Aylık Yorumlar Semadan Haberler

Ocak 2015

Bu yazıyı paylaşın;

Koc1
Koç Burcu:

Ocak ayı iş ve kariyer konularında hızlanacağınız ve bir yandan da işle ilgili konularda kendinizi göstermek isteyeceğiniz bir ay olabilir. Bu ay toplum önünde olmayı ve insanların sorumluluklarını üstlenmeyi seveceksiniz. Yalnız bu ocak başında değişimleri kolay karşılamakta zorlanabilirsiniz. Özellikle kişiliğinizdeki heyecan dolu başkaldırışlar beraber çalıştığınız insanları ve ortamlarınızı zora sokabilir. Bu alanda 03 ocak a dikkat edin.

05 ocakta ailevi konu ve olaylar daha fazla önem kazanabilir. Bu süreçte aileniz ve işiniz arasında kalabilir, anne, baba sürtüşmelerine açık olabilirsiniz. Bu dolunay dengeyi iyi sağlamaya çalışın.

12 ocakta enerjinizi iyi korumanız gereken bir döneme giriş yapacaksınız. Bazı legal meseleler sizi zorlayabilir. Arkanızdan konuşan insanların veya iş çeviren kişilerin sizin üzerinizde oynamak istedikleri oyuna izin vermemek için bu dönemde düşüncesizce ve içgüdüsel olarak hareket etmemeye çalışın.

13-14 ocak sosyal çevrelerde güzel ve heyecanlı organizasyonlar sizi bekliyor olacak.

15-30 ocakta özel hayatınızda ve parasal işlerinizde zorlanmalar yaşayabilirsiniz.

21 ocakta gerilemesine başlayacak olan merkür, organizasyona yönelik işlerinizde teknolojik sorunları ve aksilikleri ortaya çıkarabilir. Yine bu süreçte iş hayatınız ve iletişime dayalı işleriniz varsa dikkatli olun.

23-28 ocakta eğitim alanlarınızda, gruplara dayalı işlerinizde üstleneceğiniz sorumluluklar size kazandırabilir.

Boga1Boğa Burcu:

Ocak ayında seyahatleriniz, yabancılarla yapılacak işleriniz ve kariyer konularınız ön planda olacak. Hemen ocak başında oluşan dolunay, yakın çevrenizdeki konu ve olayların hızlanmasına ve gündeme gelmesine neden olabilir. Akraba, kardeşleriniz veya yakın çevrenizde bulunan insanlarla olan ilişkilerinize bu dolunay zamanı hassas yaklaşmalı ve onlara gereken zamanı ayırmalısınız.

04-06-13-14-23-28 Ocak kariyerinizde sizi destekleyecek ve güzel oluşumları tetikleyecek tarihler.

05 ocaktan sonra işinizde konuşma ve görüşmelerinizi hızlandırabilirsiniz. Önemli projeler dillenebilir ve bu dönem içerisinde fikirleriniz görünür hale gelebilir. Kuracağınız iyi ve kaliteli ilişkiler bu ay kariyerinizde çok işinize yarayacak.

12 ocakta arkadaş ve sosyal çevrenize enerjinizi akıtmaya başlayacaksınız. Daha fazla arkadaşlarla yapılacak işler ve planlar oluşabilir ama bir yandan da bu dönem içerisinde sadece onları düşünmemeli ve enerjinizi sadece sizden yardım isteyen insanlar için kullanmamalısınız.

Girişimleriniz için 20 Ocaktan sonra harekete geçmeniz size çok şey kazandırabilir ama yeniliklerdense eski ve tamamlanmamış, yarım kalmış işlerinizin peşine düşmelisiniz zira 21 ocakta merkür eski konuları, görüşülmüş işleri karşınıza getirecek.

27 ocaktan sonra sosyal çevrenize olan ilginiz artmaya başlayacak. Sosyal ortamların aranılan yıldızı olabilirsiniz.

ikizler1İkizler Burcu:

Ocak ayında ortaklaşa para konularınız önem kazanacak sevgili ikizler. 05 ocaktaki yeniay maddi konularda gözünüzü açmanız gerektiğinin altını çiziyor. Bu süreçte getirilerinize odaklanacaksınız ama bir yandan da ödemelerinizle arasındaki dengeyi iyi kurmanız gerekebilir.

05 ocaktan sonra yabancılarla yapılacak işler, medya ve seyahat alanlarınızda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandırabilirsiniz. 04-06 ocak olumlu adımlar için size göz kırpıyor.

12 ocaktan sonra artık enerjinizi kariyerinize ve iş alanlarınıza kaydıracaksınız. İş hayatınızda mücadeleleriniz artabilir ve yine yardımsever ve başkalarını düşünen tavırlarınızla iş hayatınızda kolay yönlendirilmelere açık olabilirsiniz.

15-30 ocakta ortaklaşa yaptığınız işlerde kendinizi mutsuz ve yalnız hissedebilir ve ilişkilerinizde sorunlar yaşamaya meyilli olabilirsiniz.

21 ocakta gerilemesine başlayacak olan merkür sizi daha az tanıyan, yabancı insanlarla yaptığınız işlerde bazı yanlış anlaşılmaları, seyahatlerde gecikme ve sorunları hayatınıza taşıyabilir.

27 ocaktan sonra iş alanlarınızda gözle görülür düzelmeler görülebilir. İş ilişkilerinizi güçlü ve etkili tutacağınız bir dönem içinde olacaksınız.

23-28 ocak tarihlerini, sosyal çevrenizin de katkılarıyla iş hayatınız için takviminize ekleyin ve bu günlerden faydalanın.

Yengec1Yengeç Burcu:

Ocak ayına özel hayatınız, evliliğiniz veya birebir ilişkilerinize odaklanarak giriş yapacaksınız sevgili yengeçler.

03 ocaktan sonra ortaklaşa para konularınızla ilgilenmek hoşunuza gidebilir. Bu süreçte kredinizi yeniden düzenleyebilir, borç dengenizi oturtabilir ve kaynaklarınızı ilişkilerinizle iyi bir şekilde idare edebilirsiniz. 01-04- 19 ocakta harcamalarınızda aşırıya kaçmayın.

05 ocaktaki dolunay hem özel hayatınızda, hem de kendi hayatınızda önemli kararlar almanıza neden olabilir. Bu süreçte her iki taraf arasındaki dengeyi iyi sağlamaya çalışın. Ne partneriniz için kişisel seçimlerinizden, ne de kendi şahsi kararlarınız yüzünden özel hayatınızdan vazgeçin. özellikle 05 ocaktan sonra kafanız parasal işlere daha yatkın çalışabilir.

06-13-14 ocak kariyeriniz için parasal desteklerinizi arttırabilirsiniz. Başkalarının kaynaklarından alacağınız güçle iş alanlarınızda iyi fonlar yaratacaksınız.

12 ocaktan sonra enerjinizi seyahat, medya, hukuksal alanlarınıza kaydırmaya başlayacaksınız. Bu dönemde yabancılarla yapılacak olan işlerinizde mücadeleler ve fedakarlıklara açık olun.

20 ocak itibarıyla ortak para alanlarınızda yeni kararlar almak, başlangıçlar yapmak için uygun bir dönem sizi bekliyor. Yalnız birgün sonra gerilemesine bu alanlarda başlayacak olan merkür yüzünden eski ve tamamlanmamış parasal işlerinizin peşine düşmek daha doğru olabilir.

27 ocaktan sonra gezmeyi sevecek, yabancılarla yapılacak olan işlerinizde güzel ilişkiler kurmayı başaracaksınız. Dış ortamlar ve bu alanlarda yapılacak işler sizi daha fazla destekliyor olacak. Bir davanız varsa önemli sonuçlar elde edebilirsiniz.

Eski işlerinizi halletmek için 28-30 ocaktan faydalanın.

Aslan1Aslan Burcu:

Ocak ayınıza yapılması gereken rutin işleriniz veya iş hayatınızdaki hızlı ve etkili oluşumlarla merhaba diyeceksiniz. Kendi kimliğinizi yapacağınız işlerde etkili ve güçlü bir şekilde ortaya koymak isteyeceksiniz.

03 ocak itibarıyla özel hayatınızda partnerinizle ilişkinizi güçlendireceğiniz ve aranızdaki sevgi bağının artacağı bir 3 haftalık dönem içine giriyorsunuz. Birbirinizi sevecek, anlayacak, arkadaşlarınız ve çevrenizle hep birlikte güzel planlar yapacaksınız.

04-13-19 ocak yine aşkınızı ve ilişkinizi gönlünüzce yaşayacağınız ve sizi destekleyen tarihlerden.

05 ocaktaki dolunay işinizle ilgili konularda bir sır perdesini aralayabilir. Bir işin iç yüzü ortaya çıkabilir.

06 ocaktan sonra ilişkinizde düzeltmeniz, konuşmanız gereken konular varsa sevdiğiniz insanla iletişiminiz artmaya başlayacak. Onunla hayatı daha fazla paylaşacak, etrafınızda gözlemlediğiniz ilişki sorunlarını ve kendi ilişkinizi gözden geçireceksiniz.

12 ocaktan sonra enerjinizi ortak para konularınıza kaydırmaya başlıyorsunuz. Başkalarının kaynaklarıyla uğraşmak, eşin parasal durumları için enerjinizi ortaya koymak durumunda kalabilirsiniz. Bu alanda girişimlerinizde 15-30 ocakta zorlanabilirsiniz, bu tarihlere dikkat.

20 ocakta özel hayatınızda oluşan yeniay, ilişkilerinizde yeni kararlar alma isteğinizi arttırabilir ama bir gün sonra ilişki evinizde gerilemesine başlayacak olan merkür yarım kalmış konuları ve eski meseleleri hayatınıza taşıyacağından yeniliklerden ziyade tamamlanması gereken konular üzerine eğilmelisiniz. Yine bu 3 haftalık dönemde ilişkinizde yanlış anlaşılmalara dikkat edin. İlişkinizle, arkadaşlık ilişkilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla anlaşacağınız ve birbirinizi destekleyeceğiniz tarihler 23-28-30 ocak tarihleri.

Basak1Başak Burcu:

Ocak ayına aşk hayatınıza, varsa çocuğunuzla ilgili konulara odaklanarak giriş yapacaksınız. Sevme ve sevilme ihtiyacınız, güven arzunuz yüksek olacak. Yine kreatif, risk içeren işlerinize de odaklanacaksınız. Bu alanda güçlü, disiplinli ve biraz da yaratıcı yönlerinizi ortaya koyacaksınız.

03 ocak itibarıyla iş alanlarınızda güzel etkileşimlere merhaba diyeceksiniz. İş yapmayı sevecek, beraber çalıştığınız insanlarla güzel işler çıkartacaksınız. sadece kendinizi değil, grubun hayrına olacak plan ve projeler bu süreçte daha hızlı ilerleyecek.

04-06-23 ocak ev ve aile hayatınız için yapılması gereken işlerinizin üzerine eğilebilirsiniz.

05 ocaktaki dolunay arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizle olan ilişkilerinize dikkat çekecek. Kendi özel hayatınıza odaklandığınız bu ayda, sosyal çevrenizdeki hareketli oluşumlar her iki taraf arasındaki dengeyi sağlamanızı zorlaştırabilir.

12 ocakta enerjiniz değişiyor. Artık daha çok özel hayatınıza, ortaklaşa işlerinize, evliyseniz evliliğinize enerjinizi harcayacaksınız. Bu süreçte sevdiğiniz insanla aranızda bazen ufak tefek sürtüşmeler oluşabilir. Karşı taraf hep sizi düşünerek harekete geçebilir ya da siz hep onu düşünerek hayatınız için fedakârlıklarda bulunabilirsiniz.

Parasal iş bağlantılarınız için 13-14-19 ocaktan faydalanmalısınız.

20 ocakta iş, hizmet alanlarınızda oluşan yeniayla birlikte önemli iş kararları karşınıza çıkabilir yalnız bir gün sonra 21 ocakta gerilemesine başlayacak olan Merkür, daha önce konuşulmuş işlerinizin üzerine düşmenizin gerektiğini altını çiziyor. Bu yüzden de daha önceden teklif edilen işlerinizi devreye sokun. Yine bu dönemde iş arkadaşlarınızla bazı yanlış anlaşılmalara açık olabilirsiniz.

15 ocak ve 30 ocakta partneriniz veya eşinizle olan ilişkinizde zorlanmalara, bitişlere ve sorunlara açık olacaksınız.

Terazi1Terazi Burcu:

Ocak ayında daha çok ailevi konularınıza odaklanacaksınız. Ailenizle yapacağınız planlar, alacağınız kararlar önemli olacak. Bir yandan da eğlenceli konu ve olaylara olan ilginiz yüksek olabilir sevgili teraziler.

01-04 ocak yakın çevrenizle beraber yapacağınız planlarla hayatı mutlu algılayacaksınız.

03 ocaktan sonra artık aşkı daha fazla içinizde hissetmek isteyeceksiniz. Varsa çocuğunuzla olan paylaşımlarınız artabilir. Eğlenceli ortamlar, sportif faaliyetler, risk içeren işlerinizden keyfiniz yüksek olacak. Yine 03 ocakta aile ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekebilir.

05 ocaktan sonra artık daha fazla aşk hayatınızı konuşuyor ve paylaşıyor olacaksınız. Özellikle açılmak ve duygularınızı dökmek istediğiniz insanlar varsa bu dönemden sonrası uygun olacak. Kalbiniz boşsa, bekarsanız bir insan ilginizi çekecek ve fikirlerinizin anlaştığını göreceksiniz. 05 ocaktaki dolunay kariyerinize dikkat çekecek. Bu dönemde aile hayatınıza odaklı olmanız kariyerinize vakit ayırmanızı zorlaştırabilir ya da tam tersi durumlar oluşabilir. Kariyerinizdeki değişimler bu dolunay sizi hassas kılabilir.

06-13-14-19 ocak aşk hayatınızda keyifli günleriniz.

12 ocaktan sonra iş ve hizmet alanlarınıza enerjinizi ve gücünüzü kaydıracaksınız. Çalışma hayatınızda bu tarihten sonra biraz enerjiniz düşük olabilir.

15 ocakta iş, hizmet alanlarınızda sizi kısıtlayan ve zorlayan durumların oluşmasıyla bir işinizde sorunlar, bitişler yaşayabilirsiniz.

Önemli kararlardan 18-19 ocak tarihinde kaçının. Fedakarlıklarınız ve kendinizden vereceğiniz ödünler yüksek olabilir.

20 ocaktan sonra artık aşka daha fazla vakit ayıracaksınız. Flörtler, aktiviteler, heyecanı her tür iş ve konu daha fazla ilginizi çekmeye başlayacak. Yine bu tarihte oluşan yeniay aşk hayatınızla, sanatsal işlerinizle, çocuğunuzla ilgili her tür kararları hayatınıza taşıyacak. Yalnız birgün sonra merkürün bu alanlarınızda gerilemesine başlaması önemli yeni başlangıç ve kararlarınızı şimdilik askıya almanız gerektiğini göstermekte. Eski konuşulmuş konular, yarım kalmış aşklar ve eski çocuk meseleleriniz için harekete geçebilirsiniz ama yeni kararlarınız için 11 şubatta merkürün düzelmesini bekleyin. Yine bu dönem de varsa çocuğunuzla, aşkınızla olan iletişiminizde bazı zorlanmalar oluşabilir.

23-28-30 ocakta önemli konuşmalar artacak. Yakın çevrenizdeki insanlarla konu ve olaylara ciddi ve istikrarlı bir şekilde yaklaşacaksınız.

Akrep1Akrep Burcu:

Ocak ayına iletişim, satış, reklam, pazarlama, yazım işleriniz ön planda olarak başlayacaksınız sevgili akrepler. İletişiminiz bu ay oldukça fazla ve çevrenizde dönen olaylardan siz de etkileneceksiniz. Akraba, kardeş veya komşularınızın hayatındaki olaylar sizin hayatınızı da şekillendirebilir.

03 ocaktan sonra evinizin güzelleşmesi, dekorasyon, tadilat, tamirat, boya, badana gibi işlerini devreye girebilir. Ev hayatınızı sevecek, evinizde misafir ağırlamaktan ve vakit geçirmekten mutluluk duyacaksınız.

05 ocaktaki dolunay, eğitim, seyahat, medya ve hukuk alanlarınızda gerçekleşecek. Bu dönemde uzak çevrenizde oluşan olaylara odaklanmak durumunda kalabilirsiniz. Her iki taraf arasında denge sağlamak fikirsel olarak sizi zorlayabilir.

04-06 ocak tarihlerinde evinizin parasal bolluğu yüksek olabilir. Yine 13-14 ocakta eviniz için yapılması gerekenlere odaklanabilirsiniz.

05 ocaktan sonra ailenizle olan iletişiminiz ön plana geçmeye başlıyor. Ailenizle önemli konuşmalar, ev konularında önemli görüşmeler yapmaya müsait olacaksınız.

12 ocaktan sonra enerjinizi daha çok aşk hayatınıza yönlendirebilirsiniz. Sportif faaliyetler, aktiviteler daha fazla ilginizi çekebilir. Aşk hayatınızda ve çocuğunuzla olan ilişkilerinizde bu dönem aşırı fedakâr davranmaya meyilli olabilirsiniz.

15 ocaktan sonra aşk ve eğlence hayatınızda bazı konularda zorlanmalara açık olabilirsiniz.
20 ocaktan sonra kimliğinizi ev ve aile konularında göstermeye başlayacaksınız. Yine bu tarihte oluşan yeniay bu alandaki yeni kararlarınızı ve başlangıçlarınızı gündeme getirebilir yalnız bir gün sonra gerilemesine başlayacak olan merkür nedeniyle yeni başlangıçlar yapmak yerine, daha önceden konuşulmuş ama yarım kalmış işlerinizin peşine düşebilirsiniz. Evi düzenlemek, revizyon yapmak, çekmece ve dolaplarınızı düzenlemek gibi işlerinize odaklanın.

27 ocaktan sonra aşkı konuşmak ve yaşamak istemek en doğal hakkınız olacak. Kuşlar, böcekler, kelebekler, hayatı keyifle algılayacağınız bir dönem olacak. 23-28-30 ocakta ailenizle parasal konularda güzel gelişmeler altında olabilirsiniz.

Yay1Yay Burcu:

Ocak ayında parasal konularınız daha fazla ön planda olabilir sevgili yaylar. Gücünüzü iyi bilecek, parasal konularda kendinizi ortaya koyacaksınız.

03 ocaktan sonra satış, reklam, pazarlama ve iletişime dayalı işleriniz ve bu alandaki görüşmeleriniz hızlanmaya başlayacak. Yine yakın çevrenizle olan bağlantılarınızı ve ilişkilerinizi güçlendireceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Akraba, komşu, kardeşlerinizle daha fazla ilgileneceksiniz.

05 ocaktaki dolunay ortaklaşa para alanlarınızda gerçekleşecek. Birkaç gün boyunca ödemelerinize ve ortak para konularınıza kanalize olabilirsiniz. Bu dönemde harcamalarınızı iyi kontrol etmeye çalışın.

06-13-14 ocakta iletişim işlerinizde önemli yollar kat edebilir, kalıcı işlere başlayabilirsiniz.

12 ocaktan sonra enerjinizin büyük bir kısmını ailevi konulara harcamaya başlıyorsunuz. Bu dönemde evinizin güvenliğinizi ihmal etmeyin, su borularında sorunlar, rutubet gibi sıkıntılar oluşabilir.

15-30 ocakta aile hayatınızda bazı zorlanmalar ve sıkıntılara açık olacaksınız.

20 ocaktan sonra artık iletişimsel konulara ilginizi kaydıracaksınız. Çevrenizle bağlantılarınız, yaşanacak hızlı olaylar gündeminize yerleşebilir. İletişim, satış, reklam, pazarlama, bilgisayar, yazı alanlarınızdaki başlangıçlarınız için harekete geçebilirsiniz yalnız bu yeniaydan tam 1 gün sonra merkür bu alanlarınızda gerileyeceğinden bu alanlarda bazı gecikmeler ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu 3 haftalık dönem içinde bu alanlarda anlaşma imzalamayın, yeniliklerden kaçının. Daha önceden konuşulmuş ama tamamlanmamış işlerinizi devreye sokabilirsiniz. Cep telefonunuz veya bilgisayarınızın bozulma ihtimaline karşı hazırlıklı olun.

23-28-30 ocak yakın çevrenizle yapacağınız etkili güzel işler, planlarınız hayatınıza yön verebilir.

27 ocak itibarıyla artık evinizi daha çok sevecek, ev hayatınızı daha çok önemseyecek. Yuvanızı ve ortamlarınızı güzelleştirmek için elinizden geleni yapacaksınız. Dekorasyon, tadilat, tamirat, boya, badana işlerinizi devreye sokabilirsiniz yalnız ay sonunda bu işlerinizde bazı sıkıntılara açık olabilirsiniz.

Oglak1Oğlak Burcu:

Ocak ayı her yıl olduğu gibi bu yılda da sizin kendi isteklerinize yöneleceğiniz, kendi girişimlerinizi başlatacağınız bir ay olacak. Kendi fiziki sağlığınıza ve görünümünüze önem vereceksiniz.

03 ocak itibarıyla parasal konularda ve maddi alanda parasal kazançlarınızı arttıracağınız bir döneme giriyorsunuz. Parayı sevecek bir yandan da teknolojik ürünlere harcamalarınızı hızlandıracaksınız.

05 ocaktaki dolunay, özel hayatınızı hassas kılabilir. Bu dolunayda sevdiğiniz insanın hayatındaki duygusal iniş çıkışlar sizin hayatınızı da etkiliyor olacak. Onun isteklerine ve düşüncelerine göre hareket etmek bazı noktalarda sizi zorlayabilir. Yine 05 ocaktan sonra maddi konularda görüşmelerinizi ve konuşmalarınızı hızlandıracaksınız. Becerilerinizi maddi konularda ortaya koyacaksınız. Ticaretle uğraşıyorsanız ticari görüşmelerinizi hızlandırabilirsiniz.

04-06-13-14 ocak parasal olarak destek alacağınız ve aile hayatınız için harcamalar yapacağınız güzel günler.

12 ocak itibarıyla enerjinizi satış, reklam, pazarlama, yazım, bilişim alanlarınıza kaydırabilirsiniz. Bu alandaki işleriniz için mücadeleleriniz artabilir. Yalnız 15-

30 ocakta yakın çevrenizle beraber yapacağınız işlerinizde bazı zorlanmalar ve bozulmalar oluşabilir.

20 ocaktaki yeniayla beraber tüm parasal işlerinizde yapmak istediğiniz başlangıçları uygulamak isteyebilirsiniz ama yapmanız doğru olmayacak zira bir gün sonra merkür para alanlarınızda gerilemesine başlıyor. Bu dönemde yeniliklerden ziyade eski konuşulmuş, görüşülmüş ama bir türlü tamamlanmamış veya nihayete erememiş işlerinizin peşinden koşturabilirsiniz.

23-28-30 ocak yine maddi konularda beklenmedik yerlerden göreceğiniz destekler yüksek olabilir.

Kova1Kova Burcu:

Ocak ayında geri plandan yürütülecek her türlü işiniz için şansınız yüksek olacak.

03 Ocak itibari ile artık görüntünüzde daha fazla önem vereceğiniz bir dönem içerisine giriyorsunuz. 3hafta sürecek olan bu dönemde, kendinizi daha çok sevecek, alışveriş yapmaktan çekinmeyecek, saçınızı ya da görüntünüzü değiştirmek için harekete geçeceksiniz. Dış ortamlarda bulunmanız ruhunuza iyi gelecek.

05 Ocaktaki dolunay, sizin iş hizmet alanlarınızı tetikliyor. Bu dönemde işinizle ilgili önemli sonuçlara ulaşabilirsiniz. Plan ve projelerinizi dillendirebilir, bazı konuşmalarınızla ilgili önemli kararlar almak isteyebilirsiniz.

04-06 Ocak özellikle sosyal ortamlarda arkadaş çevrenizden alacağınız destekle iş girişimleriniz ya da hayati girişimleriniz için önemli olacak.

12 Ocaktan sonra daha fazla para mücadeleleri ön plana çıkmaya başlıyor. Paranızla ilgili konularda artık kendinizi daha fazla ortaya koymak isteyeceksiniz. Enerjinizi bu alana harcayıp mücadele edeceksiniz.

15 Ocak civarı parasal konularda alacak verecek dengenizi özellikle sosyal ortamlarda yapılacak harcamalarınızda dengeyi sağlayamayabilirsiniz. Ya da arkadaşlarınızla yapılacak herhangi bir işiniz varsa bu işinizde de bazı sıkıntı ve sorunlar oluşabilir.

20 ocakta parasal önemli konulardan kaçınmanız yerinde olacak. 21 ocakta gerilemesine sizin burcunuzda başlayacak olan merkür 3 hafta boyunca yanlış anlaşılmaları ve yanlış ifadeleri hayatınıza taşıyabilir, önemli yeni başlangıçlardan, kararlardan uzak durun ve daha önce konuşulmuş ve yarım kalmış işlerinizin peşinden gitmeye bakın.

23- 28- 30 Ocak tarihlerinde hayatınızla ilgili önemli konuşmalar ve kararlarda hayat sizi destekliyor olacak.

27 ocaktan sonra ise parasal konularda kazançlarınızı artıracağınız bir sürece ilerleyeceksiniz bu dönemde, güzel olan her şeye ilginiz artabilir. Bir yandan çok para kazanma arzusunda olabilirsiniz, bunun içinde iyi ilişkiler kurabilirsiniz. Para harcamalarınız da hızlanabilir.

Balik1Balık Burcu:

Ocak ayına sosyal çevre ve arkadaşlıklarınızla olan ilişkilerinizle ön planda olarak başlıyorsunuz. Bu ay içerisinde yapılacak özel organizasyonlar, etkinlikler, faaliyetler gününüzün çoğunu alabilir. 01-04-06 Ocakta özellikle sosyal çevrenizden alacağınız güzel etkilerle iş alanlarınızda güzel işler başarabilirsiniz.

03 ocak itibari ile artık biraz daha kendinizi düşünmeye başlayacaksınız. Ruhunuza daha fazla vakit ayırmak, biraz yalnız kalmak, kendinizi dinlendirmek, etrafınızı gözlemlemek gibi etkiler ön planda olabilir. Bu süreç içerisinde gizli saklı ilişkilere olan meyiliniz artacak.

05 ocaktaki dolunay, sizin aşk hayatınızı tetikleyecek. Bu dönem sonrası aşk hayatınızda önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Biraz hassas bir dönem olabilir. Daha fazla sosyal çevrenize vakit ayırmanız gereken bu süreçte, aşk hayatınızda ve özel yaşantınızda oluşan bazı olaylara odaklanacaksınız.

12 Ocak itibari ile artık enerjinizi ortaya koymaya başlıyorsunuz. Bu süreçte özellikle hızlı hareket etmekten kaynaklanan sakarlıklara ve kazalara karşı olmanızda fayda var.

13-14 Ocak özellikle parasal konularda güzel gelişmeler yaşanabilir.

15 Ocakta bazı girişimlerinizin, işinizdeki insanlar tarafından engellendiğini düşünüyor olabilirsiniz. Sinirli olmamaya ve öfkenizi iyi kontrol etmeye çalışın.

20 Ocaktaki yeni ay diğer burçların aksine hiçbir şekilde hareket etmemeniz gerektiğin altını çizmekte. Yine geri planda durulacak işler, gözden geçirilecek konular için, bu yeni ayı kullanabilirsiniz. Yalnız bir gün sonra Merkür gerilemesine başlayacak.

21 Ocaktaki Merkür gerilemesi, geçmiş konu ve olayları karşınıza getirebilir. Bu Merkür gerilemesinde bazı kadersel olaylar yaşayabilirsiniz. Geçmişte çözülmemiş konu ve meselelerin karşınıza geldiğini görmeniz mümkün. Bu süreç içerisinde bu olayları bilinçaltınıza inerek çözümlemeye çalışın. Ruhsal konu ve olaylar etrafınızda cereyan edebilir. Yine herhangi bir işe başlamak için uygun bir tarih olmayacak. Ruhsal konu ve olaylar etrafınızda cereyan edebilir. Evliliğinize ve ilişkilerinize yine bu dönemde dikkat edin.

23-28 Ocakta özellikle işle ilgili konularda kalıcı sonuçlar alabileceğiniz günler. Bugünleri bir kenara not etmelisiniz.

27 Ocaktan sonra görüntünüze ve kendinize daha fazla önem vermek isteyeceğiniz, bir sürece giriyor olacaksınız.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın