeme gelmiş ama bir türlü çözülememiş bir problemi çözmek için harekete geçebilirsiniz. Sevdiğiniz insanın konuşmaları, hayatınızı ve fırsatlarınızı olumlu bir şekilde etkileyebilir.  Daha önceden görüştüğünüz, konuştuğunuz bir konunun yeniden gündeme geldiğini, bu konuda önemli fırsatlar ve tekliflerle karşılaştığınızı görebilirsiniz. Sevdiğiniz insanın ağzından bal damlayacak ve önceki meselelerin üzerine daha da güzel bir sayfa açarak güzel tekliflerle karşılaşacaksınız.


TeraziTerazi Burcu:

Bu haftabaşı mantığınızla hareket ettiğiniz müddetçe daha az zarar göreceksiniz. Aklınıza takılanları ciddi bir platformda konuşmak isteyeceksiniz. Para harcamalarınızdan pişman olmayın.

 

Çarşamba günü güzel iletişimle beraber özel hayatınızda sevdiğiniz insanla birbirinizi iyi anlayacaksınız.

Perşembe ve Cuma günleri, aile hayatınızda daha önceden konuşulmuş bir mesele, gündeminize yerleşecek. Beklenmedik yerlerden aile ortamlarınıza ya da ev ortamlarınıza güzel teklifler ve şanslar yağacak. Daha önceden konuşulmuş bir ev, arazi, toprak konusun beklenmedik ve olumlu bir şekilde karşınıza gelebilir ya da ailedeki sorunların yine bu tarihte kolay bir şekilde çözümlendiğini görebilirsiniz.


AkrepAkrep Burcu:

Bu haftaya girerken, kendinizle ilgili öğrenmeniz gereken daha çok şey var, öncelikle dışarıda olacağınız yerlerde güçlü duygularınızı kontrol etmeniz gerekecek. Bu haftabaşı tüm haftanın işlerini iyi organize etmelisiniz.

 

Çarşamba günü, iş hayatınızda ilişkileriniz esnek olacak. Farklı ilişkiler, farklı düşünceler hem iş hayatınızda hem de parasal konularda size kazandırabilir.

Perşembe ve Cuma günleri daha önceden konuşulmuş bir işin detayları karşınıza gelebilir ve çok güzel bir teklif alabilirsiniz. Bu teklif size yakın çevrenizden, arkadaşlarınızdan gelecek ya da yeni tanıştığınız insanlar, daha öncesinde tanışmış olduğunuz insanlar sizin karşınıza güzel fırsatlarla ve şanslarla çıkabilecekler.


YayYay Burcu:

Bu haftabaşı yakın çevre ve akrabalarınızın problemleri ve sorunları üzerine eğilebilirsiniz. Yapamadığınız işler için pişmanlıklarınızı geride bırakın.  Bu hafta iş ve kariyer hayatınızda şanslı etkileriniz var.

Çarşamba günü, oldukça keyiflisiniz çünkü aşk hayatınızda ilişkilerinizi daha özgür, daha esnek karşılayacaksınız. Farklı düşünceler, yeni yerler ilişkinize yeni hava katabilir ve bu da kendinizi iyi hissettirecek.

 

Perşembe günü, daha önceden konuşulmuş ama bir türlü devreye girmemiş bir iş yeniden gündeminize yerleşebilir. Bir yandan da Jüpiter’den çok olumlu etkiler alacaksınız  ve bu etkiler kariyerinizi destekleyecek. Perşembe ve Cuma günleri, önemli bir konuşmanın sonucunda bir imza gündeme gelebilir veya  bir iş için start alabilirsiniz.Oglak
Oğlak Burcu:

Kendinize yönelik istek ve beklentilerinizin yüksek olduğu bugünlerde, somut şeyler elde etmek istiyorsunuz. Sosyal ortamlarda parasal konular çabuk tepkiler verebilirsiniz. Bu hafta hayatınızda güzel gelişmeleriniz var.

Çarşamba günü aile hayatınızda üstlendiğiniz sorumluluklarla beraber, ailenizle güzel ilişkiler içine gireceksiniz. Esneklikten hoşlanacaksınız. Onlarla olan ilişkilerinize önem vereceksiniz.

 

Perşembe ve Cuma günleri, daha önceden konuşulmuş veya  görüşülmüş bir iş karşınıza yeniden gelebilir. Seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak işler, medya, ticaret, hukuk konularında kendinizi şanslı hissedeceksiniz.  Bir yandan dış ortamlardan ya da yabancı insanlardan gelecek teklifler ayağınızı yerden kesebilir. Cuma günü bazı konuşmalarınızın karşılığını bu yerlerden alacaksınız ve güzel, etkili anlaşmalar, görüşmeler gündeminize yerleşecek.


KovaKova Burcu

Bu haftabaşı, daha mutlu, bireysel ve rahat etkiler altındasınız. Yine başkalarının yardımına koşmaktan zevk alıyor olacaksınız. Geleceğinize dair güzel konu ve olaylar hayatınızda şekillenmeye başlıyor. Toplum önünde hırsınızı iyi kontrol edin.

Çarşamba günü,  sosyal ortamlarınızda kuracağınız ilişkiler farklı ve sıra dışı olabilir, sizi heyecanlandırabilir. Güzel ilişkiler kuracak ve güzel tekliflere açık olacaksınız.

 

Perşembe ve Cuma günleri, daha önceden kafanızı kurcalayan, sıkıntı yaratan konu ve mevzular gündeme gelebilir ama bir şekilde çözüme de kavuşabilir. Yine Çarşamba ve Perşembe günleri  ortaklaşa parasal konularda karşınıza çıkacak bir teklif, sizi çok mutlu edebilir. Karşınıza gelecek fırsatlar ve teklifler sizi çok ama çok mutlu edecek.


BalikBalık Burcu:

Bu dönemde sosyallik ve paylaşım sizi biraz yormuş gibi görünüyor. Endişelerinizi ve korkularınızı kafanızda büyütmeye meyillisiniz. O yüzden keyifli insanlara yönelin. Dış ortamlarda zorlanabilir ve hemen tepkiler verebilirsiniz.

 

Çarşamba günü, maddi konularda sizi destekleneceksiniz. Kendinizi, kuracağınız iyi ilişkiler sayesinde iyi hissedeceksiniz ve bu ilişkilerin maddi anlamda size geri dönüşleri yüksek olacak.

 

Perşembe ve Cuma günleri, sosyal ortamlarda, arkadaşlarınızla bir arada bulunduğunuz yerlerde önemli konuşmalar, daha önceden konuşulmuş birtakım fikirler ve konular devreye girebilir. Bir yandan da sevdiğiniz insanla sosyal ortamlarda kendinizi oldukça şanslı ve mutlu hissedeceksiniz. Arkadaşlarınızla sevdiğiniz insanı tanıştırmak ya da yine arkadaş ortamlarınızda bir insandan hoşlanmak söz konusu olabilir.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

1 Yorum

  • Cevaplamak
    Hülya
    08:47'de Ocak 11, 2016

    Hande hanım lütfen yorum yazın bana ben 20 mart doğumluyum balik burcunu bu yıl neler bekliyor lütfen

Bir Cevap bırakın