Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

10 – 16 Haziran 2013

Bu yazıyı paylaşın;

Haftaya ay Yengeç burcundayken başlıyoruz. Aile, yuva, vatan, millet, güvenlik gibi konular Çarşamba gününe kadar ön planda olacak. Sevdiklerimiz ve beraber çalıştıklarımıza karşı anlayışlı, şefkatli yaklaşımlarımız artabilir. Sezgilerimiz güçlü olacak. Ay Yengeç burcunda doğru ve güçlü bir yerleşim olduğundan bu haftanın istediklerimizi gerçekleştirmeye yatkın ve etkili bir hafta olduğunu söyleyebilirim. Pazartesi akşam saatlerinde beklenmedik olaylara ve gelişen durumlara hazırlıklı olmalıyız.

Salı ve Çarşamba günleri, bir grup insanın, direnişte olan ve kendi haklarını arayan insanlara karşı tepkisi oluşabilir. Yine uluslarası ilişkilerimizde, diplomatik girişimlerde, adımlarda bazı zorlanmalar, anlaşmazlıklar oluşabilir. Bu etki birkaç gün boyunca kendini gösterebilir.

Çarşamba günü, ilişkilerimizde manipüle edici, yönlendirici etkilere dikkat etmeliyiz. Kıskançlık, sahiplenme gibi duygulara dikkat edelim. Yine borsada yatırım yapanların dikkatli olması gerekecek.

Perşembe günü oluşan Venüs-Uranüs karesiyle, ilişkilerimizde koparıcı etkiler söz konusu olabilir. Tartışmalara ve provokasyona açık bir enerji içinde olacağız. Sabırsız ve anlayışsız davranışlarla eşinizle ve ilişki içinde olduklarımızla zorluklar yaşamaya meyilli olacağız. Dünya astrolojisinden bakacak olursak, Perşembe ve Cumartesi günü, halkın hoşnutsuzlukları söz konusu olabilir. Otoriteye karşı çıkması, kendini baskı altında hissetmesi veya söylemleri yüksek olabilir. Özellikle kadınlardan gelecek tepkiler önem kazanacak. Yine sosyal hayatta, aile ilişkilerimizde, hukuk alanlarında zorluklar oluşabilir. Maddi konularda bu Perşembe ve Cuma günleri karar vermemeye ve harekete geçmemeye özen gösterelim.

18-19-20 Haziran anlaşmazlıklar konusunda çok dikkatli olunmalı.

Herkese çok güzel bir hafta diliyorum…

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın