Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

1 – 7 Temmuz Haftalık Burç Yorumları

buhafta , astroloji , astrology , eclipse , tutulma , eclipseincancer , handekazanovaile astroloji , saturn , southnode , güneyaydüğümü
Bu yazıyı paylaşın;

1 – 7 Temmuz Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilir ya da Youtube kanalımdan izleyebilirsiniz…

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Temmuz ayında ailevi alanda ve kariyerinizde oluşacak tutulmalar önem kazanıyor sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Hemen Salı günü oluşan Tam Güneş Tutulması, ev ve aile alanlarınızda hızlı ve beklenmedik olayları karşınıza getirebilir. Ev değişimi, ev alımı, satımı, aile bireylerinin hayatındaki önemli olaylar yaşayacağınız olasılıklardan birkaç tanesi. Bu alanlarda hızlı, ani olaylar yaşayabilirsiniz. Yine bu Salı enerji alanlarınız değişiyor. Enerjinizi aşka, varsa çocuğunuza, eğlenceli ortamlara, sanatsal konulara harcamaya başlıyorsunuz. Bu alanlarda organize olacak, kendinizi hırslı ve güçlü göreceksiniz.

Çarşamba günü itibarıyla  aile ortalarınızda vakit geçirmeyi önemseyeceksiniz. Evinizde yapılmasını istediğiniz boya, badana, tamirat veya tadilat varsa 3 hafta boyunca bu konuların üzerine eğilebilirsiniz. Evinizde misafir ağırlamak önem kazanıyor.

Perşembe günü kariyer ve iş alanlarınızda, ailevi olaylarda kadersel etkilerle bezeli olacaksınız. Kariyer ve iş hayatınızla ilgili konularda herşeyi gözden geçireceğiniz ve yeniden yapılandıracağınız bir dönem sizi bekliyor. Planlarınızı sağlam temellere oturtmaya ihtiyacınız olabilir. Önemli sorumlulukların sizi hedeflerinizden ve amaçlarınızdan alıkoymasına izin vermeyin. İş alanlarınızda, toplum önü çalışmalarınızda karmik etkilerle bazı olayların karşınıza geldiğini görebilirsiniz.


BogaBoğa Burcu:

Temmuz ayı yakın çevre ve iletişim alanlarınızı hızlandıracak etkilerle dolu olacak sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Salı günü gerçekleşen Güneş tutulması, iletişim alanlarınızı, satış, reklam, tanıtım, pazarlama, network, lojistik, ulaşım işlerinizde hızlı  olayları ve açılımları hayatınıza taşıyabilir. Girişimleriniz, kısa vadeli seyahatleriniz, eğitim konularınız hızlanabilir. Yine bu Tam Güneş Tutulması yakın çevrenizde oluşacak. Yakınınızda bulunan kişilerin, akraba, kardeş, kuzen, yakın dostlarınızın hayatındaki değişimlere tanık olabilirsiniz.

Yine bu Salı günü enerji alanınız değişiyor. Enerjinizi ailenize, yuvanıza, sevdiklerinize harcayacaksınız. Mücadelenizde ateşli ve ben bilirim tavırlarınızla sevdiklerinize daha anlayışla yaklaşın.

Çarşamba günü itibarıyla yakın çevrenizle olan bağlantılarınızı ve ilişkilerinizi güzelleştireceğiniz bir dönem başlıyor. Gezmeyi, dolaşmayı, bilgi almayı, konuşmayı ve iletişimi seveceksiniz.

Perşembe günü ve civarında daha az tanıdığınız insanlarla bazı ilişkileriniz bitebilir, bazılarının başka bir forma dönüştüğünü görebilirsiniz. Yine gelecek planlarınız, eğitim konuları, olaylara geniş açıdan bakacağınız alanlarda kadersel etkiler oluşabilir. Daha önce yaptığınız işlerin, ilişki dinamiklerinin sonuçlarını alacaksınız. Daha olgunlaşacağınız bir süreçtesiniz. Acele etmeyin.


İkizlerİkizler Burcu

Haftanıza hareketli ve dinamik bir şekilde başlıyorsunuz sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Salı gecesi oluşan Tam güneş tutulması,  maddi konularda hızlı ve beklenmedik olayları karşınıza getirebilir. Satürnden gelen karşıt açı parasal sorumluluklarınızın bu tutulmada sizi çok da rahat bırakmayacağını gösteriyor. Hızlı kararlar alınabilir, elinize bu tutulma ve sonrasında para geçebilir ama bu parayı borçlarınıza ve gitmesi gereken yerlere vermek durumunda kalabilirsiniz. Sorumluluklarınızı bilerek, göz ardı etmeden kendi parasal kazançlarınıza ve ailevi harcamalarınıza odaklanmanız gereken bir süreç. Hayatın tadını  çıkarmayı unutmayın.

Yine bu Salı enerji alanınız değişiyor. Enerjinizi, gücünüzü yakın çevrenize, etrafınızda olup biten konulara kaydıracaksınız. İletişim halinde bulunduğunuz insanlara karşı mücadeleci tavırlardan uzak durduğunuz müddetçe etrafınızda izler bırakabilirsiniz.

Çarşamba günü itibarıyla venüs’ün para alanlarınzıa girmesiyle beraber hiç merak etmeyin, parasal iniş çıkışlarınızı daha kolay kontrol etmeye başlayacak, maddi alanda ekonomik hareket edeceksiniz.

Perşembe günü ve civarındaysa hayat çeşitli olaylarla sizi test edebilir. Bu testler ortak parasal alandan, borçlarınızla bağlantılı alandan gelebilir. Bu dönem parasal konularda dikkatli olun ve kimseye borç vermeyin, kefil olmayın, parasal işlerinizi başlatmak için acele etmeyin.YengecYengeç Burcu
:

Temmuz ayında özel hayatınızı etkileyecek 2 adet tutulma yaşayacaksınız sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Bu ay ilişkilerinize ve onun gerekliliklerine ekstra özen göstermelisiniz.

Salı günü enerji alanlarınız değişiyor, aşka, keyfe, çocuğunuza ve hobilerinize para harcamalarınız hızlanabilir. Maddi konularda ben bilirim tavrıyla, herşeyi organize ederek ilerlemek isteyebilirsiniz. Organziasyona, yönetime dayalı işlerinizde parasal konular önem kazanıyor.

Yine Salı günü oluşan Tam Güneş Tutulması, hayatınızda, fiziki görüntünüzde önemli değişimleri, beklenmedik ve ani olayları karşınıza getirebilir. Önemli kararlar alacak ve özel hayat sorumluluklarınızı çok da önemsemeyeceksiniz. Bu da ilişkinizde sorunları daha da görünür yapabilir. Özellikle 02 Temmuz ( +,- 3 gün) civarında doğduysanız hayatınızı değiştirecek, sizi öne çıkartacak yeni oluşumlara hazır olmalısınız.

Çarşamba günü ve sonrasında kendinizi besleyeceğiniz, sosyal olacağınız, kendinize önem vereceğiniz bir dönem başlıyor. Görüntünüzü, kendinizi değiştirmek, yenilemek için uygun bir dönem. Sosyalleşeceksiniz ve kendinize gösterdiğiniz önem sonucunda diğer insanların kolaylıkla dikkatini çekeceksiniz.

Perşembe günü civarında özel ilişkilerinizde bazı sıkıntı ve sorunlar oluşabilir. Özel ilişkilerinizde kadersel etkiler altında olacaksınız. Karma yaratabileceğiniz bu dönemde ilişkileriniz sizin yumuşak karnınız olabilir. Ortaklıklarınıza dikkat etmeli, bazı sorunlar ve engellerle karşılaşırsanız bu durumun sizi ileriye gitmekten alıkoymasına izin vermemelisiniz.


AslanAslan Burcu:

Temmuz ayında kadersel olarak beklenmedik olaylar karşınıza gelebilir sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Haftanız sosyal çevre ilişkilerinizle başlarken Salı günü oluşan Tam Güneş Tutulması, kadersel alanınızda gerçekleşiyor. Bu süreçte hesapta olmayan birtakım gelişmeler canınızı sıkabilir. Riskli girişimler, atılacak adımlar istenmeyen birtakım olayları karşınıza getirebilir ve kayıplar oluşabilir. Yine eşinizin, partnerinizin iş ve hizmet alanlarında hızlı gelişmeler yaşanabilir.

Salı günü itibarıyla mars sizin burcunuza geçiyor. Hareketleniyorsunuz. Seyahat, davalar, eğitim alanlarınızda hızlı kararlar alabilir, kendinizi geliştireceğiniz alanlara yatırım yapabilirsiniz. Bu dönemde hızlı ve düşüncesiz hareket etmekten kaynaklı olarak sakarlıklara, düşmelere, çarpmalara dikkat edin.

Çarşamba günü ve sonrasında ilişkilerinizde biraz kendinizi geri çekebilirsiniz. Hayatı anlamlandırmak, ruhsal alanlara açılmak, ilişkilerinizi sorgulamak anlamında güzel bir süreç başlıyor.

Perşembe günü ve genel olarak tüm hafta boyunca  iş, hizmet, gündelik koşturmalarınız ve sağlıkla ilgili konularda testlere ve sınanmalara ya da kadersel olaylara da hazırlıklı olmalısınız. Beraber çalıştığınız veya yanınızda çalıştırdığınız insanlarla bu dönem bazı olaylar yaşamaya meyilli olacaksınız.


BasakBaşak Burcu:

Temmuz ayına sosyal yaşam alanlarınızda oluşacak bir tutulmayla merhaba diyeceksiniz sevgili Başak ve yükselen Başaklar.  Kalabalık yerlerde bulunacaksınız ama diğer taraftan çok fazla ön plana çıkmak istemeyeceksiniz.

Salı günü oluşan Tam Güneş tutulması, sosyal çevre alanlarınızda gerçekleşyor. Sosyal çevrenizde, ideallerinizde, fikirlerinizde büyük ve hızlı değişimlere hazır olun. Yine arkadaşlarınızın hayatında da hızlı ve beklenmedik olaylar cereyan edebilir. Çevreniz değişebilir. Bu dönemde ilişkilerinizi gözden geçirecek, bazı sorunlara açık olacaksınız. Karmik ilişkiler, olaylar ve durumlar Perşembe günü daha fazla görünür hale gelebilir ama tüm hafta boyunca bu alanlarınızda bazı testleriniz olacak.

Yine Salı günü enerji alanlarınız değişiyor. Enerjinizi doğru kullanmanız gereken bir döneme giriyorsunuz. Bazen yönünüzü kaybetmiş gibi hissedebilirsiniz. Olaylara vereceğiniz tepkileri önce içinizde biriktirip gereksiz yerlerde patlayabilirsiniz. Bu dönem sağlığınıza ve kendinizi yönlendireceğiniz alanlara dikkat edin.

Çarşamba günü itibarıyla, sosyal çevrenizle, arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizi kuvvetlendirebilir, sıkıntı yaşadığınız noktaları doğru davranarak, çevrenizle empati kurarak aşabilirsiniz. 3 haftalık bu dönemde yeni tanışacağınız insanlardan fayda sağlayacaksınız.


TeraziTerazi Burcu:

Temmuz ayında kariyer ve iş alanlarınızda kendinizi gösterecek, işinizdeki önemli açılımlar, hızlı ve beklenmedik olaylarla uğraşacaksınız sevgili Terazi ve yükselen Teraziler.

Salı günü oluşan tam  Güneş Tutulması, kariyerinizde hızlı ve beklenmedik başlangıçları hayatınıza taşıyabilir. Bu tarih ve sonrasında işlerinizin daha hızlı ilerlediğini görebilir ve karşınıza gelecek olan fırsatları değerlendirebilirsiniz. Bu tutulma zamanı aile ve yuva alanlarınızdaki sorumluluklarınız sizi ekstra zorlayabilir, davranışlarınızı ve alışkanlıklarınızı değiştirmek durumunda kalabilirsiniz. Bazı işlerinizdeki açılımlarda sorunlar karşınıza gelirse hemen karamsarlığa kapılmayın.

Yine Salı günü itibarıyla enerjinizi sosyal çevrenize aktaracaksınız. Arkadaşlarınızın arasında enerjinizi ortaya çıkarabilirsiniz, bu dönemde çevrenizi siz organize edeceksiniz yalnız aşırı kontrolcü ve ben bilirim tarzınızla arkadaşlarınızla sürtüşmelere de açık olacaksınız.

Çarşamba günü itibarıyla patronlarınız ve üstlerinizle bağlarınız güçleniyor. Zam, terfi isteklerinizi bu döneme denk getirmeli, sorunlarınızı giderecek adımları bu 3 haftalık dönemde atmalısınız. Toplum önü işlerinizde çok konuşulabilir, güzel işler ve bağlantılar içine girebilirsiniz.

Perşembe günü Satürn- Güneyaydüğümüyle bir kez daha birleşiyor. Bu süreçte aile hayatınızla ilgili olarak kadersel olaylar devrede olabilir. Ailevi alanda, ev alanlarınızda geçmişte yaşanmış olaylarla yeniden yüzleşebilir ve bu konuları halletmek üzere harekete geçebilirsiniz.


AkrepAkrep Burcu:

Temmuz ayında eğitim, yakın çevre, girişim alanlarınızda yaşayacağınız tutulmalar düşüncelerinizi, fikirlerinizi ve alışılagelmiş kalıplarınızı değiştirecek. Haftanızaysa parasal işlerinizle başlayacaksınız sevgili Akrep ve yükselen Akrepler.

Salı günü itibarıyla enerjinizi toplum önü işlerinize, kariyer hayatınıza kaydıracaksınız. Bu alanda mücadeleli ve hızlı bir dönem olabilir. Çok çalışabilir, işlerinizi yeniden organize edebilir, girişeceğiniz işlerde yaratıcılığınızı ve eğlenceli yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz.

Yine Salı günü gerçekleşen Tam güneş tutulması, seyahat, yurtdışı bağlantılı işler, ticaret, medya, yayıncılık, yabancılarla atılacak adımlar, hukuk alanlarınızı tetikleyecek. Bu alanlarda hızlı ve beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Karşınıza fırsatlar gelebilir ve siz bu fırsatları dar bakış açınızla kaçırabilir veya yakın çevrenizin sorumlulukları yüzünden istediğiniz şansa dönüştürmekte zorlanabilirsiniz. Bu dönemde yaşanılanları çok fazla gözünüzde büyütmemeli ve daha olumlu bakış açısı geliştirmelisiniz o zaman bu tutulma işinize daha fazla yarayacak.

Çarşamba günü itibarıyla seyahatleriniz artabilir. Diğer insanlarla bir araya gelmekten, fikirlerinizi, düşüncelerinizi paylaşmaktan mutluluk duyabilirsiniz. Yine bu dönem eşinizin, partnerinizin kardeşleri ve çevresiyle iyi anlaşacaksınız.

Perşembe günü ve civarında iletişiminize ve kendi girişimlerinize dikkat edin, bazı sorunlar ve değiştirilmesi gereken konularla boğuşabilirsiniz. Yakın çevrenizde bulunan kişilerle kadersel olaylar yaşama ihtimalinizde yüksek görünüyor.


YayYay Burcu:

Temmuz ayında tutulmaların etkisini en çok parasal alanlarda yaşayacaksınız sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Bu hafta özel ilişkileriniz, hayatı paylaştığınız insanlar sizin için önemli olacak.

Salı günü oluşan tam  Güneş Tutulması partnerinizin, ortağınızın parasal durumunda hızlı ve beklenmedik gelişmeleri hayatınıza taşıyacak. Yine sizin hayatınızda banka işleri, parasal konular, vergi, stopaj, miras, nakafa işleri bir anda karşınıza gelebilir. Hızlı olaylarla bu tutulma hayatınızı şekillendirecek. Parasal konularda planlarınızla bazı işler birbirini tutmasa bile, iyimserliğinizi geride bırakmayın.

Salı günü itibarıyla enerji alanınızın değişmesiyle birlikte aynı zamanda özel hayatınıza dayalı hareketliliğiniz, seyahatleriniz hızlanacak. Yurtdışına seyahat halindeyseniz bu dönemde atik ve hızlı kararlar almak isteyebilirsiniz.

Çarşamba günü itibarıyla venüs para alanlarınızı ziyaret edecek. Çözüm karşınıza güzel sonuçlarla gelebilir. Borç almak, borç istemek ve krediye başvurmak için uygun bir dönem. Ruhsal konularla ilgilenmeyi seveceksiniz.

Perşembe günü ve civarında parasal konularda önemli kadersel olaylarla karşılaşabilirsiniz. Maddi konularda kendi sınırlarınızı ve güvenliğinizi geçmişte attığınız adımların karşılığını, yaşayacağınız bazı olaylarla göreceksiniz. Kendinizi bu alanlarda güçsüz görmeyin.Oglak
Oğlak Burcu:

Temmuz ayı tutulmalarla hayatınızın şekilleneceği bir ay olacak sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Bu ay tamamen ilişkilerinize konsantre olmalısınız. Diğer taraftan haftanıza yapılması gereken işlerinizle başlayacaksınız.

Salı günü oluşan Tam ay tutulması, özel hayatınızda, ikili ilişkilerinizde hızlı olaylar yaşamanıza neden olacak. Partnerinizin hayatındaki hızlı gelişmeler sizin hayatınızı da etkileyebilir. Taşınma, yer değiştirme, ortaklı bir projeye veya işe dahil olmak öne çıkabilir. Hukuki meselelerle, açık düşmanlıklarla karşılaşabilirsiniz. Bu dönemde sorumluluklarınız, ciddi ve inatçı duruşunuzla özel hayatınızda ve ikili ilişkilerinizde sorunlara açık olabilirsiniz. Hayatı biraz daha keyifle görmeye çalışın. Güzel açılımlarınız da olacak.

Yine bu Salı günü enerji alanınızın değişmesiyle beraber ortak parasal alanda mücadeleleriniz ve uğraşılarınız artabilir. Parasal işlerle daha fazla uğraşacak, gücünüzü bu alanlarda ortaya koyacaksınız. Tehlikeli yerlerden ve durumlardan uzak durmaya çalışın. Şansınızı gereksiz tartışmalarla, inatlaşmalarla çok zorlamayın.

Çarşamba günü itibarıyla ortaklı işleriniz ve özel hayatınızda daha olumlu, empatik, duygusal bir dönem başlıyor. Karşı tarafın düşüncelerini önemseyecek ve sevdiğiniz insanla ilişkilerinizi güzelleştireceksiniz.

Perşembe günü civarında en çok kendi girişimlerinize, sağlığınıza, görüntünüze ve kişisel hayatınıza dikkat etmelisiniz. İlişkilerinizde ve kendinizle ilgili konularda hayatınızı bloke eden sorunları çözmeye özen gösterin. Sizi aşağıya çeken durumlar karşısındaki tavırlarınız ve sorumluluklarınız bu dönemde önemli olacak.


KovaKova Burcu

Temmuz ayında iş ve sağlık alanlarınızda oluşan tutulmalar hayatınızı şekillendirecek sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Bu hafta keyfi alanlarınız önemli olurken, etrafınızda olup biten olaylara kayıtsız kalamayacaksınız.

Salı günü oluşan tam Güneş tutulması, iş hayatınızda, günlük hayat düzeninizde ve sağlığınızda hızlı gelişmeleri karşınıza getirebilir. Yeni işler, açılımlar  altında olacaksınız. Bu hızla gelişen işler, programlarda sorumluluklarınız sizi zorlayabilir. Yine de güzel projeler ve işler adına destekleneceksiniz.

Salı günü itibarıyla enerji alanlarınız değişiyor. Enerjinizi 1.5 ay boyunca özel hayatınıza, ortaklı işlerinize, ilişkilerinize kaydıracaksınız. Bu dönemde iyi organize olacak, sevdiklerinizle olan iletişiminizde gururlu ve bir o kadar ben bilirim tavrıyla hareket edeceksiniz.

Çarşamba günü itibarıyla işinizi, günlük hayatınızın düzenini seveceğiniz bir dönem başlıyor. Başkaları için bir şeyler yapmak önem kazanırken, sağlığınızda kilo alımına açık olabilirsiniz.

Perşembe günü bazı olaylar ve krizlerle karşılaşabilir, sorunların korkularınızı büyüttüğüne şahit olabilirsiniz. Aniden oluşan olaylar, eşinizin işi ve kariyerinde bazı sorunlar veya kadersel olaylar oluşabilir. Düşündüklerinize, yaptıklarınıza dikkat etmeniz gereken bir dönem içinde olacaksınız.


BalikBalık Burcu:

Temmuz ayında hem aşk ilişkilerinizi, hem sosyal çevre oluşumlarınızı yeniden düzenleyecek, hızlı gelişmeleri bu alanlarda yaşayacağınız 2 tutulmayla karşılayacaksınız sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Haftanızsa ailevi konularda daha fazla vakit harcayarak başlayabilir.

Salı günü oluşan tam Güneş tutulması, aşk hayatınızda, çocuk alanlarınızda hızlı olayları karşınıza getirebilir. Bu tarihlerde yeni bebeğin hayatınıza katılması, çocuğunuz varsa onunla ilgili konular, bir bebek haberi gündeme bomba gibi düşebilir. Bu zamana kadar aşk hayatınızda aradığınızı bulamadıysanız bu tarih ve sonrasında aşk karşınıza gelebilir. Bu dönemde sosyal çevre ilişkilerinizin, gelecek sorumluluklarınızın sizi bunaltacağını da eklemek sanırım daha doğru olacak. Hayata olumsuz bakmayın. Yine sanatsal işleriniz, eğitim alanlarınız hızlanabilir.

Yine bu Salı günü itibarıyla enerji alanlarınız değişiyor. Enerjinizi günlük işlerinize, iş hayatınıza veya sağlığınızla ilgili alanlara harcayacaksınız. Beraber çalıştığınız veya yanınızda çalıştırdığınız insanlarla zaman zaman sürtüşmeler yaşasanız bile, iyi organize olabilir ve işlerinize bir düzen getirebilirsiniz.

Çarşamba günü itibarıyla oldukça keyifli bir dönem başlıyor. Eğlenceli, aşk dolu günler sizi bekleyebilir. Yine çocuğunuzla bu dönemde daha kaliteli ilişkiler kurabilir, güzel eylemlerde bulunabilirsiniz. Yaşanan sıkıntıları normale döndürmek için de harika.

Perşembe günü sosyal çevre ilişkilerinize, arkadaşlıklarınıza dikkat etmelisiniz. Geleceğinizi ilgilendirecek işlerinizde bazı arkadaşlarınızla krizler ve sorunlar yaşama ihtimaliniz yüksek. Değişmesi ve dönüşmesi gereken konular üzerine odaklanın.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

2 Yorumlar

 • Cevaplamak
  Ayşın Ayan
  09:42'de Temmuz 2, 2019

  Slm.Sizi you tube dan da takip ediyorum.Yorumlariniz cok dogru cikiyor.
  Emeginize saglik.Size kolay gelsin.
  Adim Ayşın Ayan.
  Ben 26 05.1958 de
  Saat 14.10 te
  Kirklareli de dogdum.
  Dogum haritami cikarabilirmisiniz.
  Ay ,gunes,yukselen burcum ve gezegenlerin durumunu kisaca yazarsaniz cok sevinirim.

 • Cevaplamak
  Nurcan Selman
  11:43'de Temmuz 2, 2019

  27.05.1980 sabah 07:30 civarında İstanbul yenibosna da evde doğmuşum
  Doğum haritası yorumunuz merak ediyorum eşim akrep 🦂 burcu iki de kızım var biri 14 diğeri 4 yaşında
  Teşekkür ediyorum

Bir Cevap bırakın