Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

31 Ekim – 6 Kasım 2016 Haftalık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Hemen kasım başında devrede olan olumlu açılarla sezgiselliğiniz artıyor sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Etrafınızda olup biten olayları daha farklı bir gözle görmeye başlayacaksiniz. Hayatı bir anlamda çözmek, spiritüellik ve cinsellik arasında gidip gelmek önemli olabilir. Önemli ve sizi destekleyen iş görüşmeleri haftaortası ve haftasonu devrede olacak. Güçlü ve etkili insanlarla yapacağınız görüşmelerde onların sizin söylediklerinizin veya yapacaklarınızın arkasında durduğunu görmek kendinize olan güveni körükleyebilir. Cumartesi günü eğitim, seyahat, hukuk veya medya alanlarında farklı ve değişik ilişkiler içine girebilir ve hayata daha esnek, rahat ve çözümsel yaklaşabilirsiniz. Demokratik çözümlemeleriniz ve düşüncelerinizle kuracağınız ilişkiler sizi mutlu kılabilir.


BogaBoğa Burcu:

Kasım ayına, Ekim ayının sonunda aldığınız, özel hayatınızla ilgili yeni kararlarla giriş yapacaksınız sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Bu alanda güzel gelişmeler söz konusu. Hem ortaklaşa iş yapmayı seveceksiniz hem de özel hayatınızda durumları toparlamak için uygun koşulları bulacaksınız. Bu alanda karşınıza gelecek fırsatları bu yeniay zamanı en etkili şekilde değerlendirmelisiniz. Bu hafta hem özel hayatınızda hem de iş alanlarınızda güçlü ve etkili insanlardan aradığınız faydayı görebileceksiniz. Hayatı güçlü yönlerinden yakalamanız kendinize olan güveninizi arttıracak. Yine hem parasal konularda hem psikolojik ve kişisel gelişim olarak Cumartesi günü çok güzel etkiler altında olacaksınız.


İkizlerİkizler Burcu

Hemen Ekim sonunda oluşan Yeniay ile birlikte Kasım ayına merhaba diyeceksiniz sevgili İkizler ve yükselen İkizler. İş hayatınızın oluşumları bu ay çok etkili olacak, çok fazla koşturacaksınız, çok fazla başkalarına hizmet edeceksiniz ve işinizde kendinizi göstereceksiniz. Kasım ayının ilk haftası, bu hafta oldukça keyifli haftalardan bir tanesi. İş hayatınızda çok güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yaratıcılık ve kreatif alanlarınızda güzel gelişmeler söz konusu. İş alanlarınızda, özellikle parasal konularda güzel görüşmeler ve anlaşmalar söz konusu olabilir. Cumartesi günü, özel hayatınızda, sosyal ortamlarda, sevdiğiniz insanla esnek ve birbirinizi destekleyen adımlar içinde olacaksınız.YengecYengeç Burcu
:

Kasım ayı olumlu etkilerle başlıyor sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Bu ay, bir yandan iş hayatınızda önemli sorumluluklar üstlenirken bir yandan da iş ve özel hayatınız arasındaki dengeyi iyi korumak durumunda kalacaksınız. Bu hafta sanatsal işlerinizde, yaratıcılık gerektiren konularda kendinizi ortaya koymasını bileceksiniz. Başka insanlara yardım etme kapasiteniz, yaptığınız işlerde de görünür hale gelecek. Perşembe günü, özel hayatınızda sevdiğiniz insanla düşüncelerinizi ve fikirlerinizi ortak noktada buluşturabileceğiniz günlerden. Bu da uzun zamandır aranızda gidip gelen ve sıkıntı yaşadığınız konuları toparlamanıza yardımcı olabilir.


AslanAslan Burcu:

Kasım ayı, özellikle ev, aile ve yuva konularına odaklandığınız bir ay olacak sevgili Aslan ve yükseleni Aslan olanlar. Bir yandan da aşk hayatınızda önemli ilişki sorumlulukları devreye girebilir. Kasım başında oluşan güzel açılarla hayatı keyifle algılayacaksınız. Aile hayatınıza yapacağınız harcamalarınız, onlar için yapacağınız yardımlar devrede olacak. Haftaortasında aile hayatınızda yapılması gereken işleriniz için harekete geçebilir ve insanları organize edebilirsiniz. Cumartesi günü sevdiğiniz insanla yapacağınız bir seyahat, eğitimsel konulara yönelik birtakım adımlar ya da tatil planları keyfinizi yerine getirecek.


BasakBaşak Burcu:

Kasım ayında iletişimsel konularınız fazla olacak, düşüncelerinizi daha fazla yakın çevrenizle paylaşacaksınız sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Sanatsal işlerinizde iletişiminizi istediğiniz gibi ortaya koyacaksınız ve güçlü iletişimle çevrenizi, yaptığınız işte etrafınızdaki insanları etkilememeniz mümkün değil. Aynı zamanda aşk hayatınızda sevdiğiniz insanla iletişiminiz kuvvetli olacak. Beraber bir arada olmaktan ve güçlü fikirlerinizi paylaşmaktan mutluluk duyacaksınız. Cumartesi günü, aile hayatınız için yapacağınız harcamalarınız sayesinde kendinizi iyi hissedeceksiniz. Yine aile hayatınızdaki ilişkilerin güçlendiğini, daha derine gittiğini görebilirsiniz.


TeraziTerazi Burcu:

Kasım ayı, Yeniay’ın etkisiyle parasal konularda size güzel kazançlar sağlayacak sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Parayla ve özellikle de yakın çevrenizle ilgili önemli sorumluluklar, bu ay devrede. Kasım ayının ilk haftasındaki güzel ve olumlu etkiler sizi daha yukarıya taşıyabilir. İş hayatınızda yardımlaşarak, fedakar davranışlarda bulunarak, başkalarını kendinizden daha fazla düşünerek olumlu adımlar atabilirsiniz..Yine özel hayatınızda sevdiğiniz insanla şu son zamanlarda yakın çevrenizde yaşadığınız bunalımları, sıkıntıları, sorumlulukları konuşabilir, bu yaşadığınız olaylara karşı tarafın bakış açısıyla yaklaşabilirsiniz. Yeni ve farklı olan her şey ilginizi çekebilir ve beraber kısa yolculuklardan tutun da, aktivitelere kadar güzel programlar içine girebilirsiniz.


AkrepAkrep Burcu:

Kasım’ın ilk haftası, şanslı haftalardan sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Aşk hayatınızda sevdiğiniz insanla birbirinize karşı fedakar ve anlayışlı etkilerle dolusunuz. Bir yandan da sanatsal ve kreatif işiniz varsa; tiyatro, sinema gibi bir sektörde çalışıyorsanız yaratıcılığınızın üst safhaya ulaştığını görebilirsiniz. Ayrıca yakın çevre bağlantılarınızda, onlarla olan iletişiminizde isteklerinizi ve gücünüzü istediğiniz gibi ortaya koyacaksınız. Bir yandan da satış, reklam, pazarlama ve bilgisayar alanında bir işiniz varsa bu alanda güzel anlaşmalarınızı devreye sokabilirsiniz. Hafta sonu Cumartesi günü parayla ilgili konularda çok fazla sıkıntınız olmayacak. Esnek yapınızla işlerin üstesinden geleceksiniz.


YayYay Burcu:

Kasım ayı biraz geri planda durmanız gereken ve sağlığınızı hiçbir şekilde ihmal etmemeniz gereken bir ay sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Olayları gözlemlemeli ve yeni döneminizin planlarını bu ay içinde yapmalısınız. Aile hayatınızda fedakârlıklarınız, yardımseverliğiniz ön plana çıkabilir. Onlarla olan bağlantılarınızı ve ilişkilerinizi, maddi-manevi yapacağınız yardımlarla kurtarıp daha iyi bir noktaya taşıyabilirsiniz. Cumartesi günü özel hayatınızda ve aşk ilişkilerinizde keyifli, esnek, canlı, iyimser, farklı, güzel bir gün sizi bekliyor. Çocuğunuz varsa onunla olan bağlantınız da sandığınızdan daha esnek, daha keyifli ve daha rahat akabilir. Kendinizi mutlu şanslı ve fırsatlı göreceksiniz.Oglak
Oğlak Burcu:

Kasım ayı, soysal çevre konularının aktif olduğu bir ay olacak sevgili Oğlak ve Yükselen Oğlaklar. Ekim ayının sonunda sosyal çevre ve arkadaşlık alanınızda oluşan Yeniay ile beraber, Kasım ayında da geleceğinize yönelik her tür planı ve programı devreye sokmanız mümkün. Kasım başı çok güzel etkilere sahip olacaksınız. Bu hafta birtakım konuşma ve görüşmelerde gücü üzerinizde hissedeceksiniz. Etkili insanlarla bir araya gelebilir, düşüncelerinizi ve fikirlerinizi onlara aktarabilirsiniz. Cumartesi günü ev, aile ve yuva alanlarınızda geri planda durmak, onlar için fedakârlıklar yapmak, sevginizi ailenize göstermek, kendinize has üslubunuzla onlara yaklaşmak önem kazanabilir.


KovaKova Burcu

Kasım ayı iş hayatınızda ve kariyerinize yönelik adımlarınızda çok güzel başlangıçlar ve kararlarla başlıyor sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Bir yandan da bir arkadaşınızın, sosyal çevrenizdeki bir organizasyonun sorumluluğu devrede olacak. Bu hafta yaratıcı taraflarınız, hayal gücünüzü iyi kullanmanız sayesinde iş hayatınızda güzel paralar kazanabilirsiniz. Perşembe günü etkili bir görüşme devreye girebilir. Beklenmedik yerlerden gizli yardımlar almanız söz konusu. Fikirleriniz desteklenecek ve siz de bu fikirlerinizi uygulamaktan geri kalmayacaksınız. Haftasonu sosyal ortamlarda arkadaşlarınızla veya grupsal işlerinizde iletişimsel konularınız hızlanıyor. Onlarla güzel, esnek planlar içinde olacaksınız, iletişiminiz artacak, bir yandan da ilişkilerinizde bu esneklik ve farklılık güzel sonuçlar almanıza neden olacak.


BalikBalık Burcu:

Kasım ayı eğitim konularınız, yabancılarla yapılacak işler, seyahat, iş görüşmeleri, toplumsal konular anlamında çok şanslı bir ay sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Kendinizi bu alanlarda gösterecek fırsatları hem yaratacaksınız hem de bu fırsatlar içinde yer alabileceksiniz. Seyahat halinde olacağınız yerlerde, tatilde, eğitimsel konularda ya da medya önünde kreatif bir işle insanların karşısına çıkabilirsiniz. Perşembe günü sosyal ortamlarda etkili insanlarla konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracağınız bir gün. Bu konuşma ve görüşmeler gelecekle ilgili planlarınızı destekleyecek. Cumartesi günü parasal konularda, ilişkileriniz devreye giriyor. Kendinizi göz önünde gösterdiğiniz ortamlarda parasal getirilerinizin iyi bir şekilde hayatınıza aktığını görebilirsiniz. Önemli bağlantılar ve esnek ilişkiler için de şanslı günlerden bir tanesi.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın