Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

11 – 17 Mayıs 2015

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu: Üzerinizdeki değişim rüzgarları, hızlı iletişim trafiğiyle sizi bu haftabaşı etkilemeye devam ediyor sevgili Koçlar. Arkadaşlarınızla, hayallerinize yoğunlaşabilir, sizi saran kuşatmalardan kurtulmak için sinirli ve agresif olabilirsiniz.

Salı günü mars ikizler burcuna geçecek. 2 ay boyunca sizin yakın çevre ve iletişim evinizde hareket etmeye başlayacak. Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı, seks dürtülerimizi temsil eder. İletişime dayalı işlerinizde, yakın çevre, akraba, kardeşlerinize dayalı konularda mücadeleleriniz artacak. Bu ev aynı zamanda sizin kısa yolculuklar eviniz olduğundan, bu 2 ay boyunca araba kullanırken veya yolculuk yaparken dikkatli olmanız gerekebilir.Sevdiklerinizle ve yakın çevrenizle iletişiminizde dırdırcı ve meraklı tavırlardan kaçınmanız yerinde olacaktır.

Cuma günü zorlayıcı günlerden bir tanesi. İletişime dayalı bir işinizde kopma, bitiş veya sorunlar baş gösterebilir. Daha büyük adımlar atma isteği ve sorumlulukları, yakın çevrenizdeki ufak tefek işleri etkileyebilir. Bu dönem içinizden yükselen bir iç sıkıntısıyla, olumsuz düşüncelerle hayatınıza sorunları çağırmayın.


BogaBoğa Burcu: Bu Pazartesi, fikirlerinizi yaratıcı ortamlara taşımayı düşünmeli, bazı konularda gereksiz yere sinirlenmemelisiniz sevgili Boğalar. Dolaşmak, gezinmek, sevdiğiniz insanlarla olmak isteyeceksiniz ama iş hayatınızda yapmanız gerekenleri de dengelemek önemli olacak.

Salı günü, mars ikizler burcuna geçecek ve 2 ay boyunca sizin para  evinizde hareket etmeye başlayacak. Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı temsil eder.Yani 2 ay boyunca paraya dayalı işlerinizde, kazanımlarınızda, maddi alanlarda, mücadeleleriniz artacak. Mars harcatmayı sevdiğinden yine parayla ilgili mücadeleleriniz artsa bile, özel hayatınıza dayalı harcamalarınızda artabilir.

Cuma günü zorlayıcı günlerden bir tanesi. Parasal konularda önemli kararlar almayın, bir borcun altına girmeyin veya bir sözleşme imzalamayın. Bir işinizin engellendiğini ve bazı parasal bağlantılarınızın son bulduğunu görebilirsiniz.


İkizlerİkizler Burcu: Kafanızda tatilinize ve yapacaklarınıza dair bir çok hayal kuruyorsunuz sevgili ikizler. Bu haftabaşı arkadaşlarınızla bu planlarınızı konuşun, paylaşın. İş konuları kafanızı kurcalamaya müsait olabilir, hırsınızı çevrenizden çıkarmayın.

Salı günü, mars ikizler burcuna geçecek. 2 ay boyunca hayatınızı ilgilendirecek işlerinizde, mücadeleleriniz artacak. Bir kaç aydır üzerinizde hissettiğiniz yorgunluk ve enerji kaybı, yerini daha sağlam ve konsantrasyonu yüksek bir enerjiye bırakacak. Mars hızlı ve düşüncesizce hareket etmeyi gerektirdiğinden, fiziki gücünüze, kaza ve sakarlıklara karşı kendinize dikkat etmelisiniz ve gripten, enfeksiyonel hastalıklardan uzak durmalısınız. Alerjiler ve üst solunum yollarınıza dikkat edin. Artık harekete geçmek ve sadece kendiniz için mücadelenizi vermek isteyeceksiniz.

Cuma günü özel hayatınıza ve kişisel girişimlerinize dikkat etmeniz gerekecek. Özel hayatınızın sorumlulukları, kendi istekleriniz ve girişimlerinizle karşı karşıya gelebilir. Engellemeler, düşüncelerinizde sinirli olmanıza neden olabilir. Partneriniz yüzünden hayatınızı istediğiniz gibi yaşamadığınızı düşünebilirsiniz.


YengecYengeç Burcu: Bu haftabaşı maddi konularda fikirlerinize çok güvenmeyin ve tek başınıza hareket etmeye kalkmayın sevgili Yengeçler. Sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla dış ortamlar, farklı yerlerde bulunabilir, harcamalar içinde olabilirsiniz.

Salı günü mars ikizler burcuna geçiyor. 2 ay boyunca sizin kadersel alanınızda hareket etmeye başlayacak. Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı temsil eder. Yani 2 ay boyunca hayatınızı ilgilendirecek işlerinizde, kişisel alanlarınızda mücadeleleriniz  ve zorlanmalar görülebilir. Enerjiniz düşük olacağından, ateşli hastalıklara, enfeksiyonel durumlara, alerjilere karşı dikkatli olmalısınız. Bu dönem vitaminlerinizi ihmal etmeyin. Marsın buradaki hareketi düşmanlarınıza karşı hareket hakkını kolaylaştıracağından, beklenmedik etkilere ve planlanmış saldırılara hazırlıklı olun. Özellikle yakın çevre alanlarınızda ve kariyerinizde kendi kuyunuzu kazmayın ve sırlarınızı herkesle paylaşmayın ve dedikodudan kaçının.

Cuma günü zorlayıcı günlerden bir tanesi. Bu gün sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Vücut savunmanız düşük olacağından ateşli ve enfeksiyonel hastalıklara açık bir dönem olabilir. İş hayatınızdaki sorumluluklar üzerinize ağır bir yük bindirebilir.


AslanAslan Burcu: Özel hayatınızda oldukça sosyal ve özgür davranışlar sergileyebilirsiniz. Duygularınıza söz geçirmelisiniz. İş alanlarınızdaki şanslı oluşumlarla keyifli bir haftabaşı sizi bekliyor olacak.

Salı günü mars ikizler burcuna geçecek ve  2 ay boyunca sizin arkadaşlık ve sosyal çevre alanınızda hareket etmeye başlayacak. Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı temsil eder.Yani 2 ay boyunca hayatınızı ilgilendirecek işlerinizde, sosyal alanlarınızda mücadeleleriniz artabilir. Grupsal işlerde isteğiniz yüksek olacak ,çevrenizin lideri haline gelebilirsiniz. Dışarıdan biraz çıkarcı görünmeniz mümkün.Geleceğinize yönelik adımlarınız bu dönem içerisinde hızlanabilir.

Cuma günü zorlayıcı günlerden biri. Sosyal çevre girişimleriniz, özel hayatınızın sorumlulukları yüzünden  engellenebilir. Bir arkadaşınızla bozuşabilir veya aşk hayatınızda sorunlara açık olabilirsiniz.


BasakBaşak Burcu: Yapmanız gereken günlük işlerinizde özgürlüğünüze düşkün tavırlarınız bu haftabaşı yüksek olabilir sevgili başaklar. Kariyerinize yönelik çalışmalarınız hızlanırken aynı anda bir çok işle uğraşmanız sizi yorabilir. Bu aralar yemek, içmek size fazla keyif verecek.

Salı günü mars ikizler burcuna geçecek. 2 ay boyunca sizin iş ve kariyer  alanınızda hareket etmeye başlayacak. Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı temsil eder.Yani 2 ay boyunca hayatınızı ilgilendirecek işlerinizde, kariyerinizde ve sorumluluklarınızda  artış görülebilir. Kendinizi göstermekten, toplumsal konularla ilgilenmekten ve mücadele etmekten zevk alacaksınız.Yine de mars mücadeleyi ve rekabeti sevdiğinden, rekabetçi ortamlara karşı hazırlıklı olun. Patronlarınız ve üstlerinizle olan iletişiminize özen gösterin. Eğer işinizde patronsanız, istediklerinizi yapacak ortamlar içinde bulacaksınız, kendinizi yeteri kadar disipline eder, yapmanız gerekenlere odaklanırsanız, sorumluluklarınızı üstlenmekten kaçınmazsanız şans sizden yana olacak.

Cuma günü zorlanacağınız günlerden bir tanesi olabilir. İş ve kariyer hayatınızdaki girişimleriniz, ailevi konular yüzünden engellenebilir veya bu alanlarınızda sorunlar yaşayabilirsiniz. Anne- babanız, eşinizin ailesi veya sizin aileniz arasında da sıkıntılar oluşabilir.


TeraziTerazi Burcu: Kendinizi geliştirmek, heyecanlı konu ve olaylara yönelik çalışmalarda bulunmak bu haftabaşı sizin için önemli olacak sevgili Teraziler. Aşk hayatınızda oldukça özgür ve rahat davranışlar sergileyebilirsiniz. Sevdiğinizle zaman zaman bazı anlaşmazlıklara dikkat edin.

Salı günü mars ikizler burcuna geçecek. Daha rahat hareket etme, istediğiniz konulara odaklanma, yabancı seyahatler, yabancı ortaklı işler üzerine düşme, eğitim alanlarınızı tamamlama, hukuksal işlerinize enerjinizi yönlendirme gibi etkiler altında olacaksınız. Ticaret ve medyayla uğraşanlar bu dönem içerisinde mücadelelerini ortaya koyacaklar yalnız biraz kafanıza buyruk ve kendi isteklerinize yönelik davranışlarınız ön plana çıkabilir. 2 ay sürecek olan bu süreçte,  özellikle yolculuklar sırasında kazaya sebebiyet verecek oluşumlardan uzak durmalısınız.Tanımadığınız veya az tanıdığınız insanlarla mücadeleleriniz olabilir.Yine bu döneme denk gelen bir hukuki davanız varsa işin peşini bırakmayabilirsiniz.

Cuma günü zorlanabilirsiniz. Bir iş girişiminiz, seyahat programınız, eğitime yönelik işleriniz engellenebilir. Bu hem sizin sıkıcı, negatif ve dar bakış açınızdan kaynaklanabilir, hem de sorumluluklarınız rahat hareket etmenizi engelliyor olacak. Olayları anlamakta zorlanabilirsiniz.


AkrepAkrep Burcu: İş ve hizmet hayatınızdaki değişimler en çok kendinizi sorgulamanıza neden oluyor ama bu size kendinizi kötü hissettirmemeli sevgili akrepler. Bu haftabaşı evinizde rahatlığınızın ve özgürlüğünüzün tadını çıkarmak isteyecek, ailenizle bir arada olacaksınız.

Salı günü mars ikizler burcuna geçecek ve 2 ay boyunca sizin ortaklaşa giderler ve gelirler evinizde hareket etmeye başlayacak. Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı, seks dürtülerimizi temsil eder. Yani 2 ay boyunca banka, ödeme, kredi, faiz, vergi, prim, sigorta ve ortaklaşa giderleriniz alanında enerjinizi harcayacaksınız. 8.ev bilinmeyen, gizli ve ölümle ilgili bir ev olduğundan, tehlikeli her tür aktivite, oluşumlardan uzak durmalı ve çok acil değilse ameliyat olmaktan kaçınmalısınız. Bilinmeyen, ruhani konular bu dönem içerisinde dikkatinizi daha fazla çekecek. Ayrıca sekse ve karşı tarafa düşkünlüğünüz yine bu  dönem içerisinde artabilir.

Cuma günü zorlayıcı etkiler altındayız. Maddi konularda bir para işiniz zor girebilir. Veya partnerinizin para alanlarında bir takım engeller ve sıkıntılar oluşabilir. Para işlerinizde sorunlara açık olacaksınız.


YayYay Burcu: Bu haftabaşı yakın çevrenize vereceğiniz sözler önemli olabilir sevgili yaylar. Akrabalarınız veya kardeşlerinizle önemli konuları konuşabilirsiniz. İş ve iletişim alanlarınızda bazı zorlanmalar olsa bile, aşk hayatınızda keyfiniz yerinde olacak.

Salı günü mars ikizler burcuna geçecek ve 2 ay boyunca sizin evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklık evinizde dolaşmaya başlayacak. Karşı cinsi çekici bulacağınız bu dönem, ilişkiniz varsa enerjinizi ilişkinize akıtacaksınız. Yalnız mars savaşçı ve mücadeleci bir gezegen olduğundan, sevdiğiniz insanla veya varsa evliliğinizde bir takım tartışmalar ve sürtüşmeler görülebilir. Bu 2 ay boyunca vaktinizi ve enerjinizi karşı taraf için harcamayı tercih edebilirsiniz. Kendi hayatınızı ilgilendirecek meseleler biraz geri planda kalacak sevgili yaylar.

Cuma günü özel hayatınızda biraz zorlanacaksınız. Sevdiğiniz insanla olan bağlantılarınıza dikkat edin yoksa ilişkinizde tamiri zor olacak bir noktaya gelmeniz ve bazı konuları sonlandırmanız mümkün. Onun enerjisini kendi sorumluluklarınızla baskılamamalısınız..


OglakOğlak Burcu: Bu haftabaşı para konularında olabildiğince özgür ve farklı davranmanız gerekebilir sevgili Oğlaklar. Eğlenceli konu ve olaylara para harcamaktan çekinmeyeceksiniz ama sonradan pişman olmamaya özen gösterin.

Salı günü mars ikizler burcuna geçecek. 2 ay boyunca sizin iş, hizmet ve sağlık evinizde hareket etmeye başlayacak. Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı, seks dürtülerimizi temsil eder. Yani 2 ay boyunca çalışma koşullarınız ve bu alanda mücadeleleriniz artacak, sağlığınızla ilgili alanlarda enerjinizi harcayacaksınız.Yeni oluşturacağınız bir sağlık programı, egzersizleri, enerjinizi olumlu harcamanıza neden olabilir. Alerjiler ve göğüs alanlarınızda bazı sorunlara karşı dikkatli olun. Fazla çalışmak sağlığınızı aşırı zorlamanıza neden olabilir.

İş alanlarınızda bu Cuma günü bazı zorlanmalarınız oluşabilir. Bir işiniz elinizde olmayan koşullar yüzünden engellenebilir. İş ve sağlık konularında enerjinizi istediğiniz gibi ortaya koymakta zorlanabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat edin.


KovaKova Burcu: Hayatınızdan alacağınız keyif zaman zaman gölgelense de, bu haftabaşı kendi isteklerinizi gerçekleştirme konusunda istekli olacaksınız sevgili kovalar. Ailenizle olan paylaşımlarınızda onlara karşı anlayışlı olmaya çalışın.

Salı günü, mars ikizler burcuna geçecek. 2 ay boyunca sizin aşk, eğlence ve çocuk evinizde hareket etmeye başlayacak. Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı, seks dürtülerimizi temsil eder. Yani 2 ay boyunca aşk hayatınızda, çocuklarınızın koşulları ve bu alanda mücadeleleriniz artacak. Karşı cinsi çekici bulacak, enerjinizi daha fazla bireysel alana ve eğlenceye yaymak isteyeceksiniz. Spor aktiviteleri, tehlikeli sporlar, sanatsal faaliyetler, hobiler alanında yapıcı yönünüzü ortaya koyabilirsiniz. Yine bu 2 ay boyunca aşk hayatınızda hareketlenmeler görülecek. Sevdiğiniz insanla ego savaşlarına ve ufak tefek sürtüşmelere açık olmalısınız.

Cuma günü aşk hayatınızda ya da sosyal çevre alanlarınızda kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Özel hayatınıza ayırmanız gereken vakti, sosyal çevrenize verdiğiniz sözler engelleyebilir. Arkadaşlık ilişkilerinize dikkat edin.


BalikBalık Burcu: Hayalgücünüz, hisleriniz biraz karışık ve dağınık olabilir ama bu haftabaşı iç sesinizi dinlemelisiniz sevgili Balıklar. Akrabalarınız veya kardeşlerinize karşı anlayışlı olmaya çalışın. Hız gerektiren işlerinizde istediğiniz performansı sergilemeniz biraz zor olabilir.

Salı günü mars ikizler burcuna geçecek. 2 ay boyunca sizin ev ve aile evinizde dolaşmaya başlayacak. Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı, seks dürtülerimizi temsil eder. 2 ay boyunca aile ilişkilerinizde, ev hayatınızda enerjinizi harcayacaksınız.Yalnız mars savaşçı ve mücadeleci bir gezegen olduğundan,sevdiğiniz insanla veya aile bireyleriyle bir takım tartışmalar ve sürtüşmeler görülebilir, yine bu dönem içerisinde evinizin güvenliğini ihmal etmemelisiniz.

Bu Cuma günü bazı sıkıntı ve sorunlar oluşabilir. Aile ve ev hayatınıza bu dönemde gereken özeni göstermelisiniz. Yine anne ve babanızın arasındaki bazı çekişmeler ve meselelerde size hayatı negatif algılatılabilir.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın