Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

04 – 10 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

HAYATLA İNATLAŞMA!

Ay Boğa burcundayken haftaya giriş yapıyoruz. Maddi konular, parasal alanda kendimizi güvene alma ihtiyacımız ön planda olurken öğle saatlerinde duygusal güvensizlikler, öfke, hızlı ve engelleyici olaylar yaşanabilir.

Salı günü iki kötücül gezegen dediğimiz Satürn- Mars kol kola kavuşumda olacak. Yeniden pandemiyle ilgili bazı konuların devreye girmesi söz konusu olabilir. Önümüzdeki dönem başka tür salgın hastalıklar ya da dijital alandan gelecek bazı sıkıntılar, bilgisayarımıza bulaşacak virüsler, siber saldırılar vs. bunları da içerebilir. Kova burcu uzayla, elektrikle, elektronikle bağlantılı. Tüm dünya genelinde elektrik, elektronik sorunları, kesintileri, enerji sıkıntıları ve problemleri, silah ve enerji sektöründe problemler, iş dünyasında yaşanacak sorunlar, köprülerde yaşanacak sıkıntılara dikkat kesilebiliriz. İnsan haklarına saldırılar bunlarla ilgili konu ve olaylarda bir zorlanma enerjisi var. Böyle olduğu zamanlarda hayatın akışıyla restleşmemek gerekiyor, durmamız gerekiyorsa durmalıyız. Olmaması gerekiyorsa olmaması gerektiğini fark etmeliyiz. Sağlıkta bu ikili yan yana geldiğinde kemik problemleri ortaya çıkabilir. Düşmeler, kazalar, kemik ağrıları, çıkması, kırılması gibi, diş problemleri ve iskelet sistemi sorunları gibi sağlık problemleri yaratabilir.  Yine damar sıkıntıları, kalp bölgesi ve dolaşım sistemi problemlerine de açık olmamız gerekiyor.

Dünya astrolojisinde Mars ve Satürn kavuşumları devletin askerlerle karşı karşıya gelmesiyle ilgilidir. Askeri yönetimde bazı sıkıntılar, rütbeli insanların görevden alınması, firarlar, isyanlar, yangınlar, hapishanede sorunlar, tarım, ziraat ve çiftçilikte karşılaşacak her tür olumsuz gelişme, ateşli ve salgın hastalıklarda artış, toprak kaymaları, depremler ve doğal afetlerle ilgili alanlarda da sorun, problemler karşımıza gelebilir.

5 Nisan 2022 Mars ve Satürn’ün kavuşum anını Ankara’ya göre çıkardığımızda, haritada 3 derece Balık burcu yükseliyor ve Fomalhault takımyıldızı ile birleşiyor. Fomalhault yüce amaçlarla, hayallerin gerçekleşmesi ile bağlantılıdır. Çok büyük hayalleri gerçekleştirme koşulunda güzel enerjiler verir ama karşılığını da alır. Mesela Fomalhault’un da en önemli konusu ideallerdir. İdeallerin, amaçların, hayallerin gerçekleşmesidir ama yoldan sapmamak, gerçeklikten çok uzaklaşmamak gerekir. Ülke halkının, bizlerin refahının, manevi taraflarımızın kuvvetli olacağını gösteriyor. Belki Türkiye’ye, geleceğe dair hayallerimiz, gerçekleştireceğimiz ideallerimiz için harekete geçebiliriz. Çünkü yöneticisi Jüpiter Neptün’le kavuşum halinde birinci evde.  Ama gerçeklikten kopmadan, yoldan sapmadan bunu gerçekleştirmemiz lazım. Yardımlaşma aynı zamanda fakirin, yoksulun, bizden daha zor durumda olanın halinden anlama enerjisinin devrede olacağını da söyleyebiliriz.

Bunun yanında Mars ve Satürn’ün 12. evde kavuşuyor olması önemli bir davanın sonuçlanması, ülkemizi ilgilendirecek bir mahkemenin Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi ya da Amerika’da görülen davaların sonuca ulaşması söz konusu olabilir. Hastaneler, hapishaneler, yardım dernekleri, geri planda hareket eden güçler, perde arkası oyunlar, ülkemizin gizli düşmanlarından zarar görmesi söz konusu olabilir. O yüzden beklenmedik olaylara da açık olmamız gerekiyor. Özellikle yakın, uzak ülke ilişkilerimiz, bizim de elimizi kolumuzu bağlayabilir. Bu noktalarda biraz zorlanabiliriz.

Güneş para evinde bulunuyor. Güneş ve Merkür kavuşumu ile çözüme yönelik hareket etme enerjisi çalışabilir. Türkiye haritasında Uranüs’ün şans noktasını tetiklemesi ekonomide hızlı olayları karşımıza getirebilir. Bu dönem borsa dahil olmak üzere, finansal alanda dikkatli adımlar atmalıyız.

Yine aynı gün Salı günü Venüs Balık burcuna geçiyor. Önümüzdeki 3 hafta boyunca romantik, duygusal, anlayışlı, kabullenici, empatik, hayalperest ve flörtöz etkileri devreye sokacak. Kararsızlıklar, belirsizlikler artsa bile burada Venüs’ün iyi bir noktada olacağını, empati ve şefkatle ilişkilerdeki yaraları çok rahat bir şekilde saracağımızı bize gösteriyor. Yüce sevginin peşine düşebiliriz. Zorluklardan önemli dersler çıkarabiliriz.

Perşembe ve Cuma günlerinden mümkün olduğunca faydalanalım. Çünkü Merkür’ün Satürn ve Mars’la olumlu bir açısı olacak. Düşündüklerimizi sağlama alma, önemli insanlarla bir araya gelme, iş bağlantıları kurma kalıcı adımlar atma harekete geçme konusunda Perşembe ve Cuma günleri bizi destekleyecek.

Pazar günü Merkür’ün Plüton ile dik açısı devreye girecek. Bu da şüphe mekanizmasını devreye sokabilir. Gerçeklere inanmama, başkalarını manipüle etme, ikna etme ve kendi fikirlerimizi başkalarına kabul ettirme konusunda zorlanma etkisi devreye getirebilir. Merkür ve Plüton dik açıları obsesyon demek. Bu dönem obsesif, manipülatif davranışlar çok artabilir. Hafta sonuna doğru şüphe mekanizması ve olumsuzluklar da devrede olacak. Ama genel itibariyle bu hafta Mars ve Satürn kavuşumuna dikkat etmemiz gerekiyor.

04 – 10 Nisan Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Koç ve yükselen Koçlar, haftaya parasal işlerinizle başlıyorsunuz. Hızlı, hareketli bir hafta sizi bekliyor. Para ile ilgili işler önem kazanıyor. Bununla ilgili hareketlilik devam ederken Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri yakın çevrenizle iletişimsel konulara daha fazla kendinizi kaptıracaksınız.

Mars ve Satürn kavuşumu arkadaşlık ve sosyal çevre alanlarınızda gerçekleşiyor. Gelecek hedeflerinizde bazı engeller, sıkıntı ve problemlerle karışılacağınız bir dönem olabilir. İşten elde edilen gelirlerinizi elde etmekte zorlanabilirsiniz. Harcamalarınızı iyi yönetmeniz gereken bir dönem. Bunu iyi yaparsanız sıkıntı ve problemlerden de çok rahat bir şekilde kurtulabilirsiniz. Önemli organizasyonlar, davetleriniz varsa ya da bir yerlere katılacaksanız bir durma enerjisi devreye girebilir ya da engeller, sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz. Ama genel itibariyle durma enerjisini sosyal çevre alanlarınızdan yaşayacaksınız. Çevrenizi iyi kontrol edebilirseniz daha az zarar görürsünüz.

Venüs’ün Balık burcuna geçmesiyle beraber ikili ilişkiler ve özel hayatınızda kendinizi geri plana çekeceğiniz bir dönem başlıyor. Hayatı anlamlandırmak, kendi başınıza vakit geçirmek isteyebilir aynı zamanda her tür olaydaki güzelliği fark etmekte zorlanabilirsiniz. Bu dönem yalnızlığı seveceksiniz. Yazma, çizme, sanatla uğraşma gibi etkileriniz varsa bu dönem yaratıcılığınızın fazlasıyla arttığı bir dönem olacak. Hayatınızda bir insan varsa o insanın iş hayatı ya da sağlığıyla ilgili konular daha fazla hayatınızda yer edecek.

Perşembe ve Cuma günleri önemli iş görüşmeleri yapmak anlamında, bu durma enerjisini üzerinizden atmak size yeşil ışık yakabilir. Hafta sonuna doğru etrafınızda olup biten birçok konuda takıntılı davranabilirsiniz. Bazı konularda insanları ikna etmek çok da kolay olmayabilir. Hafta sonu daha eğlenceli enerjiler devrede olurken hayatı biraz daha rahat tarafından almasını başaracaksınız.


BogaBoğa Burcu:

Boğa ve yükselen Boğalar, kendi istek ve beklentilerinize odaklanarak haftaya giriş yapıyorsunuz. Bu hafta size önemli enerjilerle eşlik edecek haftalardan bir tanesi. Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri akşam saatlerinde kadarki dönem biraz daha parasal konular ve kendinizi güvene alma ihtiyacınız yüksek çalışırken Cuma ve Cumartesi günleri yakın çevrenizle beraber yapacağınız planlara odaklanacaksınız. Pazar günü eviniz, aileniz, yuvanız buradan gelecek haberler önemli olabilir.

Mars ve Satürn kavuşumunu meslek, iş ve kariyer alanlarınızda yaşayacaksınız. Kariyerinizde önemli bir konunun sonlanması ya da önemli bir konunun gündeme gelmesi, burada birtakım engellerle karşılaşma ihtimaliniz devrede olabilir. Aynı zamanda ailevi konuları da barındıracak bu meseleler ve ikili ilişkiler, özel hayatınızda bazı kararlar almanıza ya da bu alanda da dengeyi oturtmanıza neden olabilir. Bu dönem eviniz, aileniz, yuvanız sığınacağınız en önemli limanınız olacak. O yüzden hem kariyerinizde hem özel hayatınızda yaşadığınız sıkıntılar varsa bunları ailenizdeki insanlarla paylaşarak onlardan destek alabilirsiniz. Bu hafta özellikle boğaz bölgesi, yutkunma ile ilgili ya da tiroidlerle ilgili konulara dikkat edin.

Salı günü Venüs Balık burcuna geçiyor arkadaşlarınızdan şans ve fırsatlar göreceğiniz bir döngüye merhaba diyorsunuz. 3 hafta boyunca değişik yerlere girecek, yeni insanlarla tanışacak, organizasyonlardan yana şanslı olacaksınız. Perşembe ve Cuma günleri geri plandan yürüttüğünüz işlerinizde daha kalıcı bazı konuşmalar devreye girebilir. Salı günü bazı zorlanmalarınız olduysa bu zorlanmaları çok rahat bir şekilde çözebilirsiniz. Pazar günü ise şartları ve koşulları çok fazla zorlamayın, evinizde, yuvanızda daha huzurlu hissedeceksiniz.


İkizlerİkizler Burcu

İkizler ve yükselen İkizler, haftanıza isteksiz enerjilerle başlıyorsunuz. Biraz geri plandan yürüteceğiniz işlerin üzerine düşebilirsiniz. Bir yerde çalışıyorsanız birkaç gün boyunca çalışma koşullarınız yoğun olabilir ve kendinizi dış dünyadan soyutlayabilirsiniz. Salı, Çarşamba, Perşembe akşam saatlerine kadarki dönem daha çok kendi istekleriniz, beklentileriniz ya da sağlığınızla ilgili konular ve alacağınız önemli haberlerle hızlı geçecek.

Venüs’ün Balık burcuna geçişiyle beraber iş ve kariyer alanlarınızda kendinizi göstereceğiniz 3 haftalık süreç başlıyor. Patronlarınızla olan bağlantılar kuvvetlenebilir, önemli iş konuşmaları, görüşmeleri diğer insanlardan gelecek güzel destekler vaktinizin çoğunu alacak ama diğer yandan göz önünde olmaktan, insanlara yardım etmekten, işinizi ortaya koymaktan da mutluluk duyacaksınız. Ailevi ilişkileriniz bu dönem çiçek açabilir.

Mars ve Satürn kavuşumunu seyahat ve eğitim alanlarınızdan yaşayacaksınız. Ticari faaliyetler, dava ile ilgili hukuki bir işlem, önemli bir seyahat ya da eğitimle ilgili bir konuda birtakım engellerle karşılaşabilirsiniz. Uzakta yaşayan akrabalarınız varsa onlardan gelecek bazı haberler sizi tedirgin edebilir. Ama bu dönem uzak yolculuklar yapmamaya özen gösterin. Bu yolculuklarda ertelenme ve sorunlar görünüyorsa her şeyi akışına bırakın ama bazı işlerin sonuçlarıyla karşılaşacağınız bir dönem içerisindesiniz, gözünüzü de açık tutun.

Çarşamba ve Perşembe günleri sosyal çevrenizdeki insanlarla kafanızdaki bazı fikirleri hayata geçirmek için olumlu günler. Sıkıntı ve problemler yaşadıysanız bunlara çözüm üretmek anlamında da şanslı bir süreç olacak. Bu haftanın en güzel enerjisi Çarşamba ve Perşembe günleri devrede. Hafta sonuna doğru parasal konularda ne yapacağınızı bilemeyebilirsiniz. Maddi alanda ya da arkadaşlarınızla olan bazı işlerinizde karşı tarafı fikirlerinizle ikna etmeye çalışabilir ama bunun sonuçlarını alamayabilirsiniz. Hafta sonu yakın çevrenizle yapacağınız güzel planları hayatınıza geçirin.YengecYengeç Burcu
:

Yengeç ve yükselen Yengeçler, sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızdan alacağınız önemli haberlerle haftanız başlıyor. Önemli haftalardan bir tanesi, etrafınızdaki insanlarla yapılacak bir sürü işiniz, planlar olabilir. Pazartesi günü karar verdiğiniz bu planları Salı, Çarşamba ve Perşembe akşam saatlerine kadar uygulamak çok da kolay olmayacak, bu planların bazılarından vazgeçebilirsiniz.

Salı günü Venüs Balık burcuna geçiyor kendinizi eğiteceğiniz aynı zamanda gezmekten, dolaşmaktan mutluluk duyacağınız, seyahatlere daha fazla kendinizi vereceğiniz, öğrenmekten ve diğer insanlarla birleşmekten de keyif alacağınız bir dönem başlıyor. Daha az tanıdığınız insanlarla olan bağlantılarınız kuvvetlenirken medyada bir işiniz varsa bu alanlarda kendinizi, gücünüzü göstereceksiniz.

Aynı zamanda Salı günü Mars ve Satürn arasında bir kavuşum gerçekleşiyor. Siz bu kavuşum etkisini, bu zorlayıcı etkiyi ortak para alanlarınızdan yana alacaksınız. Yani parasal bir işinizde engeller, gecikmeler, sıkıntılar, problemler görülebilir. Bir ameliyatla ya da çevrenizden bir insanın sağlık durumuyla alakalı bir konuda zorlanılan bir mevzu devreye girebilir. Patronunuzun sosyal çevresinde ya da hayatıyla ilgili konularda zorlandığını görebilirsiniz. Bu dönem öyle kafanıza göre rahat para harcamak ya da parasal konulara çözüm üretmek çok da kolay olmayacak. Yapmanız gereken harcamalarınızı kontrol altında tutmak ve bu süreçte mümkün olduğunca hayatın akışına kendinizi bırakmak. Bu hafta aciliyeti yoksa ameliyat olmaktan kaçının.

Perşembe ve Cuma günleri keyifli, rahat enerjiler, toparlanma enerjileri var. Çözüm üretmekte geç kalmayacaksınız. Beraber iş yaptığınız insanlara yaşadığınız sıkıntılardan bahsettiyseniz onların vereceği tavsiyeler hem parasal durumları çabuk toparlamanıza hem bu noktalarda neler yapabileceğinizi görmenizi sağlayacak. Pazar günü durum ve şartları çok fazla zorlamayın. Sevdiğiniz insanla aranızda bazı sürtüşmeler devreye girebilir. Hafta sonuna gelindiğinde daha çok parasal meselelerle ilgili olacaksınız. Cuma ve Cumartesi günleri hayat daha keyifli ve enerjik akacak.


AslanAslan Burcu:

Aslan ve yükselen Aslanlar, kariyer ve mesleğinizde verilecek önemli kararlarla iş hayatınızda düzenlenmesi gereken konularla haftanıza giriş yapıyorsunuz. Ailesel konu ve olaylar hafta başında daha fazla vaktinizi alırken Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri akşam saatlerine kadarki dönem sosyal çevrenizin fazlasıyla hareketli olacak.

Salı günkü Mars ve Satürn kavuşumu ikili ilişkiler ve özel hayat evinizde gerçekleşiyor. Sevdiğiniz insanın bu dönem bazı noktalarda zorlandığını görebilirsiniz. Bu onun sağlığı ya da iş hayatı ile ilgili olabilir. Beklenmedik bazı olaylara açık olduğunu fark edebilirsiniz. Bu süreçte ailevi konular ve ikili ilişkiler arasındaki dengeyi iyi kurmanız gerekiyor. İlişkinizde birtakım zorlanmalar, ilişkiye dair vermeniz gereken önemli kararlar varsa bir durma enerjisi devreye girecek. İlişkilerde bazı sıkıntıların iyice görünür olduğunu fark edeceksiniz. Bu ağır enerjiden kurtulabilmek için biraz daha hayatın akışıyla ilerlemeyi ihmal etmeyin. Ortaklı işlerde de bazı zorlanmalar devreye girebilir.

Salı günü Venüs’ün Balık burcuna geçmesiyle beraber parayla ilgili konularda çok daha rahat hareket edeceğiniz, sıkıntı ve problemlere çok rahat çözüm üreteceğiniz, bir borcun altına girmek, kredi çekmek anlamında da şanslı olacağınız bir dönem başlıyor.

Perşembe ve Cuma günleri çok keyifli. Salı günü sıkıntı yaşadığınız noktalarda durum ve olayları toparlayacağınız enerjiler devreye giriyor. Beraber çalıştığınız, daha az tanıdığınız insanlardan gelecek güzel tavsiyelere kulak kabartacak, ikili ilişkilerinizde sıkıntı ve problemleri geride bırakmak adına sevdiğiniz insanla gelecek planları yapacaksınız. Onun sağlığında bazı zorlanmalar olduysa moralini düzeltmek anlamında da harekete geçeceksiniz. İşle ilgili konularda kafanıza takılanlar olabilir ama hafta sonu işten ziyade kendinize zaman ayırmayı ihmal etmeyin.


BasakBaşak Burcu:

Başak ve yükselen Başaklar, uzaklardan önemli haberlerin geldiği, dışarıda daha fazla vakit geçirdiğiniz, açık havada olmak isteyeceğiniz haftalardan bir tanesi başlıyor.

Salı günü Venüs’ün Balık burcuna geçişiyle beraber ikili ilişkiler ve özel hayatınızda kendinizi ön plana çıkaracağınız, sevdiğiniz insana sevginizi açıklamaktan korkmayacağınız aynı zamanda karşılığını göreceğiniz 3 haftalık döngü başlıyor. Bu dönemde çok popüler olabilir, ortaklı işleriniz varsa bu ortaklı işlerinizde kendinizi gösterebilirsiniz. Önemli anlaşmalar, sözleşmeler devreye girerken davalarınız, hukuki birtakım girişimleriniz varsa bu süreçte bu hukuki girişimlerden de istediğiniz sonuçları almanız mümkün görünüyor. Ama Salı günü Mars ve Satürn kavuşumu devrede olacak.

Mars ve Satürn kavuşumunu iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda yaşayacaksınız. Beraber çalıştığınız insanların ya da evinizdeki yardımcınız olabilir, onun hayatında bazı zorlanmaların devrede olduğunu fark edebilirsiniz. Beraber iş yaptığınız insanların hayatında zorlanmalar devrede olabilir. Bu dönem siz de sağlığınıza gereken özeni gösterin. Spor yapıyorsanız ya da bu dönem çok çalışıyorsanız kemikleriniz ve dolaşım sisteminizde, damar sisteminizde sıkıntı ve problemlerle karşılaşabilirsiniz.

Perşembe ve Cuma günleri önemli sıkıntı yaşadığınız noktalarda hayat size açılımlar sunacak. Bir işinizde parasal bir mevzuyu tatlıya bağlayabilir ya da bu mevzu ile ilgili konuları sağlama alabilir, harekete geçebilirsiniz Perşembe ve Cuma günleri bu anlamda sizi destekleyecek. Hafta sonu aşk hayatınızda olaylara şüpheyle yaklaşmayın. Bazı konuları fazlasıyla irdelemek isteyebilirsiniz. O yüzden de karşı tarafı zorlamak çok da işinize gelmeyebilir. Hafta sonu biraz daha kendi alanınızda olmaya özen gösterin.


TeraziTerazi Burcu:

Terazi ve yükselen Teraziler, yapılması gereken parasal işlerinizle haftanızı başlatıyorsunuz. Salı günü Venüs’ün Balık burcuna geçişiyle beraber iş, hizmet ve sağlık alanlarında kendinizi göstereceğiniz 3 haftalık bir döngüye merhaba diyeceksiniz. Bu dönem işinizde kendinizi göstermekten, başkalarına hizmet etmekten yardımlaşma duygusu ile beraber çalıştığınız insanların isteklerini, düşüncelerini, kalben, ruhen çok rahat bir şekilde anlayacaksınız. Bu dönem tatlıya düşkünlüğünüz artabilir. Yapacağınız işlerde kendinizi gösterecek ve ortaya koymaktan da mutluluk duyacaksınız.

Mars ve Satürn kavuşumu devrede. Spor yapıyorsanız bu dönem kaslarınızı, damar sisteminizi çok fazla yormayın. Aşk hayatınızda ya da çocuklarınızla olan ilişkilerinizde durma enerjisiyle birlikte zorlanma, engelle karşılaşma ihtimaline karşı dikkatli olun. Borsada yatırım yapıyorsanız bu dönem yatırımlarınızı iyi bir noktaya taşımak, kazanç elde etmek çok da kolay olmayacak. Harcamalarınıza, gelir gider dengenize bu dönem dikkat edin.

Perşembe ve Cuma günleri keyifli. Hem aşk hayatınız hem çocuklarla ilgili konularda sıkıntılarla karşılaşma olasılığınız var demiştik. Öyle bir durumla karşılaşırsanız Perşembe ve Cuma günleri sevdiğiniz insandan, hayatı paylaştığınız kişilerden alacağınız güzel fikirlerle çözüm ayağınıza gelecek. Kreatif işleriniz varsa bu işlerinizde kalıcı ve sağlam adımlar atabilir harekete geçmekten mutluluk duyabilirsiniz. Hafta sonuna doğru sosyal çevreniz fazlasıyla hareketli. Göz önünde olacaksınız, arkadaşlarınızla buluşacaksınız. Hafta sonu ev ortamlarınızda sevdiğiniz insanla aynı fikirde olmazsanız çok fazla karşı tarafı zorlamayın çünkü şüphe mekanizmanız fazlasıyla çalışıyor olacak.


AkrepAkrep Burcu:

Akrep ve yükselen Akrepler, ikili ilişkiler ve özel hayatınızın detaylarıyla haftanızı başlatıyorsunuz. Sevdiğiniz insanla hayatı paylaşmak ve onun programına göre siz de hayatınızı düzenlemek isteyeceksiniz.

Salı günü Venüs’ün Balık burcuna geçişiyle beraber 3 hafta boyunca aşka, keyfe, mutluluğa daha fazla vakit ayıracaksınız. Özel hayatınıza, hobilerinize, sanatsal işlerinize daha fazla vakit ayıracaksınız. Çocuğunuz varsa onunla beraber vakit geçirmek size büyük mutluluk verebilir. Eğitim işindeyseniz bu işten de büyük keyif alacaksınız. Yaptığınız işi layıkıyla, herkese yardım ederek yapmaktan mutluluk duyacaksınız. Sanatsal ve kreatif işlerinizde ise gözler sizin üzerinizde olacak. Herkesin dikkatini üzerinize çekebilir aynı zamanda romantik oluşumlarla aşk hayatınızda aradığınız mutluluğu yakalayabilirsiniz. Salı günü Mars ve Satürn kavuşumu var.

Mars ve Satürn gibi iki kötücül gezegen ev, aile ve yuva alanlarınızda kavuşacak. Demek ki aile ortamlarınızda bazı engeller, sıkıntı ve problemlerle karşılaşma ihtimaliniz de var. Bir durma enerjisi var burada, demek ki ev ortamlarınızda mümkün olduğunca dikkatli adımlar atmaya özen gösterin. Çarpmalar, düşmeler bunlara karşı kazalara karşı hazırlıklı olmanız gereken bir dönem. Ev ortamlarınızda elektrikten kaynaklanacak bir sıkıntıyla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Enerji alanları, elektronik teçhizatlarda problemler oluşabilir. İkili ilişkiler ve özel hayatınızın detayları ile ilgili olacaksınız. Sevdiğiniz insanın ailesi, sizin ailenizdeki bazı sorunlar ilişkinize yansıyabilir.

Perşembe ve Cuma günleri gayet keyifli. İşle ilgili konularda önemli bir işinizi sağlama almak isteyebilirsiniz. Ev ortamında yaşadığınız bazı sıkıntıları çözüme ulaştırmak, eviniz için yapacağınız birtakım harcamalar ya da gündelik hayatı düzenleme gibi etkiler devreye girecek. Perşembe ve Cuma günlerini iyi değerlendirin. Yakın çevrenizden bazı insanlarla anlaşmak hafta sonu çok da kolay görünmüyor. İnsanları fikirlerinizle etkilemek isterken onlardan gelecek ufak bir eleştiri hiç de hoşunuza gitmeyebilir. Sağlığınıza da gereken özeni göstermeyi ihmal etmeyin. Hafta sonu göz önünde olacak daha fazla vaktinizi dış ortamlarda geçirmek isteyeceksiniz.


YayYay Burcu:

Yay ve yükselen Yaylar, gündelik koşturmalar, iş hayatınızın ritmi ve sağlıkla ilgili konularla haftanızı başlatıyorsunuz. Girdiğiniz ortamlarda önemli enerjiler var ve bu enerjilerde önemli iş konuşmaları, bağlantıları almak üzere harekete geçiyorsunuz.

Salı günü Venüs’ün Balık burcuna geçmesiyle beraber evinizde daha fazla zaman harcayacaksınız. Bu 3 haftalık dönemde evinizde misafir ağırlamak önemli olacak. Sevdiklerinize yardımlaşma enerjisiyle daha fazla vaktinizi ayırmak isteyebilirsiniz. Evinizde oluşacak bir su problemi, dekorasyon, tadilat, tamirat işlerine kalkışmanıza da neden olabilir. Evinizde bir rutubet sıkıntısı, problemi varsa bunları ele almanın tam zamanı.

Salı günü Mars ve Satürn sizin iletişim evinizde kavuşacak ve yakın çevre alanlarınızı etkileyecek. Demek ki yakın çevrenizde oluşacak bir olay sizin hem sağlığınızı hem iş koşullarınızı etkileyebilir. Aynı zamanda bir yerden bir yere kısa bir yolculuğunuz varsa bu yolculuklarda dikkatli adımlar atın. Yakın çevrenizdeki insanların sağlığı, sıkıntıları size de dert olacak ve siz de bu konularda daha fazla uğraşmak zorunda hissedeceksiniz.

Perşembe ve Cuma günleri önemli bir mevzuda bir fikir birliği devreye girerken, sanatsal ve kreatif işlerinizde kalıcı sağlam adımlarla yolunuzda ilerleyecek, başka insanları fikirlerinizle etkileyecek, harekete geçmek istediğiniz noktaları da hareketlendireceksiniz. Salı günü yaşadığınız sıkıntı ve problemlere, sorunlarınıza çözüm üretme çok kolay olabilir. Hafta sonu para ile ilgili konularda çok çabuk tepkiler verebilir, şüpheci yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. Sevdiğiniz insanla birbirinize girmemeye özen gösterin. Hafta sonu daha çok dış ortamlarda olacak parasal konulara da dikkat edeceksiniz.Oglak
Oğlak Burcu:

Oğlak ve yükselen Oğlaklar, aşk hayatınıza, çocuklarla ilgili konulara, kendi özelinize vakit ayırarak haftanıza giriş yapıyorsunuz. Bu hafta Venüs’ün Balık burcuna geçişiyle beraber iletişimsel işlerinizde aradığınız şansı, mutluluğu çok daha rahat yakalayacaksınız. 3 hafta boyunca yakın çevrenizde kim varsa onlarla olan ilişkileriniz adeta çiçek açabilir. Yardımlaşma enerjisinin çok yoğun olduğu zamanlar ve bu yardımlaşma enerjisiyle yakın çevrenizdekilerin yüzünü güldürecek ve onlardan alacağınız haberlerle yüzünüzün güldüğünü göreceksiniz. İletişimsel işlerinizde çok güzel sonuçlar devreye girebilir. Eğitim alıyorsanız eğitiminizi tamamlamak ya da eğitiminize kendinizi vermek anlamında da şanslı olacak.

Salı günkü Mars ve Satürn kavuşumu para alanınızda gerçekleşiyor. Demek ki para ile ilgili bir mevzuda bir engelle karşılaşabilirsiniz. Aslında para ile ilgili konuları enerjisel olarak çalıştırmaya başladığınız bu dönemde bazı şeylerin yolunda gitmediğini, engellendiğini ya da istediğiniz gibi akmadığını da görebilirsiniz. Bu da bazı arkadaşlarınızla ya da bazı insanlarla aranızda sıkıntı ve problemlere neden olabilir. Riskli yatırımlardan mümkün olduğunca uzak durun.

Perşembe ve Cuma günleri evinizden ailenizden bir insanla bu konuyu konuşmak bu konuyu çözüme kavuşturmak anlamında onlardan destek alabilirsiniz. Evle ilgili bir mevzuda Perşembe ve Cuma günleri hayat size gülümseyecek. Pazar günü şartları ve durumları çok fazla zorlamayın. Perşembe ve Cuma günü ailenizle yaşadığınız o güzel noktalar hafta sonu bozulabilir. Çünkü bazı noktalarda çok şüpheci davranabilirsiniz ya da bardağın boş tarafını görebilir, karşı tarafı manipüle etmek durumunda kalabilirsiniz. Konuşmalarda güç çekişmelerinden mümkün olduğunca uzak durun.


KovaKova Burcu

Kova ve yükselen Kovalar, aile hayatınızdan alacağınız önemli haberler ya da evinizde geçirilecek bir gün, evden çalışma sistemi ile haftanızı başlatıyorsunuz. Bu hafta evden çalışabilirsiniz, ailevi konuları ön plana alabilirsiniz ya da işinizi yaptıktan sonra hemen evinize, ailenize, yuvanıza vaktinizi ayırmak isteyeceksiniz.

Salı günü Venüs Balık burcuna geçecek maddi konularda 3 hafta boyunca şanslı bir dönem olacak. 3 hafta boyunca güzelliğinize, keyfinize daha fazla para harcayacaksınız. İş bağlantıları kurmak ve parasal yönden kendinizi güvene almak istiyorsanız da yine doğru bir haftadasınız. Çünkü maddi yönden size destek verecek ya da bağlantı kuracağınız önemli insanlarla bir araya gelme şansınız yüksek.

Salı günü bu Mars ve Satürn kavuşumu sizin kişisel alanınızda oluşuyor. Demek ki bu kavuşumla beraber bazı işlerinizde engeller, sıkıntı ve problemlerle karşılaşma ihtimaliniz var. Bu sıkıntı ve problemler sağlığınızla ilgili alanlardan da gelebilir. O yüzden sağlığınıza gereken özeni gösterin kemiklerinizi ihmal etmeyin, dolaşım sistemi problemlerine açık olacaksınız. Ailevi alanda yaşayacaklarınızdan, ailenizden aldığınız enerjiler sizin de enerjinizi düşürebilir. Bu dönem içerisinde kendinizi yalnız, yorgun ve biraz da umutsuz görebilirsiniz. Maddi konularda güzel gelişmeler var. Öte yandan hayat sizi durduruyorsa demek ki bu dönem durmakta vardır bir hayır diye düşünün.

Diğer taraftan iletişimsel işlerinizde Perşembe ve Cuma günleri önemli bazı girişimleriniz devreye girebilir. İletişime, girişimciliğe dayalı işleriniz, yakın çevrenizle beraber yapacağınız işlerinizde kalıcı adımlarla yolunuzda ilerlemek isteyeceksiniz. Bazı fikirlerinizle etrafınızdaki insanları etkilemek çok kolay olacak ve harekete geçmek isteyeceksiniz. Sağlığınızda birtakım sıkıntılarla karşılaştıysanız şimdi bu problemleri çözüme ulaştırabileceksiniz. Beklenmedik yerlerden gelecek bazı etkilere hafta sonu açık olabilirsiniz. Bu ara çok çalıştıysanız hafta sonu sevdiğiniz insanla yürüyüşlere çıkın ve içinize bolca temiz havayı çekin. Gelecek güzel haberlere odaklanın, sağlığınıza da gereken özeni gösterin.


BalikBalık Burcu:

Balık ve yükselen Balıklar, yakın çevrenizden alacağınız önemli haberlerle haftanızı başlatıyorsunuz. Salı günü Venüs Balık burcuna geçiyor, kendinize, görüntünüze daha fazla önem vereceğiniz, kendinizi güzelleştirmek isteyeceğiniz bir dönem başlıyor. Bu dönem cazibeniz artabilir, kendinizi iyi hissedebilirsiniz, hayata bakış açınız güzelleşebilir aynı zamanda kendinize düşkün olacağınız için herkesin ilgisi sizin üzerinizde olacak. Gerçekten yoruldunuz şimdi artık kendinize daha fazla vakit ayıracak, sağlığınızın da güzel gelişmeler altında olduğunu çok net bir şekilde göreceksiniz.

Salı günü iki kötücül gezegen Mars ve Satürn kavuşum halinde. Mars ve Satürn kavuşumlarını kadersel alandan yaşayacaksınız, beklenmedik olaylar altında olabilirsiniz. Bu kavuşumlar arkadaşlarınızla parasal işlerinizi, onların hayatındaki birtakım mevzuları kapsayabilir. Yurtdışı bağlantılı işleriniz varsa ve oradan haberler bekliyorsanız bu dönem bu haberlerde gecikmeler yaşanabilir. Sağlığınız gerçekten iyi olacak, Venüs sizin alanınıza geçiyor. Ama ne olursa olsun bu Mars ve Satürn kavuşumunda şartlar ve koşullar sizin elinizde olmayacak. O yüzden karşınıza gelecek herhangi beklenmedik bir olay karşısında hayatın akışına kendinizi bırakmayı unutmayın, ruhunuzu çok fazla yıpratmayın. Çünkü etrafınızda olup biten olaylar en çok ruhunuzu yıpratacak. Bu dönem kendinize fazlasıyla yüklenebilirsiniz. Hayatınızda bir insan varsa o kişinin sağlığı ya da işi ile ilgili konularda zorlandığına şahit olabilirsiniz.

Perşembe ve Cuma günleri sıkıntı yaşadığınız alanlarda önemli açılımlar devreye girebilir. Önemli çözümler karşınıza gelirken bir işinizde beklenmedik yerlerden destek de göreceksiniz. O yüzden önemli girişimleriniz varsa Perşembe ve Cuma günleri kullanmaya özen gösterin. Pazar günü biraz kendi halinizde ve sağlığınızla ilgili olacaksınız. Cuma ve Cumartesi günleri hayatın akışına kendinizi bırakacak, keyif ve mutluluk içerisinde olacaksınız.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın