Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

10 – 16 Ağustos Haftalık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu:

Bu Pazartesi eğlenceli ve keyifli yönlerinizi harekete geçirecek aktivitelerde bulunacaksınız. Bir yanınız çok meraklı, diğer yanınız boş vermeye meyilli olabilir. Özel hayatınızda ve ilişkilerinizde oluşacak sorunlara ciddi yaklaşmayı deneyin.

Salı günü itibarıyla jüpiter Başak burcuna geçiyor. Bu Salı itibarıyla, işinizi seveceğiniz ve önemseyeceğiniz bir sürece merhaba diyebilirsiniz. Daha fazla iş konularını konuşacak ve ilerleyen dönemde daha fazla iş fırsatlarınızın ayağınıza geldiğini göreceksiniz. Yeni işlere, tekliflere, sizi yukarıya taşıyacak fırsatlara yılın bu döneminden sonra daha fazla açık olacaksınız. İşinizdeki gelişmeleri tetikleyecek olan bu sürecin olumlu etkilerini 1 yıl boyunca iyi kullanmalısınız. Sağlığınızda da güzel gelişmeler olabilir. Sağlıklı olmayı, diyet yapmayı, doğal yollarla beslenmeyi abartabilirsiniz.

Perşembe günü, eğlenceli, keyifli aşk olgusunun öne çıkacağı, değişik ve farklı konuları daha kolay benimseyeceğiniz birgün olabilir. Bir yandan da iş hayatınızda yanılgılara ve karmaşık düşüncelere açık olacaksınız. Bu yüzden önemli görüşmelerden kaçının.

Cuma günü aslan burcunda bir yeniay oluşacak. Bu yeniay sizin aşk evinizde gerçekleşiyor. 2 hafta boyunca aşkı konuşabilir veya aşkınız varsa romantik, etkili ve güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Yeniayın gerçekleştiği ev aynı zamanda çocuk evi olduğundan, çocuk yapmak isteyen koçlar için yeni fırsatlar doğabilir. Ya da siz farkında olmazsınız ve çocuğunuzun tohumları bu dönemde atılabilir.Yine geziler, hobiler, sportif aktiviteler, risk içeren oyunlar, kumar, galalar, sergiler, tiyatro ve sanat alanlarınız aktif olacağından eğlenceli bir dönem var önünüzde.

Cumartesi günü, aşk hayatınızı ve ilişkilerinizi gözden geçireceksiniz. Eski ilişkiler veya tanıdığınız bir insan size daha yakın gelebilir. İlişkilerinizdeki sorunları gidermek ve anlayışlı olmak için de uygun birgün. İş hayatınızda etkili bir güçle hareket edebileceksiniz. Gerçekler önünüze serilebilir.


BogaBoğa Burcu:

Ev ve aile hayatınıza yönelik maddi harcamalarınızla haftanıza başlayabilirsiniz sevgili Boğalar. Yakın çevrenize ve ailenize karşı düşkünlüğünüz bu aralar yüksek olacak. İş hayatınızda oluşacak bazı konu ve olaylara sabırla yaklaşmak en iyisi.

Salı günü itibarıyla jüpiter Başak burcuna geçiyor. Bu dönem itibarıyla aşk hayatınızın önemli bir parçası haline gelmeye başlayacak. Aşkı hissedecek, yaşayacak, yaşadığınız veya yaşayacağınız aşkların sizi daha fazla geliştirdiğini göreceksiniz. Yine bu dönem içerisinde tanışacağınız bir insanla büyük bir aşk yaşayabilir, beraberliğinizi evliliğe taşıyabilirsiniz. Aşk, eğlence, yaratıcılık, sanat ve çocuklar konusunda inanılmaz şanslar yakalayacaksınız. Çocuk sahibi olmayı düşünüyorsanız 11 ağustostan sonra yıldızlar sizden yana olacak.

Perşembe günü, aile hayatınızda sıradışı ve farklı birgün olabilir. Esnekliğiniz ve hayata geniş açıdan bakma arzunuzla keyfiniz yüksek olacak yalnız aşk hayatınızda veya çocuk iletişiminizde kafanız biraz karışık olabilir. Sosyal çevreniz tarafından kolay yönlendirelebilir ve aldanmalara açık olabilirsiniz.

Cuma günü aslan burcunda bir yeniay yaşayacaksınız. Bu yeniay, sizin ev ve aile evinizde oluşuyor. Evinizle ilgili kararlarınızı bu tarihten sonra yapabilir, ev satın almak, satmak veya değiştirmekle ilgili işleriniz için harekete geçebilirsiniz. Bunu yapacaksanız daha önceden konuşulmuş ve ilişkide bulunulmuş işleriniz üzerinden yapmaya çalışın. Eviniz sizin için önemli olmaya başlayacak. Ailenizle vakit geçirmek, onları mutlu etmek ve ihtiyaçlarını karşılamak bu dönem önemli olabilir. Yine kendiniz ve kişiliğinizle ilgili değişimler, kendinizi ve davranışlarınızı gözden geçirme, alışkanlıklarınızı düzenleme etkilerine sahip olacaksınız. Aile kurmak isteyenler içinde güzel bir dönem geliyor.

Cumartesi günü, aile hayatınızda gerek büyüklerinizle, gerekse aile üyelerinizle aranızda güzel ve etkili ilişkiler kurulabilir. Eskiden daha sık görüştüğünüz kişilerle bir araya gelebilir veya onları evinizde ağırlayabilirsiniz. Herşeyi gözden geçirecek ve anlayışlı olacaksınız. Aşk hayatınızda da güçlü planlar, konuşmalar devrede olabilir.


İkizlerİkizler Burcu

Bu haftabaşı, dış ortamlarda bulunmak, gezmek, hava almak ve yakın çevrenizle bir arada bulunmak isteyeceksiniz sevgili ikizler. İstediklerinizi yapacağınız gayet çoşkulu bir gün sizi bekliyor. Maddi kazanımlarınız bir kaç gün sizi mutlu edecek.

Salı günü jüpiter başak burcuna geçiyor. Bu Salı itibarıyla aile hayatınızda şanslı ve mutlu bir döneme giriyorsunuz. Evlenmek ve yuva kurmak istiyorsanız harekete geçmek için harika bir dönem olacak önünüzde. Ailevi ilişkileriniz size huzur ve mutluluk getirecek. Daha çok evinizde vakit geçirebilir, aile hayatınızın bereket ve bolluğa kavuştuğuna şahit olabilirsiniz. Yine de bir yandan bu sene ilişkileriniz mercek altına alınacak. İlişkinizin sorumlulukları, özgür doğanıza aykırı gelmesin. Hayatın size bu alanda neyi öğretmeye çalıştığını iyi gözlemleyin.

Perşembe günü yakın çevrenizdeki insanlarla, iletişim halinde olacağınız kişilerle, sosyal ortamlarda güzel planlar içinde olabilirsiniz. Bir organizasyon sizi çok mutlu edebilir. Kısa vadeli gelecek planları için harekete geçebilirsiniz. Bir yandan da iş koşullarınız veya aile büyüklerinizden bir tanesi, ailevi meselelerde sizi yanlış yönlendirebilir. Bu dönemde karşınıza gelen bir iş varsa iki kere düşünmeli ve gerçekçi adımlar atmalısınız.

Cuma günü aslan burcunda bir yeniay oluşuyor. Bu yeniay, yakın seyahatler, geziler, satış, pazarlama, reklam, yayıncılık, teknoloji alanlarınızda veya akraba, kardeşlerinizle olan ilişkilerinizde etkili olacak ve bu alandaki kararlarınızı destekleyecek. Bu alanda girişilecek her tür oluşum, olumlu olarak size dönecektir. Yine bu iki hafta içerisinde ticaretle ilgili bir işiniz varsa olumlu etkiler altında olacaksınız. İletişim bu dönem ön plana çıkacağından, ev, yer değiştirme, kiralama, satma gibi işlemlerinizi güçlü iletişime dayandırarak rahatlıkla halledebilirsiniz. Venüsün hala gerilediğini de hatırlatmakta fayda var yani tüm bu işleri daha önceden tanıdığınız insanlarla yapmaya ve bildik ilişkileri devrede olmasına özen gösterin.

Cumartesi günü, akraba, kardeşleriniz ve yakın çevrenizdeki insanlarla güzel ve etkili birgün geçirebilirsiniz. Eski bağlantılarla bir arada olmak daha keyif verecek. Özür dilemek, affetmek için güzel bir haftasonu. Bir yandan da iş hayatınızdaki karmaşa ve sıkıntılardan etkili ve güçlü bir hesaplamayla, net fikirlerle kurtulmaya yatkın olacaksınız.YengecYengeç Burcu
:

Kendinize ve görüntünüze önem verdiğiniz bir dönem içindesiniz. Bu Pazartesi, geçmiş konu ve olayları gözden geçirmek için uygun olabilir sevgili yengeçler. Ailenizde oluşacak sorunlar varsa çözüm sizden gelecek.

Salı günü jüpiter Başak burcuna geçiyor. Bugünden sonra satış, reklam, iletişim, bilgisayar, pazarlama, pazarlama, yazma gibi işleriniz varsa bu işlerinizin daha da genişleyeceği, gelişeceği, bu alanda yeni fırsat ve şansların olacağı bir döneme giriş yapacaksınız. Yine akraba, kardeşleriniz, kuzen veya yakın dostlarınızla bağlantılarınızı kuvvetlendireceksiniz. Onlarla bir arada olmak size mutluluk verecek, birbirinize faydanız artacak. Onların hayatındaki güzel ve zengin gelişmeler sizin hayatınızı da olumlu yönde etkileyebilir.

Perşembe günü, maddi konularda önemli insanlardan uzun zamandır istediğiniz ve aradığınız desteği bulacaksınız. Maddi konularda şans ve esneklik sizden yana olacak. Farklı düşünmek ve hareket etmek size çok şey kazandırabilir.

Cuma günü aslan burcunda bir yeniay oluşacak. Yeniay zamanı verilen kararlarımız uzun soluklu ve kalıcı olma özelliğini taşır. Yeni kararları ve başlangıçları ayağımıza getirir. Bu yeniay, sizin para evinizde oluşuyor. Geçtiğimiz ay başlattığınız atılımlarınızın ve girişimlerinizin karşılığını maddi olarak bu ay alabilirsiniz. Yine banka, kredi, faiz, borsa alanlarınızda, ticaret alanlarınızda şans sizden yana olabilir yalnız hala bu alanlarınızda venüsün gerilediğini unutmadan hareket etmelisiniz. Yeni başlangıçlar yerine, var olan parasal bağlantılar üzerinden gidebilirsiniz. Bir de elbette ki harcamalarınızda aşırıya kaçmamalı, geleceğinizi düşünmelisiniz.

Cumartesi günü, eski bir parasal bağlantınız karşınıza gelebilir. Bu alanlarda sorununuz varsa veya oluşursa bu sorunları gözden geçirmek için uygun birgün olacak. Yine bugün etkili iletişimle partnerinizle güzel ve etkili konuşmalar içinde bulunabilirsiniz.


AslanAslan Burcu:

Bu haftabaşı, gezmek, dolaşmak isteyecek ve arkadaşlarınızla iletişim halinde olacağınız ortamlar içinde yer alacaksınız sevgili Aslanlar. Bu kadar kalabalıklığın içinde arada biraz kafa dinlemeye ihtiyacınız olabilir. Başkalarının sorumluluklarını üstlenmeyin.

Salı günü jüpiter Başak burcuna geçiyor. Bu demektir ki, parasal konularda oldukça şanslı olacağınız bir döneme giriş yapıyorsunuz. Ticari bir işiniz varsa bu 1 yıllık dönemde işinizde bolluk ve bereketi fazlasıyla tadabilirsiniz.. Parasal anlamda güzel şanslara sahip olacaksınız. Bir ev veya mal, mülk sahibi olmak, para biriktirmek ve harcamak için harika bir dönem var önünüzde. Ayrıca sahip olduğunuz herşey size daha güzel ve cazip görünebilir.

Perşembe günü, seyahat, akademik konular, eğitim, medya, ticari işlerde hayat karşınıza farklı ve sizi heyecanlandıracak seçenekler sunabilir. Esnek olacak ve hayatı yüksek oktavdan algılayacaksınız. Maddi konularda yanılma ihtimaline bu tarihte dikkat edin, önemli bir para harcamasında veya bir para görüşmesinde bulunmayın.

Cuma günü, sizin burcunuzda oluşan yeniay, hayat evinizde gerçekleşiyor. Önünüzdeki 2 hafta boyunca kendi hayatınızla ilgili kararları uygulamaya geçirmenizadına sizi kışkırtabilir. Girişimleriniz adına şanslar ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. yalnız hala venüsün bu alanlarınızda gerilediğini düşünürsek, daha önceden bildiğiniz, tanıdığınız insalarla yapılacak işler devreye sokulmalı. Bir yılınız bu yeniayla şekilleniyor bu yüzden evde oturmaktan kaçının ya da aynı düzende giden hayatınızdan bir an önce sıyrılın ve fırsatları avantajlara çevirecek ortamlarda bulunmaya bakın. Kişiliğinizin başarıya odaklı yönlerini ortaya çıkarmalı, rekabet etmekten korkmamalısınız.

Cumartesi günü, kendinizi sevecek ve içsel olarak ilişkilerinizde yaptığınız hataları farkedeceksiniz. Bunları farkettikten sonra kendinizle güzel bir barış yapabilir, daha önceden tanıdığınız ve sorun yaşadığınız kişilerle ateşkes ilan edebilirsiniz. Hayattan ne istediğinizi bildiğiniz için parasal meselelerde etkili gücünüz devrede olabilir.


BasakBaşak Burcu:

Bu haftabaşı dinlenerek ve bazı şeyleri gözden geçirerek sosyal olacaksınız sevgili Başaklar. İş anlamında kafanız çok dolu olabilir ve siz bazı ayrıntıları kafanızda atladığınızı farkedebilirsiniz. Biraz daha yavaşlamaya çalışın.

Salı günü şans, neşe, bolluk gezegeni Jüpiter sizin burcunuza geçiyor. Bunun anlamını biliyor musunuz? Çok şanslı bir döneme giriyorsunuz. 1 yıl boyunca bu şansı üzerinizde hissedecek, el attığınız her tür girişimden inanılmaz faydalar sağlayacaksınız.Rüzgar sizin tarafınızdan esmeye başlayacak. Rüzgarı arkanıza alın ve en önde hedefleriniz için ilerleyin. Şans ve güzellikler sizden yana..

Perşembe günü, ruhsal olarak gelişeceğiniz, farklı metotlardan zevk alacağınız birgün olabilir. Ortaklaşa parasal işlerinizde de güzel gelişmeler altında olabilirsiniz. özellikle devlet kurumlarında ve özel sektörde çalışıyorsanız keyifli enerjiler altındasınız. Bir yandan da özel hayatınızda bazı konuşmalar üzerinizde hayalkırıklıklarına sebep olabilir. Ortaklaşa atacağınız adımlarda dikkatle ve özenle ilerleyin ve gerçekçilikten uzaklaşmayın. Önemli bir işinizde partneriniz sizi yanlış yönlendirebilir.

 Cuma günü aslan burcunda oluşan yeniay, kadersel evinizde gerçekleştiği için şartlar ve koşullar elinizde olmayabilir. Ne olursa olsun her tür başlangıç ve yeni oluşumdan bu ay uzak durmanız gerekecek. Bazı noktalarda sorunlar, olumsuzluklar, işlerin ertelenmesi, arkanızdan dönecek dolaplar sizi yorabilir. Fikirsel anlamda kendinizi iyi ifade edeceğinizden, girişimleriniz için sabırsızlık edebilirsiniz. Yine de bir sonraki ayın yeniayına kadar önemli atılımlarınız için harekete geçmeyin. Yine bu dönem insanlara yardım etme isteğiniz olabilir. Yardım dernekleri, hastane ve hapishane ziyaretleri, başkaları için kendinizi feda etme gibi olgular ön planda olacak. Şu an olayların niye ve neden olduğunu anlayamayabilirsiniz ama günü geldiğinde hayatınızda nasıl bir yön çizdiğini anlayacaksınız.

Cumartesi günü yalnızlıktan, hayatın anlamına kafa yormaktan ve ilişkilerinizi gözden geçirmekten zevk alabilirsiniz. kendinizle olan ruhsal bağlantılarınızı kuvvetlendirebilirsiniz. Affetmek, temizlenmek, arınmak, gerçek sevgiyi farketmek için harika. Etkili ve ne istediğini bilen bir iletişim aşkta ve çocuk ilişkilerinizde güzel sonuçlar almanıza neden olabilir.


TeraziTerazi Burcu:

Bu haftabaşı arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizde yer alan insanlarla, uzun vadeli planlarda bulunabilir, gün içinde havadar alanlarda vaktinizi geçirmek isteyebilirsiniz sevgili teraziler. İnsanların konuşmalarına çok takılmamalısınız.

Salı günü itibarıyla jüpiter başak burcuna geçiyor. Bu süreçte her türlü olumsuzluk karşısında korunacak, beklenmedik iyiliklerle karşılaşacaksınız. Kendinizi, ruhunuzu keşfetmek, yardımlaşmayı ön plana çıkarmak ve daha ruhani şeylerin peşinde koşmak isteyeceksiniz. Jüpiter 1 yıl boyunca sizi her türlü olumsuzluk karşısında koruyacak. Maneviyata yönelmek, bilinçaltınızı düzenlemek ve farkındalığınızı arttırmak için uğraşabilirsiniz.

Perşembe günü, sosyal çevrenizdeki insanlarla ortaklaşa ve farklı bir iş üzerine çalışabilir veya bu işinizi devreye sokabilirsiniz. Ya da sevdiğiniz insanla sosyal ortamlarda, yerlerde gözler sizin üzerinizde olabilir. iyi anlaşacaksınız ve farklı vakit geçirmek ilişkinize aradığınız güveni verebilir. Yalnız iş hayatınızda net olmayan koşullar sizi yanlış yönlendirebilir. Karşınıza gelecek olan işlerde yanıltıcı etkilere karşı dikkatli olun.

Cuma günü bir yeniay oluşacak. Bu yeniay, arkadaşlarınız ve sosyal çevre alanlarınızda kararları hayatınıza taşıyacak. Görev alacağınız önemli bir organizasyon, davet gibi işler gündeminize gelebilir. Toplumla ilgili, kalabalıklarla ilgili her tür işle uğraşabilirsiniz. Yeni ortamlarda bulunmak, yeni insanlarla tanışmak bu 2 hafta boyunca etkili olacak yalnız bu alanlarınızda venüs gerilediğinden eski arkadaşlarınız ve tanıdıklarınızla yapılacak işler ve adımlar işinize daha çok yarayabilir.

Cumartesi günü, eskiden tanıdığınız arkadaşlarınızla vaktinizi harcamak, onlarla konuşmak, aranızdaki sorunları halletmek için uygun olabilir. Eski bir ilişkinizle sosyal ortamlarda karşılaşabilirsiniz. Aile hayatınızda kafanız net ve keskin çalışabilir. Bu da sorunların üstesinden rahat kalkacağınızı anlatıyor.


AkrepAkrep Burcu:

Bu Pazartesi kafanız iş alanlarınızda olacak sevgili Akrepler. Alacağınız dış haberler gün içinde sizi mutlu etse bile, aklınız para veya hesap işlerinizde olabilir. Sezgilerinizin yüksek olacağı bu haftabaşı iyi senaryolar üretmeye bakın.

Salı günü jüpiter başak burcuna geçiyor. Jüpiter sizin sosyal çevre alanlarınızı hareketlendirmeye başlayacak. Çevreniz ve arkadaşlarınız değişmeye başlayacak. Belki de değiştireceğiniz ev veya bir iş yüzünden bu etkiye maruz kalacaksınız. Bu değişecek olan çevre size yeni açılımlar ve yeni işler kazandırabilir. Yeni gireceğiniz çevrelerde, yeni tanışacağınız insanlar size yeni ve beklenmedik fırsatlar sunabilir. Geleceğiniz adına güzel işlerin devrede olacağı, arkadaşlarınızdan ve dostlarınızdan fayda göreceğiniz bir 1 yıllık süreç içinde olacaksınız.

Perşembe günü, iş hayatınızda farklı, etkili güzel oluşumlara hazırlıklı olun. İş alanlarınızda uygulamaya koyacağınız değişik ve farklı metotlar, işinizde diğer herkesin içinden kolay sıyrılmanıza neden olabilir. Bir yandan da sosyal ortamlarda kolay aldanmalara açık olabilirsiniz. Bu yüzden önemli görüşmelerde hemen karar vermeyin ve koşulların üzerinden birkaç sefer geçmeye çalışın. 

Cuma günü aslan burcunda oluşan yeniay, sizin kariyer ve iş evinizde gerçekleşecek. Önünüzdeki 2 hafta boyunca iş alanlarınızda atılımlarınız, planlarınız ve kararlarınızı gündeme getirebilir. Bu kararlar daha önceden iş yaptığınız ve ilişki kurduğunuz insanlardan gelmeli, unutmayın hala venüs bu alanlarınızda geriliyor. Yıldızınız yüksek olacağından, gireceğiniz ortamlarda, yapacağınız görüşmelerde herkesin gözü üzerinizde olabilir. Sizinle uğraşanlar olsa bile, şartları kendi lehinize çevirmesini bileceksiniz.

Cumartesi günü, göz önünde olacağınız ortamlarda sevdiğinizle veya eskiden görüştüğünüz bir insanla ilişkinizi tazeleyebilirsiniz. Sorun yaşadığınız patronlarınız, aile büyükleriniz varsa onlarla bir araya gelmek ve ilişkinizi tamir etmek için de güzel birgün. Yine sosyal çevrenizde haftasonu iletişiminizle insanları etkilemesini başaracaksınız.


YayYay Burcu:

Bu haftabaşı, sevdiğiniz insanla keyfiniz pek yerinde olabilir sevgili yaylar. Onun size, sizin ona karşı çoşkulu duygularınız öne çıkabilir. İş ortamlarınızda parmakla gösterileceksiniz. Arkadaşlarınızın sorunları sizi gün içinde oyalayabilir.

Salı günü itibarıyla Jüpiter iş ve kariyer alanlarında yeni fırsatlar ve şanslar sunmaya başlayacak. İnanılmaz güzel işlerle ve projelerle karşılaşabilirsiniz. Tüm yıl boyunca ayaklarınız yere sağlam basarsa, abartılı ve aşırı iyimser Çalışmaktan, üretmekten, toplum için bir şeyler yapmaktan korkmayacak, daha çok kalabalıkların karşısında kendinizi göstermeyi seveceksiniz. Kariyer ve iş bağlantılarınız için harika bir yıl var önünüzde.

Perşembe günü, medyadan, eğitimsel konulardan, seyahatalanlarınızdan keyif alacaksınız. Esnek olduğunuz müddetçe aşk hayatınızda da gelecek planları devrede olabilir. Sanatsal işlerinizde güzel başarılar elde edebilirsiniz. Yine bu tarihte bazı görüşmelerinizde aldatıcı etkilere karşı hazırlıklı olun. gerçekçilikten uzaklaşmayın.

Cuma günü aslan burcunda oluşan yeniay, sizin yabancı ortaklı işler,uzun seyahatler, tatil, hukuk, medya, tatil alanlarınızda gerçekleşiyor olacak. Bu alanlarda bir işiniz varsa kararlarınız 2 hafta boyunca devrede olabilir. Yine önemli kararlar ve oluşumlar bu süre içinde ayağınıza gelebilir. Bu oluşumların daha önceden görüştüğünüz insanlarla olmasına özen gösterin. Henüz tatil yapamayan Yaylar, bu hafta içinde ve sonrasında tatil imkanına sahip olacaklar. Yine bu dönem, kendinizi geliştireceğiniz alanlara kayabilir, eğitim, seminer ve kurs programlarından yardım alabilirsiniz. Kendinize bu dönem yapacağınız yatırımlar, bir ay sonra sizi iş hayatınızda olumlu etkileyecek.

Cumartesi günü uzak akrabalarınız, daha önceden tanıdığınız ama çok samimi olmadığınız kişilerle biraraya gelebilirsiniz. Uzakta bulunan akrabalarınız veya eşinizin akrabalarıyla aranızdaki sorunları konuşmak, affetmek ve sevgiyle karşı tarafa yaklaşmak için de uygun bir dönem.OglakOğlak Burcu

Bu Pazartesi kafanız yapılması gerekenlere takılı olabilir ya da içinizdeki boşluğu işlerinizde kendinizi ortaya koyarak kapatmak isteyebilirsiniz sevgili Oğlaklar. Sevdiğiniz insanla olan ilişkileriniz gün geçtikçe güçleniyor.

Salı günü jüpiter başak burcuna geçiyor. Bu tarihten sonra medya, yabancılarla yapılacak işler, ticaret, ithalat, ihracat, yayıncılık, hukuk, iş seyahatleri, eğitmenlik, eğitim, deniz aşırı ülkelerle girişilecek ticaret, turizm sektörlerinde başarı ve şansınız yüksek olacak. Bu işlerden birinde çalışıyorsanız bu tarihten sonra 1 yıl boyunca kapıların sonuna kadar açık olduğunu farkedeceksiniz.

Perşembe günü, aile hayatınızda güzel gelişmeler içindesiniz. Hayata esnek yaklaşımınız ve farklı dokunuşlarınız parasal konularda güzel kararlar almanıza neden olabilir. Bir yandan da düşünceleriniz karmaşık ve bulanık olabilir. Yanlış yapmaya ve aldanmalara açık olacaksınız, önemli işlerinizi ve görüşmelerinizi başka bir tarihe ertelemelisiniz.

Cuma günü aslan burcunda oluşan yeniay, ortaklaşa gelir ve giderler alanınızda oluşacak. Sevdiğiniz insanın maddi durumuyla ilgili kararlar ve adımlar gündeme gelebilir. Ya da ortağınız varsa bu dönem para ile ilgili konularda kararlar alabilirsiniz. Bu kararların yeni kararlar olmasından ziyade var olan ilişkilerinize dayalı kararlar olmasına çalışmalısınız. Vergi, kredi, faiz, sigorta, prim, nafaka gibi konular ön plana çıkabilir. Hayatınızda ve kendi üzerinizde dönüştürücü ve değiştirici bir dönem içinde olduğunuzu bilin. Sıradan ve herkesin takip ettiği olaylar sizin ilginizi çekmeyebilir. Gizemli ve mistik konular, alanlar ve insanlar bu dönem daha fazla ilginizi çekecek. Bu 2 hafta boyunca hayatınızı paylaştığınız insanla, maddi konularda yeniden düzenlemelerde bulunabilir, bütçenizi ortak değerlerinize göre ayarlayabilirsiniz.

Cumartesi günü bir para işinizi halledebilirsiniz. Bir borç veya ödemenizle ilgili son dokunuşlar ve detaylar içsel olarak sizi mutlu edebilir. Bir yakınız, dostunuzla borç ilişkiniz varsa bunları konuşmak ve dile getirmek veya affetmek için de uygun birgün.


KovaKova Burcu

Bu haftabaşı keyfiniz oldukça yerinde olacak sevgili Kovalar. Uzak akrabalarınızın yaşantılarında karşılaştığı sıkıntılara ortak olmak isteyebilirsiniz. Planladığınız bir seyahat varsa, bazı sorunların ortaya çıkması sizi üzmesin. İştahınız artabilir.

Salı günü jüpiter başak burcuna geçiyor. 1 yıl boyunca kredi, faiz, vergi, ortaklaşa gelirler alanlarınızda fırsatlar karşınıza çıkabilir. Bu süreçte beklenmedik insanlardan ve yerlerden hayatınızı iyiye doğru değiştirecek etkiler göreceksiniz. Elinize miras geçebilir. Eşinizin veya partnerinizin kaynaklarından ve gelirlerinden olumlu bir şekilde yararlanabilirsiniz. Sigorta konularında ve vergi konularınızda şans sizden yana olacak. Eğer almanız gereken bir kredi veya borç varsa bu tarih sonrasında gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Perşembe günü, sevdiğiniz insanla yakın çevrenizle beraber ortak, esnek ve farklı hareket edebilirsiniz. Kısa vadeli ama değişik planlar sizi daha çok heyecanlandıracak. İletişimsel işlerinizi de çabuk ve etkili halledeceksiniz. Maddi konularda hızlı ve düşüncesiz kararlar almayın yanılma ihtimaliniz çok yüksek. Para işlerinizi bugün konuşmamalısınız.

Cuma günü aslan burcunda bir yeniay oluşacak. Bu yeniay, özel ilişkilerinizde, evlilik hayatınızda, ikili ilişkiler ve ortaklı işler alanınızda gerçekleşecek. Bu alanlarda kararlar almaya yatkın olacaksınız. Özel hayatlarında ilişkisi olanlar evlilik, nişan veya beraber yaşama kararı alabilirler. İlişkisi olmayanlarsa yine bu dönem içerisinde eski ilişkileriyle ilgili kararlar alabilirler. Her halükarda özel yaşantınız hayatınızın diğer alanlarından daha fazla ön planda olacak. Ortaklı bir işe girmek istiyorsanız veya böyle bir işiniz varsa daha önceden tanıdığınız insanlarla iş yapmaya çalışmalısınız. Danışmanlık, hayat koçluğu, ilişki danışmanlıkları yine bu süreç içerisinde başvuracağınız alanlar olabilir. Yer değiştirme, kontrat ve anlaşmalar yapma etkiniz yüksek olacak ama hala venüsün bu alanlarınızda gerilediğini unutmamalısınız.

Cumartesi günü eski ilişkilerinizin veya eski ilişki sorunlarınızın üzerine eğilebilirsiniz. Affetmek, olaylara daha anlayışlı yaklaşmak önemli olacak. Yine hayatınızdaki insanla da sevginizi arttıracak hamleler önem kazanabilir. maddi konularda kafanız daha net çalışabilir.


BalikBalık Burcu

Bu haftabaşı ev ve aile ortamınızda keyfiniz yerinde olacak sevgili Balıklar. Dinlenmek ve iş yorgunluğunuzu üzerinizden atmak isteyeceksiniz. Size sorumluluk yükleyen insanlara artık bir dur demenizin vakti geldi. Eğlenceye ve keyfe daha çok vakit ayırın.

Salı günü jüpiter baaşak burcuna geçiyor. Bu tarihten sonra evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklı işlerinizde fırsatlar sizinle olacak. Bekarsanız bu 1 yıllık süreçte evliliğe adım atabilir, ilişkinizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Evliyseniz evlilik ve beraberliklerinizden şans ve fayda sağlayacaksınız. Yine eşinizin hayatında güzel gelişmeler ve şanslar oluşabilir. Bu da ilişkinize olumlu yansıyabilir. Önemli kontrat ve anlaşmalar gündeme gelebilir. Yer değiştirme ve taşınma işlerinizde şans sizden yana olacak.

Perşembe günü, iş hayatınızda parasal konularda esnek ve farklı yaklaşımlarınız size çok şey kazandırabilir. Yaptığınız işlerin karşılığını göreceksiniz. Bir yandan da özel hayatınızda bazı konuşmalar üzerinizde hayalkırıklığı yaratabilir. Konuşmalarınızda ne siz, ne de partneriniz çok net olmayacak, aldanmalara açık olabilirsiniz.

Cuma günü aslan burcunda oluşan yeniay, iş ve hizmet alanlarınızda, sağlık evinizde gerçekleşecek. Önünüzdeki 2 hafta boyunca iş alanlarınızda başvurularda bulunabilir, var olan işinize olan ilginiz ve alakanız artabilir. Bu alanda kararlarınızı devreye sokabilirsiniz.. Çalışmak ve kendinizi ifade etmek aynı anlama geleceğinden, kendinizi bu dönem yormamaya ve sağlığınızı ihmal etmemeye özen gösterin. Sağlığınızı ilgilendirecek önemli kararlarda alabilirsiniz. Alışkanlıklarınızı gözden geçirmek ve yeni deneyimlerde bulunmak kendinizi iyi hissettirtecek.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın