Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

10 – 16 Kasım 2014

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu:

Bu haftabaşı ev ve aile ortamınızda sevgi ve şefkat göstermek veya karşıdan aynı şeyi beklemek ihtiyacında olabilirsiniz. Biraz düşünmeli ve davranışlarınızı gözden geçirmelisiniz. Gerek özel, gerekse iş ilişkilerinizdeki sorun ve problemleri ancak böyle çözebilirsiniz.

İş alanlarınızda ortaya koyduğunuz enerjinizin ve çalışmalarınızın karşılığını almak istiyorsunuz. Yaptığınız işlerin somut karşılığını almak istemeniz çok normal. Buradaki temel nokta egonuzu kontrol etmeniz, yüksek enerjinizi Salı günü faydalı işler için kullanın.

Çarşamba günü parasal konularda hislerinize güvenebilirsiniz.  Perşembe günü,  eşinizin ve sevdiğiniz insanın parasal durumuyla ilgili üstlenmek durumunda kalacağınız konular, ilişkinizde sorunlar yaratabilir. Vergi, kredi veya borç alanlarınızda sıkışmalar oluşabilir veya bu alanlarda daha kontrollü ve ekonomik davranmak durumunda kalacaksınız.

Yine bu Perşembe iş alanlarınızda düşüncesiz ve acele kararlardan uzak durmaya çalışın. En ufak bir hareketi kişisel algılayacak ve tepki vermekten korkmayacaksınız. Cuma günü, aşk hayatınız için yapacağınız harcamalarınız yüksek olabilir. Pazar günü itibariyle 3 hafta boyunca uzak çevre, medya, ticaret, yabancı ortaklı işler, hukuk ve eğitim alanlarınızda güzel ilişkiler kurmaya başlayacaksınız. Seyahat planlarınız devrede olabilir.

 


Boga Boğa Burcu:

Bu haftabaşı yakın çevrenizde temas halinde olduğunuz kişilere şefkatli ve anaç tavırlarınız olabilir. Kardeşlerinizin veya akrabalarınızın ihtiyaçlarına bir ebeveyn gibi yaklaşabilirsiniz.

İletişiminiz hızlı olarak Salı gününe başlayacaksınız. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla iletişiminiz sağlam olacak. Dış ortamlarda, yabancı insanlarla yapılacak işlerinizde dikkatli adımlar atmalı, egosal sürtüşmelerden ve tehlikeli olaylardan kaçınmalısınız. Çarşamba günü ortaklaşa işlerinizde arkadaşlarınızdan yardım alacaksınız.

Özel hayatınızdaki sorumluluklarınız Perşembe günü, hayatı size ciddi algılatabilir. Sevdiğiniz insanla aranızda bir mesafe varmış gibi hissedecek, ilişkilerinizde negatif düşünmeye meyilli olacaksınız. Yine bu Perşembe dış ortamlarda veya seyahatlerde beklenmedik olaylara ve sonuçlara açık olabilirsiniz. Ani ve düşüncesiz hareketlerden kaçınmalısınız.

Cuma günü ise, ailenizle paylaşımlarınızda abartılı iyimserlik devrede olabilir. Pazar günü itibarıyla 3 hafta boyunca, ortaklaşa giderler ve gelirler alanlarınızda özgür ve rahat tavırlarınız ön planda olacak. Yine bu dönem kredi almak isteyenler, uygun ve iyi şartlara sahip olabilirler. 

 


İkizler İkizler Burcu:

Bu Pazartesi, maddi konularda ve çevrenize yapacağınız yardımlarda şefkatli yanlarınız ortaya çıkacak. Yapacağınız hesaplarda fazla açıldığınızı görebilir ve planlarınızı değiştirmek durumunda kalabilirsiniz.

Maddi alanda yaptığınız işlerin karşılığını alabilirsiniz. Parasal konularda eliniz sıkı olsa bile kafanızda bir hesabınız var. Salı günü mümkün olduğunca tehlikeli yerlerden ve kişilerden uzak durmalısınız. Zor enerjileri üzerinize çekmemeye çalışın. Çarşamba günü, iş alanlarınızda verimliliğiniz yüksek olacak.

Bu Perşembe çok çalışabilir ve başkalarının yapacaklarını üstlenebilirsiniz. Hem kendi sağlığınızla ilgilenmek, hem de çevrenizin sağlık sorunlarıyla uğraşmak hayata soğuk ve mesafeli gözlerle bakmanıza neden olabilir. Arkadaşlarınızla parasal konuşmalardan, borç alıp vermekten kaçının.

Cuma günü, yakın çevrenizden güzel ve iyimser haberler alabilir, keyfinizin yerine geldiğini hissedebilirsiniz. Pazar günü itibarıyla venüs yay burcuna geçecek. Özel hayatınız ve ortaklı işlerinizde rahat ve içten tavırlarınız, istediklerinizi gerçekleştirmeye sizi daha yaklaştırabilir.

3 hafta boyunca, özel hayatınız ve ortaklı işleriniz konusunda olumlu etkiler altında olacaksınız. 

 


Yengec Yengeç Burcu:

Bu pazartesi özel hayatınızda ve aile ortamınızda bir takım sorunlarınız olsa da gün içinde kendi istekleriniz ve beklentileriniz doğrultusunda hareket edeceksiniz.

 

Ufak tefek şeyleri fazla büyütmemeye çalışın. Salı günü, çok önemli işlere girmektense, kendi kişisel isteklerinizin peşinden gidebilirsiniz. Özel alanlarınızdaki didişmeler sizi fazlasıyla yoruyor, biraz daha esnek olmayı denemelisiniz. Partnerinizin sizi yönlendirmesi tartışmalara neden olabilir.

Onunla göz önünde olacağınız yerlerde aşırı tepkilerden ve düşüncesizce hareketlerden Perşembe günü uzak durun.  Çarşamba günü, kreatif işlerinizde başkalarından alacağınız destekler yüksek görünüyor.  

 Perşembe günü aşk hayatınızın, çocuk ilişkilerinizin ya da sanatsal işlerinizin sorumlulukları size ağır gelebilir.  Duygularınızı sevdiklerinizden saklamayın ve onlarla aranıza aşılmayacak duvarlar örmekten vazgeçin.

 Cuma günü, riskli işlerde bulunmaktan çekinmeyeceksiniz ama bana kalırsa biraz daha dikkatli olun ve aşırı iyimserlikten kaçının. Pazar günü iş, hizmet ve sağlık alanınızda güzel ilişkiler, güzel etkileşimler içinde olmaya başlıyorsunuz çünkü venüs bu alanlarınızı etkiliyor. İş değişimi yapmak, çalışmak, iş arkadaşlarınızla uyumlu işler çıkarmak ve sağlığınıza ilgi göstermek için güzel bir dönem.

 


AslanAslan Burcu:

Bu haftabaşı geçmiş konular gözünüzün önünden akıp gidebilir. Uzaklara dalıp, geçmişte yaptıklarınızı düşüneceksiniz. İş hayatınızda zorlandığınız konuları kafanızda fazla büyütmemeli ve gücünüzü iyi olduğunuz noktalarda toplamalısınız.

Salı günü, uğraştığınız işleriniz için harekete geçeceksiniz yalnız iş konularında bazı sürtüşmeler ve ego savaşlarına hazır olun. Yüksek enerjileri kontrol altına alamazsanız bazı hastalıklara davetiye çıkarabilirsiniz. Üstlendiğiniz ailevi sorumluluklar, neşenize gölge düşürmesin.

Çarşamba günü, ailenize parasal yardımlar yapmak öne çıkabilir. Perşembe günü ve birkaç gün boyunca tüm ilginiz aile hayatınızda olabilir.  Aile hayatınızda önemli sorumluluklar üstleneceksiniz. Ailenize karşı ciddi, soğuk ve mesafeli olabilir, onların sizi anlamadığını düşünebilirsiniz.

Yine bu Perşembe iş alanlarınızda bazı anlaşmazlıklar, sorunlara açıksınız, iş seyahatlerinizde sorunlar görülebilir. Cuma günü, ailevi konulara yaklaşımınız iyimser ve biraz da abartılı olabilir. Pazar günü itibarıyla 3 hafta boyunca aşk hayatınızda, çocuklarınızla veya yaratıcılıkla ilgili konularda ilişkilerinizi güzelleştireceksiniz. Aşkı daha çok konuşabilir, eğlenceli ortamlarda vaktinizi daha çok harcayabilirsiniz.

 


BasakBaşak Burcu:

Bu pazartesi katılacağınız organizasyonlarda veya davetlerde hisleriniz kuvvetli olacak ve bir arada olacağınız arkadaşlarınıza şefkatli ve anaç tavırlar sergileyebilirsiniz. Tanışacağınız insanlar size yeni iş kapıları aralayabilirler.

Salı günü, kendi arkadaşlarınızla, dahil olduğunuz gruplarla rahat bir gün olarak yaşayacaksınız. Yalnız özel hayatınızda ve çocuk ilişkinizde bazı tersliklere ve enerji sorunlarına açıksınız. Tehlikeli aktivitelerden kaçının ve enerjinizi manipülasyon için kullanmayın. Çarşamba günü, özel hayatınızda sevdiğiniz insan yapmanız gereken sorumluluklarda ve işlerde sizi destekliyor olacak.

Yakın çevrenize karşı mesafenizi bu Perşembe yüksek tutmayın, herşeyi ciddi algılamaya yatkın olacaksınız. Zihninizde düşündükleriniz sizi kolay depresif yapabilir. Borsada yatırım yapıyorsanız bu Perşembe dikkatli olun, tehlikeli yerlerden uzak durun.

Cuma günü, yakın çevrenizin ve kendinizin korunduğunu hissedeceksiniz. Pazar günü itibarıyla venüs yay burcuna geçecek. Ev ve aile alanlarınızda iyi ilişkiler kurabilir, sorunlarınızı 3 hafta boyunca halletmek için uygun ortamlar bulabilirsiniz. Evinize ilginiz artacak, tamirat, dekorasyon, tadilat işlerinizi devreye sokabilirsiniz.

 


Terazi Terazi Burcu:

Bu Pazartesi, kalabalık ortamlarda duygusal tavırlar sergileyebilirsiniz. Evinizdeki gücü iş ortamlarınıza kanalize etmeniz başarınızı arttırabilir ama zorlanmalarınız da yok değil.  Siz kendinizi sevdikçe ve değer verdikçe karşı taraftan da değer göreceksiniz.

Salı günü göz önünde olacağınız ortamlarda iç sesinizi dinleyin ve daha çok işlerinizi tamamlamaya özen gösterin. Aile hayatınızda, büyüklerinizle veya eşinizle bazı anlaşmazlıklara açıksınız. Onların yönlendirmeleri sorun oluşturabilir, aynı şeyi siz de onlara yapmamaya çalışın.

Çarşamba günü, parasal işlerinizde güzel haberler devrede olacak yalnız  üstleneceğiniz para sorumlulukları, maddi konularda dikkatli ve temkinli harcamalar yapmanıza neden olabilir. Sizden para isteyenlere karşı buz gibi soğuyabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla aile hayatınıza ve ilişkinize bu Perşembe çok dikkat edin. Patlamaya hazır bir bomba gibi olabilirsiniz.

 Cuma günü, sosyal çevrelerden güzel parasal işler sizi sevindirebilir. Pazar günü venüs yay burcuna geçecek. Bu 3 haftalık dönem içinde yakın çevrenizde ve iletişimle ilgili işlerinizde güzelliklerle karşılaşabilirsiniz . Bilgisayar, yayıncılık, reklam, satış, pazarlama alanlarınızda yeni kapılar açılabilir. Aynı şekilde akraba veya kardeşlerinizle ilişkileriniz güzelleşebilir.

 

 


Akrep

 Akrep Burcu:

Bu haftabaşı tanımadığınız ortam ve yerlerde bulunmaktan zevk alabilir, kafanızı fazla meşgul etmeyecek işlere yönelebilirsiniz. Yakın çevrenizle uğraşmak sizi zorlayacağından, kafanıza göre hareket etmek isteyebilirsiniz. Salı günü, işleriniz, seyahatleriniz ve kişisel planlarınız devrede olacak. Hayatınız için daha fazla neler yapabilirim düşüncesi ağır basabilir.

Bazı şeyleri aceleye getirmemeli ve sabırsız olmamalısınız. Yakın çevre iletişiminizde bazı zorluklara dikkat edin. Kazalara davetiye çıkarmayın.

Çarşamba günü, aşık olduğunuz insan kişisel hayatınızdaki kararlarınızda sizi destekliyor olacak. Perşembe günü önemli sorumluluklar devreye girerken, hayattan alacağınız keyifte düşüşler görülebilir. Kendinizi çok bırakmayın ve salmayın, bu dönemin geçeceğini bilerek ilerleyin. Yine bu Perşembe yakın çevrenizle, iş ortamlarınızda sürtüşmelere, anlık tepkilere açık olacaksınız. İş sorunlarınızı yakınlarınıza kusmamaya çalışın.

Cuma günü kariyer hayatınızda güzel gelişmelere gebesiniz. Pazar günü, para evinize giren venüs size bu alanlarda kıyak geçmeye başlayacak. 3 hafta boyunca para konularında çeşitli şanslarla ve iyi ilişkilerle karşılaşabilirsiniz. Kazançlarınız artıyor.

 


Yay Yay Burcu:

Bu haftabaşı ortaklaşa maddi konular gündeminizde olacak. Sevdiğiniz insan veya eşinizin maddi durumuyla bir hareket etmek isteyebilirsiniz. Üzerinizde aşırı bir tedirginlik hali olabilir. Biraz sakin olun ve harcamalarınızı sevdiğinizle paylaşın.

Salı günü yapmanız gereken ufak tefek para işleriniz olabilir. Maddi konularda egonuzu kontrol etmeye çalışmalı, olumsuzluklar karşısında yıkıcı tepkilerden kaçınmalısınız. Güvenliğinizi tehdit altında hissetmeyin. Çarşamba günü, aileniz sizi birçok konuda destekleyecek.

Perşembe günü hayata karşı kendinizi yalnız ve savunmasız hissedebilir, olayları çözümlerken, kendinize aşırı yüklenebilirsiniz. Olayların neden ve niçiniyle ilgilenmeyin. Olması gerekenin size ne katacağını gözlemlemeye çalışın. Aşk hayatınızda da bazı zorlanmalara, rsiklere ve güvenlik tehditlerine açık olacak ve bunun sonucunda kolay tepkiler vereceksiniz.

Cuma günü, uzak yerlerden güzel haberleriniz olabilir. Pazar günü itibarıyla artık rahatlıyorsunuz. Bir aydır, geri planda durduğunuz konulara bomba gibi bir giriş yapabilirsiniz. Aşk hayatınızda ve özel ilişkilerinizde gizlenen ve açığa çıkmayan taraflar, artık görünür hale gelmeye başlayacak. 

 


Oglak Oğlak Burcu:

Bu haftabaşı sevdiğiniz insana veya beraber iş yaptığınız insanlara karşı anaç ve şefkatli tavırlar sergileyebilirsiniz. Özel hayatınızda ve ilişkilerinizde zaman zaman sinirlerinizi kontrol etmeniz gerekebilir.

Özel hayatınızdaki güzel gelişmeleri, sosyal çevrenize ve ortamlarınıza taşıyabilirsiniz. Yine arkadaşlarınızdan biriyle birbirinize güç destek verebilirsiniz. Fiziki olarak bu salı güçlü egonuzu ve enerjinizi faydalı işler için harcayın yoksa zorlanabilir, kazalara davetiye çıkarabilirsiniz.

Çarşamba günü yakın çevreniz, sosyal işlerinizde üzerinizden yükü almaya gönüllü olabilir. Perşembe günü çok çalışacak sorumluluk alacak, başkalarının sorumluluklarını üstleneceksiniz. Çevrenize bakış açınız mesafeli, ciddi ve sorunlu olabilir. Kalabalıklar içinde yalnızmış gibi hissedebilirsiniz. Yine bazı arkadaşlarınızla aranızda sorunlar görülebilir.

Bu Perşembe ev ve aile hayatınızda ipler gergin olacak, kısıtlamalara gelemeyecek ve kolay tepkiler vereceksiniz. Cuma günü, sosyal ortamlarınızdan güzel parasal haberler devrede olabilir. Pazar günü itibarıyla ilişkilerinizde zorlanmalar, geri çekilmeler, fedakarlıklar görülebilir. Yine bu 3 haftalık dönem içerisinde tutkularınızla hareket edebilir ve gizli saklı işlerin ve ilişkilerin peşinde koşabilirsiniz.


Kova Kova Burcu:

Bu haftabaşı fazlasıyla duygusal olabilir, bir arada olduğunuz insanlara karşı anaç tavırlar sergileyebilirsiniz. Oldukça aktif bir dönemde olmanıza rağmen hala üzerinizde bir takım tatminsizlikler bulunuyor. Bilinçaltı düzenlemeleribe ihtiyacınız var. Oldukça hızlı başlayan iş trafiğinizde bazı işlerinizin karşılığını fazlasıyla alacaksınız.

Salı günü, bazı güçlü insanların sizinle uğraşması söz konusu olabilir, endişe ve korkularınız önünüzde engel olmamalı, karşılaştığınız zorlukları iyice gözden geçirmeye çalışın. Çarşamba günü sahip olduğunuz mütevazı ve diğer insanları düşünen yönleriniz, iş alanlarınızda size yeni açılımlar sunacak.

Perşembe günü, kariyer ve iş sorumluluklarınız sizi bunaltabilir. Kendinizi işinizde yalnız ve anlaşılmaz hissedebilirsiniz. İnsanlarla etrafınıza duvarlar örmemeye çalışın. Yine bu Perşembe yakın çevrenizdeki değişimler sizi öfkeli ve düşüncesiz kılabilir. Kimseyle sürtüşmeyin.

Cuma günü, özel hayatınızda ve ortaklı işlerinizde fırsatlarınız oluşabilir. Pazar günü itibarıyla Venüs, sizin arkadaşlık ve sosyal çevre alanlarınızda 3 hafta boyunca ilişkilerinizi sağlamlaştırarak ilerleyecek. Sosyal çevrenizden ve arkadaşlıklarınızdan fayda ve yarar görebilirsiniz. 

 


Balik Balık Burcu:

Bu pazartesi aşk hayatınızda sevdiğiniz insanı korumacı ve kollayıcı yönleriniz ön plana çıkacak. Hayata sevgiyle bakmasını bileceksiniz. Hızlı çalışma temponuzdan arta kalan zamanlarda sevdiğiniz kişilere daha fazla vakit ayırmalısınız. Sevdiğiniz insanla yapacağınız bir seyahat hazırlığı ya da bir yerlere gitme isteğiniz yoğun olabilir.

Salı günü sosyal ortamlarda bazı arkadaşlarınızla güç çekişmelerine ve ego sürtüşmelerine açık olacaksınız. Kötü enerjilerden ve insanlardan uzak durun. Çarşamba günü, kafanızdaki planları rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Hislerinize güvenin. Perşembe günü geleceğinize yönelik atacağınız adımlarda biraz sıkıntılı ve mesafeli olabilirsiniz.

Hayattan beklediklerinizle elde ettikleriniz bir olmayabilir. Aşk hayatınızdaki güzel gelişmeler sizin tek anahtarınız. Yine bu Perşembe sosyal ortamlarınızda bazı parasal çekişmeler, bazı işlerinizde zorlanmalar görülebilir.

Cuma günü, iş ve seyahat konularında fırsatlarınız oluşacak. Pazar günü itibarıyla kendinizi işinizde göstermeyi seveceksiniz. Bu dönemde üstleriniz veya patronlarınızla ilişkilerinizi güzelleştirebilir, terfi, prim ve zam gibi isteklerinizi dile getirebilirsiniz. 

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın