Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

11 – 17 Aralık Haftalık Burç Yorumları

11 - 17 Aralık Haftalık Burç Yorumları
Bu yazıyı paylaşın;

11 – 17 Aralık Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Bu haftabaşı, özel hayatınıza odaklanacaksınız sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Özel hayatınızda duygularınızı göstermekte zorlanabilir, sevdiğiniz insanın sizi anlamadığı hissine kapılabilirsiniz.  Hayatınızda yerine oturtmanız gereken bir sürü alan olabilir. Yine de parasal konularda güzel gelişmeler altındasınız. Geleceğinize etki eden alanlarda yarım kalmış işlerinizin üzerine düşebilir, sıkıntı yaşadığınız sorunları giderecek ortamları Çarşamba ve Cuma günü yakalayabilirsiniz. Haftasonu ise, uzaklardan alacağınız sürpriz haberlerle keyfiniz yerine gelecek. Hayata esnek yaklaştığınız her an sizi daha da yukarılara taşıyacak. Bir seyahat, eğitim fırsatı ayağınıza gelebilir.


BogaBoğa Burcu:

Bu Pazartesi, iş konularına kafanız takılı olabilir sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Çalışmalarınızda, günlük işlerinizde etkili bir şekilde hareket edebilirsiniz. Geleceğinize yönelik adımlarınız hızlanırken kafanıza takılan konuları halletmek için bu hafta kolları sıvamalısınız. Özellikle ortaklaşa parasal işlerinizde yarım kalmış, tamamlanması gereken konuların üzerine düşün, sıkıntı yaşadığınız sorunlar varsa bu sorunları gidermenin yollarını rahatlıkla bulacaksınız. Çarşamba ve Cuma günlerini bu anlamda kullanabilirsiniz. Haftasonu ise, ortaklaşa para konularında beklenmedik yerlerden sürprizler söz konusu olabilir. Harekete geçmeniz sizin faydanıza olacak. Sezgilerinizi iyi kullanın.


İkizlerİkizler Burcu

Bu haftabaşında sabah saatlerini geçirdikten sonra daha rahatlayacak, kendinizi bir çok açıdan keyifli hissedeceksiniz sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Hobilerinize ve keyfinize vakit ayırabilirsiniz. Özel hayatınızda bu aralar gerçekçilik ön planda olacak. Bu hafta özellikle ikili ilişkilerinizde eski konuların ve meselelerin üzerinden geçebilir, sevdiğinizle veya ortağınızla sıkıntı yaşadığınız konu ve olayları çözüme kavuşturabilirsiniz. Özellikle Çarşamba ve Cuma günlerini bu anlamda kullanmaya çalışın. Haftasonu ise, özel ilişkilerinizde sosyal ortamlarda değişik, farklı ve sürprizlerle dolu bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaş ortamlarında bir insanla tanışabilirsiniz. Sizi harekete geçiren konularda ilerlemeler kaydedebilirsiniz.YengecYengeç Burcu
:

Bu haftabaşında özel hayatınızda aile ortamlarınızda sevdiklerinize daha fazla vakit ayıracak, güvenliğinizi önemseyeceksiniz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler.  İş ve hizmet alanlarınızda hala çözüme kavuşması gereken konular olabilir, bu hafta bu alanlarınızın üzerine düşmelisiniz.  Özellikle Çarşamba ve Cuma günleri yarım kalmış, tamamlanması gereken bir işinizin üzerine eğilebilirsiniz. Daha önceden konuştuğunuz bir iş gündeme gelebilir. Diğer yandan yanında çalıştığınız veya yanınızda çalıştırdığınız insanlarla yaşadığınız iletişim sıkıntılarını gidermenin yollarını bulabilir, sorunlarınıza çözüm üretebilirsiniz. Haftasonu ise, iş arkadaşlarınız sizin çok yönlü ve çözümcü tarafınızı çok sevecek. Yeni iş teklifleri, projeler, yapılacak işler devrede olabilir. Çalışma hayatınızdaki bu güzel gelişmeler, geleceğinizi daha da aydınlatacak.


AslanAslan Burcu:

Bu haftabaşında özel hayatınızda veya iş alanlarınızda güzel ve sevindirici haberler alabilirsiniz sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Yakın çevrenizle yapılacak planlar, gününüzü istediğiniz gibi geçirmenize neden olabilir. Aşk hayatınızda bu hafta eski konuşmaların sonuçları karşınıza gelebilir. Özellikle Çarşamba ve Cuma günleri eski bir konu veya meselenin özüne inebilir, daha önceden konuştuğunuz bir işin karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Özel hayatınızda eski konuşmalar karşınıza gelirken, iletişim sıkıntısı yaşadığınız noktaları düzeltmek için güzel fırsatlar karşınıza gelebilir. Cumartesi günü sevdiğiniz insanla yapacağınız sürpriz bir seyahat ilişkinizi heyecanlandırabilir. Bu tatil programı, sosyalliğinizi yeniden hatırlatacak ve ilişkinize katkı sağlayacak.


BasakBaşak Burcu:

Bu haftabaşında sevdiklerinize dair harcamalarınızda gerçekçi davranmayı elden bırakmamalı ve sadece ihtiyaçlarınıza yoğunlaşmalısınız sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Eğlenceli ortamlarda gözler sizin üzerinizde olabilir. Bir yandan da bu hafta aile hayatınızda bazı konuların üzerinden geçeceksiniz. Çarşamba ve Cuma günleri aile hayatınızda eski konular, meseleler gündeme gelebilir. Eskiden konuşulmuş bir ev işinizi halletmek isteyebilirsiniz. Aile büyüklerinizle iletişim sıkıntıları yaşadıysanız Cuma günü doğru konuşmalarla ve sevgi paylaşımıyla  sıkıntılarınız çözüme kavuşabilir. Haftasonu, yakın çevrenize karşı derin ve tutkulu hareket edebilirsiniz. Aile hayatınızda parasal konularda sürpriz gelişmelere açık bir gün olacak. Para konularında her zamankinden daha esnek olacaksınız.


TeraziTerazi Burcu:

Bu haftabaşında duygularınızı istediğiniz alanlara kanalize etmeye özen gösterin sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Sizi harekete geçirecek insanlarla işbirliği içerisine girmekten korkmayın. Bu Pazartesi güzel etkileşimler devrede olurken, tüm hafta iletişiminizi hızlandıracaksınız. Özellikle Çarşamba ve Cuma günleri eski bir mesele veya iş yeniden karşınıza gelebilir. İletişimsel işlerinizde birkaç konu üzerinden geçebilir ve böyle ilerleyebilirsiniz. Yakın çevrenizle olan iletişiminizde sıkıntı yaşadığınız konu ve olayları düzeltmek, tamamlamak, sorunları gidermek anlamında Cuma gününden faydalanın. Haftasonu iş alanınızdan alacağınız güzel haberler para konusunda keyfinizi yerine getirecek. Ayrıca yakın çevrenizle ve sevdiğiniz insanla beraber farklı planlar yapabilirsiniz. Ortaklaşa işleriniz varsa sürprizlere açık olun.


AkrepAkrep Burcu:

Bu haftabaşında çeçmişi anmak, bazı olayları gözden geçirmek ön plana çıkabilir sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Enerjinizi daha çok ailevi konulara yönlendirebilirsiniz. Bu hafta maddi konularda daha önceden konuşulmuş konuları ve işleri gözden geçireceksiniz. Çarşamba ve Cuma günleri önemli bir para meselesi, daha önceden konuşulmuş bir para işi karşınıza gelebilir. Bu alanlarda çözümlemeler yapabilir, sıkıntı yaşadıysanız Cuma günü devreye girecek olan doğru ilişkilerle sorunlarınıza çözüm üretebilirsiniz. Maddi konularda Cumartesi günü değişik işlerden güzel kazançlar sağlayabilirsiniz. Para kazancınızda sürpriz gelişmeler yaşanabilir, önemli adımlarınız hızlanıyor.


YayYay Burcu:

Bu haftabaşında parasal uğraşlarınız bu dönem ön planda olmasına rağmen, siz daha çok sevdiğiniz dostlarınız ve arkadaşlarınıza kanalize olmak isteyebilirsiniz sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Sosyal ortamlarınızdaki duygusal bağlarınız, kendi hayatınızdaki önemli işlerinizde güzel destekler sağlayabilir.  Bu hafta hayatınızla ilgili konularda hayatı gözlemleyebilir, eski meselelerin ve konuşulanların üzerinden geçebilirsiniz. Daha önceden görüşülmüş ama yarım kalmış bir proje  karşınıza gelebilir. Sıkıntı ve sorun yaşadığınız konuları Cuma günü geride bırakabilirsiniz. Kendinize olan düşkünlüğünüz artabilir. Bunalımlarınız varsa rahatlıkla sıyrılabilirsiniz. Cumartesi günü aşk hayatınızda beklenmedik gelişmelere ve sürprizlere açık olun. Siz kalbinizi yeniliklere açtığınızda kalbinizi sıkan ve daraltan konular geride kalacak, buna emin olun.

 Oglak
Oğlak Burcu:

Bu haftabaşında kendinizi iletişim halinde olacağınız insanlar arasında çok iyi hissedeceksiniz sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Sahip olduklarınız sizi mutlu edecek. İnsanlardan takdir toplamak isteyebilirsiniz. İş alanlarınızda doğru ilişkilerin işinize yaradığını bu Pazartesi göreceksiniz. Bu hafta gerek iş, gerek sağlık, gerekse gelecek adımlarınızda yarım kalan işlerinizi bir netliğe ve sonuca ulaştırmanız gerekebilir. Eski konuların etrafınızda döndüğünü görebilirsiniz ama merak etmeyin Cuma günü sıkıntı ve sorunlarınıza çözümler beklenmedik yerlerden gelebilir. Bir olaya ayılabilir ve nasıl çözüme ulaştıracağınızı farkedebilirsiniz. Haftasonu arkadaşlarınıza ve sosyal çevrenize karşı yoğun isteklerle hareket edeceksiniz. Aile hayatınızda ne kadar esnek ve yenilikçi olursanız, özel hayatınız da o kadar rahat olacak.


KovaKova Burcu

Bu haftabaşı parasal konularda güzel  etkileşimler, zorlandığınız konuları rahat geride bırakmanızı sağlayacak sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Farklı ortamlar ve yerlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Temiz hava almaya ihtiyacınız olabilir. Duygu iniş çıkışlarınızı bu Pazartesi iyi kontrol etmelisiniz. Bu hafta sosyal ortamlarda, arkadaşlık ilişkilerinizde söz verdiğiniz konuları gözden geçirecek, eski arkadaşlarınızla iletişiminizi ve daha önceden konuşulmuş işlerinizi tamamlamanın yollarını bulacaksınız. Cuma günü sorun yaşadığınız arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, güzel konuşmalar içine girebilirsiniz. Bu aralar gözler sizin üzerinizde ve siz de kendi değerinizin farkındasınız. Gördüğünüz bu ilginin, iş ve özel hayatınıza pozitif etkileri var. Sürpriz eğlencelere ve olaylara bu haftasonu sosyal ortamlarda açık olun.


BalikBalık Burcu:

Bu haftabaşında ortak parasal konulara daha fazla önem vereceksiniz sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Hayatınızda olumlu gelişmeler de yaşanıyor ve siz kendinizi en azından bu açıdan şanslı hissetmelisiniz. Arkadaşlarınızla olan diyaloglarınızda karşı tarafın düşüncelerini küçümsememelisiniz. Eski konu ve olayları bu hafta tamamlamaya çalışın. Bu konular özellikle Çarşamba ve Cuma günleri karşınıza gelebilir. Kariyerinizde ve iş hayatınızda sorun yaşadığınız konuların üzerinden geçebilir, doğru ilişkilerle sıkıntılarınızı çözüme ulaştırabilirsiniz. Ya da daha önceden konuşulmuş bir proje veya iş yeniden karşınıza gelebilir. Haftasonu iş ve kariyer hayatınızda sürprizlere açık olun. Beklenmedik para bağlantıları devrede olabilir ve önemli kazanç kapıları sizin için açılabilir. Esnek adımlar atmalısınız.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın