Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

16 – 22 Eylül 2013

Bu yazıyı paylaşın;

Koc1Koç Burcu:

Haftaya sosyal kontaktlarınız ve grupsal işleriniz devrede olarak başlıyorsunuz. Arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizin fazlasıyla aktif olacağı bir gün içindesiniz sevgili koçlar.

Gayretli ve istekli yönlerinizi Salı günü devreye sokabilirsiniz.

Bu hafta genel olarak maddi sorumluluklarınız ön planda olacak. Eşinizin ve sevdiğiniz insanın parasal durumuyla ilgili üstlenmek durumunda kalacağınız konular, ilişkinizde Çarşamba günü sorunlar yaratabilir.

Yine bu Çarşamba vergi, kredi veya borç alanlarınızda sıkışmalar oluşabilir. Kendi uğraşılarınızın dışında bir de başka insanların talep ve isteklerini karşılamak durumunda kalmak sizi yoruyor. Üzerinizdeki baskıyı ve enerjiyi boşaltmanın bir yolunu bulmalısınız yoksa hayattan alacağınız keyifte kayıplar olacaktır. Önemli kararlarınızı öğleden sonra vermeye çalışın.

Perşembe günü oluşan dolunay, kadersel alanda beklenmedik duygusal oluşumları ve olayları hayatınıza taşıyabilir. Ayrıntılı yorumlar www.mascarammaxx.ta


Boga1

Boğa Burcu:

Tüm hafta boyunca iş bağlantılarınız, kariyer oluşumlarınız için ortaya koyacağınız çaba önemli olacak sevgili boğalar. İş alanlarınızda kendinizi göstereceğiniz ve ön planda olmaktan çekinmeyeceğiniz bir gün içindesiniz.

Bu Pazartesi iş alanlarınızda kolay tepki vermeye açıksınız. Beklenmedik olaylar karşısında sakin olmaya özen gösterin. Etrafınıza karşı anlayışı elden bırakmayın. Salı günü aile hayatınız için yapılması gerekenlere odaklanmalısınız.

Ayrıca özel hayatınızdaki sorumluluklarınız Çarşamba günü, hayatı size ciddi algılatabilir. Sevdiğiniz insanla aranızda bir mesafe varmış gibi hissedecek, ilişkilerinizde negatif düşünmeye meyilli olacaksınız.

Perşembe günü oluşan dolunay etkisiyle, arkadaşlarınızla veya sosyal çevre ilişkilerinizde gerginlikler ve hassaslıklar yaşayabilirsiniz. Ayrıntılı yorumlar www.mascarammaxx.ta


ikizler1

İkizler Burcu:

Haftaya seyahat, eğitim ya da medya alanlarınız ön planda olarak başlayacaksınız sevgili ikizler.

Bu Pazartesi sosyal ortamlarda aşık olduğunuz insanla bir takım gerilimlere hazırlıklı olun. Ya da çocuğunuza laf geçirmek kolay olmayacak. Arkadaşlarınızla olan iletişiminize de dikkat edin. Tüm hafta boyunca iş alanlarınızda önemli sorumluluklar üstlenebilir, bu hafta genel olarak sağlık ve çalışma konularınıza odaklanabilirsiniz.

Salı günü, yakın çevrenizle beraber yapılacak işleriniz için kendinizde enerji bulabilirsiniz. Kreatif çalışmalarda, satış ve reklama dayalı işleriniz devrede olacak. Özellikle sağlık ve iş alanlarınızdaki sıkışmalar ve sorumluluklar Çarşamba günü devrede olacak.

Perşembe günü kariyer ve iş evinizde oluşan dolunay, iş hayatınızda stresli oluşumları hayatınıza taşıyabilir.Ya da evinizle ilgilenmeniz gereken zamanlarda, ortaya çıkacak bir iş yada sorumluluk size rahat soluk aldırmayabilir. Ayrıntılı yorumlar www.mascarammaxx.ta


Yengec1

Yengeç Burcu:

Ortaklaşa maddi gelirleriniz, banka ödemeleriniz veya başkalarının kaynaklarından yararlanmanız bu pazartesi ve tüm hafta gündeminizde olacak sevgili yengeçler.

Bu Pazartesi, aile hayatınızda heheyleriniz üzerinizde olabilir. İş alanlarınızdaki zorlanmaları ailenize yansıtabilir, öfkenizi tanıdıklarınızdan çıkarabilirsiniz. Biraz sakin olun. Herşey sizi kolay sıkıyor.

Salı günü, aileniz için yapılması gerekenler sizi harekete geçirebilir. Harcamalarınızı aileniz için yapacaksınız. Aşk hayatınızın, çocuk ilişkilerinizin ve sanatsal işlerinizin sorumlulukları Çarşamba günü size ağır gelebilir. Duygularınızı sevdiklerinizden saklamayın ve onlarla aranıza aşılmayacak duvarlar örmekten vazgeçin.

Perşembe günü oluşan dolunayla birlikte, uzaklardan alacağınız bir haber üzerinizde stres yaratabilir. Ya da ortaya çıkacak bir seyahat, birebir görüşmelerinizi, randevu veya işlerinizi sıkıntıya sokabilir. Her durumda duygusal olarak içinizde oluşan stresleri, git gelleri iyi organize etmelisiniz. Ayrıntılı yorumlar www.mascarammaxx.ta


Aslan1

Aslan Burcu:

Haftaya özel ilişkileriniz ve ortaklaşa iş alanlarınız aktif olarak giriş yapıyorsunuz sevgili aslanlar. Eşiniz veya sevdiğiniz insanla paylaşımlarınız güçlü olacak, yalnız bazı konularda aynı fikirleri paylaşmayabilirsiniz.

Ayrıca bu Pazartesi, fikirlerinizi ortaya koyarken sabırsız ve hatta fütursuz davranabilirsiniz. Kolay sinirlenmelere ve tepki vermelere açık olacaksınız. Yakın çevrenizdeki insanlara karşı anlayışı elden bırakmayın.

Salı günü, yakın çevrenizle konuştuğunuz planlarınızı uygulamaya alabilirsiniz. Rahat harekete geçecek, işlerinizi kolay tamamlayacaksınız.

Bu Çarşamba aile hayatınızda önemli sorumluluklar üstleneceksiniz. Ailenize karşı ciddi, soğuk ve mesafeli olabilir, onların sizi anlamadığını düşünebilirsiniz.
Perşembe günü oluşan dolunay, ilişkilerinizde senin paran, benim param veya malım sürtüşmesi ve alınganlığı yaşatabilir sevgili aslanlar. Belki de para biriktirmeyi hayal ederken, ortaya çıkacak bir ödeme sizi gerginleştirebilir. Ayrıntılı yorumlar www.mascarammaxx.ta


Basak1

Başak Burcu:

Haftaya iş, hizmet alanlarınıza odaklanarak başlıyorsunuz sevgili başaklar.

Bugün toparlanmakta ve işlerinizi istediğiniz gibi oturtmakta zorlanabilirsiniz. Üzerinizde garip bir sinirlilik ve acelecilik görülebilir. İstekleriniz ve beklentileriniz konusunda ısrarcı olmayın. Kararsızlıklarınız sizi fazlasıyla zorlayabilir.

Salı günü, maddi konularda düşündüklerinizi, hiç beklemediğiniz alanlarda ortaya koyabilirsiniz. Enerjiniz kuvvetli olmasa bile, parasal olarak size haksızlık yapıldığını düşünüyorsanız, harekete geçin.

Tüm hafta boyunca iş konularınız ve yakın çevre sorumluluklarınız devrede olabilir. Yakın çevrenize karşı mesafenizi bu Çarşamba günü yüksek tutmayın, herşeyi ciddi algılamaya yatkın olacaksınız.

Perşembe günü oluşan dolunay, özel yaşantınızda birkaç gün sevdiğiniz insanla didişmeleri, alınganlıkları ve stresleri hayatınıza taşıyabilir. Bu dönem kendinize dönük bir dönem içinde olduğunuzdan, karşı tarafın sizi baskıladığını, sıktığını veya üzerinize çok fazla geldiğini düşünebilirsiniz. Ayrıntılı yorumlar www.mascarammaxx.ta


Terazi1

Terazi Burcu:

Haftaya aşkı yaşayarak, eğlenceli bir şekilde giriş yapıyorsunuz sevgili teraziler.

Aşk hayatınızda keyifli ve romantik bir gün geçirmek isterken, sosyal ortamlarınızda, bulunacağınız yerlerde sevdiğiniz kişiyle sürtüşmelere ne yazık ki açık olacaksınız. İşinize ve yapmanız gerekenlere kanalize olmakta zorlanabilirsiniz. Tüm hafta boyunca parasal sorumluluklarınız yakanızı bırakmayacak.

Salı günü, arkadaşlarınızla yapacağınız işlerinizde kendi fikirsel gücünüzü ortaya koyacaksınız. Birden fazla işle uğraşabilir, geleceğiniz için canla başla çalışabilirsiniz. Özellikle Çarşamba günü üstleneceğiniz para sorumlulukları, maddi konularda dikkatli ve temkinli harcamalar yapmanıza neden olabilir. Sizden para isteyenlere karşı buz gibi soğuyabilirsiniz.

Perşembe günü, öğle saatlerinde oluşan dolunay, iş hayatınızda bazı sorunları ve stresleri hayatınıza taşıyabilir.Ya da sağlığınızla ilgili konuları gündeminize oturtabilir. Bu dönem içinde sağlığınıza çok dikkat etmeniz gerekecek. Ayrıntılı yorumlar www.mascarammaxx.ta


Akrep1

Akrep Burcu:

Ailevi konu ve olaylarınız bu hafta gündeminizde sevgili akrepler.

Bu Pazartesi, evinizde dinlenmek veya işlerinizi kendinizi rahat hissettiğiniz ortamlardan yürütmek isteyebilirsiniz. İş alanlarınızda oluşan beklenmedik olaylar bilinçaltınızda sizi huzursuz yapabilir, beklenmedik çıkışlar ve tepkiler söz konusu olacak. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Ayrıca hayatınızla ilgili sorumluluklarınız ve yapmanız gerekenler bu hafta vaktinizin çoğunu alabilir.

Salı günü, kariyer hayatınızda bazı fikirlerinizi öne sürebilirsiniz. Oldukça yaratıcı olacaksınız.

Hayati kararlar Çarşamba günü önemli sorumluluklarla devreye girerken, hayattan alacağınız keyifte düşüşler görülebilir. Kendinizi çok bırakmayın ve salmayın, bu dönemin geçeceğini bilerek ilerleyin.

Perşembe günü oluşan dolunay aşk hayatınızda meydana gelecek. Bu birkaç gün sosyal ortamlarda veya özel hayatınızda stresli ve gergin günler geçirebilirsiniz. Ayrıntılı yorumlar www.mascarammaxx.ta


Yay1

Yay Burcu:

Haftaya iletişim kanallarınız açık bir şekilde başlıyorsunuz sevgili yaylar. Yakın çevrenizle ilgili konularda kafanız net olmayabilir.Vereceğiniz kararlarda mantıklı düşünmenize rağmen, duygusal kararlar alabilir, çabuk tepki verebilirsiniz. Sosyal çevrenizin üzerinizde yarattığı baskı, bu aralar en çok özel yaşantınızı etkileyecek. Biraz gergin ve sinirli olabilirsiniz.

Salı günü, grupsal işlerinizde enerjiniz hızlı ve etkili çalışacak. Kafanızdaki planları rahatlıkla uygulamaya koyabilirsiniz. Bu hafta başka insanların hayatı ve sorumlulukları üzerinizde olacak.

Özellikle Çarşamba günü, hayata karşı kendinizi yalnız ve savunmasız hissedebilir, olayları çözümlerken, kendinize aşırı yüklenebilirsiniz. Olayların neden ve niçiniyle ilgilenmeyin. Olması gerekenin size ne katacağını gözlemlemeye çalışın.

Perşembe günü öğle saatlerinde oluşan dolunay, sizin ev ve aile evinizde gerçekleşiyor sevgili yaylar. Evinizle ilgili konularda duygusal kararlar eşiğinde olabilir, ya da ailenizle stresli ve gergin birkaç gün geçirebilirsiniz. Ayrıntılı yorumlar www.mascarammaxx.ta


Oglak1

Oğlak Burcu:

Haftaya parasal konularınız ön planda olarak başlıyorsunuz sevgili oğlaklar. Maddi konularda ve para ile ilgili işlerinizde bugün zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Bir ödeme veya para meselesi sinirlerinizi çabuk gerebilir.

Salı günü, iş alanlarınızda yapacağınız görüşmeler sizi çabuk harekete geçirecek. Başkalarının kaynaklarından yararlanmasını bileceksiniz. Tüm hafta boyunca arkadaş ve sosyal çevre sorumluluklarınız omuzunuzda olacak.

Özellikle Çarşamba günü çevrenize bakış açınız mesafeli, ciddi ve sorunlu olabilir. Kalabalıklar içinde yalnızmış gibi hissedebilirsiniz.

Perşembe günü öğle saatlerinde oluşan dolunay nedeniyle, programınız biraz karışık olabilir. Bu dolunayda, tam bir seyahate gidecekken, ortaya çıkacak yeni koşullar sizi engelleyebilir, ya da siz uzaklardayken yakın çevrenizden, sevdikleriniz ve akrabalarınızdan duygusal haberler alabilirsiniz. Ayrıntılı yorumlar www.mascarammaxx.ta


Kova1

Kova Burcu:

Bu hafta iş ve kariyer hayatınızın önemli konuları ve sorumlulukları gündeminizde olacak sevgili kovalar.

Şartları kolaylıkla kendi lehinize çevirebileceksiniz. Hayatınıza yön verirken kafanızı bulandıran noktalar bu pazartesi ağır basabilir. Kendinize karşı aşırı iyimser yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. Bir de fikirlerinizi ortaya sunarken sabırsız ve bir o kadar tepkisel olabilirsiniz. Etrafınızdaki insanların sizin kadar hızlı olmasını ve iş bitirici davranmasını beklemeyin.

Salı günü, ortaklı işlerinizde insanlara yol göstermek öne çıkacak. Fikirleriniz hem partnerinizi, hem de çalışma arkadaşlarınızı harekete geçirebilir. Çarşamba günü, kariyer sorumluluklarınız sizi bunaltabilir. Kendinizi işinizde yalnız ve anlaşılmaz hissedebilirsiniz. İnsanlarla etrafınıza duvarlar örmemeye çalışın.

Perşembe günü meydana gelecek dolunay sizin maddi alanınızda oluşuyor. Sahip olduklarınız, alacaklarınız ve kazanımlarınız konusunda hassas birkaç gün geçirebilirsiniz veya bu alandaki uğraşılarınız insan ilişkilerine bağlı olabilir. Ayrıntılı yorumlar www.mascarammaxx.ta

Balık Burcu:

Haftaya biraz geri planda durma isteğinizle merhaba diyeceksiniz sevgili balıklar.

Bugün Maddi konularda sabırsızlık ve isyankarlık öne çıkabilir. Önemli bir konuşmanın istediğiniz gibi şekillenmemesi sabırsızlığınızı tetikleyebilir.

Salı günü, para konularında yapılması gerekenleri devreye sokabilirsiniz. Banka ödemeleri, rutin para işleriniz kolay hallolucak. Tüm hafta boyunca seyahat ve eğitim fırsatlarınız, uzak akraba sorumluluklarınız devrede olabilir.

Bu Çarşamba geleceğinize yönelik atacağınız adımlarda biraz sıkıntılı ve mesafeli olabilirsiniz. Hayattan beklediklerinizle elde ettikleriniz bir olmayabilir.

Perşembe günü öğle saatlerinde meydana gelecek olan dolunay sizin hayat evinizde gerçekleşiyor. Aldığınız kararlarda bu birkaç gün ekstra hassas olabilir, alınganlığınızı gereksiz yere ilişkinize yansıtabilirsiniz. İlişkilerinizdeki değişimler, bu birkaç gün sizin kendi hayatınızı derinden etkiliyor olacak. Ayrıntılı yorumlar www.mascarammaxx.ta

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın