Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

3 – 9 Aralık Haftalık Burç Yorumları

3 - 9 Aralık Haftalık Burç Yorumları - Hande Kazanova
Bu yazıyı paylaşın;

3 – 9 Aralık Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haftaya iş birlikleriyle diğer insanlarla olan bağlantılarınızla başlıyorsunuz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Bu hafta Pazartesi hırslı ve harekete geçnek isteyen yapınızla hareket edebilirsiniz. Bu Pazartesi itibarıyla venüs Akrep burcuna geçecek. Maddi konularda Ekim başında yaşadığınız sorunların üstünden geçebilir, parasal konularda size yardım edecek insanlarla bir araya gelebilirsiniz.

Perşembe ve Cuma günleri geri plandan yürüttüğünüz bazı işlerinizde dağılmalar oluşabilir, yanıltıcı durumlar içinde olacaksınız. Parasal kayıplar, iş alanında hayalkırıklıkları yaşamamak için daha gerçekçi adımlar atmalısınız.

Perşembe günü Merkür düzeliyor. Maddi konularda alınması gereken kararlar, konuşulması gereken konularınız için artık daha rahat hareket edeceksiniz. İlwtişim sıkıntılarınız geride kalmaya başlıyor.

Cuma günü oluşan Yeniay, seyahat, medya, gelecek fırsatlarını, eğitim hayatınızdaki önemli adımları, girişimleri başlatmak için uygun bir yeniay yalnız yanıltıcı etkilerde devrede olacak. Kendinizi kandırabilir, başkalarının etkilemesine izin verebilirsiniz. Değişik fenomenler yaşayabilir, sezgilerinizin arttığını görebilirsiniz. Sizi sevmeyen, zorlayan kişilerin ruhsal baskıları sağlığınızı etkileyebilir. Bu dönemde bağışıklık sisteminizi kuvvetli tutun.


BogaBoğa Burcu:

Haftaya günlük işlerinizde dengeyi sağlamaya çalışarak başlayabilirsiniz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Bu Pazartesi sosyal ortamlarda gergin ve hırslı yapınızı kontrol etmelisiniz. Yine bu Pazartesi itibarıyla Venüs’ ün özel ilişki alanlarınıza girmesiyle beraber, çok baskıcı ve şüpheci davranmazsanız yaşayacağınız ilişki sorunlarını düzeltebilirsiniz.

Bu hafta ortak parasal işlerinizde, organizasyonlar, etkinliklerde gerçekçi adımlar atmalısınız. Kandırılmalara, aldanmalara açık olabilirsiniz. Perşembe ve Cuma günleri arkadaşlarınızın kariyer hayatlarında bazı hayalkırıklıkları ve sıkıntılar oluşabilir. Onlarla iş yapıyorsanız bu dönemde dikkat edin, borç almayın veya vermeyin. Kefil olmayın.

Birkaç gün dişinizi sıkın Perşembe günü Merkür düzelecek ve ilişkileriniz adına derin bir oh çekeceksiniz.

Cuma günü oluşan Yeniay parasal konularda önemli kararlarınızı uygulamanız adına keyifli olabilir. Bu dönem arkadaş ortamlarınızdan iş teklifleri alabilirsiniz ama yanıltıcı etkilere karşı her işinizi sağlama almaya bakın.


İkizlerİkizler Burcu

Haftanız  hobilerinizin, özel ilişkilerinizin üzerine eğilerek başlayabilir sevgili İkizler ve Yükselen İkizler. Bu hafta göz önünde olacağınız ortamlarda, kariyer atılımlarınızda dikkatli ve özenli adımlar atmalısınız.

Pazartesi günü itibarıyla Venüs Akrep burcuna geçiyor. İş ve hizmet alanlarınızda daha iyi ilişkiler kuracağınız bir dönem başlıyor. Ekim ayında yaşadığınız sıkıntı ve sorunların üstesinden gelebilir, işleri istediğiniz noktaya getirebilirsiniz. İş yapmayı seveceksiniz. Beraber çalıştığınız insanları yönlendirmekten uzak durun.

Yine bu Pazartesi sinirli ve gergin etkilere, ailenize ve çevrenize karşı dikkat edin. Bu hafta Perşembe günü Merkür düzeliyor. İş, hizmet ve sağlık alanlarınızda iletişim sıkıntılarını geride bırakacağınız bir dönem başlıyor.

Cuma günü oluşan Yeniay la beraber ilişkilerinizde almak istediğiniz kararlarınızı uygulamaya koyabilirsiniz. Ortaklaşa işler, özel hayatınızda önemli açılımlar oluşabilir yalnız 13 aralık a kadar bekleyerek daha doğru adımlar atabilirsiniz. Toplum önü işleriniz, iş hayatınızda yanıltıcı etkilerde devrede olacak. Enerjinizi iyi kullanmaya çalışmalısınız.YengecYengeç Burcu
:

Haftanıza aile hayatınızın üzerine eğilerek başlayacaksınız sevgili yengeç ve yükselen Yengeçler. Bu hafta iş ve hizmet alanlarınızda hızlı hareket etmek isteyebilirsiniz, gergin yapınızla sizi daha az tanıyan insanlarla olan işlerinizde haftabaşında dikkatli olmalısınız.

Bu Pazartesi itibarıyla aşka, çocuğunuza, hobilerinize hayatınızda daha fazla yer vermek isteyeceksiniz. Yalnız özel ilişkilerinizde kıskanç ve yönlendirici tavırlarınızla, şüpheci yönünüzle ilişkinizi zorlamamaya çalışın.

Perşembe günü Merkür düzeliyor. İlişkilerinizdeki sorunların artık sizi rahatsız etmediğini göreceksiniz. Olaylara daha net yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Yine bu Perşembe dış seslerin, daha az tanıdığınız insanların sizi yanlış yönlendirmesine izin vermemeye çalışın.

Cuma günü oluşan Yeniay işinizle sağlığınızla ilgili konularda yeni başlangıç ve kararlarınızı destekliyor. Yanıltıcı etkilere dikkat ederek, gelen teklifleri bu tarih ve sonrasında değerlendirmeye alabilirsiniz. Yine bu yeniayla beraber sağlığınızı ilgilendirecek önemli kararları uygulamaya sokabilirsiniz. Diyete başlamak, beslenme alışkanlıklarınızda yeni adımlar atmak önemli olmalı. Bu Yeniay zamanı tatildeyseniz ya da seyahatte zehirlenme riskine karşı dikkatli olun.


AslanAslan Burcu:

Haftanıza iletişiminize önem vererek başlayacaksınız sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Bu hafta en çok ortak parasal işlerinize dikkat etmeniz gerekecek. Yanıltıcı etkiler devrede olurken, banka işlemleri, parasal girişimlerinize dikkat edin. Pazartesi itibarıyla Venüs Akrep burcuna geçiyor. Aile hayatınızdaki ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Ekim ayında sıkıntı yaşadığınız sorun ve olayların üzerinden geçmek ve tatlıya bağlamak için uygun olacak. Aile büyüklerinize, ailenizdeki insanlara karşı baskıcı ve yönlendirici etkilerden uzak durun.

Perşembe günü Merkür düzeliyor. Aile alanlarınızda ay başından beri gerileyen merkür, iletişiminizde sizi rahatlatmaya başlayacak. Emlak alım satım işleriniz varsa artık daha rahat ve net bir şekilde işlerinizin peşine düşebilirsiniz. Perşembe ve Cuma günleri spekilatif, risk içeren işlerinizde çok dikkatli olun, gereksiz risklerden kaçının. Çevrenizden çabuk etkileneceksiniz bu da size yanlış adımlar attırabilir.

Cuma günü sabah saatlerinde oluşan Yeniay yeni aşk adımlarını, keyfi, sanatsal ve kreatif alanları, sportif faaliyetleri destekliyor. Yalnız bu alanlarda para harcamalarınıza, parasal kandırılmalara dikkat edin. Risk içeren işlerden uzak durun.


BasakBaşak Burcu:

Haftanız maddi konularda denge ve uyumu sağlama arzunuzla başlayacak sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Bu hafta özel hayatınızda ve ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız. Önemli kararlarınız, anlaşmalarınız varsa bu haftayı pas geçin. Partnerinizin kariyeriyle ilgili sorunlarda karşınıza gelebilir.

Pazartesi gününden sonra ilginizi ve sevginizi yakın çevrenizdeki insanlara göstereceksiniz. Sevdiklerinizle vakit geçirmek, paylaşımlarda bulunmak hoşunuza gidebilir. Ekim ayında yaşadığınız ilişki sorunlarının üzerinden geçmek için uygun bir süreç olacak.

Perşembe günü Merkür düzeliyor. İletişim alanlarınızda, işlerinizde ve yakın çevrenizle olan bağlantılarınızda yaşadığınız aksilik ve sorunları artık geride bırakıyorsunuz.

Cuma günü sabah saatlerinde ev ve aile alanlarınızda oluşan Yeniay’da evinizde, emlak işlerinizde, ailevi konularda önemli kararlarınızı devreye sokabilirsiniz. Merkür’de düzeldiği için kafanızdaki planları uygulamanın, ev almanın, yatırım yapmanın tam zamanı. Bir yandan da hayatınızdaki insanın parasal konularda kendini ve sizi kandırdığını görebilir, kendinizi bir illüzyona kaptırabilirsiniz. Hayalkırıklıkları yaşamamak için bu ay kendinizi bu konularda kandırmayın, gerçekçi adımlar atın.


TeraziTerazi Burcu:

Haftaya heyecanlı ve duygusal olarak hareketli bir şekidle başlıyorsunuz sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Gün içinde alacağınız haberler, koşturmalarınız en çok özel hayatınızdaki insanı etkileyebilir. İş hayatınızda çabuk harekete geçmek isteyebilirsiniz bu da sizi sinirli ve gergin kılabilir. Bu Pazartesi itibarıyla venüs Akrep burcuna geçiyor. Para kazançlarınıza, getirlerinize, yatırımlarınıza ve harcamalarınıza kanalize olabilirsiniz. İş alanlarınızda Perşembe ve Cuma günleri enerjinizi yüksek tutun, bazı hayalkırıklıkları oluşabilir. Sağlığınızda bağışıklık sisteminizi güçlendirmelisiniz. Şeker, hormon dengesizlikleri, yemek toleranslarına, yemek veya ilaç zehirlenmelere açık olabilirsiniz.

Perşembe günü Merkür düzeliyor. Parasal konularda artık daha net adımlar atacağınız bir döngüye gireceksiniz.

Cuma günü sabah saatlerinde  oluşan Yeniay’la birlikte iletişimsel işlerinizde, yakın çevre alanlarınızda, okul hayatınızda, eğitim alanlarınızda kararlarınızı devreye sokabilirsiniz. Kısa vadeli kurslar, derslerde daha şanslı olacaksınız. Yine Cuma günü enerjinizde çöküşler görülebilir. Kendinizi halsiz ve enerjisiz hissedebilirsiniz. Zehirlenmelere, ilaç etkileşimlerine dikkat edin.


AkrepAkrep Burcu:

Haftanıza isteksiz enerjilerle giriş yapacaksınız sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Canınız önemli işlerle uğraşmak istemeyebilir. Bu Pazartesi itibarıyla venüs’ün sizin burcunuza geçmesiyle beraber ilişkileriniz gün yüzüne çıkmaya başlıyor. Kendinizle bağlantınızı kuvvetlendireceksiniz. Gezmek, dolaşmak, keyif yapmak önem kazanıyor. Yine bu Pazartesi parasal işlerinizde riskten ve dengesiz hareketlerden kaçının.

Bu hafta Perşembe ve Cuma günleri yanılma ihtimaline karşı uyanık olun. Bugünlere denk gelen zamanlarda ticari girişimlerde, riskli adımlarda bulunmayın. Borsada yatırım yaparken dikkatli olmalısınız.

Perşembe günü merkür düzeliyor. Ay başından beri ortaya çıkan yanlış anlaşılmalar, sıkıntı ve aksilikler geride kalmaya başlıyor. Algınız, fikirlerinizi daha doğru kullanabileceksiniz.

Cuma günü sabah saatlerinde oluşan Yeniay seneyi huzurla ve maddi anlamda bollukla kapatmanızı sağlayacak. Parasal işlerinizde önemli kararlarınızı uygulamak için harekete geçebilirsiniz. Yalnız daha önceden dediğim gibi riskli adımlardan bu hafta kaçınmalısınız. Aşk hayatınızda kendinizi fazlasıyla kaptırmış olabilirsiniz. Karşı tarafı gözünüzde çok büyütmeyin.


YayYay Burcu:

Haftanız sosyal işleriniz, aktivitelerle başlıyor sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Bu hafta ev ve aile ortamlarınızda yanıltıcı ve enerjinizi düşüren olaylara karşı dikkatli olmalısınız. Bu Pazartesi hareket geçmek istediğiniz noktalarda zorlanabilirsiniz. Gergin ve sinirli olacaksınız. Kazalara davetiye çıkarmayın.

Bu Pazartesi itibarıyla venüs Akrep burcuna geçiyor. Bu dönemde  dinlenmek, kendinize ve ruhunuza daha çok vakit ayırmak isteyeceksiniz yalnız bazı arkadaşlarınızın arkanızdan iş çevirebilir. Hem iş, hem sağlık alanlarınızda yavaşlamalar görülebilir. Ekim başında karşınıza gelen zorlayıcı durumları daha net görebilir, anlayabilirsiniz.

Perşembe günü Merkür düzeliyor. Özel hayatınızda, kariyerinizde ay başından beri zorlandığınız konuları geride bırakıyorsunuz. Ama hala harekete geçmek için uygun olmayacak. 13 Aralık’tan sonra şartlar sizin tarafınıza geçiyor sevgili Yaylar.

Perşembe ve Cuma günleri ev ve aile hayatınızda bazı hayalkırıklıklarına, sorunlara, çözülmelere açık olabilirsiniz. Sağlığınızı ve enerjinizi iyi tutun. Aile büyüklerinizin hayatında da sağlıkla ilgili zorlayıcı durumlar oluşabilir. Gayrimenkulle ilgili işlerde yanıltıcı etkiler altında olacağınız için bu haftayı es geçin.

Cuma günü oluşan yeniay, hayatınızla ilgili önemli adım ve kararları başlatmanız adına harika bir yeniay. Yeni bir dönem başlıyor ve siz bu yeniayı adımlarınız ve yeni kararlarınız için kesinlikle es geçmemelisiniz sevgili yaylar. Karşınıza gelecek olan fırsatlarda ailenizden alacağınız tepkilere çok güvenmeyin, aldatıcı durumlardan uzaks durun.Oglak
Oğlak Burcu:

Bu hafta iş ve kariyer alanlarınızda kendinizi ortaya koymak isteyeceksiniz sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. İletişim halinde olduğunuz, yakın çevrenizdeki insanların sözlerine, yargılarına çok fazla güvenmeyin, yanılma ihtimaliniz yüksek olabilir. Bu Pazartesi kısa vadeli işleriniz için hemen harekete geçmek isteyebilirsiniz ama sakinlikten uzaklaşmayın.

Bu Pazartesi itibarıyla organizasyonlar, etkinlikler ve davetler önem kazanıyor. Ekim ayında bozulan, ertelenen, sorun yaşadığınız işlerinizde yeniden fırsatlar yakalayabilirsiniz. Manipülatif ve yönlendirici olmamak şartıyla arkadaş çevrenizden iyilikler göreceğiniz bir dönem.

Bu hafta Perşembe ve Cuma günleri yakın çevrenizdeki insanlarla anlaşmakta zorlanırken, bazı fedakarlıklarda bulunma zorunluluğu canınızı sıkabilir. Aldatıcı etkilerden uzak durun.

Perşembe günü Merkür düzeliyor. Kadersel alanınıza girmeden önce gözden geçirmeniz gereken konular için sadece 1 haftanız var. Geleceğinizi ilgilendirecek önemli konuşma ve görüşmeleriniz hızlanabilir.

Cuma günü sabah saatlerinde oluşan yeniay’da kötü alışkanlıklarınızdan kurtulmak için harekete geçebilirsiniz. Bu yeniay yeni girişimleriniz, adımlarınız için sizi desteklemeyecek. Ruhsal çalışmalar adına güzel bir dönem. Sağlığınıza gereken özeni gösterin.


KovaKova Burcu

Haftanız yabancılarla yapılacak olan işler, dış ortamlar, medya, eğitim konularınızla başlayabilir sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Bu hafta sosyal çevrenizle daha fazla vaktinizi harcayacaksınız ama parasal olarak önemli işleriniz varsa gerginlikleriniz, kafa karmaşalarınız yüksek olabilir.

Pazartesi günü itibarıyla venüs kariyer alanınıza giriyor. Kendinizi göstereceğiniz bir dönem başlıyor. Ekim başından beri problem ve sıkıntı yaşadığınız konuları toparlayabilirsiniz. Gerginliklerden uzak durun.

Perşembe günü Merkür düzeliyor. Ay başından bu yana yaşadığınız iletişim sıkıntılarını geride bırakmaya başlıyorsunuz. Artık kariyer ve iş alanlarınızda daha etkili bir biçimde yolunuzda ilerleyebilirsiniz.

Cuma günü oluşan Yeniay, geleceğinizi ilgilendirecek önemli fikir ve kararlarınızı, sosyal çevreniz adına verilecek önemli kararları karşınıza getirebilir. Sosyal çevrenizle ilgili kararlar ve hareketlenmeler hızlanabilir. Maddi konularda fazla fedakarlıklarda bulunabilir veya tam tersi astronomik bir fiyat üzerinden ilerleyebilirsiniz. Bu hafta Perşembe ve Cuma günleri bu etkiye dikkat edin. Parasal işlerinizde kolay aldanmalara ve kandırılmalara açık olacaksınız.


BalikBalık Burcu:

Haftanıza ortak parasal işlerinizin üzerine eğilerek giriş yapacaksınız sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Bu hafta enerjinizi ve sağlığınızı iyi korumalısınız. Bağışıklık sisteminizde sıkıntılar oluşabilir, soğukalgınlıklarına kolay yakalanabilirsiniz. Yediklerinize, içtiklerinize dikkat edin. Bu Pazartesi sinirsel gerginliklere dikkat edin, kavgalara ve çatışmalara göz önünde olacağınız ortamlarda açık olabilirsiniz.

Bu Pazartesi itibarıyla seyahat, eğitim, medya, hukuk, yurtdışı bağlantılı işler alanınıza geçen Venüs bu alanlarda önemli bağlantıları ve görüşmeleri karşınıza getirebilir. Ekim ayında sorun yaşadığınız konuları tatlıya bağlayabilir, herşeyin üstünden geçebilirsiniz.

Perşembe günü Merkür düzeliyor. İletişiminizde rahatlamalar yaşayacaksınız. Gelecek projelerinizi hızlandırabilir, önemli işlerinizde anlaşmalar yapabilirsiniz.

Cuma günü oluşan yeniayla birlikte kariyeriniz ve iş hayatınızda konuşma ve görüşmeleriniz hızlanıyor. Birden fazla işle uğraşmak önem kazanabilir. Bir arada olduğunuz, iş yaptığınız insanlarla iletişiminiz artmaya başlıyor. Bu Yeniay’da kariyerinizle ilgili her tür görüşmenizi, konuşmanızı ve başlangıçlarınızı devreye sokabilirsiniz. Yalnız sizi yanıltacak parasal konuşmalara bu tarihte dikkat edin, gerçekçi olun. Kafa karışıklıklarından uzak durun. Kendinizi ve etrafınızdakileri yanıltmayın. Sağlığınıza dikkat edin.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın